BeneFit, Hoola

Powiększ BeneFit, Hoola

Zgłaszająca osoba: iceflower

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Skład: Talc, Mica, Polyethylene, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Zinc Stearate, Magnesium Myristate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Lecithin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Isobutylparaben, Propylparaben, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol; N° 3n5503 (30.04.2014.)

Cena: 155zł / 8g
/ic/

• Rewelacja, idealny kontur
  • Rewelacja, nigdzie indziej nie ma takiego koloru jak ten, zolto oliwkowy KOnsystencja cudowna, swietny do konturu ja i do zbrazowienia twarzy, chyba jako jedyny sprawdzil sie u mnie do konturowania nosa poniewaz wyglada naturalnie. Jestem nim zachwycona.Jest bardzo wydajny, pedzel dolaczony do niego jest bardzo dobry, opakowanie zamykane na magnes tez poreczne Oczywiscie zajmuje duzo w kosmetyczce miejsca ale nie mozna miec wszystkiego
    Jest super na caly rok, zarowno kiedy jestem bledsza i opalona.
    Porownywany jest do W7 Honolulu , wg mnie sa to inne produkty. Hoola jest kremowy, zolto oliwkoy, lekki, Honolulu jest bardziej suchy, tez fajny, ale raczej do brazowienia twarzy

Jestem zachwycona, swietna jakosc

Duet idealny do konturowania to Hoola i Coralista z Benefitu

Używam tego produktu od: dwa miesiace

Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny przez cały rok
  • Próbawałam wielu, ale hoola wygrywa ze wszystkimi innnymi bronzerami.

+kolor- uniwersalny neutralny brąz, matowy, ale nie płaski. Nie za pomarańczowy nie za żółty.

+świetny do opalania jak i konturowania

+miłe dla oka opakowanie

+spora gramatura aż 8g.

+dość wydajny

+długotrwały

- cena, bez rabatów to aż 140 zł w sephorze

Podsumowując, bronzer jest świetny i niech nitk mi nie wmawia, że ten tani zamiennik W7 jest identyko, bo nie jest.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić MademoiselleDomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • Jak dotąd najlepszy
  • Nie mam umiejętności nakładania brązera, ale Hoola sprawia, że nie można z nim przesadzić i za to go lubię.
    Można stopniować nakładanie tego kosmetyku gwiazdki za wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Długo szukałam odpowiedniego bronzera, aż w końcu wpadła w moje ręce Hoola. Odtąd zakończyłam swoje poszukiwania i jestem wierna temu kosmetykowi.
    Lubię go za jego chłodny, bezdrobinkowy odcień brązu, który pozwala na naturalne modelowanie twarzy. Jest także wydajny, a pudełko miłe dla oka.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Yasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie jakoś nie hula
  • Uwielbiam bronzery! Używam przez okrągły rok.Po dłuższej przygodzie z produktami ze średniej półki sięgnęłam na wyższą.Padło na Hoola bo ma świetne recenzje.To nie jest zły produkt ale z rodziny kartoników by Benefit bardziej mnie zachwyca pudrowy róż Coralista. Co do bronzera mam mieszane uczucia,właściwie nic mu zarzucić nie mogę - ale jest poprawny i tylko poprawny.Teraz wiele firm wychodzi na przeciw oczekiwaniom z ofertą matowych produktów do konturowania czy opalania twarzy w bardziej przystępnej cenie. Doceniam efekt jaki daje ten produkt bo jest w pewnym sensie niepowtarzalny ale ...

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mały złośnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma lepszych
  • Od roku jestem posiadaczką Hooli i nie wyobrażam sobie makijażu bez tego cuda. Chłodny odcień, bez drobinek, idealny do każdej karnacji efekt mozna stopniować, nie robi plam. Jedynym minusem jest opakowanie. Ładne ale ciężkie w użytkowaniu. Jest mega wydajny

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić legalnabrunetka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły, ale będę szukać dalej
  • Wybrałam go, bo to jeden z niewielu matowych pudrów brązujących. Bardzo ładny odcień, szczególnie dla osób z ciemniejszą karnacją. Początkowo miałam wątpliwości co do trwałości tekturowego opakownia, ale trzeba przyznać, że sprawdza się bez zarzutu. Dołączony pędzelek wygląda zabawnie, ale do niczego się nie nadaje. Dość sypki, trzeba go nakładać ostrożnie, bo można łatwo zrobić sobie ciemne plamy.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno, jeszcze nie skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tringle za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie KWC
  • Z żalem , ale nie mogę przyznać KWC temu bonzerowi. Pod względem jakości nie mogę mu nic zarzucić, ale o tym potem.
    Te odjęte pół gwiazdki jest czysto subiektywne i nie ma nic wspólnego z jakością pudru. Więc od razu zaznaczam, że gorąco polecam ten produkt.

Pól gwiazdki odejmuję niestety za opakowanie. Dla niektórych opakowanie nie jest aż tak ważne, bądź po prostu podobają się mu specyficzne opakowania kosmetyków Benefit, ale mi absolutnie nie przypadły do gustu. Lubię kosmetyki w eleganckich opakowaniach, szczególnie gdy daje za nie 150zł.
    Nie podobają mi się kolorowe wzory na pudełku a w szczególności to, że jest tekturowe. Na początku zanim się wyrobiło trudno było zamykać bo pokrywka nie chciała się wpasować z dołem. Teraz zamyka się już ok, ale za to z każdym dniem jest bardziej porysowane i coraz bardziej starte są rogi.
    Nie podoba mi się też ze puder jest tak głęboko osadzony. Większy pędzel trudno jest tam wcisnąć.

A teraz jeśli chodzi o samą jakość. Jest bez zarzutu! Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej i jak do tej pory wszystkie pudry znikały bardzo szybko z mojej twarzy. Ten trzyma się cały dzień!

Kolor jest idealny dla mnie, nie ma w sobie krztyny czerwoności, pomarańczy.
    Mam dość ciemną cerę i żeby było go u mnie widać muszę nałożyć kilka warstw, ale za to bardzo trudno jest z nim przedobrzyć, i zrobić sobie krzywdę. Będzie to duża zaleta dla osób mniej wprawionych.
    Świetnie się nim cieniuje, konturuje.
    Nie ma w sobie żadnych drobinek co też jest dla mnie bardzo ważne.

Podsumowując puder jest świetnej jakości, ale ze względu na brzydkie i niepraktyczne opakowanie, nie sądzę, żebym go jeszcze kiedyś kupiła.

Mimo to z czystym sercem polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agata:* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachęcający ale nie idał
  • Zacznę od plusów :
    - Piękny neutralny odcień,
    -trudno z nim przedobrzyć,
    - zależnie od nakładanej ilości można uzyskać delikatny efekt skóry muśnietej słońcem aż po mocne konturowanie twarzy,
    -idealnie współgra z każdym podkładem i pudrem,
    -neutralny zapach, praktycznie niewyczuwalny,
    - uniwersalny, pasuje do każdego odcienia skóry,
    -bardzooo wydajny, kupiłam na promocji w sephorze (-25%) w grudniu a dopiero w lipcu zauważyłam małe denko przy codziennym stosowaniu,

Mimo tylu zalet nie kupię go ponownie, bo znalazłam przypadkowo rewelacyjny zamiennik mojej ulubionej hooli ) - kompaktowy podkład matujacy 8h, Sephora medium 33, za 59 zł (w promocji za 14,90)

Wady:
    -największą i jedyną wadą jest cena, aż 155 zł :0

W niższej kwocie można znaleźć równie dobre substytuty a resztę wydać na róż i rozświetlaczUżywam tego produktu od: grudnia 2013Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić magpad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, jak wszystkie pudełkowe Benefity
  • Po Bella Bambie, Coraliście i Rockateur przyszła kolej na Hoolę. I znów jest nieźle- używam do przyciemniania całej twarzy, jako, że jej nie opalam, natomiast ciało- owszem. Muszę więc niwelować różnicę odcieni.
    Hoola nadaje bardzo naturalny, opalony kolor, nie ma drobinek, więc wygląda to tym lepiej. Właściwie nie widać go w ogóle na skórze- poza efektem przyciemnienia nie ma śladu po pudrze. Bardzo dobry produkt.

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij