OPI, Original Nail Envy (Odżywka wzmacniająca)

OPI, Original Nail Envy (Odżywka wzmacniająca)

Odżywka z formułą maksymalnej wytrzymałości Maximum strength formula (proteiny i wapno). Wzmacnia przyspiesza wzrost i utwardza naturalne paznokcie dzięki zawartości wapnia i hydrolizowanego białka pszenicy.
Najlepsze efektu uzyskuje się stosując odżywkę przez 3 tygodnie. W czasie kuracji nie należy malować paznokci lakierami kolorowymi. Poza kuracją odżywka może być stosowana pod lakier.

regenerujące, wzmacniające
w buteleczce
odżywki do paznokci

Działa

Mam już 2 buteleczkę. Widocznie poprawiła mi stan paznokci po hybrydach. Ogólnie bardzo skuteczna odżywka, co widać po stanie paznokci. Nie narzekam. Jest co malować. Mogłaby szybciej wysychać ale dzięki temu nie zastyga szybko w butelce i można zużyć ją do samego końca. Buteleczka duża bo aż 15 ml starcza na kilka miesięcy. Kładę ją pod lakier kolorowy. Prosta w użyciu. Skuteczna.

Rewelacyjna odzywka!

Dla mnie rewelacja! Paznokcie staly sie duzo twardsze i przestaly sie rozdwajac, co bylo dla mnie sporym problemem. Nareszcie moglam je troche zapuscic. Stosowalam odzywke glownie pod lakier.

Skuteczna

Odżywka jest bardzo dobra.Niestety tez bardzo droga i trudno dostepna.Moje paznokcie doprowadzila do perfekcji w zaledwie 3 tygodnie.Widocznie wzmocnila,utwardzila.Zahamowala rozdwajanie sie.Lakier dluzej sie utrzymywal na zadbanych paznokciach.

Niestety ale porażka

Niestety ale nie naprawiła tego, co zrobiła mi z paznokciami Black Diamond Hardener Golden Rose.

:) + duża pojemność
:) + "lekka" raczej wodnista konstytencja, nic się nie ciągnie przy aplikacji
:) + nie gęstnieje w buteleczce
:) + pokrywa paznokieć cienką warstwą preparatu
:) + szybko wysycha
:) + nie ma drażniącego zapachu, jak odżywki Eveline
:) + nadaje się pod lakier - nie skraca jego żywotności na paznokciu, lakier kolorowy dobrze się go trzyma

:( - niestety u mnie się nie sprawdziła - nie odżywiła paznocki
:( - stosowałam przez prawie 8 tygodni po Black Diamond Hardener, który rozwarstwił mi paznokcie jak nic dotąd, i OPI nie poprawiło ich stanu
:( - cena - dostałam ją w prazencie, choć byłam bliska jej zakupu skuszona pozytywnymi opiniami, ale dobrze, że nie wydałam na nią 16 EUR
:( - paznokcie po 2 miesiącach nadal się rozwarstwiają i łamią, są coraz cieńsze, nie moge ich zapuścić

Nie kupię tej odżywki, zużyłam prezent do końca, ale będę szukać innej i tańszej, działającej odżywki.

bardzo dobra

Szczerze mówiąc przerobiłam już kilka odżywek do paznokci, jednak poprzednie były z niskiej półki cenowej i nie robiły zupełnie nic. Ta trochę kosztuje (ok. 60 zł) ale zdecydowanie jest warta swojej ceny. W środku jest instrukcja jak z nią postępować aby odżywić paznokcie i zapewniam, ze używanie zgodnie z nią sprawi, ze paznokcie się wzmocnią i zaczną rosnąć jak szalone. I co ważne po zaprzestaniu jej stosowania nie ma tzw. efektu jojo (:p:), paznokcie dalej będą super. Poza tym świetnie nadaje się pod lakier. Sam na paznokciu też bardzo ładnie wygląda. Jak dla mnie odżywka idealna.

Używam tego produktu od: w trakcie 1
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

u mnie chyba nie działa ...

Stosuję tę odżywkę od 2 miesięcy i chyba jednak nie mogę jej polecić.
Na początku malowałam wg zaleceń producenta co 2 dzień przez 2 tygodnie (nigdzie w załączonej instrukcji nie doczytałam, że mają to być dokładnie 3 tygodnie). Przed pierwszym użyciem musiałam obciąć bardzo krótko paznokcie (dwa się złamały) i powiem szczerze, że do tej pory (czyli 2 miesiące) nie mogę ich zapuścić.
Po pierwsze moje paznokcie prawie przestały rosnąć! Ale pomyślałam, że to nie szkodzi, bo może będą mocniejsze. Zaczęłam używać więc tej odżywki jako bazę pod lakier. I tu sprawdza się rewelacyjnie, to muszę przyznać, świetnie przedłuża trwałość lakieru. Jednak po zmyciu okazało się że paznokcie są rozwarstwione - nie wszystkie, ale wszystkie trzeba znowu skrócić. I tak jest od dwóch miesięcy, a teraz drugi tydzień znowu powtarzam kurację, ale tych paznokci rozwarstwionych widzę niestety coraz więcej.....
Dodam jeszcze, że moje paznokcie przed kuracją nie były w złym stanie, tylko dłuższych nie mogłam ich utrzymać (ale potrafiłam je przynajmniej zapuścić). Po prostu zawsze jakiś mi się łamał. Natomiast już od kilku lat mi się nie rozdwajały, a po 2 miesiącach stosowania Original Nail Envy niestety zaczęły...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Świetna!

Próbowałam na prawdę niezliczonych ilości odżywek podkładowych i tylko ta jedna spełnia wszystkie moje wymagania. Nie tylko widocznie i szybko (ok 3 tyg) wzmacnia bardzo zniszczone paznokcie ale też świetnie się sprawdza jako lakier podkładowy. Nie odpryskuje ani nie złuszcza się przez co można normalnie nosić kolorówkę. Do tego jest bardzo wydajna co sprawia, że cena jest w miarę do przeżycia.

Używam tego produktu od: od 1 miesiąca

Chyba działa

Ostatnio pierwszy raz od dawien dawna strasznie zaczęły mi się rozdwajać paznokcie. Trwało to kilka miesięcy. Co pomalowałam paznokcie to na drugi dzień lakier odpryskiwał a paznokieć coraz to bardziej się rozdwajał. Od zkaupu i pierwszego użycia minęło kilka miesięcy i problem zniknął. Więc chyba działa. Ale co najważniejsze- używam tylko lakierów Opi i z tą odżywką i Rapid Dry lakier trzyma się w stanie niezmienionym ponad tydzień. Przed używaniem tej odżywki nawet z Rapid Dry po 5 dniach zmywałam i odświerzałam kolor. Teraz po tygodniu paznokcie odrastają ale kolor zostaje niezmieniony, bez odprysków itd. To jak dla mnie też ważna zaleta.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego-bardzo wydajna

to jest to :)

a myślałam, że po alessandro nic mi już służyć nie będzie (pazurki się przyzwyczaiły, czy co?) a tu taka miła niespodzianka!

Używałam przez ponad miesiąc tak jak kazał producent, efekt - coś fantastycznego, mam mocne paznokcie, nie rozdwajają się, nie łamią, rosną sobie na tyle na ile im pozwolę (nie lubię zbyt długich naturalnych paznokci - trochę to bywa nieapetyczne, wiadomo, naturalna płytka nigdy nie będzie miała kształtu tipsa, ale tipsy to żenada...) teraz używam pod lakier. i gitara gra :)

bardzo wydajna, nie zasycha na buteleczce (na szyjce) nie gęstnieje, właściwie nic się nie zmieniło odkąd otworzyłam

Używam tego produktu od: 3 m-ce
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, daleeeko mi do końca

rewelacyjna odzywka

Używam OPI od kilku tygodni, wcześniej próbowałam różnych odzywek, ale żadna nie dorównuje OPI.
Moje paznokcie sa mocniejsze, nie rozdwajają sie ;)

Używam tego produktu od: 4 tyg

yeahh

Po wypróbowaniu wszystkich możliwych odżywek na polskim rynku także tych złotych, platynowych, diamentowych itd. z sally hansen, straciłam całkowicie nadzieję że uda mi się mieć ładne paznokcie.
Pół roku wstecz marka OPI pojawiła się w sephora stwierdziłam że wypróbuję.
Dostępne są odżywki na różne problemy ja nie mogłam się zdecydować i pani doradziła mi że zielona jest na wszystko heh
Używałam zgodnie z poleceniem producenta i jestem zachwycona.
Niestety gdy przestałam ją używać paznokcie znowu zaczęły się rozdwajać i łamać więc używam jej cały czas :)
Cena może przerażać ale naprawdę warto pojemność jest duża starcza na ok. 5 miesięcy
Lakier nie gęstnieje tak jak to się dzieje w przypadku Sally hansen.
Polecam :)