Manhattan, Cover Stick

Powiększ Manhattan, Cover Stick

Zgłaszająca osoba: Benita

Korektor ładnie maskuje, działa antybakteryjnie. Kupiłam kolor nr 4 i bardzo ładnie stapia się z moją jasną skórą, chociaż sztyft wygląda na ciemny.

Cena: 23zł

• pomocny, ale nie na długo
  • Plusy:
    - Dobrze kryje zaczerwienienie
    - Wygodne opakowanie

Minusy:
    - cena
    - widać na twarzy

Nie używałam za długo, wiec nie dostrzegłam więcej zalet, ani wad..

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku, ale za drogi
  • Nie wiem skąd aż tak niske oceny, chociaż muszę przyznać że nie miałabym zastrzeżeń dopiero gdyby był o połowę tańszy.
    Fajne kolory, wtapiające się w skórę, pod utrwaleniu pudrem daje radę przez większość część dnia. Na jakieś większe problemy z cerą jest nieodpowiedni, ale żeby zakryć cienie pod oczami - czemu nie.
    Raczej go ponownie nie kupię, poszukam czegoś lepszego w takiej cenie.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 (różne kolory)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marvela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezly
  • Posiadam raczej sucha cere, bez wiekszych niedoskonalosci, jedynie przed okresem jakies male niespodzianki, i lekkie cienie pod oczami. Ten korektor kupilam przypadkiem, odcien naturelle. Konsystencja jest lekko tlustawa ale dla mojej suchej skory w sam raz, trzyma sie calkiem niezle, maskuje dobrze i jest bardzo wydajny. Minus za nieporeczne, jak dla mnie opakowanie. Polecam osobom bez wiekszych problemow skornych.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić marles86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Posiadam kolor 01 - naturelle.
    Korektor maskuje średnio. Radzi sobie z małymi krostkami i niewielkimi cieniami pod oczami, ale przy większych problemach odpada.
    Jest też bardzo tłusty i po nałożeniu go na twarz trzeba pokryć ją pudrem, bo inaczej wygląda bardzo sztucznie, nie dopasowuje się do jej koloru.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić esceflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Mam bardzo problematyczną cerę. Wiele krostek, trądzik, przebarwienia, cienie pod oczami.
    Radzi sobie średnio. Gdy krostki, zmiany kolorystyczne nie się zbyt duże sprawdza się naprawdę bardzo dobrze, jednak na większe zmiany skórne zdecydowanie się nie nadaje. Nie ukrywa też cieni pod oczami.

Wątpię, abym kupiła go kolejny raz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xxsecretx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie nic nie zakrywa.
  • Skończył mi się korektor, więc szukając nowego natrafiłam na ten w Rossmanie. Żałuję, że wydałam na niego pieniądze. Mam cerę dosyć problematyczną, zawsze są do zakrycia jakieś krostki.
    Jedyny plus jaki znalazłam to ładne i poręczne opakowanie. Gdy nie mamy się czym pomalować może być, ale to nie jest to.
    Za to minusy:
    - cena, za drogi na taki bubel,
    - prawie wcale nie kryje,
    - odcienie sa dziwne, mam 02, na twarzy jest jakiś jaśniejszy niż normalnie,
    - zbiera się dużo zanieczyszczeń i paprochów.

Jest wydajny, ale dla mnie to minus bo staram się go wykończyć, nie lubię wyrzucać kosmetyków. Nie mogę się doczekać aż go skończę i kupię nowy, który zakryje moje wypryski.

Używam tego produktu od: paru miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

Chcesz pochwalić ilooveyou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalnie na nie
  • Miałam już poprzednio korektor w sztyfcie i spisał się genialnie, nie był za miękki ani za twardy. A ten totalna porażka. Na skórze wydaje się tępy, nakładany palcem nic nie zakrywa, wklepywany także nie działa. Kolory są dziwne, na moją bardzo jasną karnację pasuje 3 która w opakowaniu jest bardzo jasna. Żałuję że wydałam na niego te 10 zł, bo po prostu nie zakrywa nic, a pod oczy jest zbyt ciężki i wchodzi w zmarszczki.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie maskuje cieni pod oczami
  • Spodobał mi sie ten korektor ze wzgledu na opakowanie i kolor wybralam najciemniejszy numer bo wcale taki ciemny nie jest.
    -Niestety korektor jest bardzo tłusty
    -nie maskuje cieni pod oczami
    -nie jest trwaly

+opakowanie
    +lubie go za jego aplikacje łatwa moge go wziasc wszedzie ze soba bo zastepuje mi podklad

Jednak niestety mimo tych plusów nie kupie go ponownie bo nie spelnia najzwazniejszego zadania jakim jest krycie niedoskonalosci.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy korektor jaki kiedykolwiek miałam
  • czytając opinie na temat tego korektora zastanawiam się, czy przypadkiem nie trafiłam na jakiś feralny egzemplarz? w każdym razie, kupiła go sobie moja mama, a ponieważ zupełnie jej nie odpowiadał, oddała mnie. nie spodziewałam się raczej cudów, ale ten korektor przeszedł wszelkie moje oczekiwania i wygrał w kategorii "kosmetyk do chrzanu". po pierwsze, kolor jest ohydny. po drugie, praktycznie nie daje się nałożyć na twarz. kiedy już z wielkim trudem uda się go rozsmarować, jest widoczny z odległosci kilometra. na pewno już nigdy go nie kupie, prawdopodobnie nawet nie zużyje go do końca.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pannamonroe za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężki
  • Mam w odcieniu "2 sable", troszkę jaśniejszy od mojej cery,ale i tak podkład na niego szedł

+opakowanie
    +kolory naturalniejsze,nie wpadające w róż czy w pomarańcz ,bardziej w żółtawej tonacji;

+długo się utrzymuje na skórze;

+krycie średnie,nawet moje sine cienie pod oczami tak w miarę kryje ;

-ciężki,tłustawy, po nałożeniu go czuje lepkość w miejscach,w których go nałożyłam

-nie zbyt wtapia się w cerę, odcina się trochę pod podkładem;

Korektora używam raz z czasu (pod oczy codziennie).Męką dla mnie byłoby używać go codziennie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc-czasami

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie lubię go
  • +dobre opakowanie
    +kolor w porządku
    +nieźle kryje
    +nie schodzi w wodzie

-jest bardzo ciężki, nie polecałabym do cery tłustej, ponieważ korektor dosłownie zapycha dostęp powietrza
    -nie wiem czy ktoś inny zauważył taki problem ale mój jest tak miękki, że dosłownie złamał mi się wpół
    -okropny, duszący zapach
    -w związku z tym, że jest niemiłosiernie ciężki makijaż po prostu spływa mi z twarzy

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić metalowaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry.
  • Odcień - SABLE.

Zalety ;
    - Cena.
    - Wydajność. Przez pewien czas używałam codziennie - zużycie nieznaczne.
    - Odcień. Przed kupnem wydawał się ciemny. Na twarzy daje naturalny odcień, ładnie stapia się ze skórą. Nie odcina się kolorystycznie od podkładu czy twarzy bez makijażu.
    - Opakowanie trwałe, porządne, utrzymane w miłej dla oka kolorystyce.
    - Długo się utrzymuje.
    - Nie schodzi ani nie ściera się szybko.
    - Pomaga w zmianach trądzikowych, nie tylko tuszuje ale i zalecza problem.
    - Radzi sobie z cieniami pod oczami. Nałożony w małej ilości ładnie je maskuje, nie podkreślając przy tym zmarszczek mimicznych.

Wady ;
    - Dostępność.
    - Mała gama kolorystyczna.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Widzę same plusy:

+dobrze kryje
    +bardzo jasny odcień - jeden z niewielu, który nie jest ciemniejszy od mojej skóry
    +przypudrowany długo się trzyma
    +bardzo wydajny

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić krysztalowa_roza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faworyt
  • Mój ukochany korektor od dobrych 10 lat! Kiedyś dawno, dawno temu dobrała mi go moja kosmetyczka i od tamtej pory praktycznie się z nim nie rozstaję. Używam 1 naturelle, gdyż mam niestety problem z cieniami pod oczami i każdy ciemniejszy odcień korektora, nie dałby rady ich rozjaśnić ani wyretuszować. Dobrze maskuje te nieszczęsne cienie (choć mógłby lepiej ale to chyba niedościgniony ideał, któremu żaden korektor nie sprosta.

Ilość zużytych opakowań: z 5 - 6

Chcesz pochwalić agusinska11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WTF?!
  • Ten korektor to jest jakiś żart!
    - drogi jak na takie badziewie
    - słabo kryje
    - słabo się trzyma
    - mimo dobrze dobranego odcienia odznacza sie pod pudrem, robi jakieś smugi
    Plusów brak.
    Miałam wiele korektorów, z wyższej i niższej półki ale jeszcze nie spotkałam takiego czegoś..
    ODRADZAM ZAKUP.

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić MidnightPoison za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie...
  • Kupiłam go zachecona działaniem antybakteryjnym..kosztował nie mało bo ok 19 zl.Jak dla mnie najgorszy jaki miałam.Bardzo słabo kryje i maskuje krostki.Nie stapia sie wogole ze skora i ogolnie po 2 godzinach znika z twarzy.

Używam tego produktu od: kliku miesiacy i konca nie widac
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

Chcesz pochwalić karolinka123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • korektor ogólnie dobry - dobrze maskuje niedoskonałości, chociaź jak napisała koleżanka, z ropniakami przegrywa. Jak dla mnie pod oczy się nie nadaje - ze względu na konsystencję i kolor (mam naturalny, który fajnie kryje różne niespodzainki, ale pod oczy za ciemny) plus za to, że jest antybakteryjny. Pewnie są lepsze, ale za tę cenę ten jest ok.

Używam tego produktu od: kilku dobrych miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trkcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chiquititaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • kosmetyk. Najczęściej używam go pod podkład kryjący,więc tylko tonuję problemy. Delikatnie wklepuję go też pod oczy.
    Nie jest zły do mniejszych wyprysków,natomiast z ropniakami nie daje sobie rady.
    Na mniejsze problemy w sam raz

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zlinek za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak,
  • Korektor przeciętny, kupiony przypadkowo gdy nie chciało mi się specjalnie latać za korektorem Bella. Kolejny raz się przekonałam, że lepiej za nim pochodzić, niż kupić inny i żałować, że się go kupiło
    Nie przypadł mi do gustu. Wygodniejszy w użyciu byłby, gdyby sztyft był cieńszy, a nie grubości szminki Ze skórą słabo się stapia, cena ok, wydajny bardzo! Starczył mi na jakieś chyba nawet niecałe 4 miesiące, a niestety dość dużo mam do zatuszowania.

Używam tego produktu od: 2-4 miesięcy

Chcesz pochwalić elle17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię go
  • Jestem zdumiona, że ten korektor ma dość niepochlebne recenzje. Używam go już niemal od 10 lat Stosuję odcień Sable, mimo, że wydaje się ciemniejszy w opakowaniu, jest idealny pod oczy i na niedoskonałości. Nie zbiera się w nieestetyczne grudki na twarzy, nie zmienia koloru podczas noszenia. Jest wydajny, ma dobrą konsystencję. Czasem tylko trochę ściera się, ale możliwe, że to wina podkładu (razem znikają

Używam tego produktu od: ok 9 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 - 4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jolla11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezly
  • uzywam tego korektora od kilku ladnych lat i generalnie sprawdza sie w wiekszosci przypadkow, mam kolor vanilia, i jak na mnie bladziocha to kolorek jest ok, kryje niezle ale moglby lepiej, jak juz napisalam nie jest zly, na kolana nie powala, wiec na pewno poszukam czegos lepszego

Używam tego produktu od:3lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić .:Mala:. za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Mam bardzo jasna karnację, i ten jako jeden z niewielu korektorów miał odpowiedni odcień, który nie ciemnieje w ciągu dnia. Tutaj zalet właściwe się kończą. Korektor jest raczej nietrwały, słabo kryje, jakoś dziwnie się błyszczy na skórze i wyraźnie odznacza od reszty twarzy. Do podkreślania cieni pod oczami tez raczej sie nie nadaje bo potrafi zbierać się w załamaniach skóry. Na razie leży awaryjnie, ale więcej nie kupię.

Chcesz pochwalić cinnamon za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • w maju zesz?ego roku postanowi?am zerwa? z podk?adami na lato, ?eby si? opali? i w ogóle. a poniewaz mam nie male problemy z cera, musze miec jednak co?, co przykryje defekty . poszlam do drogerii w poszukiwaniu korektora. w koncu pani sprzedawczyni polecila mi antybakteryjny cover stick manhattanu. mam jasn? skór?, wi?c bylam w szoku, gdy zapronowala mi kolor toffee. jak sie okazalo, po nalozeniu na skore jest o wiele jasniejszy - w sam raz dla mnie. na obozie, podczas letnich imprez i wypadow byl niezastapiony. dzi? kupilam vanille i kolor praktycznie niczym sie nie rozni.

U?ywam tego produktu od: roku
    Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1, dzis zakupilam 2 ;D

Chcesz pochwalić Blair16 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Dobry znajomy
  • To był mój pierwszy korektor i byłam zachwycona! Zimą kiedy moja skóra robi się bledsza, odcień Naturelle bardzo mi pasował! Teraz znalazłam Maybelline Ever fresh i troszkę lepszy jest, ale ten również polecam! Jest trwały i ładnie stapia się ze skóra! Fajny!

Używam tego produktu od:2 lat
    Ilość zużytych opakowań:2 całe

Chcesz pochwalić Mutya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Używam koloru naturelle 1. Mam jasną karnację i czasami trudno mi jest dobrac odpowiedni kolor, aby ładnie się komponował z moją cerą. Ten korektor i odcień jest idealny Dobrze kryje moje niedoskonałości. Nie wiem jak sprawuje się z cieniami pod oczami (na szczęście nie mam ich zbyt widocznych ), ale jeśli chodzi o wykończenie makijażu to daję ****. Myślę, że warto spróbowac. Nie jest to drogi kosmetyk, ale jakże potrzebny wielu kobietkom

Używam tego produktu od:1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 90% pierwszego

Chcesz pochwalić Felicitaz za czytelną i pomocną recenzję?