Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile, Rossmann

Powiększ Pilnik do pielęgnacji stóp FussWohl Fussfeile, Rossmann

Zgłaszająca osoba: Summer

Pilnik ze stroną grubo- i drobnoziarnistą. Delikatny dla skóry i dokładny. Prosty w użyciu. Strona gruboziarnista przeznaczona jest do usuwania silnych zrogowaceń, natomiast strona drobnoziarnista do wykończenia pedicure. Dzięki wodoodpornej szmerglowej powierzchni, pilnik można łatwo czyścić przy pomocy szczoteczki i ciepłej wody.

Cena: 3,49zł
/pa/

• Bardzo dobry
  • +dobrze ściera naskórek (choć mógłby to robić lepiej, bo trzeba się troszkę napracować);
    +strona drobnoziarnista fajnie wygładza;
    +mam go od niewiele ponad roku i nic się z nim złego nie stało;
    +łatwo się go myje.
    Gdyby troszkę lepiej ścierał byłby idealny.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny!
  • Pilnk kupuj regularnie, raz do roku i jedna sztuka właśnie na rok wystarcza.
    Pilnik pozwala pozbyć się zgrubiałej skóry ze stóp, robi to delikatnie, ale jest bardzo skuteczny. Po jego użyciu stopy są naprawdę gładkie, łatwiej wchłaniają się kremy, a topy wyglądają bardzo ładnie. Pilnik wystarcza na rok stosowania raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie. Później robi się tępy. Nie jest drogi więc raz na rok można go sobie kupić. Bardzo polecam.

p.s. używałam też pilnika scholl i muszę stwierdzić, że pilnik scholla mocniej szarpie skórę na piętach natomiast pilnik fuss wohl jest delikatniejszy, ściara skórę, a jednocześnie ją wygładza, a efekt końcowy jest lepszy niż po schollu.

Polecam serdecznie!

plusy
    +bardzo skuteczny
    +świetnie ściera i wygładza skórę stóp
    +jest niedrogi
    +łato dostępny

+/- wystarcza na rok stosowania (mniej więcej raz w tygodniu), później się tępi (dla jednych będzie to aż rok, dla innych tylko rok, dlatego +/-) ;-)Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: 2 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gładkie stopy tanim kosztem
  • Pilnik jest łatwo dostępny i tani, często na promocji, bardzo dobrze spełnia swoje działanie, usuwa zrogowaciały naskórka i pozostawia skórę gładką i robi to w delikatny sposób. Używałam już różnych pumeksów, metalowych tarek i tylko ten pilnik w połączeniu z dobrym kremem i peelingiem sprawił, że moje stopy wreszcie są miękkie i przyjemne. Niestety jest słabo wytrzymały i jeden z nich mi się złamał, poza tym dość trudno go doczyścić, ale to jedyne minusy. Dla mnie kwc w tym temacie.

Używam tego produktu od: Kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić malamenda2009 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny, ale...
  • Tylko do usuwania zrogowaceń na piętach. Tam ściera naskórek całkiem dobrze. Produkt tani, łatwo dostępny, w różnych kolorach. Łatwo się go czyści, jest przyjemny w użyciu. Minus to to, że nie można usunąć skóry z innej części niż pięty.

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 14 raz(y)
  • Świetny
  • Od dłuższego czasu używałam metalowej tarki do stóp i nie byłam zadowolona. Niedawno kupiłam ten pilnik i uważam, że jest rewelacyjny. W przeciwieństwie do beznadziejnych metalowych tarek, tutaj nie ma mowy o paskudnie poharatanym naskórku, który zapewne odrasta jeszcze grubszy. Pięty są idealnie gładkie, ścieranie naskórka łagodne, ale bardzo skuteczne. Nie mam aż tak problematycznych stóp, zeby na przykład pękały mi pięty, jednak trudno mi było doprowadzić je do naprawdę idealnego stanu. Przy regularnym stosowaniu tego pilnika nie mam już z tym problemów.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tanie cudeńko
  • Odkąd nabyłam ten pilnik przestałam toczyć przegrane walki z pumeksami. Używam razem z tarką z tej samej serii i sprawuje się świetnie. Początkowo stosowałam sam pilnik, jednak idąc za ciosem dokupiłam tarkę i razem ten zestaw to strzał w 10 (tarkę stosuję raz na jakiś czas, pilnik częściej).

Nie wiem, czemu inne użytkowniczki czepiają się rączki - mnie się do tej pory nie złamała, mocno się nie wygina. Zresztą - nawet gdyby - nie oczekujmy ultra trwałości po produkcie za 5 zł.

Pół gwiazdki odejmuję za brak oznaczenia, która strona jest drobno-, a która gruboziarnista. Naprawdę, w trakcie używania, przekładania z ręki do ręki, obracania, zdarzyło mi się pogubić i nie byłam w stanie "wymacać", którą powinnam teraz ścierać.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy'
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić baowiaczana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi to co ma robić, ale łatwo się łamie.
  • Pilnika z Rossmana używałam do wygładzenia skóry po użyciu metalowej tarki. Usuwała naskórek bardzo dokładnie i wydajnie, ale mocno się wyginała, przez co bałam się używać jej solo, bo mogłaby się złamać przy ostrym katowaniu stóp raz na miesiąc (nie lubię się częściej bawić z tarkami). I właśnie dzisiaj spotkał ją taki los, uchwyt odłamał się od części złuszczającej. Na razie jest nadal zdatna do używania, ale rozglądam się za nową. Nie wiem, czy kupię ją znowu (jest tania, ale jakość jest adekwatna do ceny), czy poszukam czegoś trwalszego. Nie wiem, czy trafiłam na felerny model, czy wszystkie są takie, czy to ja używałam zbyt dużo siły.

Używam tego produktu od: okoł roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katmaz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo na modzele
  • Ze stopami mialam problem przez kilka lat. Na srodstopiu pojawialy mi sie modzele, ktore moja kosmetyczka namietnie wycinala, a one zawsze odrastaly.stosowanie pilnika z FussWohla raz w tygodniu i raz na pol roku skarpetek zluszczajacych z kwasami AHA spowodowalo ze mam teraz ladne stopki Wszytskie tego typu produkty byly albo za mocne i dzialaly jak okropna tarka albo... Nic nie dawaly. Ten jest idealny. Nie dosc, ze wytrzymaly, to tani i poreczny. Polecam Do problematycznych stop

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić talka1991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • kupiłam ją dość dawno w raz z metalową wersją tarki z tej samej serii
    tamtą pozbywalam się poczatkowej sztywnej warstwy poźniej wygładzałam powierzchnię tą tarka
    jednak po czasie zorientowałam sie ze tego typu tarka poradzi soebie z najbardziej zaniedbanymi stopami

plusy:
    tania
    łatwo dostępna (swoją drogą rossmannów jest więcej niż aptek)
    swietnie ściera
    mnustwo kolorów
    nie odkleja się warstwa scieralna
    łatwa w czyszczeniu
    starcza na bardzo długo

minusy:
    odjęłam pół gwiazdki za rączkę
    mogłaby być z grubszego plastiku...drewniana wersja też byłaby super
    ale za tą cenę nie ma co narzekać

Używam tego produktu od: dawna, dokładnie nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 1 złamana już, kupię ponownie!

Chcesz pochwalić powergrzanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez wad!
  • Używam go niezbyt regularnie, czasami dwa razy w tygodniu, czasami raz na miesiąc, a zdarzało się też codziennie. Uważam, że jest idealny, przede wszystkim bardzo wytrzymały i trwały. Po około dwóch latach ciągle jest "ostry" i dobrze ściera naskórek. Nic w nim się nie rozkleja, ani nie pęka, jak to się wcześniej zdarzało w innych produktach. Do tego dochodzi bardzo niska cena i dostępność - w każdym Rossmannie. Polecam!

Używam tego produktu od: ok dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: ciagle pierwsze

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij