Maybelline New York, Define-A-Lash, Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Maybelline New York, Define-A-Lash, Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Pojemność 6,5 ml

Hypoalergiczna formuła odpowiednia nawet dla bardzo wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe. Gumowa, wyprofilowana szczoteczka ułatwia nakładanie tuszu i jego równomierne rozprowadzanie na całej linii rzęs. Tusz nadaje rzęsom zmysłową objętość, bez śladu grudek. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych.

Nieudany

Ma bardzo fajną szczoteczkę. Na tym koniec plusów.
Z minusów:
-szybko zasycha
-kruszy się
-czerń jakoś mało czarna
-tworzy grudki(?!) na rzęsach.
Szczoteczkę umyłam i zostawiłam do rozczesywania rzęs, ale cała reszta poszła do kosza.

nie

męczyłam się z tym tuszem prawie rok w nadziei, że może trochę zgęstnieje i życie stanie się lepsze. jednak nie wytrzymałam. szczoteczka jakby za rzadka, dużo grudek, bardzo często zostawało za dużo na rzęsach tuszu, mało precyzyjnie i praktycznie za każdym razem zostawiał ślady na powiece kiedy chciałam nałożyć tusz u samej nasady rzęs.

nie, nie i jeszcze raz nie. miałam wieeeele tuszy z tej firmy i nigdy jeszcze sie tak nie zawiodłam jak tu.

Przeciętny

W przeciwieństwie do swojego brata który wydłuża rzęsy, ten nie jest już moim faworytem. Została zastosowana tutaj inna szczoteczka. mniej miękka. Przez to może tworzą sie grudki na rzęsach. Może być to winna także innej konsystencji. Nie mam pojęcia dlaczego rzęsy po nim są sklejone. Dodaje objętości, ale to nie to samo co define a lash wydluzajacy

Używam tego produktu od: z pol roku uzywalam
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

bardzo fajny tusz

daje piękny naturalny efekt lekko wydłużonych i minimalnie pogrubionych rzęs - dodaje kobiecości i uroku, mimo że jest delikatny. nie podrażnia, nie osypuje się, jest całkowice wodoodporny, cały dzień mam nieskazitelne rzęsy i jest wydajny. Atutem jest cena - na allegro za ok 12 zł, przez co z pewnością jeszcze go kupię.
z czystym sumieniem polecam jeśli ktoś szuka delikatnego i pięknego efektu.

nie!

trochę wydłuża i bardzo delikatnie podkręca skleja i denerwuje mnie to że zbiera tzw \'nadmiar\'. szczoteczka beznadzieja. jestem wielbicielką wyrazistych rzęs a ta maskara takiego efektu niestety nie daje. także nie polecam dla osób które mają proste cienkie krótkie strąki tylko dla takich które tylko lekko podkreślają tym tuszem swoje rzęsy...

Używam tego produktu od: kiedys
Ilość zużytych opakowań: 1 op

niezły, ale miewałam lepsze

Moje rzęsy są długie, ale bardzo jasne i cienkie - wymagam od tuszu pogrubienia, lekkiego podkręcenia i oczywiście jak każda z nas chcę, żeby się nie osypywał i nie odbijał na powiekach.
Plusy:
w okresie od 2 tygodni od otwarcia do 2 miesiąca spisywał się znakomicie: Pogrubiał, troche podkręcał, nawet nie sklejał, czasem tylko odbijał się u góry, ale to zależy już od tego, że jestem trochę kaleką w tuszowaniu rzęs, bo zawsze chcę to zrobić szybko i cała się umażę przy tym przeważnie.
+ cena na allegro około 13 zł
+ szczoteczka - mnie akurat taki kształt i materiał odpowiada

Minusy:
- Po 2 miesiącach zauważyłam, że zaczyna gęstniej i niestety, ale skleja rzęsy. Ja pomagam sobie szczoteczką od innego tuszu i je rozdzielam, ale chyba nie na tym to polega.. I za to odejmuję gwiazdkę
- dostępność: może ja nie umiem szukać, ale nie widuję go na półkach Maybelline

Ogólnie tusz dobry na początek, w miarę tani, ale wydaje mi się że w tej cenie można znaleźć coś w szafach w Rossmanie, łatwo dostępne i czasem jeszcze tańsze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania 1

Bardzo zły.

Jeden z najgorszych tuszy ever.
Pogrubiający?
Wolne żarty.
Efektu robi ZERO.
Pogrubienia zero, koloru na rzęsach też zero.
Totalna porażka.
Do tego szczoteczka przy używaniu kłuje w powiekę, co jest bardzo nieprzyjemne.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Nic specjalnego

Tusz jak tusz. Trochę się zawiodłam.
Tusz tani, wydajny, wolno schnie. To zdecydowanie plusy.
No i czas na minusy... Strasznie mokry. Odbijał mi się często na powiekach. Nie powiedziałabym też, że to tusz pogrubiający. Mi tylko i wyłącznie lekko wydłużał.
Przynajmniej się nie sypał i nie robił grudek.

Używam tego produktu od: rok temu

Doskonały na co dzień

Używam tego tuszu od dawna i jestem bardzo zadowolona.

Po pierwsze, ma wyjątkowo dobrą, elastyczną szczoteczkę, która dokładnie rozdziela rzęsy i nie tworzą się grudki. Dodatkowo są one ładnie podkręcone.

Kolejnym plusem jest odcień głębokiej czerni.

Najlepsze jest to, że można go dostać na allegro już za 13 zł - za taką jakość cena jest naprawdę niska.

Jest idealny dla kogoś, kto chce ładnie podkreślić rzęsy na co dzień.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: około 5

Ulubiony

Jest to najlepszy tusz jakiego używałam (czas przeszły w związku z tym, że zniknął:()Czy miałam dużo czy mało czasu rano zawsze czy pociągnęłam dokładniej czy mniej rzęsy wyglądały wspaniale. Dla mnie po prostu idealny bardzo bardzo polecam. Wydłuża, pogrubia, ślicznie rozdziela, kocham jego szczoteczkę :)

żadnych grudek, żadnego sklejania!!! IDEAŁ

Używam tego produktu od: długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5 nie pamiętam :)

Odpowiada mi

Kupiony na allegro za 10zł. Ładnie wydłuża, nie skleja, pogrubia. nie podrażnia moich oczu (a to duży plus).
Jedyne co mi nie pasuje to szczoteczka, ale nie w sensie malowania tylko nie mozna jej wkrecic do tuszu, tylko trzeba wcisnąć

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

słabiutki

Kupiłam go w Anglii za niecałe 15 zł. Niespecjalnie się sprawdza w roli, jaką rzekomo posiada

+ wydajny i tani

- nie pogrubia ani nie wydłuża rzęs
- skleja rzęsy
- obciąża rzęsy, przez co opadają
- robią się grudki
- łatwo się rozmazuje

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie