Anna, Nafta kosmetyczna z sokiem pokrzywy

Powiększ Anna, Nafta kosmetyczna z sokiem pokrzywy

Zgłaszająca osoba: bezelka

Zawarty w nafcie sok z młodych liści pokrzywy wzmacnia cebulki nadając włosom połysk i zdrowy wygląd, zapobiega łupieżowi.
Polecana do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów.

Cena: ok. 5zł / 160ml
/pa/

• Kolejna świetna nafta Anny
  • Miałam już wcześniej wiele innych naft, więc teraz przyszła pora również na tą

-nabłyszcza włosy
    -zapobiega elektryzowaniu
    -są bardziej elastyczne
    -nafta zupełnie nie śmierdzi.
    -tania
    -łatwo dostępna.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • sprawdza się
  • Nigdy nie używałam nafty, to jest moje pierwsze opakowanie.

Używam jej tak jak zaleca producent, czasami samą czasami z żółtkiem, ostatnio z żółtkiem i olejem rycynowym. Po miesiącu używania, dwa razy w tygodniu zauważyłam, że moje włosy wyglądają na zdrowsze, mniej wypadają, nie elektryzują się, są twardsze. To efekt po miesiącu a co będzie po dłuższej kuracji. Nie mam porównania do naft innych firm ale wiem jedno tej zostanę wierna na dłużej
    Plus za cenę i opakowanie

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić mjudyta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chroni twarz przed mrozem!
  • Zużyłam całe opakowanie nie do włosów, lecz do skóry twarzy. Bardzo dobrze chroniła ją przed mrozem.
    \nNajpierw zastosowałam naftę na włosy, lecz one jakoś jej nie polubiły, więc postanowiłam zastosować ją jako maseczkę na twarz. Po nałożeniu, konsystencja nafty wydała się bardzo tłusta, lecz po chwili wniknęła całkowicie w skórę twarzy i bardzo ją rozjaśniła, dając matowe wykończenie. Ku mojemu zdziwieniu zahamowała czerwienienie się skóry po wyjściu na mróz. Zazwyczaj mam wtedy strasznie czerwony nos, policzki, brodę, a po nafcie jedynie lekko zaróżowione.

Chcesz pochwalić Iskra82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Powala na kolana swoim działaniem!
  • Witam wszystkich czytających.

Naprawdę bardzo rzadko oceniam jakiekolwiek kosmetyki lecz przy nafcie kosmetycznej zrobię wyjątek, ponieważ bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoim działaniem. Po trzech miesiącach systematycznego stosowania dwa razy w tygodniu moje włosy odżyły, są mocne i zdrowe.

Przed stosowaniem nafty moje włosy były w opłakanym stanie. Przez dwa lata farbowałam je różnymi farbami, szamponami koloryzującymi, raz nawet rozjaśniłam, ale doszłam do wniosku że blond do mnie nie pasuje więc z powrotem wróciłam do brązów. W dodatku używanie chemicznych szamponów z slsami, parabenami czy innymi świństwami jeszcze bardziej dobiło moje włosy. Doszło do tego, że wypadały one garściami (miałam pełno włosów na koszulkach, poduszkach, podłodze, w wannie jak myłam włosy), były przerzedzone, suche jak siano, swędziała mnie cała skóra głowy, pojawił się łupież. Przerażona postanowiłam całkowicie skończyć z farbowaniem, zrezygnować z chemicznych szamponów na rzecz tych ziołowych bez slsów oraz poszukać skutecznego kosmetyku który odżywi moje biedne włosy i w miejscach gdzie są przerzedzenia zaczną rosnąć nowe.

Naftę odkryłam dzięki KWC na wizażu oraz blogom w internecie poświęconym włosomanniactwu. Skusiła mnie:
    - niska cena tego produktu (ja płacę za naftę 6,80 zł),
    - dostępność (do kupienia w każdej aptece)
    - duży wybór nafty z dodatkami (jest z olejem rycynowym, z czarną rzepą, z drożdżami, z witaminami, z aloesem, z tatarakiem, nawet z rumiankiem).

Zawsze nakładam ja na skórę głowy i resztę włosów w połączeniu z trzema żółtkami jajka (mam długie i gęste włosy), dwoma łyżeczkami olejku rycynowego oraz kilkoma kroplami soku z cytryny i trzymam na włosach dwie, czasami nawet trzy godziny. Na opakowaniu producent pisze, że powinno się nałożyć naftę na 10 minut przed myciem ale uważam, że jest to zdecydowanie za krótko. Lubię trzymac tą maske na włosach ponieważ wiem że działa i robi wiele dobrego dla moich włosów. Po nałożeniu nie piecze ani nie swędzi mnie skóra głowy. Ze zmywaniem też nie mam żadnych problemów - wystarczy zwykły najtańszy ziołowy szampon bez slsów i umycie włosów dwa razy.

A tak nawiasem mówiąc - od dwóch miesięcy stosuję na rzęsy olejek rycynowy (codziennie) i ich kondycja naprawdę się poprawiła - nie wypadają, są grubsze, zdecydowanie dłuższe i zrobiły się naprawdę czarne a wcześniej miałam jasno-brązowe Jest bardzo wydajny, dostępny w każdej aptece za 2-3 zł. Żadna, nawet najdroższa odżywka do rzęs nie równa się z olejkiem rycynowym. Polecam go tak samo jak naftę

Wracając do nafty to po dwóch miesiącach zauważyłam naprawdę ogromne efekty - włosy są mocniejsze, pięknie lśnią, wypada ich naprawdę mało, końcówki się nie rozdwajają, łupieżu brak i nie pojawia się wcale, w dodatku włosy rosną jak szalone a w miejscach gdzie mam przerzedzenia zaczynają mi wyrastać nowe włoski, są na całej głowie I to dzięki nafcie bo nie używam żadnych innych preparatów na porost czy odżywienie włosów
    Zabójczy efekt. Nie spodziewałam się takich efektów po produkcie za 7 zł Dla mnie jest to KWC bez wahania i nafta zagości u mnie już na stałe.
    Kończę już drugie opakowanie. Pierwszą naftą była ta z witaminami A+E, druga z sokiem z pokrzywy a w kolejce czeka nafta z aloesem Wszystkie są tak samo skuteczne i działają

Naprawdę nie opłaca się kupować masek i wcierek dostępnych w drogeriach. Niektóre kosztują dużo, są mało wydajne i nie zawsze działają. Uważam, że stosowanie nafty z żółtkiem i olejkiem rycynowym w zupełności wystarczy. Trzeba tylko stosować systematycznie i być cierpliwym a na pewno po dwóch/trzech miesiącach dostrzeżecie efekty.

Polecam bez zastanowienia. Mój KWC! <3Używam tego produktu od: trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: dwa całe

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić morven009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Nafta jest tania i wydajna. Ja stosuję ją na noc dzięki czemu całkowicie się wchłania we włosy i nie ma problemu z jej zmyciem rano. Po niej włosy są błyszczące, gładkie, miękkie i puszyste. Moim zdaniem nafta kosmetyczna jest lepsza od wielu drogich odżywek i maseczek do włosów, dlatego polecam ja każdemu.

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo, mój nr 1!
  • Naftę zaczęłam stosować odkąd po nieudanej wizycie u fryzjera zaczęłam szukać pomocy przy zapuszczaniu włosów. Kupiłam ją razem z innymi kosmetykami i jestem bardzo zadowolona z jej działania.

Zacznę od plusów:
    +cena, 7 zł to mało za taka jakość, biorąc też pod uwagę że naftę używam przez ok. 3 miesiące i jeszcze zostało mi ok. 1/6 buteleczki
    +dostępność
    +wspomaga zapuszczanie włosów, nawet moja babcia mówi że kiedyś kobiety gdy zapuszczały włosy sięgały po naftę
    +można ją używać na wiele sposobów, stosując tak jak w opisie na opakowaniu, robiąc sobie maski, dodawając do szamponów etc. jak kto lubi
    +poprawia kondycję włosów
    +nadaje włosom miękkość, sprawia że się nie puszą
    +jest łatwa do zmycia, w przeciwieństwie do innych rodzajów nafty z tej firmy

Ogółem jest baardzo z niej zadowolona, nie dostrzegłam żadnych minusów, polecam każdemu!

Chcesz pochwalić xcatwomanx za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • KWC
  • Stan moich włosów był tragiczny - przepalone headlinsem, słabe, suche końce, przy skórze przetłuszczające, mimo tego, że do długich nie należały. W ciąży zaczęły dodatkowo masakrycznie wypadać. Widać nie należę do kobiet, którym włosy w ciąży się wzmacniają. Po używaniu profesjonalnych szamponów i odżywek stan był ciągle ten sam - marny. Stwierdziłam, że dość wydawania niebotycznych sum, kupuję naftę. Właśnie skończyłam pierwszą butelkę a efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania!!
    Włosy przestały wypadać! Końcówki są nawilżone, nie muszę już myć głowy codziennie - spokojnie wystarcza co drugi dzień.
    Ta nafta to lekarstwo na zniszczone i wypadające włosy!
    Zmywa się łatwo (zawsze myję dwa razy, zazwyczaj jakimś ziołowym szamponem).
    Raz w tygodniu stosuję maseczkę z żółtkiem wg opisu z butelki, pozostałe 2 razy przed myciem. Niekoniecznie jest to zalecane 10 min, zazwyczaj zapominam i dopiero po godzinie myję głowę. Nafta jednak nie uczula jeśli stosuje się ją z umiarem. Raz zbyt obficie polałam skórę głowy a efektem było koszmarne pieczenie. Chciałam przedobrzyć - zupełnie niepotrzebnie. Przy wcieraniu w skórę głowy i nałożeniu na długość włosa normalnej ilości nie ma żadnego dyskomfortu.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, obecnie 2

Chcesz pochwalić ilag za czytelną i pomocną recenzję?
  • b.dobra
  • niedrogi i dobry sposob na nawilzenie wlosow!
    plusy:
    -nawilza wlosy
    -dobrze sie go naklada
    -trzeba na to tylko 10 min!
    minusy:
    -lekko przyciemnilo mi wlosy

polecam,nie wiem czy mi sie bardziej przetluszczaly wlosy czy nie bo pewnie i tak by mi sie nazajutrz przetluscily

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić iza5954 za czytelną i pomocną recenzję?
  • o niebo lepsza niz Kosmed
  • Używalam wcześniej nafty firmy Kosmed ale juz po pierwszym zastosowaniu widze, że nafta firmy Anna jest o niebo lepsza. Do tego czuć naftą wiec wiem co nakladam na glowe. Jest tłusta ale taka wlasnie ma byc. Juz nie wroće do Kosmedu! Polecam Anie! ...acha....poza tym pewnego zimniejszego dnia wracając z zakupów spostrzegłam,ze nafta firmy Kosmed na dole troche zamarzla!!!! normlanie nie powinno to miec miejsca przeciez nafta jest ciezka i tłusta wiec samo za siebie mówi....

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić martha4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla zniszczonych włosów
  • Wcześniej miałam naftę z wit.A+E i w gruncie rzeczy byłam z niej zadowolona. Jednak gdy mi się skończyła, jak to ja, zapragnęłam odmiany A że w aptece mieli tylko naftę z sokiem z pokrzywy i olejem rycynowym stwierdziłam że wybiorę pokrzywę, a co

Efekty są porównywalne jak po nafcie z wit. A i E, ten rodzaj nafty ma jednak mniej gryzący zapach. Dalej jest charakterystyczny dla tego typu produktów, jednak czuć że został złagodzony jakąś ziołową wonią.

Co mnie bardzo zdziwiło, ta nafta jest zdecydowanie delikatniejsza dla skóry głowy-po poprzedniej nieraz czułam pieczenie, swędzenie...a tu nic! W dodatku zmieniłam szampon, i o dziwo nie pojawił się łupież, a jak do tej pory przygody tego typu pojawiały się za każdym razem gdy tylko odważyłam się umyć kosmyki innym szamponem.

Po umyciu włosy są zauważalnie bardziej nawilżone, wizualnie rzeczywiście wydaje się że jest ich więcej. Jednak u mnie bez prostownicy ani rusz(pozostałości po trwałej), więc efekt po prostowaniu i tak jest taki jak zawsze-przylizane, ale za to gładkie włoski

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując naftę regularnie, i przez długi okres czasu-ja przekonałam się o zbawiennym działaniu nafty po ok. 1.5 miesiąca stosowania, średnio 3 razy w tygodniu. Przede wszystkim poprawia się ogólna kondycja włosów-dużo bardziej nawilżone, wypadanie zmniejszyło się o jakieś 70%, włoski po umyciu sypkie, puszyste...no marzenie I, co mnie bardzo zdziwiło-końcówki zaczęły się scalać, wcześniej były tak popalone że fryzjer wydawał mi się jedynym rozwiązaniem, a tu takie zaskoczenie

To prawda że zmywanie może przysporzyć trudności, ale zapewniam że warto. Ręczę za to własną czupryną Wydajność?Ja mam cieniowane włosy sporo za łopatki, niemal po pas-buteleczka nafty wystarcza mi na tydzień-półtora, a pokrywam włosy od skóry głowy po same końce, ok.3-4 razy na tydzień. Podsumowując, na naprawdę długie włosy wystarcza na jakieś 5 zastosowań.

Polecam, świetny produkt za grosze. W przypadku pielęgnacji twarzy należy unikać pochodnych ropy naftowej(jak parafina, zawarta tu w składzie), jednak włosy mają zupełnie inną teksturę niż skóra, i taka niepozorna nafta daje im porządnego kopa

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Diamante89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Naftę kosmetyczną poleciła mi fryzjerka za co jestem jej bardzo wdzięczna
    Panaceum na wypadające włosy,na suche,na totalnie zniszczone włosy po ciąży - są teraz miękkie, lśniące, ładne, byłam bardzo mile zaskoczona !

Dotychczas moje włosy po umyciu puszyły się, plątały i ogólnie były trudne do ułożenia.
    Teraz są proste, nie elektryzują się i lepiej układają.
    Jedna taka uwaga : najlepiej zmywa się naftę zwykłym tanim szamponem ziołowym za parę złotych z kiosku
    W żadnym wypadku nie zmywajcie szamponami z silikonem typu L'oreal,Garnier,Syoss i tym podobne,bo będzie efekt tragiczny

Cena szokująco niska, na zapach nie mam prawa się uskarżać bo byłoby to niepoważne z mojej strony

Ilość zużytych opakowań: jedno do końca

Chcesz pochwalić kliwias za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratunek dla włosów
  • Jednak nafta zdecydowanie poprawia kondycje włosów.
    Na początku przeraziły mnie komentarze, że jest trudno zmyć,brzydko pachnie etc.
    Ale ja zmyłam bardzo szybko zwykłym ziołowym szamponem polleny do tłustych włosów fakt że myłam dwa razy.

Efekt był już po pierwszym zastosowaniu.
    Moje włosy są nawilżone, miękkie, pięknie błyszczą i łatwiej się rozczesują. no i nareszcie przestały się elektryzować

Dowiedziałam się od farmaceutki, ze w czasie używania nafty wypadają włosy stare, osłabione, a pojawiają się nowe i znacznie mocniejsze.
    Nie wiem czy one gęstnieją, ale wiem jedno: włosy po nafcie stają się bardziej puszyste. Nafta nie przyspiesza mi przetłuszczania się włosów.
    A cena przyjazna

Ilość zużytych opakowań: dwie butelki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić madorel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak i jeszcze raz tak!!
  • Zachęcona opiniami wizażanek postanowiłam wypróbować to "cudo" Efekty przerosły moje oczekiwania!

Włosy stały się miękki i bardziej błyszczące.
    Mniej wypadają
    Rosną nowe widać małe włoski

naftę stosuję dwa razy w tygodniu, nakładam przed myciem głównie na skalp. Zmywam szamponem ziołowym, przeważnie muszę umyć włosy dwa razy.

No i ta cena! Naprawdę warto spróbować!

Chcesz pochwalić gabisun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mój typ
  • Nafta Anna z sokiem z pokrzywy była pierwszą używaną przeze mnie naftą i niestety dzięki niej przekonałam się, że tego typu specyfiki nie służą moim włosom.

- robiła mi na głowie siano,
    - jest trudna do aplikacji, wylewa się, ciężko rozsmarować ją na włosach,
    - bardzo trudno się zmywa (3-4 mycia, więcej szkody niż pożytku),

Zaleta jest tylko jedna: cena.

Może innym się przysłuży, mi zdecydowanie nie pomogła.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić slave_of_rock za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój must-have na półce.
  • Moja pierwsza nafta, jaką zakupiłam

Po pierwszym tygodniu używania nafty zauważyłam, że włosy miałam bardziej lśniące, sypkie, choć były u mnie drobne problemy z rozczesywaniem.
    Obecnie nie jestem w stanie stwierdzić jednoznacznie dokładnych rezultatów, ponieważ zaczęłam używać innych olei, masek domowych.

W każdym razie sądzę, że nafta przyczyniła się na pewno do jednego - wzmocniła mi włosy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić tatty za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla ropy
  • Nafta nigdy mi nie służyła - efektem użycia były posklejane i obciążone włosy. Zero skrętu, brak wigoru. Postanowiłam jednak zaryzykować.

Cóż - pamięć miałam doskonałą, ale to, co na głowie trudno było nazwać doskonałym. Próbowałam w różnych zestawieniach - efekt ten sam.

Należę widać do tych nielicznych, którym nafta nie służy wcale.
    Wpisuję swoją opinię, by pokazać innym, że to się zdarza. Podobnie reaguję na parafinę i wazelinę nałożone na włosy. Jedynie glikol się spisuje.

Używam tego produktu od: używałam kilka myć z rzędu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe - oddałam

Chcesz pochwalić Eloe77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Kupiłam ją tylko dlatego, że po rozjaśniaczu wyszly mi strasznie żółte wlosy, a moja kolezanka powiedziala, że jak ona trzymala nafte dłużej na włosach to jej troche ściemnialy, więc postanowilam wypróbowac to na sobie. I faktycznie zadziałało, teraz mam ładne wlosy

Czy odzywia trudno mi powiedzieć, stosowałam latem, włosy były ciagle narazone na słońce, słona wodę plus byly rozjaśniane, prostowane, suszone i poddawane milionom wyniszczających zabiegów. Jednak do tej pory je mam, więc chyba pomogla ;P

Daje 4 gwiazdzki za uratowanie koloru

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić efimana za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia...
  • nie wiem, jak ocenić ten kosmetyk. trochę nawilża i nabłyszcza, ale nie jest to efekt spektakularny, nie wiedzę także regeneracji, czy ten dużego odżywienia włosów. nie zapobiega też wypadaniu. bardzo ciężko się zmywa-potrzeba min. 3 mycia szamponem. stosowałam w pojedynkę jak również w połączeniu z olejkiem rycynowym, żółtkiem, różnymi maskami. nakładałam na same końcówki, czasem też na skórę głowy. za każdym razem efekt nie powala. to mój drugi i już zapewne ostatni eksperyment z naftą.w dodaku podrażnia moją wrażliwą skórę głowy.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić moniczka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna odżywka
  • Dość dawno używałam nafty, potem wypróbowywałam inne odżywki, teraz znów stosuję naftę. Moje zdanie jest takie: nafta, mimo iż śmierdzi, jest tania, czasami piecze przy używaniu i nie reklamowana w pismach dla kobiet, to zdecydowanie najlepsza odżywka do włosów.
    Plusy:
    + włosy są sypkie i świeże
    + wolniej się przetłuszczają
    + doskonale się układają
    + są zdrowe i lśniące
    + efekt pięknych włosów utrzymuje się bardzo długo, nie tak jak w przypadku innych odżywek

W dodatku nafta okazała się zbawienna na moje problemy ze skórą głowy. Zawsze miałam problemy z podrażnioną skórą, łupieżem itp. Po kilku zastosowaniach nafty wszystko wróciło do normy.
    W tej chwili używam akurat nafty z sokiem pokrzywowym, ale cała seria Anny jest godna polecenia.Używam tego produktu od: dawna z przerwą na wypróbowanie innych specyfików
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kot genetyczny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej na TAK!
  • Muszę napisać o tym kosmetyku, ponieważ zadziwił mnie totalnie i to w bardzo miły sposób, a dlaczego?
    Sytuacja na moich włosach przed zastosowaniem tej nafty była mówiąc krótko-tragiczna. Ale co się dziwić, farbuję włosy co kilka miesięcy, codziennie używam suszarki, prostownicy lub lokówki. W efekcie moje włosy były sianowate, połamane i suche. I powiem szczerze, że żaden kosmetych nie mógł temy zaradzić. Używałam nawet chwalonej przez wiele kobiet odżywki Wax, ale na mnie nie podziałała. Dlatego też prawie zupełnie zwątpiłam, że coś jeszcze może pomóc moim włosom. Jednak jestem bardzo wyczulona na wygląd moich włosów i bardzo chciałam, żeby były takie piękne jak kiedyś, gdy jeszcze ich nie niszczyłam. Toteż postanowiłam kupić tą właśnie naftę, bo przecież co mi szkodzi spróbować ponownie, a nuż się uda. Jednak wątpiłam, że taki kosmetyk za nie całe 10 zł poradzi sobie z takimi strąkami, zwłaszcza, że o wiele droższe produkty wymiękały. Noi zdziwiłam się totalnie! Po użyciu nafty włosy wyglądają na zdrowe, odżywione, są lśniące, miękkie w dotyku, rewelacja. I zauważyłam taką zmianę już po 1 użyciu, naprawdę. Nie muszę ich prostować, żeby jako tako wyglądały, nie potrzebują tego ani suszarki, ani innych odżywek. Mam nadzieję, że stan moich włosów jeszcze się poprawi, bo jeszcze do ideału troche im brakuje. I dodam jeszcze, że ja nakładam na głowę 3 łyżeczki nafty zmieszane z żółtkiem 10min przed myciem głowy. Polecam, chociaż na każdego działa inny kosmetyk, tak jak na mnie nie zadziałał Wax. Jednak myślę, że warto wypróbować, jeśli ktoś ma problemy z włosami.
    Jedyny minus to taki, że wypadają mi włosy po niej, ale może to być spowodowane innymi czynnikami.
    Pozdrawiam wszystkie panie

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: poł buteleczki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aszkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomogła zdecydowanie, chociaż jeszcze moje włosy nie są w idealnym stanie. Użyłam jej dopiero kilka razy i zauważylam:

+ trochę bardziej i ładniej falują sie po niej włosy,
    + są nawilżone
    + błyszczące
    + nie są sianowate

jedyny minus (ale może za krótko używam?):
    - nie pomaga na przetłuszczające się włosy.

kupię kolejną buteleczkę jak skończę tę, ale może już nie z pokrzywą.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić Kuskus89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie...
  • Właśnie zużyłam jedną butelkę, no i myślałam, że będzie lepiej, jest lekka poprawa, ale nie aż taka jakiej się spodziewałam.Ciężko się zmywa, konieczne jest umycie włosów dwa razy i konieczne jest użycie odżywki, gdyż bez niej włosy wydają się być z byt suche. Sądziłam, że nafta pomoże mi nawilżyć wysuszone włosy po ich rozjaśnianiu, niestety w moim przypadku się nie sprawdziła.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić ewkaw1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna!
  • Cała seria Anna Nafta kosmetyczna jest rewelacyjna.
    Jednak nafta z sokiem z pokrzywy zaskoczyła mnie działaniem. Efekt jest już po pierwszym zastosowaniu.
    Naftę należy nałożyć na całą długość włosów, a po 10-15 minutach umyć je jak zwykle. Żeby dobrze zmyć ją z włosów, potrzeba wykonać tę czynność przynajmniej 2 razy. Jej zapach może nie należy do najprzyjemniejszych, ale jeżeli ktoś miał kiedyś okzję powąchać nieoczyszczoną ropę naftową, ten doceni nieporównywalnie delikatny zapach tej nafty
    Oczywiście nie zwalnia nas ona z używania odżywki po każdym myciu.
    Efekty nafty:
    - włosy są lśniące
    - niezwykle gładkie
    - miękkie, miłe w dotyku
    - wyraźnie nawilżone
    - lekkie
    - nie puszą się
    - efekt utrzymuje się dość długo
    - przy dłuższym stosowaniu można zauważyć polepszenie kondycji włosów

Ostrzegam raz jeszcze - trzeba ją dokładnie zmyć, bo inaczej tłuste strąki na głowie gwarantowane.

To jest naprawdę KWC! Polecam wypróbować

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Maggie93 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij