Sephora, Lakiery do paznokci (stara wersja)

Powiększ Sephora, Lakiery do paznokci (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: DominikaS

Lakier do paznokci w szerokiej gamie kolorów. Lakier ma małe, praktyczne opakowania.

Cena: 12 zł

• Lubię
  • Lakiery są fajne,nie rewelacyjne ale fajne. Mają prześliczne kolory i ładnie wyglądają na paznokciu.
    Nie są szczególnie trwałe ale nie zdarza mi się *nosić lakieru* dłużej niż 2 dni. Nudzi mi się i zmieniam kolor więc nie jest to dla mnie bardzo ważne. Istotne natomiast jest to że jakoś szczególnie nie przebarwiają. Lubię te lakiery.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić zzMoskwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolory fajne, trwałość już nie bardzo..
  • Posiadam lakiery Sephory w troszeczkę innej buteleczce, jednak myślę, że to te same.

Mam kilka kolorów: czerwień, róż, brąz, fiolet, przełamany pomarańcz z różem.

Powiem szczerze, że zdziwiłam się nietrwałością tych lakierów. Na drugi dzień po pomalowaniu lakier zaczyna się ścierać na końcach i odpryskiwać. Najgorzej jest z czerwienią. Róż się trzyma, ale czerwień...

Chyba te lakiery Sephorze nie wyszły.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić ewelynsowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Porażka, porażka, porażka nic innego nie mogałbym napisać o tym lakierze. Pododnie jak poprzedniczka czekałam 3 godziny aż wyschnie (włączałam wtedy jakiś film i oglądałam cały, a po jednym dniu lakier nadawał się juz do zmycia, bo odpryskiwał. Naszczęscie kupiłam tylko jedno opakowanie, bo skusił mnie kolor. Na prawdę szczerze odradzam...

Używam tego produktu od: naszczęście już nie uzywam
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić alkimja1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia poprostu.
  • Ten lakier to dramat w czterech aktach! Po prostu rece opadaja. Meczylam sie z nim, az w koncu powiedzialam basta.
    Otoz, ja zakupilam dwa kolory, jasny, mleczny roz i bialy. Najpierw pomalowalam paznokcie tym rozowym. 3 godziny czekalam az wyschnie, a potem kiedy chcialam wyjsc to musialam sie ubrac. Po nalozeniu odpowiedniego stroju spojrzalam i mialam caly lakier obdrapany, tak jakbym poszla sie ubierac po minucie od nalozenia! Koszmar. W dodatku samo nakladanie to rowniez katastrofa- jest jakis gesty, ciagnie sie, nie chce rowno nalozyc i przeswituje nawet po dwoch warstwach(ktorych nakladac nie radze, poniewaz robia sie babelki pod spodem, ktore nie wygladaja estetycznie). Przy drugim lakierze tak samo, chociaz wygladalo to nieco gorzej, tak, jakbym paznokcie pomalowala jakims korektorem. Ochydne, naprawde.
    Dodatkowo w tym bialym po dwoch tygodniach od zakupu zaczely plywac zeschneite grudki, wtedy to juz w ogole nie szlo sie tym pomalowac.
    Odradzam z calego serca.

Używam tego produktu od:kiedys kupilam
    Ilość zużytych opakowań:0, buteleczki poszly do kosza wyjatkowo szybko.

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Skusiła mnie dość niska cena, mała pojemność i kolor, który wyglądał na lśniący i głęboki (kupiłam czerń).Kolor po nałożeniu drugiej warstwy jest faktycznie lśniący i głęboki, jednak niemalże natychmiast zapowietrza się i tworzy okropne bąbelki, kiedy pokryje się niedoschniętą warstwę kolejną. Niestety prawie niemożliwe jest nałożenie drugiej warstwy na suchy paznokieć, gdyż lakier ten schnie przeokropnie długo! Nie pomagały lampki, dmuchanie, wiatrak pokojowy - nic. Nawet po dwóch godzinach schnięcia, dotknięty palcem paznokieć miał okropne wgniecenie, które przy tak ciemnym kolorze jest bardzo widoczne. Używam tego lakieru sporadycznie, starając się nakładać cienkie warstwy, aby nie powstawały mi bąble, ale jestem pewna, że więcej go nie kupię, ponieważ za tą cenę, która faktycznie nie jest duża, można kupić masę lepszych lakierów innych firm.Używam tego produktu od: 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić TeenVoguer za czytelną i pomocną recenzję?
  • katastrofa
  • kupiłam piękny karmazynowy lakier w niedużym opakowaniu, co jest plusem, bo lubię kolorystyczne eksperymenty i często zmieniam zdanie. tu plusy się kończą. tragicznie gęsta konsystencja, zbyt gruby pędzelek, żeby wysechł trzeba czekać w nieskończoność. za tę cenę - nie warto! nie warto byłoby za połowę mniejszą cenę; szkoda paznokci.

Chcesz pochwalić an_anke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar ;(
  • Na początek plusy:
    - kolor (ja mam ciemny fiolet)
    - wielkość (jest mała pojemność, co dla mnie jest plusem, bo zamierzam go wywalić- przy dużej pojemności byłoby mi żal)

Minusy:
    - za gruby pędzelek
    - tragicznie długo schnie
    - jest nietrwały - potrafi już tego samego dnia odprysnąć
    - fatalnie schodzi ze skóry - trzeba być mega uważnym, żeby nie zrobić nawet małej plamki na skórze
    - cena - za tę jakość i wielkość powinna być o połowę niższa
    - kiepsko się rozprowadza, dla mnie jego konsystencja jest za gęsta

Nie polecam!

Używam tego produktu od: m-c
    Ilość zużytych opakowań: kawałek 1

Chcesz pochwalić so_fine za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla cierpliwych
  • straaaaaasznie długo schnie. Zawsze maluję paznokcie powoli i dokładnie a potem mniej wiecej godzinę nic nie robię,żeby spokojnie wyschło. To na nic! i tak się coś odciśnie!
    poza tym szybko twardnieje i jest go mało
    nie polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić wergilianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Nie jest tragiczny, ale też nic wyjątkowego. Za tą cenę przy tej wielkości spodziewałam się czegoś lepszego. Właśnie zużywam ciemny fiolet i na plus przemawia:
    -fajny kolor
    - nieduża butelka
    - fajny efekt końcowy

na minus:
    - ciężko rozprowadzić, żeby był jednolity
    - wg mnie za gruby pędzelek
    - cena
    Trwałości nie mogę ocenić bo zawsze stosuje utrwalacz, więc lakiery tak czy tak długo się trzymają.
    Kupię go tylko w przypadku, gdy spodoba mi się wyjątkowo jakiś kolor, który oferują.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą buteleczkę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marbo81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • do niczego
  • Kupiłam kolor czarny w nowej wersji opakowania, plus za małe opakowanie, celowo chciałam małe bo chciałam tylko poeksperymentować z nietypowym kolorem, nakłada się łatwo i ładnie, zaraz po pomalowaniu efekt super - gładkie, jednolite, lśniące pazokcie.
    Niestety tylko przez chwilkę, ten lakier nawet godzinę czy dwie po pomalowaniu jest miękki !, odciskają sie na nim od razu ryski i uszkodzenia i po kilku godzinach po jednolicie czarnych, głaciutkich, błyszczących paznokciach pozostaje wspomnienie.
    Nie wiem czemu tak sie dzieje, próbowałam nakładać dwie cieniutkie warstwy lub jedną grubszą - oba sposoby dają ładny efekt zaraz po i niestety długo on się nie utrzymuje...
    może z jakimś utwardzaczem muszę spróbować,

Używam tego produktu od:kilku tyg.
    Ilość zużytych opakowań:napoczęte jedno

Chcesz pochwalić Po la za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Lakier baaardzo malutki. właściwie wystarcza na kilka uzyc, bo nawet jesli jeszcze zostaje troche lakieru to nie mozna juz go wydobyc. Fajny, zeby wziąć go na wyjazd, ale w domu wole miec lakier w wiekszej buteleczce. Jak na taka ilosc to troche drogi. Ale ma duzo kolorow, dosc dobrze sie rozprowadza.

Używam tego produktu od:-

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paulinka_S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny maluszek.
  • Lubię te lakiery za małe buteleczki, wygodne pędzelki, dużą gamę kolorów i dobrą trwałość na paznokciach żelowych.

W buteleczce nie wysychają szybko, można spokojnie zużyć zdecydowaną większość produktu.

Schnie szybko, nakłada się przyjemnie, nie zostawia smug, i nie stwarza mi kłopotu przy malowaniu, może odrobinę ciężko się zmywa, ale chyba z każdym ciemnym kolorem jest ten sam kłopot .

