L'Oreal, Blush Minerals (Mineralny róż do policzków)

Powiększ L'Oreal, Blush Minerals (Mineralny róż do policzków)

Zgłaszająca osoba: justtia

Delikatnie rozświetla policzki zdrowym rumieńcem a przy tym pielęgnuje skórę twarzy. Filtr SPF 25 chroni ją przed promieniami UV powodującymi przyspieszone starzenie się, a minerały i witaminy dobroczynnie wpływają na jej koloryt, gładkość i napięcie.
Bezzapachowa, pozbawiona tłuszczu i konserwantów formuła pozwala na aplikację nawet u osób o skórze szczególnie wymagającej czy skłonnej do alergii. Składa się z 95% minerałów.
Aplikację różu umożliwia specjalnie wyprofilowany pędzel z naturalnego włosia.
Róż jest dostępny w 5 promiennych odcieniach.

Cena: 9GBP / 10g
/e/

• Całkiem fajny.
  • Podoba mi się gama kolorystyczna tej serii róży, posiadam odcień 20. Jest to prześliczny, pudrowy "brudny" róż.

Na twarzy wygląda bardzo naturalnie, jakbym miała "swoje" rumieńce.
    Posiada piękne, nienachalne drobinki.

Jest niesamowicie wydajny, kupiłam go 2 lata temu, a nie ubyła mi nawet połowa opakowania. (Przy codziennym użytkowaniu)

- róż posiada niestety jedną wadę: szybko znika z buzi

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić _Mirabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby jak na loreal
  • Ten róż jest słaby jak na produkt marki L'oreal, którą darzę sympatią. Był to mój pierwszy róż kupiony jakieś 3 lata temu i od razu wiedziałam, że jest do niczego. Posiadałam produkt w odcieniu 40.

-mała gama kolorystyczna
    -waży się na twarzy niesamowicie szybko
    -ściera się z policzków nierównomiernie
    -bardzo łatwo jest zrobić sobie nim plamy
    -aplikacja jest tragiczna
    -zapach
    -opakowanie, którego producent chyba nie przemyślał dokładnie

+SPF
    +dostępność

Używam tego produktu od: użyłam go kilka razy w swoim życiu, a reszta na szczęście spadła i się rozsypała
    Ilość zużytych opakowań: jedno niezużyte

Chcesz pochwalić markowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Jestem nim po prostu zachwycona! Dzięki niemu w szybki sposób mogę podkreślić policzki. Róż delikatnie odbija światło, jest naturalny a twarz nie wygląda jak po nałozeniu tapety.

Plus za oryginalne opakowanie. Świetnie prezentuje się na toaletce, a pędzelek zapewnia doskonałe rozprowadzenie produktu. Mimo kłopotów z innymi produktami mineralnymi marki Loreal - ten ma duże dziurki i łatwo mogę odsypać odpowiednią ilość różu

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie w połowie

Chcesz pochwalić mgielka1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z używanych do tej pory
  • - sypka konsystencja pozwala na precyzyjne dozowanie kosmetyku
    - bardzo wydajny
    - nie sprawia trudności z rozprowadzeniem, mozna rozprowadzić delikatnie niewielką ilość dla rozświetlenia cery
    - ładne odcienie - mam 20 soft mauve, jest odpowiedni dla jasnej cery

Bardzo go lubię

Ilość zużytych opakowań: 1/4 słoiczka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sway87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za dużo z nim zabawy
  • Jako wielka fanka loreal jestem troche rozczarowana. Kupilam w sumie 2 kolory: 60 czyli braz opalizujacy na zloto i 30 czyli typowa brzoskwinia.
    Kolory piekne, dobrze napigmentowane. Ladnie rozswietlaja. Maja delikatne drobinki, ktorych nie widac na twarzy i ktore nie migruja.
    Plus za mineraly i wydajnosac. Jednak produkt ma dwie zasadnicze wady:
    - APLIKACJA: koszmarna. Mam doswiadczenie z sypkimi rozami, ale nim naprawde latwo narobic placki i plamy. pedzelek z opakiwania do niczego.za to trwalosc niczego sobie.
    - opakowanie: pylek za latwo sie wydobywa, o zabraniu rozu w podroz nie ma mowy.

Ogolnie jest to ciekawy gadzet, ale problematyczny.lepiej kupic roz w kamieniu.ja placilam w promocji 20zl za opakowanie. Ceny regularnej moim daniem nie warty.

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Niby ładny kolor ale co z tego, skoro znika z twarzy bardzo szybko a aplikacja jest kłopotliwa?
    Więcej ląduje wszędzie wkoło niż na policzkach, zabranie go gdzieś w kosmetyczce grozi rozsypaniem się.
    Podsumowując:
    + ładne kolory

- nieprzemyślane opakowanie utrudniające aplikację
    - prawie zerowa trwałość

Używam tego produktu od: 8-9 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Lev za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek
  • Jest to mój pierwszy róż mineralny i powiem szczerze zawiodłam się na tej marce.... Posiadam dwa kolory 020 oraz 040 oba sa w t6onacji różowej. Pierwszy z ni9ch to intensywny róż, a drugi ton kolor określany mianem brudnego. Oba z nich posiadają lekkie połyskujące drobiny. Tym różem możemy uzyskać zarówno efekt naturalny jak i intensywny. Wszystko zależy od ilości nałożonego produktu. Pędzel dołączony do opakowania nie nadaje się do niczego. Jeśli chodzi o trwałość jest raczej średnia. Powiem szczerze nie polecam tego różu nikomu....

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakci użytkowania

Chcesz pochwalić martini1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna aplikacja
  • Co z tego, że róż ma ładny kolor, jest nawet trwały i posiada delikatne nienachalne drobinki, skoro nałożenie go na policzki to wyższa szkoła jazdy.

Dołączony pędzelek beznadziejny i służy chyba tylko do ozdoby, tak więc wysypuję róż na dłoń (co też nie jest łatwą sprawą), maziam nim swoim osobnym dużym, szerokim pędzlem, a na policzku i tak nierównomiernie rozprowadzony i trzeba się nieźle namęczyć, by wyglądało na policzku naturalnie.

Jak się człowiek spieszy to nie ma szans.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić kamis28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie to opakowanie...
  • Używam nr 50 - brudny róż, odcień wybierałam przez internet, ale z koloru jestem bardzo zadowolona. W ogóle byłabym bardzo zadowolona, bo róż jest:
    - intensywny, ale nie teatralny
    - trwały i nie ścina się z innymi kosmetykami
    - bardzo wydajny

ale! jego aplikacja to koszmar - nie przez konsystencję lecz przez durne opakowanie, które z założenia miało chyba ułatwić życie (całość wraz z pędzlem zamyka się z malusieńką klepsydrę) ale wszystko jest jakieś nieporęczne, sypie się z sitka nierówno, sam róż rozsypuje się na wszystko wokół a co najgorsze przy zamykaniu tego ustrojstwa sam pędzelek się niszczy, bo nakładka przycina mu włoski. Dodatkowym dużym minusem jest ewentualny transport tego kosmetyku - przewoziłam go po odpakowaniu dwa razy w kosmetyczne - wysypało się bardzo dużo produktu.

Za taką cenę liczyłam na coś więcej...

Chcesz pochwalić zwrotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Uwielbiam ten róż - jest pięknie napigmentowany, zawiera drobniuteńkie pyłki rozświetlające (żaden nachalny brokat), na twarzy utrzymuje się cały dzień nie blaknąc i nie tworząc placków. Do tego jest niesamowicie wydajny, nie wiem, kiedy zużyję całe opakowanie, a mam go już naprawdę długo - niewielka ilość tego różu wystarczy do codziennego makijażu. Dziewczyny narzekają na pędzelek - mnie aplikacja nim nie sprawia trudności, trzeba tylko nakładać róż delikatnie i z umiarem (w myśl zasady, że zawsze łatwiej kolor wzmocnić, niż osłabić). Jedynym minusem jest opakowanie - chociaż ładne i oryginalne - to nietrwałe, słoiczek z różem pęka, w efekcie moje poklejone jest od dawna taśmą. Za to odejmuję pół gwiazdki, reszta - całkowicie zasłużona!Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: cały czas używam jednego opakowania

Chcesz pochwalić Zosienka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy róż...
  • to naprawdę dobry kosmetyk warty polecenia. Dobrze sie rozprowadza, kolory są naturalne. Ładnie się wtapia. Odejmuję jednak gwiazdkę za fatalne opakowanie, z zupełnie bezużytecznym pędzelkiem, który się do niczego nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić aksenia85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Długo szukałam różu, który nie wyglądałby "teatralnie" albo jak u clowna i w końcu znalazłam!
    Jestem nim zachwycona mam odcień 30 soft peach.
    Nadaje delikatny naturalny rumieniec w kolorze delikatnej brzoskwinki, trochę podlatuje pod kolor różowy, a bardziej zależało mi na żółtych pigmentach, ale ku mojemu zdziwieniu pasuje do mojej cery.

+nadaje ładny zdrowy kolorek
    +pięknie rozświetla twarz
    +dobry nawet jako delikatny cieńdo powiek
    +baaaaaaaaaardzo wydajny
    +kładąc go na policzki pozostaje na swoim miejscu.

ZDECYDOWANIE MÓJ KWC

Chcesz pochwalić eskav8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny subtelny róż
  • Posiadam róż w odcieniu 05, jest to fajny delikatny "brudny" róż. lubię ten produkt bo nie można z nim przesadzić, pędzelek też jest całkiem przyzwoity, spokojnie mogę zaznaczyć nim kości policzkowe. Cenię go przede wszystkim za to, że daje naprawdę fajny, subtelny efekt.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Kasiorek2009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry róż
  • Produkt jest naprawdę bardzo dobry, więc mogę przymknąć oko na jego wygórowaną cenę ( sama kupiłam go za 1/4 oferowanej ceny).

Róż jest bardzo trwały, niewielka jego ilość wystarczy aby pięknie podkreślić kości policzkowe. Opakowanie może na początku sprawiać nieco problemu ( za to odejmuje pół gwiazdki), ale po pierwszych paru próbach odnosimy zwycięstwo! Pędzelek jest fenomenalny, delikatny i nie "zjada" produktu. Na mojej buzi (cera tłusta) róż utrzymuje się cały dzień, co jest ogromnym zaskoczeniem dla mnie!

Chcesz pochwalić Feuiler za czytelną i pomocną recenzję?
  • różowa, gorąca świnka.
  • Jestem posiadaczką koloru "pink glow" - nr 1. Róż bardzo fajny, lecz pod jednym warunkiem - musi być zimno. Kiedy skóra dostanie temperatury (jak np teraz na dworzu), ładny kolor z policzków przechodzi na pół buzi, rozlaza się po niej jakby, przez co wyglądam jak mała, gruba, różowa świnka. Kupiłam go przez internet, kiedy go jeszcze nie było w polsce za ok 30zł. Cholernie nieporęczny pędzelek, nie mam ochoty nosić trzech dodatkowych przy sobie, w takim produkcie powinien być porządny, co jak co. Znam wiele lepszych i tańszych różów, nigdy więcej po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od: 1,5roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić mrsboruc za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • może być
  • Szału nie robi.
    Kolor brudny róż bardzo przyjemny, ale dopiero po
    starciu drobinek brokatu zaczyna wyglądać szlachetnie.
    Drażni mnie opakowanie- małe i nieporęczne, bo dostosowane do BARDZO KIEPSKIEGO dołączonego do różu pędzelka, który jest mały, zbity i zostawia smugi. Jeżeli próbujemy wydobyć róż innym pędzlem jest problem.
    Kupiłam go za ok. 15 zł.
    Jednym zdaniem- Są lepsze!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić neler za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • uwielbiam ten róż! mam kolorek 30 - soft peach. Jest śliczny nie za różowy wygląda bardzo fajnie jeśli się oczywiście nie przesadzi z nałożoną ilością ja nakładam go innym pędzelkiem i nie widzę żadnego problemu długo się utrzymuje i nadaje twarzy zdrowy rozświetlający rumieniec.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Lola1256 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wieczny róż
  • Nie rozumiem tych niepochlebnych opinie i problemów z aplikacją. Posiadam kolor Tendre rose/Soft rose nr 40. Róż ma małe, poręczne i wszędzie się mieszczące opakowanie. Nie mam w ogóle problemu z aplikacją. Wystarczy włożyć pędzelek do sitka i przechylić. Nic nie trzeba nigdzie wysypywać. Gdyby nie to sitko to nabierało by się zbyt dużo różu. Pędzelek jest też ok, bo gdyby był większy naraz malowało by się pół twarzy. Jest miękki i nie drapie twarzy. Róż jest długo wieczny! Używam go, używam... a on nadal się nie kończy. Jedyne co mnie denerwuje to to, że jeżeli róż wala mi się po kosmetyczce to przesypuj mi się przez sitko do pojemniczka i jak go otworzę to na sitku jest go zbyt dużo i zbyt dużo można go wtedy nabrać na pędzelek.

Używam tego produktu od: bardzo bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż w użyciu

Chcesz pochwalić michachacha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Fajne, małe i poręczne opakowanie. Nie odkręca się, róż się nie wysypuje. Bardzo wygodna aplikacja. Naprawdę nie wiem jakie można mieć z nim problemy? Nie trzeba wysypywać kosmetyku, wystarczy włożyć pędzelek w sitko i przekręcić tak żeby róż wysypał się na pędzelek. Pędzelek rzeczywiście jest mały ale dzięki temu aplikacja jest precyzyjna.

Mam kolor Soft Coral, ładnie wygląda na buzi, jest bardzo delikatny i stapia się z cerą. Ma drobinki, za którymi nie przepadam ale w tym przypadku mnie to nie razi.

Bardzo wydajny. Cena przystępna.

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blackmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity, ale zmienia kolor
  • Kupiłam ten róż impulsywnie, kolor dobrałam przypadkowo (nr50, brudny róż) i trafiłam
    Jak dla mnie jest to przyzwoity produkt, nie mam problemu z używaniem pędzelka, ani z wydobyciem różu z pudełeczka. Być może dlatego, że maluję się bardzo dyskretnie, przy użyciu małej ilości produktu. Dla mnie jest wygodny.
    Zgadzam się z przedmówczyniami: zmienia kolor! Myślałam, że mi się wydaje, ale Wasze opinie tylko mnie w tym utwierdzają. Mój brudny róż zmienia się w cegłę. Ni przeszkadza mi to tak bardzo (w cegle nie wygladam tak źle), ale jednak. Za to minus.
    Na policzkach utrzymuje się wystarczająco długo, łądnie się rozprowadza, równomiernie.
    Niestety upadł mi na podłogę i pękł, więc nie mogę nosić go w torebce, koszmarnie wszystko mi "brokacił" .
    Generalnie jest to dobry róż dla osób, które nie lubią przesadzać z ilością, dla których mniej znaczy wiecej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fangora81 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • OK
  • To róż, któy nigdy się nie kończy! Mam go już 2 miesiąc, a i trzyma się i trzyma! Myslę, że jeszcze z 2,5 miesiąca spokojnie będę go używać, a uwierzcie nie nakładam go w malutkich ilościach!

Róż jest delikatny (mam w odcieniu peach), więc jeśli chcemy by był większy efekt nakładamy go więcej.
    Jedyne co mnie w nim drażni to to, że ma drobinki i gdy chce nałożyć go więcej, drobinek jest więcej.

Produkt jednak godny polecenia, chociażby przez wydajność, dlatego daje jedną gwiazdkę wyżej.

Chcesz pochwalić fiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny róż, słabe opakowanie
  • Długo szukałam różu, którego kolor odpowiadałby mi w 100% i w końcu znalazłam, nr 30 - soft peach. Śliczny brzoskwiniowy odcień, róż długo utrzymuje się na policzkach i jest mega wydajny, wystarczy niewielka ilość aby otrzymać ładny rumieniec na policzku. Sporym minusem natomiast, jest opakowanie, które utrudnia nabranie na pędzelek odpowiedniej ilości kosmetyku, faktycznie na początku lepiej jest sobie gdzieś go wysypać i nakładać innym pędzelkiem, po pewnym czasie nabiera się wprawy w nakładaniu go z opakowania dołączonym pędzelkiem ale i tak nie jest to zbyt wygodne. Ogólnie polecam, ale trzeba się nastawić na kombinacje z nakładaniem.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dreamlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Kupiłam na promocji z kredką
    nie wiem czy takie promocje są bezpieczne
    ale warto było! Kolor mojego wydawał się na początku za bardzo ceglasty ale na promocji były tylko 2 do wyboru ten drugi był za różowy a róż do mnie nie pasi! W ogóle do mojego typu urody trudno dopasować róż, bałam się o ten ceglasty ale był strzałem w 10!!
    Pięknie się na mnie prezentuje, ale aplikuję go swoim dużym miękkim pędzlem, bo ten w opakowaniu to porażka!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kanjri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Wybrałam odcień 40, do mojej cery pasuje idealnie. Można śmiało nałożyc go więcej, to nie problem - po chwili wtapia się w skórę. Bardzo ładny efekt, wcale nie mokry. Pędzelek co prawda twardy, mógłby byc lepszy, ale aplikacja ok. Nie wiem dlaczego dziewczyny macie takie problemy z wyciągnięciem różu za sitko: wystarzy z zakręconym pędzelkiem potrząsnąc opakowaniem, odkręcic pędzelek i "zamoczyc" go w tym, co wyleciało na sitko. Wtedy bierze się dokładnie tyle ile potrzeba, bez marnowania.
    Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię testowac różne rzeczy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laallaal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jedynym minusem tego różu jest pędzelek i opakowanie, jednak przy aplikacji większym pędzlem jest świetnie - ładny kolor, długo się utrzymuje. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić PowietrzemPijana za czytelną i pomocną recenzję?