Delia, Henna Creme (Ziołowy krem koloryzujący)

Powiększ Delia, Henna Creme (Ziołowy krem koloryzujący)

Zgłaszająca osoba: AniaM69

Ziołowy krem koloryzujący nadaje włosom bogate i głębokie kolory. Idealny do farbowania włosów "ton w ton" - bez radykalnych zmian koloru. Efektownie prezentuje się na włosach ciemny blond, brązowych i czarnych. W zależności od wybranego odcienia przyciemnia lub nadaje włosom ciepłe, rude, złotobrązowe, czerwono-miedziane i kasztanowe refleksy. Uzyskany efekt kolorystyczny zależy w znacznym stopniu od wyjściowego odcienia włosów. Henna pokrywa pierwsze siwe włosy. Receptura kremu zawiera naturalne składniki, gwarantując poza koloryzacją, piękny i zdrowy wygląd włosów dodając im blasku i połysku.
Kolor zmywa się stopniowo po 6-8 myciach

08 czarny

Cena: 7zł / 50g
/bw/

• Masakra
  • Ten krem koloryzujący nie zrobił ma moich włosach nic.Kupiłam blond i chciałam troszkę rozjaśnić moje ciemny blond włosy.Może trochę grzywkę rozjaśniło , ale po za tym nic.Za cenę 7 zł już lepiej kupić farbę.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Hatani za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Nigdy nie farbowałam włosów, więc postanowiłam, że moja pierwsza przygoda z kolorem powinna rozpocząć się w sposób delikatny. Wybór padł na produkt Delii - na moje dość gęste włosy do połowy pleców potrzebowałam dwa opakowania, więc zmieszałam kolory 06 (korzenny brąz) i 09 (brąz).

PLUSY:
    - łatwa w stosowaniu: wystarczyło zawartość tubek przenieść do miseczki, a potem na włosy;
    - przyjemnie zmywa się ze skóry;
    - zapach: naprawdę mi pasował;
    - dostępność: jest zarówno w Rossmannie, jak i osiedlowym sklepie;
    - zaraz po koloryzacji włosy miękkie i sypkie.

MINUSY:
    - efekt: z opakowania i próbników wynikało, że chociaż na chwilę będę miała ciemnobrązowe włosy, co się nie stało - mimo tego, że farbę trzymałam kilka minut dłużej niż to przewidział producent, moje włosy (ciemny blond/jasny brąz) zostały przyciemnione o kilka tonów;
    - trwałość: z pewnością nie obiecywane 6-8 myć... U mnie po drugim już kolor był słabo widoczny, po trzecim w ogóle (a myję szamponem bez SLS i SLeS, delikatnym);
    - przesusza: mimo tego, że koloru już nie było, dopiero oleje pomogły;
    - niszczy końcówki: bardzo zaczęły się rozdwajać;
    - cena: ok. 15zł za koloryzację na dwa mycia.

Używam tego produktu od: maj 2014
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mosolik za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3x nie
  • Kupiłam ten produkt 3 razy, o 3 razy za dużo. Od lat używam produktu tego typu ale z innej firmy, jednak czasami miałam problem z dostępnością więc poratowałam się tym odpowiednikiem w odcieniach burgund oraz rubin.

Stosowanie nie różni się od odpowiednika, ale efekt bardzo. Właściwie można powiedzieć , że jest ledwo zauważalny przez 2-3 dni, a odpowiednik firmy x w podobnej cenie, nawet na moich brązowych tworzył piękny odcień.

+ łatwość stosowania
    +dostępność
    + cena

-prawie niewidoczny efekt
    - ekspresowo się wypłukuje

do 3 razy sztuka- 3 razy nie!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Witajcie.
    Skusiłam się do zakupu ze względu na delikatność produktu,niską cenę, dostepność (gdyby spasowalo).
    Mam włosy róznokolorowe od czerwieni po brązy jednak przy nasadzie jestem siwa prawie całkowicie. Przesiewają się jakieś mysie brązy. Włosy mam dośc grube i geste mimo 15letniego farbowania i experymentow.
    Uzyłam tego badziewia bo farbowalam glowe w polowie sierpnia i nie chcialam znowu atakować czyms ostrym tylko podrasować kolor i zniwelowac siwiznę.
    Ta henna spowodowala że :
    -siwe są żółto- złote
    -brązy są ciut ciemniejsze
    -włosy są miekke i błyszczą ale trzeba mocno spłukać bo strasznie się lepiły (wczoraj robiłam dzis juz myłam głowe).
    Wyglądało to jak bym nie spłukiwała henny do konca.
    Nie złapała praktycznie w ogole.
    Henna w tubce, dosc duza ale zrobiłam błąd ze nie wycisnęłam jej do czegość ,tylko z tubki bezposrednio na głowe. Jak sie opróżni połowe to reszte ciezko wycisnąć a tubka mi pekła w połowie i miałam nowy otworek
    Zapłaciłam 6zł ,za brązik korzenny.
    nie kupie bo skoro u mnie nie działa to poco nakładać?
    Używam tego produktu od: raz,wczoraj i nigdy wiecejIlość zużytych opakowań: 1całe duże

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • ODRADZAM
  • Same minusy!!
    - Kolor trzymał się może do 3 zmyć maxymalnie, ale i tak nie było go widać ( zmieszałam 01 i 02 )
    - włosy były takie delikatne i wygładzone jedynie po 1 umyciu czyli zaraz po pofarbowaniu
    - ta henna wysuszyła mi włosy a jest chyba napisane na opakowaniu ze wygładza i odżywia, podobno...
    - może warto go uzyć na jakąś specjalną jednorazową okazję bo potem łątwo go zmyć ale jednak trochę wysusza (

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kejti Bi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Jedna z pierwszych farb/balsamów, jaki zastosowałam. Wcześniej farbowałam włosy naturalną henną, jednak niewygodny sposób farbowania, skłonił mnie do zastosowania czegoś innego - miałam wtedy włosy do pasa i farbowanie naturalną henną było bardzo męczące.

