BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Powiększ BeneFit, Hoola (Matowy puder brązujący)

Zgłaszająca osoba: iceflower

Delikatny, matowy puder brązujący nadaje karnacji odcień naturalnej, zdrowej opalenizny. Stworzony po to, aby skóra nabrała ciepłego odcienia rodem z wakacji na egzotycznej wyspie. Dla wielbicielek opalenizny, które nie chcą smażyć się godzinami na słońcu.

Skład: Talc, Mica, Polyethylene, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Zinc Stearate, Magnesium Myristate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Lecithin, Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Limonene, Isobutylparaben, Propylparaben, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol; N° 3n5503 (30.04.2014.)

Cena: 155zł / 8g
/ic/

• Ideał.
  • Bronzer Hoola to jeden z niewielu produktów, które na stałe goszczą w mojej makijażowej kosmetyczce. Nie dostrzegam wad.. Kolor jest na tyle idealny, że pasuje zarówno na lato przy lekko opalonej cerze, jak i zimą. Jest niesamowicie napigmentowany, a przez co wydajny. Pierwszego opakowania używam codziennie od ponad roku, a końca wciąż nie widać.

Malutkie, śliczne opakowanie z lusterkiem i delikatnym pędzelkiem cieszy oczy i zachęca do stosowania. Sprawdza się zawsze, trzeba tylko uważać, by w pośpiechu przypadkiem z nim nie przesadzić.

Używam tego produktu od: ponad roku.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Avangardii za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ideał gdyby nie cena!
  • Hoole mam okazję testować tylko dlatego, że dostałam miniaturkę produktu na urodziny w pudełku "The Bronze of Champions".
    Pojemność to 3g, jednak jest bardzo wydajny. Niesamowicie napigmentowany, wystarczy odrobina na pędzlu. Nadaje się dla bladziochów, bo kolor budujemy dokładając warstwy. Odcień jest chłodny, matowy idealny do konturowania. Nie robi plam, nie ściera się.
    Gdyby nie ta wysoka cena produktu na pewni kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie, zostały resztki po bokach

Chcesz pochwalić rudzia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Aktualnie używam próbki, ale na pewni kupię pełen produkt! Kolor jest genialny,bez ciepłych tonów, ideał do konturowania nawet przy mojej bladej cerze. Nie robi plam, super się rozprowadza i pomimo, że mam jedynie próbkę to używam jej od pół roku, a zużycie jest minimalne, aż śmieszne! a używam go CODZIENNIE. Wydajny i to bardzo, więc moje jak za rok uda mi się go zużyć to na pewno kupuje pełen produkt! <3

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, miniatura

Chcesz pochwalić ankowiec za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Najlepszy do konturowania
  • Najlepszy bronzer! Chłodny, jasny odcień matowego pudru, idealny do konturowania, nawet jasnej cery, łatwo się z nim pracuje, dobrze się rozciera, stapia się z karnacją, wygląda naturalnie. Można nim też subtelnie opalić twarz większym i bardziej puchatym pędzlem. Jest drobno zmielony i bardzo wydajny. Obok matte bronze MACa ten jest moim ukochanym i po niego najczęściej sięgam.
    Urocze opakowanie, pędzelek też niczego sobie, od biedy można uzyć go do konturowania.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: cały czas to samo opakowanie

Chcesz pochwalić fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie kupił BYM
  • Nie był wart swojej ceny, nie ma większej różnicy między nim, a tańszymi produktami, za jego cenę można mieć bronzerów na dekady. Kiedyś myslałam, ze tylko drogie marki dają radę, to raczej kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nat11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny bronzer
  • Jest to najlepszy bronzer, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Ma bardzo uniwersalny odcień, który pasuje do różnych odcieni skóry, jestem osobą bardzo bladą i sprawdza się u mnie rewelacyjnie. Nadaje się zarówno do opalania, ocieplania twarzy jak i konturowania ze względu na szary poddton, który zawiera. Rozciera się bardzo dobrze, na razie jedyny minus jaki dostrzegam to cena oraz dostępność, ponieważ kosmetyki benefitu można kupić jedynie w kilku sephorach oraz w internecie. Zdecydowanie jestem oczarowana tym kosmetykiem i myślę, że kupię go ponownie

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić leangirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Skuszona recenzjami na wizażu ( jeszcze jak nie mialam konta) zakupiłam bronzer...
    podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi, cudowny kolor-bardzo naturalny, tekstura, napigmentowanie.
    Nałozony zostaje na buzi cały dzień....
    Na co chcialabym uczulić, negatywne opinie chyba wiążą sie jednak z zakupem "podróbek" których pełno i trzeba zwracac uwage na zakup z pewnego zródła.

Cena adekwatna do wydajności i jakości!

Dopisuję,używam dłuższy czas....nie ma nic bardziej naturalnego- jesli ktos chce fajny efekt bez smażenia w solarium czy słońcui fundowania sobie zmarszczek

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić kurbaniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowy
  • Świetny bronzer do konturowania, szczególnie dla bladziochów.

- trwały
    - megawydajny
    - matowy
    - nie robi plam
    - świetnie nadaje się do wykończenia kontuowania (dla mocniejszego efektu łączę go z Bahama Mama z The Balm)
    - opakowanie jest solidne, chociaż pędzelek jest bezużyteczny
    - fajna konsystencja, nie jest za suchy

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: widać już denko pierwszego

Chcesz pochwalić myszextra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 13 raz(y)
  • idealny bronzer
  • Po bardzo nieudanej próbie z ziemią egipską natrafiłam na idelalny bronzer. Na tyle idealny, że już nigdy nie zamierzam wypróbowywać innych, ten jest po prostu doskonały.

Do zalet zaliczam:

- odcień zimnego bronzu
    - łatwość w stopniowaniu efektu
    - całkowity brak zapychania, co jest wielkim wyczynem na mojej skórze
    - zero smug
    - trwałość
    - zabawne opakowanie (to plus i minus, bo jest nieco "niepoważne", ale mam od dziecka słabość do takich zabawkowych kosmetyków kolorowych)

Wad nie stwierdzam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Quinn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny kontur w zasięgu ręki
  • Broniłam sie przed tym bronzerem rękoma i nogami.
    Przede wszystkim wydawało mi sie,że kolor jest zbyt intensywny dla bardzo bladej skory i obawiałam się plam.
    Pierwsze testy produktu były na zdecydowanie NIE,az chyba w końcu nauczyłam się sprawniej operować bronzerem...bo chyba produkt na przestrzeni ostatnich kilku lat nie zmienił formuły?
    W każdym razie w końcu i ja poznałam fenomen Hoola-teraz bardzo żałuje,że oddałam go kiedyś koleżance-o ja głupia!
    Hoola świetnie sprawdza się na kilka sposobów
    -jako "róż" dodając efekt delikatnej opalenizny
    -jako bronzer do modelowania twarzy i dzięki efektowi w macie jest w tym bezbłędny...w dodatku można nakładać go warstwowo dla wzmocnienia efektu
    -na całą twarz pędzlem do pudru sypkiego możemy uzyskać efekt jak po samoopalaczu czyli cera jak po majówce.
    Jestem oczarowana tym produktem i na pewno jeszcze go powtórze;

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?