Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Powiększ Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Zgłaszająca osoba: alinab

Pomadka łączy w sobie doskonałą kremowość konsystencji z właściwościami pielęgnacyjnymi. Jej wyjątkowa konsystencja sprawia, że usta mają nasycony kolor, a równocześnie czują się lekko i naturalnie.Kompleks nawilżająco - witaminowy zapewnia im pielęgnację, a filtry UVA i UVB ochronę. Przetestowana dermatologicznie.

Cena: ok. 13zł

• Genialny!
  • Długo szukałam ciekawego odcienia czerwieni i znalazłam! Posiadam odcień 45F. Wyrazisty kolor, wypełnia usta. W Rossmannie można ją nabyć do 20 zł, lecz ja polecam poszukac jej na allegro - sama kupiłam ją za niecałe 6 zł

PLUSY:
    -intensywny kolor
    -przyjemny, żywy zapach
    -dobre krycie
    -wg mnie optycznie powiększa usta
    -długo utrzymuje się na ustach

MINUSY - brak

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić mejzur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza pomadka jaką miałam okazje używać
  • Mam kolor 34N - pomarańczkę, jest delikatnie połyskująca, nie matowa. Jestem blondynką i kolor moim zdaniem pasuję (mam nadzieję ), ładnie ożywia twarz, nadaje jej koloru. Ma przyjemny zapach, kremową, aksamitną konsystencję i to właściwie wszystkie plusy.

Przez moje zimową pora suche usta używałam jej latem, nie za często, kolor raczej też na tę porę roku, bo niesamowicie wysusza, spierzchnięte usta i suche skórki po jej użyciu to była norma. Gdzie to 'care'?
    Nie nakłada się jej łatwo, potrafi zrobić smugi i prześwity, nierównomiernie się rozprowadza, trzeba to rozetrzeć. Aby uzyskać głęboki kolor trzeba trochę nią pomachać, dla jednych to plus to można sobie dozować ilość koloru, ale jak ktoś szuka mocnego efektu to będzie musiał się napracować.
    Trwałość skandaliczna! Schodzi z ust po jakiś 30 minutach! Do tego zbiera się i zostaje w kącikach, co wygląda bardzo nieestetycznie, obserwowanie swoich ust co chwila w lusterku jest konieczne. Miałam ją już od poprzednich wakacji, co jakiś czas robiąc do niej podejście, ostatecznie znalazła się w najlepszym dla niej domu - w koszu na śmieci.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić toothfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nietrwała
  • Zaraz po szmince E.L.F., która też zagości na fotce niżej, Manhattan zajmuje drugie miejsce w rankingu moich najgorszych szminek!

Plusem tej pomadki jest ładny zapach i przyzwoite opakowanie. Konsystencja też nie jest zła, przyjemnie się ją aplikuje, jest aksamitna .

Przed wystawieniem recenzji dałam jej kolejną szansę, wielokrotnie używałam przez kolejne 3 dni i jestem pewna, że jest koszmarnie nietrwała, znika dosłownie po 40 minutach.
    Ale może to i dobrze, bo bardzo wysusza .

Po pierwszym dniu usta były lekko podrażnione więc na noc zaaplikowałam im pomadkę nawilżającą. Pomyślałam, że to wina pogody, wiatru itp. Drugiego dnia było jeszcze gorzej więc wieczorem zafundowałam im okład z miodu.
    Nie wiem co mnie podkusiło aby katować je jeszcze trzeciego dnia, rozum mi odebrało?! Efekt był taki, że po powrocie do domu siedziałam z grubą warstwą kremu Penaten na ustach a szminka wylądowała na dnie szuflady z nigdy nieużywanymi rzeczami.

Myślałam, że będzie to fajna, codzienna szminka, pigmentacja jest słaba,ale odcień naturalny.
    Łudziłam się, że pielęgnuje usta.
    Nic bardziej mylnego, nie wiem co jest w składzie tej szminki ale czytałam kiedyś, że do nadania połysku takim produktom dodaje się do nich olejku rycynowego.
    Nie wiem czy i tu takowy się znajduje, ale denerwuje mnie ten intensywny połysk pomadki.

Nie wiem, może inne odcienie są lepsze, bardziej napigmentowane i trwałe? Ja ich jednak nie posiadam i nie mam zamiaru tego zmieniać. Nie polecam.

Zdjęcia przedstawiają: Maybelline Color Sensation 852, Manhattan Cream & Care 59F, E.L.F. Natural Nymph 6715, Inglot 836.

Używam tego produktu od: może 7 miesięcy

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić scrabble1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Jeden z kolorów z tej serii to mój ulubiony.

Plusy:
    - Jeden kolor na pewno piękny
    - dość trwała, nie rozmazuje się
    - jak zmazuje się to nie zostają obwódki na ustach

Wady:
    - troszkę za mało nawilża, jak nałożymy dwie warstwy to robi się troszkę sucha na ustach.

Jak na razie moja ulubiona ale szukam czegoś bardziej nawilżającegoUżywam tego produktu od: 1.5 rokuIlość zużytych opakowań: jedna nie cała

Chcesz pochwalić Asia12345_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Kolory: 45N (czerwień) i 95D (nude)

Nie są drogie, lekkie, nawilżają, a przy tym mają ładne dość intensywne kolory, nie mają drobinek (dla mnie to plus).

Jedynym minusem może być tylko mała gama kolorystyczna

Zdecydowanie mój typ- warto spróbować!

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić klaudiarajnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, kremowa.
  • Mam 4 kolory tej pomadki - jasny róż, koral, czerwień i piękny nude. Jest bardzo fajna, kremowa, faktycznie nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek. Pomadki te są mocno napigmentowane, trwałość jest uzależniona od koloru - najbardziej trwała jest czerwień, jednak jest to standardowa trwałość, jak w przypadku wielu innych pomadek. Fajny produkt na co dzień, bo jest lekka i nie rujnuje ust. Ładnie pachnie. Tania - kupowałam po 5-6zł za sztukę.

Generalnie polecam. Nie nadaje się może do makijażu ślubnego, ale na co dzień czy na jakieś mniejsze okazje - jak najbardziej.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4.

Chcesz pochwalić BlackSanctum za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona moja i mojej koleżanki
  • Należę chyba do tej mniejszej grupy dziewczyn ktore wola błyszczyki od szminek. Jednak ta jest moja ulubiona. Bardzo kremowa, ładnie pachnie. Cena przystępna. Fajna szminka na codzien.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zuzka11453 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolorowy bubel
  • Jestem właścicielką koloru 94K i zachwalać jej nie zamierzam
    Zacznę może od plusów, które decydujące w moich zakupach nie są.
    Na początek opakowanie - eleganckie, czarne , schludne. Zapach bardzo przyjemny i delikatny. Dobrze się rozprowadza, zaś kolor po nałożeniu piękny i głęboki.

Po takim opisie mogłoby się zdawać, że ideał - no cóż nic bardziej mylnego.

Jeżeli chodzi o trwałość to opiszę w jednym słowie - skandaliczna. Pomalowane usta po pół godzinie wyglądają jak przed samym malowaniem. Coś tam w kącikach ust zostało jednak to bardziej szpeci niż upiększa. Oczywiście w tym czasie nic nie jadłam i nie piłam. W przypadku malowania i następnie picia/jedzenia - nawet nie przetrwa pięciu gryzów

Na koniec napiszę, że cena może i nie jest wygórowana ale za taką trwałość produktu nie dałabym nawet piątaka.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić vanadis za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK!
  • Byl to mój kolejny zakup pod wpływem chwili kiedy to potrzebowałam szminki w kolorze perłowo - różowym
    Jestem wprost oczarowana tą szminką!!!!

Zalety:
    - cena
    - paleta kolorów
    - ładne opakowanie
    - piękny zapach i posmak w ustach (jak klasyczny Nivea)
    - czuć jakby na ustach byl blasam a nie szminka
    - cudowanie nawilża i pielęgnuje usta
    - idealna aplikacja - kolejną warstwą można stopniować kolor na ustach
    - bardzo wydajna!
    - kiedy już się zetrze z ust właściwa warstwa szminki zostaje taki poblask koloru

Minusy:
    brak

Gorąco polecam każdemu!!!!!!

Używam tego produktu od: Marca 2013
    Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego i chętnie kupię kolejne!

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna
  • Ostatnio zaczęłam więcej uwagi poświęcać firmie Manhattan i z tej okazji zakupiłam tę szmineczkę. Jak dla mnie jest bardzo fajna, ale jak wszystko, ma swoje wady

Plusy:
    -śliczne kolory,
    -ładne, solidne opakowanie,
    -dostępność,
    -cena (19zł),
    -schodzi równomiernie.

Minusy:
    -trochę zbyt plastyczna,
    -może się łatwo łamać.

Polecam (kolor pomarańczowy śliczny)

Chcesz pochwalić bellfiore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem naprawdę zadowolona!
  • Mam kolor 34N (pomarańczowy). Świetnie wygląda na ustach i naprawdę bardzo dobrze nawilża, kompletnie nie wysusza ust. Ma świetny zapach, trwałość nie jest jakaś szałowa, jednakże schodzi równomiernie i za to plus. Polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić karmeli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała!
  • Jest to jedna z moich ulubionych pomadek. Posiadam kolor nude, który jest przepiękny, myślałam, że będzie za ciemny albo za jasny, ale jest idealny!

+ doskonały kolor
    + niska cena
    + ładne opakowanie
    + nawilżenie
    + przyjemny zapach
    + długo utrzymuje się na ustach

Jedyną wadą jest to, że trochę podkreśla suche skórki, ale niektóre pomadki robią to bardziej Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: listopada
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić dreeamcaatcheer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godne polecenia
  • Świetna szminka w bardzo dobrej cenie.

Kolor jest odpowiednio intensywny, bardzo długo utrzymuje się na ustach. Szminka nawilża, dzięki czemu nie musimy wciąż używać pomadki.

Polecam bez dwóch zdań!

Chcesz pochwalić agajka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • ach, ten szminkowy zapach... uwielbiam!
  • Oceniam kolor 57D.
    \nKolor utrzymuje się dość długo, zapach szminki jest obłędny-taki miły, że aż trudno mi go opisać, świetnie się kojarzy. Róż jest słodziutki i bardzo mi przypadł do gustu! Używam go naprzemiennie z manh. last&shine56D. Creamy&Care w drogerii kupiłam za 14,99zł. Dość wydajny, zakochałam się w nim od pierwszego użycia, a w połączeniu z bezbarwnym błyszczykiem tworzy kompozycję doskonałą. Jutro biegnę po kolejny "sztyfcik", gdyż już mało zostało i gdy chcę pomalować usta, muszę użyć pędzelka, by wybrać resztę "malowidła". Mam nadzieję, że w sklepie będzie mój ukochany odcień...

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona pomadka
  • Posiadam kolor nude, który jest obłędny na początku obawiałam się, że będzie zbyt brązowy, ale nic z tych rzeczy. Kolor jest śliczny, bardzo naturalny, miałam już wiele pomadek, ale jeszcze żadna nie wyglądała na ustach tak ładnie.

Pomadka jest bardzo kremowa i ślicznie pachnie. Ale najlepsze jest to, że przez długi czas czuje ją na ustach. Mam wrażenie, że mam na sobie jakiś balsam ochronny, a nie zwykłą szminkę, która zazwyczaj sprawiała, że miałam ciągłe wrażenie bardzo suchych ust.

Do tego kosztuje grosze, więc z pewnością wróce do niej jeszcze nie raz

Używam tego produktu od: dwóch miesiący

Chcesz pochwalić SnowWhite222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny kolor lecz wysusza usta
  • Posiadam kolor 57D Kolor jest piękny soczysty róż. Pomadka w konsystencji jest kremowa lecz nie nawilża a wysusza usta i podkreśla przez to i powiększa skórki ;/ Ładnie pachnie, fajne ma opakowanie. Rewelacyjnie długo się utrzymuje.

Plusy:

+ Piękny soczysty kolor
    + Niesamowicie długo utrzymuje się na ustach
    + Ładny ma zapach

Minusy:

- Nie nawilża a wysusza

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie używania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Mam kolor 34N
    Jest wspaniała, kolor trzyma się świetnie, do 6 godzin w pracy wytrzymuje dobrze
    Zjada się odrobinę ale za taką cene wybaczam to tej szmince

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić SlodkaIstotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Zakupiłam sobie kolor 57D i jestem zachwycona. Z początku obawiałam się że będzie wyglądał tandetnie ale zaryzykowałam i nie żałuję.
    +długo się utrzymuje
    +kolor jest piękny, na chwilę obecną mój ulubiony
    +zapach moim zdaniem przyjemny
    +nie jest droga
    +ładne opakowanie
    +nie zjada się
    -troszkę podkreśla skórki ale i tak jestem zadowolona i polecam z czystym sumieniem Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Wirbel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny kolor.
  • Jestem posiadaczką koloru nr 57D - cudowny róż.Nigdzie indziej nie znalazłam takiego odcienia.Przejdę do konkretów:
    +Pomadka dobrze sie rozprowadza
    +Ma intensywny kolor
    +Nie wysusza,aczkolwiek ja zawsze stosuje balsam ochronny przed jej nałożeniem
    +Nie jest droga, zapłaciłam za nią 16 zł
    +Ma ładne ,estetyczne opakowanie
    +Dość długo sie utrzymuje
    Minusem może być to ,że podkreśla suche skorki, ale tak sie dzieje przy prawie każdej pomadce.Ja jestem bardzo zadowolona i polecam ,przynajmniej ten kolor.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni

Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Używam koloru 45N i jestem pod wrażeniem, że za tak niską cenę udało mi się kupić tak dobrą szminkę.

Plusy:
    - intensywny kolor
    - trwała - trzyma mi się bez problemu przez około 6-7h (pod warunkiem, że nie jem nic tłustego, czym się upaprzę. ;p)
    - cena!
    - przyjemna konsystencja
    - szybko schnie na ustach (nie że wysycha, ale że wchłania się i przestaje brudzić)
    - łatwo się nakłada
    - wydajna

Minusy:
    - odrobinę brudzi, ale raczej przy kontakcie połączonym z potarciem jakimś

edit.
    Kupiłam inny kolor, 43N, jest bardzo ładny, jednak trwałość fatalna, nie wiem, o co chodzi, czy trwałość może aż tak różnić się w zależności od koloru. Fakt, trzyma się, jeśli nie jem nic, nie piję. Ale, o ile przy 45N nie zostawiałam ust na szklankach, tak przy 43N (a jest jaśniejszy) zostawiam.
    Także Hit zostaje dla tamtego koloru, reszta niech sobie będzie, nie potrzebuję.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe (a maluję niemal na co dzień) + drugie kupione, użyte 2 razy

Chcesz pochwalić martaakow za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto kupić
  • Jestem zachwycona tą szminką. Piękne kolory, przystępna cena, klasyczne opakowanie.

W zasadzie wszystko na plus, jedyny minusik- trochę wysusza usta, ale w dość minimalnym stopniu, więc nie jest zle

Osobiście, posiadam odcień 34N i świetnie wygląda na ustach

Ilość zużytych opakowań: w trakcie I opakowania

Chcesz pochwalić theagata za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Fajna pomadka
  • Plusy:

* ładne kolory, dość spory wybór, ja nałogowo używam 95L, który daje naturalny efekt;

* przyjemny efekt nawilżenia;

* nie spływa, nie rozmazuje się, trwałość dobra, ściera się równomiernie;

* lubię jej zapach

* kalsyczne, eleganckie opakowanie;

* na plus również cena oraz dostępność;

Minusy:

* w zasadzie nie zauważyłam czegoś, co by mi w niej przeszkadzało, mogłaby się dłużej trzymać, ale za taką cenę i przy takiej trwałości jestem z niej bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić squav za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • mam odcien 450 xtreme last &intense red
    malinowa czerwien
    bardzo lubie uczucie nawilzonych ust ale tu mamy min.warstwy przy max. uczuciu komfortu ,daje matowe wykonczenie, nie wazy sie na ustach,nie splywa a rownomiernie sciera i to po dluzszym czasie
    na pewno kupie jeszcze jednak minus za game kolorystyczna i chemiczny zapach ,
    nie wiem jak z jakoscia po jedzeniu, ciemne kolory jakich uzywam do pracy ogolnie sie dluzej trzymaja przy konturowce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zła
  • Klasyczne czarne opakowanie przyciągnęło moją uwagę, które jak na produkt za taką cenę jest całkiem niezłe. Szminka jest na tyle "stabilna", że nie łamie się. Myślę, że jej nazwa jest trafiona jeśli chodzi o jej konsystencję, jest kremowa na tyle, żeby się nie "roztopić". Natomiast nie zauważyłam w niej właściwości pielęgnacyjnych, przez co, przed jej aplikacją, używam balsamu do ust. Również nie polecam stosowania jej w czasie, gdy mamy widoczne skórki na ustach, gdyż "lubi" je podkreślać. Nie zauważyłam też żeby utrzymywała się długo, ale wiadomo, że w ciągu dnia , gdy mówimy, pijemy, czy jemy żadna szminka nie jest w stanie tego wytrzymać. Więc ponowne aplikacje jej w ciągu dnia są konieczne.

Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak i jeszcze raz TAK !!
  • Mam kolor 57D mega różowy i jestem bardzo zadowolona. Eleganckie czarne opakowanie, dobre wykonanie szminki, ładnie oddaje kolor jest dość trwała i wydajna. Bardzo ją lubię.

Wszystkie szminki jakie posiadam są z firmy Manhattan i wszytskie są cudowne coś czuję że nigdy jej nie zdradzę

Chcesz pochwalić kaska_de za czytelną i pomocną recenzję?