Delia, Krem rozjaśniający do włosów

Powiększ Delia, Krem rozjaśniający do włosów

Zgłaszająca osoba: agacior89

Krem do rozjaśniania włosów jest doskonałym preparatem przeznaczonym do stopniowego rozjaśniania włosów. Specjalnie wyselekcjonowane substancje nawilżające chronią włosy przed uszkodzeniem w czasie zabiegu rozjaśniania, dzięki czemu zachowują one naturalną strukturę oraz połysk.

Cena: 6zł / 50g
/e/

• Dlaczego nie
  • Zdecydowanie kupiłabym go jeszcze raz. Może i nie rozjaśnił bardzo mocno moich włosów, ale za to po zabiegach w ogóle ich nie zniszczył. Wyszło coś jakby miodowy blond i świetnie się nadawało do koloryzacji. Jedynie co mi się nie spodobało, to beznadziejna aplikacja, momentalnie zasycha i ciężko go rozczesać i to, że wydajny nie jest, ale nie zniechęca mnie to (za taką cenę...). Tylko czy ktoś wie, gdzie można go kupić? Ostatnio nigdzie nie mogę znaleźć...

Chcesz pochwalić xznt za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Cena tego rozjaśniacza jest dość niska. Z tego co pamiętam można go kupić w Rossman z około 6 zł. Jedno opakowanie wystarczy na rozjaśnienie włosów długości do ramion. Zapach jest dość odpychający. Jednakże ten rozjaśniacz jest naprawdę skuteczny. Nadaje się również do rozjaśniania poszczególnych pasemek lub pasm włosów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!
  • Coś strasznego! Długi czas rozjasniania = mocne zniszczenie wlosy po tym kremie nadaja sie tylko DO ŚCIĘCIA w tym przypadku cena = jakość a raczej jej brak. Nigdy wiecej nie kupię i stanowczo NIE POLECAM

Używam tego produktu od: mesiac

Chcesz pochwalić Maaguchaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi.
  • Mam naturalne blond włosy, chciałam rozjaśnić je lekko na końcach, więc krem nałożyłam mniej więcej od połowy długości włosów. Nie zrobił kompletnie nic. Nie zniszczył włosów, ale też nijak nie rozjaśnił. Jest tani, w promocji w rossmanie zapłaciłam za niego 4 zł, więc wręcz śmiesznie mało. Jednak są to zmarnowane 4 złote, nie polecam.

Używam tego produktu od: jeden raz użyłam

Chcesz pochwalić coellia za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ!
  • "Nie" przy pytaniu, czy kupiłabym ten produkt ponownie to stanowczo za mało. NIGDY W ŻYCIU!

Skusiłam się na niego dlatego, że był tani (przecena w Rossmannie), a ja niezadowolona z działania innych produktów rozjaśniających chciałam spróbować czegoś nowego. Nałożyłam go na włosy i... właśnie. Po pierwsze - niemiłosiernie śmierdzi. Ale nie spodziewałam się perfum, tylko skutecznego rozjaśniacza, więc to mnie jeszcze nie zraziło. Nakładało się go strasznie. Po zaledwie kilku minutach miałam dziwne wrażenie, że za chwilę wypali mi skórę głowy. Spłukałam go po pół godziny bojąc się, że wypadną mi wszystkie włosy. Nie wypadły, to fakt, ale strasznie się zniszczyły. Długo doprowadzałam je do porządku.
    Plusem jego jest to, że faktycznie rozjaśnił. Przez dwa lata farbowałam włosy na kawowy brąz, więc były naprawdę ciemne. Rozjaśniły się do średniego odcienia brązu.
    Ale musiałam ściąć połowę włosów, bo maski i odżywki nie były w stanie ich odratować.
    Nigdy więcej.
    Używam tego produktu od: używałamIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Wziiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo!
  • Chciałam rozjaśnic końcówki, więc skusiła mnie cena. Chyba ok. 5 może 6zł
    Cóż, po rozjaśniaczu spodziewalam sie tego, ze moje włosy będą jaśniejsze, ale niestety sie przeliczyłam.

+cena

-brak jakiegokolwiek efektu rozjaśnienia
    -brak rękawiczek ochonnych!
    -zniszczył mi włosy (mimo, ze nie rozjaśnił) ale były to tylko końcówki, wiec wystarczyło obciąć, ale nie wyobrażam sobie co by było, gdybym nalożyła na całą głowę

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIWNA SPRAWA
  • Często ostatnio rozjaśniałam włosy i nie były w najlepszej kondycji po różnych zabiegach, dlatego zdecydowałam się na delię bo koleżanka doradziła, że efekt jest delikatny, w sensie, że mniej niszczy włosy.
    Tu się akurat zgodzę, bo rzeczywiście włosy były normalne
    Ale niestety efekt nieporażający.
    Przy innych rozjaśniaczach, choćby o 2,3 złote droższych po 20 minutach miałam już blond (np po schodzeniu z ciemnej czekolady).
    Ten krem trzymałam na głowie ponad 2 godziny a zrobił mi coś w rodzaju ciemnego blondu/jasnego brązu i było to tak mysie i nijakie, że od razu trzeba było pokryć inną farbą.

Używam tego produktu od: kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zbroja za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • MASAKRA
  • Dzisiaj nalozylam drugi raz ten niby rozjasniacz a efektow jak nie bylo tak nie ma ! Nigdy wiecej nie zakupie tego syfu , lepiej dolozyc troche pieniedzy i kupic cos lepszego . Dalabym zero gwiazdek ale nie mozna

Używam tego produktu od: dzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki z kremem

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Digut za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ale fajny
  • Jestem jasną blondynką, ale zimą przez brak słońca, zawsze ciemnieją mi włosy. Nie lubię takiego odcienia, wiec w tym roku zdecydowałam się na rozjaśnianie.
    Mam miłe doświadczenia z firmą Delia, więc wybór padł na ten krem rozjaśniający.
    Pudełko zawiera saszetki z emulsją i tubkę z kremem. Minus za brak rękawiczek w środku, ale ostatecznie poratowałam się woreczkami foliowymi.
    Krem bardzo łatwo i wygodnie daje się rozprowadzić na włosach. Na opakowaniu było napisane, żeby trzymać go 30-40 minut; ja trzymałam trochę więcej, około godziny.
    Zmywając krem zauważyłam, że włosy są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, jak po nałożeniu odżywki... ale przede wszystkim, udało mi się uzyskać piękny, jasnozłoty blond na włosach
    Niestety, rozjaśniacz ten ma też pewną wadę (oprócz braku dołączonych rękawiczek)- strasznie śmierdzi; przy mieszaniu i nakładaniu zapach jest po prostu duszący, i drażni oczy.
    Mimo wszystko efekt końcowy jest na tyle zadowalający, że takie małe wady da się przeżyć.

Myślę, że jeśli będę chciała kiedyś jeszcze rozjaśnić włosy, to użyję kremu Delii.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić plague za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę OK
  • Rozjaśniałam nim włosy 4 razy. Za pierwszym z ciemnej porzeczki zrobił mi rudy...nic dziwnego, ale działanie porządne. Póżniej działał coraz słabiej tak więc kolor jasny rudy, porobił gdzie niegdzie blond refleksy, odrost ciemnego blondu na jasnyblond bez żóltych refleksów. Więcej już nie chce rozjaśniać moich włosów więc trzeba próbować z innymi.
    Jak na rozjaśniacz nie zniszczył mi włosów mimo częstych rozjaśniań.
    Podoba mi się jego konsystencja i przyjazna cena.
    Używałam na jeden zabieg dwa opakowania na długie gęste włosy, starczało na styk.

Ilość zużytych opakowań: może i 10 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BloodyM za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij