Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący) (nowa wersja)

Powiększ Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: aliana

Cement odbudowujący i wygładzający do włosów osłabionych - do spłukiwania. Unikalna formuła o podwójnym działaniu - od wnętrza i na powierzchni włosa. We wnętrzu włosa - składnik aktywny Vita-Cement uzupełniacement międzykomórkowy i zespala strukturę włosa. Na zewnątrz - Vita-Topseal działa osłaniająco na łuske włosa zapobiegając uszkodzeniom oraz wzmacnia jego ochronę.

Skład: aqua, cetyl alcohol, PEG-180, isostearyl neopantanoate, stearamidopropyl dymethilamine, amodimethicone, cetrimonium chloride, cethyl esters, methylparaben, hydroxyethylcellulose, lauryl PEG/PPG-18/18 methicone, citric acid, 2-oleamido1,3-octadecanediol, trideceth-6, butylphenyl methylpropional, amyl cinnamal, hexyl cinnamal, chlorhexidine dihydrochloride, polomamer 407, dodecene, linalool, benzyl alcohol, benzyl salicylate, CI 19140/yellow 5, CI 42090blue 1, parfum/fragrance

/bw/

• mieszane uczucia
  • plusy: włosy rzeczywiscie mniej mi sie sypią
    łatwiej się je rozczesuje

minusy: cena
    wydaje mi sie czasem ze wlosy mam przez niego przesuszone zapewne za duzo go uzywam..obiecuje sobie poprawe

aczkolwiek sadze ze jesli bym zaprzestala go uzywac, wlosy by sie posypaly calkiem wiec KUPILABYM PONOWNIE Używam tego produktu od: od poł rokuIlość zużytych opakowań: 4 bodajże

Chcesz pochwalić sylwiaanastazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywka do zadań specjalnych
  • Odżywka nadaje się do sporadycznego użycia w nagłych przypadkach - chwilowego obniżenia kondycji włosów, wielkiego wyjścia itd. W dłuższym czasie obciąża włosy.

Na plus:
    + włosy wyglądają po niej oszałamiająco, zdrowo itd.
    + błyskawiczne wygładzenie struktury włosa już po jednym użyciu,
    + włosy są sypkie i się nie sklejają.

Na minus:
    - nieco nieadekwatna cena,
    - obciąża włosy,
    - niska wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne opakowanie

Chcesz pochwalić elisienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Droga odżywka, która w założeniu miała działać cuda, a w rzeczywistości jej skuteczność przy długotrwałym stosowaniu mogę porównać do odżywek za 10 zł.
    Początkowo włosy wyglądają ładnie, ale tak jak w przypadku kąpieli wzmacniającej - przy regularnym stosowaniu niestety obciąża włosy, powoduje ich szybsze przetłuszczanie się.
    Za tę cenę - nie warto.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Chcesz pochwalić aska_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • po miesięcznej kuracji zauważyłam wyraźny wzrost włosów, w moim przypadku, uwierzcie na słowo- to bardzo bardzo trudne osiągnięcie. Jestem zadowolona z działania, ale testuję kolejne kosmetyki, więc nie wiem czy powrócę do tego, był mało wydajny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie ok. 50ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mrsalwaysright za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda pieniędzy
  • Miałam nadzieję, że podratuje moje zniszczone modelowaniem i farbowaniem włosy. Cena wskazywała na dobrą jakość i być może nawet spektakularne efekty, niestety rozczarowałam się. Zużyłam całe to cudo za 120 zł i nie widzę efektów. Po użyciu włosy są takie same jak po odzywce gliss kur za 8 zł... wydaje mi się, że działa głównie na psychikę;/

Chcesz pochwalić Cygaretka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomita do stosowania raz na jakiś czas
  • Stosuję Cement jako uzupełnienie pielęgnacji włosów, raz na jakiś czas. Używam najprostszego, ziołowego szamponu Farmony, nafty kosmetycznej, olejów naturalnych, amli i maski Creme Latte, cement jest świetnym dodatkiem do tych produktów. Własnie dodatkiem- stosowany zbyt często sprawia, że włosy stają się sztywne i oklapnięte, obciąża i podejrzewam, że lekko wysusza. Myślę, że ma w składzie jakieś sylikony oblepiające włos i możliwe też, że to zbyt mocny, treściwy produkt jak na moje cienkie ale będące w niezłej kondycji dzięki naturalnej pielęgnacji włosy.
    Używany sporadycznie, góra raz w tygodniu Cement ma zaś same zalety. Głęboko nawilża, odżywia i regeneruje włókno włosa, uelastycznia je aż po samą końcówkę. Uspokaja skórę głowy, łagodzi swędzenie, nawilża, koi. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że czupryna staje się podatna a układanie.
    Zapach tej odżywki nie jest co prawda najprzyjemniejszy a cena trochę wygórowana ale pewnie kupię ją ponownie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Trzy_Ryby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkowita regeneracja
  • Jest cudna!
    Mam bardzo cienkie, słabe włosy.Dodam tutaj, że od dziecka chodzę na basen regularnie- co też swoje robi.
    W całym moim życiu wydałam na "super" odżywki więcej pieniędzy niż na jedzenie;p
    Szczerze mówiąc nie jest to najdroższa odżywka jaką stosowałam( choć jej cena też jest oszałamiająca ), aczkolwiek nie stosowałam lepszej!
    Włosy są mocniejsze, nie rozdwajają się i nie wyglądają jak suche siano- z czym zawsze miałam problem. Końce miałam tak zniszczone, że aż wstyd- myślałam, że nic tego nie zmieni, a jednak Włosy dają się w końcu układać i wyglądają normalnie. Jeśli to jest cena jaką jest mi pisane płacić za zdrowo wyglądające włosy to jestem skłonna ją płacić- zwłaszcza, że jak dla mnie jest bardzo wydajny. W końcu mogę je zapuścić dłużej niż do ramion

Ilość zużytych opakowań: 750 ml w trakcie

Chcesz pochwalić hederahelix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Bardzo udany produkt- niesamowicie nawilża włosy, sprawiając że są one śliskie, błyszczące, porządnie odżywione, ale również lekkie . Daje mocnego "kopa" włosom , jestem aktualnie od niej uzależniona.. Faktycznie do tanich nie należy, jednak w moim odczuciu jest dosyć wydajna. Jedna 200ml tubka (inna niż na zdjęciu btw) starcza mi na 1,5 opakowania szamponu z tej serii (czyli ok 1,5 miesiąca przy czym myję głowę codziennie).

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Chcesz pochwalić Dark_Kicia_Miau! za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobra
  • Po pierwszym użyciu nie byłam zachwycona, ale po kilku następnych widziałam już znaczne polepszenie stanu włosów.

Plusy:
    +świetnie nawilża włosy
    +sprawia, że są miękkie i gładkie
    +super się rozczesują

Minusy:
    -za droga
    -mała pojemność

Za tak wysoką cenę można nabyć inne, podobnie działające odżywki do włosów o znacznie większej pojemności, dlatego nie wiem czy jeszcze się skuszę na nią.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lunawera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo Bardzo dobra odzywka
  • Kosmetykow Kerastase uzywam od dwoch lat.
    Wczesniej uzywalam odzywek drogeryjnych, czego wynikiem bylo moje wieczne niezadowolenie z wlosow.
    Mam wlosy delikatne, sklonne do falowania i pierzenia sie szczegolnie przy mzystej pogodzie i wilgotnym powietrzu.
    Do tego farbuje je regularnie od lat, ukladam na szczotke co dwa dni i prostuje - wszystkie grzechy popelnione
    Dzieki kosmetykom Kerastase moje wlosy sa miekkie, gladkie i bardzo ladnie sie ukladaja, kolor wyglada ladnie. Do tego ladnie pachna i dobrez sie rozczesuja.

Ostanie pol roku rozjasnialam wlosy co dodatkwo je oslabilo, ale recenzowana przeze mnie odywka w polaczeniu z mleczkiem z tej samej serii (bez splukiwania) sprawila, ze nie wygladaja na zniszczone.
    Dodatkowy plus: przy moich delkatnych wlosach niektore odzywki je obcazaly- ta nie.

Wiec jak najbardziej bede wracala do zielonego Kerastase i polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij