Powiększ Rossmann, Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell (Korektor przeciw wypryskom)

Zgłaszająca osoba: Teufel69

Działa antybakteryjnie, a jednocześnie zakrywa wypryski i zaczerwienienia. Specjalne składniki zamykają pory - wysuszając wypryski. Antybakteryjne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i wągrów.

Skład: Paraffinum Liquidum, Cera Carnauba, Petrolatum, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Candellila Cera, Polybutene, Cetyl Palmitate, Magnesium Myristate, Cera Alba, Bisabolol, Farnesol, Tocopherol, Odeth-10, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethylionone, Cinnamyl Alcohol, Parfum [+/- CI 77891, 77491, 77492, 77499, 770071].

Cena: ok. 6zł / 4g
/e/

• Jest ze mną od wielu lat
  • Mimo, że młodzieńcze trądzikowe lata mam już za sobą, to zawsze mam go w mojej kosmetyczce, gdyż od czasu do czasu zdarza mi się jakiś porządny pryszczol lub kilka mniejszych. Szczególnie gdy eksperymentuję z kremami i maseczkami. Ten korektor przykrywa nawet wielkie wulkany;-P Co prawda wymaga potem matowego wykończenia ale nie uważam tego za wadę.
    Nie wyobrażam sobie żeby nakładać go na większe partie twarzy np na policzki, na których mam widoczne naczynka. Wydaje mi się na to zbyt ciężki. Jednak punktowo, nakładany tylko na krostki sprawdza się świetnie.

Używam tego produktu od: Dawna
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Bardzo słaby, mam w odcieniu 02 beige, poniewaz nie było mojego sztandarowego odcienia 01 jesli chodzi o jakikolwiek produkt do twarzy, nie spełniał swojej roli, ciezko sie wtapiał, za te pieniadze nie oczekiwałam cudów, ale przynajmniej jakiegos krycia,kolor ciemniejszy podejrzewam nie spełnił by swojej roli.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić madziulinka1f za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Mam cerę trądzikową, na szczęście etap pryszcza na pryszczu mam już za sobą, ale pozostało mi kilka blizna i trochę przebarwień, postanowiłam więc, że spróbuję poeksperymentować z korektorami by je zakryć, dzięki czemu mogłabym przerzucić się na mniej kryjący podkład, lecz pierwsze podejście okazało się klapą.

Plusy:
    - cena
    - opakowanie
    - dość fajna konsystencja

Minusy:
    - zero krycia
    - okropne kolory
    - schodzi po jednym pociągnięciu pędzla z podkładem
    - nie ma żadnego działania antybakteryjnego

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić JanieJones za czytelną i pomocną recenzję?
  • Marnie
  • PLUSY:
    -cena
    -dostępność

MINUSY:
    -kolor( odcień nr 2 porażka.. na skórze prawie pomarańczowy)
    -gdzie antybakteryjność?( mnie nie pomógł nic a nic)
    -ciężki
    -nietrwały
    -zapach(jakiś dziwny, źle się kojarzący)
    -30-40% krycia

Dla mojej twarzy kompletna porażka, przykro mi

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić callmedomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart swojej ceny
  • Mam mieszane uczucia co do tego korektora

PLUSY:
    -krycie bardzo dobre
    -praktyczne opakowanie
    -wysusza wypryski

MINUSY:
    -kolor nie każdemu zapewne odpowiada
    -na suchej skórze nie wyobrażam sobie rozsmarowywania
    -konsystencja jak dla mnie zbyt ciężka

Podsumowując korektor ewidentnie przeznaczony do zakrywania pryszczy, absolutnie nie do cery suchej, kolorystyka dość marna, ale jeśli ma się problemy z wypryskami warto spróbować!
    U mnie w kosmetyczce gości już od kilku lat, chociaż teraz używam nowszej wersji

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pacii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Ten korektor to totalna masakra. Świeżo po nałożeniu wydaje się ze wszystko jest ok...ale po pewnym czasie na twarzy korektor zmienia kolor, wiec w efekcie otrzymujemy twarz w żółto-pomarańczowe plamy. Coś okropnego.

Jedyną jego zaletą jest cena, ale co z tego, skoro produkt nie nadaje się do użytku.

Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tyg.
    Ilość zużytych opakowań: ok. 1/5 opakownia

Chcesz pochwalić _Emilka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • nie wiem jak sprawuje się na pryszcze, bo te lata mam już za soba ale powiem, ze uzywam go jako korektor pod oczy.TAK korektor od oczy!

Niestety mam taką urode, ze pod oczami ma mcieniutką skórkę i widać zylki, tzn, daje to poprostu efekt sinych oczu, dzieki czemu nawet wypoczeta wygladam jak po nie przespanej nocy, a wiec uzywanie przeze mnie korektora pod oczy jest obowiązkowe..Używałam róznych i musze powiedziec, ze kiedys poleciła mi go kolezanka, sprobowalam i szok!!!
    pokrył idealnie moje since.. roznice w kolorycie skory oczywiscie mozna wyrownac pudrem itp.. wiec za tak smieszny pieniadz jest poprostu idealny!! moj ulubieniec i zadne markowe produkty go nie zastapią!

PLUSY:
    -tani
    -bardzo wydajny
    -zakrywa since pod oczami
    -kolor
    -poreczne opakowanie i aplikacja
    -wytrzymały
    -nie łamie sie na twarzy

Jednym slowem- spelnia swoją funkcję!

MINUSY:
    - troszkę suchy.. aczkolwiek uważam, że ten minus jest nie istotny i ja poprostu przed aplikacja nakładam troszke wiecej remu pod oczy i to załatwia sprawę.

Polecam szczerze, za tą cene można zaryzykować i spróbować i bedzie waszym nr jeden, a jak nie to najwyzej oddacie koleżance albo mamie

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: troszke

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KittyCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca sprostał moim oczekiwaniom!
  • Wady:

- nie kryje niedoskonałości twarzy
    - schodzi po 2 godzinach
    - skóra wygląda nie świeżo po zastosowaniu produktu

Zalety:

- cena
    - zapachUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 średnie

Chcesz pochwalić Julliet9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Kupiłam raz na spróbowanie, i gdyby nie cena to na pewno bym pożałowała. Odcień 01 Vanilla jest niestety troszkę ciemniejszy niż podkład, odznacza się na nim nawet pod warstewką pudru. Konsystencja jest za ciężka, nie łatwo się go nakłada. Po jego stosowaniu zamiast działania antybakteryjnego zauważyłam więcej krostek, zarówno na miejscu zastosowania jak i poza nim. Ogólnie jest to korektor kiepski.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić kasiaxx0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko
  • Mam jasną cerę, a najjaśniejszy odcień zdecydowanie za ciemny dla mnie, nawet po porządnym wsmarowaniu w skórę zostają mi na twarzy takie żółte plamy, więc można się domyślić, że odcień jest nienaturalny-okropnie żółty. Na pewno jego plusem jest dobre krycie i niska cena, jednak nic mi z krycia i ceny , kiedy na twarzy mam kilka żółtych placków. Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PannaJulia za czytelną i pomocną recenzję?
  • KIEPSKI
  • Jak dla mnie (mam bardzo jasną cerę) nawet najjaśniejszy odcień jest o dużo za ciemny. W ogóle kolor jest jakiś taki pomarańczowy. Jeżeli twarz nie jest nakremowana to bardzo ciężko go równomiernie rozsmarować.

Plusy:
    - niska cena
    - wydajność
    Minusy:
    - zbyt mało odcieni
    - średni w użyciu

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić alinadbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wymagajcie za dużo...
  • Zawsze kupuję korektory w kredce, ale zachęcona ceną w rossmanie kupiłam ten, w szmince. (ok.6 zł) Kolor vanilla okazał się lekko pomarańczowy... Ale za to dobrze kryje. Nie zapycha porów. Ja rozprowadzam go punktowo pędzelkiem do korektora, więc nie widać, że go w ogóle mam na twarzy Bez pędzelka to byłaby katorga... Daję cienką warstwę, bo grubszą byłoby widać- a i tak dosyć dobrze kryje. Jak na tą cenę. Używając pędzelka jest bardzo wydajny- zużyłam dopiero jakąś 1/4 opakowania, mimo to że stosuję codziennie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić VioletRose za czytelną i pomocną recenzję?
  • OSOBOM O JASNEJ KARNACJI STANOWCZO ODRADZAM!
  • Kupilam do zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami i ceną, a tu okazało się, że najjaśniejszy kolor jest tak naprawdę typowo POMARAŃCZOWY (okropny odcień) i zostawia pomarańczowe kropki na twarzy. Wyobraźcie sobie, jak to wygląda.
    Stanowczo odradzam.
    Plus to to, że wysusza ładnie krostki i jest przeciwwypryskowy. Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić sialalabamba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity za bardzo małe pieniądze
  • Sama byłam zdziwiona jak dobrze zakrywa zaczerwienienia, miałam wrażenie, że one wręcz znikają pod tym korektorem. Mam odcień vanilla.

Plusy:
    - bardzo dobry na zaczerwienienia, nie miałam lepszego
    - bardzo tani
    - całkiem gęsty, dosyć dobrze się rozprowadza

Minusy:
    - trzeba go bardzo dokładnie wklepać, bo może się odróżniać i nie z każdym podkładem się dogaduje
    - nie nadaje się na nierówności i przebarwienia, ktore nie są zaczerwienieniami (mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi)
    - nie nadaje się na upały, bo nie chce się trzymać twarzy

No taki właśnie....pół na pół, na pewno nie powiem, że to mój KWC bo jest za mało trwały, ale też nie były to wyrzucone pieniądze, bo na zaczerwienienia jest naprawdę dobry, a na inne rzeczy używam innego.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Ooh_la_la za czytelną i pomocną recenzję?
  • ...To jest chyba jakiś żart.
  • Kupiłam go już dawno, myślałam, że skoro ma stałą konsystencję to będzie dobrze krył, no ale przeliczyłam się.

W sklepie wydawał się idealny odcień, Vanilla 01.
    Wróciłam do domu i szok... wypróbowałam i się przeraziłam, nie dało się go rozsmarować dobrze, chyba, ze na tonie kremu... Nie dość, że kiepsko się rozsmarowywał, to jeszcze zostawiał smugi i takie ciemniejsze placki :/

Odstawiłam go na kilka tygodni, coś koło miesiąca, dziś patrzę, a na nim pojawiły malutkie kropelki wody, a co znaczy-kosmetyk zepsuty. Nie wiem, to jest chyba jakiś żart... Jak kosmetyk może się popsuć w przeciągu niecałych dwóch miesięcy? :/
    Przechowywałam go dobrze, tak jak każdy kosmetyk i tylko z nim się stało coś takiego. Trzymałam go w szufladzie z kosmetykami w pokoju, a tutaj taka niespodzianka. Chociaż w sumie miałam okazję żeby w końcu go wyrzucić, bo jednak wydałam to 7 zł i szkoda było wyrzucić mimo tego, że nie używałam.

Jedynym jego plusem jest ładne opakowanie, jak szminka i za to pół gwiazdki, reszta jego cech, to raczej cechy negatywne, żadnych pozytywów.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: dosłownie kilka użyć z jednego opakowania

Chcesz pochwalić Rydwanek16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • jest do niczego. Zostawia smugi i pomarańczowe slady mimo iż jest to najjaśniejszy kolorek.
    Nie przykrywa pryszczy i innych takich
    ODRADZAM JEGO KUPNA

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić xdxdxdxdx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramat.
  • Pół gwiazdki jedynie za krycie. Najjaśniejszy odcień nr. 1 jest za ciemny! Konsystencja korektora jest tępa. Co z tego że tani i łatwo dostepny? Nie można go nijak rozprowadzić, stopić z cerą. Ma dosyć estetyczne, fajne opakowanie, ale to za mało, by dać mu więcej jak 1 gwiazdkę... Zobaczymy może w lato jak sie opalę, sprawdzi się.

Chcesz pochwalić TheWorst za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale...
  • Kupiłam najjaśniejszy 01 ( jestem dość blada) i źle trafiłam. Był dla mnie za ciemny.
    + cena
    + opakowanie (łatwo jej odnaleźć np. w torebce)
    + wystarcza na długo - wydajny
    - konsystencja( za gęsty)
    - Czasem trudno się go rozsmarowuje

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić marta_1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Mialam obydwa kolory n.01 i n.02. Niestety okazalo sie za n.2 jest za ciemny, z kolei n.01 jakby troszke za jasno zołty. Zostałam przy n.01, ze wzgald na to,ze az tak nie rzucal sie w oczy jak n.02( beż).
    Ogolnie korektor dosyc dobrze pokrywa punkciki. Za to juz przy wiekszej powierzchni raczej ciezko jest go rozprowadzic,bo powstaje plama, a jest dosyc twardawy i tepy w rozcieraniu.
    Pod minimalne niedoskonałosciw sam raz, na wieksze nie.Szybko wysusza niechciana krostkę, juz po 2 dniach uzycia na dzien, nawet pod makijaz zaobserwowalam dzialenie gojące i sciagające. Mega wydajny
    On akurat mi odpowiada, bo wczesniej te zadanie wyonywal drozszy VichyNormaderm. Ten za to jest łatwo dostepny i niedrogi. Dziala i tego oczekiwałam.Używam tego produktu od: kilku miesiecyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie w 1/3 czesci zuzyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zły
  • Plusy:
    Zakrywa, wysusza, tani, dostępny
    Minusy:
    Ograniczona ilość kolorów, kolor bardzo jasny(01-vanilla) jest wręcz pomarańczowy na skórze, bardzo widoczny, pozostawia widoczne smugi na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Chcesz pochwalić eembrancee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • Zachęciła mnie cena, dostępność oraz no pilnie potrzebowałam.

+Jest trwały
    +Nie zapycha
    +Łagodzi

-jest...ciężki.
    -uczucie lepkości
    -ograniczona gama kolorów :<

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FireWire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wporządku
  • Jak większość Synergenowych kosmetyków jest tani i łatwo dostępny. Niestety jego kolorystyka jest słabiutka i wpadająca w pomarańcz (mam odcień vanilla 01). Dobrze kryje, ale trzeba mocno rozetrzeć i przypudrować, inaczej się odznacza. Mało higieniczne opakowanie, nakładany palcami później brudzi swój sztyft, lubi się łamać. Nie wiem czy jest jakiś specjalnie antybakteryjny, ale zmiany trądzikowe ukrywa, heh. Nie nadaje się pod oczy, jest za ciężki, lubi się zważyć. Bardzo wydajny. Taki średniaczek, jako pierwszy korektor to może i ok. No bo co, ma ukryć i tyle. Jednak dokończę swoją resztkę produktu i przerzucam się na inny.

Używam tego produktu od: 1 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić domciaboj za czytelną i pomocną recenzję?
  • błędy młodości...
  • To byl moj pierwszy korektor w zyciu. Wydawał mi się perfekcyjny, jednak po czasie drastycznie zmieniłam zdanie...
    -Średnie krycie
    -Masakrycznie niska trwałość

+Wydajny
    +Tani

Wolę bardziej płynne korektory.

Chcesz pochwalić mamdwaoka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Do zadań specjalnych!
  • Czasami nawiedziają mnie czerwone stany zapalne ,ale wystarczy,że posmaruję na noc tym oto korektorem i rano nie ma śladu lub jest prawie niewidoczny!

Nadaje sie jedynie na noc ponieważ nawet jasny kolor nie dopasowuje się do odcienia skóry,jest mocno pomarańczowy.

Mocno wysusza,tak więc nie polecam go do codziennego uzytkowania.

Konsystencja bardzo gęsta,zakrywa wszystko.

Tani,do kupienia w każdym Rossmanie.

Bardzo wydajny,uzywam od ok.pół roku i końca nie widać.

Pomimo minusów jest to najlepszy korektor jaki uzywałam!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić picoc za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku
  • Plusy:
    -świetna pigmentacja
    -rewelacyjne krycie nawet mega wyprysków
    -bardzo trwały
    -db się nim pracuje
    -niska cena
    -dostępny w każdym rossmanie
    -jest bardzo wydajny - zasługa świetnej pigmentacji i trwałości kosmetyku

Minusy:
    -dziwny ziołowo - chemiczny zapach
    -mała gama kolorów
    -trochę przesusza

Ogólne wrażenia: nie wiem czy do niego wrócę-ze względu na małą game kolorystyczną.Jeżeli chodzi o korektory to jeszcze nie znalazłam tego jedynego.Jestem na etapie poszukiwać

Używam tego produktu od: 2,5lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?