Wzięłam kolor mahoniowy brąz, potrzymałam dłużej niż zaleca producent, gdyż czytałam, że kolor dzięki temu szybciej łapie. Nie polecam tego nikomu... Mój naturalny kolor włosów to średni brąz, ani jasny, ani ciemny, włosy raczej dobrze łapią kolor - zamiast rudego brązu wyszedł ciemny fiolet, prawie wpadający w czerń!

Mogę jednak uznać, że to moja wina - być może trzymałam ją za długo. Poza tym kolor wyjątkowo szybko się spłukał do ładnego kasztanu i z fioletu nie został żaden ślad. Nie jest trwała, ale to zwykły balsam.

Niestety, wysuszył mi włosy , a także nagle miałam problem kocówkami. Włosy długo dochodziły do siebie po tym balsamie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, dlatego ten krem koloryzujący jest idealny dla mnie. Używałam odcieni takich jak :
    orzech laskowy
    burgund
    czekoladowy brąz
    machoniowy brąz
    Każdy z tych kolorów świetnie pokrył moje włosy. Kolor wygladał naturalnie i byl identyczny jak na opakowaniu. Fakt, nie utrzymuje sie zbyt długo jak to krem koloryzujący. Przedłużałam go myjąc włosy zimna wodą. (myje codziennie) Wtedy tak mocno sie nie spłukuje. Utrzymywał sie do 3 tyg. Plus pozostawia włosy w dobrej kondycji.

Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić 4ani4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła.
  • farba może i w składzie chemiczna, jednak włosów nie uszkadza, moje włosy stały się okropnie łamliwe, ale mam wrażenie, że to wina traktowania ich prostownicą oraz innymi farbami zmywalnymi w trakcie korzystania z henny. włosy po farbowaniu są bardzo błyszczące, grube, mięsiste, kolory są ładne, jednak należy uważać na kosmetyki, których używamy przed koloryzacją, mogą spowodować nieciekawie wyglądające rude bądź czerwone refleksy. denerwujący jest kolor, który spływa , włosy kilka dni po koloryzacji trzeba szybko po myciu suszyć, aby nie zafarbować ubrań, błysk na włosach i mięsistość znika po 2 myciach,ale kiedy wybieram się na ważną imprezę lubię rzucić na moje włosy trochę kolor,by przedewszystkim wyglądały na zdrowe. odstawiłam farbowanie henną na jakiś czas, później włosy rozjaśniłam, mimo wizyty u fryzjera pojawiły się rude refleksy, zafarbowałam włosy ( równomiernie,chociaż mam ombre) , kolor zlał się na całej długości , trochę się wystraszyłam, płaciłam 150 zł za fryzjera a tu po hennie nie widać żadnej różnicy, włosy w równomiernym kolorze, kolor z dołu sprał się w ciągu tygodnia niemal całkowicie i przytłumił trochę rude refleksy, jestem na tak !

Ilość zużytych opakowań: ok 10-15

Chcesz pochwalić pamelax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, dziekuję
  • Czytalam opinie podczas gdy "farba" działała na moich włosach. Po około 45 minutach poszłam spłukać i... chyba mnie nic nie chwyciło.

Być może to wina tego że ciągle męczyłam swoje wlosy palette- na 24 mycia, ale tu nie chodziło o farobowanie całych włosow tylko odrosty.Mam ochote przejśc na naturalniejsze sposoby, a ten krem ot tak mnie skusił dziś w rossmanie. W każdym razie napewno juz go nigdy nie wypróbuję bo nie widzę na włosach żadnego efektu, ani koloryzacji ani nabłyszczenia, ani żadnej miękkości a ni nic. Wydane pieniądze bezsensownie.

* byc moze to wina tego że przed farbowaniem umyłam biosilkiem, lub miałam zbyt mokre. Mimo to nie skusze się na kolejna próbę

Używam tego produktu od: tylko dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe opakowania

Chcesz pochwalić Whizzy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok- do pierwszego mycia
  • Oceniam odcień- czekoladowy brąz.
    Tyle się naczytałam o farbowaniu włosów henną, że spróbowałam i ja. Miałam wcześniej włosy farbowane farbą u fryzjera. Henna nie pokryła w 100% jaśniejszych odrostów. Na tych ciemniejszych odcień farby był piękny. Szkoda tylko że do pierwszego mycia. Na wielki plus na pewno piękne błyszczenie włosów, miękkość od skóry po same końcówki.
    Gdyby wytrzymywał tak jak obiecuje producent byłoby wspaniale.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Jacqueline27 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij