Delia, Henna Creme (Ziołowy krem koloryzujący)

Powiększ Delia, Henna Creme (Ziołowy krem koloryzujący)

Zgłaszająca osoba: AniaM69

Ziołowy krem koloryzujący nadaje włosom bogate i głębokie kolory. Idealny do farbowania włosów "ton w ton" - bez radykalnych zmian koloru. Efektownie prezentuje się na włosach ciemny blond, brązowych i czarnych. W zależności od wybranego odcienia przyciemnia lub nadaje włosom ciepłe, rude, złotobrązowe, czerwono-miedziane i kasztanowe refleksy. Uzyskany efekt kolorystyczny zależy w znacznym stopniu od wyjściowego odcienia włosów. Henna pokrywa pierwsze siwe włosy. Receptura kremu zawiera naturalne składniki, gwarantując poza koloryzacją, piękny i zdrowy wygląd włosów dodając im blasku i połysku.
Kolor zmywa się stopniowo po 6-8 myciach

07 czekoladowy brąz
08 czarny

Cena: 7zł / 50g
/bw/

• ulubiona "farba" do wlosow
  • Na farbe-henne Delii natknelam sie po nieudanym farbowaniu wlosow zwykla chemiczna farba, zakonczona wypadnieciem tychze w ilosci 1/3...
    W kazdym razie, jak juz wloski wrocily na swoje miejsce, postanowilam je farbowac na zimny braz, ale juz nie farba z amoniakiem...

Jako, ze henna naturalna w ogole sie u mnie nie przyjmuje, szukalam czegos posredniego i padlo na Delie.

Uzywam DELIA - HENNA ZIOLOWY KREM KOL.- 10 CIEMNY BRAZ. Jak dla mnie idealna. Mam bardzo krotkie wlosy, jedno opakowanie wystarcza na 2 razy. Farbe nakladam szczoteczka i trzymam ok 2h pod czepkiem. Potem splukuje tylko chlodna woda. Kolor trzyma do 3 tygodni przy codziennym myciu (myje tez szamponem z wycigiem henna i herbata), oczywiscie blaknie. Ale, co 3 tygodnie i tak sie scinam, wiec farbuje na nowo

Farba nie dusi zapachem. Nie podraznia, pokrywa pierwsze siwe wlosy. U mnie (ciemny blond naturalnie) daje rzeczywiscie zimny braz, bardzo gorzka czekolada. Wlosy mi sie mocno zagescily. Jak gdzies chlapnie, mozna latwo zmyc (chodzi o lazienke, nie o ubrania). Konsystencja w sam raz.

Minusem jest to, ze przez kilka pierwszych myc lekko brudzi recznik.

Jak dla mnie odkrycie i milosc

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, nie i jeszcze raz nie
  • Kupiłam w carrefourze ten szampon chcąc zafarbować moje odrosty. Farbuję włosy na czarno (naturalny mój kolor to średni brąz) dlatego też wybrałam odcień 08 czarny. Użyłam farby zgodnie z instrukcją i po zmyciu jej i wysuszeniu byłam w szoku - W OGÓLE nic nie zrobiła, odrosty jak były tak dalej są, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, żeby szampon/farba nie zadziałała choć odrobinę, nawet nie przyciemniła moich odrostów.

Plusy:
    - cena
    - zapach
    - łatwość użycia

Minusy:
    - nie działa

Podsumowując, na pewno więcej jej nie zakupię.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić ashley221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Ten krem koloryzujący nie zrobił ma moich włosach nic.Kupiłam blond i chciałam troszkę rozjaśnić moje ciemny blond włosy.Może trochę grzywkę rozjaśniło , ale po za tym nic.Za cenę 7 zł już lepiej kupić farbę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Hatani za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Nigdy nie farbowałam włosów, więc postanowiłam, że moja pierwsza przygoda z kolorem powinna rozpocząć się w sposób delikatny. Wybór padł na produkt Delii - na moje dość gęste włosy do połowy pleców potrzebowałam dwa opakowania, więc zmieszałam kolory 06 (korzenny brąz) i 09 (brąz).

PLUSY:
    - łatwa w stosowaniu: wystarczyło zawartość tubek przenieść do miseczki, a potem na włosy;
    - przyjemnie zmywa się ze skóry;
    - zapach: naprawdę mi pasował;
    - dostępność: jest zarówno w Rossmannie, jak i osiedlowym sklepie;
    - zaraz po koloryzacji włosy miękkie i sypkie.

MINUSY:
    - efekt: z opakowania i próbników wynikało, że chociaż na chwilę będę miała ciemnobrązowe włosy, co się nie stało - mimo tego, że farbę trzymałam kilka minut dłużej niż to przewidział producent, moje włosy (ciemny blond/jasny brąz) zostały przyciemnione o kilka tonów;
    - trwałość: z pewnością nie obiecywane 6-8 myć... U mnie po drugim już kolor był słabo widoczny, po trzecim w ogóle (a myję szamponem bez SLS i SLeS, delikatnym);
    - przesusza: mimo tego, że koloru już nie było, dopiero oleje pomogły;
    - niszczy końcówki: bardzo zaczęły się rozdwajać;
    - cena: ok. 15zł za koloryzację na dwa mycia.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mosolik za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3x nie
  • Kupiłam ten produkt 3 razy, o 3 razy za dużo. Od lat używam produktu tego typu ale z innej firmy, jednak czasami miałam problem z dostępnością więc poratowałam się tym odpowiednikiem w odcieniach burgund oraz rubin.

Stosowanie nie różni się od odpowiednika, ale efekt bardzo. Właściwie można powiedzieć , że jest ledwo zauważalny przez 2-3 dni, a odpowiednik firmy x w podobnej cenie, nawet na moich brązowych tworzył piękny odcień.

+ łatwość stosowania
    +dostępność
    + cena

-prawie niewidoczny efekt
    - ekspresowo się wypłukuje

do 3 razy sztuka- 3 razy nie!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Witajcie.
    Skusiłam się do zakupu ze względu na delikatność produktu,niską cenę, dostepność (gdyby spasowalo).
    Mam włosy róznokolorowe od czerwieni po brązy jednak przy nasadzie jestem siwa prawie całkowicie. Przesiewają się jakieś mysie brązy. Włosy mam dośc grube i geste mimo 15letniego farbowania i experymentow.
    Uzyłam tego badziewia bo farbowalam glowe w polowie sierpnia i nie chcialam znowu atakować czyms ostrym tylko podrasować kolor i zniwelowac siwiznę.
    Ta henna spowodowala że :
    -siwe są żółto- złote
    -brązy są ciut ciemniejsze
    -włosy są miekke i błyszczą ale trzeba mocno spłukać bo strasznie się lepiły (wczoraj robiłam dzis juz myłam głowe).
    Wyglądało to jak bym nie spłukiwała henny do konca.
    Nie złapała praktycznie w ogole.
    Henna w tubce, dosc duza ale zrobiłam błąd ze nie wycisnęłam jej do czegość ,tylko z tubki bezposrednio na głowe. Jak sie opróżni połowe to reszte ciezko wycisnąć a tubka mi pekła w połowie i miałam nowy otworek
    Zapłaciłam 6zł ,za brązik korzenny.
    nie kupie bo skoro u mnie nie działa to poco nakładać?
    Używam tego produktu od: raz,wczoraj i nigdy wiecejIlość zużytych opakowań: 1całe duże

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • ODRADZAM
  • Same minusy!!
    - Kolor trzymał się może do 3 zmyć maxymalnie, ale i tak nie było go widać ( zmieszałam 01 i 02 )
    - włosy były takie delikatne i wygładzone jedynie po 1 umyciu czyli zaraz po pofarbowaniu
    - ta henna wysuszyła mi włosy a jest chyba napisane na opakowaniu ze wygładza i odżywia, podobno...
    - może warto go uzyć na jakąś specjalną jednorazową okazję bo potem łątwo go zmyć ale jednak trochę wysusza (

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kejti Bi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jedna z pierwszych farb/balsamów, jaki zastosowałam. Wcześniej farbowałam włosy naturalną henną, jednak niewygodny sposób farbowania, skłonił mnie do zastosowania czegoś innego - miałam wtedy włosy do pasa i farbowanie naturalną henną było bardzo męczące.

Wzięłam kolor mahoniowy brąz, potrzymałam dłużej niż zaleca producent, gdyż czytałam, że kolor dzięki temu szybciej łapie. Nie polecam tego nikomu... Mój naturalny kolor włosów to średni brąz, ani jasny, ani ciemny, włosy raczej dobrze łapią kolor - zamiast rudego brązu wyszedł ciemny fiolet, prawie wpadający w czerń!

Mogę jednak uznać, że to moja wina - być może trzymałam ją za długo. Poza tym kolor wyjątkowo szybko się spłukał do ładnego kasztanu i z fioletu nie został żaden ślad. Nie jest trwała, ale to zwykły balsam.

Niestety, wysuszył mi włosy , a także nagle miałam problem kocówkami. Włosy długo dochodziły do siebie po tym balsamie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, dlatego ten krem koloryzujący jest idealny dla mnie. Używałam odcieni takich jak :
    orzech laskowy
    burgund
    czekoladowy brąz
    machoniowy brąz
    Każdy z tych kolorów świetnie pokrył moje włosy. Kolor wygladał naturalnie i byl identyczny jak na opakowaniu. Fakt, nie utrzymuje sie zbyt długo jak to krem koloryzujący. Przedłużałam go myjąc włosy zimna wodą. (myje codziennie) Wtedy tak mocno sie nie spłukuje. Utrzymywał sie do 3 tyg. Plus pozostawia włosy w dobrej kondycji.

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić 4ani4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła.
  • farba może i w składzie chemiczna, jednak włosów nie uszkadza, moje włosy stały się okropnie łamliwe, ale mam wrażenie, że to wina traktowania ich prostownicą oraz innymi farbami zmywalnymi w trakcie korzystania z henny. włosy po farbowaniu są bardzo błyszczące, grube, mięsiste, kolory są ładne, jednak należy uważać na kosmetyki, których używamy przed koloryzacją, mogą spowodować nieciekawie wyglądające rude bądź czerwone refleksy. denerwujący jest kolor, który spływa , włosy kilka dni po koloryzacji trzeba szybko po myciu suszyć, aby nie zafarbować ubrań, błysk na włosach i mięsistość znika po 2 myciach,ale kiedy wybieram się na ważną imprezę lubię rzucić na moje włosy trochę kolor,by przedewszystkim wyglądały na zdrowe. odstawiłam farbowanie henną na jakiś czas, później włosy rozjaśniłam, mimo wizyty u fryzjera pojawiły się rude refleksy, zafarbowałam włosy ( równomiernie,chociaż mam ombre) , kolor zlał się na całej długości , trochę się wystraszyłam, płaciłam 150 zł za fryzjera a tu po hennie nie widać żadnej różnicy, włosy w równomiernym kolorze, kolor z dołu sprał się w ciągu tygodnia niemal całkowicie i przytłumił trochę rude refleksy, jestem na tak !

Ilość zużytych opakowań: ok 10-15

Chcesz pochwalić pamelax3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij