L`Oreal, Blush Minerals (Mineralny róż do policzków)

Powiększ L`Oreal, Blush Minerals (Mineralny róż do policzków)

Zgłaszająca osoba: justtia

Delikatnie rozświetla policzki zdrowym rumieńcem a przy tym pielęgnuje skórę twarzy. Filtr SPF 25 chroni ją przed promieniami UV powodującymi przyspieszone starzenie się, a minerały i witaminy dobroczynnie wpływają na jej koloryt, gładkość i napięcie.

Bezzapachowa, pozbawiona tłuszczu i konserwantów formuła pozwala na aplikację nawet u osób o skórze szczególnie wymagającej czy skłonnej do alergii. Składa się z 95% minerałów.

Aplikację różu umożliwia specjalnie wyprofilowany pędzel z naturalnego włosia.

Róż jest dostępny w 5 promiennych odcieniach.

Cena: 9GBP / 10g

/e/

• Kolor odpowiedni dla mnie, ale trwałość NIE !
  • Ja używam koloru nr. 20
    Zalety:
    - delikatny kolor,
    - bardzo ładnie wygląda na twarzy, daje naturany efekt
    - wydajny,
    Wady:
    -kujące włosie ( nie polecam nim aplikacji)
    - utrzymuje sie do 4-5h
    - opakowanie nie do końca przemyślane przez producenta

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wiola2512 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mogę się przekonać
  • Mam kolor ciemnego brudnego różu- 05. Wygląda ciekawie, choć wciąż nie mogę się przekonać do techniki aplikacji, jakoś tak mało poręczenie. Do tego trafiło do mnie felerne- pęknięte opakowanie. Dlatego czeka na lepsze chwile. Nie skreślam go ale też nie fascynuje mnie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić cytryn0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny.
  • Podoba mi się gama kolorystyczna tej serii róży, posiadam odcień 20. Jest to prześliczny, pudrowy "brudny" róż.

Na twarzy wygląda bardzo naturalnie, jakbym miała "swoje" rumieńce.
    Posiada piękne, nienachalne drobinki.

Jest niesamowicie wydajny, kupiłam go 2 lata temu, a nie ubyła mi nawet połowa opakowania. (Przy codziennym użytkowaniu)

- róż posiada niestety jedną wadę: szybko znika z buzi

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić _Mirabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby jak na loreal
  • Ten róż jest słaby jak na produkt marki L'oreal, którą darzę sympatią. Był to mój pierwszy róż kupiony jakieś 3 lata temu i od razu wiedziałam, że jest do niczego. Posiadałam produkt w odcieniu 40.

-mała gama kolorystyczna
    -waży się na twarzy niesamowicie szybko
    -ściera się z policzków nierównomiernie
    -bardzo łatwo jest zrobić sobie nim plamy
    -aplikacja jest tragiczna
    -zapach
    -opakowanie, którego producent chyba nie przemyślał dokładnie

+SPF
    +dostępność

Używam tego produktu od: użyłam go kilka razy w swoim życiu, a reszta na szczęście spadła i się rozsypała
    Ilość zużytych opakowań: jedno niezużyte

Chcesz pochwalić markowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Jestem nim po prostu zachwycona! Dzięki niemu w szybki sposób mogę podkreślić policzki. Róż delikatnie odbija światło, jest naturalny a twarz nie wygląda jak po nałozeniu tapety.

Plus za oryginalne opakowanie. Świetnie prezentuje się na toaletce, a pędzelek zapewnia doskonałe rozprowadzenie produktu. Mimo kłopotów z innymi produktami mineralnymi marki Loreal - ten ma duże dziurki i łatwo mogę odsypać odpowiednią ilość różu

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie w połowie

Chcesz pochwalić mgielka1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy z używanych do tej pory
  • - sypka konsystencja pozwala na precyzyjne dozowanie kosmetyku
    - bardzo wydajny
    - nie sprawia trudności z rozprowadzeniem, mozna rozprowadzić delikatnie niewielką ilość dla rozświetlenia cery
    - ładne odcienie - mam 20 soft mauve, jest odpowiedni dla jasnej cery

Bardzo go lubię

Ilość zużytych opakowań: 1/4 słoiczka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sway87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za dużo z nim zabawy
  • Jako wielka fanka loreal jestem troche rozczarowana. Kupilam w sumie 2 kolory: 60 czyli braz opalizujacy na zloto i 30 czyli typowa brzoskwinia.
    Kolory piekne, dobrze napigmentowane. Ladnie rozswietlaja. Maja delikatne drobinki, ktorych nie widac na twarzy i ktore nie migruja.
    Plus za mineraly i wydajnosac. Jednak produkt ma dwie zasadnicze wady:
    - APLIKACJA: koszmarna. Mam doswiadczenie z sypkimi rozami, ale nim naprawde latwo narobic placki i plamy. pedzelek z opakiwania do niczego.za to trwalosc niczego sobie.
    - opakowanie: pylek za latwo sie wydobywa, o zabraniu rozu w podroz nie ma mowy.

Ogolnie jest to ciekawy gadzet, ale problematyczny.lepiej kupic roz w kamieniu.ja placilam w promocji 20zl za opakowanie. Ceny regularnej moim daniem nie warty.

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Niby ładny kolor ale co z tego, skoro znika z twarzy bardzo szybko a aplikacja jest kłopotliwa?
    Więcej ląduje wszędzie wkoło niż na policzkach, zabranie go gdzieś w kosmetyczce grozi rozsypaniem się.
    Podsumowując:
    + ładne kolory

- nieprzemyślane opakowanie utrudniające aplikację
    - prawie zerowa trwałość

Używam tego produktu od: 8-9 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Lev za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek
  • Jest to mój pierwszy róż mineralny i powiem szczerze zawiodłam się na tej marce.... Posiadam dwa kolory 020 oraz 040 oba sa w t6onacji różowej. Pierwszy z ni9ch to intensywny róż, a drugi ton kolor określany mianem brudnego. Oba z nich posiadają lekkie połyskujące drobiny. Tym różem możemy uzyskać zarówno efekt naturalny jak i intensywny. Wszystko zależy od ilości nałożonego produktu. Pędzel dołączony do opakowania nie nadaje się do niczego. Jeśli chodzi o trwałość jest raczej średnia. Powiem szczerze nie polecam tego różu nikomu....

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakci użytkowania

Chcesz pochwalić martini1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejna aplikacja
  • Co z tego, że róż ma ładny kolor, jest nawet trwały i posiada delikatne nienachalne drobinki, skoro nałożenie go na policzki to wyższa szkoła jazdy.

Dołączony pędzelek beznadziejny i służy chyba tylko do ozdoby, tak więc wysypuję róż na dłoń (co też nie jest łatwą sprawą), maziam nim swoim osobnym dużym, szerokim pędzlem, a na policzku i tak nierównomiernie rozprowadzony i trzeba się nieźle namęczyć, by wyglądało na policzku naturalnie.

Jak się człowiek spieszy to nie ma szans.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić kamis28 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij