Chanel, Vitalumiere (Podkład rozświetlający)

Powiększ Chanel, Vitalumiere (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Halszka

Podkład ożywia poszarzałą, zmęczoną skórę. Formuła zawiera substancje nawilżające, ochronne i odżywcze. Rozświetlające pigmenty maskują niedoskonałości cery, takie jak przebarwienia czy płytkie zmarszczki. Produkt wzbogacono o filtr ochronny SPF 15. Aplikacje ułatwia wygodne opakowanie z dozownikiem. Vitalumiere to 8 naturalnych odcieni.

Skład: /odcień 40 Beige/ Aqua (Water), Ethylhexyl Palmitate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Cyclomethicone, Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Methylparaben, Disteardimmonium Hectorite, Disodium Stearoyl Glutamate, Polyglyceryl-3 Beeswax, Propylparaben, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Alcohol Denat., Juglans Regia (Walnut) Seed, Silica, Laminaria Digitata Extract, Glyceryl Oleate, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Citiric Acid, Sodium Metabisulfite, BHT, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben. [+/- (May Contain) CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica]

Cena: ok 180zł / 30ml

• Warto
  • Według producenta, podkład Vitalumiere, jest najlepiej sprzedającym się produktem spośród pozostałych fluidów Chanel. Ma za zadanie, przyjść z pomocą zmęczonej skórze, odżywiając ją, a dzięki temu, nadając jej świeżości oraz młodzieńczego blasku na cały dzień. Formuła podkładu, zawiera wodę z lotosu, która pobudzająca krążenie w skórze, oraz uzyskany z alg błotnych kwas hialuronowy, doskonale nawilżający oraz wygładzający suchą i matową skórę. Dodatkowo, w podkładzie znajdują się trzy rodzaje pigmentów. soft focus , które ujednolicają cerę oraz kryją niedoskonałości; pigmenty świetlne interferencyjne, które odbijają światło od skóry; pigmenty mineralne, które kontrolują wydzielanie sebum. Dzięki tak skomponowanej formule, podkład zdaje się świetnie sprawdzać w przypadku większości typów cery.
    Pomimo kremowej konsystencji jest wyjątkowo lekki. Dobrze rozprowadza się na skórze, czy to przy użyciu pędzla/gąbeczki czy tez dłoni. Stapia się ze skóra, pozostając prawie niewidocznym. Będąc posiadaczką cery mieszanej, szczerze przyznaje, że podkład doskonale się sprawdza, matując skórę, wyrównując jej kolory, jak również wspaniale kamuflując delikatne niedoskonałości. Co więcej, zgodnie z zapewnieniami producenta nadaje skórze młodzieńczy blask i naprawdę świeży wygląd.
    Podkład zawiera dodatkowo filtr SPF15. Nie jest on wysoki, choć mam wrażenie, mimo że nie przetestowałam go jeszcze w wysokich temperaturach, że jest to fluid który lepiej się sprawdza w porze jesienno-zimowej.
    Do tej pory wierna Guerlain Tenue de Perfection, zachęcona reklamą skusiłam się i zdecydowanie nie żałuje. Używam obydwu podkładów na przemian i jestem z nich równe zadowolona.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić milkamm za czytelną i pomocną recenzję?
  • DROGI ,RZADKI ,NIE KRYJĄCY
  • *rzadki
    *nie kryje w ogóle
    *tłusty
    *twarz po nałożeniu podkładu wygląda jakbym miała go na twarzy już pół dnia-taki efekt rozświetlający....
    *załamuje się w kącikach,zmarszczkach itd...
    *droooogi (210zł w S.......)

Ten podkład może jedynie sprawdzić się w lato jako krem koloryzujący

Kupiłam go ponieważ polecał mi go fryzjer,jednak za taką cenę oczekiwałam czegoś o wiele lepszego.
    Za połowe mniej mogę dostać lepszy podkład.

Trafiłam na felerny podkład ,poniewż zatyczka się nie trzyma butelki,w kosmetyczce miotają się oddzielnie,przez co wszystko się brudzi.

Nie polecam Chyba,że ktoś lubi drogie kosmetyki tylko dlatego,że są drogie

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić maomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, lekki podkład
  • Jakiś czas temu dostałam kilka pokaźnych próbek tego podkładu, ale w okresie jesienno - zimowo - wiosennym odcień był za ciemny. Teraz w lecie miałam czas, aby go wypróbować i jestem pozytywnie zaskoczona.
    Plusy:
    - doskonale wyrównuje koloryt skóry,
    - ładnie stapia się ze skórą,
    - nie tworzy efektu maski,
    - na twarzy powstaje efekt "glow" ale nie jest to efekt przetłuszczenia tylko delikatnego rozświetlenia skóry, dla skóry zmęczonej sprawdza się idealnie,
    - cera wygląda na zdrową, wypoczętą,
    - delikatnie nawilża,
    - jest lekki, idelany na lato,
    - ma lekką konsystencję, co ułatwia rozprowadzanie go na twarzy - nie zastyga podczas nakładnia,
    - nie podrażnia, nie zapchał mnie,
    - nie przetłuszczał skóry, nie powodował świecenia w strefie T,
    - posiada filtr SPF 15
    Minusy:
    - na pewno nie jest topodkła mocno kryjący, więc nie zakryje większych przebarwień czy niespodzianek,
    - wysoka cena ale z drugiej strony jakość na wysokim poziomie - coś za coś

Z całym sercem mogę polecić ten podkład. Cery mało wymagające, które potrzebują rozświetlenia będą zadowolone.

Używam tego produktu od: podczas wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 4 pokaźne próbki

Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podkład
  • Zdecydowanie godny polecenia podkład, nawilża i rozświetla cerę, idealnie pokrywa niedoskonałości. Łatwo się rozprowadza i długo utrzymuje się efekt świeżości. Jedyny minus to zbyt wysoka cena...

Chcesz pochwalić fashionistka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem tonujący
  • Świetny w cieplejsze pory roku, kiedy nie potrzebujemy mocnego krycia i korekcji. Podkład ten ma za zadanie nawilżyć i rozświetlić cerę - obietnica spełniona w 100%
    Nie można wymagać od niego, że będzie zakrywał niedoskonałości, piegi i inne zmiany na skórze bo to NIE jest jego przeznaczeniem. Ma on po prostu optycznie nadać naszej skórze promienny woal i optyczne odmłodzenie.
    Używałam kolor 40 - jest to średni beż bez różowych tonów

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealnyaby to potwierdzić muszę ponownie się z nim spotkać
  • Podkład zakupiłam w odcieniu 60. Użyłam go TYLKO RAZ I ODSTAWIŁAM (Wracałam do niego po to żeby poczuć ten uroczy zapach
    Jak się okazało był za ciemny i wyglądał po prostu brzydko. Wróciłam do niego w lecie, gdy byłam opalona (eh dawne dzieje i mimo to był jaśniejszy od mojej karnacji.
    Byłam zdziwiona, gdy zobaczyłam jak pięknie wygląda na mojej twarzy.
    Buzia wyglądała na świeżą i wypoczętą. Mam żółty odcień cery i zawsze chciałam nadać jej wyrazu eksperymentując z odcieniami różu. Ten podkład sprawdził się idealnie.
    Co do trwałości to cóż... trzyma się
    Po czasie zauważyłam jakby przeźroczysty płyn, który wydostawał się razem z podkładem (To jakaś baza w podkładzie?)
    Tak czy owak zbladłam i podkład już się nie sprawdzał tak dobrze jak przedtem (powstawały nieestetyczne smugi na twarzy
    Po tak długim czasie i czytając Wasze opiniezastanawiam się ponownie nad jego zakupem albo chociaż próbką
    Na przestrzeni lat wiem, że to chyba był jeden z lepszych jakie posiadałam

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno. Po wykończeniu podkładów udam się na zakup próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Yoshimitsu za czytelną i pomocną recenzję?
  • podkładowy święty Graal!
  • To jest najlepszy podkład jaki miałam,już naprawdę nie będę szukać nic innego-przyznaję się bez bicia

Na wstępie zaznaczę, że naprawdę mocno rozświetla i jest dość tłusty co mi akurat pasuje bo bardzo lubię tzw. davy look. Jednak ta cecha sprawia, że będzie się on nadawał tylko i wyłącznie do cery normalnej i suchej. Nie matuje za grosz,a wręcz nabłyszcza więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. OD siebie dodam, że to najbardziej rozświetlający podkład z jakim miałam styczność, a próbowałam ich wielu bo tylko takich używam, po parure aqua i BB z Guerlain po rozświetlający z Givenchy , Lancome(nie pamiętam nazwy, ale miałam probki ich jedynego podkładu rozświetlającego) , Bourjois Helathy Mix, 10 hours sleep, Luminous silk holika holika, i wiele innych.

Próbkę wzięłam z nudów mając na uwadzę,że kończy się mój podkład z Lancome i niedługo trzeba będzie rozejrzeć się za czymś nowym lub powtórzyć zakup.Nie spodziewałam się cudów,ale po aplikacji ONIEMIAŁAM! Twarz wyglądała jakbym miała 15 lat-naprawdę! Ani śladu podkładu,pudru,tylko zdrowa cera i niesamowite rozświetlenie(oczywiście tylko ja wiem,że podkład jest i to on mnie odmładza-chociaż to dziwne)

Moja twarz z tym podkładem jakby zatraca wszelkie zmarszczki mimiczne,cera nabiera nowego blasku i wydaje się niesamowicie gładka.Owszem zdaję sobie sprawę,że nie posiadam wyprysków więc u kogoś z cerą bardziej problematyczną może się on nie sprawdzić.Kryje przeciętnie(co mi pasuje),nie matuje(to też mi pasuje),utrzymuje się około 7-8 godzin co uważam za czas wystarczający(nie utrwalam go pudrem,szkoda mi zatracać tego błyszczącego efektu)

Nie do końca odpowiada mi kolor podkładu-mam najjaśniejszy(20 clair) i niestety mógłby być jaśniejszy...Najlepsze jest to,że moja cera nie należy do tych totalnie bladych więc nie wyobrażam sobie kogoś z jaśniejszą karnacją,że zakupi sobie ten podkład.

Dodam,że NIGDY nie widziałam ciemniejszej gamy kolorystycznej w podkładach.Mimo to jest to produkt bez wad,wręcz stworzony do mojej cery,który w końcu ją "ożywia","upiększa","rozświetla"i "odmładza".Moja twarz kocha go miłością wielką i wieczną-z wzajemnością

Używam tego produktu od: trzy miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego-jest bardzo wydajny

Chcesz pochwalić leci_ptaszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy podkład jaki miałam
  • Przy okazji większych zakupów w Sephorze, zaopatrzyłam się również w pokaźne próbki różnych podkładów, jako że od lat wyznaję zasadę - nie kupuję kosmetyków do twarzy bez uprzedniego wypróbowania. Na 10 doradzonych rzeczy przez panie w Sephorze czy Douglasie, 8 nie pasuje mi kompletnie kolorystycznie.

Vitalumiere to chyba jakaś pomyłka marki Chanel, jako że od lat używam kosmetyki tej marki i taki koszmarek jeszcze mi się nie trafił. Ten podkład nie ma absolutnie żadnych pozytywów, więc wymieniam negatywy, których ma pod dostatkiem:

- skóra nie jest rozświetlona, tylko świeci się niemiłosiernie. Wyglądam jak spocona już po pół godziny.
    -po 2-3 h podkład plamami znika z twarzy i zaczynam wyglądać na chorą
    -nie ma absolutnie żadnego krycia. Uwielbiam lekkie podkłady i BB (świetny jest ten z Happymore, który był w Glossyboxie), ale Vitalumiere to przesada- gdybym nie chciała mieć kompletnie żadnego krycia na twarzy, nie używałabym podkładu, bo i po co.
    - kolor - TRAGEDIA!!! Mam najjaśniejszy odcień 20 Clair, który jest o jakieś 2 tony za ciemny dla mnie, to tego ma tak sztuczny kolor, że nie mam więcej słów.

Jeżeli ktoś chce podkład z najwyższej półki, niech zaopatrzy się w Diora. Chanel pod tym względem się nie popisał.

Ilość zużytych opakowań: Duża próbka z drogerii

Chcesz pochwalić binek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czwórka z dużym minusem
  • Ciężko ocenić mi ten podkład, wacham się pomiędzy 4 a 3,5 gwiazdkami, ponieważ mimo bardzo silnych plusów, ma też kilka mocnych jak dla mnie minusów... Zaznaczam, że mam skórę suchą/bardzo suchą.

Plusy:
    -po nałożeniu podkładu skóra jest niesamowicie miękka i satynowa
    -bardzo nawilża, delikatnie natłuszcza
    -pięknie pachnie
    -jest faktycznie rozświetlający
    -piękna buteleczka
    -idealny dla mnie kolor

Minusy:
    -słabo kryje- nie wymagam od podkładu mocnego krycia (preferuję naturalny efekt), ale vitalumiere kryje naprawdę bardzo delikatnie, jak krem tonujący, zimą mam wrażenie, że to krycie jest jednak za słabe
    -świeci się, pozostawia oleistą warstwę, bardzo lubię podkłady rozświetlające ale w tym przypadku jest troszkę za tłusto
    -na lato: za ciężki, za tłusty; na zimę: za słabo kryjący

Mimo tego że mam skórę suchą/ bardzo suchą i szukam tylko podkładów mocno nawilżających i rozświetlających te kilka minusów sprawia że raczej nie kupię go po raz drugi. Byłby moim prawdziwym KWC, gdyby troszkę mniej się świecił (ale dalej pozostawiał na twarzy delikatny połysk, ale subtelniejszy) i troszkę lepiej krył. Ostatecznie daję trochę na wyrost 4 gwiazdki ale z dużym minusem.

Chcesz pochwalić bellissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • super dla cery suchej.
  • Oceniam odcień 40 beige.

Kolor świetny na lato
    Podkład ma płynną choć bardzo treściwą konsystencję, utrzymuje się na twarzy cały dzień bez żadnych poprawek.
    Nie spływa z buzi nawet przy wysokiej temperaturze. Nawilża twarz i pozostawia delikatny film przez większość dnia- u mnie to na plus.
    Efekt rozświetlenia jest dość mocny, ale nie jest to spowodowane brokatem czy drobinkami -kolejny plus.
    Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewiele aby pokryć równomiernie całą buzię.
    Nie robi smug, ładnie wtapia się i dopasowuje do kolorytu cery.

Zapach bardzo delikatny, szybko się ulatnia więc nie powinien nikogo drażnić.

Opakowanie eleganckie, proste z dobrze działającą pompką.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 20 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić makeupmakeup za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij