Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Powiększ Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaN

Krem nawilżający do skóry zmęczonej, szarej pozbawionej blasku. Stymuluje mikrokrążenie i wygładza. Skóra odzyskuje blask, jest dobrze nawilżona.

Skład: Aqua, Glycerin, Prunus Armeniaca, Butyrospermum Parkii, Cyclohaxiloxane, Silica, Dimethicone, Peg-100 Stearate, Alcohol, Miel, C12-15 Pareth-7, Ppg-25-Laureth-25, Carbomer Glycine Soie, Cetearyl Alcohol, Dimethiconol, Manganese Gluconate, Methylparaben, Arginine Pca, Phenoxyethanol, Ammonium Polyacyloyldimehyl Taurate, Disodium Edta, Tocopherol, Propylene Glycol, Capryl Glycol, Dimyristyl Tartrate, Benzophenone-4, Ci15985, Parfum

• bardzo go lubię
  • Zanim kupiłam krem, przetestowałam go dzięki próbkom. Już wtedy miedzy nami zaiskrzyło Mam cerę mieszaną-trochę przetłuszczającą się na czole i brodzie, a bardzo suchą na policzkach i nosie. Do tego z tendencjami do wyprysków. Krem Oligo 25 zadziałał na moją cerę niczym mały cudotwórca pięknie nawilżył suche partie skóry, sprawił, że tłustsze partie już się tak bardzo nie przetłuszczały, i co dla mnie niewiarygodne-pomógł mi walczyć z niedoskonałościami piękny zapach potęguje uczucie zadowolenia. średnio rozświetla, ale dodaje blasku, dlatego odejmuje mu jedynie pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie próbek i słoiczek 50 ml

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • obiecuje za dużo
  • krem znam tylko z próbek, ale zuzyłam ich kilkadziesiąt (prezenty od cioci aptekarki) i skoro nie kupiłam do tej pory, to mówi o jego jakości
    wg mnie nie wart tych pieniędzy, choć nie jest zły, ale jakością nie różni się od wielu tańszych
    wydajny, lekki, delikatny, o pudrowym zapachu
    wchłania sie prawie do matu na miesznej cerze, nadaje pod podkład, nie zapycha
    nie nawilża zbyt mocno, dla miesznej cery ok, ale kiedy troche sie przesuszy juz nie - tym bardziej więc nie do suchej
    tam, gdzie skóra jest podrażniona czasem piecze i powoduje zaczerwienienie - a przecież jest do skóry wrażliwej
    co prawda twarz wygląda po nim ładnie, jest miękka i sprawia wrażenie zdrowej i promiennej ale nie jest to cudowne działanie jakie obiecuje - zmęczonej, troche szarej cerze już tak nie pomaga, promiennie po nim moja twarz wyglądła tylko kiedy była zdrowa i niezmęcozna
    jest lepszy od wersji dla cery miesznej, ale ciągle daleki od ideału

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt próbek po 1,5 ml, zuzywanych parę razy po 1-2 miesiące

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam, polecam
  • Bardzo dobrze sprawdza się na mojej suchej skórze, która nie znosi kremów o tłustej konsystencji. Idealnie się wchłania, nie zostawia osadu, łatwo też na nim rozprowadzić podkład. Używam przez całą wiosnę i lato. Na zimę zastępuję kosmetykiem lepiej chroniącym przez zimnem.

Chcesz pochwalić kattka za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj K.W.C.
  • Uzywam tego kremu juz ladnych pare lat,kiedys byl dla mnie niezbednikiem i lekarstwem na podrazniona i wysuszona skore,teraz nie mam juz tego problemu ale jest to krem ktory ZAWSZE jest wsrod innych,i zdecydowanie zawsze go kupuje kiedy mi sie skonczy poprzednie opakowanie,plus za rozsmarowywanie,plus za zapach plus za brzoskwinowy kolorek,plus za odpowiednie nawilzanie mojej skory,zadnych podraznien czy zapychania,poprostu mojplus za wydajnosc spokojnie wystarcza na 3 miesiace.

Używam tego produktu od:kilka lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić agus79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawodzi na całej linii
  • Krem do najtańszych nie należy, a sprawuje się od nich dużo gorzej.
    Przede wszystkim przeszkadza mi jego konsystencja. Przypuszczam, że smarowanie twarzy smalcem gwarantowałoby podobne doznania.
    Używałam go tylko na noc, bo po aplikacji strasznie świeciła mi się skóra.
    Nie zauważyłam też żadnego z efektów obiecywanych przez producenta.
    Jedyny plus, to wydajność (choć ja już nie mogłam się doczekać kiedy ujrzę dno słoiczka). Zapach też mi nie przeszkadzał...

Używam tego produktu od:3 m-ce

Chcesz pochwalić Ysmay za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Ten krem to istne cudo.

Mam skórę bardzo suchą, a on doskonale nawilża. Już po pierwszym użyciu skóra jest dobrze nawilżona, mięciutka i gładka! Stosuję go na noc i jest znakomity.
    W dzień działa cudownie w połączeniu z bazą OLIGO 25.

Kosmetyk ma same plusy:
    - świetnie nawilża
    - poprawia koloryt skóry
    - cudownie pchnie
    - nadaje się i na noc i pod makijaż

Może nie jest tani, ale przynajmniej nie szkoda na niego pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić sylwiaewa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubelek niestety
  • Dokładnie jak niapisała jedna z wizazanek - to że dal suchejcery to nie musi być smalcowaty. A ten niestety jest.
    Otrzymałam go ze dwa lata temu w kompelcie ze sztyftem pod oczy, pianką do mycia twarzy i błyszczykiem, wszystko z serii Oligo 25.
    Zużyć, zużyłam. Ale bez entuzjazmu,bo niestety:
    - nie rozświetla, ale za to się brzydko świeci
    - nawilżanie średniutkie, jak na Vichy to nawet słabe
    - tłusta, ciężko wchłaniająca się konsystencja

Mi akurat zapach się podobał, ale od produktu Vichy dla suchej skóry oczekuję duuużo więcej.
    Całe szczęście, że za ten zestawik nie płaciłam Bo za swoje to juz napewo tego nie kupię, o nie!

Używam tego produktu od: kilka lat temu (chyba 2)

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 32 raz(y)
  • śliskość i nic więcej
  • A ja się rozczarowałam.
    Dostałam na Święta Bożego Narodzenia. Wiązałam z tym kremem nadzieję, ale się zawiodłam. Nie nawilża, nie wygładza, sztucznie śliski przy nakładaniu i ciężki. Do tego nieprzyjemny, chemiczno-syntetyczny zapach. Zero efektu i placki podrażnionej skóry. Okazał się dobrym kremem dla stóp, ale chyba nie o to chodziło. Nie polecam.

Używam tego produktu od:nie używam
    Ilość zużytych opakowań:z trudem 1 - na stopy.

Chcesz pochwalić itaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Kosmetyk spełnia wszelkie obietnice:
    -rozświetla skórę
    -dodaje blasku-
    -zdecydowana poprawa kolorytu
    -delikatnie natłuszcza
    -odżywia i nawilża
    -nie wywołuje alergii oraz uczuleń
    -ładny zapach
    Stosuję zamiennie z innymi kosmetykami Vichy

Używam tego produktu od:Kilka lat

Chcesz pochwalić MartaKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • miałam nadzieję, że będzie lep
  • Spodziewałam się czegoś lepszego. Krem jest tłuściutki i strasznie sie po nim cera świeci, ale dobrze nawilża.
    Zupełnie nie nadaje się pod makijaż bo jakikolwiek podkład się na nim rozmazuje. Nie współgra także z innymi kremami Vichy typu Lumineusse (koloryzujący)
    Ostatecznie ,może być. Bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić lucky1910 za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie tłusty!!
  • ...rozumiem, że dla cery suchej, ale to nie znaczy, że mam się po nim świecić jak po nałożeniu połowy opakowania NIVEA na raz! Podobnie - nie zauważyłam efektu rozświetlenia, przywrócenia blasku skórze - chyba, że poprzez "blask" producent rozumie porządnie natłuszczoną i błyszczącą cerę...bez pudru się nie obejdzie! Przy Biodermie nie miałam tego problemu...
    Na pewno nie zdecyduję się na ponowny zakup, nie wiem nawet czy nie zakończę tego słoika na połowie...ale jak sobie pomyślę o cenie, to coś mnie skręca...
    cóż - to nie pierwszy kosmetyk do pielęgnacji twarzy z serii VICHY, na którym się zawiodłam... jedyny kosmetyk tego producenta, z którego jestem zadowolona to szampon przeciwłupieżowy, ale tylko do łupieżu suchego ;P i raczej niczego innego od nich więcej nie kupię...

2 gwiazdki za ładne opakowanie (ha ha ha!) i zapach kremu...bardzo neutralny

Ilość zużytych opakowań: zbliżam się do połowy pierwszego

Chcesz pochwalić daha za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry
  • kremu tego używałam jakis czas temu i wypadł w moich oczach bardzo średnio, myślałam, że będzie bardziej nawilzał, ale niestety, - nawilża przecietne
    co do poprawy krązenia, ja nic takiego nie zauważyłam, może i poprawił, ale odzwierciedlenia na mojej skórze nie było
    nie mniej jednak dbał w miare dobrze o skóre mojej twarzy
    ale uwazam, że jest troche przereklamowany, a właściwie był, bo wszedł na rynek juz dośc dawno
    mysle, że jak na tę cene to troche za słabo wypada
    słoik jest ładny, jak to vichy
    generalnie nie zniechecam do kupna, bo jest to całkiem niezły krem, jednak na pewno nie najlepszy
    czy jeszcze kupie ? nie wykluczone, może odkryje go na nowo hehUżywam tego produktu od:jak tylko wszedł na rynek polski

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ekstradyska za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Kremik jest super! Mój KWC !
    Wspaniale nawilża moją bardzo suchą skórę i doskonale współgra z różnymi podkładami. Ładnie pachnie.
    Oprócz tego rozświetla, nawet otrzymałam masę komplementów że skóra wygląda na świeżą i zdrową.
    Ja nim jestem naprawdę zachwycona! Obecnie używam wersji do skóry mieszanej bo kupilam przez pomyłkę i jest o wiele gorszy.
    Polecam !!!

Używam tego produktu od:roku

Chcesz pochwalić shoegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • apteczna chała
  • 1) Bardzo słabo nawilża.Nie zredukował zmarszczek wynikłych ze słabego nawilżenia skóry (zabawne ,że poradzil sobie z nimi tani krem ziaji)
    2) nie polepsza kolorytu cery (poprawa mikrokrążenia ,jaką zapewnia producent to widocznie zwykły chwyt reklamowy)
    3)skóra jest po nim mało elastyczna
    4)niezbyt atrakcyjny zapach
    Zużyłam jakieś 3 słoiki i o trzy za dużo.Zero efektów.

Używam tego produktu od:już nie używam...

Chcesz pochwalić maestra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet, nawet...
  • Krem może jest fajny, ale z moją super suchą cerą nie do końca sobie poradził. Ma lekką, przyjemną konsystencję, świeży zapach, ale zbyt szybko "znika" z twarzy - po 4-5 godzinach mam ściągniętą, przesuszoną skórę i zaczynają mi się ujawniać zmarszczki pod oczami.
    Nadaje się pod makijaż ale chyba trochę zapycha pory. W porównaniu do Myokine wypada dużo słabiej.

Daję *** bo może jestem po prostu na niego za stara

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Amberella za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki super kremik
  • Krem jest rewalacyjny, bardzo lekki, swietnie sie rozprowadza, ma przyjemny zapach i jest wydajny dzieki lekkiej konsystencji. Cera jest promienna i świetnie nadaje sie pod makijaż!

Chcesz pochwalić maxyma za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzy...minus
  • latem beda moje 24 urodziny. w zwiazku z tym uznalam, ze moja skora zasluzyla sobie na cos specjalnie dla swojej grupy wiekowej.

i kupilam sobie oligo 25.
    vichy to firma, do ktorej podchodze z dystansem: niby apteczna, a jednaj nie do konca. tania tez szczegolnie nie jest. ale ok. postanowilam zrobic twarzy prezent.

i...chyba jednak wroe do zoltej ziaji, a zmarszczki bede nadal olewac.

bo cena i jakos w przypadku tego kremu w parze nie ida. zapach ujdzie. ale dzialanie kojarzy mi sie z kremem ultra swiezos garniera, ktorego nienawidze alym sercem. po pierwsze lepi sie na twarzy. a pozniej...znika. poza tym troszke, minimalnie walkuje sie na policzkach. to jest uciazliwe...

ale...nie przekreslam go calkowicie. niby jakies minimalne wlasciosci nawilzajae posiada...takie trzy z malym minusem.

Używam tego produktu od:.
    Ilość zużytych opakowań:konze pierwsze

Chcesz pochwalić coccinelle za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Po pierwsze, co ten krem robi w kategorii "do cery dojrzałej"? Pytam, bo jest reklamowany jako typowy krem dla dwudziestoparolatek.
    Teraz krem. Ma przyjemny kolor, zapach, ładny słoiczek, można powiedzieć że trochę ożywia skórę. Nawilżenie w normie, tak samo wygładzenie, odżywienie itp. Bardzo wydajny - używałam, używałam i używałam, i nie chciał się piekielnik skończyć...Taki niezły kremik ale właśnie dla bardzo młodej cery, i na pewno jak dla suchej to nie na zimę. Nie wiem, może się czepiam, ale jakoś niczym szczególnym się nie odznaczył, ani dobrym, ani złym, i dlatego nie mam do niego przekonania.

Używam tego produktu od:jakieś 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • ten krem jest bardzo fajny, mocno nawilża skórę, wygląda na wypoczętą, promienną.
    Używałam również z ej serii kremu do skóry normalnej i mieszanej, w odróznieniu do tamtego ten ma kremowa konsytensję.
    Krem slicznie pachnie, ma świetny poślizg, dobrze się wchłania.

Używam tego produktu odd czasu do czasu
    Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

Chcesz pochwalić pawlola za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nawilżą
  • Recenzja: ... Krem przyjemny w stosowaniu, skóra rano wygląda na wypoczętą, ale na pewno nie nawilżoną. Skończe to pudełko i raczej więcej nie kupię, bo co mi z tego, ze miły, ładny zapach, fajna konsystencja skoro skóra woła PIĆ!!!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martaczo za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka!!
  • Recenzja: ...Po co mi byly te eksperymenty???Kupilam i zaluje...Twarz sie swieci beznadziejnie-nie ma to nic wspolnego z blaskiem,nawilzenie prawie zadne,konsystencja smalcu-fe,fe,fe..Dziwie sie ze Vischy cos takiego wyprodukowalo.Nie polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Kaska179 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Kuplam skuszona obiecywanym blaskiem i świetlistością cery. Nie zauważyam nic z tych rzeczy. Krem muszę nakadać kilka razy dziennie , bo bez tego czuję ściągnięcie twarzy , wysuszenie. Nawilża ok , ale na bardzo krótko niestety. Mam dwa ulubione kremy Vichy Nutrilogie na zimę i Thermal Fix na lato. Powinnam byla jednak nie eksperymentować z Oligo i trzymać się sprawdzonych rzeczy.
    Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić wiss za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Zimowy niezbędnik
  • Recenzja: ... Dla mnie to jest idealny krem na chłodniejsze dni kiedy cera wysusza mi się niesamowicie i wręcz ściąga. Nawilża bardzo solidnie pozostawiając jakby super delikatny film na skórze, który ani trochę nie przeszkadza, wręcz przeciwnie uważam że doskonale chroni skórę przed niekorzystnym działaniem wiatru i mrozu. Uzywam go zimą i wczesną wiosną, na lato dla mojej przesuszającej się lecz jednak mieszanej cery byłby za ciężki. Co ważne krem naprawde spełnia obietnice producenta!! Cera robi się zdrowsza, naprawdę mniej szara, przejrzysta jak tafla wody. Wiele dziewczyn narzeka na cenę, ale ja nie uważam jej za ani trochę wygórowaną, jak na taki krem powiedziałbym że jest wręcz przystepna.
    Aha nie dopisałam ważnej rzeczy- krem mimo bogatej, dość ciężkiej konsystencji nie zatyka porów, zwracałam na to dużą uwagę.

Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić sitc za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nadzwyczajnego
  • Recenzja: Krem dobrze nawilża suche partie skóry, sprawia, że staje buzia staje się gładka, co jest szczególnie pomocne np. 15 minut przed nałożeniem makijażu. Dość szybko jednak jego działanie mija i już po kilku godzinach skóra znowu robi się sucha i nieelastyczna. Po długotrwałym stosowaniu nie zauważyłam jakichś stałych zmian na lepsze. Kosmetyk dobry, ale jego działanie jest krótkotrwałe i nie "kumuluje się" w dłuższym stosowaniu.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1,5 miesiąca/1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kolendra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulił mnie! buuu...
  • Dostałam ten krem od osoby, którą omyłkowo obdarowano wersją dla skóry suchej (i to 2 słoiczkami od razu! ). Ucieszyłam się, że akurat się przyda, bo latem i na wiosnę bardzo lubię używać tego do cery mieszanej, a ostatnio mam nieco suchą i zmęczoną skórę... No i zawiodłam się okrutnie :p

Niby nie powinno się oceniać kosmetyku po tak krótkim czasie stosowania, ale ja jednak to zrobię- kogoś może przez ten krem spotkać to samo, co mnie, a w związku z tym uważam, że taka opinia też jest potrzebna

No i nie będę przecież dłużej stosowała kremu, który po niespełna tygodniu spowodował dalsze wysuszenie naskórka i UCZULENIE! Nie paćkałam nim okolic oczu, ale i tak doczekałam się uczuleniowej reakcji.

Opakowanie ok, ale co z tego... Co do zapachu mam mieszane odczucia- raz wydaje mi się całkiem miły, neutralny... a po chwili jakiś taki... formalinowy

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kilku dni / zaczęte pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić Lazy_Morning za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij