BeneFit, Hoola

Powiększ BeneFit, Hoola

Zgłaszająca osoba: iceflower

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Cena: 140zł / 11g
/ic/

• cudo w beznadziejnym kartonie
  • Ilość gwiazdek zawdzięcza swojemu pięknemu rzadko spotykanemu kolorowi. Jest to czysty brąz, taki jak moja naturalna opalenizna, idealnie komponuje się z moją oliwkową karnacją. Nie jest pomarańczowy, ceglasty, czerwony czy bordowy. Jest po prostu piękny.

Zapach.
    Delikatny. Zwykły. Niewyczuwalny.

Dołączony pędzelek.
    Beznadziejny. Do niczego się nie nadaje. Jest nieprecyzyjny. Kłuje w policzki. Nie lubie i nie używam.

Opakowanie.
    Tylko i wyłącznie za opakowanie odjęłam gwiazdkę i nie wiem czy kupię ponownie.
    Po pierwsze jak tak leży przede mną i patrze to wydaje mi się, że to puder z kiosku za 5 zł.
    Ale to nie koniec. Najgorsze jest to, że strasznie kłują mnie w dłonie te ostre kanty pudełeczka. Gdy trzymam w jednej ręce a drugą się maluje, kanty wbijają mi się w dłoń. I to mnie powstrzymuje od zakupu Coralisty.
    Za taką cenę Benefit mógłby zaoferować chociaż platikowe opakowanie. Tu już nie chodzi o wygląd, chodzi o komfort użytkowania. Ten karton nie nadaje się do delikatnych, małych kobiecych dłoni.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _ Dzwoneczek _ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Najlepszy bronzer jaki miałam okazję przetestować do tej pory. Mam opakowanie mini - z zestawu różnych miniaturek.
    jestem bladziochem i martwiłam się że będzie za ciemny - jest jednak idealny!

polecam, zwłaszcza opakowania mini - można wypróbować zanim sie skusi na produkt pełnowymiarowy.

Jedyny minus jaki widzę to opakowanie - opakowanie miniaturki to po prostu kawałek jakiejś tekturki czy plastiku za te ceny Benefitu, mogliby chociaż dać normalne opakowanie Ale liczy się produkt, a z niego jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka

Chcesz pochwalić Cuddly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie ideał
  • Póki co najlepszy bronzer jaki miałam.
    - ma idealny kolor (czysty brąz, lekko chłodny)
    - całkowicie matowy
    - cały dzień utrzymuje się na twarzy (oczywiście bez opierania się, jak się opierałam to trochę się ścierał, ale nie do końca)
    - u mnie nie schodzi plamami
    - Mam go od roku,widać dno, ale jeszcze została mi ok. połowa
    - łatwy w aplikacji
    - można uzyskać nim efekt od bardzo delikatnego do bardzo ciemnego

Cena jednak mocno odstrasza, ja swój dostałam, bo zawsze było mi żal.
    Największym minusem jest opakowanie... zwykły karton oklejony jakimś rodzajem papieru, który się zaciera i strasznie brudzi.

Moje porównanie hoola z honolulu: http://namalowana-wyobraznia.blogspot.com/2013/11/porownanie-bonzer-hoola-vs-honolulu.html

Chcesz pochwalić aankaa092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry bronzer

Plusy:

-wydajny
    -ma idealny delikatny (bez pomarańczowych/czerwonych tonów) kolor
    -dobrze się rozciera
    -u mnie na twarzy nie schodzi plamami nie wiem czy to zasługa podkładu czy cery
    -długo się utrzymuje
    -nie ma drobinek jest matowy

Minusy:

-cena (warto kupować na promocji)
    -opakowanie

Chcesz pochwalić anetakowalska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Za Hoolą szalałam odkąd naczytałam się na jej temat sporo pochlebnych opinii jednak cena mnie odstraszała i to długo. W końcu trafiła się okazja i nabyłam to opiewane cudo i przeszczęśliwa zaczęłam testy po czym mój entuzjazm został wdeptany w ziemię. Chyba za dużo oczekiwałam od tego produktu chociaż mam również bronzer Chanel (ok 150zł na jakiejś promocji w Douglasie) jak i z limitowanki Essence (ok 7zl) i Hoola im do pięt nie dorasta. Okazało się że
    -kolor w opakowaniu jest naprawdę ładny a na twarzy daje brudny efekt
    -momentalnie znika z mojej twarzy plamami (karygodne jak na produkt za prawie 150 zł)
    -tekturowe niewygodne wysokie opakowanie
    -jak na produkt który mi robi kuku jest za drogi
    Z plusów mogę dodać jedynie to że jest matowy i nie wpada w pomarańcz..

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe, pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić amirose za czytelną i pomocną recenzję?
  • + za kolor
  • Puder ma bardzo uniwersalny kolor - jasny i nie wpada w pomarańcz. Idealny do konturowania twarzy, ponieważ jest matowy. Opakowanie jak to benefit tekturowe, ale solidne.
    Minusem jest cena oraz średnia trwałość - po kilku godzinach znika z mojej twarzy.
    Ciężko zrobić sobie nim krzywdę, ponieważ kolor jest bardzo bezpieczny do jasnych karnacji.
    Wydajny

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić strawberrysweet za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Ideał
  • Długo zastanawiałam się nad jego zakupem aż wkoncu dostałam go w prezencie i muszę przyznać ze to najleprzy bronzer jaki dotychczas miałam. Przepiękny kolor bez drobinek, pasuje zarówno jasnym i ciemnym karnacjom , ciężko jest nim zrobić sobie krzywdę można stopniować jego intensywność. Naprawdę godny polecenia produkt wart swojej ceny. Jedynym minusem może być dołączony pędzelek który nie nadaje się do nakładania produktu

Chcesz pochwalić wcm za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje ostatnie odkrycie
  • Długo odstraszała mnie jego cena, ale trafiła się okazja więc kupiłam i MAM
    + cudowny, ciepły naturalny odcień
    + fajnie się prezentuje

- pędzelek załączony raczej nie spełnia swoich zadań
    - pudełko może i poręczne, ale czy trwałe- czas pokaże - za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej niż pudła

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Chcesz pochwalić tigra_77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zadowolona
  • produkt jest dobry, idealny na lato. na zimę dla mnie za ciemny.

plusy: nie ma drobinek i nie wygląda się jak bombka. bardzo wydajny

minusy: niestety jest dla mnie za ciemny i będę szukać czegoś jaśniejszego

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe pół opakowania

Chcesz pochwalić feniksa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmarny produkt
  • Po pierwsze kolor, odpada, jakiś płaski kolor mlecznej czekolady, daje efekt brudnej opalenizny , twarz wyglada starzej po aplikacji, tworzy okropne plamy trudno się rozciera, odcina się od reszty. Jest po prostu tragiczny, sztuczny, odradzam. Zdecydowanie lepszy jest brązer z guerlain 4 kolorowy.Używam tego produktu od: RokuIlość zużytych opakowań: Jedno. można zrobić sobie nim krzywdę!!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kadrine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Schodzi plamami
  • Hoola ma piekny kolor i wykończenie, ale niestety :

- schodzi plamami ze skóry, pozostawiając niektóre miejsca na policzkach bez brązera. Wygląda to okropnie, więc za taką cenę producent powinien się wsydzić, tym bardziej, że produkty o wiele od niego tańsze i bez takiej renomy nie mają takiego problemu.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MaRutko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Według mnie najlepszy
  • Rewelacyjny bronzer, według mnie pasujący do większości karnacji i każdego rodzaju cery. Długo szukałam bronzera, który będzie nadawał się do codziennego konturowania twarzy.

+Piękny, matowy brąz, który nie wchodzi w kolor pomarańczowy
    + Daje naturalny efekt ładnie opalonej twarzy
    + Świetnie nadaje się do konturowania
    + Trudno zrobić nim sobie "krzywdę", ponieważ pigment lekko się rozprowadza i można go w razie potrzeby łatwo budować

Można mu przyznać drobny minus za opakowanie - ale niestety to specyfika firmy Benefit, wszystkie produkty, mimo że w większości dobre jakościowo, mają tekturowe i dość tandetne opakowania. Mimo to sam produkt jest rewelacyjny, a moje opakowanie jak do tej pory trzyma się w stanie nienaruszonym

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Bejeweled za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT
  • Co tu duzo mowic, moj hit.
    Po przetestowaniu nimi wersji zakochalam sie, chociaz na poczatku myslalam,ze bedzie za ciemny.
    Owszem mozna zrobic sobie nim krzywde ale to juz kwestia wprawy w nakladaniu.
    Za co go pokochalam? za brak pomaranczowych, ceglastych odcieni. Jest matowy co mi bardzo odpowiada. Wyglada bardzo naturalnie.
    Jest troche drogi to fakt, ale udalo mi sie wymienic go za punkty w Boots, stad wiem,ze posiadam oryginalny produkt.
    Pedzel dolaczony mozemy wyrzucic, chociaz niektorzy go uzywaja.

Nie mam zastrzezen. Jest wydajny i bedzie pasowal nawet bladziochom.

Na pewno kupie ponownie, lub bede szukac czegos naprawde zblizonego,a to nie bedzie latwe bo w kazdym prawie bronzerze sa pomaranczowe tony(np bourjois ktorego bardzo lubilam,ale hoola go przebil), albo wyglada szaro i jakby twarz byla brudna(z H&M).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 mini, w trakcie 1 pelnowymiarowej wersji

Chcesz pochwalić cotopaxi32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hoola rozczarowanie
  • Bronzer zachwalany wszem i wobec. Nie do końca rozumiem czemu.
    Ma parę plusów jakimi są kolor, łatwa aplikacja a także łatwe rozcieranie. Jednak to co się dzieje z tym produktem po 2h to wielkie rozczarowanie. Schodzi okropnymi plamami... Próbowałam nakładać go innymi pędzlami, nakładać więcej pudru żeby lepiej się trzymał,używać bazy pod podkład ale nic nie poskutkowało. Za taką cenę spodziewałabym się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kayloh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały do modelowania twarzy
  • Bardzo dobry bronzer, pozwala w delikatny sposób podkreślić i wymodelować kontury twarzy.

+łatwy w obsłudze, można stopniować krycie
    +długo się trzyma
    +można go używać jako cień
    +starczy na bardzo długo
    +ładne i poręczne pudełko

- cena
    - kiepski pędzel w zestawie

Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 1 (8g)

Chcesz pochwalić kalijam za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Największą zaletą tego bronzera jest trudność zrobienia nim sobie krzywdy. To znaczy oczywiście - da się, ale trzeba się bardzo postarać, żeby zrobić sobie nim plamy.

Poza tym jest bardzo wydajny; używam go od ponad roku (może nawet półtora), a dopiero niedawno zobaczyłam denko, a wydaje mi się, że starczy na jeszcze pół roku na pewno.

Dla mnie dużym plusem jest brak drobinek. Jest zupełnie matowy, w taki naturalny sposób.

Kolor jest czekoladowy, ale dosyć uniwersalny.

Opakowanie jest dosyć poręczne, nadaje się w podróże. Pędzelek dodany w opakowaniu moim zdaniem nie nadaje się do niczego, ale nie oczekiwałam po nim rewelacji.

Cena, jak to ceny kosmetyków Benefit - nie są najniższe, ale moim zdaniem warto.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić xoxinelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Długo zastanawiałam się nad kupnem tego bronzera. Odstraszała mnie jego wysoka cena. W końcu jednak kupiłam ten kultowy już produkt i nie żałuje. Ma fenomenalny kolor. Zero pomarańczy, ...Świetnie wygląda w lecie przy mojej lekko opalonej skórze, jak i w zimie kiedy jestem blada. Proszę nie brać mnie za narcyza, ale odkąd stosuje Hoola zebrałam wiele komplementów na temat konturowania mojej twarzy. Z całego serca polecam .Bronzer jest drogi ( płaciłam za niego 145 złotych) , ale warty swojej zaporowej ceny. Na pewno do niego wrócę.Używam tego produktu od: 8 misięcyIlość zużytych opakowań: 1w tracie

Chcesz pochwalić ninaspi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Edytuję recenzję. Bronzer jest dość problematyczny.
    Nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie da się zrobić nim krzywdy. Otóż może tworzyć plamy, trzeba bardzo delikatnie się nim posługiwać.
    Początkowo wydawało mi się, że nie jest zbyt ciemny, ale na bladej twarzy łatwo przesadzić z intensywnością koloru. Trzeba ćwiczyć.
    Widać go na twarzy. Ciężko mi się nim konturuje twarz, dlatego staram się używać go tylko lekko pod kością policzkową. Gdybym wiedziała, że tak będzie, kupiłam tańszy produkt.
    Samo opakowanie bardzo mi się podoba. Nie wyczuwam żadnego zapachu. Cena jest bardzo wysoka, ale kosmetyk jest wydajny. Używam go już 4 miesiące (nie codziennie) i nie widać śladu zużycia.
    Zastanawiam się, jak będzie się sprawdzał zimą, gdy moja skóra wygląda bardzo blado.

Męczę się, żeby go zużyć.

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie ładnie ale ścierająco ..
  • Wszystko pięknie cacy, Panie z Sephory mi go polecały że tak długo 3ma a niestety nie 3MA! ściera się i po 2 godzinach mam plamy na policzkacha już się tak cieszyłam bo matujący efekt, bo piękny neutralny kolor .. ale za tą cene i ścieralność więcej go nie kupie;/

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Imadelko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest genialny
  • Super naturalny, matowy efekt, ślicznie wygląda na twarzy, pięknie podkreśla kości policzkowe. Jest idealny, wart swojej ceny ;-)

Żaden wcześniejszy bronzer, który używałam nie był nawet w połowie tak świetny jak ten.

Warto zainwestować!
    Ja kupiłam go w Ie za 34Euro.

Używam tego produktu od: Niedawna

Chcesz pochwalić ilia85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!!! Ideał!!!
  • Produkt jest boski, poleciła mi go Pani z Sephory i bardzo jej dziękuję
    Plusy:
    - kolor ( najlepszy z jakim się spotkałam )
    - brak drobinek
    - łatwość nakładania
    - cera po nim wygląda świetnie -obce osoby zaczepiają mnie i się pytają "co ja mam na twarzy, że wygląda to tak bosko??!!"

Minusy:
    - cena ( ale produkt jest wydajny więc rozkładając cenę na miesiące wychodzi ok.)
    - pędzel dołączony do pudru - nie jest dla mnie, kupiłam płaski pędzel z naturalnego włosia, który jest sztywny i pasuje idealnie do tego produktu.

Chcesz pochwalić dolores3city za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fenomen w kolorze i aplikacji
  • Ekstra produkt nic dodac nic ujac , idealny kolor i aplikacja zarówno dla poczatkujących uzytkowników... kolor jest swietny mozna pieknie stopniowac bez plam , idealny ton, proponuje zawsze nakładac na puder, sadze ze jeden z pierwszej trójki bronzerów w przestrzeni kosmetycznej... opakowanie jedynie mogłoby byc troche bardziej poreczne, ale za to bardzo ciekawe graficznie ...trzeba uwazac na podrobki na allegro... 30 zł to nie Benefit pamietajcie

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kinguuula26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt w idiotycznym opakowaniu
  • Tak jak pisało już wiele recenzentek, jest to jeden z niewielu niepomarańczowych bronzerów, nadających się do jasnej karnacji. Jestem trupioblada i miałam spory problem ze znalezieniem takiego produktu dla siebie- przedtem do konturowania twarzy używałam różu (?) MAC w odcieniu Harmony, jednak był on zdecydowanie zbyt pomarańczowo- różowy. Z Hoola nie ma tego problemu, bez dwóch zdań. Nie daje sztucznego, nachalnego efektu, można nim stopniować krycie, ogólnie jest superprzyjazny we współpracy. Myślę, że byłby dobry dla wielu dziewczyn z naszej szerokości geograficznej

Sporym minusem dla mnie jest polska cena (połowę wyższa od brytyjskiej), co sprawiło, że krążyłam koło tego produktu przez pół roku, wahając się, aż w końcu dorwałam go z kuponem -20%.

Natomiast do granic możliwości wkurza mnie jego idiotyczne opakowanie.

Po pierwsze kartonowe, a więc kruche i niepewne. Po drugie, karton ma to do siebie, że jest raczej miękki i w porównaniu do plastiku sprężysty, więc nie można opakowania po prostu otworzyć i gdzieś postawić, bo się zamyka, trzeba cały czas przytrzymywać wieczko. Dodatkowo, jest dość wysokie, więc jest do niego ograniczony dostęp, nie można sobie tak "zamieść" tego pudru. Lusterko jest za małe, żeby pomalować sobie przy nim usta, a co dopiero twarz, a pędzelek się do niczego nie nadaje. Uważam, że jeśli już dodaje się takie akcesoria do opakowania, to- zwłaszcza przy takiej cenie- powinny być porządne, a nie takie "żeby było". Jeśli mają być kiepskie, bo nie ma na to miejsca- to niech ich w ogóle nie będzie.

Prawdopodobnie kupię magnes, zdepotuję to ustrojstwo i wsadzę do magnetycznej palety.

Wolałabym jednak, żeby BeneFit darował sobie te badziewia i obniżył cenę o kilka złotych

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić hellkitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zawiodlam sie!!
  • Po wakacjach i pieknej morskiej opaleniznie zaczelam szukac bronzera, ktory nadalby mojej cerze podobny, lekko opalony wyglad.
    Szukalam dlugo i zaden produkt nie spelnial moich oczekiwan (albo za pomaranczowy, albo wrecz siny)
    Nad Hoola zastanawialam sie dlugo, poniewaz obawialam sie, za na mojej jasnej skorze bedzie wygladal nienaturalnie. W pudeleczku bowiem puder ma lekko oliwkowy odcien.
    Nic z tych rzeczy! Mimo mojej bardzo jasnej cery-puder tworzy bardzo naturalny efekt bez plam .
    Trzyma sie caly dzien.
    Po prostu super!

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Davinia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Idealny dla mojej jasnej karnacji, nie jest pomarańczowy, chłodny, matowy brąz, który pięknie wygląda na twarzy. Daje bardzo naturalny efekt, utrzymuje się cały dzień i nie zamienię go na żaden inny odejmuję mój gwiazdki za cenę, kupiłam na promocji za 101,5 zł i wart jest tej ceny

Ilość zużytych opakowań: nie widać zużycia.

Chcesz pochwalić delena za czytelną i pomocną recenzję?