Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Powiększ Vichy, Oligo 25, Krem do skóry suchej

Zgłaszająca osoba: AgnieszkaN

Krem nawilżający do skóry zmęczonej, szarej pozbawionej blasku. Stymuluje mikrokrążenie i wygładza. Skóra odzyskuje blask, jest dobrze nawilżona.

Skład: Aqua, Glycerin, Prunus Armeniaca, Butyrospermum Parkii, Cyclohaxiloxane, Silica, Dimethicone, Peg-100 Stearate, Alcohol, Miel, C12-15 Pareth-7, Ppg-25-Laureth-25, Carbomer Glycine Soie, Cetearyl Alcohol, Dimethiconol, Manganese Gluconate, Methylparaben, Arginine Pca, Phenoxyethanol, Ammonium Polyacyloyldimehyl Taurate, Disodium Edta, Tocopherol, Propylene Glycol, Capryl Glycol, Dimyristyl Tartrate, Benzophenone-4, Ci15985, Parfum

• bardzo go lubię
  • Zanim kupiłam krem, przetestowałam go dzięki próbkom. Już wtedy miedzy nami zaiskrzyło Mam cerę mieszaną-trochę przetłuszczającą się na czole i brodzie, a bardzo suchą na policzkach i nosie. Do tego z tendencjami do wyprysków. Krem Oligo 25 zadziałał na moją cerę niczym mały cudotwórca pięknie nawilżył suche partie skóry, sprawił, że tłustsze partie już się tak bardzo nie przetłuszczały, i co dla mnie niewiarygodne-pomógł mi walczyć z niedoskonałościami piękny zapach potęguje uczucie zadowolenia. średnio rozświetla, ale dodaje blasku, dlatego odejmuje mu jedynie pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: kilkanascie próbek i słoiczek 50 ml

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • obiecuje za dużo
  • krem znam tylko z próbek, ale zuzyłam ich kilkadziesiąt (prezenty od cioci aptekarki) i skoro nie kupiłam do tej pory, to mówi o jego jakości
    wg mnie nie wart tych pieniędzy, choć nie jest zły, ale jakością nie różni się od wielu tańszych
    wydajny, lekki, delikatny, o pudrowym zapachu
    wchłania sie prawie do matu na miesznej cerze, nadaje pod podkład, nie zapycha
    nie nawilża zbyt mocno, dla miesznej cery ok, ale kiedy troche sie przesuszy juz nie - tym bardziej więc nie do suchej
    tam, gdzie skóra jest podrażniona czasem piecze i powoduje zaczerwienienie - a przecież jest do skóry wrażliwej
    co prawda twarz wygląda po nim ładnie, jest miękka i sprawia wrażenie zdrowej i promiennej ale nie jest to cudowne działanie jakie obiecuje - zmęczonej, troche szarej cerze już tak nie pomaga, promiennie po nim moja twarz wyglądła tylko kiedy była zdrowa i niezmęcozna
    jest lepszy od wersji dla cery miesznej, ale ciągle daleki od ideału

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt próbek po 1,5 ml, zuzywanych parę razy po 1-2 miesiące

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam, polecam
  • Bardzo dobrze sprawdza się na mojej suchej skórze, która nie znosi kremów o tłustej konsystencji. Idealnie się wchłania, nie zostawia osadu, łatwo też na nim rozprowadzić podkład. Używam przez całą wiosnę i lato. Na zimę zastępuję kosmetykiem lepiej chroniącym przez zimnem.

Chcesz pochwalić kattka za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj K.W.C.
  • Uzywam tego kremu juz ladnych pare lat,kiedys byl dla mnie niezbednikiem i lekarstwem na podrazniona i wysuszona skore,teraz nie mam juz tego problemu ale jest to krem ktory ZAWSZE jest wsrod innych,i zdecydowanie zawsze go kupuje kiedy mi sie skonczy poprzednie opakowanie,plus za rozsmarowywanie,plus za zapach plus za brzoskwinowy kolorek,plus za odpowiednie nawilzanie mojej skory,zadnych podraznien czy zapychania,poprostu mojplus za wydajnosc spokojnie wystarcza na 3 miesiace.

Używam tego produktu od:kilka lat
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić agus79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawodzi na całej linii
  • Krem do najtańszych nie należy, a sprawuje się od nich dużo gorzej.
    Przede wszystkim przeszkadza mi jego konsystencja. Przypuszczam, że smarowanie twarzy smalcem gwarantowałoby podobne doznania.
    Używałam go tylko na noc, bo po aplikacji strasznie świeciła mi się skóra.
    Nie zauważyłam też żadnego z efektów obiecywanych przez producenta.
    Jedyny plus, to wydajność (choć ja już nie mogłam się doczekać kiedy ujrzę dno słoiczka). Zapach też mi nie przeszkadzał...

Używam tego produktu od:3 m-ce

Chcesz pochwalić Ysmay za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Ten krem to istne cudo.

Mam skórę bardzo suchą, a on doskonale nawilża. Już po pierwszym użyciu skóra jest dobrze nawilżona, mięciutka i gładka! Stosuję go na noc i jest znakomity.
    W dzień działa cudownie w połączeniu z bazą OLIGO 25.

Kosmetyk ma same plusy:
    - świetnie nawilża
    - poprawia koloryt skóry
    - cudownie pchnie
    - nadaje się i na noc i pod makijaż

Może nie jest tani, ale przynajmniej nie szkoda na niego pieniędzy.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić sylwiaewa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubelek niestety
  • Dokładnie jak niapisała jedna z wizazanek - to że dal suchejcery to nie musi być smalcowaty. A ten niestety jest.
    Otrzymałam go ze dwa lata temu w kompelcie ze sztyftem pod oczy, pianką do mycia twarzy i błyszczykiem, wszystko z serii Oligo 25.
    Zużyć, zużyłam. Ale bez entuzjazmu,bo niestety:
    - nie rozświetla, ale za to się brzydko świeci
    - nawilżanie średniutkie, jak na Vichy to nawet słabe
    - tłusta, ciężko wchłaniająca się konsystencja

Mi akurat zapach się podobał, ale od produktu Vichy dla suchej skóry oczekuję duuużo więcej.
    Całe szczęście, że za ten zestawik nie płaciłam Bo za swoje to juz napewo tego nie kupię, o nie!

Używam tego produktu od: kilka lat temu (chyba 2)

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 32 raz(y)
  • śliskość i nic więcej
  • A ja się rozczarowałam.
    Dostałam na Święta Bożego Narodzenia. Wiązałam z tym kremem nadzieję, ale się zawiodłam. Nie nawilża, nie wygładza, sztucznie śliski przy nakładaniu i ciężki. Do tego nieprzyjemny, chemiczno-syntetyczny zapach. Zero efektu i placki podrażnionej skóry. Okazał się dobrym kremem dla stóp, ale chyba nie o to chodziło. Nie polecam.

Używam tego produktu od:nie używam
    Ilość zużytych opakowań:z trudem 1 - na stopy.

Chcesz pochwalić itaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Kosmetyk spełnia wszelkie obietnice:
    -rozświetla skórę
    -dodaje blasku-
    -zdecydowana poprawa kolorytu
    -delikatnie natłuszcza
    -odżywia i nawilża
    -nie wywołuje alergii oraz uczuleń
    -ładny zapach
    Stosuję zamiennie z innymi kosmetykami Vichy

Używam tego produktu od:Kilka lat

Chcesz pochwalić MartaKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • miałam nadzieję, że będzie lep
  • Spodziewałam się czegoś lepszego. Krem jest tłuściutki i strasznie sie po nim cera świeci, ale dobrze nawilża.
    Zupełnie nie nadaje się pod makijaż bo jakikolwiek podkład się na nim rozmazuje. Nie współgra także z innymi kremami Vichy typu Lumineusse (koloryzujący)
    Ostatecznie ,może być. Bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić lucky1910 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij