Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Powiększ Manhattan, Creamy & Care Lipstick (Pomadka do ust)

Zgłaszająca osoba: alinab

Pomadka łączy w sobie doskonałą kremowość konsystencji z właściwościami pielęgnacyjnymi. Jej wyjątkowa konsystencja sprawia, że usta mają nasycony kolor, a równocześnie czują się lekko i naturalnie.Kompleks nawilżająco - witaminowy zapewnia im pielęgnację, a filtry UVA i UVB ochronę. Przetestowana dermatologicznie.

Cena: ok. 13zł

• Bardzo fajne pomadki z ładnymi kolorami
  • Kupiałam 2 pomadki z tej serii, 34N (pomarańczowa) i 57D (różowa). Kolory są śliczne, super wyglądaja na ustach i są wyraźne. Trochę szybko się zmywaja. Za taką pomadkę cena jest dość niska. Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesięscy, pomadki wolno się zużywają.
    Ilość zużytych opakowań: 1 różowa i 1 pomarańczowa, używam codziennie na zmianę od 6 miesięscy i dalej mam połowę opakowania każdej z nich.

Chcesz pochwalić melodzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Oceniam kolor 57 D-cukierkowy róż.

Plusy:
    + opakowanie (nie otworzy się w torebce)
    + zapach (mi kojarzy się z wanilią)
    + wygodnie się aplikuje
    + przyjemna konsystencja
    + dobra pigmentacja (z tym odcieniem trzeba trochę uważać przy nakładaniu, bo można przesadzić)
    + nie wysusza ust i nie uczula

Minusy:
    - może zbierać się w załamaniach
    - trochę kiepska trwałość

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Błysk!
  • +nie wysusza, a nawet odrobinę nawilża
    +pięknie się błyszczy
    +dobra pigmentacja
    +dobrze się nakłada, nawet bez użycia pędzelka
    +cudownie pachnie i kojarzy mi się z dzieciństwem(vibowit?)

-troszkę "wędruje kolor" przy ścieraniu się
    - dość miękka, zostaje dziwny kształt po jakimś czasie użytkowania

Posiadam kolor delikatnie różowy 56I

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 1 do połowy

Chcesz pochwalić callmedomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Kolor 95D nude

Kupiłam ją całkiem przypadkiem na alllegro cena ok. 7zł. Jestem z niej bardzo zadowolona.

+kremowa
    +dobrze się rozprowadza
    +nawilża
    +usta mają ładny połysk
    +cena
    +równomiernie się zjada
    +utrzymuje się na usta jak każda standardowa pomadka

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić kasiulec18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor 51G - super jakość i kolor
  • Oceniam kolor 51G- jasny chłodny róż. Mam kolekcje ze 40 szminek róznych firm i stawiam tezę, że jakość pomadki zalezy od koloru. Tak jest m.in. w MAC czy u YSL, kolor definiuje w duzym stopniu właściwości szminki w tym samym wykonczeniu, gdyż prawdopodobnie ma wpływ na skład produktu.
    \n
    \nJezeli chodzi o kolor 51G Manhattan - szminka jest naprawde świetnej jakości, dorównuje MAC , Dior, Collistar. Kremowa delikatna konsystencja, bardzo dobrze napigmentowana i kryjąca. Łatwo rozprowadza się na ustach, powlekając je cieniutka warstewką. Nasycenie koloru można stopniować. Szminka nie warzy sie na ustach, nie zbiera się w koncikach ust. Schodzi delikatnie, stopniowo i jest w maire trwała. Dla mnie dużym plusem jest to, że nie utlenia się za bardzo, kolor w ciągu dnia zmienia się odrobinkę. Zalezy mi na bardzo jasnym różu ktory rozjaśmi moje naturalnie ciemne usta i strasznie wkurza mnie, jak szminka za 100 zł albo i wiecej utlenia się w amarant. Przy kolorze 51G to się nie zdarzy. Wysusza neiznacznie, jest to do zniesienia, wystarczy pod spód linomag lub carmex. Jedna z moich ulubionych szminek na codzień, na zimę.

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za mało trwały, za co wielki minus.
  • Szukałam pomadki/szminki w konkretnym kolorze, przekopałam w drogerii (Rossmanie) każdą dostępną firmę i akurat kolor ten z Manhattanu najbardziej odpowaidał temu czego szukałam. Jakiś czas temu miałam puder tejże firmy i sugerując się dobrą jakością tamtego produktu pomyślałam, że pomadka też będzie świetnym wyborem. Zawiodłam się jednak. Co prawda na plus:
    + zapach (obojętny, nie drażniący)
    + cena
    + opakowanie (nie miałam z nim kłopotów, noszę ciągle w torebce i nigdy nic się nie stało)

Minusy:
    - delikatnie wysusza
    - TOTALNIE NIE TRWAŁA !
    Na trwałości przy wyborze pomadek zależy mi najbardziej a tu zawiodłam się strasznie. Przy normalnej rozmowie (bez jedzenia/picia) pierwotny kolor utrzymuje się ok. godzinę choć "jakaś" barwa utrzymuje się przy takim trybie nawet do 3 h. Przy piciu czy jedzeniu natomiast zmywa się momentalnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Chcesz pochwalić kropeczka200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • +kolorki ciekawe, ale

-wysusza usta!
    -najlepiej nie nosić luzem w torebce to 'zatyczka' łatwo się zsuwa
    -całokształt słaby, może cena niewygórowana, ale kiepski produkt

nie polecam

Używam tego produktu od: dawno temu kupiłam

Chcesz pochwalić ashley00133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak.
  • Oceniam odcień 51G.

+ dostępny w sensownej cenie
    + ładnie układa się na ustach
    + schodzi równomiernie
    + bajecznie pachnie

- lekko wysusza, ale wystarczy nałożyć pod niego jakąś bazę, u mnie najlepiej sprawdza się krem nivea

Generalnie na tak, jestem zadowolona.

Chcesz pochwalić Santine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobra
  • Generalnie: jestem zadowolona.

Szału nie ma, nie jest nie wiadomo jak genialna, ale z
    kolei też nie beznadziejna.

PLUSY:
    - mój kolor, 34N jest wprost cudowny - świetnie ożywia cerę, współgra z kolorem oczu i włosów, jest idealny, wymarzony
    - nie narzekałam na długość utrzymywania się, jak dla mnie był okej, za 15 złotych cudów nie oczekiwałam
    - cena adekwatna do jakości
    - dobrze się rozprowadza

MINUSY:
    - trochę słabo nawilża usta
    - trzeba nałożyć dwie warstwy, by usta były dobrze pomalowane (po pierwszym widać lekkie smugi)

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Innosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • uważajcie na kolor!
  • Produkt kupiłam na promocji w rossmanie. Wybrałam piękny ( w opakowaniu i w sklepie) różowt kolor- 57D. Po nałożeniu go na usta miałam tylko jedno skojarzenie- Nicki Minaj. Usta wyglądają okropnie! Szminka wytrzymuje ok 2-3h i nie odżywia ust. Starałam się ją zużyć do końca, ale z tym kolorem jest to niemożliwe.

PLUSY:-BRAK

MINUSY:
    - cena
    - trwałość
    - kolor
    - nic nie robi z ustami

Chcesz pochwalić iwonka137 za czytelną i pomocną recenzję?