Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile, Rossmann

Powiększ Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile, Rossmann

Zgłaszająca osoba: Summer

Pilnik ze stroną grubo- i drobnoziarnistą. Delikatny dla skóry i dokładny. Prosty w użyciu. Strona gruboziarnista przeznaczona jest do usuwania silnych zrogowaceń, natomiast strona drobnoziarnista do wykończenia pedicure. Dzięki wodoodpornej szmerglowej powierzchni, pilnik można łatwo czyścić przy pomocy szczoteczki i ciepłej wody.

Cena: 3,49zł
/pa/

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Świetny
  • Od dłuższego czasu używałam metalowej tarki do stóp i nie byłam zadowolona. Niedawno kupiłam ten pilnik i uważam, że jest rewelacyjny. W przeciwieństwie do beznadziejnych metalowych tarek, tutaj nie ma mowy o paskudnie poharatanym naskórku, który zapewne odrasta jeszcze grubszy. Pięty są idealnie gładkie, ścieranie naskórka łagodne, ale bardzo skuteczne. Nie mam aż tak problematycznych stóp, zeby na przykład pękały mi pięty, jednak trudno mi było doprowadzić je do naprawdę idealnego stanu. Przy regularnym stosowaniu tego pilnika nie mam już z tym problemów.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tanie cudeńko
  • Odkąd nabyłam ten pilnik przestałam toczyć przegrane walki z pumeksami. Używam razem z tarką z tej samej serii i sprawuje się świetnie. Początkowo stosowałam sam pilnik, jednak idąc za ciosem dokupiłam tarkę i razem ten zestaw to strzał w 10 (tarkę stosuję raz na jakiś czas, pilnik częściej).

Nie wiem, czemu inne użytkowniczki czepiają się rączki - mnie się do tej pory nie złamała, mocno się nie wygina. Zresztą - nawet gdyby - nie oczekujmy ultra trwałości po produkcie za 5 zł.

Pół gwiazdki odejmuję za brak oznaczenia, która strona jest drobno-, a która gruboziarnista. Naprawdę, w trakcie używania, przekładania z ręki do ręki, obracania, zdarzyło mi się pogubić i nie byłam w stanie "wymacać", którą powinnam teraz ścierać.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy'
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi to co ma robić, ale łatwo się łamie.
  • Pilnika z Rossmana używałam do wygładzenia skóry po użyciu metalowej tarki. Usuwała naskórek bardzo dokładnie i wydajnie, ale mocno się wyginała, przez co bałam się używać jej solo, bo mogłaby się złamać przy ostrym katowaniu stóp raz na miesiąc (nie lubię się częściej bawić z tarkami). I właśnie dzisiaj spotkał ją taki los, uchwyt odłamał się od części złuszczającej. Na razie jest nadal zdatna do używania, ale rozglądam się za nową. Nie wiem, czy kupię ją znowu (jest tania, ale jakość jest adekwatna do ceny), czy poszukam czegoś trwalszego. Nie wiem, czy trafiłam na felerny model, czy wszystkie są takie, czy to ja używałam zbyt dużo siły.

Używam tego produktu od: okoł roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katmaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo na modzele
  • Ze stopami mialam problem przez kilka lat. Na srodstopiu pojawialy mi sie modzele, ktore moja kosmetyczka namietnie wycinala, a one zawsze odrastaly.stosowanie pilnika z FussWohla raz w tygodniu i raz na pol roku skarpetek zluszczajacych z kwasami AHA spowodowalo ze mam teraz ladne stopki Wszytskie tego typu produkty byly albo za mocne i dzialaly jak okropna tarka albo... Nic nie dawaly. Ten jest idealny. Nie dosc, ze wytrzymaly, to tani i poreczny. Polecam Do problematycznych stop

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić talka1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • kupiłam ją dość dawno w raz z metalową wersją tarki z tej samej serii
    tamtą pozbywalam się poczatkowej sztywnej warstwy poźniej wygładzałam powierzchnię tą tarka
    jednak po czasie zorientowałam sie ze tego typu tarka poradzi soebie z najbardziej zaniedbanymi stopami

plusy:
    tania
    łatwo dostępna (swoją drogą rossmannów jest więcej niż aptek)
    swietnie ściera
    mnustwo kolorów
    nie odkleja się warstwa scieralna
    łatwa w czyszczeniu
    starcza na bardzo długo

minusy:
    odjęłam pół gwiazdki za rączkę
    mogłaby być z grubszego plastiku...drewniana wersja też byłaby super
    ale za tą cenę nie ma co narzekać

Używam tego produktu od: dawna, dokładnie nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 1 złamana już, kupię ponownie!

Chcesz pochwalić powergrzanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez wad!
  • Używam go niezbyt regularnie, czasami dwa razy w tygodniu, czasami raz na miesiąc, a zdarzało się też codziennie. Uważam, że jest idealny, przede wszystkim bardzo wytrzymały i trwały. Po około dwóch latach ciągle jest "ostry" i dobrze ściera naskórek. Nic w nim się nie rozkleja, ani nie pęka, jak to się wcześniej zdarzało w innych produktach. Do tego dochodzi bardzo niska cena i dostępność - w każdym Rossmannie. Polecam!

Używam tego produktu od: ok dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy sposób na gładkie pięty!
  • Kupiłam go niedawno zachęcona opiniami na wizażu i nie zawiodłam się! Wreszcie mogłam wyrzucić do śmieci mój pumeks, który zdążył już się złamać na pół

Plusy:
    + cena (groszowe sprawy)
    + możliwość wyboru koloru (ja mam lawendowy, strasznie mi się podoba)
    + cudownie wygładza pięty już po pierwszym użyciu
    + można go używać zarówno na mokro jak i na sucho z tym samym efektem
    + bardzo prosto, łatwo utrzymać go w czystości

+/- mam wątpliwości co do trwałości "rączki"

Ogólnie bardzo polecam, jestem nim zachwycona!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić brzydkaprawda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Plusy:
    + cena
    + wygląd (posiadam pilnik w kolorze lawendowym, jest prześliczny)
    + bardzo wygodny w użyciu
    + pięty są po nim cudownie gładkie!
    + łatwy do utrzymania w czystości
    + dostępność (Rossmann)

Jedynym minusem jest to, że używając go ciągle mam wrażenie, że zaraz się złamie. Mimo to i tak jest moim hitem i nie umniejszam mu oceny - gdy się złamie, kupię go ponownie!

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić niemanieba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik!
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Tarkę kupiłam przede wszystkim ze względu na cenę – dość tanio wypada w porównaniu do innych tarek. I tak oto zielona tarka wylądowała przy moim boku – a właściwie, u mych stóp

UŻYTKOWANIE

Na pierwszy rzut oka, niczego sobie tarka, ale też nic specjalnego. Dwustronna, z jednej drobnoziarnista z drugiej o grubszej fakturze. Rączka z plastiku, wydaje się ją łatwo złamać ponieważ „pracuje” podczas potarć. Co najważniejsze, strona gruboziarnista radzi sobie doskonale z wszelkimi zgrubieniami, i jednoczenie nie zostawia „przeorów” czy zadrapań – piętka jest idealnie gładziutka, nawet nie potrzebuje poprawy drobnoziarnistą stroną, którą używam raczej do zgrubień przy palcach u stóp.
    Dla porównania, w tym samym czasie miałam tarkę z Biedronki za podobną cenę, z czego jedna strona była bardzo gruboziarnista a druga strona to zwykły pumeks. Być może zdzierała naskórek, ale pięty były szorstkie i nieprzyjemne. W dodatku papierowy pilnik szybko się zaczął strzępić, a pumeks był jakiś nieudolny, miałam go krócej niż 4 miesiące.
    Natomiast Fusswohl jest nie do pobicia – mam go już bardzo długo, nadal jest ostry, a co najważniejsze łatwo go umyć, dlatego nie rozwijają się na jego powierzchni żadni bakteryjni czy grzybowi lokatorzy. Można używać go na sucho i na mokro. Ciężko sobie zrobić nim krzywdę, przy czym ściera wszystkie zgrubienia celująco.
    Pilnik jest dostępny w Rossmannie cały czas, więc nie ma obaw, że go zabraknie pewnego dnia.

OPINIA KOŃCOWA

Serdecznie polecam, naprawdę godny swojej ceny produkt. Mój niezbędnik

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1 tarka

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Mam tarkę do stóp tej firmy i sprawowała się bardzo dobrze, ale pewnego dnia złamała mi się rączka i poszłam do Rossmanna po zakup kolejnej. Podczas wizyty w sklepie obok tarek wisiały także te pilniki, które dodatkowo były akurat w promocji. No i wzięłam.
    Powiem jedno - nigdy nie miałam tak gładkiej skóry na piętach! Tarka plus ten pilnik to najlepszy zestaw do stóp! Najbardziej podoba mi się to, że da się je dokładnie umyć i zachować w czystości, co w przypadku pumeksu, z racji faktury, nie jest możliwe. No i oczywiście fenomenalne działanie! Odniosłam wrażenie, że skóra wolniej narasta i dłużej zostaje gładka gdy używam tego pilnika.
    Jedyny minus, który uwidocznił się już w tarce tej firmy - plastikowa rączka. Wygina się przy manewrowaniu i może się złamać. Chciałabym by rączki były drewniane, oj tak.
    Niemniej polecam!

Chcesz pochwalić Felidae za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij