Powiększ Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask (Maska regenerująca z jedwabiem i wyciągiem z pestek słonecznika)

Zgłaszająca osoba: ordinarydreams

Produkt przeznaczony do włosów i skóry zniszczonej po wszelkich zabiegach fryzjerskich. Maska zawiera jedwab i wyciąg z pestek słonecznika i innych roślin. Polecana do włosów cienkich słabych i zniszczonych. Bardzo silnie regeneruje,
Zawiera filtr uv, chroni włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Już po pierwszym zastosowaniu widać efekty działania. Po użyciu włosy stają się gładkie, miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimmonium Chloride, Isopropyl Myristate, Halianthus Annuus, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Malic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Actinidia Chinensis Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice, Citrus Paradisi Fruit Juice, Pyrus Malus Fruit Juice, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylaraben (13.02.2009)

Cena: 11zł / 250ml; 30zł / 1000ml
/e/

• Jest świetna, polecam

• PLUSY
    +łatwiejsze roczesywanie włosów
    +nie puszą się włosy
    +ładny zapach

MINUSY
    -trzeba spłukiwać

Odżywka jest świetna, polecam jak najbardziej

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa 1l i jedno 500ml

Chcesz pochwalić szajbii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko się zmienia
  • Ta maska to stara wersja Repair & Shine. Nowa ma inny skład i opakowanie.
    Kupiłam ją w czasach kiedy Sleeki jeszcze można było znaleźć w Hebe. Nigdy nie byłam zadowolona z żadnej dużej maski, począwszy od Biovaxów, przez Bingo Spa, Romantic aż do Kallosów/Serical. Ale ta puszka sprawiła, że od „nigdy” zaistniał jeden wyjątek.

MAŁA ANALIZA
    Maska jest mieszanką:
    -wody
    -emolientów: znajdziemy tu alkohole tłuszczowe i ciekłe woski (Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate), silikonów (Cyclopentasiloxane, Dimethiconol)
    -kondycjonera zapobiegającego elektryzowaniu się włosów (Cetrimonium Chloride)
    -protein jedwabiu (Hydrolized Silk)
    -nawilżacza (Butylene Glycol)
    -kwasu jabłkowego (Malic Acid) domykającego łuski
    -wyciągów: ze słonecznika (Helianthus Annuus), migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract)
    -soków: z agrestu chińskiego (Actinidia Chinensis Fruit Juice), pomarańczy (Citrus Aurantium Dulcis Fruit Juice), grejpfruta (Citrus Paradisi Fruit Juice), jabłka (Pyrus Malus Fruit Juice)
    -dodatkowych składników: emulgatora (PEG-40 Hydrogenated Castor Oil), zapachu i innych składników kompozycji zapachowej (Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Linalool), konserwantów (Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylaraben).

Maska jest emolientowo – proteinowa, bez nawilżaczy. Nowa wersja tego kosmetyku została wzbogacona (chociaż niekoniecznie to właściwe słowo) w alkohol izopropylowy dość wysoko w składzie, glicerynę, glikol propylenowy i Trideceth-6. To sprawia, że na pewno jej nie kupię, bo moje włosy za większością tych substancji nie przepadają. Ale wróćmy do starej wersji.

KONSYSTENCJA
    Maska jest gęsta i aksamitna. Nie przelewa się przez palce jak wiele dużych, tanich masek lubi robić.

KOLOR
    Biały.

ZAPACH
    Mocny, trwały, słodki, wyrafinowany jak budowa cepa. Jednym pachnie gumą balonową, innym sztuczną „chemią”, czytałam też o rozgotowanej kaszy. Mnie o dziwo nie przeszkadza, a nawet się podoba i chyba głównie z tą gumą mi się kojarzy.

UŻYWANIE
    Maska jest dość ciężka i obciążająca, co nie dziwi, jeśli wziąć pod uwagę, że jest do włosów suchych i zniszczonych, które zazwyczaj potrzebują dociążenia i wygładzenia.
    Trzymałam ją na włosach pół godziny, trzymałam 2 minuty – skutek taki sam. Mam tak ze wszystkimi kosmetykami, co ma ten plus, że dla osiągnięcia pożądanego efektu nie muszę snuć się godzinami powijana w turbany i czepki.

DZIAŁANIE
    Litrowy baniak maski ma jeden plus – można zaobserwować, jak preferencje włosów zmieniają się z biegiem czasu. Bo moja znajomość z R&S zaczęła się od wielkiego zachwytu, poprzez przyzwyczajenie, aż do teraz, kiedy zostało mi jakieś 100 ml i właściwie to nie chce mi się jej używać, bo nie ma po co.
    Rok temu miałam włosy ledwo co doprowadzone do znośnego stanu po ścięciu wymordowanej i smętnej trwałej. Unikałam wtedy protein zrażona fatalnymi doświadczeniami z keratyną. R&S z jedwabiem okazał się strzałem w dziesiątkę:
    +pięknie wygładzał mi włosy
    +dociążał
    +lekko nabłyszczał
    +odżywiał
    Poniżej fotka.
    Więc tak sobie używałam i używałam przez kilka miesięcy, przeważnie 1, czasem 2 razy w tygodniu. Powolutku powyższy efekt pojawiał się coraz rzadziej, aż w końcu maska zaczęła działać jak przeciętna odżywka. Jak bardzo przeciętna – widać na drugiej fotce.
    Obecnie po użyciu nie ma blasku, nie ma wygładzenia wierzchniej warstwy, za to na spodniej pojawiają się strączki. Stąd niezbyt chętnie po nią sięgam. Żeby efekt był znośny, muszę związać włosy w koczek i dopiero po kilku godzinach wyglądają trochę lepiej - trzecia fotka.

OPAKOWANIE
    Obiecałam sobie, że nigdy już nie kupię żadnego litrowego baniaka, bo to zwyczajna strata produktu (nie zdążę zużyć 1000 ml w ciągu roku), strata miejsca (w łazience), strata cierpliwości (zwłaszcza jak produkt nie działa, jakby się chciało).
    Poza tym litrowe opakowania są zwyczajnie niewygodne, źle się je odkręca i zakręca (nowe Sleeki zdaje się mają pompkę).

Jako wypadkowa starych i nowych czasów Repair & Shine dostaje 3,5 gwiazdki, w końcu przez prawie rok uważałam ją za swoją ulubioną maskę.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: prawie litr

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3/4 - naturalny skład
  • UWAGA OCENIAM SLEEK LIKE REPAIR Z JEDWABIEM I NIE WIEM CZY JEST TAM OLEJ Z PESTEK ZE SŁONECZNIKA, ALE TO CHYBA CHODZI O TĄ I ZMIENILI JEJ OPAKOWANIE (NIE MA NAPISANE, ŻE JEST TAM OLEJ Z PESTEK SŁONECZNIKA)

niczym sie nie wyroznia ale jest dobrą maską niebazującą na silikonach, ktore na szczescie i tak ma bo jak ktos nie wie silikony chronią przed urazami mechanicznymi i nie wyobrazam sobie maski bez nich. nie nadaje sie niestety jako kosmetyk grający glowne skrzypce do ochrony przed gorącą temperaturą naszych włosow wlasnie z powodu braku ciezkich silikonow ale zaznaczam - tu też są. w jakimś stopniu chroni, ale nie jest to maska chroniąca przed gorącem.

moja mama jej uzywa, bo ja przerzuciłam się z joanny kokos (ktora ma mocne silikony i za to ją lubiłam, bo wcześnieij nie ineteresowałam się tak składami ale zależalo mi na tych silikonach) na kallosa keratynę, która moim zdaniem będzie najlepsza chyba ze wszystkich poniewaz doszlam do tego, czego poszukuje w maskach najbardziej.

+ma w skladzie przewagę składników naturalnych - super
    +działa jak działa, czyli u mnie delikatne włosy ale niestety nie za bardzo dociążone. po prostu włosy mamy delikatniejsze i nieprzesuszone.
    +moje (rozjaśnione) włosy lepiej się rozczesują co robi kazda maska
    +albo mi sie zdaje albo w skladzie byl castor oil - olejek rycynowy czyli plus.
    +ma ten jedwab ale nie zalezy mi na tym, bo mam keratynę.-brak jej ciezkich silikonów,a szkoda
    -MOZE UCZULIC jak najbardziej i uczulil mnie, mialam krosty bo mam alergie na parabeny - na palcach, tam gdzie nakladalam. poza tym hexyl cinnamal kolejny konserwant no ale dobra. ja nakladam teraz przez rekawiczki od 5 miesiecy wiec nie mam krost
    -glikol butylenowy jest owiany złą sławą, ale to konserwant a trudno w masce o to, zeby nie bylo tam konserwantów
    -włosy nie są "tępe"

ogólnie kosmetyk jest okej, dla niewymagających a potrzebujących trochę odżywienia dla włosów bo tu mamy wlasnie glownie to odżywienie jak sama nazwa mówi "repair". ja jestem wymagająca, ale pielęgnacja nie sklada sie tylko z maski i szamponu, więc trzebaby jeszcze jakąś odżywkę a ja ich nie stosuję i wystarcza mi maska, ponieważ nie robię sobie stylizacji na bal tylko na co dzień prostuję włosy i mam farbowane.

Używam tego produktu od: dlugoIlość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić youmynothing za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Maska jest w porządku. Fajna cena, działanie ok, duża ilość kosmetyku. Jednak na moje włosy, które obecnie nie są w złej kondycji, podobnie działa wiele innych kosmetyków. Niczym specjalnym, w dzialaniu, ta maska się nie wyróżnia. Jednak plusem jest to, że można dostać dużo produktu, który jest w porządku, w niskiej cenie. To byłoby na tyle.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1x 1000ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Word_Up za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3
  • Co tu dużo mówić- jest idealna!
    pięknie pachnie, jej zapach pozostaje na włosach nawet po spłukaniu, cena maski jest stosunkowo niska, łatwo dostępna, można ją znaleźć w każdym sklepie fryzjerskim. Po jej użyciu włoski są mięciutkie, sypkie, proste, nawilżone i w ogóle ach i och
    Bardzo istotne jak dla mnie, że przy moich przetłuszczających się u nasady włosach nie powoduje wzmożonego przetłuszczania, nie ociąża kłaczków, za co pierwszy raz w historii przyznaję 5 gwiazdek.
    Jak dla mnie absolutny KWC!

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić ewulkamala16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna maska
  • Cena zachęcająca 1000ml za 20 zł, fajnie się nakłada, włosy po masce dobrze nawilżone, zdyscyplinowane, może obciążać włosy mało zniszczone, nadaję sie tylko do włosów bardzo suchych, imponujący sklad...

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić kataryna1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Maskę kupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji na wizażu
    Jestem z niej zadowolona ale nie należy ona do moich ulubionych kosmetyków.
    Od dłuższego czasu dbam o odżywienie i nawilzenie włosów- dlatego moje włosy są obecnie w bardzo dobrej kondycji, nie łamią się, nie rozdwajają, są lśniące i nawilżone. I jesli ktoś ma zdrowe włosy- to nie polecam mu tej maski. Żałuję że nie natrafiłam na nią wcześniej, kiedy moje włosy były w duzo gorszym stanie.
    Plusem maski jest to, że bardzo dobrze nawilża włosy i nie jest to efekt tylko w dniu użycia- nawilza długotrwale.
    Niestety maska czasami obciąża włosy i sprawia że są przyklapnięte, baaaardzo wygładza- ostatnio nie lubię takiego efektu.
    Wielkim minusem maski jest jej zapach- duszący, mdły i na dodatek bardzo trwały- czuję ja na włosach przez niemal cały dzień a czasami nawet na poduszce.
    Podsumowując- dla zniszczonych (np rozjaśnianiem) włosów- tak
    dla zdrowych włosów- może być za cieżka i zbyt wygładzająca. Używam tego produktu od: około 4 mce Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Moje farbowane włosy ją pokochały! Po jej użyciu włosy są mięciutkie, dociążone i idealnie nawilżone (nawet spodnia warstwa, która w moim przypadku jest bardzo sucha odzyskała elastyczność). Włosy pięknie lśnią. Aż ma się ochotę je dotykać Nie stosuję jej jednak zbyt często, aby włosy się nie przyzwyczaiły.

Za niewielkie pieniądze (10zł za 250ml) otrzymujemy bardzo dobry produkt. Z pewnością będę do niej wracać!

Pół gwiazdki odejmuję za zapach, który przypomina mi gumę balonową, której nie lubię. Kwestia gustu

PS Polecam do maski dodać trochę mąki ziemniaczanej, wtedy efekt będzie jeszcze lepszy!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić Stef_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Ten produkt poleciła mi moja fryzjerka i od tamtej pory ciągle go używam. Do moich rozjaśnianych włosów idealny, efekty widać już po pierwszym użyciu. Włosy są gładkie, łatwe do rozczesywania i nawilżone. Jest wydajny, ma ładny zapach i wygodne opakowanie, nie spływa z włosów.

Używam tego produktu od: okolo 6 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić maarynia za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Kupiłam litrowe opakowanie pół roku temu, jeszcze połowa została. Maska fajnie dociąża włosy, nabłyszcza i wygładza, ale jest ona za ciężka do regularnego stosowania. Przy częstym używaniu może obciążyć i nie daje już takich dobrych efektów. Używam jej przed większymi wyjściami, kiedy chcę mieć pewność, że moje włosy będą wyglądały naprawdę dobrze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1l opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić teskja89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cuchnąca perła
  • Bardzo dobra maska, jeśli chodzi o działanie, ale co do zapachu...

Plusy:
    + świetnie wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    + nawilża włosy
    + widać, że włosy są dobrze odżywione
    + konsystencja
    + wydajność
    + cena (litrową maskę kupiłam na allegro, była sporo tańsza niż np. w hebe)
    + opakowanie

Minusy:
    - ZAPACH - sama chemia, jak to u fryzjera, jednak mnie nie odstrasza, bo maska robi co ma robić i to świetnie na dodatek.

Polecam, stosuję 2-3 razy w tygodniu i zawsze po aplikacji widać różnicę na drugi dzień.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Pojemnosc2400 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska ładnie wygładzająca włosy
  • Plusy:
    +wygładza włosy
    +dociąża
    Minusy:
    -wzmaga przetłuszczanie
    -zbyt intensywny zapach
    -nie zauwazylam spektakularnej odbudowy włosów
    Zapewne kupię ponownie bo przez jeden dzień po jej użyciu włosy są cudownie wygładzone ale nie jest to na pewno KWC.

Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Chcesz pochwalić Calahali za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnąca pielęgnacja, super!
  • Widzę, że opinie są różne, ale ja osobiście kocham tę maskę. Uratowała moje włosy po rozjaśnianiu!
    Nie używam jej często, zazwyczaj co drugi tydzień i zostawiam na włosach średnio pół godzinki, czasem krócej czasem dłużej. Już po jednym użyciu włosy z matowych i sianowatych stawały się miękkie, mocne i łatwe w rozczesywaniu. W tym roku w ciągu 3 miesięcy poradziła sobie też z paskudnie rozdwojonymi końcówkami (po rozjaśnianiu praktycznie wszystkie były takie, od paru miesięcy muszę się nieźle naszukać, żeby znaleźć jakiś rozdwojony)- używałam tej maski co kilka myć, a dodatkowo po każdym myciu nakładam odżywkę gliss kur w sprayu.

+duże opakowanie, wydajne
    +piękny zapach
    +cena
    +włosy są miękkie, mocne, miłe w dotyku
    +działa cuda po farbowaniu, rozjaśnianiu
    +poradziła sobie z rozdwojonymi końcówkami
    +gęsta, nie spływa z włosów, łatwo się nakłada

odejmuję pół gwiazdki za dostępność, jak na razie zawsze kupuję online.

Odżywki mogę mieć różne, ale tej masce pozostaję wierna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Char77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestey nie jest dobra jest jak odzywka na codzien
  • kolejna maska od sleeka
    kolejne rozczarowanie
    slowo maska zobowiazuje
    mam nowa wersje a starej nie mialam okazji testowac

+ cena bajka

+ jest jest caly ogrom

a teraz to czego nie robi
    -nie nawilza
    -nie nablyszca
    -zostawia lanot
    -nieprzyjemne w dotyku wlosy
    -zbyt slodki ciezki zapach, zbyt mocny
    -wlosy nie wydaja sie odzywione
    - trudno rozczesac wlosy
    -nie ukladaja sie ladnie
    -koncowki wygladaja fatalnie

no niestety

efekt jak po taniej drogeryjnej odzywce na codzien

mozna ja stosowac jest tania i starczy na dlugoo
    jest to jakas alternatywa

jakos niechetnie po nia siegam

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoita i Tania
  • Mam długie, lekko kręcone i puszące się włosy, z którymi w miarę sobie radzi.

- Włosy nie elektryzują się ani nie puszą
    - duże i tanie opakowanie ( na allegro 25 zł za 1 litr)
    - gęsta przez co nie spływa z włosów
    - wydajna

Używam jej średnio 2 razy w tygodniu.
    Nie wiem czy wpływa na przetłuszczanie włosów, ponieważ ogólnie mam z tym problem i nigdy nie kładę masek na skórę głowy.

Poprzednio uważałam ją za tanie cudo, ale nie wzięłam pod uwagę, że po myciu zawsze stosuję lotion matrixa, oba te kosmetyki dopiero nadają moim włosom efekt lejących się i zdrowych.

Przy wyjeździe nie zabrałam ze sobą lotionu i sama maska okazała się tylko przyzwoita. Włosy nie puszyły się, ale gorzej było z rozczesaniem itp.
    Także, jak na maskę to bez szału.

Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jagheera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona... Była.
  • Zanim zmieniono skład maska była ideałem. Byłą pewniakiem jakiego używałam zawsze kiedy chciałam, by moje włosy wyglądały pięknie.

Moje cienkie, długie i proste włosy dopieszczała jak żadna inna. Były po niej śliskie, gładkie, lśniące, zdyscyplinowane i odpowiednio dociążone.

Jednak ostatnio zakupione opakowanie ze zmienionym składem daje zupełnie inny efekt. Moje włosy przesuszyć nietrudno, robię co mogę by zatrzymać w nich wilgoć, jednocześnie dbając o odżywienie. Jak dotąd Stapiz mi w tym pomagał, jednak odkąd wsadzili tam przesuszający IPA, jestem zmuszona skreślić go z mojej listy faworytów.

W skrócie:

- włosy szorstkie, niemiłe w dotyku, wywijają się
    - z tym składem na dłuższą metę zrobi na moich włosach więcej złego niż dobrego (przesuszy)
    - co za tym idzie nie wydobywa tego blasku co stara wersja
    - kiedyś radziła sobie sama, dziś efekt po jej użyciu nie jest nawet w połowie taki jak kiedyś, musżę wspomagać moje włosy innymi kosmetykami by wyglądały dobrze.

Używam tego produktu od: nie pamiętam już ile.. dlugo
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Lady_Anomalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiłam ją
  • W zasadzie nie mam większych uwag do niej. Dobra maska w bardzo dobrej cenie. Kupiłam oczywiście zachęcona opiniami ale nie zawiodłam się

+ baaaardzo wydajna (kupiłam duże opakowanie 8 miesięcy temu a mam go nadal),
    + włosy są miękkie, nie puszą się,
    + włosy łatwiej się rozczesują,
    + bardzo ładnie pachnie,
    + cena,
    + nie obciąża włosów,
    + nie zwiększa przetłuszczania się włosów.
    + włosy są miłe w dotyku.

Zapewne kupię ją ponownie.

Chcesz pochwalić ewanka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam lepsze
  • Mam mieszane odczucia co do tej maski.
    Na plus na pewno cena i opakowanie-lubię tego typu słoiczki-łatwo wyjmowac produkt. Konsystencja maski tez okej, nie spływa z włosów. Zapach dziwny, trochę chemiczny, ale na szczęście szybko sie ulatnia z włosów.
    No i działanie....używam wielu produktów, ten nie jest jakoś szczególnie zachwycający. Maskę trzymam min. pół godziny pod folia i ręcznikiem.Włosy nie są super miękkie, wygładzone ani odzywione. Co prawda dośc dobrze się układają, ale po uzyciu nie odnotowałam żadnego wow!
    Średnio wydajna.
    Teraz będę testowac wersję do koloru-a nuż będzie lepsza?

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: skończone jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jombusiowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Mam mieszane odczucia co do tej maski. Zdarzało się że obciążała moje włosy, albo wręcz przeciwnie, przypominały po niej siano. Jednak jeśli potrzymam ją kilka minut, lub wymieszam np z żelem lnianym to włosy były wygładzone, lśniące. No i duży plus za zapach, który utrzymuje się potem na włosach

Plusy:
    + zapach gumy balonowej, bardzo mocny i wyczuwalny na włosach. Chociaż pewnie niektórym będzie on przeszkadzał
    + przystepna cena
    + ładne i wygodne opakowanie
    + gdy potrzymam ją na włosach dosłownie kilka minut to ładnie wygładzała i nadawała blasku włosom, bez obciążania. Fajnie działała tez jak mieszałam ją z żelem lnianym.
    + bogaty skład, myślę że maska może poprawić stan włosów po dłuższym czasie. Są też dwa silikony ale one mi nie przeszkadzają
    + ułatwia rozczesywanie

Minusy:
    - gdy potrzymałam ją za długo na włosach to obciążała mi je, albo sprawiała że wyglądały jak siano. Dlatego też nie kupię jej kolejny raz, a reszte maski zużyje mieszając z żelem lnianym, albo stosując jak odżywkę, kilka minut. Jednak może to dlatego że ja mam praktycznie w 100% zdrowe włosy, na tych podniszczonych zapewne będzie działać inaczej
    - trudno z dostępnością

Ogólnie uważam że można ją przetestować, nie jest za droga

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić Ainriel za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt
  • Mam bardzo bardzo zniszczone i suche włosy wręcz siano Od kiedy używam tej maski moje włosy są w o wiele lepszej kondycji. Po użyciu tej maski włosy stają się miękkie,gładkie,miłe w dotyku, ładnie się układają i ślicznie pachną .Moim zdaniem jest to najlepsza maska Kupiłam ją w hurtownii fryzjerskiej 1000 ml za ok 23 zł.
    Plusy:
    śliczny zapach,
    niska cena,
    ładne opakowanie,
    silne właściwości regenerujące,
    działa już po pierwszym użyciu.
    Minusy:
    efekt przetłuszczenia włosów przy zbyt dużej aplikacji produktu.

Używam tego produktu od: lutego 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1000 ml

Chcesz pochwalić MiskaMiskowata za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • świetna
    używam ją raz w tygodniu po każdym uzyciu moje wlosy pachną cudownie i zapach jest dlugotrwały, włosy są nawilżone, latwo się rozczesuja i dobrze się układają
    mam z tej seri szampon i odżywke lecz najbardziej zachwycona jestem maską

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić seripomidor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • + piękny zapach gumy balonowej, który utrzymuje się długo po myciu
    + dobry, bogaty skład
    + włosy po użyciu pięknie falują, wizualnie jest ich więcej, bardziej się błyszczą, są nawilżone
    + wygodne opakowanie
    + bardzo wydajna
    + przystępna cena

+/-
    - brak folijki w opakowaniu...
    - przy zbyt częstym stosowaniu włosy zaczynają się puszyć, polecam używać raz w tygodniu

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe duże

Chcesz pochwalić kelpia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Polecam wszystkim przerzucenie się z odżywek drogeryjnych na profesjonalne maski fryzjerskie Ta maska jest absolutnie rewelacyjna! Zużyłam około 2 litrowych opakowań i ciągle do niej wracam..

Plusy
    + wygładza, nawilża włosy
    + rewelacyjny zapach
    + niska cena
    + bardzo dobra wydajnośc
    + fajna, gęsta konsystencja
    + ale najważniejszy to tutaj jest efekt..juz podczas spłókiwania czuc niesamowitą miękkośc i gładkośc..Włosy po wyschnięciu są rewelacyjnie miękkie, błyszczące i wygładzone.

Minusy
    BRAK ;DUżywam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 2 litry

Chcesz pochwalić wioletta88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Moja absolutnie ulubiona maska! Zużyłam już około 3 litrowych opakowań i nadal jestem tak samo zadowolona, jak wtedy kiedy zaczynałam jej używać.
    Zapach jest dyskusyjny - niektórzy go lubią, a niektórzy nienawidzą. Mi na początku bardzo się podobał, ale z czasem zrobił się trochę męczący, ale tez mniej wyczuwalny(przyzwyczaiłam się). Jest on delikatnie kwiatowy, bardzo charakterystyczny
    Maska ma konsystencję budyniu, jest dosyć wydajna i przyjemnie się ją nakłada, nie jest tępa tylko taka właśnie śliska, dobrze daje się ją rozprowadzić na włosach. Słoik jest zakręcany, spokojnie da się go otworzyć mokrymi rękami.
    Wielkim plusem tego produktu jest cena! Tani produkt a świetna jakość
    włosy po użyciu maski są piękne, lejące się, błyszczą ma ona dużo ekstraktów roślinnych więc także pomaga włosom, zawiera silikony ale silikony nie są koniecznie złe ja włosy rozjaśniam od ponad roku, kiedyś byly prostowane codziennie - maska, na zmianę z kilkoma innymi produktami, pomaga im włosy są widocznie odżywione, zapach utrzymuje się jeszcze następnego dnia.
    +nawilża, odżywia włosy
    +cena
    +piękny zapach
    +wydajność
    +dobrze rozprowadza się na włosach
    +nabłyszcza
    +pięknie dociąża włosy
    Jedynym minusem jest to, że z czasem włosy się do maski po prostu przyzwyczajają i efekty już nie są takie jak zwykle Dlatego trzeba czasem zrobić włosom od niej przerwę. I jak to z każdą maską, można nią włosy przeciążyć jeśli nałoży się jej za dużo na skalp
    Ogólnie gorąco polecam ten produkt, ponieważ jakość w stosunku do ceny jest powalająca :

Używam tego produktu od: Półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże słoiki

Chcesz pochwalić xLynne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza ze wszystkich
  • Zachęcona dobrymi opiniami wypróbowałam ją na samym początku okresu świadomego dbania o włosy i mimo próbowania nowych produktów, cały czas do niej wracam. Ta maska ma tylko jedną wadę - na moich cienkich i słabych włosach przy zbyt częstym używaniu pojawia się efekt przeciążenia włosów. Poza tym mogę całkowicie szczerze powiedzieć, że ta maska naprawdę dobrze odżywia - zaczęłam jej używać, gdy miałam włosy w okropnym stanie, popalone prostownicą i rozjaśniaczami, a efekt po kilku tygodniach stosowania był widoczny gołym okiem.

+ włosy są lśniące i gładkie w dotyku
    + dobra cena za duże opakowanie
    + dobrze sprawdza się jako odżywka jak i maska
    + piękne pachnie
    + poprawia stan włosów w widoczny sposób
    + ułatwia rozczesywanie
    + jest wydajna i wystarcza na długi czas

- przy zbyt częstym stosowaniu obciąża włosyUżywam tego produktu od: kwiecień 2012Ilość zużytych opakowań: 2x1000ml

Chcesz pochwalić chrupiace_dodatki za czytelną i pomocną recenzję?