Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Powiększ Ziaja, Ogórkowa, Mleczko do demakijażu

Zgłaszająca osoba: twiggy

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy.
Doskonale usuwa makijaż i oczyszcza skórę.
Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry.
Poprawia jej koloryt. Skutecznie łagodzi podrażnienia.
Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Polecane do cery normalnej, tłustej i mieszanej.

Substancje aktywne
Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E, Wyciąg z miąższu ogórka

Skład: Aqua(water), Parrafinum liquidum (mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteaerth-12, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, parfum (fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citric Acid

Cena: 5-7 zł / 200 ml

• Świetny!
  • Produkty firmy Ziaja na zmianę mnie zawodzą i zachwycają, jednak to mleczko jest pozytywnym zaskoczeniem!

+ opakowanie
    + zapach
    + wydajny
    + skóra jest nawilżona
    + produkt nie podrażnia

Polecam!

Chcesz pochwalić Looouise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Mleczko dobrze zmywa makijaż, nawet tusz do rzęs.Wystarczy przetrzymać chwilę wacik na rzęsach i wytrzeć delikatnie.Jego konsystencja jest tłusta, ale mojej mieszanej cerze nie szkodzi.Ma delikatny zapach, niską cene, jest wydajny i nie podrażnia.Zawsze do niego wracam ja kupię coś nowego do demakijażu i okaże się bublem.

Używam tego produktu od: Półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić emcia1692 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze radzi sobie z demakijażem, ale jest tłuste .
  • Sama nie wiem, co mam sądzić o tym mleczku... Ma przepiękny zapach, dobrą konsystencje, bez trudu radzi sobie z makijażem, ale ma jedną poważną wadę - pozostawia tłusty film na skórze. Może kupie produkt wraz z tonikiem z tej serii i nie będzie z tym problemu, ale kosmetyk bez pomocników jest średni...

Plusy:
    - dobrze radzi sobie z demakijażem,
    - ma piękny, delikatny zapach,
    - konsystencja jest bardzo dobra,
    - jest wydajny,
    - przyjemny (w sensie do stosowania).

Minusy:
    - zostawia tłusty film na skórze.

Używam tego produktu od: kilku lat.
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 buteleczki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KarolinaTBG za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczy cierpią
  • Szału brak tyłka nie urywa.
    Muszę dwa razy przemyć nim twarz aby zmyć podkład. Piecze w oczy i zostawia mgłę . Jest tani. Ładnie pachnie. Wydajny. Ładne opakowanie

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ewiczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Używałam go dosyć często ale od jakiegoś czasu przestał mi się podobać. Ze względu na moim zdaniem rzadką konsystencję no i niestety nie starcza na zbyt długo. Raczej do niego już nie wróce.

Ilość zużytych opakowań: 5,duże

Chcesz pochwalić Rose1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś numer 1... teraz niestety zrobimy sobie przerwę
  • Używam tego mleczka od dobrych kilkunastu lat. Byłam mu wierna ale niestety kilka dni temu powiedziałam DOŚĆ! Nie wiem czyja to wina ale zauważyłam, że makijaż bardzo ciężko się zmywa. Tusz to rzęs nie rozpuszcza się nawet jakbym trzymała pół godziny na oku wacik nasączony tym mleczkiem. Najgorsze jest to, że moje rzęsy zaczęły zostawać na waciku zamiast na powiece.
    Póki co przechodzę na płyn dwufazowy do demakijażu również tej samej marki.

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj będzie więcej opakowań ^^
  • Uważam, że to jedno z lepszych mleczek do demakijażu. Używałam juz wiele mleczek, i kupując to opakowanie mówiłam sobie że to moje ostatnie (oczywiście skusiła mnie promocyjna cena).... i SZOK!

PLUSY
    Dobrze zdejmuje fluid
    Skórę po nim mam idealną
    Łagodzi podrażnienia

MINUSY
    Niedokładnie zmywa tusz do rzęs muszę pare razy potrzeć

PODSUMOWANIE:
    Może to nie jest ideał, ale najlepsze mleczko ze wszystkich jakie miałam

Chcesz pochwalić Ulus015 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Jest już to drugie moje mleczko do demakijażu (wcześniej używałam płynów) i na razie niech zostanie.

zapach
    cena
    dostępność (nie tylko w drogeriach)
    Dobrze zmywa makijaż
    wydajny ( mam go od tamtego roku, używam prawie codziennie a w buteleczce jeszcze mniejsze pół)
    nie podrażnia
    nawilża

Używam tego produktu od: Od listopada.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ogaarnijto za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepsko kieeepsko.
  • Kupiłam to mleczko jakieś siedem miesięcy temu, na szybkości, awaryjnie potrzebowałam czegoś do demakijażu.
    Niestety w moim przypadku zupełnie się nie sprawdziło.
    Mleczek i płynów używam jedynie do demakijażu oczu, resztę twarzy traktuję kostką Dove lub pianką do mycia twarzy.
    Zaznaczam, że mój makijaż na codzień nie jest mocny- kompakt, trochę korektora, róż, odrobina kredki i lekko wytuszowane rzęsy. Moja cera jest mieszana, jednak naczynkowa i dość wrażliwa zarazem. Mleczko w ogóle sobie nie radzi z tuszem do rzęs, mam wrażenie, że nie zmywa go do końca, nie mówiąc już o cieniach do powiek czy eyelinerze, kiedy na wieczór robię mocniejszy makijaż- na waciku nie zostają konkretne plamy (jak w przypadku mojego faworyta- płynu Bourjois), tylko odrobinka tuszu i niestety moje rzęsy... Na dodatek mleczko zawsze dostaje mi się do spojówek, przez co moje oczy są nieźle podrażnione :/

Plusy natomiast za przyjemne nawilżenie skóry oraz ładny zapach. Ale co z tego, skoro mleczko nie pełni swojej podstawowej funkcji Niestety, ale tym razem musiałam ponarzekać na Ziaję

Chcesz pochwalić AgaGiraffe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zmienie go
  • Jest boski nie podraznia i nawliza,oraz najwazniejsze zmywa makijaz idealnie.Dodatkowo pachnie swiezym ogorkiem,jest dostepny we wszystkich drogeriach + niektorych supermarketach i jest tani.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić karolinage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia swoje zadanie
  • Produkt dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia (o dziwo mojej bardzo wrażliwej cery) i... i czego chcieć więcej?
    Za tą cenę (jakoś 6zł), produkt jest godny polecenia. Warto przetestować, bo tani, wydajny i dobry

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Chcesz pochwalić Jusulk4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.. nie i nie!
  • Nie zmywa dobrze makijażu, szczypie mnie w oczy i sprawia, że są zaczerwienione tak samo jest ze skóra. Zużyje go do końca bo muszę się przemęczyć ale nie kupie go więcej!Używam tego produktu od: miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić b20173 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mam zastrzeżeń
  • Biorąc pod uwagę cenę, produkt jest naprawdę godny polecenia! Dość dobrze zmywa, nie uczula, ładnie pachnie. Jak dla mnie same plusy.. Na pewno kupię jeszcze nie jedno opakowanie, bo dobrze nam się ze sobą współpracuje

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nadaje się do śmietnika!
  • Kolejny produkt z tej beznadziejnej firmy zawiódł mnie. Zaznaczę, że nie kupiłam tego produktu, tylko dostałam i postanowiłam użyć kiedy akurat niespodziewanie skończył mi się płyn micelarny, żeby dać szansę ziaji...

-średnio zmywa, nie radzi sobie z wodoodpornym makijażem
    -zapach jest MDŁY, sztuczny, zbiera mi się na wymioty jak go czuję
    -na drugi dzień mamy perfekcyjnie podrażnione okolice oczu wraz z suchymi skórkami które widać spod podkładu

+ cena?
    ...ale nawet za darmo nie chcę takiego bubla
    Skończył leżąc między innymi śmieciami.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić randy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo bardzo dobry
  • Uzywam go od kilku lat razem z mamą, doskonale radzi sobie z cieniem, eyelinerem, pudrem, podkładem, nie uczula, cenowo tez rewelacja, dostępnosc równiez-kazda drogeria.zapach przyjemny, nie znudził mi sie przez pare lat,

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 15

Chcesz pochwalić madziulinka1f za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne
  • Mam cerę tłustą, na powiekach również. Mleczko kupiłam, ponieważ tonik z tej samej serii był ok.

Plusy:
    -cena
    -dobrze zmywa
    -ładnie pachnie

Minusy:
    -mała buteleczka
    -ciężko wydostać resztki

Ogółem uważam, że to dobry kosmetyk, który zmywa makijaż. Używam go na całą twarz i oczy, po czym myję twarz żelem i przecieram tonikiem z tej samej serii co mleczko. Cera wygląda dobrze i po takich zabiegach nic mnie nie zapycha.

Jeśli używam samego mleczka i toniku to następnego dnia mam zatkane pory na nosie i czasem coś brzydkiego mi wyskoczy na czole, ale uważam że to nic w przeciwieństwie do tego jakbym użyła słabszy tonik.

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprawne
  • Kiedyś używałam namiętnie mleczek, toników ziaja. Mleczkiem zmywałam makijaż oczu, nie używałam reszty buzi

Plusy:
    -zmywa dość dobrze tusz
    -tanie jak barszcz
    -opakowanie wygodne, chociaz przy końcówce cieżko wydobyć

Minusy:
    -szczypie w oczy strasznie jak się dostanie
    -nie zmyje wodoodpornego makijażu
    -eyeliner też ciężko schodzi, kiedyś malawałam się wyłącznie kredką i wtedy było ok

Używam tego produktu od: dawno temu
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Ujdzie w tłoku
  • Ogólnie nie jest złe, nie zapycha, nie uczula, pachnie znośnie, ale nadaje się tylko do zmywania bardzo lekkiego makijażu, z mocniejszym ma duży problem. Mało kosztuje, co jest jej plusem, ale jest nieekonomiczne, mi nie wystarcza na długo. Ale fakt faktem, że u mnie w domu ten produkt stoi w szafce prawie od zawsze, moja mama go używa (nie lubi mocnych makijaży) a ja do niedawna niewiele się malowałam i mi wystarczal

Używam tego produktu od: Nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: Nie wiem

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Finn_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • bardzo lubię ziaję za szampony, niektóre żele pod prysznic a zwłaszcza za mleczko kozie do ciała. ale tutaj się zawiodłam...usuwa makijaż,ale za kilkoma podejściami,trzeba zużyć kilka wacików i trzeć oko. ma problem nawet z nie wodoodpornymi tuszami.
    niestety nie wrócę do tego mleczka;(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mojej cery mieszanej jak najbardziej.
  • Ziaję lubię za cenę i za to, że nigdy mnie ich produkty nie skrzywdziły. Mimo że zwykle nie mam problemów z niechcianymi reakcjami cery na kosmetyki, są firmy (*ekhm*Nivea*ekhm*), których produktom jakoś udaje się mnie uczulić. Ziaja daje radę.

To, co mnie urzekło w tym mleczku:
    a) wspomniana wcześniej cena - i to naprawdę ma znaczenie, bo...
    b) ...mleczko jest wydajne - nawet jeśli zmywam sobie nim twarz dwa razy (zazwyczaj poprawiam oczy). To + cena = duża oszczędność.
    c) aplikacja - mimo, że potem i tak używam wacików do ściągnięcia nadmiaru mleczka z twarzy, rozsmarowuję je palcami, a to bardzo delikatne i przyjemne (no, ważne tylko żeby dłonie były czyste)
    d) konsystencja - zwykła, jak na mleczko, lejąca się, ale nie ma mowy o skapywaniu z twarzy
    e) działanie - ściąga makijaż. Może nie ściągnie wszystkiego (patrz: b) od razu, ale używając toniku po mleczku można ładnie oczyścić sobie skórę z kosmetyków
    f) tłuste, ale współgra z moją mieszaną cerą! Myślę, że przy cerze normalnej również się sprawdzi. Przy tłustej - możliwe. Suchej wypisanej na opakowaniu nie ma, poza tym wydaje mi się że dla naprawdę suchych twarzy mogłoby być paradoksalnie odrobinę za męczące.

Rzeczy, które mnie nie powalają:
    a) zapach - nie ziębi ani nie grzeje, ale gdyby był inny, tobym się nie obraziła
    b) opakowanie - zasadniczo nic do niego nie mam bo lubię prostotę, ale byłoby fajniej, gdyby było przezroczyste (łatwo ustalić ile mleczka jeszcze mamy i tak dalej)

Ze swojej strony polecam, bo za taką cenę naprawdę nie jest to zły produkt. Ja używam go w połączeniu z tonikiem z tej samej serii i sprawdzają się naprawdę nieźle.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Fidare za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni, nie dla mnie
  • Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się ten zapach. Poprostu mdli mnie. Do zmywania dużych zastrzeżeń nie mam, chociaż trochę tłustą cerę po nim mam i jak wpadnie do oka to szczypie. Używam go tylko wtedy kiedy muszę i to z zatkanym nosem
    Plusy:
    - w miarę wydajny

Minusy:
    - zapach
    - szczypie w oczy
    - tłusta cera po użyciu

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić rosarioV za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Plusy :

+ konsystencja ,
    + zapach,
    + dobrze sobie radzi z demakijażem twarzy,
    + dobrze przygotowuje cerę ,

Minusem dużym jak dla mnie jest to , że podrażnia oczy.
    Moja cera jest po nim tłusta, muszę uważnie dozować mleczko.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StokrotkaLilly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moje ulubione mleczko do demakijażu!
    + jest tanie
    + baaardzo wydajne
    + dobrze zmywa makijaż
    + ładnie pachnie
    + produkt łatwo wydostać z opakowania
    + nie podrażnia ani skóry ani oczu
    + nie ściąga skóry
    + nie pozostawia skóry lepkiej ani tłustej
    + jest dostępne praktycznie wszędzie

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opak

Chcesz pochwalić kaate93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale bez rewelacji.
  • Zaletami są z pewnością dostępność i cena.
    Mleczko nawet dobrze zmywa makijaż, cera po użyciu jest ładna i świeża.
    Przy demakijażu oczu pojawiają się problemy, trzeba się trochę namęczyć. Niestety po dostaniu się do oka szczypie przez dłuższy czas.
    Są z pewnością lepsze mleczka.
    Ale dla osób o niewygórowanych oczekiwaniach jest to bardzo dobra propozycja.Używam tego produktu od: 1 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karollova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobry
  • Jak dla mnie całkiem niezłe, ale nie najlepsze mleczko do demakijażu. Ma ładny zapach, jest tanie, dostępne praktycznie w każdej drogerii. Jednak z jego zmywaniem jest tak sobie. Nie jest najgorsze, ale jednak nie zmywa wszystkiego perfekcyjnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić grewana za czytelną i pomocną recenzję?