Anna, Nafta kosmetyczna z sokiem pokrzywy

Powiększ Anna, Nafta kosmetyczna z sokiem pokrzywy

Zgłaszająca osoba: bezelka

Zawarty w nafcie sok z młodych liści pokrzywy wzmacnia cebulki nadając włosom połysk i zdrowy wygląd, zapobiega łupieżowi.
Polecana do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów.

Cena: ok. 5zł / 160ml
/pa/

• Kolejna świetna nafta Anny
  • Miałam już wcześniej wiele innych naft, więc teraz przyszła pora również na tą

-nabłyszcza włosy
    -zapobiega elektryzowaniu
    -są bardziej elastyczne
    -nafta zupełnie nie śmierdzi.
    -tania
    -łatwo dostępna.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się
  • Nigdy nie używałam nafty, to jest moje pierwsze opakowanie.

Używam jej tak jak zaleca producent, czasami samą czasami z żółtkiem, ostatnio z żółtkiem i olejem rycynowym. Po miesiącu używania, dwa razy w tygodniu zauważyłam, że moje włosy wyglądają na zdrowsze, mniej wypadają, nie elektryzują się, są twardsze. To efekt po miesiącu a co będzie po dłuższej kuracji. Nie mam porównania do naft innych firm ale wiem jedno tej zostanę wierna na dłużej
    Plus za cenę i opakowanie

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chroni twarz przed mrozem!
  • Zużyłam całe opakowanie nie do włosów, lecz do skóry twarzy. Bardzo dobrze chroniła ją przed mrozem.
    \nNajpierw zastosowałam naftę na włosy, lecz one jakoś jej nie polubiły, więc postanowiłam zastosować ją jako maseczkę na twarz. Po nałożeniu, konsystencja nafty wydała się bardzo tłusta, lecz po chwili wniknęła całkowicie w skórę twarzy i bardzo ją rozjaśniła, dając matowe wykończenie. Ku mojemu zdziwieniu zahamowała czerwienienie się skóry po wyjściu na mróz. Zazwyczaj mam wtedy strasznie czerwony nos, policzki, brodę, a po nafcie jedynie lekko zaróżowione.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Iskra82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powala na kolana swoim działaniem!
  • Witam wszystkich czytających.

Naprawdę bardzo rzadko oceniam jakiekolwiek kosmetyki lecz przy nafcie kosmetycznej zrobię wyjątek, ponieważ bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoim działaniem. Po trzech miesiącach systematycznego stosowania dwa razy w tygodniu moje włosy odżyły, są mocne i zdrowe.

Przed stosowaniem nafty moje włosy były w opłakanym stanie. Przez dwa lata farbowałam je różnymi farbami, szamponami koloryzującymi, raz nawet rozjaśniłam, ale doszłam do wniosku że blond do mnie nie pasuje więc z powrotem wróciłam do brązów. W dodatku używanie chemicznych szamponów z slsami, parabenami czy innymi świństwami jeszcze bardziej dobiło moje włosy. Doszło do tego, że wypadały one garściami (miałam pełno włosów na koszulkach, poduszkach, podłodze, w wannie jak myłam włosy), były przerzedzone, suche jak siano, swędziała mnie cała skóra głowy, pojawił się łupież. Przerażona postanowiłam całkowicie skończyć z farbowaniem, zrezygnować z chemicznych szamponów na rzecz tych ziołowych bez slsów oraz poszukać skutecznego kosmetyku który odżywi moje biedne włosy i w miejscach gdzie są przerzedzenia zaczną rosnąć nowe.

Naftę odkryłam dzięki KWC na wizażu oraz blogom w internecie poświęconym włosomanniactwu. Skusiła mnie:
    - niska cena tego produktu (ja płacę za naftę 6,80 zł),
    - dostępność (do kupienia w każdej aptece)
    - duży wybór nafty z dodatkami (jest z olejem rycynowym, z czarną rzepą, z drożdżami, z witaminami, z aloesem, z tatarakiem, nawet z rumiankiem).

Zawsze nakładam ja na skórę głowy i resztę włosów w połączeniu z trzema żółtkami jajka (mam długie i gęste włosy), dwoma łyżeczkami olejku rycynowego oraz kilkoma kroplami soku z cytryny i trzymam na włosach dwie, czasami nawet trzy godziny. Na opakowaniu producent pisze, że powinno się nałożyć naftę na 10 minut przed myciem ale uważam, że jest to zdecydowanie za krótko. Lubię trzymac tą maske na włosach ponieważ wiem że działa i robi wiele dobrego dla moich włosów. Po nałożeniu nie piecze ani nie swędzi mnie skóra głowy. Ze zmywaniem też nie mam żadnych problemów - wystarczy zwykły najtańszy ziołowy szampon bez slsów i umycie włosów dwa razy.

A tak nawiasem mówiąc - od dwóch miesięcy stosuję na rzęsy olejek rycynowy (codziennie) i ich kondycja naprawdę się poprawiła - nie wypadają, są grubsze, zdecydowanie dłuższe i zrobiły się naprawdę czarne a wcześniej miałam jasno-brązowe Jest bardzo wydajny, dostępny w każdej aptece za 2-3 zł. Żadna, nawet najdroższa odżywka do rzęs nie równa się z olejkiem rycynowym. Polecam go tak samo jak naftę

Wracając do nafty to po dwóch miesiącach zauważyłam naprawdę ogromne efekty - włosy są mocniejsze, pięknie lśnią, wypada ich naprawdę mało, końcówki się nie rozdwajają, łupieżu brak i nie pojawia się wcale, w dodatku włosy rosną jak szalone a w miejscach gdzie mam przerzedzenia zaczynają mi wyrastać nowe włoski, są na całej głowie I to dzięki nafcie bo nie używam żadnych innych preparatów na porost czy odżywienie włosów
    Zabójczy efekt. Nie spodziewałam się takich efektów po produkcie za 7 zł Dla mnie jest to KWC bez wahania i nafta zagości u mnie już na stałe.
    Kończę już drugie opakowanie. Pierwszą naftą była ta z witaminami A+E, druga z sokiem z pokrzywy a w kolejce czeka nafta z aloesem Wszystkie są tak samo skuteczne i działają

Naprawdę nie opłaca się kupować masek i wcierek dostępnych w drogeriach. Niektóre kosztują dużo, są mało wydajne i nie zawsze działają. Uważam, że stosowanie nafty z żółtkiem i olejkiem rycynowym w zupełności wystarczy. Trzeba tylko stosować systematycznie i być cierpliwym a na pewno po dwóch/trzech miesiącach dostrzeżecie efekty.

Polecam bez zastanowienia. Mój KWC! <3Używam tego produktu od: trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa całe

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić morven009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Nafta jest tania i wydajna. Ja stosuję ją na noc dzięki czemu całkowicie się wchłania we włosy i nie ma problemu z jej zmyciem rano. Po niej włosy są błyszczące, gładkie, miękkie i puszyste. Moim zdaniem nafta kosmetyczna jest lepsza od wielu drogich odżywek i maseczek do włosów, dlatego polecam ja każdemu.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo, mój nr 1!
  • Naftę zaczęłam stosować odkąd po nieudanej wizycie u fryzjera zaczęłam szukać pomocy przy zapuszczaniu włosów. Kupiłam ją razem z innymi kosmetykami i jestem bardzo zadowolona z jej działania.

Zacznę od plusów:
    +cena, 7 zł to mało za taka jakość, biorąc też pod uwagę że naftę używam przez ok. 3 miesiące i jeszcze zostało mi ok. 1/6 buteleczki
    +dostępność
    +wspomaga zapuszczanie włosów, nawet moja babcia mówi że kiedyś kobiety gdy zapuszczały włosy sięgały po naftę
    +można ją używać na wiele sposobów, stosując tak jak w opisie na opakowaniu, robiąc sobie maski, dodawając do szamponów etc. jak kto lubi
    +poprawia kondycję włosów
    +nadaje włosom miękkość, sprawia że się nie puszą
    +jest łatwa do zmycia, w przeciwieństwie do innych rodzajów nafty z tej firmy

Ogółem jest baardzo z niej zadowolona, nie dostrzegłam żadnych minusów, polecam każdemu!

Chcesz pochwalić xcatwomanx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • KWC
  • Stan moich włosów był tragiczny - przepalone headlinsem, słabe, suche końce, przy skórze przetłuszczające, mimo tego, że do długich nie należały. W ciąży zaczęły dodatkowo masakrycznie wypadać. Widać nie należę do kobiet, którym włosy w ciąży się wzmacniają. Po używaniu profesjonalnych szamponów i odżywek stan był ciągle ten sam - marny. Stwierdziłam, że dość wydawania niebotycznych sum, kupuję naftę. Właśnie skończyłam pierwszą butelkę a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania!!
    Włosy przestały wypadać! Końcówki są nawilżone, nie muszę już myć głowy codziennie - spokojnie wystarcza co drugi dzień.
    Ta nafta to lekarstwo na zniszczone i wypadające włosy!
    Zmywa się łatwo (zawsze myję dwa razy, zazwyczaj jakimś ziołowym szamponem).
    Raz w tygodniu stosuję maseczkę z żółtkiem wg opisu z butelki, pozostałe 2 razy przed myciem. Niekoniecznie jest to zalecane 10 min, zazwyczaj zapominam i dopiero po godzinie myję głowę. Nafta jednak nie uczula jeśli stosuje się ją z umiarem. Raz zbyt obficie polałam skórę głowy a efektem było koszmarne pieczenie. Chciałam przedobrzyć - zupełnie niepotrzebnie. Przy wcieraniu w skórę głowy i nałożeniu na długość włosa normalnej ilości nie ma żadnego dyskomfortu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, obecnie 2

Chcesz pochwalić ilag za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.dobra
  • niedrogi i dobry sposob na nawilzenie wlosow!
    plusy:
    -nawilza wlosy
    -dobrze sie go naklada
    -trzeba na to tylko 10 min!
    minusy:
    -lekko przyciemnilo mi wlosy

polecam,nie wiem czy mi sie bardziej przetluszczaly wlosy czy nie bo pewnie i tak by mi sie nazajutrz przetluscily

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić iza5954 za czytelną i pomocną recenzję?
  • o niebo lepsza niz Kosmed
  • Używalam wcześniej nafty firmy Kosmed ale juz po pierwszym zastosowaniu widze, że nafta firmy Anna jest o niebo lepsza. Do tego czuć naftą wiec wiem co nakladam na glowe. Jest tłusta ale taka wlasnie ma byc. Juz nie wroće do Kosmedu! Polecam Anie! ...acha....poza tym pewnego zimniejszego dnia wracając z zakupów spostrzegłam,ze nafta firmy Kosmed na dole troche zamarzla!!!! normlanie nie powinno to miec miejsca przeciez nafta jest ciezka i tłusta wiec samo za siebie mówi....

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić martha4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla zniszczonych włosów
  • Wcześniej miałam naftę z wit.A+E i w gruncie rzeczy byłam z niej zadowolona. Jednak gdy mi się skończyła, jak to ja, zapragnęłam odmiany A że w aptece mieli tylko naftę z sokiem z pokrzywy i olejem rycynowym stwierdziłam że wybiorę pokrzywę, a co

Efekty są porównywalne jak po nafcie z wit. A i E, ten rodzaj nafty ma jednak mniej gryzący zapach. Dalej jest charakterystyczny dla tego typu produktów, jednak czuć że został złagodzony jakąś ziołową wonią.

Co mnie bardzo zdziwiło, ta nafta jest zdecydowanie delikatniejsza dla skóry głowy-po poprzedniej nieraz czułam pieczenie, swędzenie...a tu nic! W dodatku zmieniłam szampon, i o dziwo nie pojawił się łupież, a jak do tej pory przygody tego typu pojawiały się za każdym razem gdy tylko odważyłam się umyć kosmyki innym szamponem.

Po umyciu włosy są zauważalnie bardziej nawilżone, wizualnie rzeczywiście wydaje się że jest ich więcej. Jednak u mnie bez prostownicy ani rusz(pozostałości po trwałej), więc efekt po prostowaniu i tak jest taki jak zawsze-przylizane, ale za to gładkie włoski

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując naftę regularnie, i przez długi okres czasu-ja przekonałam się o zbawiennym działaniu nafty po ok. 1.5 miesiąca stosowania, średnio 3 razy w tygodniu. Przede wszystkim poprawia się ogólna kondycja włosów-dużo bardziej nawilżone, wypadanie zmniejszyło się o jakieś 70%, włoski po umyciu sypkie, puszyste...no marzenie I, co mnie bardzo zdziwiło-końcówki zaczęły się scalać, wcześniej były tak popalone że fryzjer wydawał mi się jedynym rozwiązaniem, a tu takie zaskoczenie

To prawda że zmywanie może przysporzyć trudności, ale zapewniam że warto. Ręczę za to własną czupryną Wydajność?Ja mam cieniowane włosy sporo za łopatki, niemal po pas-buteleczka nafty wystarcza mi na tydzień-półtora, a pokrywam włosy od skóry głowy po same końce, ok.3-4 razy na tydzień. Podsumowując, na naprawdę długie włosy wystarcza na jakieś 5 zastosowań.

Polecam, świetny produkt za grosze. W przypadku pielęgnacji twarzy należy unikać pochodnych ropy naftowej(jak parafina, zawarta tu w składzie), jednak włosy mają zupełnie inną teksturę niż skóra, i taka niepozorna nafta daje im porządnego kopa

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Diamante89 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij