Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Powiększ Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Zgłaszająca osoba: AlicjaDiablica

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych.

Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

Cena: 11zł/ 75ml

• no nie do końca
  • Pasty tej używam dość często, bo to ulubiona pasta mojego Męża. Ja mam jednak w stosunku do niej mieszane uczucia.

+delikatny, miętowy smak
    +jak na tak małą pojemność jest wydajna
    +dostępność

-uczucia odświeżenia jest tylko chwilowe
    -nie pomogła przy nadwrażliwości zębów
    -rzadka konsystencja
    -cena

Mimo wszystko będę tą pastę kupować dalej, dla męża, jednak dla siebie poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ponad 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 miesięcznie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Najlepsza pasta do zębów!

+dokładnie oczyszcza
    +nie podrażnia dziąseł
    +dostępność
    +dobry skład

-cena - właściwie przy tylu zaletach jest uzasadniona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justice001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie polecam
  • Jest to produkt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania :
    - przyjemny smak mięty nie za mocny w sam raz , pozostawia uczucie umytych zębów, zęby są nie tylko oczyszczone, ale też odpowiednio chronione od kiedy stosuję elmex ( kilka lat ) moje zęby nie psują się ( z każdą wizytą u denstysty słyszę, że wszystko jest ok ) przystępna cena i dostępność
    - w międzyczasie próbowałam innej pasty, ale szybko wróciłam do elmexu;
    - minusów nie zauważyłam;

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić anikada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza ochrona zębów!
  • Szybko i dokładnie oczyszcza zęby dbając by prochnica się nie wdała. Pomimo małej pojemności i wysokiej ceny kupuje tylko tą paste! <3 od czasu gdy pojawiły się u mnie problemy z uzebieniem, siegnelam tylko po tą paste i teraz już jest wszystko w porządku! Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malutkablondi96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za późno ją odkryłam
  • Do tej pory nie zwracałam uwagi na skład pasty do zębów i to mój błąd bo mam problemy z próchnica . Pastę elmex kupiłam dzięki pozytywnym ocenom na wizaż. Zuzylam już jedno opakowanie i na pewno na nim nie skończę. Zdecydowanie polecam bo warto o zęby zadbać dużo wcześniej aby nie mieć problemów z próchnicą.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Betty1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jest to zdecydowanie najlepsza pasta jakiej używałam. Świetnie oczyszcza zęby, radzi sobie również z niezaawansowanym kamieniem nazębnym. Poza tym mineralizuje zęby, odkąd jej używam wizyta u dentysty to tylko kontrolny przegląd. Słabo się pieni i ma dość rzadką konsystencje- jednak dla mnie to nie jest minus. Ma delikatnie miętowy smak. Polecam również osobom, które mają problem z nadwrażliwymi zębami.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić Martyna1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero próchnicy
  • po roku używania widzę efekty ,próchnicy brak do dentysty chodzę tylko na kontrole,za każdym razem słyszę że jest ok,Wcześniej używałam różnych past po których była próchnica teraz mam zęby w idealnym stanie to zasługa tej pasty .

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: na pewno więcej niż 10

Chcesz pochwalić neoxeo za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Używam tej pasty od jakiś 10 lat już chyba.Pamiętam jak w szkole podstawowej mieliśmy obowiązkowe mycie zębów tą pastą i pani higienistka prowadziła nas do toalety i każdemu nakładała na szczoteczkę tą pastę i pilnowała by myć dokładnie 3 minuty.W domu rodzice też co jakiś czas kazali używać mi i bratu tej pasty. Sama czasem ją kupuję jak nie znajdę nic innego,ale nie jest to moja ulubiona pasta.
    Jest dosyć gęsta i bardzo dobrze się pieni.Smak jak dla mnie okropny-koszmar z dzieciństwa.Teraz lepiej go toleruję. Ogólnie pasta bardzo dobrze czyści zęby,mogłaby lepiej odświeżać i lepiej smakować.
    Wydajność bardzo dobra.

Czy rzeczywiście chroni przed próchnicą ? Ciężko mi ocenić.Używałam zawsze jedną tubkę raz na dobre kilka miesięcy,ale próchnicy nigdy nie miałam,więc moze działa.Ogólnie kiedyś była uważana za taką słynną dobrą pastę,teraz na rynku jest przeogromny wybór past i to o lepszym smaku i bardziej odświeżających.

Ilość zużytych opakowań: duużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pasta dostępna na rynku. Zawsze do niej wracam.
  • Dla mnie to pasta numer jeden, raz na jakiś czas zdarzy mi się użyć innej pasty ale zawsze wracam do niej, bo jest naprawdę skuteczna.
    Zapewnia moim zębom odpowiednią ochronę przed próchnicą i bakteriami.
    Usuwa kamień nazębny. Odświeża oddech. Przeciwdziała powstawaniu próchnicy. Tworzy ściśle przylegającą, jednolitą warstwę ochronną na wszystkich powierzchniach zębów.
    Pasta posiada przyjemny lekko miętowy smak. Kolor biały, bez żadnych drobinek czy paseczków tak jak w innych pastach do zębów.
    Jest gęsta i dobrze się pieni więc niewielka ilość starcza aby umyć zęby i co za tym idzie starcza na długo.
    Ma bardzo fajny w miarę naturalny skład. Zawiera fluor, który w ciągu kilku sekund wbudowuje się w szkliwo zęba, utwardza je i czyni bardziej odpornym na ataki kwasów.
    Dostę praktycznie we wszystkich większych drogeriach: Rossmannie, Naturze a nawet w aptekach w cenie 11-14 zł.

Jestem z niej zadowlona i stosuje od dawna. Polecam.

Używam tego produktu od: z przerwami od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kreconowlosa_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej jestem na nie
  • Mimo, iż jest to pasta proponowana mi wielokrotnie przez dentystę i dosyć długo jej używałam to jednak kiedy zmieniłam okazało się dopiero jak kiepska była elmex. Odświeżała na chwilę, kiepsko się pieniła, nie wspominając o cenie i wydajności. Teraz używam tańszej colgate, ale wydaje mi się o wiele lepsza.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić donatanxyz za czytelną i pomocną recenzję?