Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile, Rossmann

Powiększ Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile, Rossmann

Zgłaszająca osoba: Summer

Pilnik ze stroną grubo- i drobnoziarnistą. Delikatny dla skóry i dokładny. Prosty w użyciu. Strona gruboziarnista przeznaczona jest do usuwania silnych zrogowaceń, natomiast strona drobnoziarnista do wykończenia pedicure. Dzięki wodoodpornej szmerglowej powierzchni, pilnik można łatwo czyścić przy pomocy szczoteczki i ciepłej wody.

Cena: 3,49zł
/pa/

• Pierwsza rzecz,która podołała moim piętom !
  • Jestem z niego bardzo zadowolona ! Na moje twarde, popękane i suche pięty próbowałam już wszystkiego a już po pierwszym użyciu tego pilnika był widoczny efekt

Plusy:
    -Świetnie działa
    -Cena
    -Wytrzymały

Minusy:
    -Brak

Chcesz pochwalić MascarpOOne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy sposób na gładkie pięty!
  • Kupiłam go niedawno zachęcona opiniami na wizażu i nie zawiodłam się! Wreszcie mogłam wyrzucić do śmieci mój pumeks, który zdążył już się złamać na pół.

Plusy:
    + cena (groszowe sprawy)
    + możliwość wyboru koloru (ja mam lawendowy, strasznie mi się podoba)
    + cudownie wygładza pięty już po pierwszym użyciu
    + można go używać zarówno na mokro jak i na sucho z tym samym efektem
    + bardzo prosto, łatwo utrzymać go w czystości

Chcesz pochwalić niezarejestrowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • początkowo bylam z niego zadowolona, ale wtedy jeszcze moje piety były w dosyć dobrym stanie. ogolnie zdecydowanie polecam używać go na sucho bo lepiej ściera niż na mokro.
    poza tym rączka się wygina podczas używania co bardzo przeszkadza. zużywa się dosyć szybko.

przy mało wymagających stopach będzie ok do czestego stosowania. przy większych problemach niestety on nie pomoże.

cena adekwatna do jakości...

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Pani_Zo za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna ale szybko się zużywa
  • Ogólnie bardzo dobry produkt,wart uwagi i polecenia. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to trwałość użytkowania. Po 3-4 razach nie ma już takiego efektu "wow" jak przy pierwszych użyciach, tak jakby nawierzchnia się wycierała. Mam dość problemowe stopy które wymagają więcej tarcia, może stąd u mnie ta zużywalność. Zazwyczaj stosuję na sucho, efekty są naprawdę bardzo widoczne, na mokro mniejsze. Prawdą jest, co zostało już napisane, że trzeba uważać z tarciem, bo można sobie zrobić krzywdę, tak jak ja za pierwszym razem.
    W stosowaniu ok, nigdy nie złamała mi się rączka, chociaż teraz używam tarki Peggy Sage i już widzę zalety większej powierzchni tarcia. Myślę też, że nowy nabytek będzie jednak lepszy.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić carol81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • +dobrze ściera naskórek (choć mógłby to robić lepiej, bo trzeba się troszkę napracować);
    +strona drobnoziarnista fajnie wygładza;
    +mam go od niewiele ponad roku i nic się z nim złego nie stało;
    +łatwo się go myje.
    Gdyby troszkę lepiej ścierał byłby idealny.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Pilnk kupuj regularnie, raz do roku i jedna sztuka właśnie na rok wystarcza.
    Pilnik pozwala pozbyć się zgrubiałej skóry ze stóp, robi to delikatnie, ale jest bardzo skuteczny. Po jego użyciu stopy są naprawdę gładkie, łatwiej wchłaniają się kremy, a topy wyglądają bardzo ładnie. Pilnik wystarcza na rok stosowania raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie. Później robi się tępy. Nie jest drogi więc raz na rok można go sobie kupić. Bardzo polecam.

p.s. używałam też pilnika scholl i muszę stwierdzić, że pilnik scholla mocniej szarpie skórę na piętach natomiast pilnik fuss wohl jest delikatniejszy, ściara skórę, a jednocześnie ją wygładza, a efekt końcowy jest lepszy niż po schollu.

Polecam serdecznie!

plusy
    +bardzo skuteczny
    +świetnie ściera i wygładza skórę stóp
    +jest niedrogi
    +łato dostępny

+/- wystarcza na rok stosowania (mniej więcej raz w tygodniu), później się tępi (dla jednych będzie to aż rok, dla innych tylko rok, dlatego +/-) ;-)Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: 2 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gładkie stopy tanim kosztem
  • Pilnik jest łatwo dostępny i tani, często na promocji, bardzo dobrze spełnia swoje działanie, usuwa zrogowaciały naskórka i pozostawia skórę gładką i robi to w delikatny sposób. Używałam już różnych pumeksów, metalowych tarek i tylko ten pilnik w połączeniu z dobrym kremem i peelingiem sprawił, że moje stopy wreszcie są miękkie i przyjemne. Niestety jest słabo wytrzymały i jeden z nich mi się złamał, poza tym dość trudno go doczyścić, ale to jedyne minusy. Dla mnie kwc w tym temacie.

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić malamenda2009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale...
  • Tylko do usuwania zrogowaceń na piętach. Tam ściera naskórek całkiem dobrze. Produkt tani, łatwo dostępny, w różnych kolorach. Łatwo się go czyści, jest przyjemny w użyciu. Minus to to, że nie można usunąć skóry z innej części niż pięty.

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Świetny
  • Od dłuższego czasu używałam metalowej tarki do stóp i nie byłam zadowolona. Niedawno kupiłam ten pilnik i uważam, że jest rewelacyjny. W przeciwieństwie do beznadziejnych metalowych tarek, tutaj nie ma mowy o paskudnie poharatanym naskórku, który zapewne odrasta jeszcze grubszy. Pięty są idealnie gładkie, ścieranie naskórka łagodne, ale bardzo skuteczne. Nie mam aż tak problematycznych stóp, zeby na przykład pękały mi pięty, jednak trudno mi było doprowadzić je do naprawdę idealnego stanu. Przy regularnym stosowaniu tego pilnika nie mam już z tym problemów.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tanie cudeńko
  • Odkąd nabyłam ten pilnik przestałam toczyć przegrane walki z pumeksami. Używam razem z tarką z tej samej serii i sprawuje się świetnie. Początkowo stosowałam sam pilnik, jednak idąc za ciosem dokupiłam tarkę i razem ten zestaw to strzał w 10 (tarkę stosuję raz na jakiś czas, pilnik częściej).

Nie wiem, czemu inne użytkowniczki czepiają się rączki - mnie się do tej pory nie złamała, mocno się nie wygina. Zresztą - nawet gdyby - nie oczekujmy ultra trwałości po produkcie za 5 zł.

Pół gwiazdki odejmuję za brak oznaczenia, która strona jest drobno-, a która gruboziarnista. Naprawdę, w trakcie używania, przekładania z ręki do ręki, obracania, zdarzyło mi się pogubić i nie byłam w stanie "wymacać", którą powinnam teraz ścierać.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy'
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij