Pilnik do paznokci szklany, KillyS

Powiększ Pilnik do paznokci szklany, KillyS

Zgłaszająca osoba: PAULA

Przeznaczony do pielęgnacji paznokci naturalnych i sztucznych. Usuwa zrogowaciałą skórę (zabieg należy przeprowadzić na wilgotnej skórze). Regularne stosowanie zapobiega pęknięciom paznokci. Jest higieniczny - można go dezynfekować, sterylizować, myć wodą z mydłem i delikatną szczoteczką.
Wykonany jest z hartowanego szkła. Mikroskopijna powierzchnia ścierna zapewnia doskonałą pielęgnację i modelowanie paznokci!

Cena: 20 zł

• solidny
  • Ponieważ w markecie obok mnie jest cała półka z produktami KillyS chcąc nie chcąc w przybory do paznokci (w większości ) mam tej firmy
    To mój kolejny pilniczek, nie dlatego, że tak szybko się ścierają, tylko ZAWSZE mi gdzieś giną.
    Pilniczkiem dobrze piłuje się pazury, jest dość ostry, więc chwila moment i po szponach Ostatnio dowitaminizowuje się i pazury zrobiły mi się strasznie mocne i rosną tak szybko...zdecydowanie za szybko
    Dobrze piłuje.
    Nie robi zadziorów.
    Wygodny w użyciu.
    Łatwy w utrzymaniu.
    Higieniczny.
    Estetyczny.

Używam tego produktu od:jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić musscat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daremny.
  • Pilnik jest nie udanym zakupem. Nie jestem zadowolona z jego trwałości. Użyłam go ok.5-10 razy i wyrzuciłam do kosza bo nie nadawał się do niczego.Był mocny-nie stłukł się i ładnie piłował ale nie mam zamiaru co 2 miesiące kupować nowego pilnika.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Chcesz pochwalić samanta00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto wydać większą kasę
  • Pilnik ten kupiłam pomimo rozczarowań po podobnym ale innej firmy. Stwierdziłam ze tyle wizazanek nie mogło się mylić i miałam rację
    Pilnik jest trwały, może nie całą wieczność bo widzę na nim różne etapy starcia ale mogę go używać z powodzeniem jeszcze pół roku. Krawędz paznokcia jest spiłowana na gładko niestety za szybko się piłuje i łatwo skrócić paznokcie do samej nasady Uważam jednak że jakosć spiłowania jest o niebo lepsza niż w przypadku pilników tekturowych. Nie żałuję zakupu mimo iż mnie kosztował dużo jak na pilnik.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nieeee....
  • Na swoim końcie mam użytkowanie 3 szklanych pilników, ten jest (a raczej był) z nich najdroższy...i najgorszy!!! Jest jednostronny, za tą cenę mógłby być dwu ale takiego "drobiazgu" nie bede się czepiać ale ścieranie się w ekspresowym tempie!! tego juz nie wybaczam!!! Jest do niczego. Po pierwszym generalnym piłowaniu paznokci był już praktycznie do wyrzucenia nie spodziewałam się że szklany pilnik może brakiem trwałości dorównywać pilnikom tekturowym...

Używam tego produktu od:coś koło 2 tygodni

Chcesz pochwalić Kofcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • wieczny to on nie jest!
  • Pilnik jest przeciętny, jak na tą cenę zużywa sie błyskawiczne ( a producent zapewna dokładnie co innego) po kilku użyciach nie jest juz odpowiednio ostry; po kilkunastu praktycznie nie ściera...
    Mimo tego daje 3 gwiazdki za nieinwazyjność i poprawę stanu paznokci.

Używam tego produktu od:2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań:1 szt

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalie25 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • po co przepłacać?
  • Coś mi się ubzdurało, że ten pilnik jest dwustronny, więc jak tylko zobaczyłam go w swojej rodzinnej mieścinie za jakieś 15zł nie zawahałam się go kupić, mimo iż po rozbiciu dwóch szklanych pilniczków Top Choice obiecałam sobie, że nigdy więcej szklanego nie kupię. Ale kupiłam i póki co (odpukać w niemalowane ) jeszcze go nie zbiłam i z zakupu jestem nawet zadowolona. Nawet, bo rozczarował mnie fakt, że pilnik jest jednostronny i mało tego - jak na mój gust to nie różni się niczym szczególnym od posiadanych przeze mnie poprzedników. Nooo, może jest ładniejszy, bo cieniowany, może ma ładniejsze etui, bo pod kolor pilniczka, no i może ta kolorowa warstwa jest na nim trwalsza (na tamtych się ścierała przy pierwszym myciu), ale z drugiej strony generalnie jest prawie 3 razy droższy. Nie mówię tu o cenie, jaką sama zapłaciłam (bo to była naprawdę okazyjna cena), a o normalnej, za którą bym go chyba w życiu nie kupiła. Ale że kupiłam, to używam i stwierdzam, że dobrze piłuje paznokcie, nie tworzy zadziorków i przydaje się też do ścierania martwego naskórka. Szkoda tylko, że jest ciutkę za gruby do spiłowywania boków płytki, no i że tak bardzo trzeba się o niego troszczyć. Np. nie mam odwagi rzucić go luzem do torebki, a nawet jak już go gdzieś zabieram, to nie dość, ze go opatulam czymś miękkim, to jeszcze ciągle mam na niego oko

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy / ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego i mam nadzieję, że nie pomogę mu w przedwczesnym zużyciu

Chcesz pochwalić MagJa za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam

• Recenzja: zakupiłam go w zeszłym roku zachęcona pozytywami na wizażu.I faktycznie jest świetny. Jest delikatny i pozostawia idealnie gładkie krawędzie paznokci co zapobiega ich 'zadzieraniu'. Zauważyłam też że poprawił się ich stan -już się tak nie rozwarstwiają jak np po papierowych pilnikach. Pilnik ma dosyć miałką fakturę przez co nie jest łatwo nim znacznie skrócić paznokcii ale do nadawania kształtu jest genialny. Niestety zużywa sie jak każdy inny i po kilku miesiącach nie jest już taki skuteczny. Trzeba uważać żeby go nie upuścić bo napewno pęknie, ja swój pierwszy straciłam w podróży samolotem- wyciągnęłam go z walizki w 3 kawałkach Polecam wart jest tej ceny

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2...

Chcesz pochwalić liwiamaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Innego juz nie chcę

• Recenzja: Jak w podsumowaniu innego pilnika juz nie chce, naprawde warto zaiwestowac i wydac na niego te 20 zl. Pilnik jest rewelacyjny, piluje z niezykla latwoscia, bez zadnych strzepien, gladziutko, delikatnie i o wiele szybciej niz pilniki papierowe czy metalowe. Ta jego nieinwazyjnosc niewatpliwie wplywa na kondycje paznokci. Niestety daje tylko *** jesli chodzi o jego odpornosc na zuzycie, producent na opakowaniu zapewnial ze jest niezuzywalny, nie moge sie z tym zgodzic; juz po jakims miesiacu zauwazylam ze nie jest juz tak "ostry" i jednak wraz z jego uzywaniem pilnik traci te swoje "pilujace" wlasciowsci Mimo tego wciaz uzywam pierwszy egzemplarz.
    Reasumujac - jestem z niego bardzo zadowolona i bardzo go polecam, ja juz sie z nim nie rozstane.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze od ponad roku.

Chcesz pochwalić bernadetta za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • polecam
  • Recenzja: Zainwestowalam w porzadny pilnik i nie zawiodlam się J Wlasnie na wizazu dowiedzialam się, jak dbac o paznokcie, ze mogą rozdwajac się nie tylko z powodu braku witamin, diety, ale także przy niewlasciwym pilowaniu - z winy uszkodzen mechanicznych.
    Kupilam szklany pilnik - bo takie mialy najlepsza opinie, firmy killys, bo polubilam ta firme od spotkania się z bomba witaminowa.
    Przede wszystkim w koncu nie przechodza mnie ciarki i dreszcze jak piluje paznokcie, a była to moja zmora gdy uzywalam pilnikow metalowych.
    Po drugie w koncu paznokcie po pilowaniu sa takie gladkie i nie poszarpane. Faktycznie mniej się rozdwaja.
    Poza tym pilnik jest bardzo higieniczny - można myc go po kazdym uzyciu.
    Polecam!!!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić rena za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Pilnik idealny
  • Recenzja: ...
    Żaden pilnik nie wygładzał brzegów paznokci tak jak ten. Zniknął problem zadziorów czy potrzeba mocnego pocierania o paznokieć. Wystarczy leciutko pociągnąć i mamy pożądany kształt. Jest to produkt zarówno dla początkujących adeptek manicure jak i dla wymagających osób. Gorąco polecam! Co do trwałości to daję najwyższą ocenę - nie widać śladów zużycia. Mam nadzieję, że nigdy go nie stłukę...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...pierwszy od 1,5 miesiąca

Postanowiłam dopisać parę słów po dłuższym czasie, a minęły prawie 4 lata odkąd mam ten produkt.

Pilnik nadal jest rewelacyjny! Żadnych śladów zużycia - piłuje jak na samym początku.Noszę go w torebce w oryginalnym etui z PCV i mam wrażenie, że jest niezniszczalny Nawet jak się wysunie w pokrowca to nic mu to nie szkodzi.

Uwielbiam ten pilnik - gdybym mogła przyznać wyższą ocenę, to zrobiłabym to bez wahania ))

Zaznaczyłam, że kupię go ponownie, bo jeśli jakimś cudem go zniszczę/ zepsuję/ potłukę, to od razu polecę po kolejny.

Chcesz pochwalić kamaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Hmmm, to juz moj drugi pilnik tej firmy. Pierwszy mam w 3 kawalkach . Podczas otwierania opakowania wysunal sie z pochewki, spadl mi na plytki i tyle go widzialam ;( Jak to sie stalo? (((( Ale sie wkurzylam!! Jednak wyprobowywujac nawet krotki kawaleczek mozna od razu stwierdzic, ze pilnik jest rewelacyjny. Na tyle rewelacyjny, iz poszlam od razu kupic nowy. Swietnie opilowuje paznokcie. Polecam wszystkim, kto nie chce miec porozdwajanych pazurkow. Tylko ostrzegam: POD ZADNYM POZOREM NIE NALEZY NIM RZUCAC BO BEDZIECIE MIALY KILKA SZTUK

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Moka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Recenzja:
    Pilnik w przeciwieństwie do wszystkich, które używałam wcześniej jest zaskakujaco delikatny. Sądziłam, że tak delikatny pilnik nie będzie funkcjonalny. Jednak okazało się, że idealnie wyrównuje i opiłowuje płytkę paznokcia. Jest trwały i estetyczny. Zdecydowanie przewyższa pilniki papierowe i metalowe.

Używam tego kosmetyku od miesiąca.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Halszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny gadżecik
  • Mój komentarz: ...kupiłam ten, niezawodny Waszym zdaniem pilniczek dopiero wczoraj, i cóż mogę powiedzieć, zrobiłam to ponieważ niesamowicie zaciekawiło mnie to jak pilnik może być zrobiony ze szkła?!a jednak buuum -może i to nie bylejak zrobiony. ten zachwyca swoją formą i nowoczesnym wyglądemjak sama nazwa wskazuje jest wykonany ze szkła, jest ono matowe a jego koncówka pięknie przechodzi od różu do fioletu co tworzy bardzo łądny efekt. jednak jak wszedzie nie wygląd jest najważniejszy ale efekt-uzywałam go dopiero raz, dlatego dałam jedynie 4 gwiazdki. jest bardzo delikatny i dlatego też moim zdaniem jest o niebo lepszy od pilników papierowych czy też nie daj Boże metelowych(to gówno powinni już dawno wycofać-tylko rozdwajają paznokcie). podsumowując to chyba najlepszy pilnik jaki mam, coż tani to on nie jest-ja dałąm 26 zeta ale jesli jest nie do zdarcia jak zapewnia nas producent to jest on jej warty. hm, tylko jedno mnie zastanawia...firma inter vion również wypuściła na rynek szklany pilnik, cóż w tym dziwnego spytacie???to że owy pilnik inter vion kosztuje 15 zeta...zaS KillyS jak wyżej pisałam więcej niż 20...no ale wyszłam z założenia, że może KillyS jest lepszy jakościowo, jakież było moje zdziwienie jak na tyle opakowania pilniczka KillyS wyczytałam, że dystrybutorem jest firma Inter Vion...zastanawiające... Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: ... od wczorej/1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić 18nastka za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonałość!
  • Namówiła mnie na niego Mama, po bardzo długich dąsach i jeszcze większym niedowierzaniu-jak sobie coś wbiję do głowy wyłazi ze mnie osioł uparty- a właściwie sprezentowała nie bacząc na kłody, jakie rzucałam Jej pod stopy.I wiecie co? Nasze Mamy czasem wiedzą co dla nas dobrePilniczek okazał się strzałem w dziesiątkę, nigdy wcześniej nie miałam tak dobrego narzędzia upiększającego paznokcie w sposób szybki, miły i niezwykle bezstresowy. Zwykle mój manicure pochłaniał mnóstwo czasu i energii-mam ładne paznokcie, ale muszę poświęcić im chwilę na właściwe ukształtowanie- a teraz raz-dwa i gotowe, pierwsza klasa! Sam pilniczek prezentuje się bardzo pięknie i zachęca do używania. Gorąco polecam, mimo wydawać by się mogło sporej ceny. Używam tego produktu od czerwca 2003.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madllen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!!!
  • Bardzo dobry szklany pilniczek do paznokci , także tych cienkich i delikatnych. Jego niewątpiliwą zaletą jest fakt, że można go myć, ale dla mnie najistotniejsze jest to, że nie robi paznokciom krzywdy i spiłowuje je błyskawicznie. Próbowałam już innych pilników szklanych(tańszych), ale ten jest zdecydowanie najlepszy.Ładny(oryginalna kolorystyka jak na pilniczek ), higieniczny, trwały, bardzo szybko spiłowuje paznokcie. POLECAM!!! Ilość zużytych opakowań: jeden pilniczek i nie zanosi sie na nastepny(z powodu jego trwałości)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Szpilka_ za czytelną i pomocną recenzję?