L`Biotica, Moc Natury Wax, Intenstywnie regenerująca maseczka do włosów blond

Powiększ L`Biotica, Moc Natury Wax, Intenstywnie regenerująca maseczka do włosów blond

Zgłaszająca osoba: Suszara

Intensywnie regenerująca włosy maseczka Wax zalecana jest do suchych, zniszczonych oraz rozjaśnianych włosów blond.

Wyjątkowa, woskowa konsystencja produktu wraz z oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu oraz cytryny zapewnia skuteczną, kompleksową regenerację i pielęgnację jasnych włosów.

/pa/

• mam co do niej mieszane uczucia , nie wiem czy kupię ją ponownie.
  • Bardzo lubię tą maseczkę w połączeniu z sokiem z cytryn i olejkiem z awokado. Nakładam ją po myciu na 30/40 min pod folię i ręcznik, a następnie spłukuję samą wodą , efekt naprawdę świetny! Włosy są błyszczące ,miękkie, odżywione i co dla mnie bardzo ważne nie są obciążone. Niestety nałożona bez żadnych dodatków moim włosom ewidentnie nie służy, bardzo się puszą i nie wyglądają zbyt dobrze.
    Czasem używam jej także jako dodatek do odżywki.

PLUSY:
    -zapach
    -cena
    -dostępność(hebe , super pharm)
    -konsystencja
    MINUSY
    -sama puszy włosy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thewero za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra i służy moim włosom
  • MOJE WŁOSY
    Długie, wielokrotnie farbowane na ciemno i rozjaśniane do naturalnego blondu, wyniszczone stylizacją. Naturalnie falowane. Suche.

DLACZEGO KUPIŁAM TĘ MASKĘ
    Spodziewałam się cudu Słyszałam dużo o tych produktach, widziałam reklamy na youtube, czytałam recenzje na wizażu i postanowiłam spróbować. Cena 22 zł mnie nie przekonała, jednak liczyłam, że maska starczy mi na długo i się opłaci.

PIERWSZE WRAŻENIA
    Na początku wydawało mi się, że maska nie zrobiła nic. trzymałam ją na włosach pół godziny w trakcie kapieli, zgodnie z zaleceniami producenta. A efekt był nawet gorszy od zwykłych odżywek regenerujących do włosów marki Dove lub Palmolive. Które kosztują 3 razy taniej. Więc niefajnie.
    Ale maseczka nie zrobiła mi też krzywdy, włosy były po niej ładne, miłe, miękkie i ogólnie ok, co przy moich wyniszczonych wlosach nie zdarza się aż tak często, więc postanowiłam grzecznie zużyć ją do końca.

WYDAJNOŚĆ
    I tu powstaje problem, bo mam długie włosy, a ta maseczka przy stosowaniu 2-4 razy w tygodniu starczyła mi na mniej niż miesiąc czasu. Ale ja może się czepiam, w końcu używam jej naprawdę chojnie

DZIAŁANIE NA DŁUŻEJ
    Po paru tygodniach częstego stosowania (razem z szamponem dla dzieci i nieużywaniem suszarki oraz niefarbowaniem włosów) zauważyłam, że moje włosy stają się mniej zniszczone, a bardziej nawilżone. To nie jest spektakularny efekt, niemniej jednak jakoś tak... polubiłam tę maskę i wiem, że będę do niej wracać.

CZY ROZJAŚNIA
    Nie zauważyłam, a jestem naturalną ciemną blondynką. Włosów farbowanych tez nie rozjaśnia.

PODSUMOWANIE
    Jestem na tak. To bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Widzę, że co kraj to obyczaj. Nie każdemu służy ta maseczka. Moim naturalnym, niefarbowanym blond włosom, nieprostowanym a jedynie niszczonych suszarką ta maseczka pomaga jak żadna inna. Teraz co prawda nie farbuję, ale kiedyś zrobiłam sobie pasemka rozjaśniaczem, który pozostawiłam na głowie 40 min. Chyba nie muszę opisywać rezultatów. I to właśnie Wax przywróciło moje włosy do życia, pozwalając im odrosnąć.

Ilość zużytych opakowań: dużo, nie wiem dokładnie ile, z 15 na pewno.

Chcesz pochwalić Hocico666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Skusiłam się na tę maskę, bo krążą w internecie dobre opinie o kosmetykach Wax. Niestety maska okazała się rozczarowaniem.
    Nie mam specjalnie zniszczonych włosów, mają naturalny kolor blond, więc liczyłam, że ten produkt je po prsotu odżywi. Nic z tego, jest słabsza od średnich odżywek, a przecież to maska, która ma wręcz regenerować. Próbowałam jej używać na różne sposoby, zostawiać na dłużej pod czepkiem, ale efekty były słabe. Raczej suche, plączące się włosy. Potem zaczęłam jej używać metodą OMO, ale i tu szału nie było.
    Słaba jakość za wysoką cenę. Przemęczyłam się z połową opakowania, a resztę oddałam.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić motylanoga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowola
  • Kupiłam maseczkę ponieważ od ponad roku rozjaśniam włosy. Mam blond pasemka. Farbuję u fryzjera tak co 3-4 miesiące. Dbam o włosy jak tylko mogę ponieważ jest to mój atut. Jedak zauważyłam, że włosy stały się sianowate, suche, wypadają. Po umyciu miałam jedną szopę na głowie. Mam dużo włosów, są gęste, wiec wyglądałam śmiesznie. Po zastosowaniu maski od razu zauważyłam różnicę.

1. Łatwe rozczesywanie ( nie musiałam szarpać włosów i męczyć się żeby mnie nie bolało )
    2. Po wysuszeniu nie miałam efektu szopy ( włosy są lekkie , miekkie, ale nie sprawiają problemu) Nie było jak zwykle, że po suszeniu były suche i nie dało się ich ułożyć.
    3. Zauważyłam, że kolor pasemek w końcu jest bardziej widoczny.
    4. Jestem zadowolona.

Mam nadzieję, że odbudują się porozdwajane końcówki.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Oli_1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Kupiłam maseczkę w aptece,kupiłam ją dlatego ,że dużo czytałam o maseczkach wax i stwierdziłam ,że może być skuteczna, jednak nie dała sobie rady z moimi włosami, obciązałyła je, nie poprawiła ich kondycji, miała przyjemny zapach i włosy były po niej gładkie - ale to niesty wszystko..

Używam tego produktu od: nie pamięta

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aweesome za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rzeczywiście włosy mnie wypadają!
  • Maska rzeczywiście spełniła swoje zadanie. Włosy zaczęły wypadać w mniejszej ilości. I co do działania nie mam żadnych zarzutów. Jednak przy jednoczesnym stosowaniu tej maski, należy zawsze używać jakiejś odżywki bez spłukiwania, ponieważ włosy są po niej suche. I denerwujące jest to chodzenie przez 15min z czepkiem na głowie Jednak jeśli ktoś ma problem z wypadającymi włosami, to naprawdę warto sobie tą maskę kupić. Efekt nie jest widoczny od razu, ale przy regularnym stosowaniu ( mniej więcej 2 tygodnie) widać poprawę.

Używam tego produktu od: raz miałam

Chcesz pochwalić Aaaliyah za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra dla moich wlosow
  • EDIT: Recenzja ta dotyczy maski tej samej marki o nazwie BIOVAX do wlosow blond!!

Mam wlosy naturalnie blond, nie farbowane, zdrowe i nie wymagajace intensywnej regeneracji.
    Maseczke te kupilam w duecie z szamponem, bo bylam bardzo ciekawa jak te produkty dzialaja.
    Maska ma dosyc gesta, zoltawa konsystencje, ale latwo sie naklada i nie splywa z wlosow. Po nalozeniu zakladam czepek i trzymam maske 5 min. Moje wlosy sa odczuwalnie nawilzone, miesiste i odzywione po tej masce, ale nie ma na nich tego dziwnego poslizgu jaki daja maski z silikonem, co mnie bardzo cieszy, bo dzieki temu ta maska w ogole nie obciaza wlosow, a niestety wiele masek to robi ( nawet maska z Loreal profesjonalna bez silikonow obciaza mi wlosy). Nie zauwazylam,a by wlosy byly jakos bardziej rozswietlone, czy kolor jakos zmieniony, ale dla mnie to bez znaczenia. Raczej napewno bede te maske kupowala. Używam tego produktu od: 2 miesiaceIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • niestety to najgorsza maska jaką miałam w ostatnim czasie. kiedy ją kupiłam, byłam jeszcze blondynką, pomyślałam, że powinna być fajna. Skład nie najgorszy, przynajmniej nie same silikony, a dodatki naturalnych składników. Niestety bardzo się rozczarowałam. Nie dość, że maska nie robiła z moimi włosami nic dobrego, to w dodatku włosy był po niej po prostu brzydkie. Nie układały się, były po prostu "nieogranięte". To była moja pierwsza maska z tej firmy, dam szansę jeszcze innej, ale troszkę się zniechęciłam. Niestety dużo tańsze maski dawały dużo lepsze efekty niż ta.

Chcesz pochwalić iris55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uratowała włosy ale chwilowo
  • 2 lata temu uratowała mi włosy . po niej były piękne gładkie miękkie i rosły mega szybko . Niestety po jakimś czasie włosy przyzwyczaiły się i nie działała wgl ;(

Ilość zużytych opakowań: wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klaudiam1972 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij