Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Powiększ Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Zgłaszająca osoba: twiggy

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy.

Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę.

Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry.

Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia.

Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.

Substancje aktywne

Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

Skład: Aqua(water), Parrafinum liquidum (mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteaerth-12, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, parfum (fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citric Acid

Cena: 5-7 zł / 200 ml

• Ideał!
  • Najlepsze mleczko do usuwania makijażu z jakim przyszło mi się zetknąć!

Moja cera - i wrażliwe oczy - nie lubią się z wszelkimi płynami do demakijażu. W swoim życiu wypróbowałam tylko jeden, który okropnie wysuszył mi twarz i szybko poszedł w odstawkę. Od razu sięgnęła więc po mleczka. Wypróbowałam kilka, te lepsze oraz gorsze, aż wreszcie trafiłam na ten cudowny produkt.

Mleczko to absolutnie nie podrażnia delikatnej skóry twarzy, a nawilża i pozostawia po sobie uczucie delikatności oraz - co bardzo ważne - świeżości. Nawet gdy niewielka ilość dostanie się do oka, nie powoduje uciążliwego szczypania, zaczerwienienia i łzawienia.

Jest bardzo skuteczne. Już niewielka ilość wystarcza, by pozbyć się makijażu (przy bardzo mocnym, wieczorowym potrzeba go trochę więcej, ale równie skutecznie daje sobie z nim radę). To oczywiście sprawia, że jest bardzo wydajne. Jedna buteleczka, przy codziennym używaniu, wystarcza na trzy/cztery miesiące. Do tego opakowanie jest poręczne i nie sprawia, że duża ilość kosmetyku nie może się z niego wydostać. Szata graficzna typowa, jak w przypadku reszty produktów Zaja - całkiem estetyczna.

Konsystencja mogłaby być odrobinę bardziej gęsta, bo zdarza się, że spływa mi z wacika, ale nie stanowi to dla mnie aż tak ogromnego minusa, by zacząć rozglądać się z czymś nowym. Zapach mleczka jest delikatny, przyjemny, nie jak w przypadku niektórych mocno perfumowanych płynów.

Jest łatwo dostępne i niedrogie - a to bardzo ważne.

Zdecydowanie nie zamienię go na żaden inny produkt!

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Presta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój absolutny nr 1 do demakijażu
  • Jest to mój niekwestionowany hit, jeśli chodzi o demakijaż. Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, dlatego wracam do niego zawsze i bez wahania.

Jest to delikatne mleczko, ale bardzo skuteczne - maluję swoje oczy dosyć mocno, używam zarówno eyelinera, jak i tuszu do rzęs, ale już niewielka ilość mleczka Ziaja wystarczy, by uporać się ze zmyciem makijażu. Co najważniejsze - nie podrażnia mi oczu. Stosowałam kiedyś płyn Nivei, po którym bardzo piekły oczy. W porównianiu z nim, mleczko Ziaja to ideał.

Mam mieszaną cerę i to mleczko nie pozostawia na niej tłustej wartwy, ale też nie wysusza, ani nie podrażnia jej. Pozostawia ją miłą w dotyku. Szybko wysycha.
    Mleczko ma bardzo delikatny, miły dla nosa zapach, a opakowanie jest wydajne i poręczne.

Ilość zużytych opakowań: około 10 całych opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić RitaLamour za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER DLA MIESZANEJ
  • Bardzo ciekawy produkt do demakijażu.
    PLUSY:
    - nie podrażnia!
    - nie natłuszcza cery (dla mnie to ważne)
    - świeżo pachnie
    - dobrze zmywa makijaż
    - w dobrej cenie
    Na pewno do niego wrócę.

BARDZO POLECAM

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić salazmandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Love krove
  • Używam od lat. Jest dla mnie bardzo delikatne, szybko pomaga mi usunąć makijaż - nawet eyeliner wodoodporny. Łatwo dostępny, nie drogi, wydajny.
    Co prawda po zmianie opakowania jest go mniej jednak nie jest to tragiczny minus w porównaniu z całą gamą plusów.
    Polecam, bo jest delikatne dla cery.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ojjj dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Trida za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Produkty firmy Ziaja na zmianę mnie zawodzą i zachwycają, jednak to mleczko jest pozytywnym zaskoczeniem!

+ opakowanie
    + zapach
    + wydajny
    + skóra jest nawilżona
    + produkt nie podrażnia

Polecam!

Chcesz pochwalić Looouise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Mleczko dobrze zmywa makijaż, nawet tusz do rzęs.Wystarczy przetrzymać chwilę wacik na rzęsach i wytrzeć delikatnie.Jego konsystencja jest tłusta, ale mojej mieszanej cerze nie szkodzi.Ma delikatny zapach, niską cene, jest wydajny i nie podrażnia.Zawsze do niego wracam ja kupię coś nowego do demakijażu i okaże się bublem.

Używam tego produktu od: Półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze radzi sobie z demakijażem, ale jest tłuste .
  • Sama nie wiem, co mam sądzić o tym mleczku... Ma przepiękny zapach, dobrą konsystencje, bez trudu radzi sobie z makijażem, ale ma jedną poważną wadę - pozostawia tłusty film na skórze. Może kupie produkt wraz z tonikiem z tej serii i nie będzie z tym problemu, ale kosmetyk bez pomocników jest średni...

Plusy:
    - dobrze radzi sobie z demakijażem,
    - ma piękny, delikatny zapach,
    - konsystencja jest bardzo dobra,
    - jest wydajny,
    - przyjemny (w sensie do stosowania).

Minusy:
    - zostawia tłusty film na skórze.

Używam tego produktu od: kilku lat.
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 buteleczki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KarolinaTBG za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczy cierpią
  • Szału brak tyłka nie urywa.
    Muszę dwa razy przemyć nim twarz aby zmyć podkład. Piecze w oczy i zostawia mgłę . Jest tani. Ładnie pachnie. Wydajny. Ładne opakowanie

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Używałam go dosyć często ale od jakiegoś czasu przestał mi się podobać. Ze względu na moim zdaniem rzadką konsystencję no i niestety nie starcza na zbyt długo. Raczej do niego już nie wróce.

Ilość zużytych opakowań: 5,duże

Chcesz pochwalić Rose1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer 1 od kilku lat
  • Używam tego mleczka od dobrych kilkunastu lat. Byłam mu wierna niestety ostatnio zdradziłam go z dwufazowym płynem i żałuję. Teraz nie mogę się doczekać aż skończę ten płyn i wrócę do mleczka.
    Dość dobrze zmywa makijaż. Jest bardzo wydajne. Cena jest przystępna. Można je spotkać w każdej drogerii.
    Najważniejsze, że nie trzeba trzeć oka aby pozbyć się tuszu

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij