Powiększ PharmaCF, Cztery pory roku, Balsam do ciała brązujący z wyciągiem z orzecha i beta karotenem (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Amarina

Silnie nawilżająca emulsja do ciała o właściwościach brązujących. Emulsja zawiera składniki delikatnie natłuszczające, zmiękczające i wygładzające. Zaleca się również stosowanie balsamu także po opalaniu na słońcu i w solarium do pielęgnacji skóry a równocześnie poprawy kolorytu, utrwalenia i rozświetlenia uzyskanej opalenizny.

Skład: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Propylene Glycol /and/ Juglans Regia Shell Extract, Stearic Acid, Peanut Oil /and/ Mineral Oil /and/ Walnut Extract, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol /and/ Ceteareth-20, Cetearyl Alcohol, Magnesium Sulfate, Dimethicone, Glyceryl Stearate /and/ PEG-100 Stearate, Magnesium Aluminum Silicate, Polyacrylic Acid, Parfum, Disodium EDTA, Triethanolamine, Methyldibromo Glutaronitrile /and/ Phenoxyethanol, Tocopherol Acetate, Iron Oxides /and/ Propylene Glycol, Citric Acid

Cena: 5,50 zł / 250 ml

• Taki sobie :/
  • Kupiła na promocji i się zniechęciłam :/
    Plusy:
    -zapach
    -opakowanie
    -wydajność
    Minusy:
    -skóra jest po nim żółta ,a nie brązowa :/ dość dziwne
    -długo się wchłania bardzo długoooo
    -kiedyś weszłam do wody na wieczór do basenu ,a balsamem smarowałam się rano i cała się kleiłam ,brrr i fuuu

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

Chcesz pochwalić poleczka andzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Efekt brązujący jest słaby i krótkotrwały, do pierwszego kontaktu z ubraniem czy też z wodą.
    Co do nawilżenia to ciężko mi go ocenić, bo nie stosowałam go nigdy regularnie, tylko od czasu do czasu i to na wybrane partie ciała...no ale wysuszyć nie wysuszył
    Co do konsystencji to tu jest zonk, bo jest taka jakaś kleista. Po prostu nieprzyjemnie jest mieć go na sobie w upalne dni. A zapach nienajgorszy ale zbyt intensywny.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2x 250ml

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Lubię balsamy i kremy do rąk tej firmy wszystkie poza właśnie tym. Balsam w ogóle nie sprawia, że skóa jest brązowsza i w zasadzie nie należy do moich ulubionych.
    Jedyne co, to jeszcze zapach da się znieść, ale poza tym to konsystecja jezt za gęsta, a sam balsam nie działa, nawet nie nawilża) Lepiej dołożyć więcej kasy i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: 4 lata temu go miałam
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE NIE NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE
    ŻADNYCH PLUSÓW! SAME MINUSY!

- śmierdzi!
    - nie pielęgnuje skóry (a to przecież balsam!)
    - za drogi jak na taki chłam
    - w ogóle nie sprawia, że skóra brązowieje, nic, żadnych efektów!!!

Używam tego produktu od: to było dawno
    Ilość zużytych opakowań: 1- wyrzuciłam szybko do kosza!

Chcesz pochwalić ta_dziewczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie okej, tylko nie brązuje
  • Używałam go po każdej kąpieli. 250 ml + 50 ml gratis za kilka złotych. Do plusów zaliczam na pewno to, że jest wydajny, tani, ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i nawilża. Miałam po nim przyjemną, gładką skórę.
    Minusy - nie zauważyłam, żeby był brązujący. Tak jak byłam bladziochem, tak jestem.

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: 1 (300 ml)

Chcesz pochwalić introwertyczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Zawiodłam się strasznie. Nie nawilża, nie brązuje, nie rozprowadza się równomiernie. Jedyne co po tym balsamie zauważyłam to plamy na nogach bo nie dało się tego rozprowadzić.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Lien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Koszmar minionego lata:P
  • Ten balsam mnie wręcz zszokował, jest tragiczny. Coś jak podkład do twarzy tylko do całego ciała, kompletnie nie da się tego równo rozsmarować, zostawia smugi, nie nawilża, brudzi wszystko wokół nie mówiąc i ubraniu...Nie nadawał się do niczego poza wyrzuceniem, najgorszy kosmetyk jaki miałam...

Używam tego produktu od:już nie używam
    Ilość zużytych opakowań:jedno

Chcesz pochwalić oggy za czytelną i pomocną recenzję?
  • klamstewko
  • Jest to dobry balsam-tylko przeszkadza mi dosc spore klamstwo producenta-ten balsam nie brazuje.Ma wspaniala konsystencje,pieknie pachnie,idealnie sie rozprowadza,nawilza...tylko nie brazuje
    I to go dyskwalifikuje w gamie balsamow brazujacych.Na prawde posiada on wiele zalet,ale nie ma on nic wspolnego z opalaniem skory i nadawaniem jej nowego koloru.Jedyne co moglabym jeszcze dodac,ze poglebia kolor skory,ale tylko opalonej.

Używam tego produktu od:kiedys

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tikitiki2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Co to w ogóle jest? To na pewno nie jest balsam brązujący a koloryzujący. Schodzi po wstaniu z łózka a skóra jest napięta, sucha i szorstka :/ Zapach też nie zachwyca. Koszmar. Nigdy więcej. Nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić ffNo5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale mógłby być lepszy.
  • Balsam w baaardzo przystępnej cenie - to chyba jego największy plus. Zaraz po nim jest fakt, iż szybko się wchłania i od razu brązuje skórę. Nie trzeba więc czekać kilka dni by uzyskać efekt opalonego ciała.
    Zapach mógłby mieć ładniejszy.
    Wygląd zewnętrzny ujdzie :p Używam tego produktu od: 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić canbria za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij