Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp na zrogowacenia

Średnia ocena: 3.68/5

Dzięki wysokiej zawartości mocznika, składnika znanego dermatologom i pedicurzystom z właściwości złuszczających, pomaga usunąć zgrubiały naskórek. Skóra jest dzięki temu lepiej przygotowana do skutecznego nawilżania. Formuła Norweska przez 24 godziny intensywnie nawilża przywracając miękkość i przynosząc ulgę wysuszonej skórze, a także pomaga zapobiegać ponownemu powstawaniu zrogowaceń. Rezultat: Zrogowacenia i szorstkość są stopniowo zmniejszane. Skóra stóp staje się bardziej miękko i gładka, wygląda jak nowa. Odżywczy krem łatwo się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości ani lepkości.

nawilżające, regenerujące, wygładzające
w tubce
z defektami
kremy do stóp

IDEALNY!

Chyba zmieniło się opakowanie. Dla pewności umieszczam załącznik ze zdjęciem mojego kremu.

Mam problem z suchymi, szorstkimi i pękającymi piętami. Ten krem tyle razy już uratował moje biedne pięty, że nie mam wyjścia i muszę powiedzieć, że to mój KWC! Zawsze, gdy miałam go w domu, moje pięty były ładne i zadbane. Kiedyś mi się skończył i postanowiłam kupić "coś do pięt", ale tańszego. Nic z tego. W moim przypadku tylko Neutrogena. Kilka dni temu udało mi się kupić ten krem za niecałe 10 złotych :)
Przed użyciem kremu najpierw ścieram pięty tarką.

PLUSY:
- nawilża i wygładza skórę pięt,
- wygodna tubka,
- przyjemna konsystencja,
- kiedyś wydawało mi się, że ten krem jest drogi, ale po tym jak porzuciłam go dla tańszych bubli wiem, że warto czasami dać więcej pieniędzy i być zadowolonym z działania danego produktu.

Według mnie ten produkt nie ma żadnych minusów. No, poza tym, że przy regularnym stosowaniu dość szybko się kończy. Ubolewam także nad tym, że tak rzadko widuję promocje z udziałem mojego KWC...

Krem na gładkie piętki

Świetny krem na suche pięty i generalnie całe stopy;). Silnie nawilża, zmiękcza twardą skórę na piętach. Dla mnie hit, bo działa praktycznie od razu (efekt widoczny od razu po zastosowaniu a po kilku dniach już calkiem gładkie stópki). U mnie najczęściej wystarczyło kilka dni, a stopy byly ładne przez dłuższy czas (natomiast nie mam tez jakiś tragicznie popekanych pięt). Jest dość tłuściutki, więc raczej do zastosowania tylko na noc. Praktycznie nie ma zapachu (jest bardzo delikatny i neutralny) co dla mnie jest dużym plusem.

Pozytywne zaskoczenie

Długo szukałam kremu do stóp, który naprawdę poradzi sobie ze zrogowaceniem. Mimo, że nie uważam, że mam z tym duży problem, to jednak wiele kremów nie dawało rady dobrze nawilżyć moich stóp.

Krem ma fajną konsystencję, która dobrze się rozprowadza po skórze, dobrze się wchłania i nie pozostawia uczucia klejenia.

Już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę na stopach, a przy regularnym stosowaniu stopy są idealnie gładkie.

Godny polecenia

Nic nie podziałało jeszcze na moje przesuszone stopy tak dobrze jak ten krem. Już po pierwszym zastosowaniu byłam zachwycona rezultatem. Stopy stały się mięciutkie, nawilżone, po prostu rewelacja.
Jest bardzo wydajny, szybko się wchłania. Posiada charakterystyczny dla tej marki delikatny zapach. Ma wygodne, estetyczne opakowanie i jest dostępny w przystępnej cenie.

Pomaga

Krem w tubce o pojemności 50ml z dobrze zamykającym się korkiem,który jest płaski dzięki czemu możemy stabilnie położyć kosmetyk np w łazience.
Używałam kremu na łokcie, mimo że jest do stóp i przy regularnym stosowaniu faktycznie działa. Zrogowacenia i szorstkość zniknęła a skóra jest w lepszym stanie. Stosowałam krem rano i wieczorem. Konsystencja jest dość gęsta, ale dobrze się wchłania i produkt jest wydajny, bo niewielka ilość wystarczy na odpowiednie działanie. Jedyne co mi przeszkadza to ziołowy zapach za którym nie przepadam. Na szczęście nie jest bardzo intensywny i mimo zapachu uważam, że jest godny sprawdzenia i polecenia.

Najlepszy

Moje pięty zimą są jak papier ścierny. Kilka dni stosowania tego kremu i wróciły do swojego normalnego stanu. Żaden inny drogeryjny krem nie dawał rady a ten zdziałał cuda! Szybko się wchłania i jest dość wydajny. Nie pozostawia tłustej warstwy no i najważniejsze, że faktycznie działa.

Mój must have!

Nieco droższy od pozostałych kremów na półce. Jednak podczas jednej z Rossmannowych promocji wystąpił w dość akceptowalnej i porównywalnej z innymi produktami cenie. Postanowiłam spróbować, gdyż Neutrogena już nie raz okazała się być niezastąpiona. To był mój strzał w 10! Przekonałam się już po pierwszej nocy. Przetarłam wstępnie stopy tarką podczas kąpieli i zaaplikowałam krem na stopy tuż przed snem. Krem jest dość lepki, ciężki i obfity. Zapach niemal niewyczuwalny. Jednak ze względu na konsystencję zdecydowanie nadaje się do stosowania na noc. Rano moje stópki były cudownie gładkie, bez śladu jakichkolwiek zgrubień. Żaden z tego typu kosmetyków nie poradził sobie tak szybko. Skuteczność niemal natychmiastowa. Efekt utrzymuje się przez kilka dni (przy aktywnym używaniu stóp). Warto aplikować krem raz w tygodniu dla podtrzymania efektu - wówczas można zapomnieć o wszelkiego rodzaju tarkach i pumeksach. Jest również super rozwiązaniem w awaryjnych sytuacjach, gdy np. kolejnego dnia musimy odsłonić stopy w odkrytych butach, a nie mamy zbyt wiele czasu i/lub możliwości na wykonanie pełnego zabiegu.

Nie tak skuteczny jak konkurencja

Na zakup skusiłam się w drogerii, gdy nie było mojego ulubionego kremu na zrogowacenia popularnej firmy na Sch ????
Niestety nie jest tak skuteczny. Mam bardzo problematyczne stopy - przesuszona skóra + twarde pięty i zrogowacenie w stałym miejscu. I jak z przesuszoną skórą krem poradził sobie całkiem dobrze (aje myślę że każdy krem dałby radę), tak z twardą skórą nie bardzo. Coś tam zmiękczył, ale nie był to efekt wow, który mogłam zauważyć po moim ulubionym kremie. Na plus zgrabna tubka, z której się nie wylewa, higieniczna aplikacja i szybkie wchłanianie kremu.

Dla mnie to KWC

Neutrogena do stóp mnie kupiła :)
Nie patrzę na inne marki, nie szukam niczego innego, ponieważ ten krem jak i krem do stóp suchych z tej samej firmy spisują się idealnie.
Wręcz nie spodziewałam się że krem może zdziałać takie cuda.
Wygładza szorstki naskórek na piętach i nawilża
dzieki nie mu nie muszę używać pumeksu czy czegoś typowo ścierającego.
Nie rozstaję się z nim :) to mój must have na wakacje.
Neutrogeno ! Dziękuję za tak wspaniały produkt !

Dobry na co dzień, ale nie na zrogowacenia...

Krem do stóp intensywnie nawilża i regeneruje, a skóra staje się mięciutka i gładka. Jeśli chodzi o zrogowacenia, bo przecież to główny cel kremu Neutrogena, to niestety nie daje rady. Ten krem świetnie sprawdza się na co dzień, ale na zrogowacenia jest za słaby.
Krem ma mało przyjemny zapach, ale szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkosci.
Krem jest wydajny, a opakowanie ma w formie tuby, ale nie można zużyć całości kosmetyku

Może być

Nie no... Bez przesady. Krem dobrze nawilża, ale ze zrogowaceniami sobie nie radzi.

Produkt jest zamknięty w 50 ml tubce z wieczkiem, więc opakowanie jest higieniczne i łatwe w obsłudze. Krem wydaje się nawet wydajny. Kosztuje obecnie 15,49 zł w Rossmannie.

Konsystencja jest dość lekka. Nogi po posmarowaniu się ślizgają prawie jak po olejkach, ale myślę, że to głównie za sprawą silikonu, który ma w składzie.

Wydaje mi się również, że ten efekt nawilżenia jest tymczasowy, nie zauważyłam długotrwałych efektów płynących z jego używania. Polecam raz na jakiś czas, gdy np. wiemy, że wkładamy buty z odsłoniętą piętą i chcemy, żeby stopy dobrze się prezentowały. Na co dzień raczej nic nie zmieni.

Może być

Niezły krem do stóp, skóra jest miększa i delikatniejsza w dotyku. Jest wydajny, łatwo się nakłada i rozsmarowuje, choć nie zauważyłam diametralnej poprawy stanu skóry stóp. Jest łatwo dostępny, często w promocji, wydajny, choć cena wysoka.

Ratunek dla stóp

Krem dla mnie jest rewelacyjny! Zawsze miałam problem z twardą skórą, zrogowacenia zawsze mi towarzyszyły ale ten krem to zmienił. Widocznie regeneruje stopy, przy regularnym stosowaniu efekty gwarantowane. Skóra staje się bardziej gładka, miękka aż szok, że tak działa. Przyjemny zapach, konsystencja kremowa, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Warto zainwestować!