Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Powiększ Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Zgłaszająca osoba: alinab

Pomadka łączy w sobie doskonałą kremowość konsystencji z właściwościami pielęgnacyjnymi. Jej wyjątkowa konsystencja sprawia, że usta mają nasycony kolor, a równocześnie czują się lekko i naturalnie.Kompleks nawilżająco - witaminowy zapewnia im pielęgnację, a filtry UVA i UVB ochronę. Przetestowana dermatologicznie.

Cena: ok. 13zł

• jest ok
  • Kolor 95D nude

Kupiłam ją całkiem przypadkiem na alllegro cena ok. 7zł. Jestem z niej bardzo zadowolona.

+kremowa
    +dobrze się rozprowadza
    +nawilża
    +usta mają ładny połysk
    +cena
    +równomiernie się zjada
    +utrzymuje się na usta jak każda standardowa pomadka

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor 51G - super jakość i kolor
  • Oceniam kolor 51G- jasny chłodny róż. Mam kolekcje ze 40 szminek róznych firm i stawiam tezę, że jakość pomadki zalezy od koloru. Tak jest m.in. w MAC czy u YSL, kolor definiuje w duzym stopniu właściwości szminki w tym samym wykonczeniu, gdyż prawdopodobnie ma wpływ na skład produktu.
    \n
    \nJezeli chodzi o kolor 51G Manhattan - szminka jest naprawde świetnej jakości, dorównuje MAC , Dior, Collistar. Kremowa delikatna konsystencja, bardzo dobrze napigmentowana i kryjąca. Łatwo rozprowadza się na ustach, powlekając je cieniutka warstewką. Nasycenie koloru można stopniować. Szminka nie warzy sie na ustach, nie zbiera się w koncikach ust. Schodzi delikatnie, stopniowo i jest w maire trwała. Dla mnie dużym plusem jest to, że nie utlenia się za bardzo, kolor w ciągu dnia zmienia się odrobinkę. Zalezy mi na bardzo jasnym różu ktory rozjaśmi moje naturalnie ciemne usta i strasznie wkurza mnie, jak szminka za 100 zł albo i wiecej utlenia się w amarant. Przy kolorze 51G to się nie zdarzy. Wysusza neiznacznie, jest to do zniesienia, wystarczy pod spód linomag lub carmex. Jedna z moich ulubionych szminek na codzień, na zimę.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mało trwały, za co wielki minus.
  • Szukałam pomadki/szminki w konkretnym kolorze, przekopałam w drogerii (Rossmanie) każdą dostępną firmę i akurat kolor ten z Manhattanu najbardziej odpowaidał temu czego szukałam. Jakiś czas temu miałam puder tejże firmy i sugerując się dobrą jakością tamtego produktu pomyślałam, że pomadka też będzie świetnym wyborem. Zawiodłam się jednak. Co prawda na plus:
    + zapach (obojętny, nie drażniący)
    + cena
    + opakowanie (nie miałam z nim kłopotów, noszę ciągle w torebce i nigdy nic się nie stało)

Minusy:
    - delikatnie wysusza
    - TOTALNIE NIE TRWAŁA !
    Na trwałości przy wyborze pomadek zależy mi najbardziej a tu zawiodłam się strasznie. Przy normalnej rozmowie (bez jedzenia/picia) pierwotny kolor utrzymuje się ok. godzinę choć "jakaś" barwa utrzymuje się przy takim trybie nawet do 3 h. Przy piciu czy jedzeniu natomiast zmywa się momentalnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić kropeczka200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • +kolorki ciekawe, ale

-wysusza usta!
    -najlepiej nie nosić luzem w torebce to 'zatyczka' łatwo się zsuwa
    -całokształt słaby, może cena niewygórowana, ale kiepski produkt

nie polecam

Używam tego produktu od: dawno temu kupiłam

Chcesz pochwalić ashley00133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak.
  • Oceniam odcień 51G.

Łatwo się nakłada, ładnie wygląda, w dobrej cenie i przede wszystkim - schodzi stopniowo, równomiernie. Więc nawet po paru godzinach, napiciu się lub zjedzeniu czegoś, usta nie wymagają dramatycznych poprawek. Kolor staje się, oczywiście, słabszy i rozmyty, ale dalej wygląda dobrze, na całości zostawia takie, hmm, drobinki.
    Do wad może faktycznie lekkie przesuszanie, ale wystarczy nałożyć pod nią trochę kremu albo bezbarwnej pomadki i jest w porządku.

Chcesz pochwalić Santine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobra
  • Generalnie: jestem zadowolona.

Szału nie ma, nie jest nie wiadomo jak genialna, ale z
    kolei też nie beznadziejna.

PLUSY:
    - mój kolor, 34N jest wprost cudowny - świetnie ożywia cerę, współgra z kolorem oczu i włosów, jest idealny, wymarzony
    - nie narzekałam na długość utrzymywania się, jak dla mnie był okej, za 15 złotych cudów nie oczekiwałam
    - cena adekwatna do jakości
    - dobrze się rozprowadza

MINUSY:
    - trochę słabo nawilża usta
    - trzeba nałożyć dwie warstwy, by usta były dobrze pomalowane (po pierwszym widać lekkie smugi)

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Innosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • uważajcie na kolor!
  • Produkt kupiłam na promocji w rossmanie. Wybrałam piękny ( w opakowaniu i w sklepie) różowt kolor- 57D. Po nałożeniu go na usta miałam tylko jedno skojarzenie- Nicki Minaj. Usta wyglądają okropnie! Szminka wytrzymuje ok 2-3h i nie odżywia ust. Starałam się ją zużyć do końca, ale z tym kolorem jest to niemożliwe.

PLUSY:-BRAK

MINUSY:
    - cena
    - trwałość
    - kolor
    - nic nie robi z ustami

Chcesz pochwalić iwonka137 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Długo szukałam ciekawego odcienia czerwieni i znalazłam! Posiadam odcień 45F. Wyrazisty kolor, wypełnia usta. W Rossmannie można ją nabyć do 20 zł, lecz ja polecam poszukac jej na allegro - sama kupiłam ją za niecałe 6 zł

PLUSY:
    -intensywny kolor
    -przyjemny, żywy zapach
    -dobre krycie
    -wg mnie optycznie powiększa usta
    -długo utrzymuje się na ustach

MINUSY - brak

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić mejzur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza pomadka jaką miałam okazje używać
  • Mam kolor 34N - pomarańczkę, jest delikatnie połyskująca, nie matowa. Jestem blondynką i kolor moim zdaniem pasuję (mam nadzieję ), ładnie ożywia twarz, nadaje jej koloru. Ma przyjemny zapach, kremową, aksamitną konsystencję i to właściwie wszystkie plusy.

Przez moje zimową pora suche usta używałam jej latem, nie za często, kolor raczej też na tę porę roku, bo niesamowicie wysusza, spierzchnięte usta i suche skórki po jej użyciu to była norma. Gdzie to 'care'?
    Nie nakłada się jej łatwo, potrafi zrobić smugi i prześwity, nierównomiernie się rozprowadza, trzeba to rozetrzeć. Aby uzyskać głęboki kolor trzeba trochę nią pomachać, dla jednych to plus to można sobie dozować ilość koloru, ale jak ktoś szuka mocnego efektu to będzie musiał się napracować.
    Trwałość skandaliczna! Schodzi z ust po jakiś 30 minutach! Do tego zbiera się i zostaje w kącikach, co wygląda bardzo nieestetycznie, obserwowanie swoich ust co chwila w lusterku jest konieczne. Miałam ją już od poprzednich wakacji, co jakiś czas robiąc do niej podejście, ostatecznie znalazła się w najlepszym dla niej domu - w koszu na śmieci.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić toothfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwała
  • Zaraz po szmince E.L.F., która też zagości na fotce niżej, Manhattan zajmuje drugie miejsce w rankingu moich najgorszych szminek!

Plusem tej pomadki jest ładny zapach i przyzwoite opakowanie. Konsystencja też nie jest zła, przyjemnie się ją aplikuje, jest aksamitna .

Przed wystawieniem recenzji dałam jej kolejną szansę, wielokrotnie używałam przez kolejne 3 dni i jestem pewna, że jest koszmarnie nietrwała, znika dosłownie po 40 minutach.
    Ale może to i dobrze, bo bardzo wysusza .

Po pierwszym dniu usta były lekko podrażnione więc na noc zaaplikowałam im pomadkę nawilżającą. Pomyślałam, że to wina pogody, wiatru itp. Drugiego dnia było jeszcze gorzej więc wieczorem zafundowałam im okład z miodu.
    Nie wiem co mnie podkusiło aby katować je jeszcze trzeciego dnia, rozum mi odebrało?! Efekt był taki, że po powrocie do domu siedziałam z grubą warstwą kremu Penaten na ustach a szminka wylądowała na dnie szuflady z nigdy nieużywanymi rzeczami.

Myślałam, że będzie to fajna, codzienna szminka, pigmentacja jest słaba,ale odcień naturalny.
    Łudziłam się, że pielęgnuje usta.
    Nic bardziej mylnego, nie wiem co jest w składzie tej szminki ale czytałam kiedyś, że do nadania połysku takim produktom dodaje się do nich olejku rycynowego.
    Nie wiem czy i tu takowy się znajduje, ale denerwuje mnie ten intensywny połysk pomadki.

Nie wiem, może inne odcienie są lepsze, bardziej napigmentowane i trwałe? Ja ich jednak nie posiadam i nie mam zamiaru tego zmieniać. Nie polecam.

Zdjęcia przedstawiają: Maybelline Color Sensation 852, Manhattan Cream & Care 59F, E.L.F. Natural Nymph 6715, Inglot 836.

Używam tego produktu od: może 7 miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij