Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Powiększ Garnier, Skóra Wrażliwa, 2-fazowy płyn do usuwania makijażu wodoodpornego

Zgłaszająca osoba: n89

Ma dwufazową formułę łączącą delikatność olejku oraz świeżość wody. Usuwa nawet wodoodporny makijaż bez podrażniania skóry.
Nie zawiera alkoholu, jest bezzapachowy i łatwo tolerowany przez skórę, aby uniknąć uczucia dyskomfortu.
Produkt zawiera naturalne składniki roślinne pozyskiwane metodą ekstrakcji, która pozwala zachować ich jakość i czystość.
W skład formuły wchodzą łagodzące ekstrakty roślinne oraz witaminy E i B5.

Skład: Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/Rosa Centifolia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, CI61565/Green 5.

Cena: ok. 18zł / 200ml
/mw/

• polecam
  • Wg mnie bardzo dobrze zmywa makijaż i naprawde poradzi sobie z grubą warstwą tuszu do rzęs.

Jedyny minus to taki że bardzo sie po nim świece...a cere ma tłustą...

Chcesz pochwalić kizi86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Wg mnie płyn jest doskonały i używam go na co dzień niekoniecznie podczas zmywania makijażu wodoodpornego. Przerzuciłam sie na niego z Ziaji, który mnie chyba uczulił zalety Garniera:

wydajny
    duża butla jak za taką cenę
    nie podrażnia, b. delikatnie usuwa makijaż

Jedyna wada to właśnie to, że trzeba szybko nanieść płyn na wacik, bo warstwa może się rozdzielić.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i jestem w trakcie użycia drugiego

Chcesz pochwalić Sylutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się
  • Płyn sprawdza się bardzo dobrze do usuwania makijażu wodoodpornego, najlepiej ze wszystkich kosmetyków, których używałam. Stosuję go od czasu do czasu, kiedy muszę zmyć tusz wodoodporny, razem z płynem micelarnym Bourjois, który stosuję do reszty twarzy.

Odejmuję jedną gwiazdkę za kilka minusów, chociaż drugorzędnych:
    - formuła dwufazowa - trzeba nim wstrząsnąć przed użyciem i szybko wylać na wacik, bo kolory bardzo szybko się rozdzielają
    - ma trochę tłustą konsystencję
    - nie jest zbyt wydajny

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić i_am_not_for_you za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na razie jak dla mnie najlepszy płyn do demakijażu!
  • To jest jedyny płyn do demakijażu, który mnie:
    - nie uczula,
    - nie szczypie,
    - jest delikatny zarówno dla mojej wrażliwej skóry jak i oczu
    - starcza na długo,
    - jest bez zapachu.

Jedyną jego wadą jest to, że nakładając go na wacik zawsze za dużo mi się go wyleje, poza tym jestem z niego bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Iziii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Kosmetyk dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia skóry i jest bardzo wydajny jak na płyn do demakijażu. W zasadzie nie mam mu nic do zarzucenia, może poza sposobem aplikacji - zazwyczaj za dużo wylewa mi się na wacik, moim zdaniem otwór w zakrętce powinien być trochę mniejszy.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić olaztrola za czytelną i pomocną recenzję?
  • owszem-słaby
  • W zasadzie mogłabym podpisać się obiema rękoma pod wpisem wizażanki poniżej. Płyn jest nieskuteczny i absolutnie nie jest w stanie podołać zadaniom do jakich został stworzony. Nie zmywa makijażu wodoodpornego, trzeba pocierać i to ostro pocierać oczy aby usunąć wodoodporny tusz, a i tak nie uczyni tego tak jak powinien. W efekcie stosowania tego specyfiku niestety tracę coraz większą ilość rzęs - po prostu je wyrywam wraz z wacikiem. Do jego tłustości bym się nie przyczepiła, bo wiadomo, musi być faza olejowa żeby zmyś skutecznie makijaż wodoodporny. Muszę się jednak doczepić bo nie zdaje to egazaminu. Dodatkowo wysusza delikatną skórę wokół oka. Nie polecam, dla mnie jet to kolejny bubel firmy Garnier.

Używam tego produktu od: m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozoczęte

Chcesz pochwalić drzewnykotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Produkt ten kupiłam przypadkowo-na półce nie było micela AA, którego zwykle używam, a potrzebowałam czegoś do demakijażu i trafiło na Garniera, który akurat był w promocji.

Zacznę od tego, że mam cerę miszaną w kierunku tłustej, ale przy tym bardzo wrażliwą. Płyn jest "oleisty" i zostawia nieprzyjemny, tłusty film na skórze, czego bardzo nie lubię.

Jednak największa jego wada jest to, że po prostu słabo zmywa makijaż. Przeznaczony jest niby do makijażu wodoodpornego, a bardzo kiepsko sobie radzi z moim zwykłym, niewodoodpornym tuszem do rzęs. Musze zużyć wiele wacików i sporo sią namachać, ażeby zmyć jakąś rozsądną ilośc makijażu. Jednak nie ma sie co łudzić- mimo tego skóra i tak jest mocno niedoczyszczona. Hasło, że demakijaż z tym płynem "nie wymaga pocierania" to jedynie marketing.

Na plus zaliczam to, ze rzeczywiscie płyn nie podrażnił mojej wrażliwej cery, nie szczypie w oczy.

Podsumowując: mocno ponizej przeciętnej, więcej nie skusi mnie na niego nawet mega promocja.

Chcesz pochwalić agnishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najlepszy, jaki miałam
  • Miałam wiele różnych dwufazowych płynów pod oczy, ale ten wspominam najlepiej. Jest delikatny, dobrze zmywa makijaż, nie podrażniadoczu. Do tego, jak na płyn pod oczy jest całkiem wydajny w przyzwoitej cenie. Od czasu, jak go ostatni raz kupiłam, próbowałam wielu innych płynów, ale niewątpliwie wrócę do tego, chyba już na stałe.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 447 raz(y)
  • bardzo przyjemna dwufaza
  • W moim przypadku płyn ten sprawdził się całkiem nieźle. Ma sporo plusów, a minusy są naprawdę minimalne - to czyni go produktem wartym przetestowania.

+ przystępna cena, świetna dostępność
    + fazy łatwo zmieszać, nie rozwarstwiają się w sekundę, tak jak miało to miejsce w przypadku podobnego specyfiku Nivea
    + delikatny dla skóry, nie podrażnia, nie szczypie. Nie mam po nim uczucia zmęczonych, opuchniętych oczu, co bardzo często mi się zdarza jako że mam ogromnie wrażliwe ślepia.
    + nie zapycha, chociaż powiem szczerze, że ja zawsze po demakijażu dokładnie myję twarz, więc preparat nie ma okazji do długiego kontaktu ze skórą.
    + jest tłustawy, jak to dwufazy, ale wcale nie przesadnie - przede wszystkim nie zostawia obrzydliwej, tłustej warstwy na skórze (ma się poczucie lekkiego natłuszczenia, ale w akceptowalnych granicach)
    + wspomnianą wyżej lekką tłustość można bez problemu usunąć nawet wodą, płynem micelarnym czy byle jakim żelem. Jest to spory plus, bo inne dwufazy zostawiały tragiczną powłokę, którą czułam nawet po peelingu.
    + jeżeli chodzi o demakijaż, to jest w porządku. Mój makijaż zmywa bez problemu (najczęściej jest to podkład lub krem tonujący, eyeliner, tusz). Nie używam kosmetyków wodoodpornych, ale do wszelkich zwykłych tuszy, kredek, eyelinerów i cieni Garnier świetnie się nadaje. Faktycznie wystarczy przyłożyć wacik na chwilę i wszystko się rozpuszcza. Mogę śmiało powiedzieć, że z tym produktem demakijaż jest przyjemną czynnością - nie muszę trzeć, nic mnie nie piecze, wszystko bardzo ładnie schodzi, a oczy po demakijażu też nie są zaczerwienione czy "zmęczone".
    + bardzo wydajny, nie potrzeba go wiele do wykonania demakijażu.

Maleńki minusik za opakowanie - coś jest nie tak z dozownikiem i tak naprawdę "sika" wszędzie tylko nie na wacik. Nie wiem czy poza tą irytującą cechą produkt ma jeszcze jakieś wady, nic więcej nie przychodzi mi do głowy

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić v-x-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry zmywacz
  • Płyn bardzo dobrze zmywa makijaż oczu (2 warstwy zwykłego tuszu, czarna kreska, cienie). Nie podrażnia, nie uczula, nie szczypie oczy. Może być stosowany u osób noszących soczewki kontaktowe. Można go z powodzeniem stosować do całej twarzy. Poziom "zmywalności" jest taki sam jak w przypadku płynu micelarnego Bourjois. Wydajność rownież. Dlatego płyn Garniera może stanowić zamiennik "Burzujka".
    Nie sprawdzałam jak sobie radzi z makijażem wodoodpronym, ale ze wykłym naprawdę daje radę.

Niestety ma jeden MINUS - po usunięciu makijażu pozostawia tłustą oleistą warstewkę na skórze (bez mycia twarzy się nie obejdzie) i za to odejmuję mu gwiazdkę. Używam tego produktu od: Pół rokuIlość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić loreta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przykro mi, ale nie.
  • Właściwie to same minusy:
    - tłusty
    - zostawia tłustą powłokę na oczach, co wpływa negatywnie na ostrość widzenia
    - nie radzi sobie ze zwykłym tuszem, rano efekt pandy
    - podczas dozowania wylewa się niemiłosiernie
    - dwie warstwy mieszają się ze sobą na tak krótko, że czasami nie zdąży się siegnąć po wacik
    - warstwa niebieska zużywa się dużo szybciej
    Nie polecam!

Chcesz pochwalić 45ulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ!
  • Mój KWC!

Rewelacyjny płyn do demakijażu. Jako jedyny poradził sobie z moimi wrażliwymi oczami. Każdy kosmetyk tego typu pozostawiał delikatny film na moich oczach co kończyło się tym że widziałamjak przez mglę. Po Garnier nie mam tego problemu mimo iż pozostawia delikatną tłustą warstwę. Zawsze jednak myję twarz żelem po demakijażu więc warstwa ta szybko znika.
    Doskonale usuwa tusz wodooporny a muszę przyznać że mam skłonność do nakładania kilku warstw.

Płyn jest bardzo delikatny, bezzapachowy, nie podrażnia, nawilża skórę wokół oczu. Szybko i dokładnie zmywa każdy makijaż bez tarcia. Jest wydajny. Butelka ma 200 ml!

Bardzo często jest w promocji za 9,99 zł!

Wady - nie zauważyłam takich!
    Używam tego produktu od: Kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 4

Chcesz pochwalić aneczka356 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny
  • + płyn jest naprawdę delikatny, a moje oczy i powieki są skłonne do podrażnień
    + nie szczypie w oczy
    + duża pojemność 200 ml, atrakcyjna cena
    + wydajny

- jest dobry, ale jednak do zmywania makijażu oczu będę musiała poszukać czegoś jeszcze skuteczniejszego, bo nieraz muszę się niestety sporo wysilić, a i tak powstaje "efekt pandy"
    - czasem mam wrażenie, że on bardziej rozmazuje niż zmywa makijaż, jest też bardzo tłusty (bardziej niż inne dwufazowe płyny do demakijażu, jakich miałam okazję używać)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Neglegentia za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezly
  • calkiem niezly plyn.
    cena tez calkiem ok.
    jednak wydaje mi sie,ze szybko sie konczy.
    zmywam nim tylko makijaz oczu, niezle sobie radzi nawet z wodoodpornymi kosmetykami.
    wydaje mi sie,ze nie podraznia oczu, a mam z tym duzy problem, bo zlapalam jakas alergie i moje powieki wolala o pomoc. nie pogarsza zaczerwienienia i suchosci.
    pozostawia leciutka tlusta warstwe ale naprawde leciutka. nie tak jak plyn z ziaji.
    garnier tez calkiem dobrze zmywa makijaz twarzy, ale wtedy by sie konczyl jeszcze szybciej.

warto kupic, tani a radzi sobie calkiem niezle.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić cotopaxi32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Fajny płyn do usuwania makijażu oka i twarzy.Tusz schodzi bez tarcia,wystarczy delikatnie przytrzymać wacik z płynem na oku.Bardzo wydajny.Delikatny dla skóry.Jedyne do czego można się przyczepić to tłusta warstwa olejku która pozostaje po jego użyciu.Można ją zmyć tonikiem lub pozostawić aż sama się wchłonie.Nie przesusza jak inne produkty tego typu,mam wrażenie,że dobrze współgra z moją mieszaną cerą.Z czystym sumieniem polecam

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Chcesz pochwalić w@mpierk za czytelną i pomocną recenzję?
  • armagiedon
  • po 3 tygodniach stosowania wieczorem, donoszę:

- OKROPNY !
    - jest tłusty
    - zostawia śliski film na oczach
    - absolutnie nie dobiera się do tuszu, tu: nie noszę 50 warstw i tusz nigdy nie jest wodoodporny; mocno nasączony wacik trzymam długo,i to zdecydowanie za długo jak na działanie takiego preparatu, bez tarcia się nie obejdzie, co uważam jest niedopuszczalne
    - na opakowaniu jest napisane, że płyn nie zawiera zapachu, mój nos jednak twierdzi inaczej
    - aplikowanie na wacik za każdym razem kończy się narozlewaniem produktu dookoła (w tym przypadku nie mam nic przeciwko >
    - nie rozumiem, jak ten produkt miałby poradzic sobie z tuszami wodoodpornymi
    - po użyciu płynu, obraz i pole widzenia zachmurzone, z okazjonalnymi przejaśnieniami
    - cena, ok 12 zł za 200ml w promocji
    - brak alkoholu i parabenów - jedyny plus...

Podsumowując...
    Przypomniałam sobie, dlaczego nie przepadam za kosmetykami tej marki. Po prostu nie działają, nie ważne ile szans bym im dawała.. Tak jak w przypadku płynu Biodermy nie mogłam się doczekać wieczornego zmywania buzi, tak w tym przypadku, jest to dla mnie kara.
    Nie polecam. A jakby co, to ostrzegałam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie codziennie
    Ilość zużytych opakowań: pół i reszta w koszu

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić heaven za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do makijażu wodoodpornego.
  • Radzi sobie ze wszystkim. Dzięki tłustej fazie rozpuści każdy tusz do rzęs, cień czy eyeliner. Nic mu nie umknie.
    Nie podrażnia, nie wysusza.
    Nie ma pandy pod oczami po przebudzeniu rano.
    Jeśli jest problem ze zmyciem wodoodpornej maskary wystarczy przyłożyć wacik nasączony płynem i trzymać dłużej przy czym lekko trzeć i wszystko schodzi.
    Tani jak barszcz i wydajny.
    Nie zawiera parabenów

Ale...
    Pozostawia po sobie tlusta, nieprzyjemna warstwe.
    Rozmazuje wszystko i uzywam z nim wiecej wacikow
    Przez to nieprzyjemnie sie go uzywa
    Niewygodnie nalewa sie go na wacik. Duzo produktu mozna wylac poprzez nieuwage

Mimo wszystko kupie, bo cena zacheca

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić ZapałkeY*.* za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 496 raz(y)
  • najpierw mnie pozytywnie zaskoczyl, a potem koszmarnie rozczarowal
  • Plyn dostalam w prezencie razem z kremem do twarzy. Sama bym go nie kupila, bo bardzo nie lubie tej marki. O dziwo, okazal sie dobry (a przynajmniej do czasu, ale o tym za chwile).

Uzywalam w wakacje wodoodpornego tuszu Maybelline, na ktory wiekszosc recenzujacych osob narzeka, ze ciezko go zmyc. Ja do jego demakijazu stosowalam dwufazowki Clinique lub HR i zmywal sie bez problemu, ale to drogie plyny, wiec sadzilam, ze prawdopodobnie tansze specyfiki juz sobie tak dobrze nie radza. I bylam w bledzie!

Plyn Garniera z gory osadzilam bedac przekonana, ze tuszu Maybelline nie zmyje. Okazalo sie jednak, ze nawet Garnier potrafi zaskoczyc i 2 wacikami zmylam wodoodporny tusz do czysta, a przy tym nie wypadla mi zadna rzesa, bo nie musialam nic trzec! (Mam dlugie, ale slabe rzesy, wiec czesto wypadaja podczas demakijazu). Nastepnego ranka pod oczami nie bylo zadnej pandy, wiec nabralam wyjatkowego zaufania do owego plynu i uzywalam go kilka razy w tygodniu na zmiane z innymi. Pewnego dnia tusz Maybelline zaczal sie jednak osypywac i zmuszona bylam kupic inny, tym razem zwykly, niewodoodporny. Czar prysl. Nadal uzywalam 2 wacikow do zmycia tuszu, po tym kolejny wacik byl juz czysty, wiec wydawac by sie moglo, ze na rzesach nic nie ma. A jednak! Rano budzilam sie z prawdziwa panda pod oczami (a tuszem, ktorego obecnie uzywam jest Chanel Inimitable Intense i pozostale plyny (w tym niewiele drozszy od Garniera L’oreal) potrafia zmyc go bez problemu do konca).

Mimo, ze plyn mnie ostatecznie zawiodl, mialam cicha nadzieje, ze marka jednak przekona mnie do swoich produktow, a nie lubie jej wlasnie dlatego, ze wielokrotnie bylam niezadowolona z wszelakich kosmetykow Garniera (nie jest to wiec absolutnie zadne uprzedzenie bez uzasadnienia). Widocznie po tuszu Maybelline nie bylo pandy, bo byl to kosmetyk wodoodporny i nawet nastepnego dnia mocno trzymal sie rzes.

Opakowanie wyglada nieladnie, ale ma az 200ml (wiekszosc dwufazowek ma 125ml) i dosyc latwo sie z niego korzysta. Z reszta gdyby plyn okazal sie dobry, wyglad opakowania nie mialby dla mnie wiekszego znaczenia.

Na minus zalicze jeszcze to, ze niebieska warstwa zuzyla sie o wiele szybciej niz bezbarwna, bo plyn po mocnym wstrzasnieciu wyjatkowo szybko wracal do siebie, czesto zanim zdarzylam siegnac po wacik, odetkac opakowanie i nalac.

Używam tego produktu od: okolo 10 tygodn
    iIlość zużytych opakowań: w trakcie 1; zuzylam 2/3 (nie wiem czy zuzyje do konca, bo zostala sama bezbarwna warstwa)

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny!
  • Lubię ten płyn - używałam go dosyć długo. Skóra po nim jest odżywiona. Świetnie zmywa makijaż, nie podrażnia skóry. Mała ilość wystarcza, żeby zmyć pełny makijaż.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Membroza za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Stosowałam ten płyn jako alternatywę dla micela Biodermy i jestem bardzo zadowolona. Noszę soczewki kontaktowe, wiele płynów do demakijażu podrażnia mi okolice oczu - ten jest idealny. Mogę do woli przecierać oczy wacikiem nasączonym tym płynem - zero podrażnień. Z reguły w dwufazowych kosmetykach irytuje mnie ta górna, oleista warstwa - lubi zostawać na powiece i tłuści skórę - tutaj nic takiego nie ma miejsca. Po przetarciu skóra jest czysta i odświeżona, nic się nie lepi, nic nie jest tłuste. Płyn dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu - co prawda nie używam kosmetyków wodoodpornych ale ze zwykłym makijażem nie było żadnych problemów. Irytuje mnie opakowanie a zwłaszcza dozownik - dziurka jest zbyt duża i trzeba ostrożnie wylewać kosmetyk. Widzę, że ten kosmetyk wycofano z Polski, na szczęście u mnie jest ciągle w sprzedaży więc mogę zaznaczyć opcję ponownego kupna. Polecam zwłaszcza noszącym soczewki kontaktowe.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 całego

Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Idealny do oczu
  • Dla mnie najważniejsze jest to, że nie powoduje alergii ani podrażnień. Usuwa makijaż już przy pierwszym przetarciu, dlatego nie podrażnia się dodatkowo skóry. Jednak konsystencja, która dla oczu jest idealna przy reszcie twarzy jest zbyt tłusta. Używam go praktycznie codziennie i dopiero teraz zużyłam opakowanie - jest bardzo wydajny. Nie wiem czy usuwa makijaż wodoodporny - takiego nie stosuję.

Podsumowanie
    Zalety:
    +nie podrażnia - rzeczywiście idealny dla skóry wrażliwej
    +wygodne opakowanie
    +szybko i dokładnie usuwa makijaż
    +przyjemna konsystencja płynu
    +wydajny
    +przystępna cena

Wady:
    -nie nadaje się do demakijażu twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 (200 ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ageve za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • rewelacyjny płyn:
    - wydajny
    - nie szczypie
    -używam go z soczewkami i jest ok
    - nie jest tłusty
    - zmywa makijaż wodoodporny
    - niedrogi

polecam!

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić kamilan za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie kWC
  • Idealnie usuwa makijaz robi to skutecznie i szybko ,zwlaszcza oczy dwa ruchy i zmyty tusz ,kredka, cien.

Natmiast jesli chodzi o stosowa cala twarz wydaje mi sie za tlusty i rzadko go tam uzywam ,natmoaiast jak dla mnie prawie kwc ,oczy nie szczypia ,mega wydajny starcza na 4-5 miesiecy przy codziennym uzytkowaniu ,polecam

Chcesz pochwalić limetka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Najlepszy dwufazowy płyn jaki miałam! Inne się do niego nie umywają, przynajmniej w tej półce cenowej, bo droższych nie próbowałam i raczej nie będę miała okazji...
    + Świetnie zmywa makijaż
    + Nie jest tak tłusty jak np ziaja.
    + Nie podrażnia mi oczu
    + Wydajny
    Ubolewam nad tym, że nie można go już nigdzie dostać:/ Pozostaje mi czekać z nadzieją, że może wypuszczą jakąś nową wersję, nie ustępującą w niczym tej.

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań:

Chcesz pochwalić Zanetka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czemu go wycofali???
  • Rewelacja do zmywania oczu - wydajny, tani, delikatny, skuteczny... i można tak długo wymieniać, tylko po co - właśnie został WYCOFANY!!! Z całą serią Skóra Wrażliwa , która była jedyną serią "naturalną" u Garniera!
    Mam ochotę kląć i tupać.
    Jeśli myślą, że przestawię się teraz na drogiego i gorszego dwufaza LOreala (to ten sam koncern), to grubo się mylą.
    Nie wiem czym będę zmywać tusz.
    Wodoodporny chyba w ogóle pójdze w odstawkę, bo to był jedyny płyn, który go zmywał (czytaj: rozpuszczał), a nie ścierał, wyrywając rzęsy.
    Protestuję!!!!!!!!!!!
    Chyba że wypuszczą go w nowym, ulepszonym opakowaniu (tamto trochę nieporęczne, można się było polać). Ale szczerze wątpię.

Używam tego produktu od: odkąd się pokazał
    Ilość zużytych opakowań: kilka, jak nie więcej

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ignatiewna za czytelną i pomocną recenzję?