Dr Irena Eris, Prosystem Home Care, Ideal Colour, Fluid wygładzająco-matujący

Powiększ Dr Irena Eris, Prosystem Home Care, Ideal Colour, Fluid wygładzająco-matujący

Zgłaszająca osoba: abar18

IDEAL COLOUR jest najnowszą linią podkładów wygładzająco-matujących z SPF15 z serii Dr Irena Eris Prosystem Home Care. Fluidy pozwalają na wykonanie profesjonalnego, matowego makijażu, który utrzymuje się przez wiele godzin. IDEAL COLOUR są pierwszymi kolorowymi kosmetykami marki Dr Irena Eris. Formuła fluidów oparta jest na nowatorskich składnikach aktywnych, które nie tylko idealnie dopasowują się do cery i kryją mankamenty, ale także pielęgnują ją oraz opóźniają procesy starzenia. Kosmetyki chronią przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, działaniem promieni UVA/UVB i wolnych rodników. Maskują zmęczenie i stres. Beztłuszczowa formuła kosmetyków zawiera pigmenty o wysokiej przyczepności, zamknięte w strukturze trwałej, elastycznej siatki, która ułatwia im precyzyjne dopasowanie się do skóry i uzyskanie naturalnego i trwałego koloru. Plastyczna, silikonowa siateczka kryje niedoskonałości cery oraz delikatnie wyrównuje zmarszczki. Skóra pozostaje wygładzona, świeża i wypoczęta.
Fluidy IDEAL COLOUR Dr Irena Eris Prosystem Home Care stosować można niezależnie od wieku i rodzaju skóry.
Produkty dostępne są w czterech odcieniach:
01 jasny
02 naturalny
03 piaskowy
04 beżowy

/s/

• był dobry ale na krótko
  • Na początku byłam z niego bardzo zadowolona. Wcześniej używałam podkładu Estee Lauder DW Light, który niestety jest za cięzki na zimowe pory dlatego zaczęłam szukac jakieś zastępczego. Poczytałam na wizażu praktycznie same pozytywne opinie o Eris Stay Colour wiec pobiegłam i go kupiłam. Okazuje się ze dostałam ostatni bo został wycofany na rzecz innego.
    Na początku-super! Ładnie krył, matowił, ale na góra 5 godz na co jednak nie narzekałam, praktycznie robił to, co gwarantował producent. Do czasu. Po 3 tyg codziennego stosowania moje twarz oszalała-zrobiła się sucha a przede wszystkim spięta i ściągnięta. Powyskawiwały mi syfy, które ciezko mi wyleczyć!!! Nawet po cięzkim Estee Lauder nie miałam az takich problemów (a myślałam, ze gorzej być nie mogło anizeli po EL). Myliłam się. Dobrze, ze go wycofują bo tak jak niszczy twarz to szkoda słów

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

Chcesz pochwalić tester_ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny podkład o dziwo
  • Podkład zareklamowała mi kolezanka z vizazu..kupiłam w ciemno..i jestem zadowolonao dziwo..bo na mojej półce wysoka poprzeczka chanel,dior,lancome ,guerlain,make up for ever HD..i eris..kolor 02 piekny,czysty beż,kryje zadowalająco,buzia pozostaje w otoczce tej satyny,poświaty jedwabnej otulajacej moje 38 letnie lico..idealnie dopasowywuje sie do mnie i ukazuje buzke zadbaną i wyretuszowana na potrzeby gapiów i swoje własne..polecam..warto sprobowac bo jak widac i nasze rodzime firmy umieja stworzyc dobre podkłady dorównujace światowym ..Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 30 ml

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Dowiedziałam sie o tym podkladzie z ponizszych recenzji i jeszcze tego samego dnia polecialam po niego do istytutu
    To jeden z lepszych fluidow jakie uzywalam:
    - kolor doskonale stapia sie z cera (mam 02 naturalny)
    - skora jest gładka, rozświetlona i przez jakiś czas matowa
    - niestety z czasem rozświetlenie przemienia sie w świecenie i trzeba przypudrować co ok 5-6 godzin ale na mnie jeszcze żaden podklad nie wyglądał idealnie matowo przez cały dzien (poza Chanel Double Perfection ktory juz i tak wycofali i Mat Lumiere ale obiecałam sobie ze przez najbliższy dłuuuuższy czas nie wydam wiecej niz 100 zl na podklad)
    - pod koniec dnia troche ciemnieje na twarzy - właściwie mi to nie przeszkadza bo przy sztucznym swietle nie bylo widac a teraz juz sie opaliłam troche wiec mi jest z tym dobrze
    - lekki a kryje niezle - nie mam prawie problemow z cera wiec używam niewiele bo jak sie z nim przesadzi moze tworzyc maske
    Polecam bo fluid jest bardzo dobry ale do KWC czegoś mi jeszcze w nim brakuje... Dalej poszukuje ideału nie ruinujacego finansowo ale na pewno jeszcze do niego wroce.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego na zmiane z innym

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jeannique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hit
  • Mam cerę mieszaną, problematyczną. Jest to najlepszy podkład polskiej firmy jaki dotąd używałam. Odpowiada mi konsystencja, zapach i właściwości pielęgnacyjne tego produktu. Ładnie dostosowuje się do koloru skóry. Wydajny.Jak dla mnie mógłby być bardziej kryjący.

Chcesz pochwalić zielono w glowie za czytelną i pomocną recenzję?
  • To moj fluid
  • Fluid jest rewelacyjny! Mam nierowny kolor cery - naokolo ust blady, skrzydelka osa i policzki zaczerwienioe, since pod oczami. A ten fluid ujedolica barwe. Matuje i maskuje cienie pod oczami. Nie tworzy maski. Ladnie sie rozprowadza i ma przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Chcesz pochwalić sandra79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZDECYDOWANIE POLECAM!!!
  • Zdecydowanie najlepszy podkład jakiego do tej pory używałam. Świetna, dosyć gęsta konsystencja, dzięki której kosmetyk idealnie się rozsmarowuje, dopasowuje do skóry i długo na niej pozostaje. W przeciwieństwie do innych używanych przeze mnie wcześniej podkładów, ten nie wchłania się zaraz po nałożeniu, nie znika. Świetnie wygładza, matuje i maskuje wszelkie niedoskonałości przy czym skóra wygląda naturalnie i świeżo.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić katieritinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Ja też używam od jakiegoś miesiąca 02!bardzo zadowolona jestem, tym bardziej że ładnie pokrywa przebarwienia, które mam do tego jest wydajny i warty swojej ceny!

Używam tego produktu od: 4 tyg

Chcesz pochwalić Mallinkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • ja używam 02 - naturalnego i jestem zadowolona. mam ogólnie problemy z doborem podkładu dobrze matującego, ze względu na dość ostro przebiegający trądzik młodzieńczy, po którym pozostały nierzyjemne "pamiątki".
    a ten fluid dobrze się rozsmarowuje i dobrze matuje moje niedoskonałości.
    a przy tym jest wydajny.
    także polecam

Używam tego produktu od:3 tygodni

Chcesz pochwalić augusti za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi bardzo odpowiada
  • Mi bardzo odpowiada ten kosmetyk ponieważ mam bardzo często problem z sińcami pod oczami a ten fluid potrafi dokładnie je zamaskować cera wygląda naturalnie nie wygląda jak by była nałożona maska.

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:chwilowo żadnych

Chcesz pochwalić 1987kasia1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny
  • Na moja skore fluid dziala doskonale. Swietnie sie rozprowadza, maskuje wszelkie niedoskonalosci, nie wysusza skory,ale matuje. Jestem z niego bardzo zadowolona i poki co nie bede kupowac innych produktow.

Chcesz pochwalić Cream za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij