Powiększ Dax Cosmetics, Perfecta Age Control 35+ Biopeptox, Hydrożelowe płatki kolagenowe pod oczy

Zgłaszająca osoba: kiah

Hydrożelowe płatki pod oczy błyskawicznie wygładzające zagniecenia i zmarszczki mimiczne. Polecane do pielęgnacji każdego typu skóry, dla osób po 35. roku życia. Zawierają kolagen oraz witaminy A i E o silnych właściwościach wygładzających, liftingujących i nawilżających skórę. Ponadto wyciąg z zielonej herbaty rewelacyjnie redukuje opuchliznę i cienie pod oczami, a ekstrakt z aloesu oraz alantoina łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Dzięki zastosowaniu ultranowoczesnej, hydrożelowej technologii, składniki aktywne dostarczane są bezpośrednio do najgłębszych warstw naskórka, co intensyfikuje i znacznie przyspiesza działanie płatków. Efekt działania widoczny już po pierwszym zabiegu.

Cena: 20zł / 5x2szt.
/ic/

• Miłe zaskoczenie
  • Plusy

+ ładnie wygładzają skórę pod oczami. Z doświadczenia wiem, że takie płatki działają lepiej kiedy się je trzyma pod oczami kilka godzin (raz nawet założyłam na noc, ale mi się poodklejały). Dodatkowo kilka godzin przed aplikacją chłodzę je w lodówce. A po kliku godzinach noszenia tych płatków skóra jest wygładzona, bardziej rozświetlona i cienie pod oczami są mniejsze. I to już po pierwszej aplikacji!!

Ps. Na początku z przyzwyczjenia nałożyłam płatki bezpośrednio na skórę. Dopiero przy drugiej aplikacji na krem pod oczy (tak jak sugeruje producent). Nie widzę żadnej różnicy w działaniu. Dla mnie efekty są takie same.

+ cena i dostępność

W sumie nie mam się do czego przyczepić. Spełniają swoją rolę przyzwoicie.

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię je
  • Kupuję je raz na jakiś czas i stosuję w awaryjnych sytuacjach kiedy moje oczy są bardzo zmęczone. Płatki, jak dla mnie, przeciwdziałają opuchnięciom. Nie zauważyłam efektu liftingującego ale to być może dlatego, że moje zmarszczki mimiczne są jeszcze bardzo małe. Staram się używać ich na krem pod oczy. Dają uczucie przyjemnego chłodzenia. Jedne płatki wykorzystuję kilka razy. Przechowuję je w lodówce. Cena jest bardzo atrakcyjna, są dostępne w każdej drogerii. Mają też fajny kształt i dobrze przylegają. Polecam.

Używam tego produktu od: niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić madziusia86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki gadżecik raczej:/
  • Mam fioła na punkcie produktów pod oczy, niestety fioł zaczął się zbyt późno, kiedy już zmarszczki pierwsze, ale wyraźne były.
    Poza tym skóra z natury sucha, częste mrużenie oczu (krótkowidz), latka też lecą:/.

Pokładałam spore nadzieje, niestety zostały spełnione.

+ nawilżają niewątpliwie

+ lekko napinają

+ są łatwe w użyciu

+ niedrogie

+ dostępne

ale:

- nawilżenie na kilka h

- napięcie j.w.

- nie redukują żadnej zmarszczki, dają tylko komfort nawilżonej, wypoczętej skóry na owe kilka h

Kiedyś się zawzięłam i nakładałam codziennie przez 2 tygodnie.
    Też zero trwałego efektu i ani jedna zmarszczuchna nie znikła.

Dopuszczam, że może pomóc osobom bez problemów pod oczyma i ze skórą normalną, czyli nie suchą i nie szkodzą.
    I tylko dlatego daję te 2+

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: sporo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działają!
  • Bardzo fajny produkt dla osób, które mają - tak jak ja - problem z obrzękami i cieniami pod oczami. Płatki redukują je na 2-3 dni Ostatnio miałam taką sytuację, że w nocy spałam tylko 2 godziny, byłam wykończona w pracy a koleżanka do mnie: ale Ty ładnie wyglądasz! Faktycznie, na mojej twarzy nie było poznać oznak zmęczenia (normalnie miałabym zapuchnięte oczy jak prosiak), chociaz płatki uzyłam 2 dni wcześniej . Szczerze polecam te i te 45+, działąją podobnie

Chcesz pochwalić fajka30 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • dobry produkt
  • Płatki kupiłam w HEBE za 3,70 za dwie sztuki. Od razu postanowiłam je wypróbować. Ich wielkim plusem jest to, że przyklejają się do skóry dzięki czemu nie trzeba przez pół godziny leżeć w łóżku jak kłoda. Po nałożeniu chłodzą skórę pod oczami co daje naprawdę super efekt ukojenia. Ja płatki trzymam od 30 do 40 min.Zaraz po ich zdjęciu skóra jest mięciutka i nawilżona. Efekt utrzymuje się do 2ch dni także super. Dla mnie to naprawdę super produkt

Używam tego produktu od: 2ch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 5 par płatków

Chcesz pochwalić emiie za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 446 raz(y)
  • Trzeba na nie znaleźć sposób
  • Płatki kupiłam podczas kompletowania mojej kosmetyczki na weekendowy wyjazd. Wiedziałam, że czekają mnie dwie noce, w trakcie których będę krótko spała (3-4h) i liczyłam, że płatki pomogą mi przywrócić oczy 'do życia' następnego dnia.

Cóż, myślę, że jest to sympatyczny produkt i warto go wypróbować, szczególnie, że cena jest niska.

Od razu spodobała mi się formuła płatków - dwa mięsiste, duże płatki, które genialnie przyklejają się do skóry. Naprawdę bardzo komfortowo się je nosi. Nic się nie odkleja, nie przesuwa, nie ciągnie. Pod tym względem naprawdę super!

Płatki są mocno nasączone i myślę, że spokojnie można ich użyć dwa razy. Ja tak zrobiłam - za pierwszym razem nakleiłam je tylko na 15 minut, później żal mi było je wyrzucić (wciąż wyglądały identycznie jak zaraz po wyjęciu z opakowania), więc nakleiłam ponownie na plastikową zakładkę i schowałam do opakowania.

Użyłam ponownie następnego dnia, tym razem na dłużej (około 40-50 minut podczas drzemki). Śpię twarzą w poduszce, a nic mi się nie odkleiło ani nie przesunęło, więc ponownie plus za fakturę płatków

Bardzo bałam się podrażnień, bo mam mega wrażliwe oczy, ale nic takiego nie miało miejsca, oczka były wręcz ukojone, więc wrażliwcom i soczewkowcom polecam.

Teraz trochę o efektach. Generalnie szału nie ma, ale myślę, że trzeba znaleźć swój sposób na te płatki, wtedy będą działać lepiej. Zaraz po odklejeniu widać różnicę (skóra bardzo ładnie nawilżona, jakby nasączona olejkiem, cienie odrobinę zredukowane, to samo z opuchlizną), jednak po jakimś czasie (u mnie około 60min) wszystko wraca do normy i nie ma efekty WOW.

Myślę, że te płatki mają gigantyczny potencjał i wystarczy znaleźć na nie dobry sposób, a będą robiły cuda. Moje spostrzeżenia:

1. lepiej trzymać je w lodówce
    2. lepszy efekt dają założone dłużej niż 20min, najlepiej na noc (lub podczas drzemki)

Mimo że efekty jak na razie mnie nie powaliły, mam zamiar kupić kolejne opakowanie i tym razem będę stosować płatki na noc przez 3-4 dni z rzędu, uważam, że w takiej formie mogą dać boski efekt.

