Tarka do usuwania zrogowaceń Fusswohl, Rossmann

Powiększ Tarka do usuwania zrogowaceń Fusswohl, Rossmann

Zgłaszająca osoba: agacior89

W delikatny i higieniczny sposób usuwa mocne zgrubienia naskórka. Tarkę można czyścić za pomocą szczotki i ciepłej wody.

Cena: 8zł
/mg/

• DZIAŁA!
  • Tarkę kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu, zmęczona szukaniem czegoś, co pomoże moim stopom, a jednocześnie nie będzie tandentym, nic niedającym pumeksem.

Jest tania jak barszcz i daje niesamowite efekty.

Początkowo używałam jej na mokro, później stwierdziłam, że lepsze efekty da na sucho. Ściera ładnie, stopy są po niej o wiele bardziej miękkie.

Jedyną wadą jaką zauważam - beż użycia pilnika do stóp otrzymamy na piętach efekt postrzępionego naskórka - ja te wszystkie nierówności szoruję później pilnikiem z Rossmanna i mam gładkie stopy jak u niemowlaka.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam ją, gdyż pierwsza tg typu właśnie mi się złamała. Bardzo dobra, a przedewszystkim skuteczna. Usuwa zrogowaciały naskórek, pozostawiając skórę gładka i miłą w dotyku. Używam razem z kremem do stóp.
    Plastkik faktycznie nie wygląda na trwały, ale sie trzyma - jak na razie

+ działanie
    + cena

- za ten licho wyglądający plastik

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: druga tg. typu

Chcesz pochwalić chellaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna.
  • Kupiłam tę tarkę spontanicznie, nie czytając 0 niej wcześniej żadnych opinii, w sumie nie byłam pewna, czy będzie to dobry zakup, ale musiałam COŚ kupić po tym, jak przedstawiciele płci męskiej zniszczyli mi moją starą tarkę do stóp... :/ Potrzebowałam czegoś NA TERAZ, a ta tarka byłą pod ręką, no i...
    I uważam, że jest to super produkt. Poradził sobie z mocnymi zrogowaceniami na moich stopach w kilka minut. Tarki używa się bardzo prosto, jest skuteczna, szybka i bezproblemowa. Nie tępi się - mam ją kilka miesięcy, a wciąż jest tak samo skuteczna, jak na samym początku, za to plus - choć pewnie i tak kiedyś wymienię na nową...
    Jedyne, co mam jej do zarzucenia, to kiepska rączka (widziałam w komentarzach, że nie jestem jedyna) - na szczęście nie złamała mi się, ale mam wrażenie, że kiedyś tak się stanie.

Niemniej jednak, produkt jest bardzo dobry i będę do niego wracać, jak już zużyję aktualną sztukę. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • tarka doskonale ściera zrogowacenia, łatwo utrzymać ją w czystości, jedynym moim zastrzeżenie jest rączka która wygląda jak by się miała zaraz złamać, a poza tym jest idealna

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jxuxsxtxyxsxixa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • Dobra ale...
  • Ta tarka służy mi od około 2 lat.Na początku trochę przeraziła mnie swoim wyglądem bo nigdy wcześniej nie używałam takich narzędzi używałam tylko tradycyjnych tarek Zdzierak dobrze radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem,wprawdzie skóra wygląda na lekko poszarpaną to trzeba wygładzić skórę pilnikiem.Trzeba uważać żeby nie przesadzić z tarciem,gdy za mocno i długo trze się skórę można pokaleczyć sobie stopy.
    Łatwo ją umyć pod wodą.Mam ją już długo i nie straciła swoich właściwości, nie trzeba wymieniać jej tak jak tradycyjne tarki które szybko ścierają się.Cena ok (7,8 zł w rossmanie).Jedyną wadą jest rączka wprawdzie nie złamała mi się ale jak na taki zdzierak powinna być solidniejsza z grubszego tworzywa.
    PolecamUżywam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić jh26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Może na początku zaznaczę że mam obsesję na punkcie stóp - muszą zawsze wyglądać dobrze Także jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji stóp osiągnęłam poziom ekspert, bo raz, że sporo ich używałam, dwa, że sporo od nich wymagam.

Na początku trochę przeraziła mnie do tarka, bo wydaje się nawet bardziej ostra niż kuchenna :P Także już oczami wyobraźni widziałam moje biedne pocharatane stópki i morze krwi dookoła.
    Oczywiście nic takiego się nie stał0 - stopy nadal w całości na swoim miejscu, w stanie lepszym niż wyjściowo właśnie za sprawą tego przyrządu

Tarka jest dość ostra, ale nie powinna zrobić krzywdy (oczywiście w granicach rozsądku, bo myślę że gdyby usiąść i trzeć te biedne stopy przez dłuższy czas to możnaby jednak dokopać się do mięsa :P )

Dobrze spełnia swoje zadanie, łatwo ją umyć.
    Jest tania - za swoją zapłaciłam 6 zł w promocji.

Jako minus - mam wrażenie że plastik nie wygląda na trwały, ale na razie nic mi się nie rozwaliło, także nie mam na co narzekać.

Także jeśli szukacie dość mocnego zdzieraka w dobrej cenie - polecam! Tylko oczywiście po zabiegu krem nawilżający jest obowiązkowy

Ilość zużytych opakowań: jedna tarka nadal cała

Chcesz pochwalić marionette_marie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zgadzam się z Setiną.
  • Tarka jest faktycznie mocnym "zdzierakiem", jest metalowa osadzona w plastikowej oprawce z dłuższym uchwytem.
    Także mam wrażenie, że uchwyt ten podczas intensywnego użytkowania może się złamać, bo nie wygląda jakoś specjalnie solidnie.
    Ale mam to wrażenie od ponad roku, tarki używam co parę dni i nie dość, że uchwyt ciągle "żyje", to część ścierająca także ma się dobrze, nie zardzewiała ani nie straciła swoich właściwości.
    Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo dobrze radzi sobie z mocno zrogowaciałym naskórkiem. Jest mocnym zdzierakiem, więc konieczne jest użycie po niej pilnika lub pumeksu, żeby wygładzić skórę.

Po kilku miesiącach regularnego używania nie zauważyłam, żeby traciła swoje właściwości.

Małym minusem jest dla mnie rączka, która podczas używania wygina się i mam wrażenie, że może się złamać.

Ogólnie: polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Po przeczytaniu opinii na wizażu postanowiłam kupić w Rossmanie tarkę.
    Jestem bardzo zaedowolona, super ściera naskórek. Po wymoczeniu nożek, na pół mokro ściera super. Jest ostra, ale nigdy się nią nie skaleczyłam, Wygląda na solidną, więc będę jej długo używać. Cena też na plus ok. 8 zł na promocji.
    Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: do tej pory jedna

Chcesz pochwalić bubciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Mam spory problem ze stopami i to chyba też niestety kwestia genetyczna. Bardzo szybko narasta mi naskórek, jak nic z tym nie zrobię, to skóra pęka i boli
    Tarka jest bardzo dobra, ściera martwy naskórek nie raniąc przy tym pięt. Nierówności ścieram pilnikiem też z Rossmanna. Używam jej raz w tygodniu po wymoczeniu stóp w ciepłej wodzie i efekt jest super, ale trzeba go powtarzać.

Ilość zużytych opakowań: 1 tarka

Chcesz pochwalić agniesikk za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij