Delia, Krem rozjaśniający do włosów

Powiększ Delia, Krem rozjaśniający do włosów

Zgłaszająca osoba: agacior89

Krem do rozjaśniania włosów jest doskonałym preparatem przeznaczonym do stopniowego rozjaśniania włosów. Specjalnie wyselekcjonowane substancje nawilżające chronią włosy przed uszkodzeniem w czasie zabiegu rozjaśniania, dzięki czemu zachowują one naturalną strukturę oraz połysk.

Cena: 6zł / 50g
/e/

• Dlaczego nie
  • Zdecydowanie kupiłabym go jeszcze raz. Może i nie rozjaśnił bardzo mocno moich włosów, ale za to po zabiegach w ogóle ich nie zniszczył. Wyszło coś jakby miodowy blond i świetnie się nadawało do koloryzacji. Jedynie co mi się nie spodobało, to beznadziejna aplikacja, momentalnie zasycha i ciężko go rozczesać i to, że wydajny nie jest, ale nie zniechęca mnie to (za taką cenę...). Tylko czy ktoś wie, gdzie można go kupić? Ostatnio nigdzie nie mogę znaleźć...

Chcesz pochwalić xznt za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Cena tego rozjaśniacza jest dość niska. Z tego co pamiętam można go kupić w Rossman z około 6 zł. Jedno opakowanie wystarczy na rozjaśnienie włosów długości do ramion. Zapach jest dość odpychający. Jednakże ten rozjaśniacz jest naprawdę skuteczny. Nadaje się również do rozjaśniania poszczególnych pasemek lub pasm włosów.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!
  • Coś strasznego! Długi czas rozjasniania = mocne zniszczenie wlosy po tym kremie nadaja sie tylko DO ŚCIĘCIA w tym przypadku cena = jakość a raczej jej brak. Nigdy wiecej nie kupię i stanowczo NIE POLECAM

Używam tego produktu od: mesiac

Chcesz pochwalić Maaguchaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie robi.
  • Mam naturalne blond włosy, chciałam rozjaśnić je lekko na końcach, więc krem nałożyłam mniej więcej od połowy długości włosów. Nie zrobił kompletnie nic. Nie zniszczył włosów, ale też nijak nie rozjaśnił. Jest tani, w promocji w rossmanie zapłaciłam za niego 4 zł, więc wręcz śmiesznie mało. Jednak są to zmarnowane 4 złote, nie polecam.

Używam tego produktu od: jeden raz użyłam

Chcesz pochwalić coellia za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY WIĘCEJ!
  • "Nie" przy pytaniu, czy kupiłabym ten produkt ponownie to stanowczo za mało. NIGDY W ŻYCIU!

Skusiłam się na niego dlatego, że był tani (przecena w Rossmannie), a ja niezadowolona z działania innych produktów rozjaśniających chciałam spróbować czegoś nowego. Nałożyłam go na włosy i... właśnie. Po pierwsze - niemiłosiernie śmierdzi. Ale nie spodziewałam się perfum, tylko skutecznego rozjaśniacza, więc to mnie jeszcze nie zraziło. Nakładało się go strasznie. Po zaledwie kilku minutach miałam dziwne wrażenie, że za chwilę wypali mi skórę głowy. Spłukałam go po pół godziny bojąc się, że wypadną mi wszystkie włosy. Nie wypadły, to fakt, ale strasznie się zniszczyły. Długo doprowadzałam je do porządku.
    Plusem jego jest to, że faktycznie rozjaśnił. Przez dwa lata farbowałam włosy na kawowy brąz, więc były naprawdę ciemne. Rozjaśniły się do średniego odcienia brązu.
    Ale musiałam ściąć połowę włosów, bo maski i odżywki nie były w stanie ich odratować.
    Nigdy więcej.
    Używam tego produktu od: używałamIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Wziiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo!
  • Chciałam rozjaśnic końcówki, więc skusiła mnie cena. Chyba ok. 5 może 6zł
    Cóż, po rozjaśniaczu spodziewalam sie tego, ze moje włosy będą jaśniejsze, ale niestety sie przeliczyłam.

+cena

-brak jakiegokolwiek efektu rozjaśnienia
    -brak rękawiczek ochonnych!
    -zniszczył mi włosy (mimo, ze nie rozjaśnił) ale były to tylko końcówki, wiec wystarczyło obciąć, ale nie wyobrażam sobie co by było, gdybym nalożyła na całą głowę

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIWNA SPRAWA
  • Często ostatnio rozjaśniałam włosy i nie były w najlepszej kondycji po różnych zabiegach, dlatego zdecydowałam się na delię bo koleżanka doradziła, że efekt jest delikatny, w sensie, że mniej niszczy włosy.
    Tu się akurat zgodzę, bo rzeczywiście włosy były normalne
    Ale niestety efekt nieporażający.
    Przy innych rozjaśniaczach, choćby o 2,3 złote droższych po 20 minutach miałam już blond (np po schodzeniu z ciemnej czekolady).
    Ten krem trzymałam na głowie ponad 2 godziny a zrobił mi coś w rodzaju ciemnego blondu/jasnego brązu i było to tak mysie i nijakie, że od razu trzeba było pokryć inną farbą.

Używam tego produktu od: kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zbroja za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • MASAKRA
  • Dzisiaj nalozylam drugi raz ten niby rozjasniacz a efektow jak nie bylo tak nie ma ! Nigdy wiecej nie zakupie tego syfu , lepiej dolozyc troche pieniedzy i kupic cos lepszego . Dalabym zero gwiazdek ale nie mozna

Używam tego produktu od: dzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki z kremem

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Digut za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ale fajny
  • Jestem jasną blondynką, ale zimą przez brak słońca, zawsze ciemnieją mi włosy. Nie lubię takiego odcienia, wiec w tym roku zdecydowałam się na rozjaśnianie.
    Mam miłe doświadczenia z firmą Delia, więc wybór padł na ten krem rozjaśniający.
    Pudełko zawiera saszetki z emulsją i tubkę z kremem. Minus za brak rękawiczek w środku, ale ostatecznie poratowałam się woreczkami foliowymi.
    Krem bardzo łatwo i wygodnie daje się rozprowadzić na włosach. Na opakowaniu było napisane, żeby trzymać go 30-40 minut; ja trzymałam trochę więcej, około godziny.
    Zmywając krem zauważyłam, że włosy są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, jak po nałożeniu odżywki... ale przede wszystkim, udało mi się uzyskać piękny, jasnozłoty blond na włosach
    Niestety, rozjaśniacz ten ma też pewną wadę (oprócz braku dołączonych rękawiczek)- strasznie śmierdzi; przy mieszaniu i nakładaniu zapach jest po prostu duszący, i drażni oczy.
    Mimo wszystko efekt końcowy jest na tyle zadowalający, że takie małe wady da się przeżyć.

Myślę, że jeśli będę chciała kiedyś jeszcze rozjaśnić włosy, to użyję kremu Delii.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić plague za czytelną i pomocną recenzję?
  • w miarę OK
  • Rozjaśniałam nim włosy 4 razy. Za pierwszym z ciemnej porzeczki zrobił mi rudy...nic dziwnego, ale działanie porządne. Póżniej działał coraz słabiej tak więc kolor jasny rudy, porobił gdzie niegdzie blond refleksy, odrost ciemnego blondu na jasnyblond bez żóltych refleksów. Więcej już nie chce rozjaśniać moich włosów więc trzeba próbować z innymi.
    Jak na rozjaśniacz nie zniszczył mi włosów mimo częstych rozjaśniań.
    Podoba mi się jego konsystencja i przyjazna cena.
    Używałam na jeden zabieg dwa opakowania na długie gęste włosy, starczało na styk.

Ilość zużytych opakowań: może i 10 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BloodyM za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny rozjaśniacz
  • Moje jasnobrązowe włosy rozjaśnił do średniego złoto-żółtego blondu. Czas trzymania - 30 min.

Plusy:
    - kolor włosów nie jest taki tragiczny jak to można było spodziewać się po rozjaśniaczu
    - cena

Minusy:
    - zniszczone włosy
    - nieprzyjemny zapach
    - mało wydajny
    - brak rękawiczek
    - nierównomierne rozjaśnienie

Używam tego produktu od: początku lutego

Chcesz pochwalić meg321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Naturalny kolor : ciemny blond nieco rozjaśniony przez domowe kuracje cytryną
    Zawsze chciałam mieć włosy jasny blond próbowałam bardzo mocnych rozjaśniaczy,utleniaczy i wielu innych ale nic nie pomagało ;( Szukając kolejnego produktu na sklepowej półce zauważyłam ten oto krem - cena rewelcja ( 4.99 Rossman ) Wzięłam, spróbowałam pierwszy raz ( skróciłam czas trzymania produktu na włosach o 5 min od proponowanego czasu przez producenta produktu ) i efekt był zauważalny kilka dni później znów wybrałam się po ten produkt i użyłam go ponownie ( tym razem czas taki jak miał byc ) i jestem bardzo zadowolona z efektu ! Włosy rozjaśnione o kilka tonów, równomiernie a co najważniejsze nie zniszczyły bardzo włosów
    Odejmuję pół gwiazdki za zapach ale myślę że da sie przecierpieć te 30 min dla wymarzonego efektu

Używam tego produktu od: 1 msc

Chcesz pochwalić ChlipChlapChlop za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry i za mala cene
  • potrzebuje rozjasniacza do rozjasniania odrostow. na poczatku uzywalam drozszych (bedac przekonana, ze lepiej i bardziej mi rozjasnia wlosy). jednego razu zabraklo mi po prostu drobnych na drozszy rozjasnicz, wiec wzielam do przetestowania Delii. i co wyszlo?

odrosty rozjasnione idealnie! moze troche mniej niz przy innych rozjasniaczach, ale mozliwe, ze to kwestia dlugosci trzymania czy czegos.

jest naprawde dobry jak na kosmetyk o tak niskiej cenie. spokojnie mozna zastapic nim drozsze rozjasniacze

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić napiwek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zły...
  • Kolor natualny: ciemny blond, obecny: wypłykany jasny brąz przechodzący w ciemny blond z refleksami zielonymi(!). 2cm odrost.

Nałożyłam produkt na górną część włosów.

Po 20 min zmyłam. EFEKT? Złoty równomierny blond. Wpadający lekko w rudy, ale nadal blond.

Włosy w lepszym stanie jak po użyciu zwykłgo rozjaśniacza.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić katemimosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe...
  • Mysle, że na moje włosy nie działa. Chciałam rozjaśnić końcówki, mam włosy... hm, niezbyt ciemny blond, nałożyłam go 2 razy na 20 min i raz na 35 następnego dnia. Włosy rozjaśniły się może odrobine, ale to nie byl efekt o jaki mi chodziło. Nie wiem, czy zniszczyl mi wlosy, ale mam wrazenie ze troche tak (jak to rozjaśniacz). Następnym razem kupię z Joanny, podobno jest bardzo dobry

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aghnieszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej to nie to.
  • Z natury mam włosy ciemny blond, ale mimo tego postanowiłam sobie za wszelką cenę rozjaśnić trochę końcówki - przy czym nie "zrujnować" sobie włosów - padło na krem rozjaśniający.
    Krem sam w sobie może być, aczkolwiek co do jego działania - słabo rozjaśnia.
    Plusy:
    - nie niszczy zbyt włosów (ja używałam na końcówki i mimo wszystko są w dobrym stanie jak na rozjaśnione),
    - jest tani,
    - wydajny,
    - dostępny między innymi w Rossmannie.
    Minusy:
    - strasznie, ale to strasznie śmiedzi. Potwornie, wręcz nie da się wytrzymać.
    - daje na prawdę marny efekt, aczkolwiek rozjaśnienie widać, ale nie jest to, czego chciałam. Rozjaśniałam je chyba z 3 razy i żadnej różnicy nie ma.
    Nie kupię tego produktu ponownie.

Używam tego produktu od: pół roku temu

Chcesz pochwalić Coffine za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Jest okay !
  • Mam brązowe włosy, nie jest to ani jasny ani szczególnie ciemny odcień. Po prostu brąz.
    Przed użyciem przeczytałam te negatywne recenzje o tymże kremie Delii i byłam prawie pewna, że mój mały domowy zabieg fryzjerski okaże się porażką
    Nic z tych rzeczy. Zużyłam pół opakowania pragnąc wyczarować na swych włosach efekt "ombre hair", mieszankę trzymałam na włosach nieco ponad pół godziny i... faktycznie, końcówki zostały widocznie rozjaśnione. Oczywiście nie do jakiegoś mega jasnego blondu, ale są sporo jaśniejsze. A kondycja włosów na tym nie ucierpiała Mały minusik za naprawdę nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od: miesiąc temuIlość zużytych opakowań: póki co połowa

Chcesz pochwalić xmdln za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy w życiu
  • plusu
    -.......
    minusy
    - nie rozjaśni( nawet przy 2 opakowaniach)
    - ohydny odór( szczypie w oczy wszyscy wyszli z pokoju)
    -niszczy włosy
    -są po nich odrosty

Czy poleciałbym ten produkt?
    Osobiście nie.Ciągle czuję ten zapach jak zgniłe ciało. Ale inni mówią że działa.....

Używam tego produktu od: 1 tygodnia

Chcesz pochwalić cukrowy_misiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • DNO TOTALNE !!!
  • Ten produkt to jakiś totalny badziew ! Nie chcę mi się rozpisywać na temat plusów, że tani, że dobrze się nakłada, że dostępny bla bla bla bo po prostu totalnie NIE DZIAŁA !!!

Mam włosy czarne, produkt trzymany maksymalną ilość czasu + 5 minut extra a efekt...żaden !!! Zdziwiło mnie to totalnie... Dodam, że miałam blond odrosty (średni, mysi blond) troszeczke mi na nie''kapnęło''a ten pożal się Boże produkt nawet tego nie złapał !!! A włosy sianowate pozostały ;(.

ODRADZAM !!!Używam tego produktu od: użyłam raz parę dni temu Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić disappear enigma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny rozjaśniacz
  • Co jest z tym wizażem ?
    kupiłam ten rozjaśniacz pod wpływem pochlebych recenzji , użyłam3 tygonie temu i jest bardzo, jestem mega zadowolona, włosy przede wszystkim są niezniszczone - żadna blond farba nie zmieniła koloru moich włosów, mimo że mój naturalny kolor to mysi blond- jednak nie moge ich rozjaśnić żadną farba( garnier, PM, marion,)
    Jedynie udało mi sie to przy pomocy tego specyfiku)
    Niestety nie złapała koloru na całości ale to raczej moja wina bo w ramach oszczędności kupiłam 1 tubkę na włosy do pasa
    nie wiem dlaczego giną tutaj nasze pochlebne recencje , za to portal nie potrafi usunąc ilości recenzji
    szczerze to polecam)

Używam tego produktu od: kilka tygoni temu 1
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić fabiankaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej.
  • Kupiłam ten krem rozjaśniający z myślą, że zrobię kilka pasemek za tak niską cenę (kupiłam w rossmanie na promocji-3,99). I niestety ale nie...

1 minus: Krem niemiłosiernie cuchnie, podczas mieszania nachyliłam się nad miską i cały smród już "niuchnęłam" zanim zrobiłam oddech... Smierdzi naprawde strasznie, gorzej niż farby do włosów...

2minus: Krem trzymałam na włosach około godziny, jak nie dłużej, efekty marne, a nawet ZEROWE. kolor moich włosów to ciemny brąz, nic nie wyszło, żadne pasemko nie było ani ciut jaśniejsze.

3minus: krem niestety zniszczył włosy. czuć podczas dotyku "rozjasnianych" pasemek rozdwojone włosy, ich powierzchnia jest nierówna.

Ogólnie to nie polecam nikomu, na szczescie strata pieniedzy nie jest taka duża, ale żeby była zachowana "równowaga"- niszczy włosów.

Nigdy nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: tydzień temu

Chcesz pochwalić Faraway18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to za szajs :|
  • Chciałam sobie zrobić ombre, nałożyłam na włosy na 50 minut, i efekt - zero, żaden. Nic mi nie rozjaśniło, no może o 0,0005%, ale oczywiście włosy zniszczyło. Żałuję, że kupiłam ten badziew, nie polecam nawet najgorszemu wrogowi : |

Używałam innych rozjaśniaczy i każdy zawsze mi się sprawdzał.

Chcesz pochwalić Lady_Fashion za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej tak
  • rozjasnialam wlosy kolezance, ktora ma ciemnobrazowe wlosy. rozjasniane byly tylko koncowki, gdyz chciala uzyskac lepszy efekt kolorowych koncowek.
    Na opakowaniu bylo napisane, ze kosmetyk trzeba trzymac od 20 - 40 minut. Na samym poczatku zrobilam jej dwa pasemka, by zobaczyc jak mocno rozjasnia. Po zmyciu po 20 minutach nic. Po 40 minutach tez nic. Wiec zrobilam jej wszystkie koncowki i trzymalam je 1 godzine. Rozjasnil je delikatnie, tak ze efekt byl bardzo naturalny, ale bylo widac roznice.

+ latwo sie rozprowadza
    + dobra konsystencja
    + naturalny efekt
    + cena
    + dostepnosc

- brak rekawiczek w opakowaniu
    - niedokladny czas podany w instrukcji ( lecz to moze zalezec od wlosow)
    - OKROPNY SMRÓD przy mieszaniu substancji z tubki i saszetek
    - ilosc po wymieszaniu ledwo starczyla na koncowki ( ok 13 cm )

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe ( 1 tubka, 2 saszetki)

Chcesz pochwalić Sashi za czytelną i pomocną recenzję?
  • z jednej strony KWC, a z drugiej porażka hmm dylemat!!
  • Nie wiem jak ocenic ten produkt poniewaz, uzywam go rozjasniajac siostrze ciemnobrazowe odrosty ( siostra farbuje sie na blond ) oraz uzylam raz wczoraj na sobie, zeby sciagnac chociaz odrobine ciemnobrazowej farby z moich wlosow i zafarbowac sie na braz.

Powiem tak jesli chodzi o odrosty mojej siostry oraz o sciaganie zolci z jej wlosow farbowanych na bardzo jasny blond garniera nr 10, ten rozjasniacz jest rewelacyjny, nie niszczy wlosow praktycznie w cale, sa jak po farbie, sciaga do bialosci bez rudosci!! poprostu rewelacja nie wspominajac o cenie 4,99!!

Jesli chodzi o mnie ...poprostu splynal z wlosow nie ruszyl nawet o ton chociaz, moja siostra twierdzi, ze sa ton jasniejsze, ja tego nie widzie...liczylam na jakies 2 tony w marzeniach o 3 bo chcialam nalozyc farbe jasny braz i tyle, nie oczekiwalam cudow...niestety jak dla mnie efektu nie ma wcale...

mam problem teraz z daniem gwiazdek bo tak jak mowie KWC na odrosty ale na sciaganie kolory wcale sie nie nadaje....tyle, ze nie niszczy wlosow...

tam prawie maska ze te odrosty...bo w sumie sciagac kolor powinno sie w salonie dekoloryzacja...

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: ok 4 opakowania dostepne w rossmanie

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciężko go podsumować.
  • Kupiłam ten krem z nadzieją, że chociaż minimalnie rozjaśni moje farbowane na czarno włosy. Niestety w ogóle ich nie ruszył. Pomyślałam, że widocznie nie nadaje sie do tego typu rozjaśniania, ale nie tknął nawet moich brązowych odrostów! Na szczęście nie zniszczył włosów, więc nic wielkiego się nie stało ;] Nie rozumiem tylko czemu pare dziewczyn pisze coś o dodawaniu wody skoro na opakowaniu nic takiego nie pisze żeby ją dodać... Chyba, że to ja kupiłam jakieś trefne opakowanie i przez to nie było żadnego efektu.. Podsumowując ten produkt będzie chyba najlepszy dla dziewczyn z jasnymi i naturalnymi włosami może u nich będą jakieś większe efekty ;] Ale innym nie odradzam kupna, bo nie kosztuje majątku a może Wam rozjaśni włosy czego u mnie niestety nie zrobił
    Używam tego produktu od: użyłam tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić RemedyForIgnorance za czytelną i pomocną recenzję?