Manhattan, Cover Stick

Powiększ Manhattan, Cover Stick

Zgłaszająca osoba: Benita
Korektor ładnie maskuje, działa antybakteryjnie. Kupiłam kolor nr 4 i bardzo ładnie stapia się z moją jasną skórą, chociaż sztyft wygląda na ciemny.

Cena: 23zł

• Świetny korektor na drobne niedoskonałości
  • to zaczynajmy ;p ja posiadam korektor w kolorze nr.3 Beige, zwaracam uwagę że jest to korektor który nie pokryje jakis większych niedoskonałości, ale na te dorbne jest wręcz idealny. Ja nakładam go pod podkład, ponieważ nakładając go na podkład, za bardzo świecą mi się miejsca na które go nałożyłam.
    przejdzmy do zalet:
    *trwały,ale tylko po nałożeniu pod podkład.
    *zakrywa małe niedoskonałości, czyli popękane naczynka, czy drobne podrażnienia, zaczerwienienia,
    *kolor, który dopasowuje się do cery,
    * nie uwidacznia suchych skórek,
    *dostępność ( w każdym rossmannie)
    * bardzo fajna konsystencja ułatwiająca aplikacje,

wady:
    *cena, która jest troszkę zawyżona,

oprócz ceny jest to produkt naprawde godny polecenia )) ze względu na cenę nie iwem czy kupię go ponownie ale na pewno nie żałuję wydanych pieniędzy.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić tosia12332 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Mój ulubuony korektor na niedoskonałości.
    Plusy:
    + duża paleta kolorów.. i idealny dla mnie megajasny odcień
    + ładnie kryje
    + długo się utrzymuje (po przygryciu go podkładem i pudrem wytrzyma caaaały dzień)

Minusy:
    -jeśli już mam się doczepić... to cena

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić malfffinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomocny, ale nie na długo
  • Plusy:
    - Dobrze kryje zaczerwienienie
    - Wygodne opakowanie

Minusy:
    - cena
    - widać na twarzy

Nie używałam za długo, wiec nie dostrzegłam więcej zalet, ani wad..

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Chcesz pochwalić nataliaaaa124 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku, ale za drogi
  • Nie wiem skąd aż tak niske oceny, chociaż muszę przyznać że nie miałabym zastrzeżeń dopiero gdyby był o połowę tańszy.
    Fajne kolory, wtapiające się w skórę, pod utrwaleniu pudrem daje radę przez większość część dnia. Na jakieś większe problemy z cerą jest nieodpowiedni, ale żeby zakryć cienie pod oczami - czemu nie.
    Raczej go ponownie nie kupię, poszukam czegoś lepszego w takiej cenie.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 (różne kolory)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marvela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezly
  • Posiadam raczej sucha cere, bez wiekszych niedoskonalosci, jedynie przed okresem jakies male niespodzianki, i lekkie cienie pod oczami. Ten korektor kupilam przypadkiem, odcien naturelle. Konsystencja jest lekko tlustawa ale dla mojej suchej skory w sam raz, trzyma sie calkiem niezle, maskuje dobrze i jest bardzo wydajny. Minus za nieporeczne, jak dla mnie opakowanie. Polecam osobom bez wiekszych problemow skornych.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić marles86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie
  • Posiadam kolor 01 - naturelle.
    Korektor maskuje średnio. Radzi sobie z małymi krostkami i niewielkimi cieniami pod oczami, ale przy większych problemach odpada.
    Jest też bardzo tłusty i po nałożeniu go na twarz trzeba pokryć ją pudrem, bo inaczej wygląda bardzo sztucznie, nie dopasowuje się do jej koloru.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić esceflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Mam bardzo problematyczną cerę. Wiele krostek, trądzik, przebarwienia, cienie pod oczami.
    Radzi sobie średnio. Gdy krostki, zmiany kolorystyczne nie się zbyt duże sprawdza się naprawdę bardzo dobrze, jednak na większe zmiany skórne zdecydowanie się nie nadaje. Nie ukrywa też cieni pod oczami.

Wątpię, abym kupiła go kolejny raz.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xxsecretx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie nic nie zakrywa.
  • Skończył mi się korektor, więc szukając nowego natrafiłam na ten w Rossmanie. Żałuję, że wydałam na niego pieniądze. Mam cerę dosyć problematyczną, zawsze są do zakrycia jakieś krostki.
    Jedyny plus jaki znalazłam to ładne i poręczne opakowanie. Gdy nie mamy się czym pomalować może być, ale to nie jest to.
    Za to minusy:
    - cena, za drogi na taki bubel,
    - prawie wcale nie kryje,
    - odcienie sa dziwne, mam 02, na twarzy jest jakiś jaśniejszy niż normalnie,
    - zbiera się dużo zanieczyszczeń i paprochów.

Jest wydajny, ale dla mnie to minus bo staram się go wykończyć, nie lubię wyrzucać kosmetyków. Nie mogę się doczekać aż go skończę i kupię nowy, który zakryje moje wypryski.

Używam tego produktu od: paru miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

Chcesz pochwalić ilooveyou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalnie na nie
  • Miałam już poprzednio korektor w sztyfcie i spisał się genialnie, nie był za miękki ani za twardy. A ten totalna porażka. Na skórze wydaje się tępy, nakładany palcem nic nie zakrywa, wklepywany także nie działa. Kolory są dziwne, na moją bardzo jasną karnację pasuje 3 która w opakowaniu jest bardzo jasna. Żałuję że wydałam na niego te 10 zł, bo po prostu nie zakrywa nic, a pod oczy jest zbyt ciężki i wchodzi w zmarszczki.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie maskuje cieni pod oczami
  • Spodobał mi sie ten korektor ze wzgledu na opakowanie i kolor wybralam najciemniejszy numer bo wcale taki ciemny nie jest.
    -Niestety korektor jest bardzo tłusty
    -nie maskuje cieni pod oczami
    -nie jest trwaly

+opakowanie
    +lubie go za jego aplikacje łatwa moge go wziasc wszedzie ze soba bo zastepuje mi podklad

Jednak niestety mimo tych plusów nie kupie go ponownie bo nie spelnia najzwazniejszego zadania jakim jest krycie niedoskonalosci.Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić acotam za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij