Powiększ Rossmann, Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell (Korektor przeciw wypryskom)

Zgłaszająca osoba: Teufel69

Działa antybakteryjnie, a jednocześnie zakrywa wypryski i zaczerwienienia. Specjalne składniki zamykają pory - wysuszając wypryski. Antybakteryjne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i wągrów.

Skład: Paraffinum Liquidum, Cera Carnauba, Petrolatum, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Candellila Cera, Polybutene, Cetyl Palmitate, Magnesium Myristate, Cera Alba, Bisabolol, Farnesol, Tocopherol, Odeth-10, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethylionone, Cinnamyl Alcohol, Parfum [+/- CI 77891, 77491, 77492, 77499, 770071].

Cena: ok. 6zł / 4g
/e/

• Nie bardzo
  • Korektor ten byl moim pierwszym korektorem jaki kiedykolwiek miałam. Kupując go pierwszy raz wybrałam trochę za ciemny odcień, przez co wyglądał okropnie. Co prawda miał dobre krycie, ale słabo się rozcierał. Był taki jakby suchy w aplikacji. Dodatkowo taki sztyft jest niezbyt higieniczny. Jest bardzo wydajny, nie sposób go zużyć. Ciemnieje lekko po nałożeniu na skórę. Nie kupię go więcej, ponieważ leży u mnie w szufladzie zużyty do połowy, bo nic więcej nie jestem w stanie z nim zrobić, dlatego, że jest zbyt ciemny. Ewentualnie kilka razy próbowałąm wykonturować nim twarz, ale fatalnie się rozciera, rolując się i ściągając przy tym podkład. Chyba najlepiej wygląda punktowo nałożony na niedoskonałości, ale kolor musi być dobrze dobrany. Cena również jest niska, a dostępność duża.

Używam tego produktu od: kupiłam go baaardzo dawno temu, jakieś 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego sztyftu.

Chcesz pochwalić Nivata za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY ozdobne mydełko

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Nigdy nie zmienę
  • Nie znam lepszego korektora w tak przystępnej cenie. Bardzo dobrze kryje, bardzo dobrze kryje, bardzo dobrze kryje. Czy coś jeszcze innego się liczy? jest także dość trwały. Nie będę się rozpisywać. Poprostu WARTO!

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: DUŻO

Chcesz pochwalić mexxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj KWC
  • Uzywam odcien 06 beige. to moj KWC. Naprawde antybakteryjny. Mogłabym sie przyczepic tylko do zbyt małej gamy kolorystycznej.Używam go od dawna.
    Ma doskonałe krycie, trwałośc i jest mega wydajny. Kończe juz 7 opakowanie i napewno beda nastepne. Ma idealna konsystencje, doskonale matuje, solidne opakowanie. Jedynie co bym mogła zmienic, to kolor opakowania, bo biały jest i sie czesto brudzi.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kończe 7

Chcesz pochwalić Duska19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze kryjący korektor.
  • Używam go od dawna, moja matka mi go kupowała. Nie zawsze kolor był dobrze dobrany, ale krycie i trwałość są zdecydowanie jego mocnymi stronami. Wydajność chyba też, bo mam go od dość dawna. Dobrze zatuszuje niedoskonałości i pozostałości po nich, zwłaszcza w komplecie z dobrym pudrem.
    Vanilla 01 jest dobra zazwyczaj, a Sand 03 użyłam, gdy trochę opaliłam się na wakacjach. Nie jestem jednak pewna czy wybór kolorów jest świetny, ale to sprawa indywidualna.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić AppleCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrafiony produkt
  • Kiedyś kupiłam ten korektor, skuszona niską ceną.

Niestety u mnie nie spełnia on oczekiwań.
    Jestem bardzo blada i ten korektor zostawiał na mojej twarzy pomarańczowe plamki za każdym razem gdy go używałam.
    Nie chciał wcale schnąć, więc ciągle się rozmazywał.

Nie zauważyłam chyba żadnych plusów z wyjątkiem niskiej ceny i poręcznego opoakowania.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić BubbleMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Korektor spełnia swoje zadania, maskuje niedoskonałości i zaczerwienienia. Nie jest rewelacyjny ponieważ jest zbyt tłusty i pozostawia ślady, jednak za taką cenę nie można narzekać

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić kathleen39 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena, słaba jakość
  • Plusów jest bardzo mało, skusiłam się na niego tak jak pewnie większość przez cenę i polecenie przez koleżankę.
    +cena
    +dobrze kryje
    (no i na tym się kończy…

-tłusty,
    -ciężki,
    -zostawia ,,plamy’’ tam gdzie był użyty,
    -nie polecam jako korektor pod oczy bo widać wszystkie zmarszczki (nawet takie, o których nawet nie wiedziałam)
    -wysusza skórę w miejscu nałożenia
    -nie współpracuje z kremami bb, podkładami i pudrami (po prostu zostają plamy lub jak kto woli placki)
    -nieprzyjemny zapach (kojarzy się niby z jakaś chemią, niby z jakimiś ziołami)

Używam tego produktu od: kupiłam 3 miesiace temu, uzywalam 2 tygotnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić zuzka78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tani, a dobry
  • Mam skórę tłustą, mnóstwo blizn. Potrzebuję naprawdę porządnego krycia. Kilka lat temu znalazłam ten korektor. Wtedy używałam go jeszcze bez podkładu, bo nie miałam takiej potrzeby. Od tego czasu używam go regularnie, dzień w dzień i jestem naprawdę zadowolona.
    \nPlusy:
    \nświetne krycie
    \ndobrze się stapia z podkładem
    \nsuper wydajny
    \nbaaardzo tani
    \nzawsze dostępny
    \nMinusy:
    \nniewielka gama..może nie kolorystyczna, ale bardziej chodzi mi tutaj o wybór tonu - jeżeli wasza cera ma odcień bardziej różowy, to nie polecam
    \ndosyć tłusty
    \n
    \nJeżeli szukacie mocno kryjącego, taniego korektora, to szczerze polecam )
    \n

Chcesz pochwalić raczejpesymistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi produkt
  • Plusem jest bardzo dobre krycie. Chyba jedno z najlepszych jakie są dostępne w drogeriach.
    Produkt wydajny.
    Ma właściwości antybakteryjne.
    Niska cena!

Minus: Dostępne tylko 4 kolory niestety bladziochy bedą niezadowolone

Chcesz pochwalić Marti877 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy:
    -cena
    -wydajnosc
    I tylko tyle
    Minusy:
    -krycie srednie, myślałam że poradzi sobie z niespodziankami na mojej skórze dzięki temu, że jest bardzo gęsty, a jednak nie
    -szybko się sciera
    -nie ma działania antybakteryjnego
    -mam wrażenie, że mnie zapychał kiedy go używałam
    -jest za ciężki, czulam sie jakbym miała maskę na twarzy
    -mala gama kolorystyczna i ogolnie kiepskie te odcienie

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić vjmeo za czytelną i pomocną recenzję?