Joanna, Sensual, Balsam łagodzący po depilacji

Joanna, Sensual, Balsam łagodzący po depilacji

Łagodzący balsam został stworzony specjalnie po to, aby pielęgnować skórę całego ciała, szczególnie po zabiegu depilacji. Mleczko z avocado oraz ekstrakt z rumianku działają nawilżająco i kojąco, łagodzą podrażnienia skóry. Wyciąg z egzotycznej rośliny Larrea Divaricata ma właściwości opóźniające odrastanie włosków po depilacji. Po zastosowaniu balsamu skóra jest jedwabiście gładka, elastyczna i miła w dotyku.

W zasadzie nie najgorszy

Balsam przede wszystkim nawilżał skórę po depilacji i pozostawiał ją niesamowicie gładką. Nie zauważyłam aby włoski po nim wolniej rosły choć miałam taką nadzieję...

Po aplikacji kremu na nogi zawsze mnie piekły, jednak po około minucie przestawały, nie mam pojęcia czym mogło to być spowodowane lecz mimo wszystko je w jakiś sposób koił...

bardzo dobry

Baslam po depilacji to kosmetyk potrzebny ale ben niego da sie obejść. Moim zdaniem ten balsam jest swietny łagodzi podraznienia po depilacji. Ja mam bardzi wrazliwa skóre zawsze po depilacji pap podrazniona skure ten baslam ładodzi podraznienia i nawilza skóre. Skóra staje sie głatka i nailzona polecam ten balsam.

plusy

niska cena
dostepność
nawilza skóre
ładnie pachnie
wygodne opakowanie
łagodzi podrażnienia
szybko sie wchłania

minusy

nie opóźnia odrastania włosków

Używam tego produktu od: 15.12.2014r

krem jest bardzo dobry, dobrze sie rozprowadza i całkiem ładnie pachnie, nogi po nim sa bardzo przyj

polecam, bynajmniej na mnie sie sprawdził, jak wiadomo każdy jest inny... napewno kupie go jeszcze nie raz, jak na taka cene warto, bo kosztuje grosze..

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dość dobry

Balsamy po depilacji są kosmetykami przydatnymi, aczkolwiek bez których w sytuacji kryzysowej można się obejść i zastąpić zwyczajnym balsamem do ciała. Dlatego tego typu specyfik nie jest na pierwszym miejscu w mojej kosmetyczce. Niemniej dobrze go mieć, zwłaszcza jeśli przypadkiem nabawimy się podrażnień przy goleniu.

+ łagodzi zaczerwienia i pamiątki po zbyt agresywnej depilacji. Skóra szybciej powraca do dobrej formy
+ skóra po użyciu jest nawilżona
+ latem moją zmorą są czerwone kropki na nogach, pojawiające się po goleniu maszynką i późniejszym wyjściu na słońce. Użycie tego balsamu w dużym stopniu niweluje problem, za co przyznaję dużego plusa
+ bardzo wydajny, tę nie tak przecież dużą tubkę używałam i używałam sobie przez ponad pół roku
+ zapach jest w miarę przyjemny, w każdym razie na pewno nie drażni
+ opakowanie - lubię kosmetyki w tubach, są wygodne w użyciu. Balsam stoi sobie do góry nogami i spokojnie spływa w dół, w dodatku pod koniec można opakowanie z łatwością przeciąć i wydobyć wszystko ze środka
+ cena - jak na taką wydajność kosztuje grosze

+/- jeśli chodzi o dostępność, to trudno mi się wypowiedzieć, jak to wygląda na chwilę obecną. Widzę, że kosmetyk zakwalifikowany jest jako zapomniany. Ja swego czasu kupiłam go w którejś z sieciowych drogerii, a więc problemu nie było, ale tak jak mówię, minęło już trochę czasu.

- jest dosyć ciężki, długo się wchłania. W dodatku pozostawia tłusty film na skórze (parafinka na II miejscu się kłania), co w upalne dni bywa szczególnie uciążliwe
- nie zauważyłam, żeby w jakikolwiek sposób wpłynął na szybkość odrastania włosków, a szkoda

Używam tego produktu od: trochę mniej niż rok

A działa to to.. prawie w ogóle

Jestem sceptycznie nastawiona do tego typu produktów. Bo raczej mają umowne działanie. Ja bynajmniej żadnego nie zauważyłam.
Może troszkę koił podrażnienia, ale po 2-3 użyciach po depilacji wiedziałam, że to pic na wodę.
Na pewno wzrost włosków nie opóźnił, ale skutków ubocznych nie dostrzegam, więc nie będę aż tak krytyczna.
Na plus mogę dodać, że ciało po nasmarowaniu jest faktycznie gładkie i miękkie, ale... do tego mam zwykły balsam :)
Wyleczyłam się z takich trików marketingowych i raczej balsamu Joanny nie kupie.

Super!

Łagodzi podrażnienia, które mam po każdej depilacji.
Lepszego produktu jeszcze nie znalazłam.
Jedynym minusem jest to, że jak dla mnie jest mało wydajny - być może za dużo go używam.
Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Niezły

Widzę, że to hit w swej kategorii, ale niekoniecznie kosmetyk bez którego nie można się obejść.
Miałam i używałam go dość długo i nieco bez przekonia, trudno powiedzieć czy rzeczywiście niwelował zaczerwienienia wywołane depilacją, ale przepiepięknie pachniał, ma rewelacyjna jedwabistą konsystencję,z tego co pamętam jest bardzo tani.
Całość zamknieta w bardzo poręcznym smukłym opakowaniu w tubce z którego świetnie się dozuje go.

Czy opóźniał odrastanie włosków trudno powiedzieć bo nie uzywałam go zbyt regularnie,ale chyba nie. Na pewno koi po zabiegu i pieknie pielęgnuje.
Zapewne do niego wrócę,jak znowu na niego wpadnę,choć jak wspomniałam nie jest to kosmetyczne must have, równie dobrze można użyć zamiast niego łagodnej oliwki(olejku) lub delikatnego(także aptecznego balsamu).
Ale spróbować nie zaszkodzi.Miłe mazidło.

Używam tego produktu od: skończone

Gdyby nie ta parafina... ;)

Uwielbiam polskie marki, a Joannę cenię za porządne, tanie i łatwo dostępne produkty. Balsam jest tani, wydajny - ma formę lejącego lotionu, zatem wystarczy odrobina, aby wysmarować całą nogę czy rękę. Kosmetyk doskonale spełnia swoją rolę, czyli łagodzi wszelkie podrażnienia i daje uczucie nawilżenia i ukojenia (choć to zapewne złudne odczucie, czyt.parafina wysoko w składzie). Nie mnie eliminuje zaczerwienienia po depilacji, skóra staje się mięciutka i gładka w dotyku. Z pewnością szybko nie zrezygnuję z tego balsamu, polecam z całego serca. :)

Używam tego produktu od: ok. 6 m-cy

Jest to na prawde dobry balsam łagodzący po depilacji dla kobiet , przede wszystkim łagodzi podrażnienia po goleniu i eliminuje swędzenie ,szczególnie w miejscach intymnych . Drugi plus to jego zapach i gęstość . Ceno tez dobrze stoi ,wiec jestem na tak i jak najbardziej polecam .

Używam tego produktu od: Pare dni

Dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia

+ładnie pachnie
+szybko się wchłania
+skóra po nim jest gładka, nawilżona
+wydajny
+łagodzi podrażnienia po depilacji

-nie zauważyłam opóźnienia w odrastaniu włosków

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka 150 g

Jest świetny

Plusy:
-niska cena
-opakowanie praktyczne
-wydajny
-ładnie pachnie
-łagodzi podrażnienia
-skóra miękka, miła w dotyku

Minusy:
-nie opóźnia odrastanie włosków

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

może być

nie uczula, szybko się wchłania, pozostawia fajne uczucie na skórze, bez żadnego filmu... ale z drugiej strony nie zauważyłam, żeby jakoś osłabiał włoski... smarować się nim nie zaszkodzi, ale czy pomaga na tyle na ile powinien?

Używam tego produktu od: z rok będzie - z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3-4