Sisley, Phyto-Mascara Ultra-Volume (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Powiększ Sisley, Phyto-Mascara Ultra-Volume (Tusz pogrubiająco - wydłużający)

Zgłaszająca osoba: michellecoco

Maksymalny efekt pogrubiający nadający objętości oraz wydłużający.
Specjalnie zaprojektowana szczoteczka o dużej rozdzielczości doskonale pokrywa rzęsy od nasady po same końce. Nie skleja rzęs, nie rozmazuje się. Rzęsy stają się jedwabiste i niesamowicie elastyczne.
Odpowiedni dla wrażliwych oczu oraz osób noszących soczewki kontaktowe.

Cena: 110,50zł / 10ml

• Jestem bardzo zadowolona.
  • + bardzo przyjemna i łatwa aplikacja
    + satysfakcjonujący efekt długich i pogrubionych rzęs przy zachowaniu naturalnego wyglądu, co jest dla mnie bardzo istotne

- ta mascara w stosunku do ostatniej, jaką używałam, wymaga większej uwagi po aplikacji - schnie nieco wolniej i częściej odbija mi się na powiece

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Kociara71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca cena =jakość
  • Witam. Sisley Phyto-Mascara Ultra-Volume zakupiłam po przetestowaniu kilku tuszy w perfumerii. Na jedno oko nakładałam Lancome, na drugie Dior, innym razem Clinique, Artdeco, potem Isadora i tak do skutku. Moje priorytety w wyborze to:
    - brak uczulenia (dotychczasowy rewelacyjny Wonder z Oriflame niestety uczulił po długim czasie stosowania)
    - brak uczucia zmęczenia oczu po całodniowym "noszeniu" tuszu
    - brak efektów pandy, ksero, grudek, owadzich nóżek,
    kitu i itp
    - komfort nakładania tuszu
    - dokładne pokrycie i równomierny kolor - lubię brąz
    - dokładne i bezproblemowe zmywanie (sephora dwufazowy oraz płyny micelarne, nie wiem jak mleczko)
    - walory odżywcze jakby nie było chemii na oczach
    - naturalny ale widoczny efekt pomalowanych rzęs
    Sisley jest dla mnie świetny, cenę ma zaporową, mimo to ... warto, kupię ponownie.

P.S. Nie lubię teatralnych rzęs, ten tusz tego nie zapewnia. Używam tego produktu od: ponad miesiąc

edit Odejmuję 2 gwiazdki za nietrwałość tuszu - zgęstniał niemiłosiernie po 4 mies. Za wysoka cena za tak krótką trwałość - a miał służyć przez 6 mies.

Chcesz pochwalić moonstone za czytelną i pomocną recenzję?
  • zasługuje na czwórke
  • Właściwie, to nie jest tym czego szukałam, wbrew obietnicom, nie pogrubia i nie wydłuża zbytnio moich rzęs, ale mimo to nawet go polubiłam, bo daje ładny, naturalny efekt, nie obciążając przy tym rzęs, nie podrażnia również oczu i nie powoduje żadnego łzawienia. Myślę, że zasługuje na cztery gwiazdki.

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pirwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Barby za czytelną i pomocną recenzję?