BeneFit, Hoola

Powiększ BeneFit, Hoola

Zgłaszająca osoba: iceflower

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Skład: Talc, Mica, Polyethylene, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Zinc Stearate, Magnesium Myristate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Lecithin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Isobutylparaben, Propylparaben, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol; N° 3n5503 (30.04.2014.)

Cena: 155zł / 8g
/ic/

• niezły, ale będę szukać dalej
  • Wybrałam go, bo to jeden z niewielu matowych pudrów brązujących. Bardzo ładny odcień, szczególnie dla osób z ciemniejszą karnacją. Początkowo miałam wątpliwości co do trwałości tekturowego opakownia, ale trzeba przyznać, że sprawdza się bez zarzutu. Dołączony pędzelek wygląda zabawnie, ale do niczego się nie nadaje. Dość sypki, trzeba go nakładać ostrożnie, bo można łatwo zrobić sobie ciemne plamy.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno, jeszcze nie skończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tringle za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie KWC
  • Z żalem , ale nie mogę przyznać KWC temu bonzerowi. Pod względem jakości nie mogę mu nic zarzucić, ale o tym potem.
    Te odjęte pół gwiazdki jest czysto subiektywne i nie ma nic wspólnego z jakością pudru. Więc od razu zaznaczam, że gorąco polecam ten produkt.

Pól gwiazdki odejmuję niestety za opakowanie. Dla niektórych opakowanie nie jest aż tak ważne, bądź po prostu podobają się mu specyficzne opakowania kosmetyków Benefit, ale mi absolutnie nie przypadły do gustu. Lubię kosmetyki w eleganckich opakowaniach, szczególnie gdy daje za nie 150zł.
    Nie podobają mi się kolorowe wzory na pudełku a w szczególności to, że jest tekturowe. Na początku zanim się wyrobiło trudno było zamykać bo pokrywka nie chciała się wpasować z dołem. Teraz zamyka się już ok, ale za to z każdym dniem jest bardziej porysowane i coraz bardziej starte są rogi.
    Nie podoba mi się też ze puder jest tak głęboko osadzony. Większy pędzel trudno jest tam wcisnąć.

A teraz jeśli chodzi o samą jakość. Jest bez zarzutu! Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej i jak do tej pory wszystkie pudry znikały bardzo szybko z mojej twarzy. Ten trzyma się cały dzień!

Kolor jest idealny dla mnie, nie ma w sobie krztyny czerwoności, pomarańczy.
    Mam dość ciemną cerę i żeby było go u mnie widać muszę nałożyć kilka warstw, ale za to bardzo trudno jest z nim przedobrzyć, i zrobić sobie krzywdę. Będzie to duża zaleta dla osób mniej wprawionych.
    Świetnie się nim cieniuje, konturuje.
    Nie ma w sobie żadnych drobinek co też jest dla mnie bardzo ważne.

Podsumowując puder jest świetnej jakości, ale ze względu na brzydkie i niepraktyczne opakowanie, nie sądzę, żebym go jeszcze kiedyś kupiła.

Mimo to z czystym sercem polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agata:* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachęcający ale nie idał
  • Zacznę od plusów :
    - Piękny neutralny odcień,
    -trudno z nim przedobrzyć,
    - zależnie od nakładanej ilości można uzyskać delikatny efekt skóry muśnietej słońcem aż po mocne konturowanie twarzy,
    -idealnie współgra z każdym podkładem i pudrem,
    -neutralny zapach, praktycznie niewyczuwalny,
    - uniwersalny, pasuje do każdego odcienia skóry,
    -bardzooo wydajny, kupiłam na promocji w sephorze (-25%) w grudniu a dopiero w lipcu zauważyłam małe denko przy codziennym stosowaniu,

Mimo tylu zalet nie kupię go ponownie, bo znalazłam przypadkowo rewelacyjny zamiennik mojej ulubionej hooli ) - kompaktowy podkład matujacy 8h, Sephora medium 33, za 59 zł (w promocji za 14,90)

Wady:
    -największą i jedyną wadą jest cena, aż 155 zł :0

W niższej kwocie można znaleźć równie dobre substytuty a resztę wydać na róż i rozświetlaczUżywam tego produktu od: grudnia 2013Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić magpad za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, jak wszystkie pudełkowe Benefity
  • Po Bella Bambie, Coraliście i Rockateur przyszła kolej na Hoolę. I znów jest nieźle- używam do przyciemniania całej twarzy, jako, że jej nie opalam, natomiast ciało- owszem. Muszę więc niwelować różnicę odcieni.
    Hoola nadaje bardzo naturalny, opalony kolor, nie ma drobinek, więc wygląda to tym lepiej. Właściwie nie widać go w ogóle na skórze- poza efektem przyciemnienia nie ma śladu po pudrze. Bardzo dobry produkt.

Chcesz pochwalić Mendosita za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Tak chodziłam wokół tego bronzera, chodziłam i w końcu go kupiłam.
    Na wstępie wspomnę że nie jestem mistrzynią makijażu i bronzera używam jako różu a nie zgodnie z przeznaczeniem: do modelowanie twarzy.
    Ponieważ moja cera ma tendencję do nadmiernego błyszczenia się wybieram róże i bronzery bez drobinek co już mocno ogranicza mi wybór.
    Ten produkt nie ma rozświetlaczy i za to już ogromny plus. Ma piękny biszkoptowy kolor który umiejętnie i oszczędnie dawkowany jest w stanie nadać buzi życia.
    Właśnie: dawkowanie. Przez pierwsze dni nie byłam w stanie wyczuć ile pudru i z jaką intensywnością nakładać na pędzel. Robiłam plamy na skórze i nie wyglądało to dobrze.
    Pomógł mi pędzelek załączony do zestawu. Niby nic a nabiera idealną dawkę kosmetyku którą potem można już rozprowadzić właściwym pędzlem. Trwałość dobra (choć nie świetna i w połowie dnia niezbędne są poprawki).
    Puzderko urocze ale bardzo niewygodne: noszone w kosmetyczce szybko traci na urodzie a malutkie lusterko umieszczone w środku jest tak małe że użycie go do poprawek jest praktycznie niemożliwe.
    Podsumowując: bardzo dobry produkt w mało praktyczny (choć ślicznym) opakowaniu.

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie ideał...
  • Jako kosmetykomaniaczka i mua nie mogłam się oprzecz fenomenowi tego kosmetyku. Żal było wydać tyle kasy, ale rach ciach i już był mój

OPAKOWANIE: kartonowe, ale bardzo mocne i solidne puzderko z lusterkiem. Mieści mały pędzelek, który gdy nie mamy nic innego pod ręką jest bardzo dobry do konturowania, więc to taki mały zestaw idealny na podróże. Minusem w opakowaniu może być to, że wieczko nie jest trzymane przez jakiś magnes czy coś bo jednak nie fortunnie włożony może się jakoś otworzyć, a wtedy będzie nieciekawie...

KOLOR: I tu moje rozczarowanie bo mimo iż jest to nie zaciemny chłodny brąz to nie jest tak neutralny jak myślałam. Bardzo jasne cery nie będą zadowolone z tego odcienia. Może okazać się dla nich za ciemny.

TRWAŁOŚĆ: Tutaj nie mam żadnych ale, gdyż nałożony rano trzyma się do wieczora niezależnie od tego na jaki podkład/puder go nałoże. Tyle, że mając makijaż nie mam tendencji do dotykania twarzy a moje policzki i boki twarzy są normalne w strone suchej.

WYDAJNOŚĆ: Mam go już spory czas w swojej toaletce i jeszcze denka się nie dopatrzyłam, choć jak na wstępie wspomniałam jako kosmetykomaniaczka wiadome, że nie jest on jedynym bronzerem jaki posiadam, więc nie używam go codziennie.

Ogólnie bronzer kultowy, który polecam i potrzymuje jego dobre imię krążące w sieci. Nie robi plam, ładnie się rozciera a to rzecz najważniejsza szczególnie dla początkujących choć z racji na cenę trochę odstrasza, ale warto wypatrywac promocji

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie...
  • Długo szukałam brązera, dotychczasowe wybory nie były satysfakcjonujące (na ogół cegła cegłę poganiała). Poszukałam, poczytałam i uznałam, że produkt z tak pozytywnymi recenzjami musi być świetny. Niestety... pudło, gł. z uwagi na kolor.

Moje podstawowe oczekiwania wobec pudru brązującego to właściwy kolor (ma wyglądać naturalnie) oraz łatwa aplikacja (ma nie robić plam) i trwałość.
    I jak w tych aspektach wypada Hoola?

* KOLOR: jestem typem bladolicej blondynki, kolor Hoola miał być zgodnie z zapewnieniami całego zespołu dużej sieciowej perfumerii, uniwersalny dla wszystkich cer, naturalny, nie za ciemny, idealny i "bezpieczny" bo nie można sobie nim zrobić "krzywdy" aplikując zbyt dużo. Jedna warstewka miała być dobra dla bladolicych, mocniejsza aplikacja miała pozwalać na przyciemnienie.
    No i właśnie... Dla mnie jest za ciemny. Zdecydowanie nie wygląda naturalnie, nawet tzw. omiecenie twarzy tym pudrem bardzo mnie żółci.
    Tani, tandetny efekt.
    Nie dajcie się zwieść, że to taki uniwersalny super kolor dla bladych.
    Blade lepiej niech się trzymają od Hool\\\'i z daleka, wtedy faktycznie będzie "bezpiecznie".

* ŁATWA APLIKACJA: przy zbyt ciemnym produkcie trudno o łatwą aplikacją, ot po prostu.
    Ale fakt, nie robi jakichś smug itp. Myślę, że śniade dziewczyny mogą być zadowolone i aplikację ocenią pozytywnie.
    Ja nie, z przyczyn obiektywnych.

* TRWAŁOŚĆ: trwały, nie znika z twarzy, nie splywa, trzyma się na miejscu. Ale ale... koleżanki pamiętajcie, brązer aplikuje się na dobrze zmatowioną buzię. Tylko wówczas nie będzie plam i produkt nie spłynie.

Swoją drogą taka potrzeba matowienia latem, daje mi poczucie, że mam na twarzy nakitowaną maskę.

Produkt może i dobry, ale nie dla bladolicych.

Aha, nie sposób pominąć kwestii opakowania: za taką cenę oczekiwałabym czegoś bardziej "porządnego", już nie mówię o ekskluzywności, ale przynajmniej nie karton z badziewnym lustereczkiem przyklejonym jak folia.
    Za opakowanie duży minus.
    Kosmetyki to też orzyjemność stosowania, korzystania, mają tez cieszyć oko, w tych czasach to już taki must have. Tymczasem Benefit Hoola jest daleko za innymi, nawet tanimi markami.Używam tego produktu od: około 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiolka fiolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Niezastąpiony
  • Produkt który kupiłam trochę pod wpływem chwili ale nie żałuję jest naprawdę niesamowity ale do rzeczy:

+świetny kolor (matowy brązik)
    +trwałośc (z mojej twarzy zanika dopiero po dobrych 10 godzinach )
    +wydajnośc (używam go prawie codziennie a ubytku prawię nie widac)
    +łatwy w aplikacji
    +mozna używa jako cien (ja tak robię)

- jedny minus to wysoka cena ale raz na jakis czas mozna zaszalec

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić yna10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!!!!
  • To bronzer, ktorego szukalam od dawna. Przebil absolutnie wszystkie, z ktorymi mialam do czynienia do tej pory...
    Za namowa przyjaciolki dalam sie skusisc i nie zaluje!
    Plusy:
    -idealnie sie aplikuje - mozna dozowac intensywnosc, dobrze sie rozciera,
    -idealny mat, taki jak trzeba
    - cudowny kolor, dopasowuje sie do karnacji
    -nie zolknie, nie utlenia sie
    - trwaly
    -wydajny
    -idealny do konturowania

Minusy:
    - cena, ale to akurat mozna przezyc. Ja kupuje brozer srednio raz na 1. 5 roku przy dosc intensywnej, prawie codziennej aplikacji,
    - do idealnej aplikacji potrzebuje 2-3 pedzli, zeby dobrze wykonturowac twarz
    -badziewne pudelko, w czasie podrozy grozi zniszczeniem kosmetyku
    -aplikator, ktory do niczego sie nadaje

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić ParisParisienne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski!
  • Nigdy wcześniej nie miałam bronzera i postanowiłam kupić kosmetyk, który ma szansę spełnić moje oczekiwania. Zachęciły mnie opinię na wizażu. Po kilkunastu użyciach postanowiłam wystawić swoją.

Zaznaczę, że mam jasną cerę i niezmiernie wyczulona jestem na trwałość kosmetyków oraz to, jak się zachowują po kilku godzinach np. czy nie ciemnieją.
    Ten bronzer spełnia wszelkie pokładane w nim nadzieje. Dzięki neutralnej barwie naprawdę nie można sobie zrobić nim krzywdy. Nawet taki laik jak ja da radę pięknie wyprofilować buzię, dodając jej blasku i delikatnej, naturalnej opalenizny. Aby osiągnąć mocniejszy efekt koniecznie trzeba nałożyć kilka warstw, ale co ważne - nie tworzy się maska. Wszystko wciąż wygląda delikatnie i elegancko.
    Jest trwały, nie zauważyłam, aby jakoś szczególnie brudził ubrania, nie ciemnieje na skórze (!!!).
    Kupiłam wersję amerykańską na aukcji na allegro więc nie ocenię pędzelka (nie wiem, czy w każdym produkcie jest tak koszmarny i linieje!). Opakowanie może nie pomaga, ale ten kartonik ma swój niepowtarzalny urok.
    Podsumowując - z całą pewnością produkt godny polecenia i na pewno mój niezbędnik, dzięki któremu moja buzia wreszcie nie jest "płaska".

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić femelle83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij