Christian Dior, Lotion Purete [Purifying Lotion]

Christian Dior, Lotion Purete [Purifying Lotion]

Wyjątkowo odświeżający i oczyszczający tonik, który pozostawia skórę idealnie czystą, matową oraz promienną. Zawiera cynk o działaniu ściągającym oraz kompleks hydra-witaminowy działający zmiękczająco na cerę. Przeznaczony do cer normalnych i tłustych.

Skład: aqua, alcohol, glycerin, peg-60 hydrogenated castor oil, dimethicone copolyol, parfum, sodium citrate, zinc gluconate, phenoxyethanol, citric acid, camphor, methylparaben, hydrolyzed lupine protein, menthol, ethylparaben, potassium ascorbyl tocopheryl phosphate, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben

Cena: 25USD / 200ml
/bw/

Uwielbiam!!! KWC!

Pierwszy raz stosowałam ten tonik ok. 2 lat temu i już wtedy byłam zachwycona. W ramach eksperymentów kosmetycznych przerzuciłam się na jakiś czas na Clarifying Lotion Cliniquea (dobry, ale przy Diorze wypada blado) i miesiąc temu znowu zaopatrzyłam się w to cudo. Zapach obłędny, dozownik bardzo dobrze spełnia swoją funkcję, nie wylewając zbyt dużej ilości płynu na wacik. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest działanie: skóra jest idealnie oczyszczona, napięta (nie ściągnięta!) i zdrowo rozpromieniona - rewelacja! Dodam, że mam dość problematyczną cerę (naczynka, tendencje do trądziku, skłonność do podrażnień) i tonik ten działa na nią jak cudowny eliksir upiększająco-kojący, mimo zawartości alkoholu. Po tym produkcie naprawdę czuję moc z jaką działa!