Powiększ Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask (Maska regenerująca z jedwabiem i wyciągiem z pestek słonecznika)

Zgłaszająca osoba: ordinarydreams

Produkt przeznaczony do włosów i skóry zniszczonej po wszelkich zabiegach fryzjerskich. Maska zawiera jedwab i wyciąg z pestek słonecznika i innych roślin. Polecana do włosów cienkich słabych i zniszczonych. Bardzo silnie regeneruje,
Zawiera filtr uv, chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty działania. Po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimmonium Chloride, Isopropyl Myristate, Halianthus Annuus, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus Paradisi Fruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylaraben (13.02.2009)

Cena: 11zł / 250ml; 30zł / 1000ml
/e/

• Fajna maska
  • Cena zachęcająca 1000ml za 20 zł, fajnie się nakłada, włosy po masce dobrze nawilżone, zdyscyplinowane, może obciążać włosy mało zniszczone, nadaję sie tylko do włosów bardzo suchych, imponujący sklad...

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić kataryna1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Maskę kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na wizażu
    Jestem z niej zadowolona ale nie należy ona do moich ulubionych kosmetyków.
    Od dłuższego czasu dbam o odżywienie i nawilzenie włosów- dlatego moje włosy są obecnie w bardzo dobrej kondycji, nie łamią się, nie rozdwajają, są lśniące i nawilżone. I jesli ktoś ma zdrowe włosy- to nie polecam mu tej maski. Żałuję że nie natrafiłam na nią wcześniej, kiedy moje włosy były w duzo gorszym stanie.
    Plusem maski jest to, że bardzo dobrze nawilża włosy i nie jest to efekt tylko w dniu użycia- nawilza długotrwale.
    Niestety maska czasami obciąża włosy i sprawia że są przyklapnięte, baaaardzo wygładza- ostatnio nie lubię takiego efektu.
    Wielkim minusem maski jest jej zapach- duszący, mdły i na dodatek bardzo trwały- czuję ja na włosach przez niemal cały dzień a czasami nawet na poduszce.
    Podsumowując- dla zniszczonych (np rozjaśnianiem) włosów- tak
    dla zdrowych włosów- może być za cieżka i zbyt wygładzająca. Używam tego produktu od: około 4 mce Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Moje farbowane włosy ją pokochały! Po jej użyciu włosy są mięciutkie, dociążone i idealnie nawilżone (nawet spodnia warstwa, która w moim przypadku jest bardzo sucha odzyskała elastyczność). Włosy pięknie lśnią. Aż ma się ochotę je dotykać Nie stosuję jej jednak zbyt często, aby włosy się nie przyzwyczaiły.

Za niewielkie pieniądze (10zł za 250ml) otrzymujemy bardzo dobry produkt. Z pewnością będę do niej wracać!

Pół gwiazdki odejmuję za zapach, który przypomina mi gumę balonową, której nie lubię. Kwestia gustu

PS Polecam do maski dodać trochę mąki ziemniaczanej, wtedy efekt będzie jeszcze lepszy!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Stef_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Ten produkt poleciła mi moja fryzjerka i od tamtej pory ciągle go używam. Do moich rozjaśnianych włosów idealny, efekty widać już po pierwszym użyciu. Włosy są gładkie, łatwe do rozczesywania i nawilżone. Jest wydajny, ma ładny zapach i wygodne opakowanie, nie spływa z włosów.

Używam tego produktu od: okolo 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić maarynia za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Kupiłam litrowe opakowanie pół roku temu, jeszcze połowa została. Maska fajnie dociąża włosy, nabłyszcza i wygładza, ale jest ona za ciężka do regularnego stosowania. Przy częstym używaniu może obciążyć i nie daje już takich dobrych efektów. Używam jej przed większymi wyjściami, kiedy chcę mieć pewność, że moje włosy będą wyglądały naprawdę dobrze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1l opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić teskja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuchnąca perła
  • Bardzo dobra maska, jeśli chodzi o działanie, ale co do zapachu...

Plusy:
    + świetnie wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    + nawilża włosy
    + widać, że włosy są dobrze odżywione
    + konsystencja
    + wydajność
    + cena (litrową maskę kupiłam na allegro, była sporo tańsza niż np. w hebe)
    + opakowanie

Minusy:
    - ZAPACH - sama chemia, jak to u fryzjera, jednak mnie nie odstrasza, bo maska robi co ma robić i to świetnie na dodatek.

Polecam, stosuję 2-3 razy w tygodniu i zawsze po aplikacji widać różnicę na drugi dzień.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Pojemnosc2400 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska ładnie wygładzająca włosy
  • Plusy:
    +wygładza włosy
    +dociąża
    Minusy:
    -wzmaga przetłuszczanie
    -zbyt intensywny zapach
    -nie zauwazylam spektakularnej odbudowy włosów
    Zapewne kupię ponownie bo przez jeden dzień po jej użyciu włosy są cudownie wygładzone ale nie jest to na pewno KWC.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Chcesz pochwalić Calahali za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnąca pielęgnacja, super!
  • Widzę, że opinie są różne, ale ja osobiście kocham tę maskę. Uratowała moje włosy po rozjaśnianiu!
    Nie używam jej często, zazwyczaj co drugi tydzień i zostawiam na włosach średnio pół godzinki, czasem krócej czasem dłużej. Już po jednym użyciu włosy z matowych i sianowatych stawały się miękkie, mocne i łatwe w rozczesywaniu. W tym roku w ciągu 3 miesięcy poradziła sobie też z paskudnie rozdwojonymi końcówkami (po rozjaśnianiu praktycznie wszystkie były takie, od paru miesięcy muszę się nieźle naszukać, żeby znaleźć jakiś rozdwojony)- używałam tej maski co kilka myć, a dodatkowo po każdym myciu nakładam odżywkę gliss kur w sprayu.

+duże opakowanie, wydajne
    +piękny zapach
    +cena
    +włosy są miękkie, mocne, miłe w dotyku
    +działa cuda po farbowaniu, rozjaśnianiu
    +poradziła sobie z rozdwojonymi końcówkami
    +gęsta, nie spływa z włosów, łatwo się nakłada

odejmuję pół gwiazdki za dostępność, jak na razie zawsze kupuję online.

Odżywki mogę mieć różne, ale tej masce pozostaję wierna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Char77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestey nie jest dobra jest jak odzywka na codzien
  • kolejna maska od sleeka
    kolejne rozczarowanie
    slowo maska zobowiazuje
    mam nowa wersje a starej nie mialam okazji testowac

+ cena bajka

+ jest jest caly ogrom

a teraz to czego nie robi
    -nie nawilza
    -nie nablyszca
    -zostawia lanot
    -nieprzyjemne w dotyku wlosy
    -zbyt slodki ciezki zapach, zbyt mocny
    -wlosy nie wydaja sie odzywione
    - trudno rozczesac wlosy
    -nie ukladaja sie ladnie
    -koncowki wygladaja fatalnie

no niestety

efekt jak po taniej drogeryjnej odzywce na codzien

mozna ja stosowac jest tania i starczy na dlugoo
    jest to jakas alternatywa

jakos niechetnie po nia siegam

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita i Tania
  • Mam długie, lekko kręcone i puszące się włosy, z którymi w miarę sobie radzi.

- Włosy nie elektryzują się ani nie puszą
    - duże i tanie opakowanie ( na allegro 25 zł za 1 litr)
    - gęsta przez co nie spływa z włosów
    - wydajna

Używam jej średnio 2 razy w tygodniu.
    Nie wiem czy wpływa na przetłuszczanie włosów, ponieważ ogólnie mam z tym problem i nigdy nie kładę masek na skórę głowy.

Poprzednio uważałam ją za tanie cudo, ale nie wzięłam pod uwagę, że po myciu zawsze stosuję lotion matrixa, oba te kosmetyki dopiero nadają moim włosom efekt lejących się i zdrowych.

Przy wyjeździe nie zabrałam ze sobą lotionu i sama maska okazała się tylko przyzwoita. Włosy nie puszyły się, ale gorzej było z rozczesaniem itp.
    Także, jak na maskę to bez szału.

Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jagheera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona... Była.
  • Zanim zmieniono skład maska była ideałem. Byłą pewniakiem jakiego używałam zawsze kiedy chciałam, by moje włosy wyglądały pięknie.

Moje cienkie, długie i proste włosy dopieszczała jak żadna inna. Były po niej śliskie, gładkie, lśniące, zdyscyplinowane i odpowiednio dociążone.

Jednak ostatnio zakupione opakowanie ze zmienionym składem daje zupełnie inny efekt. Moje włosy przesuszyć nietrudno, robię co mogę by zatrzymać w nich wilgoć, jednocześnie dbając o odżywienie. Jak dotąd Stapiz mi w tym pomagał, jednak odkąd wsadzili tam przesuszający IPA, jestem zmuszona skreślić go z mojej listy faworytów.

W skrócie:

- włosy szorstkie, niemiłe w dotyku, wywijają się
    - z tym składem na dłuższą metę zrobi na moich włosach więcej złego niż dobrego (przesuszy)
    - co za tym idzie nie wydobywa tego blasku co stara wersja
    - kiedyś radziła sobie sama, dziś efekt po jej użyciu nie jest nawet w połowie taki jak kiedyś, musżę wspomagać moje włosy innymi kosmetykami by wyglądały dobrze.

Używam tego produktu od: nie pamiętam już ile.. dlugo
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Lady_Anomalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam ją
  • Kupiłam ją zachęcona wieloma opiniami i nie zawiodłam się Zakupiłam od razu litrowe opakowanie i nie żałuję. Wystarczy zapewne na bardzo długo.
    Maska ma fajną konsystencję, wygodne opakowanie (litorwe jest dość duże jednak nie przeszkadza mi to). Zawiera silikony ale nie przeszkadzam mi to. Używam jej raz-dwa razy w tygodniu, na zaminę z odżywką Dove. Trzymam ją na włosach około 15 min, nakładam na włosy wtedy folię i ręcznik.

+ konsystencja,
    + zapach, mi się podoba (pachnie jak guma balonowa) w dodatku długo utrzymuje się na włosach, czego nie mogę powiedzieć o innych maskach,
    + włosy są przyjemne w dotyku,
    + jest bardzo wydajna,
    + cena (około 30 zł za litr z przesyłką)
    + ułatwia rozczesywanie włosów.

Minusów raczej nie dostrzegam. Zakupiłam ją na allegro, ale ostatnio zauważyłam, że jest również dostępna w Hebe. Na pewno zakupię ją ponownie jak kiedyś skończę to wielkie opakowanie

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam lepsze
  • Mam mieszane odczucia co do tej maski.
    Na plus na pewno cena i opakowanie-lubię tego typu słoiczki-łatwo wyjmowac produkt. Konsystencja maski tez okej, nie spływa z włosów. Zapach dziwny, trochę chemiczny, ale na szczęście szybko sie ulatnia z włosów.
    No i działanie....używam wielu produktów, ten nie jest jakoś szczególnie zachwycający. Maskę trzymam min. pół godziny pod folia i ręcznikiem.Włosy nie są super miękkie, wygładzone ani odzywione. Co prawda dośc dobrze się układają, ale po uzyciu nie odnotowałam żadnego wow!
    Średnio wydajna.
    Teraz będę testowac wersję do koloru-a nuż będzie lepsza?

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: skończone jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jombusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Mam mieszane odczucia co do tej maski. Zdarzało się że obciążała moje włosy, albo wręcz przeciwnie, przypominały po niej siano. Jednak jeśli potrzymam ją kilka minut, lub wymieszam np z żelem lnianym to włosy były wygładzone, lśniące. No i duży plus za zapach, który utrzymuje się potem na włosach

Plusy:
    + zapach gumy balonowej, bardzo mocny i wyczuwalny na włosach. Chociaż pewnie niektórym będzie on przeszkadzał
    + przystepna cena
    + ładne i wygodne opakowanie
    + gdy potrzymam ją na włosach dosłownie kilka minut to ładnie wygładzała i nadawała blasku włosom, bez obciążania. Fajnie działała tez jak mieszałam ją z żelem lnianym.
    + bogaty skład, myślę że maska może poprawić stan włosów po dłuższym czasie. Są też dwa silikony ale one mi nie przeszkadzają
    + ułatwia rozczesywanie

Minusy:
    - gdy potrzymałam ją za długo na włosach to obciążała mi je, albo sprawiała że wyglądały jak siano. Dlatego też nie kupię jej kolejny raz, a reszte maski zużyje mieszając z żelem lnianym, albo stosując jak odżywkę, kilka minut. Jednak może to dlatego że ja mam praktycznie w 100% zdrowe włosy, na tych podniszczonych zapewne będzie działać inaczej
    - trudno z dostępnością

Ogólnie uważam że można ją przetestować, nie jest za droga

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Ainriel za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Mam bardzo bardzo zniszczone i suche włosy wręcz siano Od kiedy używam tej maski moje włosy są w o wiele lepszej kondycji. Po użyciu tej maski włosy stają się miękkie,gładkie,miłe w dotyku, ładnie się układają i ślicznie pachną .Moim zdaniem jest to najlepsza maska Kupiłam ją w hurtownii fryzjerskiej 1000 ml za ok 23 zł.
    Plusy:
    śliczny zapach,
    niska cena,
    ładne opakowanie,
    silne właściwości regenerujące,
    działa już po pierwszym użyciu.
    Minusy:
    efekt przetłuszczenia włosów przy zbyt dużej aplikacji produktu.

Używam tego produktu od: lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1000 ml

Chcesz pochwalić MiskaMiskowata za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • świetna
    używam ją raz w tygodniu po każdym uzyciu moje wlosy pachną cudownie i zapach jest dlugotrwały, włosy są nawilżone, latwo się rozczesuja i dobrze się układają
    mam z tej seri szampon i odżywke lecz najbardziej zachwycona jestem maską

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić seripomidor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • + piękny zapach gumy balonowej, który utrzymuje się długo po myciu
    + dobry, bogaty skład
    + włosy po użyciu pięknie falują, wizualnie jest ich więcej, bardziej się błyszczą, są nawilżone
    + wygodne opakowanie
    + bardzo wydajna
    + przystępna cena

+/-
    - brak folijki w opakowaniu...
    - przy zbyt częstym stosowaniu włosy zaczynają się puszyć, polecam używać raz w tygodniu

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe duże

Chcesz pochwalić kelpia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Polecam wszystkim przerzucenie się z odżywek drogeryjnych na profesjonalne maski fryzjerskie Ta maska jest absolutnie rewelacyjna! Zużyłam około 2 litrowych opakowań i ciągle do niej wracam..

Plusy
    + wygładza, nawilża włosy
    + rewelacyjny zapach
    + niska cena
    + bardzo dobra wydajnośc
    + fajna, gęsta konsystencja
    + ale najważniejszy to tutaj jest efekt..juz podczas spłókiwania czuc niesamowitą miękkośc i gładkośc..Włosy po wyschnięciu są rewelacyjnie miękkie, błyszczące i wygładzone.

Minusy
    BRAK ;DUżywam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 2 litry

Chcesz pochwalić wioletta88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Moja absolutnie ulubiona maska! Zużyłam już około 3 litrowych opakowań i nadal jestem tak samo zadowolona, jak wtedy kiedy zaczynałam jej używać.
    Zapach jest dyskusyjny - niektórzy go lubią, a niektórzy nienawidzą. Mi na początku bardzo się podobał, ale z czasem zrobił się trochę męczący, ale tez mniej wyczuwalny(przyzwyczaiłam się). Jest on delikatnie kwiatowy, bardzo charakterystyczny
    Maska ma konsystencję budyniu, jest dosyć wydajna i przyjemnie się ją nakłada, nie jest tępa tylko taka właśnie śliska, dobrze daje się ją rozprowadzić na włosach. Słoik jest zakręcany, spokojnie da się go otworzyć mokrymi rękami.
    Wielkim plusem tego produktu jest cena! Tani produkt a świetna jakość
    włosy po użyciu maski są piękne, lejące się, błyszczą ma ona dużo ekstraktów roślinnych więc także pomaga włosom, zawiera silikony ale silikony nie są koniecznie złe ja włosy rozjaśniam od ponad roku, kiedyś byly prostowane codziennie - maska, na zmianę z kilkoma innymi produktami, pomaga im włosy są widocznie odżywione, zapach utrzymuje się jeszcze następnego dnia.
    +nawilża, odżywia włosy
    +cena
    +piękny zapach
    +wydajność
    +dobrze rozprowadza się na włosach
    +nabłyszcza
    +pięknie dociąża włosy
    Jedynym minusem jest to, że z czasem włosy się do maski po prostu przyzwyczajają i efekty już nie są takie jak zwykle Dlatego trzeba czasem zrobić włosom od niej przerwę. I jak to z każdą maską, można nią włosy przeciążyć jeśli nałoży się jej za dużo na skalp
    Ogólnie gorąco polecam ten produkt, ponieważ jakość w stosunku do ceny jest powalająca :

Używam tego produktu od: Półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże słoiki

Chcesz pochwalić xLynne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza ze wszystkich
  • Zachęcona dobrymi opiniami wypróbowałam ją na samym początku okresu świadomego dbania o włosy i mimo próbowania nowych produktów, cały czas do niej wracam. Ta maska ma tylko jedną wadę - na moich cienkich i słabych włosach przy zbyt częstym używaniu pojawia się efekt przeciążenia włosów. Poza tym mogę całkowicie szczerze powiedzieć, że ta maska naprawdę dobrze odżywia - zaczęłam jej używać, gdy miałam włosy w okropnym stanie, popalone prostownicą i rozjaśniaczami, a efekt po kilku tygodniach stosowania był widoczny gołym okiem.

+ włosy są lśniące i gładkie w dotyku
    + dobra cena za duże opakowanie
    + dobrze sprawdza się jako odżywka jak i maska
    + piękne pachnie
    + poprawia stan włosów w widoczny sposób
    + ułatwia rozczesywanie
    + jest wydajna i wystarcza na długi czas

- przy zbyt częstym stosowaniu obciąża włosyUżywam tego produktu od: kwiecień 2012Ilość zużytych opakowań: 2x1000ml

Chcesz pochwalić chrupiace_dodatki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z masek, których używałam
  • Słyszę ostatnio dużo negatywnych opinii o składzie tej maski - obecność parabenów, silikonów. Ja z nią problemów nie mam, może dlatego, że myję włosy szamponem z SLS, który zmywa wszelkie 'brudy' ;-) Albo po prostu taka jest natura moich włosów.

Mimo to - maska ta jest najlepszą ze wszystkich, jakie posiadałam. Bardzo wydajna, w wygodnym opakowaniu, o przepięknym zapachu (ja go uwielbiam!) i bardzo tania. Nie obciąża moich włosów, sprawia że wyglądają lepiej i wydają się być bardziej nawilżone. Jedyne zastrzeżenie jakie posiadam - mam wrażenie, że po jej odstawieniu nie byłoby widać jakiś większych skutków jej używania. Mimo to - wybaczam

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego małego

Chcesz pochwalić szizii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie te parabeny...
  • Długo się wzbraniałam przed kupnem tej odżywki ponieważ postawiłam na naturalną pielęgnację włosów bez SLS i parabenów.
    Jednak moje włosy nie chcą zaakceptować mojej decyzji i jak na złość domagają się chemii.
    Przechodząc do rzeczy: maska po pierwszym użyciu zachwyciła mnie. Włosy były pięknie wygładzone, niesamowicie miękkie, lejące i do tego jeszcze błyszczące! Czego chcieć więcej?
    A no tego, żeby kosmetyk dawał długotrwałe efekty a ta maska niestety takich efektów nie daje.
    Włosy są piękne do następnego mycia. Jeśli maski nie nałożymy, włosy wracają do staniu przed użyciem maski. Używam jej od pół roku dosyć regularnie i niestety muszę stwierdzić, że nie odżywia ona włosów w żadnym stopniu.

Jednak ja przy niej zostanę, bo jako pierwsza wygładziła moje niesforne, puszące się włosy.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ileenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • + wygodne opakowanie, łatwo włożyć rękę do środka
    + ładny zapach
    + łatwa aplikacja, nie spływa z włosów
    + po zmyciu włosy są wyczuwalnie wygładzone
    + po wysuszeniu końcówki są wygładzone, ogólnie włosy są gładsze i łatwiej się czeszą

+/- dostępność, u mnie tylko w Hebe albo u fryzjera

- minusów nie zauważyłam

Świetna odżywka za przystępną cenę!

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe i w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić rokusan za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Obciąża włosy.
  • Duży tradycyjny słoik. Nie muszę wyciskać i męczyć się. Takie opakowania lubię. Sama odżywka/maska dobrze się nakłada, a włosy po niej rzeczywiście są wygładzone i bardzo dobrze się rozczesują.
    Niestety jest jedna podstawowa wada - włosy są "klapnięte" i mam wrażenie, że przetłuszczone. Dlatego to nie jest mój typ, muszę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić bbo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się...
  • Miało byc tak pięknie, skusiłam się na nią bo ma dobre opinie na KWC, lecz ma dużo protein i wysuszający IPA sprawiły, że przeproteionwałam sobie włosy... Mam wysokoporowate blondy farbowane włosy i na moich kompletnie się nie sprawdziła, w dotyku były suche, matowe, poprostu sianko...

Dobrze że kupiłam 250ml a nie litrową, zosatło mi jej jeszzcze pół opakowania, jakoś może ją zużyję jako maska przed myciem + jakiś olej.

Prawdopodnie najlepiej spiszę się na nisko/średnioporowatych włosach, któe lubią proteiny, raz na jakiś czas będzie ok. Jak dla mie za duża bobma proteinowa...

Plus za ładny zapach, niezłą wydajność i cenę

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić barylka666 za czytelną i pomocną recenzję?