Najbardziej lubię matowe, choć i te z perłowym połyskiem są niczego sobie.

Nie mam zarzutów do produktu, więc polecam.

Używam tego produktu odawna
    Ilość zużytych opakowań:wiele

Chcesz pochwalić Kate30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • noo :|
  • bez-na-dzie-jaa !!!!!!! x] x| kicha straszna- mialam wscieklo zielony i rozbielony roz... i byly beznadzijne obydwaa xD noo przede wszystkim oprocz trwalosci- brak jakiegokolwiek efektu x/ no i jeszcze ten ochydny, chemiczny, dlugo trwajacy smrod x/ odrazajace... pff na pewno wiecej sie nie pokuszee zawiodlam siemm x/Używam tego produktu od: jakis 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 niecale (pozostalosci w koszu xD)

Chcesz pochwalić beautylady za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszystko pieknie ale..
  • Wszystko jest pieknie ale granatowy lakier uzyty bez podkladu odbarwil mi paznokcie! W ogole nie chcial zejsc a kiedy w koncu udalo mi sie go zmyc okazalo sie ze na paznokciach mam niebieskie plamy, ktore nie zeszly az do calkowitego odrosniecia plytki. POzostałe kolory (jasne) są swietne. Faktycznie nie odpryskuje, tylko ten niebieski...

Używam tego produktu od:roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 i jedno zaczete (granatowy)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MalaLadyPunk za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • lakier po prostu swietny, oto jego zalety :

* dobry pedzelek
    * latwo sie nim posluguje
    * nie robi smug
    * blyskawicznie schnie
    * duzy wybor kolorow
    * male opakowanie
    * korzystna cena
    * dluga trwalosc

jednym slowem: POLECAM!
    moj KWC Używam tego produktu od: kilka m-cy

Chcesz pochwalić osmiornica za czytelną i pomocną recenzję?
  • *** czy ****?
  • Recenzja: Widzę, że na zdjęciu jest jeszcze stara wersja lakierów Miałam tych maluchów od groma, głównie beżowe z przebłyskami zieleni, czerwieni, różu, niebieskiego czy żółtego, ale był też żabiozielony, kremowo-brązowy i czerwony
    Ufff
    Z nowszej wersji podsiadam skromnie jedną buteleczkę - beżowo-różowy z boskimi drobinkami nr 27.
    Chyba musieli zmienić skład lakieru, bo dłużej się trzyma. Jeszcze trzeciego dnia wygląda, jakby był świeżo nałożony
    Nie odpryskuje, może się ścierać na końcówkach. Nie robi smug. Idealny jak dla mnie pędzelek, bardzo łatwo i szybko się nim maluje
    Nie zastyga szybko w buteleczce - może to zasługa małej pojemności?
    Jestem z niego bardzo zadowolona.
    Szkoda tylko, że wybór kolorów jest mniejszy, niż kiedyś...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: barrdzo dawna /niezliczona

Chcesz pochwalić rachela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo porzadny
  • Recenzja:

Bardzo dobre lakiery do paznokci.Generalnie nic specjalnego-odpryskują po 3-4 dniach,ale najważniejszym plusem jest to,że nie robią smug.No i ta cena i paleta barw...
    Naprawde warto.

Używam tego kosmetyku od 2 lat ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Alivea za czytelną i pomocną recenzję?
  • *** nie wiem co myśleć
  • Recenzja: ...Mam wersję w nowym opakowaniu - taka beczułka jak i w starym który widnieje na fotce. Z obu mam parę kolorków - kupione ze wzgledu na pojemnośc, kolory szybko mi się nudzą. Niektóre kolory zasługuję na 5 * np z nowej serii perłowy pomarańcz, szybko schnie, nie odpryskuje przynajmniej 4 dni trzyma się doskonale. Ale z tej samej serii z drobinkami lakier, odpryskuje na drugi dzień, ściera się strasznie. Różnie to się trafii ... Odcienie perłowe godne polecenia o reszcie nei wiem co myślec

Używam tego kosmetyku od dawna/ ilość zużytych opakowań: ... troche było
    Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić anastacja za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • w porządku
  • Kupiłam ten lakier głównie ze względu na pojemność (zawsze musze wyrzucać pol lakieru, a tu jest szansa, ze zużyje do konca). Poza tym nie byłam pewna czy chce dłużej malować paznokcie na kolor ciemny czekoladowy brąz, do tej pory malowałam na kolory naturalne.

I tu miła niespodzianka. Kolor bardzo dobrze wygląda na paznokciu, w zasadzie jest identyczny jak w buteleczce. Maluje go - najpierw podklad, potem jedna gruba warstwa lakieru, potem jeszcze lakier bezbarwny. Trzyma sie na paznokciach okolo 3 dni (zalezy co robie). Jakość przeciętna, troche odbarwia (pomimo podkladu), dlugo schnie, nie zostawia smug.

Podsumowujac marzy mi sie, zeby inne firmy zaczely produkowac lakiery w tak malych opakowaniach.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić rena za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie to super
  • Recenzja: ma dwie wazny zalety: male opakowanie( jak dla mnie super bo maluje tak zadko pazurki ze szkoda mu wywalac kase na 12 ml ktore po paru miesiacach wyrzucam bop jak zwykle sie psuja) i druga to cena: od kiedy stanialy do 5 zl to naprawde sie oplaca
    wada jest to ze kolory mimo ze wygladaja w buteleczce instesywne to na pazurku okazuja sie duz slabsze, a trzykrotne pomalowanie powoduje szybkie odpryskiwanie lakieru. Wada tez jest pedzelek, za maly, za gruby, za sztywny, ale mozna sie przywyczaic.
    Generalnie nie mozna po nich wiele sie spodziewac, zwykly laiker, sporo kolorow to cieszy tak jak cena i wielkosc opakowania

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: mam 3 albo 4 szt, z kazdej jestem zadowolona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wisnia za czytelną i pomocną recenzję?
  • no coz..
  • Cena to on nie zachwyca,chyba wole kupic Inglota i nie zuzyc go calego niz miec lakier ,ktory zaraz wyschnie albo zuzyje sie po kilku maznieciach:/
    Na szczescie tylko raz kupilam go z ciekawosci,reszte dostalam.
    Duzy wybor kolorow,naprawde kazdy moze wybrac cos dla siebie.
    Dosc latwo sie rozprowadza,chociaz ma duzy pedzelek.
    Trzyma sie na paznokciach kilka dni.

ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić estella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość drogi i przeciętny
  • No mimo wszystko jest trochę drogi, poza tym ostatnio niby wybierałam rozważnie, ale nie trafiłam na swój kolor wyszedł na paznokciach zgaszony róż nie taki, jak oczekiwałam. Bardzo niewygodny w aplikacji. Nie zauważyłam szybkiego wysychania, mój nadal, po pół roku jest w porządku. Na paznokciach z kolei wysycha bardzo szybko, jest/był (przestałam go używać) bardzo wodnisty. Błyszczenie też pozostawiało po sobie coś do życzenia. Jestem przyzwyczajona do zdecydowanie lepszej jakości (Clarinsa) i na pewno do niego nie wrócę. Generalnie nie polecam. Ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Suzanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Plusami są naprawdę duży wybór kolorów i pojemność - 3 ml - daje gwarancję, że zużyję całą buteleczkę, a lakier nie zaschnie. Trwałością nie powala na kolana, a gdy weźmie się pod uwagę, że za 3 ml płaci się 12 zł (1 ml = 4 zł!!!), to oferty innych firm proponujących buteleczki 15 ml czy 12 ml, a zawierających lakiery dużo trwalsze, wypadają dużo bardziej przekonująco. Ilość zużytych opakowań: 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić shantia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne
  • Mnóstwo kolorów do wyboru, malutka pojemność - można często zmieniać , łatwy w nakładaniu - nie robi smug, szybko schnie, łatwy w zmywaniu, dość trwały (nie odpryskuje zbyt szybko - dopiero po kilku dniach). DOstałby 5 gwiazdek, gdyby nie wilgachny pędzel upchnięty w tym mikroskopijnym słoiczku. Ilość zużytych opakowań: 6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić mala-czarna za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • ok
  • Zachwycił mnie wybór kolorów - chociaż lakierek kupiłam w zestawie z błyszczykiem i kredką - imożliwość dobrania szminki i kredki właśnie. Jedna warstwa daje efekt delikatnego połysku, dwie - mocny kolor i szklany, ale nie lustrzany połysk. Zdecydowanie za wolno schnie! Nie odpryskuje - chociaż nie wykonywałam prac domowych... I dobrze się zmywa - ale może to zasługa zmywacza. WIEELKI plus za małą pojemność - rzadko używam lakieru, a uwielbiam kupować.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić lejka za czytelną i pomocną recenzję?