Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Manhattan, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Korektor maskujący niedoskonałości oraz przebarwienia na twarzy, działa antybakteryjnie. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Formuła w sztyfcie.

antybakteryjne, kryjące
do twarzy

Nie do strefy T bo tam z trwałością kiepsko

Używam koloru nr 3 beige. Malutkie, poręczne i bardzo wydajne opakowanie w formie sztyftu które zajmuje bardzo mało miejsca idealne do każdej kosmetyczki w awaryjnych sytuacjach. Zabieram go zawsze ze sobą w podróż, jeśli muszę coś maskować, z reszta jak nawet nic nie muszę to i tak go mam ze sobą. Nie używałam pod oczy, tylko na drobne wypryski na twarzy lub by przykryć coś niechcianego. Robi to dobrze ale ze względu na to iż posiadam mieszaną cerę i coś co nim zakrywam w strefie T, to nie utrzymuje się za długo bo po prostu się ściera a nawet spływa. Także w tej kwestii jest średni. Jeśli chodzi o policzki, żuchwę czy szyję jest już lepiej. Ogólnie lubię go używać samoistnie na coś na oczyszczoną już twarz, wydaje mi się, że dobrze przysusza pojedyncze wypryski.

Aby go dobrze nałożyć na coś co chcę zakryć używam po prostu palca lub kosmetycznego patyczka. Smarowanie takim sztyftem po wykwitach skórnych raczej nie jest higieniczne ale można sobie z tym poradzić.

Zapach neutralny typowy dla tego rodzaju kosmetyków czyli korektora. Konsystencja na tyle miękka że dobrze się rozprowadza na skórze, ale na tyle twarda, że nie ma uczucia tępej formuły, także sama formuła nie jest tu ciężka ale dobrze się go nakłada. Ładnie wtapia się w skórę oraz bardzo dobrze współgra z podkładami.

ZALETY:
niska cena
malutkie, poręczne i wygodne opakowanie
bardzo wydajne opakowanie
bardzo dobrze współgra z podkładami
dobrze przysusza
neutralny zapach

WADY:
przy mieszanej cerze po zakryciu nim czegoś w strefie T, tuszuje tylko na chwilę bo ściera się i szybko spływa ze skóry

Przeciętniak

Mały, zgrabny i poręczny. Taki akurat do kieszonki, w torebce nie zajmuje wiele miejsca, więc można zawsze mieć go przy sobie w razie jakiejś "twarzowej awarii" :)

Korektor ma fajną konsystencję, jest miękki i dobrze się go nakłada. Zakrywa to co ma zakrywać, jednak nie jest jakiś mega super trwały. Zapach neutralny, nie śmierdzi. Powiedziałabym, że korektor nawet trochę wysusza skórę, więc idealnie sprawdzi się na wypryski, nakładam często na noc jak mi się pojawi na twarzy jakiś nieproszony gość ;-) Jeśli chodzi o wydajność, to jak dla mnie jest super.

Bez szału

Kupiłam ten korektor skuszona promocją. Używałam go do krycia drobnych krostek czy pieprzyków, jednak nie spełniał swoich funkcji. Przede wszystkim wysuszał mi skórę jeszcze bardziej, skóra w tamtych miejscach stawała się bardziej napięta i szorstka.
-z racji konsystencji dosyć twardej trudno się nakładał na twarz, może osobom z mniej suchą skórą bardziej przypadł do gustu ale nie dla mnie
- kolor może być, delikatnie wtapiał się w otoczenie
-cena korzystna

Korektor w sztyfcie Manhattan

Przeważnie używam korektorów w płynie więc dla odmiany pokusiłam się na ten gdyż akurat był w promocji. Opakowanie klasyczne bez udziwnień. Konsystencja matowej szminki ale nie jest to akurat minusem. Korektor ma dobre krycie, ładnie tuszuje wypryski i cienie pod oczami. Mam wrażenie że nawet wysusza wypryski i przyspiesza gojenie. Wygodny w użyciu. Nie wywołuje podrażnień. Doskonale tuszuje również przebarwienia. Współgra z podkładami i pudrami. Dobrze się sprawdzi w każdej damskiej kosmetyczce. Bardzo wydajny i trwały o neutralnym zapachu. Jestem na tak.

Super wysusza

Przestałam używać korektora na dzień, ale używam go na noc! Świetnie wysusza pojawiające się niedoskonałości, a przy tym je tuszuję. Na dzień odcień jest dla mnie za ciemny, za to jako kosmetyk wysuszający sprawdza się naprawdę świetnie.

fajny do poprawek w ciągu dnia

Kupiłam ten produkt zachęcona bardzo niską ceną ( ok 4zł). Zawsze mam przy sobie korektor w sztyfcie, aby poprawić ewentualne niedoskonałości, które wyskoczą mi w ciągu dnia lub do lekkiej korekty makijażu. Z takim przeznaczeniem go kupiłam i tak właśnie sprawdza mi się najlepiej. Ma dość gęstą kremową konsystencję, która bardzo szybko stapia się ze skórą zakrywając niedoskonałości czy przebarwienia. Utrzymuje się wiele godzin. Ma wygodne opakowanie. Jak dla mnie, przy używaniu go tylko od czasu do czasu, nie do codziennego makijażu sprawdza się bardzo dobrze.
Mam bardzo jasną cerę, wybrałam odcień 1 Naturelle i bardzo dobrze pasuje on do mojej karnacji.

Średni

Osobiście spotkałam się z lepszymi korektorami Manhattan nie jest zły dość ładnie kryje ma bogatą paletę odcieni można łatwo dobrać do koloru skóry.Ale zauważyłam że jeśli jest dłuższy czas otwarty strasznie twardnieje i ciężko się rozprowadza na skórze.Cena dość przyzwoita ale nie w każdej drogerii można go dostać .

Całkiem niezły

Lubię korektory w sztyfcie i przeważnie takie kupuję, ponieważ cenię sobie ich praktyczność i wygodę stosowania. Potrzebowałam korektora na już, bo akurat mój się skończył, wybór padł na ten. Kupiłam go w promocji za niecałe 6 zł, co tym bardziej mnie zdziwiło biorąc pod uwagę efekt jaki uzyskujemy. Posiadam odcień 2 Sable - początkowo obawiałam się, że będzie on za ciemny do mojej cery, jednak idealnie z nią współgra oraz z używanym przeze mnie podkładem. Jak na odcień drugi z kolei jest na prawdę jasny.

OPAKOWANIE

Korektor znajduje się kartonowym, czarnym kartoniku z logo marki oraz wypisanymi informacjami na temat produktu i składem. Pod kartonikiem kryje się natomiast właściwe opakowanie. Wykonano je z kremowego plastiku, bardzo trwałego i odpornego nawet na upadki czy noszenie w torebce, dodatkowo dzięki swojej prostej szacie graficznej nic się nie ściera i opakowanie wygląda bardzo estetycznie mimo noszenia w torebce (chyba każda z Nas zna ten ból kiedy na opakowaniu ścierają się napisy i wygląda ono jakby wołało o pomstę do nieba). Sztyft działa lekko i bez zarzutu.

KOREKTOR

Jak już wspomniałam oceniam odcień nr 2 Sable. Kolor jest dosyć jasny, dobrze stapia się ze skórą. Jego konsystencja jest gęsta, nieco kremowa (po nałożeniu efekt przypomina mi nieco kamulfaż w kremie z Catrice), wykończenie jest dosyć tłustawe, ale ja zawsze korektor przypudrowuję dzięki czemu zyskuje na trwałości a przy okazji pozbywam się tłustego efektu i rozmazywania podczas nakładania podkładu. Jeśli chodzi o zawartość pigmentów jest ona wysoka - korektor ma dobre krycie, dzięki czemu pozwala na ukrycie niedoskonałości, śladów po trądziku czy małych blizn. Z krycia jestem na prawdę zadowolona. Trwałość również jest dobra, korektor dobrze współgra z używanymi przeze mnie pdkładami, nie prześwituje, nie zbiera się w zmarszczkach, nie ciastkuje się. Korektora zawsze używam sporo, ale ten wydaje się mieć całkiem niezłą wydajność. Kupiłabym ponownie, ale ostatnio już nie widziałam go na półkach w R. (chyba likwidacja szafy), ale gdy znajdę kupię z pewnością. To dobry produkt za rozsądną cenę.

PLUSY
+ ładny, jasny kolor
+ dobrze współgra z innymi kosmetykami
+ bardzo dobrze kryje
+ ma trwałe i praktyczne opakowanie
+ dobra konsystencja
+ łatwość używania
+ dobra wydajność
+ korzystna cena

Póki co ideał!

Używam go od kilku miesięcy. Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania. Trzyma się dosyć długo, bardzo ładnie zakrywa. Używam odcienia 2 Sable i idealnie do mnie pasuje. Zawsze się boję, że kolor mi nie podpasuje, bo mam dosyć specyficzną cerę i nigdy nie wiadomo co będzie do mnie pasowało.

Całkiem niezły

Korektor kupiłam już jakiś czas temu. Mam odcień 1 naturelle. Używam bardzo jasnych podkładów i bałam się, że korektor będzie za ciemny, ale jakimś cudem nie jest widoczny pod podkładem, ładnie stapia się ze skórą.

Plusy:

- nie uczula
- dobrze zakrywa niedoskonałości
- długo się utrzymuje
- nie odznacza się użyty pod podkład z rimmela
- bardzo wydajny, stosowany często starczył mi na cały rok
- ma przyjemny zapach

Minusy:

- mały wybór odcieni

Nie ma tragedii :0

Korektor ładnie kryje, dobrze wtapia się w skórę i się utrzymuje. Jest to dość oszczędny produkt, gdyż korzystam z niego około roku i kończy mi się dopiero pierwsze opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Słabiutki

Produkt zakupiłam na szybkiego ze względu na to, że skończył mi się ulubiony korektor, a następnego dnia miałam wyjazd. Najjaśniejszy odcień nie jest wcale taki jasny i mam wrażenie, że oksyduje na mojej skórze. Słabo kryje, oraz nie utrzymuje się długo na mojej twarzy. Ma łatwo rozprowadzającą się konsystencję i przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 produktu