Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Powiększ Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Zgłaszająca osoba: AlicjaDiablica

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych.

Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

Cena: 11zł/ 75ml

• Perfekcyjna.
  • Długo szukałam odpowiedniej pasty do zębów, aż w końcu u stomatologa znalazłam ulotki właśnie tej. Następnie sprawdziłam recenzje na wizażu i już wiedziałam, że muszę spróbować.
    I nie żałuję! To mój KWC!
    Pasta jest wręcz idealna, ale aby zachęcić Was do zakupu przedstawię poniżej listę plusów:
    -Dobrze czyści.
    -Czuć, że chroni.
    -Ma fajną konsystencję.
    -Cena mi osobiście odpowiada.

Minus:
    -Dziwny, kwaskowy posmak.

Używam tego produktu od: Tygodnia.
    Ilość zużytych opakowań: Niewielka ilość jednego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Dla mnie ta pasta nie różni się niczym od tańszych zamienników. Nie zauważyłam żeby robiła coś więcej, bardziej chroniła moje zęby przed próchnicą czy bakteriami. Denerwuje mnie to, że po umyciu zostaje biały nalot na języku. Nie lubię jej smaku. Wtedy sięgam po płyn do płukania jamy ustnej, ale z innej firmy.

Ilość zużytych opakowań: kończę tubę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katlejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza i niezastąpiona.
  • Próbowałam już wielu past, i lepszej nie spotkałam.

Świetnie oczyszcza, odświeża oddech, smak jest łagodny i przyjemny.

Odkąd używam tej pasty nie powstał ani jeden nowy ubytek w szkliwie, a nie mam i nigdy nie miałam mocnych zębów.

Dzięki tej paście nie mam też problemów z dziąsłami, co się zdarzało zanim ją odkryłam. Dla mnie rewelka.

Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna pasta
  • Porządna pasta, która dobrze myje zęby i i działa przeciwpróchniczo. Pasty elmex zawierają aminofluorki, którę działają lepiej i przez dłuższy okres na remineralizację szkliwa. Dzięki czemu próchnica nie powinna się rozwijać. Pasta ta się nie pieni na tyle mocno jak inne pasty, ale to jest właśnie jej duży plus ponieważ więcej pasty przylega do zębów, a nie jest od razu wypluwana do zlewu jak w przypadku innych past pełno piany.
    Pasta ta dobrze działa na zęby z nadwrażliwościa, przy jedzeniu słodyczy czasem można poczuć delikatnie rwący ból spowodowany próchnicą początkową, przy codziennym stosowaniu tej pasty ból powinien ustąpić.
    Dobrze wygładza zęby po umyciu, jedynie smak może nie każdemu odpowiadać.
    Pasta dobra dla osób z aparatami ortodontycznymi, przy wybielaniu zębów, nadwrażliwościach i dla każdego kto chce mieć zdrowe zęby.

Mam tylko nadzieję, że skład pasty nie zmieni się w najbliższym czasie ponieważ firmę Gaba przejął Colgate.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Miabelka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 9 raz(y)
  • wole zielonego elmexa
  • Pastę stosowałam na czas noszenia aparatu z polecenia mojej pani ortodontki, wcześniej stosowałam wybielające pasty do zębów. Muszę przyznać, że pasta jest bardzo dobra jeśli chodzi o ochronę przeciwpróchniczą dodam, że przed założeniem aparatu miałam dużą skłonność do próchnicy. Po zdjęciu aparatu na przeglądzie u mojej pani stomatolog okazało się, że mam tylko jedną małą dziurkę co dla mnie jest nie lada sukcesem. Ma jeden dla mnie minus, który sprawia, że zdradziłam ją z zielonym elmexem, a mianowicie W OGÓLE NIE ODŚWIEŻA! lubię czuć miętę, a tutaj dosłownie NIC jej nie czuć. Mimo wszystko od czasu do czasu kupuję, kiedy np. jest w promocji , ale tak jak mówię wolę zielonego elmexa.

Używam tego produktu od: 2 lata podczas noszenia aparatu i czasami sporadycznie jak np. jest w promocji
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale dużo minimum 10

Chcesz pochwalić tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Od lat stosuję tę pastę. Poleciła mi ją moja siostra i rzeczywiście jest najlepsza. Najlepiej czyści i chroni zęby oraz najlepiej smakuje Już żadna inna pasta do zębów mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: ok. 12 lat
    Ilość zużytych opakowań: Oj wiele!

Chcesz pochwalić kmd999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak wolę zieloną
  • Tak jak napisałam w podsumowaniu wolę zielonego elmexa, ale ta też jest super.
    Smak zielonej mi bardziej leży i wydaje mi się, że ochrona jest dłuższa.
    Pasta sama w sobie - cudeńko.
    Zęby pozostają po niej gładkiena długo, chroni i pielęgnuje.
    Cena trochę spora, dlatego też wolę zieloną, jest częściej w promocji )

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam Świetny produkt
  • Zużyłam już jej wiele opakowań Posiada smak anyżowy, bardzo gęstą konsystencję. Bardzo dobrze czyści zęby... nie ważne jaką i jakiej firmy mam szczoteczkę zęby są wyczyszczone dokładnie nawet tam przy dziąsłach, w dodatku kiedy przejeżdżam językiem po powierzchni to są bardzo gładkie. Pasta nie osadza się na języku. Dobrze się pieni. Wręcz koi moje dziąsła. Używam jej 2-3 razy dziennie ale czasami kiedy mam "zalatany" dzień albo nie mam jak umyc tych zębów to mam wrażenie, że jedzenie mniej się osadza na zębach od kiedy używam tej pasty. Świeżośc utrzymuje się długo ale maksymalny efekt jest z płynem do płukania jamy ustnej w tedy to nawet ta świeżosc utrzymuje się 1-2 godziny. Jedna tubka starcza mi na około miesiąc... zazwyczaj robię sobie zapas i kupuję 2-3 aby co miesiąc nie zaprzątywac sobie głowy jej kupnem Przy dłuższym stosowaniu trochę zmniejsza przebarwienia od napojów czy też potraw itp. Łatwo się wypłukuje z jamy ustnej, posiada świetną jakośc jak i poręczne ma opakowanie. Nawet przy dłuższym stosowaniu nie podrażnia i jest łagodna tak zwanie nie szczypie itp. By mogła byc sprzedawana w większych opakowaniach np. 200ml albo chociaż 150ml Uwielbiam tą pastę mam również płyn, żel jak i szczoteczkę z tej serii i ubóstwiam... będąc szczera, ta pasta jak i ta cała "pomarańczowa" linia z Elmexu to według mnie najlepsze produkty do pielęgnacji zębów jak i jamy ustnej jakie mogą byc ! A wiele już produktów miałam

Plusy:

+ Lekki smak anyżowy
    + Odświeża i jak na pastę do zębów długo świeżośc utrzymuje się w buzi
    + Gęsta konsystencja
    + Bardzo dobrze czyści zęby... nie ważne jaką mam szczoteczkę to zawsze zęby mam dokładnie umyte jak i domyte nawet przy dziąsłach dzięki tej paście
    +Gładka powierzchnia zębów po umyciu
    + Nie osadza się na języku
    + Dobrze się pieni
    + Koi dziąsła
    + Jedzenie mniej się osadza na zębach przy jej używaniu
    + Przy dłuższym stosowaniu zmniejsza przebarwienia
    + Łatwo wypłukuje się z jamy ustnej
    + Świetna jakośc
    + Poręczne opakowanie
    + Nie podrażnia, nie szczypie itp.
    + Łagodna lecz skuteczna w działaniu

Minusy:

Nie ma

Używam tego produktu od: Niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: Sporo już sama nie wiem ile

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • B.dobra
  • Jedna z lepszych jak nie najlepsza pasta jaką miałam okazję używać. bardzo dobrze czyści zęby, nie podrażnia, smak nieco gorszy jak w tej zielonej ale do wytrzymania. Polecam

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra pasta
  • Kupiłam tę pastę z polecenia dentystki.
    Do tej pasty trzeba się przyzwyczaić.

Plusy:
    - stan zębów rzeczywiście się poprawia
    -wygładza szkliwo
    - skład zawiera aminofluorek, rzadko spotykany w pastach drogeryjnych
    - mam wrażenie, że zęby stałe się nieco bielsze

Minusy:
    -cena
    -ja wolę mocniejsze pasty w sensie odświeżenia - lubię czuć mocną mięte - ta pasta jest delikatna ale tak jak wyżej wspomniałam do tej pasty trzeba się przyzwyczaić
    -słabo się pieni

Generalnie dobra pasta.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij