Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Essence, Longlasting Eye Pencil (Długotrwała kredka do oczu)

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 0,28 g

Automatyczna, trwała kredka do oczu Essence Longlasting Eye Pencil. Miękka, umożliwiająca precyzyjna aplikację.
Essence Longlasting Eye Pencil jest dostępna wielu odcieniach: 01-black fever, 02-hot chocolate, 05-c'est la vie!, 09-cool dawn, 12-i have a green, 17-tu-tu-tourquoise, 20-lucky lead, 26-deep-sea baby, 27-purple rain, 28-life in pink, 29-berry fantastic.

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości
Efekt
metaliczne, matowe

Najlepsza w tej kategorii cenowej

+ Aplikacja dziecinnie prosta
+ Bardzo intensywny czarny kolor
+ Wystarczy jeden raz pociągnąć kredką po powiece, aby uzyskać dobry efekt, nie trzeba malować kilkakrotnie tak jak to często bywa, głównie na linii wodnej
+ Na górnej powiece utrzymuje się cały dzień
- Na linii wodnej znika częściowo po około 7 godzinach, częściowo zostaje też do końca dnia, a to calkiem niezły wynik

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Uwielbiam od wielu lat

Moja ulubiona kredka ever. Od wielu lat używam jej i do malowania kresek i do brwi. Jest idealna. Trwała, nie rozmazuje się, jest miękka i napigmentowana, dodatkowo super że jest wysuwana. Używam zazwyczaj koloru hot chocolate na przemian z lucky lead. Kredka jest lepsza od tych wysokopółkowych. Jedyny minus to to że jednak mały wybór kolorów, marzy mi się żeby wypuścili jakieś troche jaśniejsze odcienie

Produkt tak wysokiej jakości za parę złotych

Moje oczy są w kolorze zielonym i uwielbiam podkreślać je zieloną kredką.

Ta od Essence to mój faworyt w tym kolorze!
Jestem sroczką i kocham drobinki- ta kredka je właśnie posiada- super!
Jest wysoko napigmentowana, więc jednym ruchem uzyskujemy precyzyjną kreskę w pięknym, widocznym kolorze i to z błyskiem.

U mnie wchodzą w grę tylko wykrecane kredki- ta właśnie taka jest.

Jej trwałość i wydajność to kolejne atuty.
Naprawdę polecam fankom trwałego makijażu w niewielkiej cenie :).

Mój kolor- 12

Fajna kredka

Kredki od Essence przykuly moją uwagę podczas zakupów w drogerii Hebe.
Szczerze mówiąc nic też wcześniej o nich nie słyszałam, więc tym bardziej skusiłam się na jej zakup, co prawda nie były one na promocji, lecz ich cena i tak była niska nawet i bez promocji.
Wybrałam kolor czekoladowy brąz i myślę że jeszcze dokupię pozostałe kolory z kolekcji, gdyż po pierwsze w Hebe są bardzo często promocje na kolorówke, więc wyjdą one wtedy dosłownie za grosze.
Po drugie nie trzeba ich temperować, ponieważ są one automatyczne, czyli tzw. wykręcanie i żadnych problemów z jej użytkowaniem nie miałam.
Opakowanie jakieś takie przypominające plastik, ale bezproblemowe.
Sama kredka jest miękka, sunie gładko po oku jak i po linii wodnej i co ważne nie kruszy się i nie łamie, tak jak inne co poniektóre kredki.
Produkt nie jest wodoodporny, ale też nie rozmazuje się na oku.
Pigmentacja świetna, kolor który posiadam jest intensywny.
Myślę, że marka powinna wprowadzić wiele więcej wersji kolorystycznych, gdyż w szafie Essence jest bardzo mały wybór i są to raczej klasyczne odcienie typu czerń, brąz, czy beż, trochę brakuje mi tu koloru.
Kredka nie spowodowała u mnie żadnego podrażnienia, czy zaczerwienienia, a przypomniam że stosowałam ja zarówno na powieke jak i na linie wodna.
Napewno kupię kilka w różnych odcieniach jak i ponownie tą czekoladową, szczególnie jeśli będą na promocji w Hebe.
Jest to chyba najlepsza kredka, jakią miałam od bardzo długiego czasu.

Tanie a dobre

Są to dobre kredki w niskiej cenie. Dobrze się je rozprowadza i pozostają długo na skórze. Najczęściej sięgam po kolor czarny. Jakością dorównują droższym kredkom. Polecam wypróbować.

