Powiększ Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask (Maska regenerująca z jedwabiem i wyciągiem z pestek słonecznika)

Zgłaszająca osoba: ordinarydreams

Produkt przeznaczony do włosów i skóry zniszczonej po wszelkich zabiegach fryzjerskich. Maska zawiera jedwab i wyciąg z pestek słonecznika i innych roślin. Polecana do włosów cienkich słabych i zniszczonych. Bardzo silnie regeneruje,
Zawiera filtr uv, chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty działania. Po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimmonium Chloride, Isopropyl Myristate, Halianthus Annuus, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus Paradisi Fruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylaraben (13.02.2009)

Cena: 11zł / 250ml; 30zł / 1000ml
/e/

• na ratunek włosom
  • maskę dostałam od koleżanki, która nie mogła znieść jej zapachu, więc to może być minus dla wielu osób

Mam włosy rozjaśniane, wielokrotnie farbowane na blond, wcześniej ściągany był ciemny kolor
    dodatkowo są z natury suche i kręcone - bardzo trudne w pielęgnacji.
    Przed rozjaśnianiem były w niezłym stanie, oczywiście po rozjaśniaczach i farbach zrobiły się szorstkie, gorzej się kręcą, do tego ciężko je rozczesać po myciu, przy rozczesywaniu na siłę zaczynają się łamać. Tak wię katastrofa dla mnie i wyzwanie dla maski - włosy mam do łopatek i bardzo nie chcę ich obcinać więc szukam sposobu żeby odratować długość i uniknąć radykalnego cięcia

*maska mocno pachnie - po spłukaniu też, zapach jest słodki i jak pisałam - może przeszkadzać
    *jest dość gęsta, taka budyniowa, dobrze się nakłada i spłukuje
    *efekt - włosy są niesamowicie miękkie, gładkie, śliskie, dobrze się rozczesują. Rozczesanie moich włosów bez szarpania to wyczyn i już dla tej właściwości warto użyć maski. Nie wierzę w magiczną naprawę włosów, rozdwojonych końcówek nie sklei, ale stan włosów jest lepszy, mimo ciągłego rozjaśniania. Dla mnie wystarczy, że przestają być tak szorstkie i nie plączą się - dzięki temu nie niszczę ich dodatkowo przy rozczesywaniu i układaniu
    *moich włosów nie obciąża, nawet jeśli nakładam dość blisko skóry, ale zaznaczam, są z natury suche i puszące

poza tym maska wydajna, używam razem z mamą, dostałam napoczętę opakowanie i mimo używania na wszelkie sposoby (przed myciem, po szamponie, odrobinę jako bs) mam jeszcze ok 200ml
    zaznaczam, że najlepiej sprawdza się jako maska na 5-10 minut, choć jako pierwsza odżywka w metodzie OMO też daje efekt wygładzenia i dociążenia włosów

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 litra (zostało ok 200ml)

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ZDECYDOWANE TAK!
  • Goraco polecam! jedyny i najlepszy produkt dla kazdego rodzaju wlosow, nie obciaza, nadaje blask i gladkosc, a co wiecej slicznie pachnie!
    Jest bardzo wydajny i ma swietna cene! Produkt jest polski wiec to kolejny plus

Chcesz pochwalić mamma171 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MÓJ NUMBER ONE!
  • UUUWIELBIAM TĄ MASKĘ! Często kombinuję z włosami, rozjaśnianie,farbowanie,dekoloryzacja,prostowanie,suszenie, codzienne mycie itp. Miałam na głowie siano mimo wielu wielu masek do włosów, które uwielbiam testować. Aż w końcu trafilam na ten cud pierwsze co mnie zachwyciło to zapach, uwielbiam! A po drugie działanie! Nakładam ją na włosy,nakładam foliowy czepek,ciepły turban z mikrofibry i tak chodzę około godziny połtorej, efekt jest świetny! Włosy wygladzone,dociążone, cudnie pachnące, takie śłiskie mmm cud miód orzeszki Polecam koleżankom i też są zadowolone

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe - litrowe

Chcesz pochwalić kopcurek za czytelną i pomocną recenzję?
  • do tej pory nr 1
  • Tę odżywkę poleciła mi moja fryzjerka i przez bardzo długi czas był to mój nr. 1 - albo ta albo żadna
    Mam włosy plączące się, przesuszone na końcach, rozjaśniane.
    Głównie stosowałam ją co 2 dzień tuż po myciu, a gdy miałam więcej czasu to pod czepek na kilka godzin (mniej więcej raz w tygodniu).
    Włosy rozczesują się po niej bardzo dobrze, są miękkie i wyraźnie nawilżone. Jedynym minusem, jest to, że przy dłuższym stosowaniu lubi je obciążać i przetłuszczać.
    Zapach - bardzo przyjemny, słodki, który utrzymuje się do kilku godzin po umyciu.
    Jest bardzo wydajna.

Teraz robię sobie od niej przerwę, ponieważ po bardzo długim czasie stosowania, zauważyłam, że moje włosy chyba za bardzo się do niej przyzwyczaiły i nie wyglądają już tak ładnie po spłukaniu jak wcześniej. Za to też odejmuję pół gwiazdki. Ale na pewno do niej wrócę,

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • śmierdzi i obciąża
  • Nie mam jej już prawie rok, a do dziś pamiętam ten mega sztuczny zapach ;/ Męczył wszystkich w domu bleh. Coś tam robiła z włosami ale moim zdaniem nie nadaje się do włosów cienkich. Wersja Color działa tak samo ale ma lepszy zapach chociaż dziwny (dla mnie pachnie jak cięte drewno). Generalnie szału nie ma ale za tę cenę można spróbować jak ktoś jest bardzo ciekawy.

Używam tego produktu od: chyba tydzień wytrzymałam
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić olunia123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała zachcianka
  • Czytałam o tej masce na blogach, ale nie zwróciłam na nia nigdy specialnej uwagi. Odkryłam ją podczas 'Weekendu Spa' u koleżanki, która miała resztki maski na końcu łazienkowej szafki.

Maska mnie absolutnie zachwyciła. Przede wszystkim ZAPACH! Jest piękny i utrzymuje się długo na włosach. Po zastosowaniu tej odżywki nie mogę się opamiętać by co jakiś czas nie zarzucić włosami i nie poczuć tgo zapachu.
    Konsystencja też jest bardzo miła. Włosy nawet po mocniejszym czy plączącym szamponie i użyciu tej maski rozczesują się bez zarzutu.

Wysuszone są śliskie, gładkie i błyszczące. Uwaga!, może obciążać przy zbyt częstym stosowaniu i nie używaniu mocniejszych szamponów SLSowych.

Do tego ma naprawdę miły skład. Może nie jest jakoś zjawiskowo odbudowująca i regenerująca i chyba nie polegałabym na niej na początku walki o piekne włosy, bo myślę, że bardziej ma zadbać o ich wygląd niż kondycję.
    Niemniej bardzo ją lubię

Jeszcze jedna rzecz: cena. Jak na produkt oficjalnie fryzjerski, jest naprawdę tania i wydajna.

Szkoda jednak, że tak trudno ją dostać.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić wildcharms za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój wybawiciel
  • Używałam tej maski po ściągnięciu czarnej farby i przefarbowaniu na blond. Włosy zawsze miałam grube i gęste, ale po dekoloryzacji... siano, łamliwe badyle! Uratowała mnie

+ cena
    + wydajność
    + piękne, gładkie, lśniące i miękkie włosy
    + zapach ''gumy do żucia Donald" mniam!
    + leciutka dla włosów

- dostępność (hurtownie)

Używam tego produktu od: w razie potrzeby, od 3 lat

Chcesz pochwalić CocoBanana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • maske polecila mi fryzjerka do stosowania na przedluzone wlosy.
    Plusy:
    -cena
    -zapach
    -opakowanie
    -w skladzie jedwab
    -wlosy ladnie sie rozczesuja
    Minusy:
    -alkohol w skaldzie
    -dostepnosc (sklepy fryzjerskie)

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić goldrose22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdziwy koszmar
  • Maskę kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i przeczytaniu... starego składu. Alkohol, szczególnie w maskach, to mój największy wróg, szczególnie, że moje włosy mają tendencje do przesuszania się. Można się domyślić, że to była katastrofa.
    Zaczniemy pozytywnie, od plusów ;d
    +duże, wygodne opakowanie w formie słoika
    +świetna, gęsta, woskowa konsystencja
    No i minusy, których jest znacznie więcej
    -okropny, mocny zapach, który utrzymywał się do następnego mycia, wręcz bolała mnie od niego głowa
    -włosy były jakby oblepione czymś ślisko-klejącym, a to na pewno nie była wina niedokładnego spłukania
    -włosy przyklapnięte u nasady
    -milion odstających, sterczących włosów
    -włosy nieświeże, przyspieszone przetłuszczanie
    -po kilku użyciach włosy się przesuszyły
    Efekt wyglądał tak: tłusty, klejący się, wiszący smętnie strąk z otoczką z odstających baby hair ;d
    Oddałam sąsiadce na 10 zł, ona jest nią zachwycona, ze swojej strony nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe 1 litr

Chcesz pochwalić Shadoweed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra.
  • Maska jest naprawdę godna polecenia. Na poczatku byłam z niej bardzo niezadowolona, maska mi nie służyła, moje włosy wyglądały po niej okropnie. A wszystko dlatego, że trzymałam ją po prostu za krótko, czyli tyle ile wskazuje producent na opakowaniu - jakieś 15 minut. Kiedyś nałożyłam ją na włosy, i zapomniałam zmyć po 15 minutach. Efekt był mega! Włosy były błyszczące, mięciutkie i ekstra nawilżone.
    Minusem może być zapach - jednych drażni, drugim się podoba, ja zdecydowanie należę do tej drugiej kategorii.
    Polecam nakładać na dłużej niż podaje producent na opakowaniu - ja ją trzymam od 30 do nawet 50 minut. I dopiero wtedy otrzymuję pożądany efekt.

Używam tego produktu od: 2-3 lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisypears za czytelną i pomocną recenzję?