Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Zgłaszająca osoba: jolanda_vega

Dzięki wysokiej zawartości mocznika, składnika znanego dermatologom i pedicurzystom z właściwości złuszczających, pomaga usunąć zgrubiały naskórek. Skóra jest dzięki temu lepiej przygotowana do skutecznego nawilżania. Formuła Norweska przez 24 godziny intensywnie nawilża przywracając miękkość i przynosząc ulgę wysuszonej skórze, a także pomaga zapobiegać ponownemu powstawaniu zrogowaceń. Rezultat: Zrogowacenia i szorstkość są stopniowo zmniejszane. Skóra stóp staje się bardziej miękko i gładka, wygląda jak nowa. Odżywczy krem łatwo się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości ani lepkości.

Skład: Aqua, Urea, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Cera Microcristallina, PEG-8, Vitis Vinitera, Paraffin, Glycine, Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Carbomer, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparben. (25.06.2009)

/e/

• niezastąpiony
  • Przy regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Pięty z tarki zamieniają się w pupę niemowlaka. Jest bardzo wydajny, szybko się wchłania. Posiada charakterystyczny dla tej marki delikatny zapach. Ma wygodne, estetyczne opakowanie i jest dostępny w przystępnej cenie.

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tydzień i stopy jak marzenie!
  • Mam tendencję do ekspresowego twardnienia skóry stóp i zrogowaceń.

+ całkiem wydajny
    + fantastycznie zmiękcza
    + nawilża
    + wygładza
    + nie śmierdzi (tak jak np. krem Scholl)

- cena
    - ciężko wydobyć krem z opakowania, gdy zostaje już go mało (rozcinajcie!)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie pomaga!
  • Jestem zawiedziona tym kremem i to bardzo. Nie robi nic,oprócz natluszczenia skory. Nie usuwa zrogowaceń,nie radzi sobie z pękającymi piętami,ani ze starymi odciskami. W porównaniu do kremów z sholla to neutrogena pała,a sholl 5+. Z kosmetyków sholla miałam krem na pękające pięty i faktycznie problem zniknął,mam teraz kulkowy aplikator na zrogowacenia i też je usuwa. a ten z neutrogeny jest do bani,nie kupujcie!!!

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • Trafiłam na ten krem kiedy miałam problem ze stopami.

Okazał się zbawienny, bardzo szybko doprowadził stopy do ładu, pięknie zmiękczył skórę jednocześnie dając porządną dawkę nawilżenia.
    Od tego czasu zawsze wracam do tego kremu, używam go już tylko profilaktycznie, gdyż problem ze zrogowaciałą skórą na stopach mnie nie dotyczy.

Chcesz pochwalić esterr za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje stopy mi dziękują
  • Miałam okropne stopy, wszędzie jakieś odgniotki, na piętach narastał wręcz w hurtowych ilościach martwy naskórek, były strasznie suche i generalnie zawsze, kiedy nadchodziło lato płakałam rzewnymi łzami, bo wiedziałam, że wkładając swoje stopy w sandałki będę musiała je wystawić na widok publiczny...

W październiku zakupiłam ten krem, bo przeczytałam, że mocznik pomaga stopom ze zrogowaceniami, odniotkami i innymi przykrymi rzeczami. No i nie zawiodłam się Stosuję go zawsze po kąpieli, nie zostawia na moich stopach nieprzyjemnej tłustej warstwy, pomógł moim przesuszonym stopom, są miękkie i delikatne, nie muszę martwego naskórka "ciąć" (musiałam dosłownie takie rzeczy robić, pumeks był za słaby;/), teraz wystarczy tylko pumeks i to też nie stosowany za często A moje paznokcie od stóp także przestały być suche, są teraz ładne, bez żadnych zadziorków Generalnie jestem mega zadowolona i płaczę, gdy wydaję taką sumę na krem do stóp ale jeszcze nic innego mi nie pomogło jak właśnie ta neutrogena .

Minusy: twarde opakowanie... Ciężko wydobyć krem z tubki no i cena.
    Ale zdecydowanie warto.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić martalidiamagdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Wygląda na to, że zmieniło się opakowanie kremu.

Jeśli chodzi o sam, produkt, to szczerze mówiąc jestem odrobinę zawiedziona. Do tej pory kosmetyki Neutrogeny (szczególnie kremy do rąk) świetnie się u mnie sprawdzały, ale z tym kosmetykiem jest niestety inaczej.

+ szybko się wchłania
    + dobra konsystencja, nie jest rzadki jak niektóre kremy dostępne na rynku

+/- nawilża, ale ten efekt jest niestety tymczasowy
    +/- tak samo jest ze zmiękczaniem skóry

- nie ma mowy o usunięciu zrogowaceń
    - wysoka cena w stosunku do jakości
    - męczący zapach
    - trudno wygrzebać resztki kremu, opakowanie jest za twarde

Ot, taki przeciętniak.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • żeby nie było, że się uwzięłam
  • Do zakupu skusiła mnie promocja w markecie, gdzie dwa te kremy były w cenie jednego, i to w zaskakująco niskiej cenie 12 zł. Za jedną tubkę - 6 zł - więc czemu nie
    Jeśli chodzi o efekty - to jak na neutrogene spektakularne - ładne nawilżenie, pewnie dzięki mocznikowi, po użyciu pozostaje film, jednak nie jest szczególnie denerwujący. Również zapach (o niebiosa!) nie sprawia, że robi mi sie niedobrze . W sprawie zrogowaceń i nagniotków - działa dobrze - jednak daleko mu do SVR czy Eucerina, Stąd 3.5 gwiazdki. W sumie lubię go, jednak nie wiem, czy byłabym skłonna kupić go ponownie, chyba, że trafię na takiego deala jak za pierwszym razem

Używam tego produktu od: chyba pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 zużyte, połówka w odwodzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić missblack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem!
  • Kupiłam go w zimie, kiedy bardzo narzekałam na swoje szorstkie pięty. Używam go bardzo rzadko, bo po prostu tak świetnie działa . Najpierw oczywiście w ruch idzie pumeks, potem dopiero po osuszeniu stóp wklepuję krem w pięty i inne miejsca, np. ślady po odciskach. Wchłania się dość szybko, ale uczucie nawilżenia i "śliskości" pozostaje jeszcze przez jakiś czas. Z reguły używam go 2-3 razy po pumeksowaniu i mam spokój na 3-4 tygodnie (chyba, że wskoczę na obcasy albo mamy zimę). Moja mama podkradła mi trochę i też jest bardzo zadowolona (aż kupiła sobie swój własny), poza piętami pomógł jej także na suche paznokcie.
    \n
    \nNo i oczywiście jest bardzo wydajny, po prawie roku czasu mam jeszcze 1/3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ayrine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Mam taki mały fetysz a propos opakowań, na szczęście Neutrogena ma estetyczne pudełeczka.
    Sam produkt jest bardzo dobry, po 2 dniach skóra jest miękka, nawet nie stricte zdrowa, a miękka.

Właśnie pomyślałam, że nie jest wydajny, bo podobny krem-do suchych i zniszczonych stóp kosztuje tyle samo, a ma 100 ml. Ale faktem jest, że ten na zrogowacenia jest jakby punktowy, bo nie do całej stopy. Dlatego stwierdzam, że jego wydajność jest umiarkowana.
    Krem stosuję na noc-nakładam na suche miejsca, a rano skóra jest delikatna. Nie mam zastrzeżeń co do konsystencji

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić pinkam za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem, prawie idealny
  • Kupiłam ten krem ponieważ potrzebowałam preparatu do stóp który by : nie śmierdział, ładnie się wchłaniał, nawilżał i likwidował zrogowacenia.
    Ten krem spełnia wszystkie moje potrzeby co do kremu do stóp stąd wysoka ocena, polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiacy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić marzena_25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem
  • Krem zakupiłam na początku wakacji, ponieważ wraz z zakończeniem roku akademickiego porzucam na 3msc wygodne obuwie i łaże tylko w szpilach, nalepiej takich mega wysokich na 13cm obcasie
    (mam zaledwie 160cm wzrostu... )
    To powoduje szok dla moich stóp, przejście z płaskich oficerek, kaloszy i balerinek na wysoki obcas.
    Zaczynają się buntować, poawiają się zrogowacenia a nawet odciski.

Musiałam znaleźć coś co je ukoi i da im ulge a przy tym nawilży i zniweluje zrogowacenia.
    Właściwie po pierwszym użyciu był już efekt.
    Stopy były super nawilżone i jakby takie dopieszczone, coś jakby chronił je jakiś płaszczyk

Mnie odpowiada najbardziej konsystencja tego kosmetyku, lekka a przy tym bogaty skład, co czuć ale właśnie w taki nieuciążliwy spsoób
    Czasami używam ten kremik tuż przed nałożeniem butów i za 5min już prowadze samochód i noga się nie ślizga. Dla mnie bomba, bo był to zwykle problem. Pierwszy raz mam do czynienia z tak treściwym a lekkim kremem, który mogę stosować tuż przed wyściem z domu!

Skład kremiku jest naprawde świetny- gliceryna, parafina, mocznik i witamina E.
    Wygładza, nawilża. Zrogowacenia zniknęły!
    Od razu stopy wyglądają lepiej.
    Przez pierwsze 2tyg stosowałam go 2razy dziennie, obecnie tylko raz i mnie to wystarcza.
    Nie powoduje uczucia tłustości i lepkości.
    Polecam, moje stópki dzięki niemu mają się lepiej i to widać. Wydajność ok, raczej standardowa.
    Zastrzeżeń brak

Używam tego produktu od: 3miesiące
    Ilość zużytych opakowań: drugie w połowie

Chcesz pochwalić malaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Różnicę widać już po pierwszym użyciu
  • Krem jest genialny. Już po pierwszym użyciu go na pięty widać różnice - są wygładzone, nawilżone. Regularne używanie gwarantuje gładziutkie, nawilżone stopy. Żaden krem nie działa tak jak ten. Krem jest gęsty i tym samym super wydajny.Warto dać za niego każdą cenę.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Pchee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny kremik.
  • Bardzo dobry kremik do stóp.
    Szczerze mówiąc nie mam problemu ze rogowaceniem skóry na stopach,ale postanowiłam wypróbować.
    Nie kryje,że zachęciła mnie do kupna zawartość mocznika.
    Cena przystępna.
    Mimo,iż kremu wcale tak wiele nie jest to jest dostatecznie wydajny.
    Opakowanie jest poręczne i wygodnie zamykane,jednakże trochę zbyt twarde-przez co nie łatwo wycisnąć krem gdy zaczyna się kończyć.
    Zapach? hmm..raczej nie posiada,a jeśli już to raczej neutralny co również na plus.
    Wchłania się w miarę szybko.
    Przyjemnie nawilża i koi suchą skórę moich stóp.
    Najbardziej przesuszoną skórę mam na piętach,radzi sobie z nią nieźle,chociaż pewnie było znacznie lepiej.
    A to z tegoż względu gdyż przez moje lenistwo nie stosowałam go systematycznie
    Myślę jednak,że zakupię go ponownie i się zawezmę żeby w końcu mieć miękkie i piękne stópeczki.
    Konsystencja kremu jest w porządku-nie jest zbyt rzadka i nie spływa.
    Uważam że jest to naprawdę rewelacyjny krem i mimo iż nie stosowałam go regularnie to bardzo pomógł mojej bardzo suchej i twardej skórze pięt.
    Zapewnił nawilżenie i gładkość.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego(kończę)

Chcesz pochwalić Barbecue za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1151 raz(y)
  • Zmiekcza i przywraca kondycję skory stóp
  • Krem kupiłam zamiast ulubionego nawilżającego, gdyż nie mogłam go dostać. Obecnie opakowanie wyglada tak jak zalaczone ponizej.
    Stwierdziłam, że bogatszy skład nie zaszkodzi, a zatem jak sobie radził?

+ konsystencja gliceryny, treściwa
    + neutralny zapach
    + odzywia i zmiekcza
    + natychmiastowy efekt dzialania
    + bardzo dobry skład (parafina, mocznik, gliceryna, wit E)
    + idealny dla bardzo wymagających stóp
    + efekty działania są długotrwałe (sora stóp odzywiona, zmiekczona i nawilzona nawet rano)
    + pozostawia lekki film na skórze
    + przywraca kondycję stopom, stopy wypielęgnowane i zdrowe

+/- wydajność, aczkolwiek zależy to od indywidualnych potrzeb, wg mnie bardzo wydajny
    +/- cena, aczkolwiek, zdaniem moich stóp, adekwatna do jakości
    +/- wchłania się srednio,

Krem bardzo dobry, pięknie zmiekcza i poprawia kondycję stóp. Nie mam zrogowaceń, więc tu trudno mi coś powiedzieć, niemniej na uwagę zasługuje mocznik. Oczywiście zaden krem nie zastąpi pielęgnacji kompleksowej czyli peelingu i/lub tarki (ze zrogowaceniami solo sobie nie poradzi, to w koncu tylko krem), ale jest jej bogatym uzupelnieniem godnym uwagi i polecenia!

Daję cztery gdyż lepszego w tej kategorii jeszcze nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Ilość zużytych opakowań: 1x50ml

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 41 raz(y)
  • Prawie idealny.
  • Nie przepadam za zajmowaniem się stopami - kremowaniem, peelingowaniem, i przez to łatwo stają się szorstkie i suche. Kupiłam ten krem z nadzieją, że efekt przekona mnie do systematycznej pielęgnacji stóp i nie zawiodłam się.

Przede wszystkim po prostu działa. Już od pierwszego zastosowania stopy stają się niesamowicie miękkie i gładkie. Skóra staje się elastyczna, delikatna, znika szorstkość. Aż chce się głaskać własne stopy. Czy radzi sobie ze zgrubieniami i mocnymi zrogowaceniami? Po części tak, rozmiękcza je i uelastycznia, ale jednak najlepiej sprawuje się w parze z porządnym pumeksem i peelingiem. Zdecydowanie jednak działa na po prostu okropnie suche stopy - w mig je nawilża i regeneruje.

Wchłania się szybko, chociaż ja i tak używałam go tylko na noc. W każdym razie po chwili mogę już się przemieszczać, bez obawy ślizgania się czy wtarcia kremu w podłogę. Zostawia na stopach ochronną warstewkę - nie śliską czy tłustą, ale jakby satynową, która do rana znika, pozostawiając tylko przyjemną gładkość.

Jak dla mnie krem jest bezzapachowy i chwała mu za to! Nienawidzę intensywnie pachnących specyfików do stóp. W tym kremie nie wyczuwam żadnej woni.

Minus jest jeden, ale za to, jak dla mnie, poważny - wydajność. Mała tubka, bo tylko 50 ml, a kremu trzeba sporo, by wysmarować całe stopy. Gdy wezmę pod uwagę cenę, odechciewa się kupować.

Myślę jednak, że nie oprę mu się następnym razem - działa, nie pachnie, szybko się wchłania...

Używam tego produktu od: dawna, nie pamiętam dokładnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 50 ml

Chcesz pochwalić Meell za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Albo opakowanie zmieniło design, albo oceniam niewłaściwy kosmetyk

Z kremu jestem zadowolona.
    Tarka+ peeling + krem= skuteczna i kompleksowa pielegnacja Krem szybko się wchłania, zaraz po użyciu stopy są bardzo miękkie.
    Nigdy nie walczyłam z większymi zrogowaceniami, ale na małych palcach miałam pozostałości po odciskach. Nie umiałam usunąć ich tarką, poradził sobie z nimi dopiero ten krem. Nawilża też skórki
    Jest go mało, ale jest dosyć wydajny

Jedyne, do czego można się przyczepić, to niezby przyjemny zapach. Wiem, że stóp się nie wącha, ale....mogło być lepiej. Z drugie strony, taki zapach to cecha charakterystyczna całej Neutrogeny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić cherry_flamme za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie pomógł
  • A szkoda, wiązałam wielkie nadzieje z tym kremem, z tą marka.... Krem sporo kosztuje jest go mało. Ciężko i długo się wchłania. Moje stopy są bardzo suche i maja zrogowacenia. Nie podołał im. Pewnie to kwestia indywidualna....
    Jak dla mnie ten krem nie działa

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Nic nie podziałało jeszcze na moje przesuszone stopy tak dobrze jak ten krem. Już po pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona rezultatem. Stopy stały się mięciutkie, nawilżone, po prostu rewelacja. Jest to najlepszy krem do stóp jaki miałam i będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić anton23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry,ale nie idealny
  • Lato to taki okres,gdzie ciągle wystawiamy nasze stopy na widok publiczny,ciągle je myjemy,więc potrzebują silnego nawilżenia,by się pięknie prezentować w sandałkach i klapeczkach
    Krem ten kupiłam przede wszystkim,by intensywnie nawilżył skórę stóp,ale także,by zlikwidował delikatne zrogowacenia,które pojawiają się u mnie na piętach.O ile nawilża świetnie-skóra pozostaje nawilżona,przyjemna w dotyku na długi czas,o tyle ze zrogowaceniami sobie nie radzi.Na pewno nie jest to krem do osób,które mają silnie zrogowaciałą skórę stóp.Na plus należy zaliczyć długotrwałe nawilżanie-mimo mycia stóp kilka razy w ciągu dnia,chodzenia na boso itp. stóp nie trzeba kremować codziennie,by wyglądały świetnie. Niestety o ile kremy do rąk z Neutrogeny bardzo trudno się kończą o tyle kremy do stóp nie są już tak wydajne. Denerwuje mnie także ta twarda tubka,z której bardzo trudno wycisnąć krem (moje poprzednie kremy do stóp miały zazwyczaj tubki miękkie).

Reasumując-świetny krem do nawilżania,ale nie jest to ideał.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natii4 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 20 raz(y)
  • Oh yes
  • kupilam drugie opakowanie tego kremu, po tym, jak zawiodlam sie na Neutrogenie do stop nawilzajacej.
    Ten krem jest naprawde bardzo dobry. Szybko sie wchlania, ma gesta, przyjemna konsystencje. Stopy od razu po nalozeniu sa bardzo miekkie i delikatne, rano nadal czuc, ze sa dobrze odzywione i nawilzone. Mysle, ze tak dziala mocznik. Krem ma delikatny zapach, jest w miare tani, poreczne opakowanie. Polecam.

Używam tego produktu od:ponad 1,5 roku

Chcesz pochwalić mimbi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem dobrze wchłania się w stopy. Sprawia, że stają się miękkie, przyjemne w dotyku (to chyba zasługa tego mocznika). Do tego dość wydajny. Jednym słowem produkt godny polecenia.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy (2-3?)
    Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić katarakta za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Bardzo przeciętny krem. Na rynku pojawia się coraz więcej kremów z mocznikiem, który świetnie wpływa na moje stopy
    Niestety, ten krem okazał się mało skuteczny w walce ze zrogowaceniami. Używałam go na noc, na całe stopy i na obszarach, gdzie skóra wymaga tylko nawilżenia/natłuszczenia/odżywienia radził sobie dobrze, ale na obszarach bardziej problematycznych kapitulował. Skóra na pietach nadal jest zgrubiała i sucha. Bezpośrednio po aplikacji zmiękcza ją, ale jest to efekt niestety tylko tymczasowy.
    Mała pojemność i słaba wydajność, jeśli tak jak ja stosuje się go na całe stopy.

Używam tego produktu od:kilka tyg

Chcesz pochwalić musscat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia.
  • Zacznę od tego, że krem jest baaaaarrrrdzooo wydajny. Jedną tubkę mam od niemalże roku i wciąż pozostało sporo. Jednak muszę przyznać, że nie stosuję go codziennie, więc pewnie to stąd taka wydajność :P Używam go 2-3 razy z rzędu, tak co 2 tygodnie. Poprostu nie mam wielkich kłopotów ze stopami, używam go, gdy już dzieje się źle I te 2-3 razy wystarczają, aby moje stópki były prawie idealnie miękkie i nawilżone Minusem kremu Neutrogeny jest dość dziwny, kwaśny zapach i dosyć długi czas wchłaniania się.

Używam tego produktu od: prawie rok

Chcesz pochwalić annagrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko dobry
  • Nieźle radzi sobie z suchą skórą, likwiduje szorstkość, wygładza. Dobrze nawilża, niestety słabo zmiękcza - akurat z tą obietnicą producent przesadził, gdyż nie jest to żaden cudotwórca i tarki/pumeksu/peelingu nie zastąpi.
    Krem jest dość śliski, gładko się rozprowadza, wchłania dość szybo, ale nie całkowicie - pozostawia na stopach delikatny film, dlatego używam go tylko na noc.
    Zapach słaby, praktycznie niewyczuwalny. Mocznik jest substancją bezzapachową, więc raczej nie jest możliwe, że ktoś go wyczuwa a amoniak to już zupełnie inna bajka
    Wadą jest mała pojemność (stosując raz dziennie zużyłam w 4 tygodnie), wspomniany brak właściwości zmiękczających oraz opakowanie (sztywna tubka lubi się zapowietrzać).
    Podsumowując: dobry krem, ale bez cudów.

Używam tego produktu od: ok miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie aż tak...
  • Jak opisał producent Mam dość suche i bardzo zrogowaciałe stopy, dodatkowo zrujnowane (odciski!) przez daichmannowskie tekturowe baletki które nosiłam przez kilka tygodni na początku wiosny. Kremu używam od miesiąca i dalej nie poradził sobie do końca z wszystkimi problemami (mniej więcej co drugi dzień używam tarki do stóp), a, jak dziś zobaczyłam na billboardzie na przystanku, po trzech dniach powinnam mieć wszystko z głowy Nieźle nawilża, lekko zmiękcza, pozostawia tłustawy, delikatny film (na ogół nakładam go na noc, ale za dnia też mi nie przeszkadza), ale nie daje żadnych spektakularnych efektów. Zapach zły nie jest, plus za wydajność.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dulcynea01 za czytelną i pomocną recenzję?