Po stokroć uwielbiam

Od lat jestem wierna kredkom do ust marki Essence. Miałam już chyba wszystkie możliwe kolory. Czy polecam? Oczywiście, że tak! Kredki są tanie,miękkie, w ładnych kolorach, Długo utrzymują się na ustach nie wysuszająć ich

Świetna i tania

Kredka występuje w wielu kolorach, najbardziej lubię ciemny brąz hot chocolate 02. Jest wykręcana, umiarkowanie miękka i zastygająca. Zostawia ładne gładkie wykończenie, nie rozwarstwia się jak niektóre bardziej miękkie kredki. Daje się pięknie rozcierać pędzelkiem i wyciągać w kształt kreski - oczywiście póki nie zastygnie. Jest trwała i nie rozmazuje się nieproszona :) Hit za grosze!

Trzyma się cały dzień na oku.

Kredkę używam od 4 miesięcy i jeszcze mam jej sporą część, używam jej codziennie, bez problemu się rozciera, cena bardzo niska. Kredka utrzymuje się na moich oczach cały dzień, nie uczula, nie podrażnia. Można wykonać bardzo precyzyjny makijaż. Jest szeroka gama kolorystyczna tych kredek.

Poprawna kredka

Była ok. Starczyła na długo, a używałam jej codziennie, bez problemu się rozcierała i nadawała pod cienie lub jako kreska. Na linii wodnej mi się nie utrzymała jakoś super, ale za tę cenę bardzo w porządku kredka. Mam też kilka innych kolorów: ciemniejszy brąz jest matowy, natomiast granatowa, fioletowa i różowa ma już jakieś drobinki i nie jest to wada, ale w przypadku różowej wpływa to na gorsze krycie. Cena śmiesznie niska, więc nie żal kupić na testy.

te kredki biją na głowę wszystkie inne!

Uwielbiam te kredki. Za wszystko! Trwałość, cenę, kolory.
Próbowałam już wiele innych kredek do oczu i zawsze wracałam po te z essence.
Mam je w 4 kolorach:
02 hot chocolate
12 I have a green
37 purple licious
36 o-live you

Można wykonać bardzo precyzynjy makijaż dzięki nim, kolor utrzymuje się cały dzień na oku.

Jedna z lepszych

Jak do tej pory, jest to dla mnie jedna z najlepszych kredek do oczu jaką miałam okazję wypróbować, a było ich wcześniej bardzo dużo. Mam kolor czarny i jasny brąz. Kredka ta jest ani zbyt miękka ani zbyt twarda, łatwo jest namalować idealne kreski, co najważniejsze utrzymuje się na oczach przez cały dzień.

Bardzo dobra i niedroga

Kredka w cenie poniżej 10 zł. Jest ona kredką automatyczną. Posiadam wersję 01 Fever Black. Mimo że rzadko się maluję, tusze do rzęs i czarne konturówki są dla mnie najważniejszymi kosmetykami. Jak wypadła propozycja od Essence?

Zarówno kredki automatyczne jak i strugane mają swoje wady i zalety. Osobiście wolę jednak te w automacie, chociaż nie służą one precyzji w przypadku cienkich kresek.

Kredka 01 to dość mocna czerń, ale widziałam lepsze (np żelowa kredka Supershock od Avon). Ma dobrą trwałość na powiece, ale łatwo ją rozmazać. Na linii wodnej oczywiście utrzymuje się dużo krócej, ale nie sypie się ani nie znika, tylko osiada przy dolnych rzęsach.

Podsumowując, kredka jak na tak niską cenę jest naprawdę bardzo dobra. Do ideału brakuje, ale na razie jest to moja najlepsza konturówka razem z Supershock od Avon.

Świetne kredki

Świetne kredki za niewielkie pieniądze. Nie zliczę, które kolory już miałam, ale z każdej byłam naprawdę zadowolona. Beżowa - nr 25 rewelacyjna na linię wodną. Pozostałe kolory trwałe, nie odbijały się na górnej powiece i nie rozmazywały się, choć nieco traciły na intensywności w ciągu dnia. Na pewno miałam jeszcze kolor turkusowy, fioletowy, granatowy, brązowy - wszystkie były jednakowo dobre. Warto zaznaczyć, że nie są to kredki wodoodporne i producent tego nie zapewnia, a często sprawdzały się lepiej niż inne, które powinny być dużo trwalsze. Szkoda tylko, że kolory cyklicznie się zmieniają i nie zawsze można trafić ponownie na swoje ulubione.