Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Zgłaszająca osoba: jolanda_vega

Dzięki wysokiej zawartości mocznika, składnika znanego dermatologom i pedicurzystom z właściwości złuszczających, pomaga usunąć zgrubiały naskórek. Skóra jest dzięki temu lepiej przygotowana do skutecznego nawilżania. Formuła Norweska przez 24 godziny intensywnie nawilża przywracając miękkość i przynosząc ulgę wysuszonej skórze, a także pomaga zapobiegać ponownemu powstawaniu zrogowaceń. Rezultat: Zrogowacenia i szorstkość są stopniowo zmniejszane. Skóra stóp staje się bardziej miękko i gładka, wygląda jak nowa. Odżywczy krem łatwo się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości ani lepkości.

Skład: Aqua, Urea, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Cera Microcristallina, PEG-8, Vitis Vinitera, Paraffin, Glycine, Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Carbomer, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparben. (25.06.2009)

/e/

• niezastąpiony
  • Przy regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Pięty z tarki zamieniają się w pupę niemowlaka. Jest bardzo wydajny, szybko się wchłania. Posiada charakterystyczny dla tej marki delikatny zapach. Ma wygodne, estetyczne opakowanie i jest dostępny w przystępnej cenie.

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tydzień i stopy jak marzenie!
  • Mam tendencję do ekspresowego twardnienia skóry stóp i zrogowaceń.

+ całkiem wydajny
    + fantastycznie zmiękcza
    + nawilża
    + wygładza
    + nie śmierdzi (tak jak np. krem Scholl)

- cena
    - ciężko wydobyć krem z opakowania, gdy zostaje już go mało (rozcinajcie!)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie pomaga!
  • Jestem zawiedziona tym kremem i to bardzo. Nie robi nic,oprócz natluszczenia skory. Nie usuwa zrogowaceń,nie radzi sobie z pękającymi piętami,ani ze starymi odciskami. W porównaniu do kremów z sholla to neutrogena pała,a sholl 5+. Z kosmetyków sholla miałam krem na pękające pięty i faktycznie problem zniknął,mam teraz kulkowy aplikator na zrogowacenia i też je usuwa. a ten z neutrogeny jest do bani,nie kupujcie!!!

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • Trafiłam na ten krem kiedy miałam problem ze stopami.

Okazał się zbawienny, bardzo szybko doprowadził stopy do ładu, pięknie zmiękczył skórę jednocześnie dając porządną dawkę nawilżenia.
    Od tego czasu zawsze wracam do tego kremu, używam go już tylko profilaktycznie, gdyż problem ze zrogowaciałą skórą na stopach mnie nie dotyczy.

Chcesz pochwalić esterr za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje stopy mi dziękują
  • Miałam okropne stopy, wszędzie jakieś odgniotki, na piętach narastał wręcz w hurtowych ilościach martwy naskórek, były strasznie suche i generalnie zawsze, kiedy nadchodziło lato płakałam rzewnymi łzami, bo wiedziałam, że wkładając swoje stopy w sandałki będę musiała je wystawić na widok publiczny...

W październiku zakupiłam ten krem, bo przeczytałam, że mocznik pomaga stopom ze zrogowaceniami, odniotkami i innymi przykrymi rzeczami. No i nie zawiodłam się Stosuję go zawsze po kąpieli, nie zostawia na moich stopach nieprzyjemnej tłustej warstwy, pomógł moim przesuszonym stopom, są miękkie i delikatne, nie muszę martwego naskórka "ciąć" (musiałam dosłownie takie rzeczy robić, pumeks był za słaby;/), teraz wystarczy tylko pumeks i to też nie stosowany za często A moje paznokcie od stóp także przestały być suche, są teraz ładne, bez żadnych zadziorków Generalnie jestem mega zadowolona i płaczę, gdy wydaję taką sumę na krem do stóp ale jeszcze nic innego mi nie pomogło jak właśnie ta neutrogena .

Minusy: twarde opakowanie... Ciężko wydobyć krem z tubki no i cena.
    Ale zdecydowanie warto.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić martalidiamagdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Wygląda na to, że zmieniło się opakowanie kremu.

Jeśli chodzi o sam, produkt, to szczerze mówiąc jestem odrobinę zawiedziona. Do tej pory kosmetyki Neutrogeny (szczególnie kremy do rąk) świetnie się u mnie sprawdzały, ale z tym kosmetykiem jest niestety inaczej.

+ szybko się wchłania
    + dobra konsystencja, nie jest rzadki jak niektóre kremy dostępne na rynku

+/- nawilża, ale ten efekt jest niestety tymczasowy
    +/- tak samo jest ze zmiękczaniem skóry

- nie ma mowy o usunięciu zrogowaceń
    - wysoka cena w stosunku do jakości
    - męczący zapach
    - trudno wygrzebać resztki kremu, opakowanie jest za twarde

Ot, taki przeciętniak.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • żeby nie było, że się uwzięłam
  • Do zakupu skusiła mnie promocja w markecie, gdzie dwa te kremy były w cenie jednego, i to w zaskakująco niskiej cenie 12 zł. Za jedną tubkę - 6 zł - więc czemu nie
    Jeśli chodzi o efekty - to jak na neutrogene spektakularne - ładne nawilżenie, pewnie dzięki mocznikowi, po użyciu pozostaje film, jednak nie jest szczególnie denerwujący. Również zapach (o niebiosa!) nie sprawia, że robi mi sie niedobrze . W sprawie zrogowaceń i nagniotków - działa dobrze - jednak daleko mu do SVR czy Eucerina, Stąd 3.5 gwiazdki. W sumie lubię go, jednak nie wiem, czy byłabym skłonna kupić go ponownie, chyba, że trafię na takiego deala jak za pierwszym razem

Używam tego produktu od: chyba pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 zużyte, połówka w odwodzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić missblack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny krem!
  • Kupiłam go w zimie, kiedy bardzo narzekałam na swoje szorstkie pięty. Używam go bardzo rzadko, bo po prostu tak świetnie działa . Najpierw oczywiście w ruch idzie pumeks, potem dopiero po osuszeniu stóp wklepuję krem w pięty i inne miejsca, np. ślady po odciskach. Wchłania się dość szybko, ale uczucie nawilżenia i "śliskości" pozostaje jeszcze przez jakiś czas. Z reguły używam go 2-3 razy po pumeksowaniu i mam spokój na 3-4 tygodnie (chyba, że wskoczę na obcasy albo mamy zimę). Moja mama podkradła mi trochę i też jest bardzo zadowolona (aż kupiła sobie swój własny), poza piętami pomógł jej także na suche paznokcie.
    \n
    \nNo i oczywiście jest bardzo wydajny, po prawie roku czasu mam jeszcze 1/3 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ayrine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Mam taki mały fetysz a propos opakowań, na szczęście Neutrogena ma estetyczne pudełeczka.
    Sam produkt jest bardzo dobry, po 2 dniach skóra jest miękka, nawet nie stricte zdrowa, a miękka.

Właśnie pomyślałam, że nie jest wydajny, bo podobny krem-do suchych i zniszczonych stóp kosztuje tyle samo, a ma 100 ml. Ale faktem jest, że ten na zrogowacenia jest jakby punktowy, bo nie do całej stopy. Dlatego stwierdzam, że jego wydajność jest umiarkowana.
    Krem stosuję na noc-nakładam na suche miejsca, a rano skóra jest delikatna. Nie mam zastrzeżeń co do konsystencji

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić pinkam za czytelną i pomocną recenzję?
  • super krem, prawie idealny
  • Kupiłam ten krem ponieważ potrzebowałam preparatu do stóp który by : nie śmierdział, ładnie się wchłaniał, nawilżał i likwidował zrogowacenia.
    Ten krem spełnia wszystkie moje potrzeby co do kremu do stóp stąd wysoka ocena, polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiacy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić marzena_25 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij