Powiększ Rossmann, Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell (Korektor przeciw wypryskom)

Zgłaszająca osoba: Teufel69

Działa antybakteryjnie, a jednocześnie zakrywa wypryski i zaczerwienienia. Specjalne składniki zamykają pory - wysuszając wypryski. Antybakteryjne składniki zapobiegają tworzeniu się wyprysków i wągrów.

Skład: Paraffinum Liquidum, Cera Carnauba, Petrolatum, Paraffin, Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Candellila Cera, Polybutene, Cetyl Palmitate, Magnesium Myristate, Cera Alba, Bisabolol, Farnesol, Tocopherol, Odeth-10, Propylene Glycol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Citric Acid, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethylionone, Cinnamyl Alcohol, Parfum [+/- CI 77891, 77491, 77492, 77499, 770071].

Cena: ok. 6zł / 4g
/e/

• Super produkt w świetnej cenie
  • KONSYSTENCJA:
    Korektor jest dość gęsty, ale przez to lepiej tuszuje i przykrywa niedoskonałości i zaczerwienienia. Gdyby był rzadszy to nie działał by tak dobrze.

WYDAJNOŚĆ:
    Korektor jest wydajny. Ja go używam prawie na całą buzię jednak punktowo. Używam go może z 10 razy dziennie i starcza mi na ok. 3 msc.

MOJA opinia:
    Mam trochę wyprysków na twarzy. Dlatego staram się je zakrywać żeby wygllądać lepiej. Miałam już kilka takich korektorów jednak ten okazał się najlepszy. Odkąd go "odkryłam" nie rozstaje się z nim ani na chwilę.
    Cena: ok. 8 zł (6 zł w promocji)

Używam tego produktu od: dwóch lat i więcej
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Julka 1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni korektor
  • Plusy:

*cena
    *zapach
    *eleganckie opakowanie, które jest poręczne
    *konsystencja
    *krycie

Minusy:

*wydajność
    *dziwne dopasowanie do twarzy
    *"ciężkość" przy kryciu

Dla przetestowania można go kupić, byleby dobrać dobry odcień. W mojej drogerii są dostępne 2 odcienie, szału nie ma. Są o wiele lepsze produkty droższe o kilka zł.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martiniqe Tiffany za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • + dobre, długotrwałe krycie
    + dostępność - w każdym rossmanie
    + cena - śmiesznie niska
    + wydajność
    + estetyczne opakowanie, z którego bardzo łatwo nałożyć produkt

- bardzo mało odcieni - wszystkie są dla mnie za ciemne, choć używam 01 Vanilla

Produkt dobry,ale nie potrafi mnie do końca do siebie przekonać

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Orange_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki najgorszy, tylko trzeba umieć aplikować.
  • Krycie.
    Śmieszna cena.
    Dostępność.
    Dobrze się wklepuje.
    Konsystencja.

Gama kolorystyczna. 3 odcienie i wszystkie ciemne.

CHCEMY CHOCIAŻ O TON JAŚNIEJSZY !

Używam tego produktu od: Lipiec
    Ilość zużytych opakowań: Jedno skończone

Chcesz pochwalić ogaarnijto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ze mną od wielu lat
  • Mimo, że młodzieńcze trądzikowe lata mam już za sobą, to zawsze mam go w mojej kosmetyczce, gdyż od czasu do czasu zdarza mi się jakiś porządny pryszczol lub kilka mniejszych. Szczególnie gdy eksperymentuję z kremami i maseczkami. Ten korektor przykrywa nawet wielkie wulkany;-P Co prawda wymaga potem matowego wykończenia ale nie uważam tego za wadę.
    Nie wyobrażam sobie żeby nakładać go na większe partie twarzy np na policzki, na których mam widoczne naczynka. Wydaje mi się na to zbyt ciężki. Jednak punktowo, nakładany tylko na krostki sprawdza się świetnie.

Używam tego produktu od: Dawna
    Ilość zużytych opakowań: Dużo

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Bardzo słaby, mam w odcieniu 02 beige, poniewaz nie było mojego sztandarowego odcienia 01 jesli chodzi o jakikolwiek produkt do twarzy, nie spełniał swojej roli, ciezko sie wtapiał, za te pieniadze nie oczekiwałam cudów, ale przynajmniej jakiegos krycia,kolor ciemniejszy podejrzewam nie spełnił by swojej roli.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić madziulinka1f za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Mam cerę trądzikową, na szczęście etap pryszcza na pryszczu mam już za sobą, ale pozostało mi kilka blizna i trochę przebarwień, postanowiłam więc, że spróbuję poeksperymentować z korektorami by je zakryć, dzięki czemu mogłabym przerzucić się na mniej kryjący podkład, lecz pierwsze podejście okazało się klapą.

Plusy:
    - cena
    - opakowanie
    - dość fajna konsystencja

Minusy:
    - zero krycia
    - okropne kolory
    - schodzi po jednym pociągnięciu pędzla z podkładem
    - nie ma żadnego działania antybakteryjnego

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić JanieJones za czytelną i pomocną recenzję?
  • Marnie
  • PLUSY:
    -cena
    -dostępność

MINUSY:
    -kolor( odcień nr 2 porażka.. na skórze prawie pomarańczowy)
    -gdzie antybakteryjność?( mnie nie pomógł nic a nic)
    -ciężki
    -nietrwały
    -zapach(jakiś dziwny, źle się kojarzący)
    -30-40% krycia

Dla mojej twarzy kompletna porażka, przykro mi

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić callmedomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart swojej ceny
  • Mam mieszane uczucia co do tego korektora

PLUSY:
    -krycie bardzo dobre
    -praktyczne opakowanie
    -wysusza wypryski

MINUSY:
    -kolor nie każdemu zapewne odpowiada
    -na suchej skórze nie wyobrażam sobie rozsmarowywania
    -konsystencja jak dla mnie zbyt ciężka

Podsumowując korektor ewidentnie przeznaczony do zakrywania pryszczy, absolutnie nie do cery suchej, kolorystyka dość marna, ale jeśli ma się problemy z wypryskami warto spróbować!
    U mnie w kosmetyczce gości już od kilku lat, chociaż teraz używam nowszej wersji

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pacii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Ten korektor to totalna masakra. Świeżo po nałożeniu wydaje się ze wszystko jest ok...ale po pewnym czasie na twarzy korektor zmienia kolor, wiec w efekcie otrzymujemy twarz w żółto-pomarańczowe plamy. Coś okropnego.

Jedyną jego zaletą jest cena, ale co z tego, skoro produkt nie nadaje się do użytku.

Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tyg.
    Ilość zużytych opakowań: ok. 1/5 opakownia

Chcesz pochwalić _Emilka_ za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij