Revlon, ColorStay, Eyeliner (Kredka do oczu)

Powiększ Revlon, ColorStay, Eyeliner (Kredka do oczu)

Zgłaszająca osoba: mmaya

Kredka do oczu Revlon ColorStay jest bardzo trwała, gwarantująca 16-godzinny, piękny i intensywny kolor. Kredka ta jest wodoodporna, nie rozmazuje się i nie ściera. Aplikację ułatwia wysuwany wkład kredki. Kontur oka jest bardzo dobrze podkreślony a spojrzenie nabiera wyrazistości. Kredka dostępna jest w pięciu kolorach.

Cena: ok. 36zł

• coś z nią nie tak...
  • Kredki używam od ponad 5 miesięcy i mam wrażenie, że coś jednak z nią nie tak...chciałam wierzyć, że to tylko mój wymysł, ale jak zaczęłam używać innych, chociażby AVON to szybko zmieniłam zdanie. Kredka jest ok, ale nie nadaje się do zrobienia dokładnego, perfekcyjnego makijażu, ponieważ łatwo się rozmazuje, zostawia brzydkie ślady po oczami, które w dodatku trudno zmyć. Ma dziwną konsystencję. Kolor jest dosyć wyblakły, nie jest to mocna, intensywna czerń. Moim zdaniem zasługuje na 3.

Używam tego produktu od: ponad 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić hot_jasmine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale się rozmazuje
  • Jestem w trakcie testowania kredek/eyelinerów. Miałam tańsze, teraz przyszedł czas na droższe. Pigment tej kredki jest wyraźny. Czarny pozostaje czarny. Natomiast nie wiem, może to kwestia tego, że mam cerę raczej tłustą z fragmentami wrażliwej, kredka rozmazuje mi się na powiece. Nawet po użyciu bazy pod cienie do powiek i lekkiego przypudrowania powieki. Miałam konturówkę Gosh'a i nie miałam problemów. Kredka jest trochę za miękka przez co trochę za szybko się zużywa. A niestety nie mogę sobie pozwolić, żeby kupować ją co miesiąc. Ale ogólnie polecam, ponieważ jest łatwa w użyciu i kreska jest wyraźna. Dalsze czynniki, to, czy się utrzyma na powiece to myślę, że to kwestia tego, jaka jest cera itd.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlackMusic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Mam kolor czarny tej kredki

+ idealnie sprawdza się na malowaniu przy dolnych rzęsach oczu
    + jest trwała, spokojnie wytrzymuje cały dzień
    + nie rozmazuje się, nie spływa, nie robią się grudki
    + wygodna aplikacja, bezproblemowa i poręczna!
    + nie uczula i nie podrażnia oczu
    + wydajność- wystarczyła na 8 miesięcy przy codziennym stosowaniu

- cena, kredkę dostałam w prezencie. Za tą cenę napewno bym jej nie kupiła sama
    - nie nadaje się do robienie kresek na górnej powiece, kolor wychodzi szarawy i jest toporna. Ale nie winię jej za to, ponieważ do tego służy mi eyeliner z prawdziwego zdarzenia. Ta kredka ma u mnie inne zastosowanie
    - trochę kredki ułamało się w trakcie aplikacji, a nie wysuwałam jej dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jeannee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna
  • Zaczne od tego ze jestem absolutnym antytalentem jesli chodzi o malowanie kresek na gornej powiece.Eyelinera w ogole juz nie uzywam gdyz po 10tym opakowaniu roznych firm sie poddalam.Nie umiem nigdy zrobic sobie dwoch idealnie takich samych prostych kresek.Z ta kredka pierwszy raz mi sie to udalo i za to ja kocham! Idealnie proste latwe kreski.Kredka praktycznie maluje je sama.Jest bardzo precyzyjna.Ma idealna do tego konsystencja ani za miekka ani zbyt klujaca w oczy.Jest jej mega duzo w opakowaniu(jak ja do konca wykrecilam to bylam w szoku ile produktu tam sie miesci).Plus za to ze jest wykrecana bo mamy spokoj z temperowaniem wiec jest dobra na wyjazdy.Kredka ma bardzo intensywny pigment.Plus tez za trwalosc-nic mi sie w ciagu dnia nie odbija ani nie rozmazuje-caly dzien na swoim miejscu! Ogolnie produkt podbil moje serce.Cena jest malutka a kosmetyk super Używam tego produktu od: ok 3 mcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem jest godna polecenia. Najlepsza kredka z jaką miałam do czynienia.
  • Posiadam kredkę w kolorze black

Plusy:

- trwała
    - łatwa w użyciu (nie trzeba jej temperować, dobrze się nakłada, nie jest ani za twarda, ani za miękka, taka w sam raz)
    - nie odbija się na powiece
    - przystępna cena (przez internet w okolicach 20 zł)

Minusy:

-trudna do zmycia

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić monissssia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo trudną ją zmyć
  • Jest to moja pierwsza wysuwana kredką to malowania kresek na górnej powiece, dlatego na początku bałam się, że nie będe umiała jej używać. Wprawy można nabrać w kilka dni, jednak kreska na prawych oku zawsze wychodzi mi dużo lepiej niż na lewy, co jednka nie jest winą kredki, a moje ręki.
    Dlatego, też oceniajac jej działanie na prawym oku - można narysować i bardzo cienką i grubszą linię, tuż przy rzęsach. Nie rozmazuje sie, bardzo trwala, kilkanaście godzin trzyma się na oku w nienaruszonym stanie. kolor bardzo ładny, nie węglowo czarny, a tak matowo złamany.
    Jednak bardzo duży minusem jest to, ze nie da się jej zmyc. Płyny do demakijażu nie dają sobie rady. Zmywam ją olejkiem rycynowym, ale i tak musze użyć wacika i poprawić patyczkami kosmetycznymi. Odejmuje za to dwie gwiazdki, ponieważ zmycie jej zajmuje dużo czasu plus nigdy nie mam pewności czy usunęłam ją do końca.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarna_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Kredka może i jest trwała, lecz poza tym jest dla mnie kompletnie bezużyteczna. W teorii mam kolor czarny, lecz na oku wygląda to jak szarość. Kredka jest twarda i ciężko się ją nakłada. Jedyny plus jest taki, że się nie rozmazuje.

- kolor
    - konsystencja
    - ciężko się nakłada

+ trwałość
    + nie da się jej rozmazaćUżywam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: dwie

Chcesz pochwalić firaen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Swita trójca - podkład, tusz, kredka.
    Kredek przewija mi się przez kosmetyczkę cała masa. Revlon ColorStay zamówiłam przez Allegro przy okazji robienia zakópów kosmetycznych.

Nie używałam wysówanej kredki nigdy - ta była pierwsza. Bałam się ze nie będe mogła jej zastrugac, więc szybko zrezygnuje z używania.
    Patent wysuwanego rysika odpowiada mi jednak bardzo.

Kredka robi precyzyjną, bardzo cięka kreskę. Można również namalować grubszą krechę za jednym pociągnięciem. Kolor czarny, smolisty, matowy.

Na początku była strasznie tępa na powiece. Nie umiałam jej nałożec równo. Kawałek nawet mi się złamał.
    Jednak odkryłam ze nakładanie kredki na minimalnie wiekszej ilosci podkładu sprawdza się idealnie.

Nakładam troszkę więcej podkładu niż zazwyczaj na powiece i kredka staje się miękka, szybko radzi sobie z kreską. Robi równe linie. Można nią operowac chwilkę po nałożeniu na oko tzn rozmazac do smoky, wyciągnąc kreskę gumką na kocie oko.
    A potem zastyga. I już tak zostaje. I może padac, wiac, może lac się po mnie pot strumykami. A kredka zostaje na powiece w stanie idealnym. Po 14- 16 godzinach wygląda tak samo jak rano. Po wieczornym fitnessie zostaje w miejscu, po bieganiu również.
    Nie obsypuje się, nie kruszy. IDEAŁ.

Jedynie zmycie jej z oczu jest uciążliwe delikatnie, dlatego usuwam całosc makijażu oka oliwką dla dzieci.

Kupie ją ponownie.

Używam tego produktu od: 3 miesiąc

Chcesz pochwalić alma11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Moja pierwsza kredka do oczu. Zalupiona po jakimś pokazie makijażu, gdzie Pan Makijażysta narysował cieniuteńką linię jednym pociągnięciem, wydało mi sie to tak proste, że od razu kupiłam tą kredkę, przekonana, że mi się też uda. I niespodzianka tą kredką łatwo malować, niezależnie czy chcę cienką kreseczkę, czy mocną grubą kreskę ona to robi. I to jak. Absolutna precyzja, duża trwałość /najdłużej miałam ją 26h i wytrzymała bez szwanku/. Policzyłam dla potrzeb wizazu-używam jej od 13 lat, w tym czasie kupowałam ją już wszędzie, ale jak to z Revlonem, najłatwiej trafić w USA, ale zdarzają się miejsca w Europie i jest allegro i e-bay. Teraz też ta kredka ma inne opakowanie, a ja wiernie nie marudzę na uciążliwości zakupu i kupuję. Serio mam wrażenie, że ona sama maluje, żadną inną kredką nie jestem w stanie narysować od razu cieniuteńkiej kreseczki, a tą bez problemu. Odnośnie kolorów to teraz mam drugą czarną, wcześniej używałam brązowo-czarnej. Ta czarna też sama maluje

Używam tego produktu od: od 13 lat
    Ilość zużytych opakowań: sporawo

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo trwała, idealna
  • To jest moja ulubiona kredka do oczu. Lepsza niż kredki lancome czy diora, niezwykle trwała i w pięknych kolorach.
    Jako jedyna z używanych przeze mnie trwałych kredek naprawdę utrzymuje się na powiekach bardzo, bardzo długo!

Nie wiem tylko, czy jest dostępna w Polsce.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić aimere za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij