BeneFit, Hoola

Powiększ BeneFit, Hoola

Zgłaszająca osoba: iceflower

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Skład: Talc, Mica, Polyethylene, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Zinc Stearate, Magnesium Myristate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Lecithin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Isobutylparaben, Propylparaben, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol; N° 3n5503 (30.04.2014.)

Cena: 155zł / 8g
/ic/

• Bardzo dobry, jak wszystkie pudełkowe Benefity
  • Po Bella Bambie, Coraliście i Rockateur przyszła kolej na Hoolę. I znów jest nieźle- używam do przyciemniania całej twarzy, jako, że jej nie opalam, natomiast ciało- owszem. Muszę więc niwelować różnicę odcieni.
    Hoola nadaje bardzo naturalny, opalony kolor, nie ma drobinek, więc wygląda to tym lepiej. Właściwie nie widać go w ogóle na skórze- poza efektem przyciemnienia nie ma śladu po pudrze. Bardzo dobry produkt.

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Tak chodziłam wokół tego bronzera, chodziłam i w końcu go kupiłam.
    Na wstępie wspomnę że nie jestem mistrzynią makijażu i bronzera używam jako różu a nie zgodnie z przeznaczeniem: do modelowanie twarzy.
    Ponieważ moja cera ma tendencję do nadmiernego błyszczenia się wybieram róże i bronzery bez drobinek co już mocno ogranicza mi wybór.
    Ten produkt nie ma rozświetlaczy i za to już ogromny plus. Ma piękny biszkoptowy kolor który umiejętnie i oszczędnie dawkowany jest w stanie nadać buzi życia.
    Właśnie: dawkowanie. Przez pierwsze dni nie byłam w stanie wyczuć ile pudru i z jaką intensywnością nakładać na pędzel. Robiłam plamy na skórze i nie wyglądało to dobrze.
    Pomógł mi pędzelek załączony do zestawu. Niby nic a nabiera idealną dawkę kosmetyku którą potem można już rozprowadzić właściwym pędzlem. Trwałość dobra (choć nie świetna i w połowie dnia niezbędne są poprawki).
    Puzderko urocze ale bardzo niewygodne: noszone w kosmetyczce szybko traci na urodzie a malutkie lusterko umieszczone w środku jest tak małe że użycie go do poprawek jest praktycznie niemożliwe.
    Podsumowując: bardzo dobry produkt w mało praktyczny (choć ślicznym) opakowaniu.

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie ideał...
  • Jako kosmetykomaniaczka i mua nie mogłam się oprzecz fenomenowi tego kosmetyku. Żal było wydać tyle kasy, ale rach ciach i już był mój

OPAKOWANIE: kartonowe, ale bardzo mocne i solidne puzderko z lusterkiem. Mieści mały pędzelek, który gdy nie mamy nic innego pod ręką jest bardzo dobry do konturowania, więc to taki mały zestaw idealny na podróże. Minusem w opakowaniu może być to, że wieczko nie jest trzymane przez jakiś magnes czy coś bo jednak nie fortunnie włożony może się jakoś otworzyć, a wtedy będzie nieciekawie...

KOLOR: I tu moje rozczarowanie bo mimo iż jest to nie zaciemny chłodny brąz to nie jest tak neutralny jak myślałam. Bardzo jasne cery nie będą zadowolone z tego odcienia. Może okazać się dla nich za ciemny.

TRWAŁOŚĆ: Tutaj nie mam żadnych ale, gdyż nałożony rano trzyma się do wieczora niezależnie od tego na jaki podkład/puder go nałoże. Tyle, że mając makijaż nie mam tendencji do dotykania twarzy a moje policzki i boki twarzy są normalne w strone suchej.

WYDAJNOŚĆ: Mam go już spory czas w swojej toaletce i jeszcze denka się nie dopatrzyłam, choć jak na wstępie wspomniałam jako kosmetykomaniaczka wiadome, że nie jest on jedynym bronzerem jaki posiadam, więc nie używam go codziennie.

Ogólnie bronzer kultowy, który polecam i potrzymuje jego dobre imię krążące w sieci. Nie robi plam, ładnie się rozciera a to rzecz najważniejsza szczególnie dla początkujących choć z racji na cenę trochę odstrasza, ale warto wypatrywac promocji

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie...
  • Długo szukałam brązera, dotychczasowe wybory nie były satysfakcjonujące (na ogół cegła cegłę poganiała). Poszukałam, poczytałam i uznałam, że produkt z tak pozytywnymi recenzjami musi być świetny. Niestety... pudło, gł. z uwagi na kolor.

Moje podstawowe oczekiwania wobec pudru brązującego to właściwy kolor (ma wyglądać naturalnie) oraz łatwa aplikacja (ma nie robić plam) i trwałość.
    I jak w tych aspektach wypada Hoola?

* KOLOR: jestem typem bladolicej blondynki, kolor Hoola miał być zgodnie z zapewnieniami całego zespołu dużej sieciowej perfumerii, uniwersalny dla wszystkich cer, naturalny, nie za ciemny, idealny i "bezpieczny" bo nie można sobie nim zrobić "krzywdy" aplikując zbyt dużo. Jedna warstewka miała być dobra dla bladolicych, mocniejsza aplikacja miała pozwalać na przyciemnienie.
    No i właśnie... Dla mnie jest za ciemny. Zdecydowanie nie wygląda naturalnie, nawet tzw. omiecenie twarzy tym pudrem bardzo mnie żółci.
    Tani, tandetny efekt.
    Nie dajcie się zwieść, że to taki uniwersalny super kolor dla bladych.
    Blade lepiej niech się trzymają od Hool\\\'i z daleka, wtedy faktycznie będzie "bezpiecznie".

* ŁATWA APLIKACJA: przy zbyt ciemnym produkcie trudno o łatwą aplikacją, ot po prostu.
    Ale fakt, nie robi jakichś smug itp. Myślę, że śniade dziewczyny mogą być zadowolone i aplikację ocenią pozytywnie.
    Ja nie, z przyczyn obiektywnych.

* TRWAŁOŚĆ: trwały, nie znika z twarzy, nie splywa, trzyma się na miejscu. Ale ale... koleżanki pamiętajcie, brązer aplikuje się na dobrze zmatowioną buzię. Tylko wówczas nie będzie plam i produkt nie spłynie.

Swoją drogą taka potrzeba matowienia latem, daje mi poczucie, że mam na twarzy nakitowaną maskę.

Produkt może i dobry, ale nie dla bladolicych.

Aha, nie sposób pominąć kwestii opakowania: za taką cenę oczekiwałabym czegoś bardziej "porządnego", już nie mówię o ekskluzywności, ale przynajmniej nie karton z badziewnym lustereczkiem przyklejonym jak folia.
    Za opakowanie duży minus.
    Kosmetyki to też orzyjemność stosowania, korzystania, mają tez cieszyć oko, w tych czasach to już taki must have. Tymczasem Benefit Hoola jest daleko za innymi, nawet tanimi markami.Używam tego produktu od: około 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiolka fiolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Produkt który kupiłam trochę pod wpływem chwili ale nie żałuję jest naprawdę niesamowity ale do rzeczy:

+świetny kolor (matowy brązik)
    +trwałośc (z mojej twarzy zanika dopiero po dobrych 10 godzinach )
    +wydajnośc (używam go prawie codziennie a ubytku prawię nie widac)
    +łatwy w aplikacji
    +mozna używa jako cien (ja tak robię)

- jedny minus to wysoka cena ale raz na jakis czas mozna zaszalec

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić yna10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!!!!
  • To bronzer, ktorego szukalam od dawna. Przebil absolutnie wszystkie, z ktorymi mialam do czynienia do tej pory...
    Za namowa przyjaciolki dalam sie skusisc i nie zaluje!
    Plusy:
    -idealnie sie aplikuje - mozna dozowac intensywnosc, dobrze sie rozciera,
    -idealny mat, taki jak trzeba
    - cudowny kolor, dopasowuje sie do karnacji
    -nie zolknie, nie utlenia sie
    - trwaly
    -wydajny
    -idealny do konturowania

Minusy:
    - cena, ale to akurat mozna przezyc. Ja kupuje brozer srednio raz na 1. 5 roku przy dosc intensywnej, prawie codziennej aplikacji,
    - do idealnej aplikacji potrzebuje 2-3 pedzli, zeby dobrze wykonturowac twarz
    -badziewne pudelko, w czasie podrozy grozi zniszczeniem kosmetyku
    -aplikator, ktory do niczego sie nadaje

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić ParisParisienne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski!
  • Nigdy wcześniej nie miałam bronzera i postanowiłam kupić kosmetyk, który ma szansę spełnić moje oczekiwania. Zachęciły mnie opinię na wizażu. Po kilkunastu użyciach postanowiłam wystawić swoją.

Zaznaczę, że mam jasną cerę i niezmiernie wyczulona jestem na trwałość kosmetyków oraz to, jak się zachowują po kilku godzinach np. czy nie ciemnieją.
    Ten bronzer spełnia wszelkie pokładane w nim nadzieje. Dzięki neutralnej barwie naprawdę nie można sobie zrobić nim krzywdy. Nawet taki laik jak ja da radę pięknie wyprofilować buzię, dodając jej blasku i delikatnej, naturalnej opalenizny. Aby osiągnąć mocniejszy efekt koniecznie trzeba nałożyć kilka warstw, ale co ważne - nie tworzy się maska. Wszystko wciąż wygląda delikatnie i elegancko.
    Jest trwały, nie zauważyłam, aby jakoś szczególnie brudził ubrania, nie ciemnieje na skórze (!!!).
    Kupiłam wersję amerykańską na aukcji na allegro więc nie ocenię pędzelka (nie wiem, czy w każdym produkcie jest tak koszmarny i linieje!). Opakowanie może nie pomaga, ale ten kartonik ma swój niepowtarzalny urok.
    Podsumowując - z całą pewnością produkt godny polecenia i na pewno mój niezbędnik, dzięki któremu moja buzia wreszcie nie jest "płaska".

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić femelle83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo w beznadziejnym kartonie
  • Ilość gwiazdek zawdzięcza swojemu pięknemu rzadko spotykanemu kolorowi. Jest to czysty brąz, taki jak moja naturalna opalenizna, idealnie komponuje się z moją oliwkową karnacją. Nie jest pomarańczowy, ceglasty, czerwony czy bordowy. Jest po prostu piękny.

Zapach.
    Delikatny. Zwykły. Niewyczuwalny.

Dołączony pędzelek.
    Beznadziejny. Do niczego się nie nadaje. Jest nieprecyzyjny. Kłuje w policzki. Nie lubie i nie używam.

Opakowanie.
    Tylko i wyłącznie za opakowanie odjęłam gwiazdkę i nie wiem czy kupię ponownie.
    Po pierwsze jak tak leży przede mną i patrze to wydaje mi się, że to puder z kiosku za 5 zł.
    Ale to nie koniec. Najgorsze jest to, że strasznie kłują mnie w dłonie te ostre kanty pudełeczka. Gdy trzymam w jednej ręce a drugą się maluje, kanty wbijają mi się w dłoń. I to mnie powstrzymuje od zakupu Coralisty.
    Za taką cenę Benefit mógłby zaoferować chociaż platikowe opakowanie. Tu już nie chodzi o wygląd, chodzi o komfort użytkowania. Ten karton nie nadaje się do delikatnych, małych kobiecych dłoni.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _ Dzwoneczek _ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Najlepszy bronzer jaki miałam okazję przetestować do tej pory. Mam opakowanie mini - z zestawu różnych miniaturek.
    jestem bladziochem i martwiłam się że będzie za ciemny - jest jednak idealny!

polecam, zwłaszcza opakowania mini - można wypróbować zanim sie skusi na produkt pełnowymiarowy.

Jedyny minus jaki widzę to opakowanie - opakowanie miniaturki to po prostu kawałek jakiejś tekturki czy plastiku za te ceny Benefitu, mogliby chociaż dać normalne opakowanie Ale liczy się produkt, a z niego jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Póki co najlepszy bronzer jaki miałam.
    - ma idealny kolor (czysty brąz, lekko chłodny)
    - całkowicie matowy
    - cały dzień utrzymuje się na twarzy (oczywiście bez opierania się, jak się opierałam to trochę się ścierał, ale nie do końca)
    - u mnie nie schodzi plamami
    - Mam go od roku,widać dno, ale jeszcze została mi ok. połowa
    - łatwy w aplikacji
    - można uzyskać nim efekt od bardzo delikatnego do bardzo ciemnego

Cena jednak mocno odstrasza, ja swój dostałam, bo zawsze było mi żal.
    Największym minusem jest opakowanie... zwykły karton oklejony jakimś rodzajem papieru, który się zaciera i strasznie brudzi.

Moje porównanie hoola z honolulu: http://namalowana-wyobraznia.blogspot.com/2013/11/porownanie-bonzer-hoola-vs-honolulu.html

Chcesz pochwalić aankaa092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry bronzer

Plusy:

-wydajny
    -ma idealny delikatny (bez pomarańczowych/czerwonych tonów) kolor
    -dobrze się rozciera
    -u mnie na twarzy nie schodzi plamami nie wiem czy to zasługa podkładu czy cery
    -długo się utrzymuje
    -nie ma drobinek jest matowy

Minusy:

-cena (warto kupować na promocji)
    -opakowanie

Chcesz pochwalić anetakowalska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Za Hoolą szalałam odkąd naczytałam się na jej temat sporo pochlebnych opinii jednak cena mnie odstraszała i to długo. W końcu trafiła się okazja i nabyłam to opiewane cudo i przeszczęśliwa zaczęłam testy po czym mój entuzjazm został wdeptany w ziemię. Chyba za dużo oczekiwałam od tego produktu chociaż mam również bronzer Chanel (ok 150zł na jakiejś promocji w Douglasie) jak i z limitowanki Essence (ok 7zl) i Hoola im do pięt nie dorasta. Okazało się że
    -kolor w opakowaniu jest naprawdę ładny a na twarzy daje brudny efekt
    -momentalnie znika z mojej twarzy plamami (karygodne jak na produkt za prawie 150 zł)
    -tekturowe niewygodne wysokie opakowanie
    -jak na produkt który mi robi kuku jest za drogi
    Z plusów mogę dodać jedynie to że jest matowy i nie wpada w pomarańcz..

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić amirose za czytelną i pomocną recenzję?
  • + za kolor
  • Puder ma bardzo uniwersalny kolor - jasny i nie wpada w pomarańcz. Idealny do konturowania twarzy, ponieważ jest matowy. Opakowanie jak to benefit tekturowe, ale solidne.
    Minusem jest cena oraz średnia trwałość - po kilku godzinach znika z mojej twarzy.
    Ciężko zrobić sobie nim krzywdę, ponieważ kolor jest bardzo bezpieczny do jasnych karnacji.
    Wydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić strawberrysweet za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Ideał
  • Długo zastanawiałam się nad jego zakupem aż wkoncu dostałam go w prezencie i muszę przyznać ze to najleprzy bronzer jaki dotychczas miałam. Przepiękny kolor bez drobinek, pasuje zarówno jasnym i ciemnym karnacjom , ciężko jest nim zrobić sobie krzywdę można stopniować jego intensywność. Naprawdę godny polecenia produkt wart swojej ceny. Jedynym minusem może być dołączony pędzelek który nie nadaje się do nakładania produktu

Chcesz pochwalić wcm za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje ostatnie odkrycie
  • Długo odstraszała mnie jego cena, ale trafiła się okazja więc kupiłam i MAM
    + cudowny, ciepły naturalny odcień
    + fajnie się prezentuje

- pędzelek załączony raczej nie spełnia swoich zadań
    - pudełko może i poręczne, ale czy trwałe- czas pokaże - za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej niż pudła

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić tigra_77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • produkt jest dobry, idealny na lato. na zimę dla mnie za ciemny.

plusy: nie ma drobinek i nie wygląda się jak bombka. bardzo wydajny

minusy: niestety jest dla mnie za ciemny i będę szukać czegoś jaśniejszego

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół opakowania

Chcesz pochwalić feniksa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarny produkt
  • Po pierwsze kolor, odpada, jakiś płaski kolor mlecznej czekolady, daje efekt brudnej opalenizny , twarz wyglada starzej po aplikacji, tworzy okropne plamy trudno się rozciera, odcina się od reszty. Jest po prostu tragiczny, sztuczny, odradzam. Zdecydowanie lepszy jest brązer z guerlain 4 kolorowy.Używam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: Jedno. można zrobić sobie nim krzywdę!!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kadrine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Schodzi plamami
  • Hoola ma piekny kolor i wykończenie, ale niestety :

- schodzi plamami ze skóry, pozostawiając niektóre miejsca na policzkach bez brązera. Wygląda to okropnie, więc za taką cenę producent powinien się wsydzić, tym bardziej, że produkty o wiele od niego tańsze i bez takiej renomy nie mają takiego problemu.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MaRutko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Według mnie najlepszy
  • Rewelacyjny bronzer, według mnie pasujący do większości karnacji i każdego rodzaju cery. Długo szukałam bronzera, który będzie nadawał się do codziennego konturowania twarzy.

+Piękny, matowy brąz, który nie wchodzi w kolor pomarańczowy
    + Daje naturalny efekt ładnie opalonej twarzy
    + Świetnie nadaje się do konturowania
    + Trudno zrobić nim sobie "krzywdę", ponieważ pigment lekko się rozprowadza i można go w razie potrzeby łatwo budować

Można mu przyznać drobny minus za opakowanie - ale niestety to specyfika firmy Benefit, wszystkie produkty, mimo że w większości dobre jakościowo, mają tekturowe i dość tandetne opakowania. Mimo to sam produkt jest rewelacyjny, a moje opakowanie jak do tej pory trzyma się w stanie nienaruszonym

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bejeweled za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT
  • Co tu duzo mowic, moj hit.
    Po przetestowaniu nimi wersji zakochalam sie, chociaz na poczatku myslalam,ze bedzie za ciemny.
    Owszem mozna zrobic sobie nim krzywde ale to juz kwestia wprawy w nakladaniu.
    Za co go pokochalam? za brak pomaranczowych, ceglastych odcieni. Jest matowy co mi bardzo odpowiada. Wyglada bardzo naturalnie.
    Jest troche drogi to fakt, ale udalo mi sie wymienic go za punkty w Boots, stad wiem,ze posiadam oryginalny produkt.
    Pedzel dolaczony mozemy wyrzucic, chociaz niektorzy go uzywaja.

Nie mam zastrzezen. Jest wydajny i bedzie pasowal nawet bladziochom.

Na pewno kupie ponownie, lub bede szukac czegos naprawde zblizonego,a to nie bedzie latwe bo w kazdym prawie bronzerze sa pomaranczowe tony(np bourjois ktorego bardzo lubilam,ale hoola go przebil), albo wyglada szaro i jakby twarz byla brudna(z H&M).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 mini, w trakcie 1 pelnowymiarowej wersji

Chcesz pochwalić cotopaxi32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hoola rozczarowanie
  • Bronzer zachwalany wszem i wobec. Nie do końca rozumiem czemu.
    Ma parę plusów jakimi są kolor, łatwa aplikacja a także łatwe rozcieranie. Jednak to co się dzieje z tym produktem po 2h to wielkie rozczarowanie. Schodzi okropnymi plamami... Próbowałam nakładać go innymi pędzlami, nakładać więcej pudru żeby lepiej się trzymał,używać bazy pod podkład ale nic nie poskutkowało. Za taką cenę spodziewałabym się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały do modelowania twarzy
  • Bardzo dobry bronzer, pozwala w delikatny sposób podkreślić i wymodelować kontury twarzy.

+łatwy w obsłudze, można stopniować krycie
    +długo się trzyma
    +można go używać jako cień
    +starczy na bardzo długo
    +ładne i poręczne pudełko

- cena
    - kiepski pędzel w zestawie

Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 1 (8g)

Chcesz pochwalić kalijam za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Największą zaletą tego bronzera jest trudność zrobienia nim sobie krzywdy. To znaczy oczywiście - da się, ale trzeba się bardzo postarać, żeby zrobić sobie nim plamy.

Poza tym jest bardzo wydajny; używam go od ponad roku (może nawet półtora), a dopiero niedawno zobaczyłam denko, a wydaje mi się, że starczy na jeszcze pół roku na pewno.

Dla mnie dużym plusem jest brak drobinek. Jest zupełnie matowy, w taki naturalny sposób.

Kolor jest czekoladowy, ale dosyć uniwersalny.

Opakowanie jest dosyć poręczne, nadaje się w podróże. Pędzelek dodany w opakowaniu moim zdaniem nie nadaje się do niczego, ale nie oczekiwałam po nim rewelacji.

Cena, jak to ceny kosmetyków Benefit - nie są najniższe, ale moim zdaniem warto.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić xoxinelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego bronzera. Odstraszała mnie jego wysoka cena. W końcu jednak kupiłam ten kultowy już produkt i nie żałuje. Ma fenomenalny kolor. Zero pomarańczy, ...Świetnie wygląda w lecie przy mojej lekko opalonej skórze, jak i w zimie kiedy jestem blada. Proszę nie brać mnie za narcyza, ale odkąd stosuje Hoola zebrałam wiele komplementów na temat konturowania mojej twarzy. Z całego serca polecam .Bronzer jest drogi ( płaciłam za niego 145 złotych) , ale warty swojej zaporowej ceny. Na pewno do niego wrócę.Używam tego produktu od: 8 misięcyIlość zużytych opakowań: 1w tracie

Chcesz pochwalić ninaspi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny i zapycha
  • Edytuję recenzję. Bronzer jest dość problematyczny.
    Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie da się zrobić nim krzywdy. Otóż tworzy plamy, twarz wygląda na brudną. Tę recenzję dodałam w lipcu 2013 teraz mamy maj 2014 i do tej pory jestem niezadowolona z tego bronzera. Wydałam na niego 145 zł i to był najgorszy zakup jaki pamiętam.
    Używałam różnych pędzli do niego i albo nic nie widać albo wychodzi efekt, który mi nie odpowiada. Ciężko mi się nim konturuje twarz, dlatego staram się używać go tylko lekko pod kością policzkową. Dodatkowo ściera delikatny podkład podkreśla jakieś niedoskonałości pod podkładem. Gdybym wiedziała, że tak będzie, kupiłam tańszy produkt.
    Samo opakowanie bardzo mi się podoba. Nie wyczuwam żadnego zapachu. Cena jest bardzo wysoka, ale kosmetyk jest wydajny.
    Męczę się, żeby go zużyć.
    A! I odkąd go odstawiłam, skończył się problem z małymi przyszczykami pod kością policzkową.
    Używam: prawie rok
    Ilość opakowań: nieskończone całe

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij