Sanrio, Momoberry Hello Kitty Roll-on Perfume Oil

Sanrio, Momoberry Hello Kitty Roll-on Perfume Oil

Pojemność 9,9 ml

Zapach stworzony przez twórcę marki Monyette Paris - Tristana Brando przy współpracy z firmą Sanrio.
Zapach mający odzwierciedlać ikonę japońskiej kultury - słynną kotkę Hello Kitty. Skierowany nie do dzieci a do dorosłych fanek bohaterki.
'Momo' to po japońsku brzoskwinia albo różowy,nie oznacza to jednak, że są to perfumy z gatunku różowych czy cukierkowych. Jest to zapach niezwykle wdzięczny, zalotny i niepozbawiony własnego stylu. Piękna owocowo-kwiatowa tropikalna kompozycja.
Zamknięty w formie czystych perfum w olejku w 100% bezalkoholowy, uzupełniony o linię pielęgnacyjną.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe: kwiaty frangipani, czerwony hibiskus, gwiaździsty jaśmin, figa, gardenia, guawa, ananas, wanilia z Tahiti, sandałowiec, kokos, piżmo.

Kitty i hibiskus :)

Uwielbiam takie zapachy jak Momoberry.Niby zwykłe kwiaty i owoce a mają nieodparty urok,pachnąc nimi czuję że to cała ja.
Czy zapach oddaje ducha Hello Kitty tak jak było to zamiarem jego twórcy?Wydaje mi się,ze tak :ehem:
Pierwsze określenie,jakie nasuwa mi się na myśl to bardzo mocna herbatka z hibiskusa.Dużo słodko-cierpkich i dojrzałych owoców.Esencjonalny i skondensowany tropikalny zapach.Oprócz wielkiej dawki hibiskusa(naprawdę genialnie oddanego,miłośniczki tego kwiatu w suszonej postaci na pewno będą zadowolone)są maliny,brzoskwinie,ananas i odrobina kokosa.Ma coś w sobie z nieodżałowanego Tropical Punch,ale reszty limitowanek Escady nie przypomina.Bardzo mi sie podoba,jest bardzo mój
Przecudne opakowanie,zarówno kartonik jak i buteleczka.
Używam tego produktu od:2 dni

Bosssko ;)

To czyste perfumy skoncentrowane w olejku. To chyba moja pierwsza taka wersja zapachu i od razu jestem w stanie stwierdzić, że od teraz już najukochańsza. Tu nie ma restrykcji by prymitywnie nie pocierać nadgarstkiem o nadgarstek żeby nie zniszczyć związków zapachowych. W przypadku perfumowanego olejku rozgrzanie substancji jest bardzo korzystne i pozwala ujawnić coraz piękniejsze oblicze zapachu - im cieplej tym lepiej Po zaaplikowaniu na małe partie skóry staje się ona wygładzona, połyskująca a zapach utrzymuje się nad podziw długo pozostając jednocześnie nieekspansywnym i ciagnącym się długim ogonem.

Na stronie Luckyscentu trwa ożywiona dyskusja recenzentów na temat tego "czy jest to zapach dla kobiet powyżej 25 roku życia, czy też nie". "Czy brzmi on "tanio", czy też nie". Ja osobiście nie rozpatruję tego zapachu w takich kategoriach. On nie mieści się w takich ramkach...

Sam zapach jest zachwycajaco śliczny. Momoberry jest słodkie, egzotyczne - z nutami soczystych owoców i orientalnych kwiatów. Te perfumy to zapach mogący zaistnieć jako wspomnienie pierwszej podróży na Tahiti albo Hawaje. Jest absolutnie błogo, czas płynie powoli odmierzany tylko przez kołyszące się na lekkich podmuchach wiatru kwitnące drzewa owocowe. Zapach jest ciepły i niemal czuć te wszystkie rozgrzane w słońcu owoce i kwiaty.