Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Powiększ Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Zgłaszająca osoba: twiggy

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy.

Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę.

Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry.

Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia.

Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.

Substancje aktywne

Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

Skład: Aqua(water), Parrafinum liquidum (mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteaerth-12, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, parfum (fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citric Acid

Cena: 5-7 zł / 200 ml

• ok
  • Mleczko ma bardzo ogórkowy zapach, co nie każdemu może przypaść do gustu. Niestety niedokładnie zmywa makijaż (na pomadkę potrzeba kilku wacików). Jeżeli chodzi o sposób nakładania na wacik, to bardziej wolę pompkę niż zakrętkę, która jest w tym mleczku, jednak nie jest to jakiś wielki problem. Za tę cenę polecam.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić mariolcia_777 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

• mleczko nie spełnia głównego zadania
  • Zdecydowałam się na zakup tego mleczka, ponieważ potrzebowałam czegoś do demakijażu.

Plusy:
    + mleczko delikatnie oczyszcza - produkt nie podrażnia
    + działa nawilżająco i zmiękcza naskórek
    + po demakijażu mam poczucie świeżości, skóra istotnie jest gładka w dotyku

Minusy:
    - produkt niezbyt skutecznie usuwa makijaż, na zmycie podkładu potrzeba około pięciu wacików
    - w przypadku demakijażu oczu trzeba bardzo uważać, aby nawet kropelka nie dostała się do oka, bo wywołuje nieprzyjemne pieczenie

Producent zapewnia także, że kosmetyk przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. W tej kwestii nie będę się wypowiadać, ponieważ na demakijażu twarzy i oczu kończy się moja pielęgnacja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić awesome_cecilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani, ale kiepski
  • Lubię kosmetyki firmy Ziaja. Choć tanie, są często całkiem dobrej jakości. Niestety mleczko ogórkowo to porażka tej firmy. Za jego zakupem przemawia chyba tylko cena.

Mleczko ma problem z demakijażem cięższych kosmetyków, a przede wszystkim tuszu do rzęs. A staram się o naturalny makijaż, więc nigdy nie przesadzam z ilością tuszu, a używany przeze mnie kosmetyk nie jest wodoodporny.

Mam wrażenie, że moja cera, mimo zastosowania mleczka dalej ma na sobie makijaż. Może to dlatego, że mleczko zostawia po sobie dość tłustą wartwę, teoretycznie ochronną dla skóry, jednak pozostawiającą niefajny efekt.

Zapach ok.
    Co na plus? Nie podrażnia skóry.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić mmagduszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Plusy:
    - niska cena
    - wydajny
    - ładny, świeży zapach
    - dostępność
    - nie uczula

Minusy:
    - strasznie szczypie w oczy, co go dyskwalifikuje na starcie
    - niby zmywa ten makijaż, ale żeby tego dokonać trzeba się porządnie napracować
    - opakowanie, przez które nie widać ile jeszcze produktu mamy

Z bólem go wykończyłam.

Chcesz pochwalić weroniw za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE NIE NIE
  • Uwielbiam firmę Ziaja, ale to mleczko to jakiś koszmar.
    Kupiłam ,bo pilnie potrzebowałam czegoś do demakijażu, a szczególnie oczu, no bo przecież, po to jest te mleczko, żeby zmyć cały makijaż. Tym razem zacznę od minusów:

-straszliwie pieką mnie po nim oczy, łzawią, szczypią, nie wiem czy to normalne, czy reakcja alergiczna, ale jest to tak nie do zniesienia, że muszę przemyć oczy, a przecież,to mleczko nie powinno sprawiać ,że będą nas piekły oczy.

-ma dziwną konsystencję, która sprawia, że makijaż bardziej rozmywa mi się po całej twarzy niż zmywa makijaż

-pozostawia dziwaczny film na skórze, jakby jakiś wosk.. nawet i tak pachnie

-ma koszmarne opakowanie, przez które nie widzę ile go jest i nie da się wydłubać resztek

-zapycha pory- zawsze miałam po nim rano niespodzianki

Plusy to:
    +cena
    +wydajność
    +dostępność
    +aplikator

Mogłabym go jednak zużyć, ale strasznie się męczę tym pieczeniem oczu, nie mam pojęcia co je tak drażni. Zapach ma straszliwie nie ogórkowy, nie nawilża cery, zapycha i w ogóle jestem rozczarowana, bo ziajka ma super produkty, ale też kilka nie wypałów.
    Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić blackcherryx94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miałam nadzieję że będzie lepszy.
  • Poleciła mi go pani ekspedientka w sklepiku Ziaja jako być może dobry produkt do zmywania makijażu wrażliwych oczu.
    +nie piecze,
    +nie szczypie
    +ładny świeży zapach (bardzo go lubie)
    + wydaje się być całkiem wydajny
    +faktycznie ok dla wrażliwców
    ale...
    -zostawia cienie pod oczami
    - zostawia tusz w załamaniach pod oczami
    -trzeba potrzeć wacikiem nim zmyje dokładnie makijaż

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olgaz1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale nie najlepszy .
  • Produkt kupiłam z ciekawości jako że wypróbowałam wiele kosmetyków tego rodzaju i szczerze powiem że jestem troszkę rozczarowana . Może zacznę od minusów :

- słabo zmywa tusz , przynajmniej w moim przypadku
    - trzeba go nakładać conajmniej 2-3 razy żeby zmyć się dobrze .
    - nawilżenia żadnego nie zauważyłam, co jedynie tłustą warstwę na skórze .

Plusy :
    + jest wydajny
    + ma ładny zapach
    + nie zapycha porów
    + ma ładne opakowanie
    + jest łatwo dostępy
    + cena jest przyzwoita

Mam całe dwie buteleczki i trzymam go w szafce w razie awaryjnej sytuacji .

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić chrupka71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z moich ulubieńców
  • Zdecydowałam się, że recenzję będę dodawać dopiero wtedy, jak zużyję całe opoakowanie, no chyba że polegnę w trakcie To mleczko kupuję już ktoryś raz z rzędu i pewnie na mojej toaletce znajdą się kolejne opakowania.

Plusy- moim zdaniem jest ich sporo:
    - lekki, delikatny zapach
    - wydaność- spokojnie starczy na 3 miesiące codziennej pielegnacji twarzy
    - cena, ogólnie przystępna a jeszcze jak się trafi w promocji to już raj na ziemi, bo kosztuje jakieś grosze
    - dobrze usuwa makijaż, pozostawia skórę lekka i świeżą
    - nawilża
    - dostępność- kupimy go praktycznie wszędzie

Minusy:
    - niesety nie radzi sobie z demakijażem oczu a nie używam kosmetyków wodoodpornych i dlatego zabieram poł gwiazdki
    wiecej nie znajduje

Chcesz pochwalić natusiaaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie jest nr 1
  • Lubię produkty z Ziaji. Długo szukałam jakiegoś mleczka, w końcu znalazłam. Moja skóra nie lubi produktów z alkoholem, więc postanowiłam zakupić mleczko do demakijażu z tej firmy. Dużo czytałam opinii na jego temat, a opinie są różne i nie żałuję, że go kupiłam. Nie podrażnia oczu, dobrze zmywa makijaż, jest bardzo wydajny. Fajnie nawilża skórę i ma przyjemny zapach. Nie zgodzę się z tym, że mleczko jest polecane m.in. do cery tłustej. Osoby z cerą tłustą mogą mieć z nim problem, ponieważ mleczko jest trochę tłuste i skóra może być bardzo natłuszczona, co za pewne nie jest fajne. U mnie się sprawdza. Cena też jest przyzwoita. Polecam

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić _black_witch_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydajny, ale co z tego?
  • Nie nadaje się do oczu. Moje nie są wrażliwe, mało co je podrażnia, a po użyciu tego mleczka są całe czerwone i pieką. Z wodoodpornym makijażem kompletnie sobie nie radzi. Jak go używam to mnie wysypuje. Jest wydajny - chociaż w tym momencie dla mnie to minus, bo nie da się go zużyć...

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Chcesz pochwalić _smok za czytelną i pomocną recenzję?