BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Powiększ BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Skład: Talc, Mica, Polyethylene, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Zinc Stearate, Magnesium Myristate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Lecithin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Isobutylparaben, Propylparaben, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol; N° 3n5503 (30.04.2014.)

Cena: 155zł / 8g
/ic/

• Drogi bronzer o ciepłym odcieniu, na pewno nie do konturowania
  • Kupiłam zestaw Do the Hoola głównie ze względu na ten bronzer. Bałam się kupić pełnowymiarowe opakowanie, bo na ręce był zbyt ciepły dla mnie.

Bronzera używam do konturowania, jestem zbyt blada by się nim ocieplać, poza tym mam zbyt chłodną cerę i po prostu źle to na mnie wygląda.

Hoola jest w sumie fajny, bo:

dobrze się rozprowadza
    ma ładny, neutralny brązowy kolor
    jest wydajny

ale:

jest baaardzo drogi, może i wydajny, ale znam tańsze bronzery równie wydajne
    nie robi efektu wow
    nie jest dla każdego
    na pewno nie do konturowania

mam małe pudełeczko, może latem jak się opalę i wyskoczą mi piegi jeszcze do niego wrócę

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić wiszniolek za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Bezpieczny bronzer na co dzień
  • Bronzer BeneFit Hoola zakupiłam ponad rok temu w perfumerii i nadal używam go codziennie. Mam problematyczną cerę i zależało mi na produkcie, który nie będzie podkreślał moich niedoskonałości. Hoola okazał się strzałem w dziesiątkę!

Przede wszystkim - u mnie sprawdza się idealnie do konturowania na sucho. Otrzymuję naturalny, zdrowy efekt podkreślonych kości policzkowych i nie tylko, bo konturuję nim całą twarz łącznie z nosem. Nie zawiera w sobie rozświetlających drobinek ani pomarańczowych odcieni, dlatego jest bardzo uniwersalny. Mam jasną karnację i zimny odcień bronzera Hoola pasuje do mnie idealnie. Nawet malując się w pośpiechu nie muszę się martwić o smugi, plamy czy inne niespodzianki.

Od roku używam codziennie rano tego bronzera i dopiero zaczynam widzieć denko, dlatego uważam, że była to bardzo dobra inwestycja. Pędzelek i opakowanie również są w nienagannym stanie.

Plusy:
    + wydajność
    + naturalny odcień
    + naturalny efekt
    + łatwość aplikacji
    + uniwersalność zastosowania
    + solidne, eleganckie opakowanie
    + dobry stosunek ceny do jakości

Minusy:
    - Brak

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Alysiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał.
  • Bronzer Hoola to jeden z niewielu produktów, które na stałe goszczą w mojej makijażowej kosmetyczce. Nie dostrzegam wad.. Kolor jest na tyle idealny, że pasuje zarówno na lato przy lekko opalonej cerze, jak i zimą. Jest niesamowicie napigmentowany, a przez co wydajny. Pierwszego opakowania używam codziennie od ponad roku, a końca wciąż nie widać.

Malutkie, śliczne opakowanie z lusterkiem i delikatnym pędzelkiem cieszy oczy i zachęca do stosowania. Sprawdza się zawsze, trzeba tylko uważać, by w pośpiechu przypadkiem z nim nie przesadzić.

Używam tego produktu od: ponad roku.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Avangardii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał gdyby nie cena!
  • Hoole mam okazję testować tylko dlatego, że dostałam miniaturkę produktu na urodziny w pudełku "The Bronze of Champions".
    Pojemność to 3g, jednak jest bardzo wydajny. Niesamowicie napigmentowany, wystarczy odrobina na pędzlu. Nadaje się dla bladziochów, bo kolor budujemy dokładając warstwy. Odcień jest chłodny, matowy idealny do konturowania. Nie robi plam, nie ściera się.

Po przemyśleniu mogłabym przęłknąć tę cenę i dać za niego 160zł.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie, zostały resztki po bokach

Chcesz pochwalić rudzia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Aktualnie używam próbki, ale na pewni kupię pełen produkt! Kolor jest genialny,bez ciepłych tonów, ideał do konturowania nawet przy mojej bladej cerze. Nie robi plam, super się rozprowadza i pomimo, że mam jedynie próbkę to używam jej od pół roku, a zużycie jest minimalne, aż śmieszne! a używam go CODZIENNIE. Wydajny i to bardzo, więc moje jak za rok uda mi się go zużyć to na pewno kupuje pełen produkt! <3

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, miniatura

Chcesz pochwalić ankowiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Najlepszy do konturowania
  • Najlepszy bronzer! Chłodny, jasny odcień matowego pudru, idealny do konturowania, nawet jasnej cery, łatwo się z nim pracuje, dobrze się rozciera, stapia się z karnacją, wygląda naturalnie. Można nim też subtelnie opalić twarz większym i bardziej puchatym pędzlem. Jest drobno zmielony i bardzo wydajny. Obok matte bronze MACa ten jest moim ukochanym i po niego najczęściej sięgam.
    Urocze opakowanie, pędzelek też niczego sobie, od biedy można uzyć go do konturowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas to samo opakowanie

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • nie kupił BYM
  • Nie był wart swojej ceny, nie ma większej różnicy między nim, a tańszymi produktami, za jego cenę można mieć bronzerów na dekady. Kiedyś myslałam, ze tylko drogie marki dają radę, to raczej kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nat11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny bronzer
  • Jest to najlepszy bronzer, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Ma bardzo uniwersalny odcień, który pasuje do różnych odcieni skóry, jestem osobą bardzo bladą i sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Nadaje się zarówno do opalania, ocieplania twarzy jak i konturowania ze względu na szary poddton, który zawiera. Rozciera się bardzo dobrze, na razie jedyny minus jaki dostrzegam to cena oraz dostępność, ponieważ kosmetyki benefitu można kupić jedynie w kilku sephorach oraz w internecie. Zdecydowanie jestem oczarowana tym kosmetykiem i myślę, że kupię go ponownie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Skuszona recenzjami na wizażu ( jeszcze jak nie mialam konta) zakupiłam bronzer...
    podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi, cudowny kolor-bardzo naturalny, tekstura, napigmentowanie.
    Nałozony zostaje na buzi cały dzień....
    Na co chcialabym uczulić, negatywne opinie chyba wiążą sie jednak z zakupem "podróbek" których pełno i trzeba zwracac uwage na zakup z pewnego zródła.

Cena adekwatna do wydajności i jakości!

Dopisuję,używam dłuższy czas....nie ma nic bardziej naturalnego- jesli ktos chce fajny efekt bez smażenia w solarium czy słońcui fundowania sobie zmarszczek

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić kurbaniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowy
  • Świetny bronzer do konturowania, szczególnie dla bladziochów.

- trwały
    - megawydajny
    - matowy
    - nie robi plam
    - świetnie nadaje się do wykończenia kontuowania (dla mocniejszego efektu łączę go z Bahama Mama z The Balm)
    - opakowanie jest solidne, chociaż pędzelek jest bezużyteczny
    - fajna konsystencja, nie jest za suchy

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: widać już denko pierwszego

Chcesz pochwalić myszextra za czytelną i pomocną recenzję?