Polecam do wypróbowania, szczególnie, że cena niziutka (3.99). Naprawdę warto przetestować ten produkt, komfort stosowania jest bardzo wysoki.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (użyłam dwa razy)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo smerfne płatki!
  • moim zdaniem w kategorii drogeryjne płatki pod oczy jest to najlepszy dostępny produkt. mam 29 lat, praktycznie żadnych zmarszczek w okolicach oczu (to chyba kwestia dobrych genów, bo raczej mała w tym moja zasługa). jeżeli już okolice oczu sprawiają mi problemy, to jedynie w kwestii przesuszenia i "wymiętolenia" w sezonie grzewczym, po zarwanych nocach obserwuję też podpuchnięcia nie pod samymi oczami, tylko niżej, tak jakby na szczytach kości policzkowych (albo dokładniej mówiąc tam, gdzie jak lubię sobie wmawiać, na mojej okrągłej buzi się one znajdują). do naprawiania takich problemów płatki Daxa są rewelacyjne!

- idealnie przylegają do skóry, absolutnie nic się nie odkleja (producent zaleca trzymać je 20-30 minut, ja chodzę w nich zawsze godzinę - przez ten czas są "przyspawane" do okolic oczu)
    - trzymam je w lodówce, więc dają nawet spotęgowany, wspaniały efekt chłodzenia, który długo się utrzymuje (ok.30 minut) - już chociażby w ten sposób niwelują opuchliznę
    - nie podrażniają, a okolice oczu mam wrażliwe
    - zmniejszają zasinienie i zaczerwienienie, które u mnie występuje w stopniu znacznym (w moim przypadku jest to kombinacja genetyczno-"długo-siedzeniowo-komputerowa")
    - nawilżają, przez co drobne linie mimiczne z przesuszenia znikają (efekt utrzymuje się 2-3 dni, może krótko, ale dobre i to - cudów nie ma, nie oszukujmy się, że płatki z kolagenem i nasączone zieloną herbatą wyprasują nam na stałe zmarszczki głębokości Rowu Mariańskiego)
    - są dość duże żeby nachodzić na okolice podoczne, o których pisałam wyżej, a jednocześnie dobrze wyprofilowane, nieprzeszkadzające (często zapominam, że je przykleiłam)
    - cena jest rzeczą względną - niby nie są drogie, ale jest to produkt "na raz" i jeżeli ktoś, tak jak ja, stosuje je regularnie 2x tydzień, to jest to koszt 20 zł miesięcznie; my, kobiety, musimy dbać o siebie na tak wielu frontach, że płatki pod oczy są niestety jedynie ułamkiem pielęgnacji - ja miałam to szczęście, że jakiś czas temu trafiłam na promocję 1,50 zł za opakowanie, więc zaopatrzyłam się w zapas na pół roku i kwestia ceny nie była już dla mnie taka istotna
    - dostępność jest b.dobra, są w każdym Rossmannie (w Naturach chyba też, nie wiem na pewno, bo rzadko bywam)
    - bonusem jest bardzo przyjemny, świeży zapach

ja je bardzo lubię i polecam dla kobiet ok.25-30 rż bez większych okołoocznych problemów i dla wszystkich pań przed większym wyjściem, albo rano, po szalonej nocy - efekt jest widoczny od razu, nic się nie lepi, można od razu kłaść makijaż. może są płatki, które działają lepiej, ale są zapewne dużo droższe, a płatki Daxa są niedrogie i można za tą cenę pozwolić sobie na stosowanie ich regularnie, nie tylko od wielkiego dzwonu - efekty są, bez żadnych cudów na kiju, ale jeżeli komuś ten produkt nie przypasuje, przynajmniej nie będzie się katował myślą "cholera, zrujnowałam się na głupie płatki pod oczy!"

Ilość zużytych opakowań: około 40 opakowań (4Ox2)

Chcesz pochwalić lucy pearl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety, brak rezultatów...
  • Od dawna przymierzałam się do zakupu tych płatków. Nie mam jeszcze 35 lat, ale denerwują mnie moje zmarszczki mimiczne. Postanowiłam więc (z uwagi na świetne recenzje) tym specyfikiem je zwalczyć. Bałam się bardzo podrażnienia, bo tak reaguje moja skóra pod oczami na większość kosmetyków, ale na szczęście nic takiego nie nastąpiło. Produkt w żaden sposób nie poprawił jednak stanu mojej skóry pod oczami ( mam tu na myśli zmarszczki czy cienie). Wnioskuję zatem, że ze starszą cerą nie radzi sobie już całkiem. Oczywiście cudów się nie spodziewałam, jednak tutaj widzę całkowity brak rezultatów. Dodam, że płatki są bardzo sztywne i dość niewygodnie się egzystuje z nimi pod oczami Mimo tych minusów myślę, że jeszcze kiedyś je kupię i dam im szansę...

Używam tego produktu od: tylko raz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mango3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto
  • Używam tych płatków od niedawna ale systematycznie(pisząc ta recenzję też mam je przyklejone). Myślę że warto je stosować. Wielkich efektów może i nie ma ale żadem krem , nawet najdroższy ich nam nie da.Nawet jeśli zmarszczki te które mam nie znikną to sądzę że systematyczne nawilżanie spowoduje opóźnienie powstawania nowych.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań (każde na jedną aplikację)

Chcesz pochwalić motylek3503 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne!
  • skuteczne już po razie.
    Dobrze nawilżają, koją zmęczone oczy, zmniejszają cienie. Widać, że znika tez opuchlizna. No i przede wszystkim łatwa aplikacja!

Używam tego produktu od: raz

Chcesz pochwalić ladyfreakish za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Świetna sprawa. Te płatki ustępują tylko płatkom żelowym Beauty Face. Są łatwe w aplikacji, nie odklejają się od skóry, można nawet założyć okulary i o nich zapomnieć. To świetny kosmetyk na delikatną skórę pod oczami, lekko ją ściągają, nawilżają, wygładzają. Stosuję codziennie przez okres tygodnia, robię przerwę i stosuję znowu. Efekty widać.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • prasują zmarszczki
  • Rzeczywiście prasują zmarszczki, ale nie wpływają na ich faktyczne zmniejszenie. Moje zmarszczki pod oczami są widoczne (coraz bardziej), ale tylko gdy się uśmiecham, więc nie zaobserwowałam pozytywnego wpływu kosmetyku na nie. Zadziałał jednak na delikatne zmarszczki (widoczne cały czas) w okolicy ust i na czole (zniknęły).
    Plusem jest także przyjemny zapach i łatwość aplikacji płatków.
    Cena mogłaby być niższa, gdyż jest to produkt jednorazowego użycia.

Używam tego produktu od: wczoraj

Ilość zużytych opakowań: jedno (2 szt.)

Chcesz pochwalić Benzaiten za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!!!!
  • te płatki są rewelacyjne zmniejszyły sie moje zmarszczki mimiczne w okolicy oczu juz po 1 użyciu jedyny minus to cena :p a efekt utrzymuje sie 2-3 dni

Używam tego produktu od: od niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1x2szt

Chcesz pochwalić Ewciaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Mam bardzo wrażliwe oczy. Na większość kosmetyków reagują łzawieniem i podrażnieniem. Bałam się użyć płatków kolagenowych z tego właśnie względu. Moje obawy okazały się na szczęście nieuzasadnione.

Płatki:
    + dobrze nawilżają
    + zmniejszają opuchliznę i zasinienia
    + spłycają zmarszczki
    + nie uczulają
    + łatwo się je aplikuje - odkleja z folii i przykleja pod oczami na 20-30 minut
    + mają ładny, delikatny zapach zielonej herbaty
    + i niską cenę

Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Krolewna76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Zawsze wachałam się przed ich kupnem, że niby taki gadżet, który pewnie nie zadziała.
    Ojj myliłam się, te płatki są naprawde rewelacyjne!

Przede wszystkim są solidnie zrobione, nie odklejają się i są idealnie wykrojone.
    To już połowa sukcesu tych płatków

Jestem młoda, mam zaledwie 20lat ale ostatnio zauważyłam, że moja skóra pod oczami stała się zmęczona, pozbawiona 'tego czegoś'
    Skusiłam się więc na te płatki i już od pierwszego użycia wiedziałam, że co najmniej raz na tydzień bd je stosowac.

Na codzień uzywam dobrych kremów pod oczy tj. biotherm, clarena czy clinique.
    Jednak musiałam wspomagać czymś ich działanie.
    Te płatki momentalnie ujędrniły skóre, napięły ją.
    Przywróciły jej blask. Po prostu rewelacja.

Oczywiście nie mam jeszcze zmarszczek (tylko mimiczne), bardzo dbam o skórę pod oczami ale lubie opalanie i wiem, że mimo chowania twarzy przed słońcem, to nie w każdej sytuacji ukryje ją przed promieniami.
    To zabija kolagen i jej sprężystośc, gęstość...
    Skład płynu jakim nasączone są płatki to istny koktajl młodości dla skóry, witaminy A i E, kolagen, zielona herbata. Wg mnie świetny i bezpieczny do stosowania nawet dla b. młodych kobiet.

Najbardziej lubię stosować je po imprezie, rano przed zrobieniem makijazu kiedy za chwilke nie mogę dać po sobie poznać, że ta noc nie była przespana
    Wtedy oznaki zmęczenia 'puszczają' nie wiem kiedy!
    Można też włożyć je do lodówki, wtedy działanie jest jeszcze lepsze i świetnie pobudzają moje oczy do życia

Na opakowaniu pisze, żeby nakładać je na 20- 30min, ja najczęściej trzymam je właśnie coś koło 20 ale czasami zdażyło się przecholować do ponad godziny i nic się z moją skórą nie stało.
    Generalnie mam wrażliwą skóre i bałam się, że podrażnią ją ale one chyba są stworzone dla wrażliwców

Polecam kupić te płatki, za 5zł mamy świetny kosmetyk, który naprawde działa!

Używam tego produktu od: 1,5msc
    Ilość zużytych opakowań: 6 x2 płatki

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Przymierzałam się do tych płatków chyba kilkadziesiąt razy, ale skutecznie zniechęcały mnie te sugestywne cyferki 35+ W końcu trafiłam na jakąś promocję, kosztowały chyba 2 zł, więc wzięłam. Przynam, że bardzo mile się rozczarowałam. Płatki są bardzo wygodne w użyciu, mają dobry kształt i wymiary. Trzymają się na swoim miejscu, w tym czasie można robić 100 innych rzeczy, a po 20-30 minutach zdjąć płatki i od razu zrobić makijaż. Przyznam, że co do czasu to jednak trzymam je krócej, bo rzadko kiedy przed wyjściem wyrabiam się tak, żeby mieć przynajmniej 20 minut zapasu na te płatki. Jednak nawet po 10 minutach skóra pod oczami wygląda świetnie. Widać różnicę, jest wygładzona, korektor pod oczy aplikuje się rewelacyjnie i trzyma wiele godzin.

Używam ich zawsze prosto po wyjęciu z lodówki. Przyjemnie chłodzą. Zastanawiam się też czy jest sens stosować je np. na dwa razy czy może wszystkie potrzebne składniki wchłaniają się za pierwszym razem i ponownie płatki już zwyczajnie nie mają swoich właściwości. Trochę mi szkoda wyrzucać je po jednym użyciu, kosztują ok. 5 zł, niby nie dużo, ale jak juz raz przekonałam się o ich działaniu, to teraz mam ochotę stosować je codziennie, a to mogłoby niechybnie doprowadzić mnie do bankructwa

Używam tego produktu od: trzech opakowań
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić sarotka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Używam od czasu do czasu przed wielkim wyjsciem lub gdy zaniedbam pielegnacje okolic oczu. Świetnie prasuja drobne linie wygładzaja Oczy sa rozswietlone a cienie znikajaale mysle ze krem nałozony pod dodatkowo poteguje działanie.
    Fajny efekt daja tez zostawione na cała noc jak raz mi sie to zdarzyło po tym jak zasnelam z nimioczy rano jak marzenie

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: duzooo

Chcesz pochwalić sylver55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lifting w plasterku
  • Płatki są rewelacyjne- po prostu rozprasowują zmarszczki pod oczami! Podczas stosowania czułam przyjemne "mrowienie" i chłód. Nigdy bym nie przypuszczała, że "jakieś tam płatki" mogą dać taki efekt . Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić -kasiaczek- za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z odpowiednim krem pod oczy
  • Na początku nie byłam zadowolona z tych fasolek , ale że jak to ja po co kupić 2 czy tam 3 sztuki nie eee, więc je sobie tak z używałam....

Po jakimś czasie zauważam że :raz jest super linie wygładzone cudnie ,innym razem totalna porażka w końcu doszłam do tego iż jest to zależne od kremu pod oczy

U mnie bardzo dobrze współgra z kremem Nivea Visage oraz z Juvena, Rejuven, Vital Eye z koenzymem Q10 oraz kolagenem naturalnym Platinium Inventy

Nakładam je zawsze rano przed wyjściem aby poprawić napięcie skóry pod oczami.

Nie odnotowałam poprawy cieni , ale że jest to u mnie uwarunkowane genetycznie więc nie jestem tym faktem rozczarowana.

Lepsze od tych chyba po 55 r życia nie pamiętam dokładnie ale tak mi się kojarzy

Ogólnie polecam ale z dobrym kremem wtedy efekty są według mnie zadowalające

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: wiele 3x w tyg

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zmarszczki wyprasowane żelazkiem
  • Ostatnio kupuję maseczki wielofunkcyjne( na twarz, szyję i pod oczy) - oprócz oczyszczających, przeciwtrądzikowych , a kilka razy same maseczki pod oczy , jakoś tam działały , nawilżały i tyle
    Ten preparat , na krótko bo może z kilkanaście godzin ale faktycznie prasuje zmarszczki ( mam niezbyt głębokie, wynikające z mimiki , nie z zwiotczenia czy wysuszenia skóry). Tym samym przez kilkanascie godzin nie mam zmarszczek pod oczami
    Minusik: troszkę sztywne ale czym 20 minut dyskomfortu dla urody
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić anetca za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 202 raz(y)
  • Będę się ich trzymać
  • Generalnie staram się dbać o siebie systematycznie, nie zrywami. Mam jednak niestety fatalną przypadłość pomijania pielęgnacji okolic podocznych. Raz na jakiś czas w przypływie paniki kupię jakiś krem pod oczy (inna sprawa, że kupić taki, który mi odpowiada, to prawdziwa Mission Impossible), poużywam go 2-3 dni, i jak to w piosence Wiesława Michnikowskiego: "za chwilę już to mija mi". Jeśli się weźmie pod uwagę fakt, że noszę okulary, mnóstwo siedzę przy komputerze, często nienaturalnie mrużę powieki i ogólnie dużo "robię oczami", popełniam kardynalny grzech pielęgnacyjny. Cóż, już tak mam, próbowałam to zmienić, ale chyba już nie dam rady. Dobrze chociaż, że nie mam z natury horrendalnych cieni czy opuchnięć.

Na szczęście kiedyś właśnie podczas ataku wyrzutów sumienia względem moich oczu kupiłam te płatki Daxa. I to był strzał w dziesiątkę! Forma świetna: żadnego babrania się, namaczania płatków w roztworze (a i z takimi wersjami miewałam do czynienia). Trochę duże są, fakt. Wystarczyłyby chyba nawet do pokrycia przestrzeni pod powiększonymi oczami Lady Gagi w teledysku "Bad Romance". Ale w sumie to przecież nie zaszkodzi: po prostu pielęgnuje się większy obszar skóry. Aplikacja bajecznie prosta, uczucie po nałożeniu przyjemne - ja mam wrażenie, że skóra wręcz pije składniki odżywcze - a efekt po użyciu nie do pogardzenia. Skóra jest odprężona, wygładzona, rozjaśniona, zmarszczki mniej widoczne. Podoba mi się to, że sprawiają, że wszystko się pod nimi wchłania: i ten poprzedzający krem, i sam płyn, którym są nasączone płatki. Nic się nie lepi, nie klei, nie maże. Czego więcej chcieć? Może tego, żeby mi się chciało jeszcze częściej je stosować - wtedy i efekty byłyby trwalsze.

Tak więc podwójna z tych płatków dla mnie korzyść: pierwsza to taka, że przez to, że z przyjemnością ich używam, w ogóle poświęcam trochę uwagi obszarowi pod oczami, a druga - że zmuszają mnie one dodatkowo do zastosowania kremu, którego przy innych płatkach bym nie użyła.

Ilość zużytych opakowań: parę opakowań

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić allie za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa!!
  • Testuję, testuję, często kupuję i oddaję, nieczęsto wracam do kosmetyków, bo nie widzę efektu - szczególnie nieczęsto widzę działanie kosmetyków pod oczy. Płatki są chlubnym wyjątkiem, bo ładnie wygładzają skórę i lekko spłycają zmarszczki, które skądinąd lubię, bo widać po nich, że się lubię śmiać )). Płatki są kapitalnie proste w użyciu, nie drażnią, prawie niewyczuwalny zapach, ale widoczne efekty. Dla mnie to "must-have".

Ilość zużytych opakowań: 3-4? i mam zapas!!

Chcesz pochwalić szpilla za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Bardzo fajny produkt. Przyjemna aplikacja, płatki są mięciutkie, puchate i dobrze trzymają się na skórze. Bardzo delikatnie się je usuwa- bez niepotrzebnego rozciągania. Mnie osobiście lekko napina skórę przez co deobne zmarszczki są właściwie niewidoczne- no chyba że się uśmiecham-wtedy nie da się ich ukryć . Cudów nie zdziałają ale łądnie napinają skórę i lekko rozświetlają.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Chcesz pochwalić likes za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne!
  • Sa na pewno przyjemne,fajne uczucie nawilzenia,wyczuwalne w dotyku,korzystna cena.Nie zauwazylam,zeby wygladzaly zmarszczki ale przynajmniej poprawiaja mi samopoczucie.Podsumowujac:jako nawilzenie moga byc,jako wygladzacz zmarszczek raczej nie widac efektow,plus za szybkie i wygodne nakladanie

Używam tego produktu odlugo
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić renata1965 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Super!
  • Kupiłam z ciekawości, teraz jestem nimi zachwycona i nie wyobrażam sobie już bez nich życia ))
    Naprawdę to jest bardzo dobry produkt.
    Nakładam na noc na krem pod oczy idę w tych płatkach spać. W ciągu nocy jak się przebudzę to je ściągam. Rano skóra wokół oczy jest zrelaksowana i faktycznie zmarszczki są wygładzone (no cudu nie będzie żeby ich nie było). Ale ten przyjemny relaks wypoczętej skóry .... ach
    Naprawdę polecam miło się jej stosuje, nic nie odpada nie trzeba walczyć z płatkami one delikatnie do skóry przylegają. Super.

Używam tego produktu od: ok. 2 - 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 3 i następne już czekają

Chcesz pochwalić Ayaka za czytelną i pomocną recenzję?