Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Powiększ Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Zgłaszająca osoba: AlicjaDiablica

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych.

Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

Cena: 11zł/ 75ml

• dobra
  • Używam tej pasty od jakiś 10 lat już chyba.Pamiętam jak w szkole podstawowej mieliśmy obowiązkowe mycie zębów tą pastą i pani higienistka prowadziła nas do toalety i każdemu nakładała na szczoteczkę tą pastę i pilnowała by myć dokładnie 3 minuty.W domu rodzice też co jakiś czas kazali używać mi i bratu tej pasty. Sama czasem ją kupuję jak nie znajdę nic innego,ale nie jest to moja ulubiona pasta.
    Jest dosyć gęsta i bardzo dobrze się pieni.Smak jak dla mnie okropny-koszmar z dzieciństwa.Teraz lepiej go toleruję. Ogólnie pasta bardzo dobrze czyści zęby,mogłaby lepiej odświeżać i lepiej smakować.
    Wydajność bardzo dobra.

Czy rzeczywiście chroni przed próchnicą ? Ciężko mi ocenić.Używałam zawsze jedną tubkę raz na dobre kilka miesięcy,ale próchnicy nigdy nie miałam,więc moze działa.Ogólnie kiedyś była uważana za taką słynną dobrą pastę,teraz na rynku jest przeogromny wybór past i to o lepszym smaku i bardziej odświeżających.

Ilość zużytych opakowań: duużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pasta dostępna na rynku. Zawsze do niej wracam.
  • Dla mnie to pasta numer jeden, raz na jakiś czas zdarzy mi się użyć innej pasty ale zawsze wracam do niej, bo jest naprawdę skuteczna.
    Zapewnia moim zębom odpowiednią ochronę przed próchnicą i bakteriami.
    Usuwa kamień nazębny. Odświeża oddech. Przeciwdziała powstawaniu próchnicy. Tworzy ściśle przylegającą, jednolitą warstwę ochronną na wszystkich powierzchniach zębów.
    Pasta posiada przyjemny lekko miętowy smak. Kolor biały, bez żadnych drobinek czy paseczków tak jak w innych pastach do zębów.
    Jest gęsta i dobrze się pieni więc niewielka ilość starcza aby umyć zęby i co za tym idzie starcza na długo.
    Ma bardzo fajny w miarę naturalny skład. Zawiera fluor, który w ciągu kilku sekund wbudowuje się w szkliwo zęba, utwardza je i czyni bardziej odpornym na ataki kwasów.
    Dostę praktycznie we wszystkich większych drogeriach: Rossmannie, Naturze a nawet w aptekach w cenie 11-14 zł.

Jestem z niej zadowlona i stosuje od dawna. Polecam.

Używam tego produktu od: z przerwami od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić kreconowlosa_lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej jestem na nie
  • Mimo, iż jest to pasta proponowana mi wielokrotnie przez dentystę i dosyć długo jej używałam to jednak kiedy zmieniłam okazało się dopiero jak kiepska była elmex. Odświeżała na chwilę, kiepsko się pieniła, nie wspominając o cenie i wydajności. Teraz używam tańszej colgate, ale wydaje mi się o wiele lepsza.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić donatanxyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezmienna od lat
  • Zaczęłam używać tej pasty kilka lat temu z powodu silnej nadwrażliwości zębów i od tej chwili używam jej nieprzerwanie (każdy dzień z inną pastą, np na wyjazdach lub kiedy nie zdążę uzupełnić zapasów) kończy się znów nadwrażliwością.
    Ostatnio usłyszałam u ortodontki, że pasta ta jest niepolecana dla osób, które nie myją zębów dokładnie, ponieważ jest dość delikatna. Ja jednak od kilku lat do dentysty chodzę tylko na zdejmowanie kamienia, nawet mimo tego, że od ponad dwóch lat mam na zębach aparat.
    Polecam wszystkim tym, którzy lubią skupiać się na dbaniu o zęby.

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić Kasiaprzedlustrem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza i chroni.
  • Plusy:
    +Bardzo dobrze oczyszcza.
    +Czuć, że chroni zęby przed bakteriami i resztkami jedzenia (nawet po jedzeniu są one gładkie, jakby czyste.)
    +Wydajna.
    +Tania, jak na tak zjawiskowe działanie.

Minusy:
    -BRAK.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza na rynku
  • Bardzo dobra pasta. Bez zbędnych dodatków. Jednym słowem ideał.
    Jedyny minus to cena, ale mimo wszystko daję 5 gwiazdek, bo nie ma sobie równych

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić yourleo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi nie podpasowal
  • Jestem zwolenniczka mietowych past, dlatego dla mnie elmex jest niestety za slaby, jednak musze powiedziec, że jest na prawe bardzo dobra pasta. Kupiłam go, ponieważ nie mogłam dac sobie rady z moimi wrazliwymi zebami, po kilku dniach uzywania tej pasty, wszelki dyskomfort zwiazany z nadwrazliwoscia zniknal a ja wrocilam do swojej pasty.
    Gdyby byl bardziej mietowy, mysle ze zostal by ze mna juz na dlugo. Przeszkadza mi w nim jeszcze rzadka konsystencja oraz to, ze prawie w ogole sie nie pieni. Cena rowniez dosyc wysoka, ale jak na paste z tej polki na spokojnie moglabym zaplacic nawet dwa razy tyle.

Dalam ja mojemu chlopakowi i jemu jak najbardziej ona odpowiada.

Używam tego produktu od: kilka uzyc
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna taka pasta
  • Skutecznie chroni przed próchnicą. Nie pieni się nadmiernie. Nie wysusza. Zawiera jedynie potrzebne składniki, bez żadnych badziewnych, nic nie wnoszących drobinek, wymyślnych kompozycji smakowo-zapachowych, i.t.d.
    Od wielu lat cała rodzina używa tej pasty i wszyscy są z niej bardzo zadowoleni.

Ilość zużytych opakowań: Wiele

Chcesz pochwalić Fouette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Dla mnie ta pasta nie różni się niczym od tańszych zamienników. Nie zauważyłam żeby robiła coś więcej, bardziej chroniła moje zęby przed próchnicą czy bakteriami. Denerwuje mnie to, że po umyciu zostaje biały nalot na języku. Nie lubię jej smaku. Wtedy sięgam po płyn do płukania jamy ustnej, ale z innej firmy.

Ilość zużytych opakowań: kończę tubę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katlejn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza i niezastąpiona.
  • Próbowałam już wielu past, i lepszej nie spotkałam.

Świetnie oczyszcza, odświeża oddech, smak jest łagodny i przyjemny.

Odkąd używam tej pasty nie powstał ani jeden nowy ubytek w szkliwie, a nie mam i nigdy nie miałam mocnych zębów.

Dzięki tej paście nie mam też problemów z dziąsłami, co się zdarzało zanim ją odkryłam. Dla mnie rewelka.

Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie zliczę

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij