Cece Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Powiększ Cece Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Zgłaszająca osoba: droga A

Odżywka do włosów z jedwabiem. Nawilża włosy i odbudowuje ich zniszczoną strukturę. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz przywraca im połysk i zdrowy wygląd. Nie obciąża.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat, Peptides, Isopropyl Palmitate, Hydrolyzed silk, Wheat Germ Oil, Quaternium- 80, Methylparaben, Propylparaben, Benzophenone – 4, Citric Acid, Mica, Titanium, Dioxide, Parfum.

Cena: ok. 20zł / 300ml
/mg/

• Można użyć co jakiś czas

• nawilża- zgadzam się Po użyciu włosy są o wiele bardziej miękkie i miłe w dotyku.

połysk i zdrowy wygląd- tu też się muszę zgodzić. Nawet na drugi dzień włosy są gładkie i lśniące. Po dwóch dniach ładnie się prezentują- w porównaniu do innych odżywek, które po takim czasie sprawiają, że włosy trzeba myć nawet codziennie.

konsystencja- Odżywka jest biała. Jej konsystencja jest wystarczająco wodnista, aby było łatwo ją aplikować. Mimo to jest dosyć ekonomiczna w użyciu.

zapach- moja ulubiona funkcja tej odżywki. Pachnie delikatnie, mogę powiedzieć, że trochę jak szampony dla dzieci Zapach jest cudowny i miło się szoruje włosy. Jednak to co jest dla mnie najważniejsze- włosy pachną! A w przypadku tego produktu, nawet po dwóch dniach mogę zatopić nos w moich włoskach i czuję ten piękny zapach :3

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ulka502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego, cena wysoka efekty słabe
  • kupiłam zachęcona opiniami natomiast nie spełniła moich oczekiwań, odzywka jak odzywka, calkiem jak jedna z tych tanich firm, ładnie pachnie ale moim wlosom wcale nie poprawila kondycji, ani trochę

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić dominika_maj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Odżywka bardzo ładnie pachnie, dobrze się spłukuje.Moje włosy po jej użyciu są miękkie, wygładzone i dobrze się rozczesują.Wydaje mi się, że troszkę też nawilża.Poza tym jest wydajna a to dzięki swojej gęstej konsystencji.Minusem może być cena, ale warto ją kupić.

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, to jest to
  • Odżywka świetna, pięknie pachnie, ma gęstą, niespływajacą konsystencję. Mam bardzo zniszczone końcówki, przez co moje całe włosy wyglądają na nie zdrowe, a po zastosowaniu tej odzywki tworzą jednolitą"masę"
    Na dodatek teraz w Superpharm jest promocja 24.99 za 1 litr!!! szkoda że nie ma w promocji szamponu...butelka 200 ml za około 30 zł...

Używam tego produktu od: jakiegos czasu-kilka razy w odstępach innych odżywek
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml+zaczęłam duże litrowe

Chcesz pochwalić anq891008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje włosy są zawiedzione odżywką
  • Mam specyficzne włosy może dlatego mam trudności z doborem odżywek , po tej miałam wrażenie włosów elekryzujacych się , nie podatnych na układanie , nie poczułam tego że są po niej nawilzone i miękkie
    raczej ociężałe dlatego bardziej jestem za odżywką w sprayu z tej samej serii

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić veyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Odżywka jak i cała seria spisuje się na medal, mam kręcone włosy jest ich dużo, ale są ciękie, dzięki tej odżywce loki były ładnie podkreślone, miękkie, nie puszyły się i pięknie błyszczały.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Chcesz pochwalić arlla2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Pozytywnie zaskoczona serią arganową z Cece sięgnęłam po serię z jedwabiem do suchych włosów. Kupiłam komplementarnie szampon i odżywkę. Na dodatek w super cenie, po ok. 15 zł za litrową butelkę.

PLUSY ODŻYWKI
    + czysty jedwab w składzie, bez alkoholu
    + nie podrażniła, nie uczuliła
    + delikatna, niemęczący zapach
    + wydajna
    + włosy są miłe w dotyku, miękkie, sypkie, łatwiejsze do rozczesania
    + nie obciąża
    +bardzo dobrze nawilża

Ilość zużytych opakowań: Jedno litrowe w trakcie

Chcesz pochwalić Mika Do za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie...
  • Poszukiwałam czegoś, co nawilży i odżywi moje suche i sianowate włosy. Padło na tą odżywkę. Konsystencja i zapach bardzo na plus, jednakże działanie wręcz przeciwnie...
    Na szczęście odżywkę nakładam tylko na końce włosów, ale i to sprawiło, że były one zupełnie przyklapnięte, a na dodatek okropnie się elektryzowały... Co by było, gdybym nałożyła ją na całą długość włosów...
    Niestety musiałam z niej szybko zrezygnować, a szkoda.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Pani Jezowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super regeneracja!
  • Własnie schodze z rozjaśnianych włosów i ta odżywka w połaczenia z szamponem z tej samej serii działa cuda! Włosy są zdecydowanie dobrze odżywione, miekkie i miłe w dotyku. Plus zniewalający zapach! Minusem może być cena ale można ją dostać na promocji. Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Paulica1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna!
  • Świetna odżywka!

Plusy:
    + cudownie nawilża,
    + włosy są po niej miękkie i sypkie,
    + ułatwia rozczesywanie,
    + ślicznie pachnie.

+/- opakowanie z początku łatwe w obsłudze, ale jak kosmetyku zaczyna ubywać to coraz trudniej wydobyć odżywkę
    +/- cena. Dla mnie jak na dobrą odżywkę nie jest wysoka, ale dla niektórych może być.

generalnie POLECAM!

Używam tego produktu od: 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: 4 .

Chcesz pochwalić ksandrale za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij