BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Powiększ BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Skład: Talc, Mica, Polyethylene, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Zinc Stearate, Magnesium Myristate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Lecithin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Isobutylparaben, Propylparaben, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol; N° 3n5503 (30.04.2014.)

Cena: 155zł / 8g
/ic/

• Świetny bronzer
  • Jest to najlepszy bronzer, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Ma bardzo uniwersalny odcień, który pasuje do różnych odcieni skóry, jestem osobą bardzo bladą i sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Nadaje się zarówno do opalania, ocieplania twarzy jak i konturowania ze względu na szary poddton, który zawiera. Rozciera się bardzo dobrze, na razie jedyny minus jaki dostrzegam to cena oraz dostępność, ponieważ kosmetyki benefitu można kupić jedynie w kilku sephorach oraz w internecie. Zdecydowanie jestem oczarowana tym kosmetykiem i myślę, że kupię go ponownie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Skuszona recenzjami na wizażu ( jeszcze jak nie mialam konta) zakupiłam bronzer...
    podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi, cudowny kolor-bardzo naturalny, tekstura, napigmentowanie.
    Nałozony zostaje na buzi cały dzień....
    Na co chcialabym uczulić, negatywne opinie chyba wiążą sie jednak z zakupem "podróbek" których pełno i trzeba zwracac uwage na zakup z pewnego zródła.

Cena adekwatna do wydajności i jakości!

Dopisuję,używam dłuższy czas....nie ma nic bardziej naturalnego- jesli ktos chce fajny efekt bez smażenia w solarium czy słońcui fundowania sobie zmarszczek

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić kurbaniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowy
  • Świetny bronzer do konturowania, szczególnie dla bladziochów.

- trwały
    - megawydajny
    - matowy
    - nie robi plam
    - świetnie nadaje się do wykończenia kontuowania (dla mocniejszego efektu łączę go z Bahama Mama z The Balm)
    - opakowanie jest solidne, chociaż pędzelek jest bezużyteczny
    - fajna konsystencja, nie jest za suchy

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: widać już denko pierwszego

Chcesz pochwalić myszextra za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 13 raz(y)
  • idealny bronzer
  • Po bardzo nieudanej próbie z ziemią egipską natrafiłam na idelalny bronzer. Na tyle idealny, że już nigdy nie zamierzam wypróbowywać innych, ten jest po prostu doskonały.

Do zalet zaliczam:

- odcień zimnego bronzu
    - łatwość w stopniowaniu efektu
    - całkowity brak zapychania, co jest wielkim wyczynem na mojej skórze
    - zero smug
    - trwałość
    - zabawne opakowanie (to plus i minus, bo jest nieco "niepoważne", ale mam od dziecka słabość do takich zabawkowych kosmetyków kolorowych)

Wad nie stwierdzam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Quinn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny kontur w zasięgu ręki
  • Broniłam sie przed tym bronzerem rękoma i nogami.
    Przede wszystkim wydawało mi sie,że kolor jest zbyt intensywny dla bardzo bladej skory i obawiałam się plam.
    Pierwsze testy produktu były na zdecydowanie NIE,az chyba w końcu nauczyłam się sprawniej operować bronzerem...bo chyba produkt na przestrzeni ostatnich kilku lat nie zmienił formuły?
    W każdym razie w końcu i ja poznałam fenomen Hoola-teraz bardzo żałuje,że oddałam go kiedyś koleżance-o ja głupia!
    Hoola świetnie sprawdza się na kilka sposobów
    -jako "róż" dodając efekt delikatnej opalenizny
    -jako bronzer do modelowania twarzy i dzięki efektowi w macie jest w tym bezbłędny...w dodatku można nakładać go warstwowo dla wzmocnienia efektu
    -na całą twarz pędzlem do pudru sypkiego możemy uzyskać efekt jak po samoopalaczu czyli cera jak po majówce.
    Jestem oczarowana tym produktem i na pewno jeszcze go powtórze;

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja, idealny kontur
  • Rewelacja, nigdzie indziej nie ma takiego koloru jak ten, zolto oliwkowy KOnsystencja cudowna, swietny do konturu ja i do zbrazowienia twarzy, chyba jako jedyny sprawdzil sie u mnie do konturowania nosa poniewaz wyglada naturalnie. Jestem nim zachwycona.Jest bardzo wydajny, pedzel dolaczony do niego jest bardzo dobry, opakowanie zamykane na magnes tez poreczne Oczywiscie zajmuje duzo w kosmetyczce miejsca ale nie mozna miec wszystkiego
    Jest super na caly rok, zarowno kiedy jestem bledsza i opalona.
    Porownywany jest do W7 Honolulu , wg mnie sa to inne produkty. Hoola jest kremowy, zolto oliwkoy, lekki, Honolulu jest bardziej suchy, tez fajny, ale raczej do brazowienia twarzy

Jestem zachwycona, swietna jakosc

Duet idealny do konturowania to Hoola i Coralista z Benefitu

Używam tego produktu od: dwa miesiace

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny przez cały rok
  • Próbawałam wielu, ale hoola wygrywa ze wszystkimi innnymi bronzerami.

+kolor- uniwersalny neutralny brąz, matowy, ale nie płaski. Nie za pomarańczowy nie za żółty.

+świetny do opalania jak i konturowania

+miłe dla oka opakowanie

+spora gramatura aż 8g.

+dość wydajny

+długotrwały

- cena, bez rabatów to aż 140 zł w sephorze

Podsumowując, bronzer jest świetny i niech nitk mi nie wmawia, że ten tani zamiennik W7 jest identyko, bo nie jest.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić MademoiselleDomi za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 9 raz(y)
  • Jak dotąd najlepszy
  • Nie mam umiejętności nakładania brązera, ale Hoola sprawia, że nie można z nim przesadzić i za to go lubię.
    Można stopniować nakładanie tego kosmetyku gwiazdki za wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Długo szukałam odpowiedniego bronzera, aż w końcu wpadła w moje ręce Hoola. Odtąd zakończyłam swoje poszukiwania i jestem wierna temu kosmetykowi.
    Lubię go za jego chłodny, bezdrobinkowy odcień brązu, który pozwala na naturalne modelowanie twarzy. Jest także wydajny, a pudełko miłe dla oka.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Yasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie jakoś nie hula
  • Uwielbiam bronzery! Używam przez okrągły rok.Po dłuższej przygodzie z produktami ze średniej półki sięgnęłam na wyższą.Padło na Hoola bo ma świetne recenzje.To nie jest zły produkt ale z rodziny kartoników by Benefit bardziej mnie zachwyca pudrowy róż Coralista. Co do bronzera mam mieszane uczucia,właściwie nic mu zarzucić nie mogę - ale jest poprawny i tylko poprawny.Teraz wiele firm wychodzi na przeciw oczekiwaniom z ofertą matowych produktów do konturowania czy opalania twarzy w bardziej przystępnej cenie. Doceniam efekt jaki daje ten produkt bo jest w pewnym sensie niepowtarzalny ale ...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mały złośnik za czytelną i pomocną recenzję?