Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Powiększ Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F
Produkt dostępny w 2 sklepach. Cena już od 11,95 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: AlicjaDiablica

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych.

Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

Cena: 11zł/ 75ml

• "Pomarańczowe cudeńko"
  • Zaczełam moją przygode z ta pastą z polecenia wręcz nakazu stomatologa.
    W moim odczuciu jest to bardzo dobra pasta warta swojej ceny, uwielbiam jej smak ;p
    wielki plus za brak nadmiernego pienienia się, którego wprost nie cierpię w pastach
    to, że słabo pieni się nie oznacza, że źle czyści zęby
    używam ją naprzemian z pasta Opalescence - efekt jest taki, że mam dokładnie wyczyszczone zębiska.
    bardzo wydajna, stosuje ją razem z płynem do płukania Elmex (pomarańczowym)
    Ubytków póki co nie mam, więc może rzeczywiście w duecie z płynem coś tam działa ,p

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: 8-9

Chcesz pochwalić HigherLover za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odżywcza kąpiel paznokci

• Od lat ta sama i jest dobrze
  • Daję temu produktowi cztery gwiazdki dlatego, że w ogóle się pieni i nigdy nie wiem, czy nałożyłam wystarczającą ilość pasty na szczoteczkę, poza tym myślę, że spełnia swoje zadanie, mój dentysta przy wizytach kontrolnych jest zadowolony, a to on kazał mi używać tej pasty wiele lat temu, może nawet kilkanaście. Oddech w porządku, nie podrażnia, czyści zęby dokładnie. Mimo wysokiej ceny polecam, bo zapewne ma wiele "ukrytych" zalet.
    Plusy
    - delikatny
    - wytrzymałość
    - łatwość użycia
    - efektywność
    - dobrze smakuje
    - dokładnie czyści
    - ładny zapach
    - odświeżający
    Minusy
    - cena

1 opakowanie wystarcza mi na miesiąc-3 (i nie mam pojęcia skąd taka rozbieżność)

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Tą pastę poleciła mi dentystka, więc nie byłam pozytywnie nastawiona jednak miło mnie zaskoczyła.

Wydajna oraz ładnie pachnie. Na pewno warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić janettaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może jest przeciwpróchnicza ale ma swoje wady
  • To było moje kolejne podejście do tej pasty. Znam osoby, które używają jej od X lat zawsze nie zmieniając na inną. Wychwalana pod niebiosa więc i ja się ponownie skusiłam, bo nie pamiętałam dlaczego jej nie lubię.
    Otóż...nie wiem, czego nie ma ta pasta w porównaniu z innymi sklepowymi, ale powoduje ona u nas po kilku godzinach od mycia nieprzyjemny zapach z ust.
    Obydwoje z mężem zauważyliśmy to w tym samym momencie, że coś jest nie tak....
    Rano kapeć na maxa...przez pierwszy tydzień dwa nie łączyliśmy tego z pastą, dieta nam się nie zmieniła, nie pijemy alkoholu, nie palimy fajek....Coś nam nie podchodzi... :/
    Wracamy do tańszych sklepowych.

Używam tego produktu od: od m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekarstwo na próchnicę
  • Jesteśmy jej wszyscy w domu wierni od mniej więcej 10 lat. I od tej pory moje problemy z zębami praktycznie zniknęły.
    Chodzę systematycznie na przeglądy i zazwyczaj kończy się to zdejmowaniem kamienia. Raz na jakiś czas wymieni mi jakieś stare wypełnienie a kiedyś miałam naprawdę bardzo duże problemy.

Pewnie część sukcesu należy nie tylko do pasty, ale też do nieco innej, bardziej świadomej diety, ale efekt jest.

Elmex + nić dentystyczna + płyn do płukania = brak jakichkolwiek nowych ubytków.

Ilość zużytych opakowań: tego nie zliczy nikt

Chcesz pochwalić nel_borgo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszej nie ma
  • Najlepsza pasta wg mnie jaką mamy na polskim rynku. Od kąd ją stosuje wizyty u dentysty stały się rzadsze, ona naprawdę chroni przed próchnicą. Ma lekki miętowy smak, słabo się pieni ale to nie jest jakiś wielki minus, do tego nie zdziera nam szkliwa, minusów nie dostrzegam.

Ilość zużytych opakowań: 4 i pół

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no nie do końca
  • Pasty tej używam dość często, bo to ulubiona pasta mojego Męża. Ja mam jednak w stosunku do niej mieszane uczucia.

+delikatny, miętowy smak
    +jak na tak małą pojemność jest wydajna
    +dostępność

-uczucia odświeżenia jest tylko chwilowe
    -nie pomogła przy nadwrażliwości zębów
    -rzadka konsystencja
    -cena

Mimo wszystko będę tą pastę kupować dalej, dla męża, jednak dla siebie poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: ponad 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 miesięcznie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Najlepsza pasta do zębów!

+dokładnie oczyszcza
    +nie podrażnia dziąseł
    +dostępność
    +dobry skład

-cena - właściwie przy tylu zaletach jest uzasadniona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić justice001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie polecam
  • Jest to produkt, który spełnia wszystkie moje oczekiwania :
    - przyjemny smak mięty nie za mocny w sam raz , pozostawia uczucie umytych zębów, zęby są nie tylko oczyszczone, ale też odpowiednio chronione od kiedy stosuję elmex ( kilka lat ) moje zęby nie psują się ( z każdą wizytą u denstysty słyszę, że wszystko jest ok ) przystępna cena i dostępność
    - w międzyczasie próbowałam innej pasty, ale szybko wróciłam do elmexu;
    - minusów nie zauważyłam;

Używam tego produktu od: od kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić anikada za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza ochrona zębów!
  • Szybko i dokładnie oczyszcza zęby dbając by prochnica się nie wdała. Pomimo małej pojemności i wysokiej ceny kupuje tylko tą paste! <3 od czasu gdy pojawiły się u mnie problemy z uzebieniem, siegnelam tylko po tą paste i teraz już jest wszystko w porządku! Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malutkablondi96 za czytelną i pomocną recenzję?