Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Powiększ Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Zgłaszająca osoba: alinab

Pomadka łączy w sobie doskonałą kremowość konsystencji z właściwościami pielęgnacyjnymi. Jej wyjątkowa konsystencja sprawia, że usta mają nasycony kolor, a równocześnie czują się lekko i naturalnie.Kompleks nawilżająco - witaminowy zapewnia im pielęgnację, a filtry UVA i UVB ochronę. Przetestowana dermatologicznie.

Cena: ok. 13zł

• Na tak.
  • Oceniam odcień 51G.

Łatwo się nakłada, ładnie wygląda, w dobrej cenie i przede wszystkim - schodzi stopniowo, równomiernie. Więc nawet po paru godzinach, napiciu się lub zjedzeniu czegoś, usta nie wymagają dramatycznych poprawek. Kolor staje się, oczywiście, słabszy i rozmyty, ale dalej wygląda dobrze, na całości zostawia takie, hmm, drobinki.
    Do wad może faktycznie lekkie przesuszanie, ale wystarczy nałożyć pod nią trochę kremu albo bezbarwnej pomadki i jest w porządku.

Chcesz pochwalić Santine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobra
  • Generalnie: jestem zadowolona.

Szału nie ma, nie jest nie wiadomo jak genialna, ale z
    kolei też nie beznadziejna.

PLUSY:
    - mój kolor, 34N jest wprost cudowny - świetnie ożywia cerę, współgra z kolorem oczu i włosów, jest idealny, wymarzony
    - nie narzekałam na długość utrzymywania się, jak dla mnie był okej, za 15 złotych cudów nie oczekiwałam
    - cena adekwatna do jakości
    - dobrze się rozprowadza

MINUSY:
    - trochę słabo nawilża usta
    - trzeba nałożyć dwie warstwy, by usta były dobrze pomalowane (po pierwszym widać lekkie smugi)

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Innosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • uważajcie na kolor!
  • Produkt kupiłam na promocji w rossmanie. Wybrałam piękny ( w opakowaniu i w sklepie) różowt kolor- 57D. Po nałożeniu go na usta miałam tylko jedno skojarzenie- Nicki Minaj. Usta wyglądają okropnie! Szminka wytrzymuje ok 2-3h i nie odżywia ust. Starałam się ją zużyć do końca, ale z tym kolorem jest to niemożliwe.

PLUSY:-BRAK

MINUSY:
    - cena
    - trwałość
    - kolor
    - nic nie robi z ustami

Chcesz pochwalić iwonka137 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Długo szukałam ciekawego odcienia czerwieni i znalazłam! Posiadam odcień 45F. Wyrazisty kolor, wypełnia usta. W Rossmannie można ją nabyć do 20 zł, lecz ja polecam poszukac jej na allegro - sama kupiłam ją za niecałe 6 zł

PLUSY:
    -intensywny kolor
    -przyjemny, żywy zapach
    -dobre krycie
    -wg mnie optycznie powiększa usta
    -długo utrzymuje się na ustach

MINUSY - brak

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić mejzur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza pomadka jaką miałam okazje używać
  • Mam kolor 34N - pomarańczkę, jest delikatnie połyskująca, nie matowa. Jestem blondynką i kolor moim zdaniem pasuję (mam nadzieję ), ładnie ożywia twarz, nadaje jej koloru. Ma przyjemny zapach, kremową, aksamitną konsystencję i to właściwie wszystkie plusy.

Przez moje zimową pora suche usta używałam jej latem, nie za często, kolor raczej też na tę porę roku, bo niesamowicie wysusza, spierzchnięte usta i suche skórki po jej użyciu to była norma. Gdzie to 'care'?
    Nie nakłada się jej łatwo, potrafi zrobić smugi i prześwity, nierównomiernie się rozprowadza, trzeba to rozetrzeć. Aby uzyskać głęboki kolor trzeba trochę nią pomachać, dla jednych to plus to można sobie dozować ilość koloru, ale jak ktoś szuka mocnego efektu to będzie musiał się napracować.
    Trwałość skandaliczna! Schodzi z ust po jakiś 30 minutach! Do tego zbiera się i zostaje w kącikach, co wygląda bardzo nieestetycznie, obserwowanie swoich ust co chwila w lusterku jest konieczne. Miałam ją już od poprzednich wakacji, co jakiś czas robiąc do niej podejście, ostatecznie znalazła się w najlepszym dla niej domu - w koszu na śmieci.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić toothfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwała
  • Zaraz po szmince E.L.F., która też zagości na fotce niżej, Manhattan zajmuje drugie miejsce w rankingu moich najgorszych szminek!

Plusem tej pomadki jest ładny zapach i przyzwoite opakowanie. Konsystencja też nie jest zła, przyjemnie się ją aplikuje, jest aksamitna .

Przed wystawieniem recenzji dałam jej kolejną szansę, wielokrotnie używałam przez kolejne 3 dni i jestem pewna, że jest koszmarnie nietrwała, znika dosłownie po 40 minutach.
    Ale może to i dobrze, bo bardzo wysusza .

Po pierwszym dniu usta były lekko podrażnione więc na noc zaaplikowałam im pomadkę nawilżającą. Pomyślałam, że to wina pogody, wiatru itp. Drugiego dnia było jeszcze gorzej więc wieczorem zafundowałam im okład z miodu.
    Nie wiem co mnie podkusiło aby katować je jeszcze trzeciego dnia, rozum mi odebrało?! Efekt był taki, że po powrocie do domu siedziałam z grubą warstwą kremu Penaten na ustach a szminka wylądowała na dnie szuflady z nigdy nieużywanymi rzeczami.

Myślałam, że będzie to fajna, codzienna szminka, pigmentacja jest słaba,ale odcień naturalny.
    Łudziłam się, że pielęgnuje usta.
    Nic bardziej mylnego, nie wiem co jest w składzie tej szminki ale czytałam kiedyś, że do nadania połysku takim produktom dodaje się do nich olejku rycynowego.
    Nie wiem czy i tu takowy się znajduje, ale denerwuje mnie ten intensywny połysk pomadki.

Nie wiem, może inne odcienie są lepsze, bardziej napigmentowane i trwałe? Ja ich jednak nie posiadam i nie mam zamiaru tego zmieniać. Nie polecam.

Zdjęcia przedstawiają: Maybelline Color Sensation 852, Manhattan Cream & Care 59F, E.L.F. Natural Nymph 6715, Inglot 836.

Używam tego produktu od: może 7 miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Jeden z kolorów z tej serii to mój ulubiony.

Plusy:
    - Jeden kolor na pewno piękny
    - dość trwała, nie rozmazuje się
    - jak zmazuje się to nie zostają obwódki na ustach

Wady:
    - troszkę za mało nawilża, jak nałożymy dwie warstwy to robi się troszkę sucha na ustach.

Jak na razie moja ulubiona ale szukam czegoś bardziej nawilżającegoUżywam tego produktu od: 1.5 rokuIlość zużytych opakowań: jedna nie cała

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Kolory: 45N (czerwień) i 95D (nude)

Nie są drogie, lekkie, nawilżają, a przy tym mają ładne dość intensywne kolory, nie mają drobinek (dla mnie to plus).

Jedynym minusem może być tylko mała gama kolorystyczna

Zdecydowanie mój typ- warto spróbować!

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić klaudiarajnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, kremowa.
  • Mam 4 kolory tej pomadki - jasny róż, koral, czerwień i piękny nude. Jest bardzo fajna, kremowa, faktycznie nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek. Pomadki te są mocno napigmentowane, trwałość jest uzależniona od koloru - najbardziej trwała jest czerwień, jednak jest to standardowa trwałość, jak w przypadku wielu innych pomadek. Fajny produkt na co dzień, bo jest lekka i nie rujnuje ust. Ładnie pachnie. Tania - kupowałam po 5-6zł za sztukę.

Generalnie polecam. Nie nadaje się może do makijażu ślubnego, ale na co dzień czy na jakieś mniejsze okazje - jak najbardziej.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona moja i mojej koleżanki
  • Należę chyba do tej mniejszej grupy dziewczyn ktore wola błyszczyki od szminek. Jednak ta jest moja ulubiona. Bardzo kremowa, ładnie pachnie. Cena przystępna. Fajna szminka na codzien.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zuzka11453 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij