Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Powiększ Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Zgłaszająca osoba: AlicjaDiablica

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych.

Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

Cena: 11zł/ 75ml

• Najlepsza na rynku
  • Bardzo dobra pasta. Bez zbędnych dodatków. Jednym słowem ideał.
    Jedyny minus to cena, ale mimo wszystko daję 5 gwiazdek, bo nie ma sobie równych

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić yourleo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie podpasowal
  • Jestem zwolenniczka mietowych past, dlatego dla mnie elmex jest niestety za slaby, jednak musze powiedziec, że jest na prawe bardzo dobra pasta. Kupiłam go, ponieważ nie mogłam dac sobie rady z moimi wrazliwymi zebami, po kilku dniach uzywania tej pasty, wszelki dyskomfort zwiazany z nadwrazliwoscia zniknal a ja wrocilam do swojej pasty.
    Gdyby byl bardziej mietowy, mysle ze zostal by ze mna juz na dlugo. Przeszkadza mi w nim jeszcze rzadka konsystencja oraz to, ze prawie w ogole sie nie pieni. Cena rowniez dosyc wysoka, ale jak na paste z tej polki na spokojnie moglabym zaplacic nawet dwa razy tyle.

Dalam ja mojemu chlopakowi i jemu jak najbardziej ona odpowiada.

Używam tego produktu od: kilka uzyc
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna taka pasta
  • Skutecznie chroni przed próchnicą. Nie pieni się nadmiernie. Nie wysusza. Zawiera jedynie potrzebne składniki, bez żadnych badziewnych, nic nie wnoszących drobinek, wymyślnych kompozycji smakowo-zapachowych, i.t.d.
    Od wielu lat cała rodzina używa tej pasty i wszyscy są z niej bardzo zadowoleni.

Ilość zużytych opakowań: Wiele

Chcesz pochwalić Fouette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfekcyjna.
  • Długo szukałam odpowiedniej pasty do zębów, aż w końcu u stomatologa znalazłam ulotki właśnie tej. Następnie sprawdziłam recenzje na wizażu i już wiedziałam, że muszę spróbować.
    I nie żałuję! To mój KWC!
    Pasta jest wręcz idealna, ale aby zachęcić Was do zakupu przedstawię poniżej listę plusów:
    -Dobrze czyści.
    -Czuć, że chroni.
    -Ma fajną konsystencję.
    -Cena mi osobiście odpowiada.

Minus:
    -Dziwny, kwaskowy posmak.

Używam tego produktu od: Tygodnia.
    Ilość zużytych opakowań: Niewielka ilość jednego.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Dla mnie ta pasta nie różni się niczym od tańszych zamienników. Nie zauważyłam żeby robiła coś więcej, bardziej chroniła moje zęby przed próchnicą czy bakteriami. Denerwuje mnie to, że po umyciu zostaje biały nalot na języku. Nie lubię jej smaku. Wtedy sięgam po płyn do płukania jamy ustnej, ale z innej firmy.

Ilość zużytych opakowań: kończę tubę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katlejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza i niezastąpiona.
  • Próbowałam już wielu past, i lepszej nie spotkałam.

Świetnie oczyszcza, odświeża oddech, smak jest łagodny i przyjemny.

Odkąd używam tej pasty nie powstał ani jeden nowy ubytek w szkliwie, a nie mam i nigdy nie miałam mocnych zębów.

Dzięki tej paście nie mam też problemów z dziąsłami, co się zdarzało zanim ją odkryłam. Dla mnie rewelka.

Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna pasta
  • Porządna pasta, która dobrze myje zęby i i działa przeciwpróchniczo. Pasty elmex zawierają aminofluorki, którę działają lepiej i przez dłuższy okres na remineralizację szkliwa. Dzięki czemu próchnica nie powinna się rozwijać. Pasta ta się nie pieni na tyle mocno jak inne pasty, ale to jest właśnie jej duży plus ponieważ więcej pasty przylega do zębów, a nie jest od razu wypluwana do zlewu jak w przypadku innych past pełno piany.
    Pasta ta dobrze działa na zęby z nadwrażliwościa, przy jedzeniu słodyczy czasem można poczuć delikatnie rwący ból spowodowany próchnicą początkową, przy codziennym stosowaniu tej pasty ból powinien ustąpić.
    Dobrze wygładza zęby po umyciu, jedynie smak może nie każdemu odpowiadać.
    Pasta dobra dla osób z aparatami ortodontycznymi, przy wybielaniu zębów, nadwrażliwościach i dla każdego kto chce mieć zdrowe zęby.

Mam tylko nadzieję, że skład pasty nie zmieni się w najbliższym czasie ponieważ firmę Gaba przejął Colgate.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Miabelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 9 raz(y)
  • wole zielonego elmexa
  • Pastę stosowałam na czas noszenia aparatu z polecenia mojej pani ortodontki, wcześniej stosowałam wybielające pasty do zębów. Muszę przyznać, że pasta jest bardzo dobra jeśli chodzi o ochronę przeciwpróchniczą dodam, że przed założeniem aparatu miałam dużą skłonność do próchnicy. Po zdjęciu aparatu na przeglądzie u mojej pani stomatolog okazało się, że mam tylko jedną małą dziurkę co dla mnie jest nie lada sukcesem. Ma jeden dla mnie minus, który sprawia, że zdradziłam ją z zielonym elmexem, a mianowicie W OGÓLE NIE ODŚWIEŻA! lubię czuć miętę, a tutaj dosłownie NIC jej nie czuć. Mimo wszystko od czasu do czasu kupuję, kiedy np. jest w promocji , ale tak jak mówię wolę zielonego elmexa.

Używam tego produktu od: 2 lata podczas noszenia aparatu i czasami sporadycznie jak np. jest w promocji
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale dużo minimum 10

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Od lat stosuję tę pastę. Poleciła mi ją moja siostra i rzeczywiście jest najlepsza. Najlepiej czyści i chroni zęby oraz najlepiej smakuje Już żadna inna pasta do zębów mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: ok. 12 lat
    Ilość zużytych opakowań: Oj wiele!

Chcesz pochwalić kmd999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak wolę zieloną
  • Tak jak napisałam w podsumowaniu wolę zielonego elmexa, ale ta też jest super.
    Smak zielonej mi bardziej leży i wydaje mi się, że ochrona jest dłuższa.
    Pasta sama w sobie - cudeńko.
    Zęby pozostają po niej gładkiena długo, chroni i pielęgnuje.
    Cena trochę spora, dlatego też wolę zieloną, jest częściej w promocji )

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij