Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Powiększ Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Zgłaszająca osoba: twiggy

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy.
Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę.
Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry.
Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.

Substancje aktywne
Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

Skład: Aqua(water), Parrafinum liquidum (mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteaerth-12, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, parfum (fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citric Acid

Cena: 5-7 zł / 200 ml

• Spełnia swoje zadanie
  • Produkt dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia (o dziwo mojej bardzo wrażliwej cery) i... i czego chcieć więcej?
    Za tą cenę (jakoś 6zł), produkt jest godny polecenia. Warto przetestować, bo tani, wydajny i dobry

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.. nie i nie!
  • Nie zmywa dobrze makijażu, szczypie mnie w oczy i sprawia, że są zaczerwienione tak samo jest ze skóra. Zużyje go do końca bo muszę się przemęczyć ale nie kupie go więcej!Używam tego produktu od: miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić b20173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mam zastrzeżeń
  • Biorąc pod uwagę cenę, produkt jest naprawdę godny polecenia! Dość dobrze zmywa, nie uczula, ładnie pachnie. Jak dla mnie same plusy.. Na pewno kupię jeszcze nie jedno opakowanie, bo dobrze nam się ze sobą współpracuje

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nadaje się do śmietnika!
  • Kolejny produkt z tej beznadziejnej firmy zawiódł mnie. Zaznaczę, że nie kupiłam tego produktu, tylko dostałam i postanowiłam użyć kiedy akurat niespodziewanie skończył mi się płyn micelarny, żeby dać szansę ziaji...

-średnio zmywa, nie radzi sobie z wodoodpornym makijażem
    -zapach jest MDŁY, sztuczny, zbiera mi się na wymioty jak go czuję
    -na drugi dzień mamy perfekcyjnie podrażnione okolice oczu wraz z suchymi skórkami które widać spod podkładu

+ cena?
    ...ale nawet za darmo nie chcę takiego bubla
    Skończył leżąc między innymi śmieciami.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić randy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo bardzo dobry
  • Uzywam go od kilku lat razem z mamą, doskonale radzi sobie z cieniem, eyelinerem, pudrem, podkładem, nie uczula, cenowo tez rewelacja, dostępnosc równiez-kazda drogeria.zapach przyjemny, nie znudził mi sie przez pare lat,

Ilość zużytych opakowań: ponad 15

Chcesz pochwalić madziulinka1f za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne
  • Mam cerę tłustą, na powiekach również. Mleczko kupiłam, ponieważ tonik z tej samej serii był ok.

Plusy:
    -cena
    -dobrze zmywa
    -ładnie pachnie

Minusy:
    -mała buteleczka
    -ciężko wydostać resztki

Ogółem uważam, że to dobry kosmetyk, który zmywa makijaż. Używam go na całą twarz i oczy, po czym myję twarz żelem i przecieram tonikiem z tej samej serii co mleczko. Cera wygląda dobrze i po takich zabiegach nic mnie nie zapycha.

Jeśli używam samego mleczka i toniku to następnego dnia mam zatkane pory na nosie i czasem coś brzydkiego mi wyskoczy na czole, ale uważam że to nic w przeciwieństwie do tego jakbym użyła słabszy tonik.

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawne
  • Kiedyś używałam namiętnie mleczek, toników ziaja. Mleczkiem zmywałam makijaż oczu, nie używałam reszty buzi

Plusy:
    -zmywa dość dobrze tusz
    -tanie jak barszcz
    -opakowanie wygodne, chociaz przy końcówce cieżko wydobyć

Minusy:
    -szczypie w oczy strasznie jak się dostanie
    -nie zmyje wodoodpornego makijażu
    -eyeliner też ciężko schodzi, kiedyś malawałam się wyłącznie kredką i wtedy było ok

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Ujdzie w tłoku
  • Ogólnie nie jest złe, nie zapycha, nie uczula, pachnie znośnie, ale nadaje się tylko do zmywania bardzo lekkiego makijażu, z mocniejszym ma duży problem. Mało kosztuje, co jest jej plusem, ale jest nieekonomiczne, mi nie wystarcza na długo. Ale fakt faktem, że u mnie w domu ten produkt stoi w szafce prawie od zawsze, moja mama go używa (nie lubi mocnych makijaży) a ja do niedawna niewiele się malowałam i mi wystarczal

Używam tego produktu od: Nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: Nie wiem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Finn_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • bardzo lubię ziaję za szampony, niektóre żele pod prysznic a zwłaszcza za mleczko kozie do ciała. ale tutaj się zawiodłam...usuwa makijaż,ale za kilkoma podejściami,trzeba zużyć kilka wacików i trzeć oko. ma problem nawet z nie wodoodpornymi tuszami.
    niestety nie wrócę do tego mleczka;(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mojej cery mieszanej jak najbardziej.
  • Ziaję lubię za cenę i za to, że nigdy mnie ich produkty nie skrzywdziły. Mimo że zwykle nie mam problemów z niechcianymi reakcjami cery na kosmetyki, są firmy (*ekhm*Nivea*ekhm*), których produktom jakoś udaje się mnie uczulić. Ziaja daje radę.

To, co mnie urzekło w tym mleczku:
    a) wspomniana wcześniej cena - i to naprawdę ma znaczenie, bo...
    b) ...mleczko jest wydajne - nawet jeśli zmywam sobie nim twarz dwa razy (zazwyczaj poprawiam oczy). To + cena = duża oszczędność.
    c) aplikacja - mimo, że potem i tak używam wacików do ściągnięcia nadmiaru mleczka z twarzy, rozsmarowuję je palcami, a to bardzo delikatne i przyjemne (no, ważne tylko żeby dłonie były czyste)
    d) konsystencja - zwykła, jak na mleczko, lejąca się, ale nie ma mowy o skapywaniu z twarzy
    e) działanie - ściąga makijaż. Może nie ściągnie wszystkiego (patrz: b) od razu, ale używając toniku po mleczku można ładnie oczyścić sobie skórę z kosmetyków
    f) tłuste, ale współgra z moją mieszaną cerą! Myślę, że przy cerze normalnej również się sprawdzi. Przy tłustej - możliwe. Suchej wypisanej na opakowaniu nie ma, poza tym wydaje mi się że dla naprawdę suchych twarzy mogłoby być paradoksalnie odrobinę za męczące.

Rzeczy, które mnie nie powalają:
    a) zapach - nie ziębi ani nie grzeje, ale gdyby był inny, tobym się nie obraziła
    b) opakowanie - zasadniczo nic do niego nie mam bo lubię prostotę, ale byłoby fajniej, gdyby było przezroczyste (łatwo ustalić ile mleczka jeszcze mamy i tak dalej)

Ze swojej strony polecam, bo za taką cenę naprawdę nie jest to zły produkt. Ja używam go w połączeniu z tonikiem z tej samej serii i sprawdzają się naprawdę nieźle.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Fidare za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni, nie dla mnie
  • Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się ten zapach. Poprostu mdli mnie. Do zmywania dużych zastrzeżeń nie mam, chociaż trochę tłustą cerę po nim mam i jak wpadnie do oka to szczypie. Używam go tylko wtedy kiedy muszę i to z zatkanym nosem
    Plusy:
    - w miarę wydajny

Minusy:
    - zapach
    - szczypie w oczy
    - tłusta cera po użyciu

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić rosarioV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Plusy :

+ konsystencja ,
    + zapach,
    + dobrze sobie radzi z demakijażem twarzy,
    + dobrze przygotowuje cerę ,

