La Roche Posay, Hydreane Legere (Lekki krem nawilżający dla skóry wrażliwej)

Powiększ La Roche Posay, Hydreane Legere (Lekki krem nawilżający dla skóry wrażliwej)

Zgłaszająca osoba: cloche

Wersja lekka kremu nawilżającego dla skóry wrażliwej. Koi, nawilża i redukuje wrażliwość skóry. Badania kliniczne wykazały, że codziennie stosowany po 4 tygodniach redukuje wrażliwość skóry o 73% (badania przeprowadzono jednak z kremem Hydreane Riche).

Skład: Aqua, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Alcohol Denat., Hydrogenated Polyisobutene, Myristyl Myristate, Stearic Acid, Potassium Cetyl Phosphate, Glyceryl Stearate Se, Ammonium Polyacryldimethyltauramide/Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthan Gum, Polyphosphorylcholine Glycol Acrylate, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum

Cena: 14,85EUR / 40ml
/e/

• Użytkownik
    Chwalona: 11 raz(y)
  • Dobry.
  • Krem ten jest przede wszystkim lekki, bardzo szybko się wchłania, nie podrażnia i jest dość tani, choć ogólnie jestem z niego zadowolona to nie mogę dać mu większej oceny, gdyż stosuje go tylko i wyłącznie na tłuste obszary mojej mieszanej cery, tam spisuje się na medal.Dla suchych partii Hydreane legere jest niewystarczający, za szybko znika i nawilżenie jest mizerne.

Myślę że nie istnieją idealne kremy dla tak skrajnych połączeń jak tłusta i skłonna do trądziku skóra skrzyżowana z suchymi partiami, dlatego łącze go z innym kremem.

Jedyny minus jaki widzę to bardzo słaba wydajność.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy.

Chcesz pochwalić Zei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały do cery mieszanej, delikatne nawilżenie takie, jakie powinno być
  • Bardzo delikatny, dobrze ale delikatnie nawilza co jest dla mnie duzym plusem. Mozna go stosować codziennie po zwykłym przemyciu twarzy nie koniecznie tylko po demakijazu żelem do demakijazu z tej samej linni LRP. Dobrze nawilża skóre, buzia pozostaje gładka i miekka w dotyku. Dobre, poreczne, male opakowanie ktore wszedzie sie zmieści co jest rowniez plusem dla mnie przy obecnych podrózach. Jest wydajny, na dlugo starczyły mi same probki. Mam cere mieszana i delikatna- sprawdza sie naprawde dobrze, nie mam zastrzezen. Kupiłam po zniżce w aptece za niecałe 40zł wiec cena sadze, iz jest dobra. Polecam

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kilka próbek. pełne opakowanie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet niezły
  • Zdecydowałam się na krem z apteki po przetestowaniu wielu kremów innych firm, nieaptecznych (o przystępniejszych cenach). W sumie dla mojej cery okazał się najlepszy. Po jego zastosowaniu nie wyskakiwały mi wypryski, poradził sobie z problemem skórek na czole i nosie, nie czułam też dyskomfortu na skórze tuż po nałożeniu (jakiegoś pieczenia, szczypania).
    Podsumowując: lekki krem nawilżający dla wrażliwej skóry.
    Duży minus jak dla mnie to cena.
    Opakowanie niby wygodne, ale kiedy już nic nie mogłam z niego wycisnąć przecięłam opakowanie i sporo produktu było jeszcze na ściankach. Dlatego właśnie pół gwiazdki odjęłam.
    Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: kilka próbek i 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić gaja_83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do niczego
  • Kupiłam ten krem przez pomyłkę. Używałam wcześniej wersji Riche i byłam z niej zadowolona, bo uratowała moją skórą po mocnym podrażnieniu. Ta nie jest tak dobra.

+/- krem rzeczywiście jest lekki. Za lekki. Szybko się wchłania.
    - zupełnie nie nawilża, nie tego spodziewałam się po kremie do skóry odwodnionej. Ukoi uczucie ściągnięcia, ale tylko na chwilę. Po kwadransie czuję się jakbym w ogóle go nie używała.
    +/- nadaje się pod makijaż - ale jeszcze lepiej go sobie odpuścić. Nie przeszkadza makijażowi, ale też nie nawilża skóry i nie chroni przed przesuszeniem.
    + nie zapycha.
    - alkohol ukryty pod chmurą perfum. Po co?? Szczypie, wysusza - to nie jest krem do skóry wrażliwej.
    - zupełnie niewydajny

(Nie zauważałam tych drobinek wcześniej, ale faktycznie są. Drobne, rzadko rozrzucone, srebne i zupełnie zbyteczne. Na szczęście prawie nie widać ich na twarzy.)

Używam tego produktu od: wiosny

Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki, lekki , aż nazbyt
  • Mam suchą i odwodnioną skórę. Ale w trakcie upałów potrafi się zaświecić wrednie.
    Wymyśliłam sobie, że krem LRP będzie świetnie nawilżał (wszak apetczny, znaczy lepszy ), a zapobiegnie świeceniu.

No i drugie się sprawdziło. Tyle, z kosztem przesuszu

+ cena - dorwałam stacjonarnie!) za 39 pln

+ higieniczna, miękka tubka, wolę słoiczki, ale doceniam tubki (higiena)

+ lekka konsystencja, łatwo się aplikuje

Niestety:

- mojej skóry ni nawilża - jedna warstwa wcale, jakby jej nie było wcale , druga - tak na dostatecznie, czasem policzki musiałam smarować po raz trzeci - no jakiś koszmar po prostu!

- w wyniku powyższego produkt mało wydajny i starczył mi na ... 2 tygodnie

- na dodatek, oczywiście subiektywnie bardzo ma niemiły zapach, taki mdło-cytrynowy

A dodatkowa porażka, to porównanie z wersją Light Vichy Aqualia - ten mimo lekkości nawilża świetnie i jest idealny na upał. Ale droższy, to zachciało mi się eksperymentów i mam za swoje

Ja już go na pewno nie kupię, a inne posiadaczki suchej skóry przestrzegam, lepiej zainwestować w Vichy lub inny, a od tego "cuda" z daleka.

Używam tego produktu od: 1 używałam 2 tygodnie, bo na tyle starczył, napoczęte drugie
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, pierwsze i z pewnością ostatnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kremik
  • Plusy :
    -nie zapycha
    -szybko się wchłania
    -dobra baza pod makijaż
    -ładnie nawilża
    Minusy
    -tu jedynie cena i to że jest dosyć mało wydajny, starcza mi na miesiąc góra 2

Chcesz pochwalić elamic130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • szybko się wchłania
    nawilża
    dobry zarówno na dzień pod makijaż jak i na noc
    nie zapycha
    wygładza
    na każdą porę roku
    lekki
    zapach nie wyczuwalny
    spełnia wszystkie podstawowe zadania

Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super polecam
  • Nie zapycha, skora jest jak u niemowlaka w dotyku, zmiejsza pory niepodkresla suchych skurek wrecz je eleminuje jestem zachwycona nim super nadaje sie pod podklad.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić zaba123456 za czytelną i pomocną recenzję?
  • krótko mówiąc do niczego
  • Mam cerę mieszaną, kapryśną, ze skłonnością do wyprysków, zaskórników, ale i suchych miejsc, po każdym myciu buzia jest ściągnięta.
    Po nałożeniu tego kremu czuję lekkie pieczenie (jak przy każdym kremie z fenoksyetanolem), które jakoś dało się wytrzymać. Ale dosłownie po 10-15 minutach buzia jest znowu ściągnięta i czuję się jakbym nic nie nakładała. Po ponownej aplikacji przechodzę przez wszystkie etapy od nowa.
    Ani na noc, ani na dzień się nie nadaje.
    Pod makijażem może się rolować, ale to też zależy od podkładu.
    Generalnie plusów nie znalazłam, zraziłam się i
    rozczarowałam.Używam tego produktu od: Kilku dni- dłużej się nie dało.Ilość zużytych opakowań: jedno niedokończone

Chcesz pochwalić alicjawkrainieczarow90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry do wrażliwej skóry
  • Krem poleciła mi pani w aptece mówiąc, że nada się do mojej wrażliwej skóry, skłonnej do zapychania ciężkimi kremami. Muszę przyznać, iż faktycznie nie pogorszył stanu cery. Krem jest lekki, bardzo szybko się wchłania, co ważne - nie podrażnia. Dobrze łagodzi ściągniętą skórę po myciu. Praktycznie nie pachnie. Co do właściwości nawilżających - nie nawilża jakoś spektakularnie, natomiast jak dla mnie jest to wystarczające, zwłaszcza na dzień.

Jako jeden z niewielu kremów których używałam NADAJE SIĘ POD MAKIJAŻ !!!

Krem jest dość drogi i nie koniecznie idzie to w parze z wydajnością. Zaznaczam, że nie używam go codziennie, ponieważ mam inny krem, który stosuje na zmianę. Właśnie z tego względu nie wiem czy kupię go ponownie. Być może uda mi się znaleźć podobny efekt w tańszym kremie.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić CarlaMcLilian za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij