Cece Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Powiększ Cece Med, Silk Conditioner (Odżywka z jedwabiem)

Zgłaszająca osoba: droga A

Odżywka do włosów z jedwabiem. Nawilża włosy i odbudowuje ich zniszczoną strukturę. Ułatwia rozczesywanie włosów oraz przywraca im połysk i zdrowy wygląd. Nie obciąża.

Skład: Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Wheat, Peptides, Isopropyl Palmitate, Hydrolyzed silk, Wheat Germ Oil, Quaternium- 80, Methylparaben, Propylparaben, Benzophenone – 4, Citric Acid, Mica, Titanium, Dioxide, Parfum.

Cena: ok. 20zł / 300ml
/mg/

• Świetna odżywka
  • Produkt kupiłam po nieudanej trwałej. Dla włosów nadziei zdawało się nie być. Stosowałam raz w tygodniu pod czepek na pół godziny i na 10 minut bez czepka po każdym myciu. Dalej stosuję, bo jest dla moich włosów, jedną z lepszych.

Włosy mam wysokoporowate z natury, do łopatek. Po trwałej nie ma już śladu, ale i wtedy i teraz odzywka jest super.

Plusy:
    - stosowana na dłuższą metę bardzo poprawia stan włosów
    - opakowane wygodne
    - niewkurzajacy, minimalny zapach
    -wydajność przyzwoita

Minusy:
    - nie dodaje włosom nieziemskiego połysku po jednym użyciu, to pojawia się dopiero po kilku(nastu) użyciach

Ilość zużytych opakowań: z pewnością co najmniej 10 pełnowymiarowych

Chcesz pochwalić Dziadova1 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• wszystko na raz
  • wracam do tej odżywki regularnie, najczęściej odratowuję nią włosy po hennie lub farbie. To mój pewniak! Plusy i minusy:

+ wygładza włosy
    + nadaje im lekkości i objętości (proteiny?)
    + nabłyszcza
    + pogrubia
    + przy długim używaniu suche końce włosów ulegają poprawie
    + nie uczula mojego ultra alergicznego psa, więc on też ma swoją butlę i świetnie na niego działa, sprawdzone na wystawach
    + bardzo tania- w SuperPharm za litrową butlę trzeba zapłacić jedynie 24zł

- trochę męczy mnie zapach, jest delikatny, ale taki nijaki, a strasznie długo trzyma się na włosach. Przydałaby się wersja pachnąca jakoś ciekawie, jestem fanką zapachów w stylu masek Kallos, niestety ich działanie to nawet nie 1/10 możliwości CeCe

Używam tego produktu od: wiosna 2014
    Ilość zużytych opakowań: 4 x 250ml + 1 x 1000ml

Chcesz pochwalić narvia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • Początek używania był zniechęcający - przylizała mi włosy wydawały się przeładowane, przetłuszczone i byłam niezadowolona, że wydałam kasę na ściemę.
    Ale później nauczyłyśmy się ze współpracować i teraz nawilża bez "przyklapu", wygładza, włosy mam po niej miękkie jak marzenie , nawet popalone końce wyglądają przyzwoicie. No i jest wydajna.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300ml

Chcesz pochwalić czarownicaznadbeldan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można użyć co jakiś czas

• nawilża- zgadzam się Po użyciu włosy są o wiele bardziej miękkie i miłe w dotyku.

połysk i zdrowy wygląd- tu też się muszę zgodzić. Nawet na drugi dzień włosy są gładkie i lśniące. Po dwóch dniach ładnie się prezentują- w porównaniu do innych odżywek, które po takim czasie sprawiają, że włosy trzeba myć nawet codziennie.

konsystencja- Odżywka jest biała. Jej konsystencja jest wystarczająco wodnista, aby było łatwo ją aplikować. Mimo to jest dosyć ekonomiczna w użyciu.

zapach- moja ulubiona funkcja tej odżywki. Pachnie delikatnie, mogę powiedzieć, że trochę jak szampony dla dzieci Zapach jest cudowny i miło się szoruje włosy. Jednak to co jest dla mnie najważniejsze- włosy pachną! A w przypadku tego produktu, nawet po dwóch dniach mogę zatopić nos w moich włoskach i czuję ten piękny zapach :3

Używam tego produktu od: miesiaca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ulka502 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego, cena wysoka efekty słabe
  • kupiłam zachęcona opiniami natomiast nie spełniła moich oczekiwań, odzywka jak odzywka, calkiem jak jedna z tych tanich firm, ładnie pachnie ale moim wlosom wcale nie poprawila kondycji, ani trochę

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić dominika_maj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Odżywka bardzo ładnie pachnie, dobrze się spłukuje.Moje włosy po jej użyciu są miękkie, wygładzone i dobrze się rozczesują.Wydaje mi się, że troszkę też nawilża.Poza tym jest wydajna a to dzięki swojej gęstej konsystencji.Minusem może być cena, ale warto ją kupić.

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, to jest to
  • Odżywka świetna, pięknie pachnie, ma gęstą, niespływajacą konsystencję. Mam bardzo zniszczone końcówki, przez co moje całe włosy wyglądają na nie zdrowe, a po zastosowaniu tej odzywki tworzą jednolitą"masę"
    Na dodatek teraz w Superpharm jest promocja 24.99 za 1 litr!!! szkoda że nie ma w promocji szamponu...butelka 200 ml za około 30 zł...

Używam tego produktu od: jakiegos czasu-kilka razy w odstępach innych odżywek
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml+zaczęłam duże litrowe

Chcesz pochwalić anq891008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje włosy są zawiedzione odżywką
  • Mam specyficzne włosy może dlatego mam trudności z doborem odżywek , po tej miałam wrażenie włosów elekryzujacych się , nie podatnych na układanie , nie poczułam tego że są po niej nawilzone i miękkie
    raczej ociężałe dlatego bardziej jestem za odżywką w sprayu z tej samej serii

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Chcesz pochwalić veyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Odżywka jak i cała seria spisuje się na medal, mam kręcone włosy jest ich dużo, ale są ciękie, dzięki tej odżywce loki były ładnie podkreślone, miękkie, nie puszyły się i pięknie błyszczały.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Chcesz pochwalić arlla2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak!
  • Pozytywnie zaskoczona serią arganową z Cece sięgnęłam po serię z jedwabiem do suchych włosów. Kupiłam komplementarnie szampon i odżywkę. Na dodatek w super cenie, po ok. 15 zł za litrową butelkę.

PLUSY ODŻYWKI
    + czysty jedwab w składzie, bez alkoholu
    + nie podrażniła, nie uczuliła
    + delikatna, niemęczący zapach
    + wydajna
    + włosy są miłe w dotyku, miękkie, sypkie, łatwiejsze do rozczesania
    + nie obciąża
    +bardzo dobrze nawilża

Ilość zużytych opakowań: Jedno litrowe w trakcie

Chcesz pochwalić Mika Do za czytelną i pomocną recenzję?