Minusem dużym jak dla mnie jest to , że podrażnia oczy.
    Moja cera jest po nim tłusta, muszę uważnie dozować mleczko.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StokrotkaLilly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moje ulubione mleczko do demakijażu!
    + jest tanie
    + baaardzo wydajne
    + dobrze zmywa makijaż
    + ładnie pachnie
    + produkt łatwo wydostać z opakowania
    + nie podrażnia ani skóry ani oczu
    + nie ściąga skóry
    + nie pozostawia skóry lepkiej ani tłustej
    + jest dostępne praktycznie wszędzie

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opak

Chcesz pochwalić kaate93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale bez rewelacji.
  • Zaletami są z pewnością dostępność i cena.
    Mleczko nawet dobrze zmywa makijaż, cera po użyciu jest ładna i świeża.
    Przy demakijażu oczu pojawiają się problemy, trzeba się trochę namęczyć. Niestety po dostaniu się do oka szczypie przez dłuższy czas.
    Są z pewnością lepsze mleczka.
    Ale dla osób o niewygórowanych oczekiwaniach jest to bardzo dobra propozycja.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karollova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry
  • Jak dla mnie całkiem niezłe, ale nie najlepsze mleczko do demakijażu. Ma ładny zapach, jest tanie, dostępne praktycznie w każdej drogerii. Jednak z jego zmywaniem jest tak sobie. Nie jest najgorsze, ale jednak nie zmywa wszystkiego perfekcyjnie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić grewana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do pobicia.
  • Przez kilkanascie lat wyprobowywalam rozne produkty do demakijazu - jedne byly lepsze inne gorsze. A ten:

-pieknie pachnie

- jest gestszy niz inne przez co wygodniej sie go stosuje
    - jest bardzo wydajny

- nie pozostawia na skorze tlustego filmu

- nie ppdraznia oczu (co szczegolnie wazne, bo inne produkty tego typu przewaznie to wlasnie robia, wbrew szumnym sloganom)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Samvrita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutna rewelacja
  • Mój numer jeden wśród mleczek i płynów do demakijażu, a także często stosuję go do oczyszczania całej twarzy. Sprawdza się bardzo dobrze. Make up szybko i dobrze się zmywa, pozostawia skórę ładnie nawilżoną, ma fajny delikatny zapach, jest wydajne, tanie i szeroko dostępne.
    Minusów jak dla mnie nie ma.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Adele_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tłustawe, ale zmywa
  • Swoją rolę spełnia, ale wydaje się być tłuste i zapychające pory. Natychmiast ma się ochotę na dokładniejsze oczyszczenie.
    Nie wiem, jak by się sprawdzało z makijażem wodoodpornym, bo używałam tylko do zwykłego.

Zapachu nie cierpię i z tego powodu nigdy więcej tego nie kupię - jest on sztuczny, przypomnia jeśli ogórka, to nafaszerowanego chemią szklaniowego, który więcej ma wspólnego z trawą niż ogórkiem.

Używam tego produktu od: kiedyś przez parę msc

Chcesz pochwalić lidka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest OK
  • + ładnie, świeżo pachnie
    + dobrze zmywa makijaż
    + nawilża

Ja osobiści wole kupować nowe kosmetyki i je próbować, ale mogłabym go jeszcze raz kupić

Używam tego produktu od: miesiąca, właśnie skończyłam

Chcesz pochwalić littlespark za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsze mleczko jakiego używałam
  • Mleczko to odkryłam kika lat temu w wakacje na półce Cioci, troszkę jej podkradałam Na początku używałam go na wacik, którym tarłam lekko twarz i powieki by zmyć makijaż. No i było średnie. Rozmazywało tusz, szczypały oczy(pewnie przez tarcie tak jak pociera się płynem micelarnym czy tonikiem).

ALE później kupiłam je sama, bo potrzebowałam czegoś do demakijażu a było tanie.

TERAZ używam go 2 razy dziennie, nawet jak nie mam makijażu!
    Używam go tak, jak jest w instrukcji- którą w końcu przeczytałam
    CZYLI:
    1. Na umyte ręce wylewam w przybliżonej ilości ok. łyżki stołowej mleczka.
    2. Nakładam na całą twarz tak jak bym ją myła żelem
    3. Delikatnie wycieram NADMIAR wacikiem(nie trę, dzięki czemu nie szczypią oczy)
    Jeśli tusz nie zmył się całkowicie, to znowu nakładam trochę mleczka RĘKĄ -na same oczy i znów delikatnie ścągam nadmiar wacikiem.

plusy:

+ przyjemna konsystencja

+ idealne do skóry mieszanej-nawilża, odżywia, ale skóra się nie świeci!

+ dobrze przygotowywuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych

+ dobrze zmywa makijaż- nawet wodoodporny

+ moja twarz jest po nim dużo gładsza, mam o wiele mniej wyprysków(ewidentnie od tego mleczka, bo jak wyjeżdżam i go zapomnę, to mi wyskakują)

+ ładnie, delikatnie rozjaśnia cerę

+ cena!!!

minusy:

- niezbyt zachwyca mnie zapach mizerji na twarzy

- w trakcie używania mam wrażenie jakbym nakładała coś tłustego, po czym bedę się błyszcześ i wyskoczą mi pryszcze (chociaż w rzeczywistości tak nie jest)

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Naw_cia za czytelną i pomocną recenzję?
  • podoba mi sie.
  • Bardzo przyjemny zapach. Bardzo dobrze go się rozmazuje.
    Nie używam go codziennie, tylko jak mam już taki porządny makijaż
    Jedyny minus jest taki że skóra się troche świeci,ale jeżeli ktoś używa go przed kąpielą to nie ma żadnego znaczenia

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić wisienka69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie
  • Nie mam jakiś szczególnych problemów z cerą, już nie dzięki Ci w niebiosach. Borykam się co najwyżej z przesuszeniem, dlatego lubię kosmetyki, które są łagodne dla mojej skóry. Łagodne, ale też skuteczne w swym działaniu. Kosmetyki do demakijażu z Ziai są bardzo dobre bo spełniają właśnie te założenia. dodatkowo są tanie, czasami w promocji wręcz bardzo. To mleczko jest typowym produktem firmy. Posiada sympatyczną konsystencje, dobrze się rozprowadza, nie podrażnia, oczyszcza i ładne pachnie. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić errola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kosmetyk
  • Bardzo dobry, tani (!) kosmetyk. Zapowiedzi producenta okazują się prawdą - produkt nawilża i zmiękcza naskórek oraz dobrze usuwa makijaż, choć nie do końca radzi sobie z tuszem (jedyny powód, dla którego obniżam ocenę). Poza tym mleczko Ziai okazało się idealnym kosmetykim dla moich wrażliwych oczu - jako jeden z nielicznych produktów do demakijażu, jakich używałam, nie szczypie i nie wywołuje podrażnień. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: trzech lat (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Parabaza13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie sobie...
  • Moja mama zawsze kupuje to mleczko, dlatego zawsze mam je pod ręką, kiedy chcę zmyć makijaż. Zdecydowanie lepiej sprawdza się niż płyn z tej samej firmy, natomiast zdecydowanie nie jest do demakijażu oczu, ponieważ strasznie szczypią. No i niby też do tłustej i mieszanej, a moja skóra strasznie się świeci po użyciu..Plusami są łagodny ogórkowy zapach i wydajność.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karciaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • klasyk
  • Był prawdopodobnie pierwszym produktem do demakijażu, który zaczęłam stosować. Zawsze mogę go znaleźć w łazience mojej mamy. Często próbuj różnych nowych płynów micelarnych, jednak jak mam ochotę kupić mleczko, zawsze wybieram własnie to.
    Przystępna cena, tani, wydajny, polska firma, nie podrażnia, dobrze zmywa każdy rodzaj makijażu. Bardzo lubię go stosować w zimniejszych miesiącach. Po tylu latach nie zauważyłam żadnych minusów.

Używam tego produktu od: kilkunastu lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?