Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Powiększ Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Zgłaszająca osoba: jolanda_vega

Dzięki wysokiej zawartości mocznika, składnika znanego dermatologom i pedicurzystom z właściwości złuszczających, pomaga usunąć zgrubiały naskórek. Skóra jest dzięki temu lepiej przygotowana do skutecznego nawilżania. Formuła Norweska przez 24 godziny intensywnie nawilża przywracając miękkość i przynosząc ulgę wysuszonej skórze, a także pomaga zapobiegać ponownemu powstawaniu zrogowaceń. Rezultat: Zrogowacenia i szorstkość są stopniowo zmniejszane. Skóra stóp staje się bardziej miękko i gładka, wygląda jak nowa. Odżywczy krem łatwo się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości ani lepkości.

Skład: Aqua, Urea, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Cera Microcristallina, PEG-8, Vitis Vinitera, Paraffin, Glycine, Dimethicone, Stearic Acid, Palmitic Acid, Carbomer, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparben. (25.06.2009)

/e/

• Bardzo dobry
  • Naprawdę fajny kremik! Konsekwencją częstego noszenia szpilek są zgrubienia powstające na pod linią palców, a ten krem fajnie sobie z nim radzi.

PLUSY:

+ Zmiękcza skórę
    + Dobrze się wchłania
    + Można nim robić spa dla stóp na noc
    + Nie podrażnia, nie uczula
    + Wydajny
    + Nie szczypie w zetknięciu z otarciem

MINUSY:

- Pod koniec opakowania ciężko go wydobyć
    - Zapach mnie trochę drażnił
    - Dość drogi, ale jest tego warty

Chcesz pochwalić Kajko_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Mój problem: zrogowacenia pięt i dużych palców oraz suche i żółte pięty. To jedyny krem, który nareszcie u mnie działa!

+ po trzech dniach zrogowacenia i zażółcenia zaczęły znikać!
    + po około dwóch tygodniach stopy są jak nowe, a problem nie istnieje
    + nawilża
    + wygładza
    + szybko się wchłania, stopy nie są tłuste
    + przyjemny zapach!
    + dobra konsystencja, dosyć gęsty, ale łatwo się rozprowadza
    + wydajny

- cena, bo to jednak tylko krem do stóp, no i tubka mała, ale jego działanie jest warte każdej złotówki!

Jeżeli go kiedyś z jakichś niezrozumiałych dla mnie powodów wycofają, to zrobię pikiety, manifesty i strajki głodowe

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Setina za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY!
  • Chyba zmieniło się opakowanie. Dla pewności umieszczam załącznik ze zdjęciem mojego kremu.

Mam problem z suchymi, szorstkimi i pękającymi piętami. Ten krem tyle razy już uratował moje biedne pięty, że nie mam wyjścia i muszę powiedzieć, że to mój KWC! Zawsze, gdy miałam go w domu, moje pięty były ładne i zadbane. Kiedyś mi się skończył i postanowiłam kupić "coś do pięt", ale tańszego. Nic z tego. W moim przypadku tylko Neutrogena. Kilka dni temu udało mi się kupić ten krem za niecałe 10 złotych
    Przed użyciem kremu najpierw ścieram pięty tarką.

PLUSY:
    - nawilża i wygładza skórę pięt,
    - wygodna tubka,
    - przyjemna konsystencja,
    - kiedyś wydawało mi się, że ten krem jest drogi, ale po tym jak porzuciłam go dla tańszych bubli wiem, że warto czasami dać więcej pieniędzy i być zadowolonym z działania danego produktu.

Według mnie ten produkt nie ma żadnych minusów. No, poza tym, że przy regularnym stosowaniu dość szybko się kończy. Ubolewam także nad tym, że tak rzadko widuję promocje z udziałem mojego KWC...Używam tego produktu od: od kilku lat z przerwamiIlość zużytych opakowań: ok. 6-7 tubek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezastąpiony
  • Przy regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Pięty z tarki zamieniają się w pupę niemowlaka. Jest bardzo wydajny, szybko się wchłania. Posiada charakterystyczny dla tej marki delikatny zapach. Ma wygodne, estetyczne opakowanie i jest dostępny w przystępnej cenie.

Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tydzień i stopy jak marzenie!
  • Mam tendencję do ekspresowego twardnienia skóry stóp i zrogowaceń.

+ całkiem wydajny
    + fantastycznie zmiękcza
    + nawilża
    + wygładza
    + nie śmierdzi (tak jak np. krem Scholl)

- cena
    - ciężko wydobyć krem z opakowania, gdy zostaje już go mało (rozcinajcie!)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie pomaga!
  • Jestem zawiedziona tym kremem i to bardzo. Nie robi nic,oprócz natluszczenia skory. Nie usuwa zrogowaceń,nie radzi sobie z pękającymi piętami,ani ze starymi odciskami. W porównaniu do kremów z sholla to neutrogena pała,a sholl 5+. Z kosmetyków sholla miałam krem na pękające pięty i faktycznie problem zniknął,mam teraz kulkowy aplikator na zrogowacenia i też je usuwa. a ten z neutrogeny jest do bani,nie kupujcie!!!

Chcesz pochwalić myszówka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • Trafiłam na ten krem kiedy miałam problem ze stopami.

Okazał się zbawienny, bardzo szybko doprowadził stopy do ładu, pięknie zmiękczył skórę jednocześnie dając porządną dawkę nawilżenia.
    Od tego czasu zawsze wracam do tego kremu, używam go już tylko profilaktycznie, gdyż problem ze zrogowaciałą skórą na stopach mnie nie dotyczy.

Chcesz pochwalić esterr za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje stopy mi dziękują
  • Miałam okropne stopy, wszędzie jakieś odgniotki, na piętach narastał wręcz w hurtowych ilościach martwy naskórek, były strasznie suche i generalnie zawsze, kiedy nadchodziło lato płakałam rzewnymi łzami, bo wiedziałam, że wkładając swoje stopy w sandałki będę musiała je wystawić na widok publiczny...

W październiku zakupiłam ten krem, bo przeczytałam, że mocznik pomaga stopom ze zrogowaceniami, odniotkami i innymi przykrymi rzeczami. No i nie zawiodłam się Stosuję go zawsze po kąpieli, nie zostawia na moich stopach nieprzyjemnej tłustej warstwy, pomógł moim przesuszonym stopom, są miękkie i delikatne, nie muszę martwego naskórka "ciąć" (musiałam dosłownie takie rzeczy robić, pumeks był za słaby;/), teraz wystarczy tylko pumeks i to też nie stosowany za często A moje paznokcie od stóp także przestały być suche, są teraz ładne, bez żadnych zadziorków Generalnie jestem mega zadowolona i płaczę, gdy wydaję taką sumę na krem do stóp ale jeszcze nic innego mi nie pomogło jak właśnie ta neutrogena .

Minusy: twarde opakowanie... Ciężko wydobyć krem z tubki no i cena.
    Ale zdecydowanie warto.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić martalidiamagdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Wygląda na to, że zmieniło się opakowanie kremu.

Jeśli chodzi o sam, produkt, to szczerze mówiąc jestem odrobinę zawiedziona. Do tej pory kosmetyki Neutrogeny (szczególnie kremy do rąk) świetnie się u mnie sprawdzały, ale z tym kosmetykiem jest niestety inaczej.

+ szybko się wchłania
    + dobra konsystencja, nie jest rzadki jak niektóre kremy dostępne na rynku

+/- nawilża, ale ten efekt jest niestety tymczasowy
    +/- tak samo jest ze zmiękczaniem skóry

- nie ma mowy o usunięciu zrogowaceń
    - wysoka cena w stosunku do jakości
    - męczący zapach
    - trudno wygrzebać resztki kremu, opakowanie jest za twarde

Ot, taki przeciętniak.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Chcesz pochwalić nafiyqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • żeby nie było, że się uwzięłam
  • Do zakupu skusiła mnie promocja w markecie, gdzie dwa te kremy były w cenie jednego, i to w zaskakująco niskiej cenie 12 zł. Za jedną tubkę - 6 zł - więc czemu nie
    Jeśli chodzi o efekty - to jak na neutrogene spektakularne - ładne nawilżenie, pewnie dzięki mocznikowi, po użyciu pozostaje film, jednak nie jest szczególnie denerwujący. Również zapach (o niebiosa!) nie sprawia, że robi mi sie niedobrze . W sprawie zrogowaceń i nagniotków - działa dobrze - jednak daleko mu do SVR czy Eucerina, Stąd 3.5 gwiazdki. W sumie lubię go, jednak nie wiem, czy byłabym skłonna kupić go ponownie, chyba, że trafię na takiego deala jak za pierwszym razem

Używam tego produktu od: chyba pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 zużyte, połówka w odwodzie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić missblack za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij