Powiększ Rossmann, Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell (Korektor przeciw wypryskom)

Zgłaszająca osoba: Teufel69

Działa antybakteryjnie, a jednocześnie zakrywa wypryski i zaczerwienienia. Specjalne składniki zamykają pory - wysuszając wypryski. Antybakteryjne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i wągrów.

Skład: Paraffinum Liquidum, Cera Carnauba, Petrolatum, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Candellila Cera, Polybutene, Cetyl Palmitate, Magnesium Myristate, Cera Alba, Bisabolol, Farnesol, Tocopherol, Odeth-10, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethylionone, Cinnamyl Alcohol, Parfum [+/- CI 77891, 77491, 77492, 77499, 770071].

Cena: ok. 6zł / 4g
/e/

• Niska cena, słaba jakość
  • Plusów jest bardzo mało, skusiłam się na niego tak jak pewnie większość przez cenę i polecenie przez koleżankę.
    +cena
    +dobrze kryje
    (no i na tym się kończy…

-tłusty,
    -ciężki,
    -zostawia ,,plamy’’ tam gdzie był użyty,
    -nie polecam jako korektor pod oczy bo widać wszystkie zmarszczki (nawet takie, o których nawet nie wiedziałam)
    -wysusza skórę w miejscu nałożenia
    -nie współpracuje z kremami bb, podkładami i pudrami (po prostu zostają plamy lub jak kto woli placki)
    -nieprzyjemny zapach (kojarzy się niby z jakaś chemią, niby z jakimiś ziołami)

Używam tego produktu od: kupiłam 3 miesiace temu, uzywalam 2 tygotnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić zuzka78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani, a dobry
  • Mam skórę tłustą, mnóstwo blizn. Potrzebuję naprawdę porządnego krycia. Kilka lat temu znalazłam ten korektor. Wtedy używałam go jeszcze bez podkładu, bo nie miałam takiej potrzeby. Od tego czasu używam go regularnie, dzień w dzień i jestem naprawdę zadowolona.
    \nPlusy:
    \nświetne krycie
    \ndobrze się stapia z podkładem
    \nsuper wydajny
    \nbaaardzo tani
    \nzawsze dostępny
    \nMinusy:
    \nniewielka gama..może nie kolorystyczna, ale bardziej chodzi mi tutaj o wybór tonu - jeżeli wasza cera ma odcień bardziej różowy, to nie polecam
    \ndosyć tłusty
    \n
    \nJeżeli szukacie mocno kryjącego, taniego korektora, to szczerze polecam )
    \n

Chcesz pochwalić raczejpesymistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi produkt
  • Plusem jest bardzo dobre krycie. Chyba jedno z najlepszych jakie są dostępne w drogeriach.
    Produkt wydajny.
    Ma właściwości antybakteryjne.
    Niska cena!

Minus: Dostępne tylko 4 kolory niestety bladziochy bedą niezadowolone

Chcesz pochwalić Marti877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy:
    -cena
    -wydajnosc
    I tylko tyle
    Minusy:
    -krycie srednie, myślałam że poradzi sobie z niespodziankami na mojej skórze dzięki temu, że jest bardzo gęsty, a jednak nie
    -szybko się sciera
    -nie ma działania antybakteryjnego
    -mam wrażenie, że mnie zapychał kiedy go używałam
    -jest za ciężki, czulam sie jakbym miała maskę na twarzy
    -mala gama kolorystyczna i ogolnie kiepskie te odcienie

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić vjmeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla niewymagających z ciemniejszą karnacją
  • Mam ten korektor od dawna i używam tylko kiedy skończy mi się jeden z moich ulubieńców.
    Mimo to jest mało wydajny, nie najlepiej kryjący i stanowczo za ciemny, mimo, że używam odcienia 01.
    Zaletami są niska cena, wygodny aplikator i dobra konsystencja, ale to jednak za mało.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, już w połowie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Demotywacja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt w świetnej cenie
  • KONSYSTENCJA:
    Korektor jest dość gęsty, ale przez to lepiej tuszuje i przykrywa niedoskonałości i zaczerwienienia. Gdyby był rzadszy to nie działał by tak dobrze.

WYDAJNOŚĆ:
    Korektor jest wydajny. Ja go używam prawie na całą buzię jednak punktowo. Używam go może z 10 razy dziennie i starcza mi na ok. 3 msc.

MOJA opinia:
    Mam trochę wyprysków na twarzy. Dlatego staram się je zakrywać żeby wygllądać lepiej. Miałam już kilka takich korektorów jednak ten okazał się najlepszy. Odkąd go "odkryłam" nie rozstaje się z nim ani na chwilę.
    Cena: ok. 8 zł (6 zł w promocji)

Używam tego produktu od: dwóch lat i więcej
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni korektor
  • Plusy:

*cena
    *zapach
    *eleganckie opakowanie, które jest poręczne
    *konsystencja
    *krycie

Minusy:

*wydajność
    *dziwne dopasowanie do twarzy
    *"ciężkość" przy kryciu

Dla przetestowania można go kupić, byleby dobrać dobry odcień. W mojej drogerii są dostępne 2 odcienie, szału nie ma. Są o wiele lepsze produkty droższe o kilka zł.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martiniqe Tiffany za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • + dobre, długotrwałe krycie
    + dostępność - w każdym rossmanie
    + cena - śmiesznie niska
    + wydajność
    + estetyczne opakowanie, z którego bardzo łatwo nałożyć produkt

- bardzo mało odcieni - wszystkie są dla mnie za ciemne, choć używam 01 Vanilla

Produkt dobry,ale nie potrafi mnie do końca do siebie przekonać

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki najgorszy, tylko trzeba umieć aplikować.
  • Krycie.
    Śmieszna cena.
    Dostępność.
    Dobrze się wklepuje.
    Konsystencja.

Gama kolorystyczna. 3 odcienie i wszystkie ciemne.

CHCEMY CHOCIAŻ O TON JAŚNIEJSZY !

Używam tego produktu od: Lipiec
    Ilość zużytych opakowań: Jedno skończone

Chcesz pochwalić ogaarnijto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ze mną od wielu lat
  • Mimo, że młodzieńcze trądzikowe lata mam już za sobą, to zawsze mam go w mojej kosmetyczce, gdyż od czasu do czasu zdarza mi się jakiś porządny pryszczol lub kilka mniejszych. Szczególnie gdy eksperymentuję z kremami i maseczkami. Ten korektor przykrywa nawet wielkie wulkany;-P Co prawda wymaga potem matowego wykończenia ale nie uważam tego za wadę.
    Nie wyobrażam sobie żeby nakładać go na większe partie twarzy np na policzki, na których mam widoczne naczynka. Wydaje mi się na to zbyt ciężki. Jednak punktowo, nakładany tylko na krostki sprawdza się świetnie.

Używam tego produktu od: Dawna
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij