Inglot, Freedom System, Cienie i wosk do brwi

Powiększ Inglot, Freedom System, Cienie i wosk do brwi

Zgłaszająca osoba: Susanna

Paleta do brwi PRO 3 to trzy wymienne wkłady, które komponuje się samodzielnie według własnych potrzeb. Służy do podkreślenia i nadania brwiom precyzyjnego kształtu. W czarnej palecie z lusterkiem można umieścić 3 cienie do brwi lub 2 cienie i wosk. Wosk występuje w 5 a cienie w 10 kolorach.

Cena: 25zł / 3x1,3g
/e/

• Ulubieniec dla rudzielca.
  • Bardzo długo szukałam odpowiedniego cienia do brwi, który współgrałby z moim rudym kolorem włosów.

Inglot stanął na wysokości zadania - cień numer 563 jest idealnym odcieniem dla brwi rudzielców Nakładam zawsze skośnym pędzelkiem.

Zalety:
    *kolor - ciepły odcień brązu, miedziany, ale bez nachalnego pomarańczu, przy rudych włosach wygląda naturalnie i po prostu ładnie
    *trwałość - nałożony rankiem przetrwa w nienaruszonym stanie kilkanaście godzin nawet podczas deszczowej pogody
    *wkład magnetyczny - możemy sami komponować sobie kolory i umieszczać w dowolnym miejscu magnetycznej paletki, wkład okrągły lub kwadratowy
    *bardzo wydajny - używam codziennie już od kilku miesięcy, a zużycia nie widać wcale
    *niska cena
    *nie kruszy się, nie osypuje - łatwa aplikacja

Wady:
    *nie był nigdy dostępny w wersji pudełkowej, dlatego wymagana jest paletka magnetyczna, by go mieć

Niestety, kilka dni temu okazało się, że Inglot zrezygnował z tego produktu i cienie do brwi zniknęły ze sprzedaży. To samo ma spotkać wszystkie wkłady okrągłe. Doprawdy nie wiem gdzie znajdę zamiennik w równie wspaniałym kolorze kiedy ten mi się skończy, dlatego bardzo zasmuciła mnie ta wiadomość i jestem trochę obrażona na firmę Inglot

Teraz na szczęście jeszcze go mam i myślę, że posłuży mi długo, gdyż nie wyobrażam sobie mojego dziennego makijażu bez tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 12 raz(y)
  • ten wosk to pomyłka
  • Kupiłam wkład samego wosku, gdyż cienie mam jeszcze ze starej paletki do brwi.
    Jestem kompletnie rozczarowana.
    Ten wosk to pomyłka a 10 zł poszło w błoto.

Mam kolor 574 i uważam , że to koło wosku nawet nie stało. To zwykły natłuszczacz. Kolor słabo widoczny, rozchodzi się bo brwiach nierównomiernie a spływa na końcu brwi. Daje ten brzydki, rudy odcień między włoskami. Fatalnie to wygląda. Nie utrwala brwi tylko natłuszcza skórę pod nimi. Nie utwardza włosków tylko je natłuszcza. Sam wosk chyba powinien być trzymany w lodówce bo strasznie mi się babrze. Jest mało wydajny, szybko schodzi a w denku jest go stosunkowo (do ceny) za mało.Efekt fatalny.

Nie wiem co z nim zrobić. Żałuję, że to kupiłam bo za 10 zł miałabym kolejny cień.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1/normalne

Chcesz pochwalić Zezex za czytelną i pomocną recenzję?
  • równie dobre co inne ingloty
  • recenzja dotyczy cienia do brwi (nie posiadam wosku)
    jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku rzadkich brwi,
    żadną kredką nie uzyska się tak naturalnego efektu jak cieniami, są super i wcale nie widać, że brwi są po poprawce, tak jakby własne zgęstniały,
    polecam
    Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jeden wkład

Chcesz pochwalić Weasellow za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt , poręczne pudełeczko
  • Zalety cieni :
    - świetna pigmentacja
    - dobrze się rozprowadzają
    - matowe
    - dość wydajne

Minusy cieni:
    - trochę się osypują
    - zbyt szybko znikają z brwi

Zalety wosku:
    - nie widzę

Wady wosku:
    - zbyt tłusty , ssstrasssznie błyszczy
    - taka brązowa wazelina błyszcząca się na brwiach
    - nie układa niesfornych brwi tak jak obiecywał
    - mało wydajny, zużywa się o wiele szybciej niż cienie

+ poręczne,
    +z dużym lusterkiem,
    - w miejscu na pędzelek niestety nie mieści się pędzelek , więc trzeba go nosić oddzielnie , co jest b.kłopotliwe w torebce
    Używam tego produktu od: 4 miesIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić agamalinowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mały pomocnik
  • Uwielbiam ten zestaw.Mam paletce 3 cienie do brwi.Wosk jest w moim przypadku zbędny.
    Nakładam cienie zwykłym pędzlem do cieni a nie skośnym jak na zdj.
    Ponieważ wtedy uzyskuję naturalny efekt.Nie lubie używać do tego skośnego pędzelka bo daje on taki sztuczne efekt przerysowanych brwi jak u starszej pani.
    Ale to tylko moja osobista opinia ;p
    Cienie świetnie podkreślają moje i tak ciemne i gęste brwi.Efekt mnie całkowicie zadowala.
    Bardzo lubię ten produkt jak i również paletke do brwi z essence.
    Oba polecam Używam tego produktu od: pół roku.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Barbecue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bomba
  • Jestem zdania typu : " dla każdego coś innego "
    Osobiście jestem zadowolona z wosku - wiadomo,że nie każdy będzie po nałożeniu wosku włoski zostają cały dzień na miejscu i są przy tym przyciemnione. Używam także cienia do brwi z firmy ArtDeco...więc wpierw cień znajduje się na moich brwiach,a zaraz potem wosk i wszystko trzyma się i trzyma bez zarzutów
    Używałam różnych produktów do brwi: kredki do brwi, korektory, cienie itd ale jednak najbardziej mi odpowiada zestaw Cień+wosk i jest gitara :P
    Chyba raczej nie mam nic więcej do powiedzenia/ napisania w tej kwestii jestem zadowolona i git he he

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: początek 1

Chcesz pochwalić orzeszek0307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Właściwie cienie powinny znajdować się w katalogu oddzielnie,nie z woskiem i nie jako cala paleta.Ja mam np. paletę złożoną z wosku,cienia do brwi do powiek ale można równie dobrze wybrać paletkę 5-tkę i wypełnic samymi cieniami do brwi czy woskiem,ale do rzeczy.
    Wybór kolorów jest całkiem niezły,nie zapomniano o jasnych kolorach(co jest częste,zawsze zastanawiam się kto używa czarnego cienia do brwi?).Wosk w kolorach to już pewien wymysł,ale ok.Jeżeli chodzi o cień to nie jest zły,trochę zbyt pudrowy(wolałabym nieco bardziej kremowy i mniej pylący).Trzeba jednak uważać,bo jest mocno napigmentowany i nie da się raczej go stopniować.Trwałość w normie,ale bez fajerwerków.Wosk,cuż...prawie go nie używam,jest to bardziej błyszczyk do ust niż produkt do dyscyplinowania brwi .
    Ogólnie uważam,że całokształt zasłużył na *** .Cena jest przystępna,niezły wybór kolorów a kasetka sympatyczna jak zwykle.znam jednak lepsze(i na dodatek w podobnej cenie,ale o tym później)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić burn-it-up za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny produkt
  • Moim zdaniem - świetny produkt!
    Próbowałam już naprawdę wielu rzeczy przeznaczonych do brwi: woski, kredki, cienie, całe zestawy itd i nie byłam nigdy tak zadowolona, jak z tego małego cudeńka. Trafiłam na promocję i zakupiłam go za 14,90 (te promocje zdarzają się całkiem często) JEST WART KAŻDEJ ZŁOTÓWKI. W mojej mini-palecie jest jeden cień do brwi i dwa woski. Cień nakładam skośnym pędzelkiem z naturalnego włosia, wosk - skośnym syntetycznym. Na koniec wszystko przeczesuję grzebykiem do brwi. Cień idealnie wypełnia mi wszystkie luki w brwiach, a wosk trzyma je na swoim miejscu cały dzień (to ważne bo mam bardzo długie włoski). Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby po dotknięciu brwi dłonią gdzieś się ubrudzić, albo rozmazać. Makijaż nie rozpływa mi się nawet w gorące dni (lub w pomieszczeniach, gdzie panuje wysoka temperatura i jest wilgotno). Uważam, że trafili w 10 z tym produktem. Używam go każdego dnia - jaśniejszy wosk na dzień, ciemniejszy na wieczór. Świetnie mi się to rozprowadza i nie wysycha. Produkt jest bardzo wydajny - cień wygląda prawie jak nowy.
    Zaczęłam w końcu lubić swoje brwi. Gorąco polecam!

P.S. Jedyne opcje, które przychodzą mi do głowy w kwestii narzekania to:
    -nie nakładajcie sobie tego dużo, bo wtedy wygląda nieładnie i się gdzieś tam może rozmazać
    -nie mażcie sobie paluchem po brwiach, bo to zawsze wygląda nieestetycznie
    Jeśli stosuje się ten produkt poprawnie - efekt jest w pełni zadowalający.

Ilość zużytych opakowań: 1 (nawet nie w połowie)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić czarszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednak nie
  • Pierwsza moja recenzja została usunięta, czemu się nie dziwię, ale teraz chyba już mogę ocenić tę paletkę.
    Po pierwsze wosk jest beznadziejny. Nie wiem czym go nakładać. Nie chce mi się zasuwać wiecznie z patyczkiem, więc kończy się na tym, że maziam sobie paluchem nie tylko po brwi. Cały dzień boję się potem, że jak dotknę oka, to moje brwi znajdą się przez niego na policzku.
    Cień jest w miarę ok, chociaż jest zbyt duża przepaść między kolorami jasnymi i ciemnymi, a ja potrzebuję czegoś pomiędzy. Cień jest średnio trwały. Do malowania brwi używam pędzelka do eyelinera dołączonego do słoiczka Clinique. Czasem nakładam ten cień na powiekę jak cień po prostu. Ujdzie.
    Nie polecam paletki, bo szkoda z nią zachodu. Brwi lepiej zdyscyplinuje odżywka, a cień da się zastąpić jakimkolwiek innym cieniem, bo jest średni. Radzę szukać dalej.

Używam tego produktu od: sierpnia 2008
    Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Chcesz pochwalić Peter Griffin za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Postanowiłam spróbowac, cóz rozczarowanie.Mam paletke złozoną z trzech cieni, po pierwsze moje brwi sa dosc zdyscyplinowane, a po drugie ten wosk juz na stoisku Inglota mi sie nie podobał. (jakas lepka maź)
    Co do cieni moge powiedziec, ze ich konsystencja i trwałość pozostawiaja duzo do zyczenia.Jedynym plusem jest duzy wybór kolorów.Wracam do paletki Sephory, duzo bardzej mi odpowiada.

Używam tego produktu od:3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić nefernefer35 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij