Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Powiększ Gaba, Elmex, Profilaktyczna pasta do zębów z aminofluorkiem 0,125% F

Zgłaszająca osoba: AlicjaDiablica

Wysoce aktywny aminofluorek zawarty w paście do zębów elmex Przeciw Próchnicy wbudowuje fluor w szkliwo zęba w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wzmacnia je i zwiększa jego odporność na działanie kwasów. Dzięki swojej aktywności powierzchniowej, aminofluorek tworzy na wszystkich powierzchniach zębów ściśle przylegającą, jednorodną warstwę ochronną. Pasta do zębów elmex Przeciw Próchnicy zapewnia optymalną, długotrwałą ochronę zębów, a nawet remineralizuje próchnicę w jej początkowym stadium w podpowierzchniowej warstwie szkliwa. Właściwości ochronne pasty i zawartego w niej aminofluorku zostały potwierdzone w ponad 400 badaniach naukowych.

Sklad: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Titanium Dioxide, Saccharin. ZAWIERA AMINOFLUOREK

Cena: 11zł/ 75ml

• Najlepsza
  • Od lat stosuję tę pastę. Poleciła mi ją moja siostra i rzeczywiście jest najlepsza. Najlepiej czyści i chroni zęby oraz najlepiej smakuje Już żadna inna pasta do zębów mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: ok. 12 lat
    Ilość zużytych opakowań: Oj wiele!

Chcesz pochwalić kmd999 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak wolę zieloną
  • Tak jak napisałam w podsumowaniu wolę zielonego elmexa, ale ta też jest super.
    Smak zielonej mi bardziej leży i wydaje mi się, że ochrona jest dłuższa.
    Pasta sama w sobie - cudeńko.
    Zęby pozostają po niej gładkiena długo, chroni i pielęgnuje.
    Cena trochę spora, dlatego też wolę zieloną, jest częściej w promocji )

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam Świetny produkt
  • Zużyłam już jej wiele opakowań Posiada smak anyżowy, bardzo gęstą konsystencję. Bardzo dobrze czyści zęby... nie ważne jaką i jakiej firmy mam szczoteczkę zęby są wyczyszczone dokładnie nawet tam przy dziąsłach, w dodatku kiedy przejeżdżam językiem po powierzchni to są bardzo gładkie. Pasta nie osadza się na języku. Dobrze się pieni. Wręcz koi moje dziąsła. Używam jej 2-3 razy dziennie ale czasami kiedy mam "zalatany" dzień albo nie mam jak umyc tych zębów to mam wrażenie, że jedzenie mniej się osadza na zębach od kiedy używam tej pasty. Świeżośc utrzymuje się długo ale maksymalny efekt jest z płynem do płukania jamy ustnej w tedy to nawet ta świeżosc utrzymuje się 1-2 godziny. Jedna tubka starcza mi na około miesiąc... zazwyczaj robię sobie zapas i kupuję 2-3 aby co miesiąc nie zaprzątywac sobie głowy jej kupnem Przy dłuższym stosowaniu trochę zmniejsza przebarwienia od napojów czy też potraw itp. Łatwo się wypłukuje z jamy ustnej, posiada świetną jakośc jak i poręczne ma opakowanie. Nawet przy dłuższym stosowaniu nie podrażnia i jest łagodna tak zwanie nie szczypie itp. By mogła byc sprzedawana w większych opakowaniach np. 200ml albo chociaż 150ml Uwielbiam tą pastę mam również płyn, żel jak i szczoteczkę z tej serii i ubóstwiam... będąc szczera, ta pasta jak i ta cała "pomarańczowa" linia z Elmexu to według mnie najlepsze produkty do pielęgnacji zębów jak i jamy ustnej jakie mogą byc ! A wiele już produktów miałam

Plusy:

+ Lekki smak anyżowy
    + Odświeża i jak na pastę do zębów długo świeżośc utrzymuje się w buzi
    + Gęsta konsystencja
    + Bardzo dobrze czyści zęby... nie ważne jaką mam szczoteczkę to zawsze zęby mam dokładnie umyte jak i domyte nawet przy dziąsłach dzięki tej paście
    +Gładka powierzchnia zębów po umyciu
    + Nie osadza się na języku
    + Dobrze się pieni
    + Koi dziąsła
    + Jedzenie mniej się osadza na zębach przy jej używaniu
    + Przy dłuższym stosowaniu zmniejsza przebarwienia
    + Łatwo wypłukuje się z jamy ustnej
    + Świetna jakośc
    + Poręczne opakowanie
    + Nie podrażnia, nie szczypie itp.
    + Łagodna lecz skuteczna w działaniu

Minusy:

Nie ma

Używam tego produktu od: Niecały rok
    Ilość zużytych opakowań: Sporo już sama nie wiem ile

Chcesz pochwalić Lioness5147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • B.dobra
  • Jedna z lepszych jak nie najlepsza pasta jaką miałam okazję używać. bardzo dobrze czyści zęby, nie podrażnia, smak nieco gorszy jak w tej zielonej ale do wytrzymania. Polecam

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra pasta
  • Kupiłam tę pastę z polecenia dentystki.
    Do tej pasty trzeba się przyzwyczaić.

Plusy:
    - stan zębów rzeczywiście się poprawia
    -wygładza szkliwo
    - skład zawiera aminofluorek, rzadko spotykany w pastach drogeryjnych
    - mam wrażenie, że zęby stałe się nieco bielsze

Minusy:
    -cena
    -ja wolę mocniejsze pasty w sensie odświeżenia - lubię czuć mocną mięte - ta pasta jest delikatna ale tak jak wyżej wspomniałam do tej pasty trzeba się przyzwyczaić
    -słabo się pieni

Generalnie dobra pasta.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Bardzo przyjemna pasta do zębów. Odświeża choć nie jest mentolowa, łagodnie czyści. Regularnie stosowana bardzo poprawia stan zębów. Zdecydowanie przyczynia się do zatrzymania próchnicy.

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pasta.
  • Od zawsze miałam na pieńku z próchnicą. Szukałam idealnej pasty dla siebie bardzo, bardzo długo. Stosowałam produkty wielu firm, aż w końcu uprzejma pani stomatolog poleciła mi właśnie pomarańczową wersję pasty Elmex, której pozostanę wierna.

Cena waha się w okolicach 12-13 złotych, chociaż na promocjach można kupić ją i za jakieś 10-11. Faktycznie, w porównaniu z pastami Colgate czy Blend-a-Med to dość dużo, ale patrząc na jej działanie to wręcz mało.

Tubka jest praktyczna, poręczna, z łatwością zmieści się w każdej kosmetyczce czy torbie. Aplikacja jest banalna, co więcej, z łatwością można zaaplikować tyle pasty, ile potrzeba.

Pasta nie jest mocna, nie szczypie, ani nie piecze. Wystarczy bardzo mała ilość (ja jednak nigdy zbytnio jej nie żałuję), by przyjemnie pieniła się w ustach. Ma delikatny posmak, ani miętowy, ani słodkawy, nie powinien nikomu przeszkadzać, jak dla mnie jest idealny.
    Po szczotkowaniu i wypłukaniu wodą nie czuję żadnego nalotu czy osadu na zębach, wręcz orzeźwiający 'czysty' posmak. Zęby po szczotkowaniu są gładnie, lśniące.

Cóż, najważniejszą jednak rzeczą jest działanie przeciwpróchnicze. Używam tej pasty od ponad trzech lat, a stan moich zębów - co potwierdzone przez stomatologa - poprawił się. Pasta Elmex bardzo skutecznie chroni zęby przed próchnicą, zęby są zdrowe, lśniące i gładziutkie. Jak dla mnie jest to Pasta Idealna, spełnia swoje zadanie w 100 procentach. Wątpię, czy znalazłabym lepszą i bardziej skuteczną.

Zalety:
    + Poręczna tubka, która zmieści się wszędzie.
    + Delikatna: nie szczypie ani nie piecze. Szczotkowanie jest wręcz przyjemne.
    + Pozostawia w ustach przyjemny, chłodny i czysty posmak; odświeża oddech.
    + Wygładza szkliwo.
    + Skutecznie chroni zęby przed próchnicą, mineralizuje je.
    + Skład - zbawczy aminofluorek.
    + Wydajność - mimo, iż tubka nie jest specjalnie duża, pasta jest wydajna; wystarczy nieduża ilość do jednorazowego użycia. Przy myciu zębów dwa-trzy razy dziennie, mi wystarcza na około półtora miesiąca.

Jedyną wadą jest cena, w porównaniu z wieloma popularnymi firmami dość wysoka, ale patrząc na jej skuteczne działanie, trudno uznać ją za nieadekwatnie wysoką. Jak dla mnie jest idealną ceną, za taką jakość to nawet za mało.

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: około dwudziestu.

Chcesz pochwalić papapuga za czytelną i pomocną recenzję?
  • z braku laku...
  • Fakt nieco lepsza od wersji zielonej po ktorej nie miłosiernie spuchly mi dziasla i wargi - ale i tak nie warta zbytniej uwagi. Po pierwsze zostawia takie dziwne coś na jezyku , dziaslach i zębach a po drugie nawet w najmniejszym stopniu nie odswieza oddechu. Ot taka tam zwykła pasta do zębów tyle ze mocno przereklamowana !

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: męcze ciągle jedną tubkę.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna pasta, kóra faktycznie zapobiega próchnicy
  • Pasta ta nie jest tania, bo to wydatek ok 12-13zł za tubkę, ale...
    Wcześniej nie zauważałam różnicy pomiędzy tą pastą a innymi pastami za 4zł. Jednak ostatnio byłam u dentysty, po dość sporej przerwie, bo aż 1,5 roku. Wiadomo, nie spodziewałam sie dobrych wiadomości, a tu nic Naprawdę nic. I wtedy właśnie pomyślałam, że ta pasta po prostu działa, i że wystawię jej bardzo pozytywną recenzję. Tubkę należy stawiać "na głowie", jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Pasta nie jest jednak bez wad. Największą wadą dla mnie jest to, że słabo się pieni, muszę dać jej na szczoteczkę niemało, i bardzo polać wodą, aby mieć dobrze umyte zęby; inaczej muszę tę czynność powtarzać. Oprócz tego po umyciu zębów nie czuć tej mentolowej świeżości, jaką czuć po innych pastach, ale nie jest to pasta mentolowa, za to ma inne działanie, więc wybaczam. Nie lubię też tego, że nie wiem ile zostało mi jeszcze pasty w tubce, ponieważ aby wycisnąć ją działa nie tylko nasza siła, ale i ciśnienie, jakie zostało wtłoczone do opakowania wraz z pastą.
    Zużycie jednej tubki zajęło mi ok. 4 miesiące.

Podsumowując: jest to pasta niemalże lecznicza, i ja mogę ją tylko polecić. Mimo ceny warto kupić i zapobiegać psuciu się zębów.

Używam tego produktu od: ok. 4-ech miesięcy

Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza w walce o zdrowe zęby
  • Pasty Elmex używam odkąd poleciła mi ją moja dentystka, jako najlepszą w profilaktyce próchnicy. Odkąd jej używam moje zęby wizualnie prezentują się ładniej, mam nawet wrażenie, że stały się bielsze.

Pasta ma łagodny, ale nie mdły smak. Jeśli można powiedzieć, że pasta do zębów jest dobra w smaku, to tak- Elmex mi smakuje
    Pasta pieni się jak dla mnie idealnie- ani za mocno, ani za słabo. Nie wycieka z buzi podczas mycia, brudząc przy tym sprzęty wokół. Nie podrażania, nie piecze mnie po niej język, jak zdarzało się to nieraz przy pastach o bardziej ostrym smaku.

Pasta zapewnia uczucie odświeżenia, ale myślę, że dla niektórych osób może być ono za słabe/ niewystarczające/ zbyt krótkotrwałe.
    Pasta Elmex doskonale czyści zęby, radzi sobie z osadem i jak już wspomniałam na początku recenzji- nawet wybiela zęby. U mnie efekt wybielania był wyraźnie zauważalny po jakimś czasie regularnego stosowania.

Jeśli chodzi o wydajność- tutaj również nie mam zastrzeżeń. Pasta jest wydajna, co sprawia że jej cena jest naprawdę do przełknięcia.

Bardzo podoba mi się również opakowanie- tuba, którą stawia się na zakrętce. Czysta, higieniczna i wygodna w użyciu.

Myślę, że najlepsze efekty przynosi w połączeniu z płynem do płukania jamy ustnej z tej samej serii.

Używam tego produktu od: ok.2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koniec z wrażliwymi zębami
  • Przed Elmexem używałam tanie pasty wybielające, które powodowały u mnie nadwrażliwość zębów- wystarczyło, że źle coś ugryzłam, wypiłam coś zimnego albo gorącego- ból gotowy. Moja koleżanka poradziła mi, abym przerzuciła się na pasty przeciwpróchnicze - i tak znalazłam Elmex Stosuję pastę od 3 miesięcy i zauważyłam wielką róźnicę- mogę jeść co chcę, nie muszę się martwić oto, że źlę ugryzę kawałek jedzenia i będę musiała zwijać się z bólu, co było dotychczas. Pasta ma delikatny, neutralny smak. Dość średnio się pieni. Czasami brakuje mi orzeźwienia, co jest dla mnie szczególne ważne Jednak jestem bardzo wdzięczna tej paście, że dzięki niej pozbyłam się problemu wrażliwości zębów i to w tak krótkim czasie. Pasta byłaby moim KWC, jeśliby orzeźwiała, ale i tak polecam, zwłaszcza dla wrażliwców

Używam tego produktu od: sierpień 2013
    Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić bzonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co to wg jest?
  • Plusy:
    -Brak.

Minusy:
    -Nie poprawia stanu zębów
    -Nie chroni szkliwa
    -Bardzo słabo myje. Trzeba ją używać z inną..
    -Cena, jak na taką jakość.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Było dobrze, zepsuło się...
  • Swoje pierwsze kilka tubek Elmexu zużyłam ładnych parę lat temu, kiedy to byłam nim zafascynowana po słynnym "elmexowaniu" w szkołach (ok 8 lat temu). I naprawdę była to znakomita pasta. Nieco drogawa, ale usunęła przebarwienia, zapobiegała próchnicy, pozostawiała długie uczucie świeżości (mimo, że nie była miętowa), zęby były gładziutkie, mocne i zdrowe. Ale zbyt długo nie dało się jej używać. Smak bardzo szybko się nudził, a po pewnym czasie obrzydzał.

Wróciłam do niej znów z podkulonym ogonem, kiedy na dolnych krzywych jedynkach znów wystąpiło przebarwienie. Ku mojemu zdziwieniu, tubka magicznie zmalała, cena wzrosła. No ale okej, wszystko ostatnio poddaje się takiemu zabiegowi, a 8 lat to wcale niekrótko.

Nie wiem co się stało z tą pastą. Żadnych wyżej wymienionych efektów nie było po zużyciu dwóch tubek. Coraz częściej miałam wrażenie niedomytych zębów, szorstkich, przebarwienia jak były tak były, w ogóle się nie pieniła, a do tego najgorsze co możliwe - po umyciu zębów wieczorem rano miałam ohydny niesmak w buzi... i myślę, że pachniało też nie najlepiej. Okropieństwooo! I to za jaką cenę!
    Do tego znikoma wydajność. Jedyne, co się nie zmieniło to budowa tubki. Jest sztywna i dobrze stoi "na głowie".
    Zawiodłam się na elmexie strasznie, myślę, że już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: ostatnio ok 2 miesięcy, wcześniej przez 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: wcześniej było tego dużo, ostatnio 2...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muhensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Niestety rozczarowałam się tą pastą. Właściwie nie potrafie wymienić ani jednej zalety tej pasty. Nie dość, że jest droga to w ogóle nie działa. Miałam wiecznie wrażenie niedomytych zębów. Zaczął mi się potwornie osadzać kamień, i do tego nie daje poczucia świeżości.

Chcesz pochwalić GosiaSamosia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • + uczucie naprawde czystych zebów,
    +dobrze sie pieni,
    + przyjemny miętowy smak, nie za ostry

Na minus jedynie to, ze efekt swiezosci po umyciu nie utrzymuje sie zbyt dlugo, ale jesli uzywamy plynu do plukania ust to nie mam zastrzeżeń.Jesli chodzi o cene, to mozna ja kupowac na promocjach a jest dosyc wydajna. Dodam, ze moje zeby byly w fatalnym stanie, a regularne uzywanie elmexu i raz w tygodniu zelu z fluorem (tej samej firmy) sprawily, ze do dentysty chodze tylko na przeglady i to jest CUDOWNE uczucie moc smialo otworzyc paszcze i uslyszec ze jest OK

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem, ale na pewno duzo

Chcesz pochwalić moniaal za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla zdrowych i czystych zębów
  • Do tej pory pasty do zębów zmieniałam jak w kalejdoskopie...Elmex był pierwszą, z którą zostałam na dłużej...

+ jest bardzo delikatna, nie podrażnia jamy ustnej, nie "szczypie" w język i podniebienie, nie jest nachalnie mentolowa
    + mimo tego, że nie czuć w niej mentolu daje uczucie odświeżenia
    + posiada świetną konsystencję (pasta nie jest za rzadka i nie wydostaje się z ust podczas szczotkowania)
    + dokładnie czyści zęby, doskonale radzi sobie z osadem gromadzącym się przy dziąsłach
    + wybiela
    + hamuje rozwój próchnicy
    + jest wydajna (na szczoteczkę wystarczy nałożyć ilość pasty wielkości ziarnka grochu)
    + łatwo się "wypłukuje" z jamy ustnej, nie pozostawia w niej osadu
    + pasta "elitarna" jest rzadko reklamowana, producent przemawia do użytkownika jakością;
    + estetyczne opakowanie

jedynym minusem jest cena (ok. 13 zł), jednak producentowi można to wybaczyć, bo w zamian daje wysoką jakość i wydajność. Od jakiegoś czasu to mój KWC.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić solitaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bezkonkurencyjna w walce z próchnicą
  • Chyba nie ma lepszej ochrony przed próchnicą jak ta pasta.
    Poleciła mi ją moja stomatolog i od tamtego czasu ciągle ją używam. Na szczeście (mam nadzieje długo trwające) nie mam większych problemów z zębami.
    Dobrze myje, pieni się.
    Ma lekki smak i świeży zapach.
    Dba o zęby i zapobiega próchnicy.
    Jest wydajna.
    Cena dość wysoka, ale można czasem trafić na fajne promocje, choć i tak uważam, że warta jest tych pieniędzy

Przy dłuższym stosowaniu tylko tej pasty można zauważyć, że zęby robią się coraz bardziej żółte, ponieważ pasta nie ma właściwości wybielających. Najlepiej stosować w połączeniu z inną pastą.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4 i kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić aroundtheworld za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak
  • zdecydowanie moja ulubiona pasta. jest bardzo wydajna, przyjemnie pachnie i smakuje, sama nie redukuje nieprzyjemnego zapachu w ustach, lecz w połączeniu z płynem do płukania jamy ustnej tej samej serii powoduje świetne efekty. na pewno zostane przy tej paście na dłużej. polecam

Używam tego produktu od: kilka mieś.
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić sosna11111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona pasta
  • Moja ulubiona pasta do zębów. Użyłąm jej pierwszy raz, gdy dentystka poleciła ją mojej siostrze, której strasznie psuły sie zęby. Dla mnie największym plusem pasty jest jej smak - nie szczypie w język i jest przyjemny. Pasta dobrze myje zęby, mimo tego, że jest dosyć "gładka". Mojej siostrze bardzo wzmocniła zęby.

Jedyny minus to cena.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić Faxu za czytelną i pomocną recenzję?
  • elmex + pasta wybielająca = idealna para
  • Odkad skończyłam maturę zaczełam pracę w super pharmie i ciągła styczność z produktami i zniżka pracownicza skłoniła do mnie do kupna tej pasty. No i jestem zadowolona

Aaaa mam wyjątkowo duże, pościskane zęby (poszłam do pracy żeby zarobić na aparat ort, i wakacje i także niestety wyjątkowo słabe...

zalety:
    +wydajność
    +smak
    +idealnie czyści zęby, gdy przejadę po nich językiem są gładziusieńkie

wady? mhm, gdy przestanę pracować w tym sklepie to pewnie - cena :p

- pasta nie odświeża tak jak inne pasty (ale ja używam dwóch więc nie narzekam na problemy ze świeżością oddechu

używam ją na przemian z pastą wybielająco-nabłyszczającą Denivit, i... jest to świetna para
    Przez ok. 7 lat paliłam papierosy, i piłam po nawet parę kubków herbaty dziennie, po 1-2 tygodniach stosowania obu zaczynam widzieć efekty na od zawsze żółtych i psujących się zębach

POLECAM PASTĘ

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MaryJane7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pasta idealna
  • Pasty używam od wielu, wielu lat. Dzięki niej, dentystę odwiedzam tylko profilaktycznie, raz w roku, bez potrzeby wydawania majątku na leczenie.

Podoba mi się konsystencja tej pasty - taka kremowa, gęsta, dość łatwo się pieni (ale musi być wilgotna - nakładam ją na szczoteczkę i polewam wodą). Jest zbita, nie ucieka ze szczotki. ma bardzo delikatny smak. Nie wypala ust jak niektóre pasty, i pozostawia uczucie świeżości. Na długo odświeża oddech.

Bardzo dobrze czyści zęby - są gładkie, bez żadnego osadu ani nalotu. Nie mam problemów ze zniszczonym szkliwem, osadem, kamieniem nazębnym. Zęby są naturalnie białe. Nie podrażnia dziąseł, nie krwawią podczas szczotkowania.

Pasta jest dość wydajna - nie trzeba nakładać dużej ilości, poza tym tubka jest bardzo wygodna i praktyczna, można postawić ją na zakrętce. Jest bardzo miękka, więc pastę zawsze udaje mi się wycisnąć do samego końca.

Jest trochę droższa niż przeciętne pasty do zębów, ale często można ją kupić w promocji.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: pewnie z kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić kawa_zmlekiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomaga i nie pieni się
  • Od lat mam problemy z próchnicą, mimo dbania o zęby jak mało kto - po prostu mam takie trudne zęby.
    Wielu dentystów zawsze mówiło, jak nawiedzeni -Elmex i tylko elmex!
    Używałam wiele miesięcy tej pasty, denerwowało mnie to, że nie pieni się i przez to, że jest mało ścierna miałam wrażenie niedomytych zębów, do tego jak na pastę cena jest wysoka.
    Oprócz tego, że podczas używania tej pasty psuły mi się cały czas kolejne zęby (a odkąd używam te bardziej pieniące się i dające efekt bardziej oczyszczonych zębów - typu colgate total, blend a med 3d white ani jeden ząb mi się nie zepsuł!) to jeszcze do tego strasznie osadzał mi się kamień nazębny i o zgrozo miałam cały czas przebarwione zęby, mimo używania jej nazmiennie z wybielającą. Jak przestałam używać tej pasty to przestałam mieć taki problem.
    Więc chyba nie będę do niej wracać.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GreenNight za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra pasta
  • Elmex to marka sama w sobie. Dlugo ją omijałam na rzecz past bardziej wybielających, jednak sytuacja bardzo się zmieniła od kiedy założono mi estetyczny aparat ortodontyczny.

Pasta jest fajna, lubię jej opakowanie, jest wygodne i stabilnie stoi na umywalce.
    pó gwiazdki odjęłam jedynie za to, że lubię pasty mocno miętowe i smak elmexu jest dla mnie trochę zbyt łagodny. W dodatku jestem trochę przewrażliwiona na punkcie oddechu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Chcesz pochwalić weroa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudeńko
  • dobra pasta do zębów!
    +dużo fluoru
    +dobry smak
    +dobra cena
    +jakoś łatwo pasta z tubki wychodzi :p
    ... jak ktoś myje zęby to ma białe (takie jakie powinien mieć, zależy od kości), o wybielaniu patą ne ma mowy :P więc to też plus
    +wydajna

Ilość zużytych opakowań: 5 tubek

Chcesz pochwalić agaciksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie ta pasta dziś moim kwc byłby protefix
  • Tak. Kupiłabym ten produkt ponownie i kupię na pewno, bo nieustannie robię to od dwóch lat.

Jestem niestety posiadaczką 'trudnych' zębów
    Po pierwsze krzywych i pościskanych (wiem, wiem, są aparaty ale nie każdego stać..), po drugie słabych, strasznie słabych.. Tylko pojedyncze zęby nie były jeszcze leczone, oprócz tego na każdym co jakiś czas pojawia się plamka, z której kiedyś powstanie ubytek.

Ta pasta spowalnia ten proces, kiedy mam ją przy sobie czuję sie bezpieczna
    Jest wiele tańszych past, które kuszą ceną. Są i droższe, ponoć 'innowacyjne'.. i żadne nie dorównują Elmexowi. Ale właśnie temu, przeciwpróchniczemu, bo wg mnie jest lepszy od swoich nowszych wersji przeciw erozji i oczyszczającej. Do tego tańszy, choć i tak skrobie moją kieszeń Jedyne pocieszenie, że czasem można dostać go w promo
    Jedyna wada, prócz ceny może, to umiarkowana świeżość po umyciu, rano trochę mi jej mało, dlatego często używam innej bardziej miętowej, odświeżająceh pasty.

Ale generalnie KWC wśród past.

Używam tego produktu od: ok. dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić wrola1 za czytelną i pomocną recenzję?