Powiększ Goldwell, DualSenses, Rich Repair Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Zgłaszająca osoba: Inthisphigrethis

Szampon z linii przeznaczonej do odbudowy suchych i zniszczonych włosów. Zapewnia delikatne oczyszczenie, a system Repair z proteinami pashminowymi umożliwia szybkie, równomierne pokrycie włosa czynnikami odbudowującymi oraz nadaje zdrowy połysk, gładkość oraz jedwabistość włosom.

Cena: ok. 30zł / 250ml

• Nie dla mnie.
  • Szampon dostalam jako prezent po wizycie w salonie. Niestety nie nadaje sie do moich wlosow.

+piekny zapach- bardzo, bardzo mi sie podoba. utrzymuje sie caly dzien na wlosach

i to chyba tyle bo
    -wlosy po nim placza sie niemilosiernie, nawet po uzyciu odzywki mam wielki problem z rozczesaniem.
    -wlosy sa szorstkie w dotyku
    -bardzo ale to bardzo obciaza. niestety myjac wlosy rano wieczorem juz sa nieswieze:/ (mam tendencje do przetluszczania, ale zeby az tak?!)

3 gwiazdki po czesci daje za to ze oddalam go mamie, ktora wyjatkowo sobie go chwali - wiec co jaki wlos lubi.

do przetluszczajacych sie wlosow NIE

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: uzylam kilka razy

Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na profesjonalny szampon- wypada słabiutko
  • Zacznę od tego, że nie wierzę w żadne cudowne własciwości pielęgnacyjne szamponów, czy to fryzjerskich, czy to dla zwykłych zjadaczy chleba. Dlatego nie lubię, gdy producent obiecuje nam czary z mleka i efekty, których nie jest w stanie dotrzymać. Jako rudowłosa kręcona wytestowałam chyba prawie wszystkie dostępne szampony dla włosów suchych ( niestety, naturalnie kręcone rude włosy są suche i mają tendencje do sianowatości, jeśli się nie pielęgnuje i nie nawilża). Nie mogłam więc nie przestestować i teo wynalazku.

Szampon dobrze się pieni. Domywa wszelkie niepożądane pozostałości pianek czy lakierow. Jest bardzo wyfajny, pieni się bez zarzutu i pachnie delikatnie (zapach znika po wysuszeniu włosów w sumie). Na plus liczę to, że włosów nie obciąża i nie oblepia czymś, co ma imitować gładkość. Natomiast nie mogę powiedzieć, by były one w lepszym stanie, niż po jakimkolwiek innym szamponie ( za wyjątkiem Syossa dla włosów suchych- oj koszmar to jest). Po prostu jest to dobry szampon, bez żadnych towarzyszących cudów.

Za wszystko sprawiedliwe trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok temu chyba
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka pełnowymiarowa

Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmienił się
  • Używam tego szamponu od bardzo dawna i przez długi czas byłam zachwycona efektami jakie dawał. Włosy o wiele mniej się łamały, były zdrowsze, wyglądały bardzo ładnie, co przy moich rozjaśnianych włosach rzadko się zdarza. Niestety odkąd pojawiło się nowe opakowanie, zmieniła się też formuła kosmetyku. Włosy po umyciu tym szamponem, bez względu co nałoże na nie po myciu, są TRAGICZNE! Oklapnięte, matowe, 'bez życia'. Od dłuższego czasu zastanawiałam się, dlaczego moje włosy wyglądały brzydko, po zmianie szamponu dowiedziałam się 'kto' jest winowajcą... Na moich włosach produkt kompletnie się nie już nie sprawdza, na pewno nie kupię go ponownie, jednak znam osoby, którym aż tak bardzo nie szkodzi.

Używam tego produktu od: 4,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 200 ml i jedna butelka 1,5 l

Chcesz pochwalić libra266 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Lubię produkty Goldwell, mają dobre szampony, odżywki, farby.
    Ten szampon spełnia swoją rolę. Mam bardzo dlugie do pasa i bardzo gęste włosy, które często są przesuszone i cięzko je rozczesać. Szampon dobrze nawilża włosy, są miękkie w dotyku, dobrze oczyszczone, lśniące.
    Kremowa konsystencja sprawia, że mycie jest naprawdę przyjemne i czuć, że kosmetyk dobrze działa na włosy.
    Niestety, przy 2 butelce zbrzydł mi już zapach szamponu, za co odejmuję gwiazdkę, bo bardzo lubię, gdy kosmetyk ładnie mi pachnie.
    Niemniej polecam. Szczególnie z odżywką z tej serii, bo razem działają najlepiej!

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

Chcesz pochwalić kilianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • wow!
  • kocham! najlepszy szampon fryzjerki jaki miałam! nadaje się do codziennego stosowania, pięknie pachnie ( jak perfum, trochę pudrowo), nawilża ( nie musiałam po nim uzywać odzywki), wydajny, skoncentrowany, włosy sa błagie, miekkie, roświetlone....czego chcieć więcej?! mam delikatne włosy i do nich świetnie się sprawdza... nie tracę na objętości... nie obciąza włosów...

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2, 1500 ml

Chcesz pochwalić Add2Basket za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły, nie jest najlepszy - nawrócenie
  • Skusiłam się na niego, z uwagi na dobre doświadczenia z farbami topchic tejże firmy , jak również ze względu na recenzje na wizażu.
    Przyznam , że spodziewałam się hitu i przyznam też, że pod tym względem się zawiodłam, jakkolwiek jest to bardzo dobry szampon.
    Ładne opakowanie, poręczne. Konsystencja gęsta, jednak łatwo pozwala rozprowadzać się na włosach. Zapach ok, nie powala, ale i nie drażni.
    Szampon dobrze myje i oczyszcza ( a to nie jets takie oczywiste ). Sprawił, iż włosy mniej się przetłuzczają, do tej pory myłam włosy czasem codziennie , czasem co dwa dni, po użyciu tego produktu co 3-4 dni. Co do kondycji włosów nie zauwazyłam jakiejś znaczącej poprawy, napewni nie jest to szampon działający tak spektakularnie jak np L\\\'oreal Absolut Repair i dlatego się zawiodłam, choć włosy po nim są miękkie i poprostu bardzo poprawne.

po eksperymentach z innymi chcętnie do niego wróciłam , dostrzegając istostne zalety- nie obciąża i świetnie myje, a tego naprwadę brak wielu kosmetykom. Nie jest naj, ale rzeczywiście niewiele mu brak.

Po kolejnym tygodniu odbieram pół gwiazdki z mojej oceny. Szampon dośc wysusza włosy, o stosowaniu bez odzywki raczej nie ma mowy przy włosach zniszczo nych, do jakich przecież został stworzony.
    Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna czworeczka
  • zapach rewelacja!włosy miekkie,intensywnie pachnace.kupilam go w momencie kiedy rozjasnianie tak zniszczylo i wysuszylo mi wlosy ze nie moglam dac sobie z nimi rady.polecil mi go moj fryzjer

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 l butla

Chcesz pochwalić Aleksanderka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Szaponu używam razem z odżywką tej samej serii. Włosy są miękkie,lśniące, pachnące, nie elektryzują się. Szampon nie obciąża włosów. Jak dla mnie rewelacja.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Agahaj1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratunek dla suchych wlosow!
  • Moje biedne wlosy - zniszczone farbowaniem, rozjasnianiem i ponownym farbowaniem na czarno, codzienne suszenie suszarka i maltretowanie prostownica sprawily, ze wlosy mi poprostu powypadaly i sa o wiele krotsze pomimo,ze ich nie obcinalam! Po uzyciu tej serii moje wlosy wygladaja o wiele zdrowiej, sa gladkie, blyszcza sie i cudownie pachna! Cala seria od Goldwella Rich Repair juz po pierwszym uzyciu znacznie poprawila kondycje i wyglad moich wlosow!!!

Jesli wlosy nie sa mocno zniszczone to moze obciazac!!! mysle, ze najlepszy jest do wlosow suchych i bardzo zniszczonych!

Chcesz pochwalić Autumn Cannibalist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odbudowa zniszczonych włosków
  • Używam tego szamponu już 3 miesiące i muszę przyznać, że jak do tej pory jest to najlepszy szampon na zniszczone i przesuszone włosy. Regularne stosowanie daję efekty, nie są one wielkie bo wiadomo, że TYLKO szampon Nam nie 'zreperuję' włosków, ale:
    +są dłuuugo świeże
    +miękkie w dotyku
    +szampon ma fajną kremową konsystencję
    +nie 'oblepia' włosów
    +w połączenie z odżywką - Rewelacja

Wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jeden szampon

Chcesz pochwalić Raszida_21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie dla mnie
  • kupiłam zachęcona opinią koleżanki. Mam długie włosy, myję i suszę suszarką codziennie, miałam podniszczone końcówki, włosy się puszyły, łamały.
    Po Goldwell już po pierszym uzyciu widziałam różnicę, włosy były gładsze, jakby odżywione do samego końca, inaczej się układały.
    Jestem bardzo zadowolona. Narazie stosuje pierwsze opakowanie szamponu i przymierzam się do kupna odżwyki.

Do podniszczonych włosów, cienkich, puszącyh się - polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 250ml

Chcesz pochwalić alulu za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Włosy po nim są lśniące i ładnie pachną. Co do odżywiania to nie widzę żadnych efektów.Niestety kupiłam aż 1,5 litra i muszę go zużyć. Gdyby nie to że czasami powoduje u mnie łupież może zdecydowałabym się na jego ponowny zakup.

Chcesz pochwalić magru za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Moje włosy, dosyć zmęczone i wysuszone rozjaśnianiem potrzebowały pilnej reanimacji :/
    Goldwell spełnił swoje zadanie:
    Włosy z dnia na dzień zaczęły odzyskiwać swoją miękkość, blask i objętość- jednym słowem odżyły

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Kotusia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • rewelacja!!!szóstka z plusem!
  • Moje włosy były (!!!) zmęczone koloryzacją, przylepione do głowy mimo częstego mycia, suche i matowe.W domu miałam 5 innych szamponów, żaden mi nie pasował.W końcu przeczytałam opinie na wizażu i kupiłam ten szampon. Pan w sklepie fryzjerskim od razu mnie uprzedził, że na efekt trzeba poczekać, bowiem moje włosy wyglądały jak peruka , były tak zniszczone. I tak na początku nie było rezulatu, teraz po około 4 tygodniach, moje włosy odżyły!!Lśniące, sypią się po ramionach, wygładzone, nie do wiary co może szampon!!! Przy tym nie obciąża włosów. No i nie muszę stosować lakieru do włosów, włosy są uporządkowane, ale tak naturalnie. Teraz myję je co drugi dzień. Zamiast tych 5 innych szamponów,wystarczyłby ten jeden porządny.Mam śliczne włosy, jestem z nich zadowolona jak nigdy dotąd. Warto kupić.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić BeaW za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy szampon
  • Najlepszy szampon jaki miałam. Bardzo zadowolona byłam też z Kerasilka Goldwella, ale ten mniej obciąża włosy. Ogólnie szampon ma same plusy:
    - dobrze myje
    - jest wydajny
    - włosy pięknie się błyszczą, są gładkie i łatwo się rozczesują
    - efekt nie jest chwilowy jak po drogeryjnych cudach
    - przy zakupie 1,5l opakowania cena jest bardzo niska.
    Polecałam go koleżankom i chłopakowi i wszyscy są zadowoleni.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Kero83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieporozumienie
  • Szampon jak szampon, wg mnie kompletnie nie wart swojej ceny. Kupiłam zachęcona opiniami na wizażu i cóż... Myłam nim głowę jakieś dwa tygodnie, efektów pozytywnych nie zauważyłam. Teraz stoi na półce w łazience, co jakiś czas robię kolejne podejście, bo może tym razem... Ale nie, za każdym razem po umyciu nim włosy są trudne do ułożenia, zbite i w ogóle nie takie jak być powinny. Dwie gwiazdki, bo myje jak każdy inny szampon, bo w sumie nic złego włosom nie zrobił. Czekam aż się skończy - bo jednak za drogi był, żeby ot tak wyrzucić, i nigdy więcej.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy co jakiś czas

Chcesz pochwalić ava_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał!
  • Zdecydowanie wart swojej ceny. Opakowanie 1,5l jest bardzo wydajne; przy codzinnym stosowaniu od dwóch miesięcy nawet połowa szapomonu nie została zużyta. Jednak najlepszy efekt szapon daje w połączeniu z odżywką z tej samej serii.
    Mam włosy długie, gęste z rozdwajającymi się końcówkami. U nasady głowy przetłuszczające się, końce bardzo wysuszone.
    Szampon z odżywką świetnie współgra. Włosy pięknie pachną, są odżywione, gładkie, jedwabiste w dotyku. Kondycja włosów zdecydowanie poprawiła się. Komfort rozczesywania włosów znacznie się zwiększył. Zaletą jest również to, że włosy nie puszą się, ani nie elektryzują.
    100% zadowolenia

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić aania_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity
  • Od jakiegoś czasu znów używam szamponów fryzjerskich, bo naprawdę lubię ich działanie. Ten kupiłam w promocji w Hebe za ok.60zł (1000ml), więc naprawdę się opłacało. W połączeniu z odżywką Goldwell daje radę, włosy są wygładzone i błyszczące. Nie wiem jednak, czy do niego wrócę, bo sam w sobie nie jest tak rewelacyjny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JolkaOlka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Małżeństwo idealne
  • W połączeniu z odżywką z tej samej serii tworzą małżeństwo idealne

Sam szampon pięknie pachnie ale główny, widoczny efekt zdrowych włosów uzyskałam w połączniu z odżywką.
    Mam włosy półdługie, gęste ale cienkie. Zanim 'odkryłam' serię Rich Repair musiałam je myś co 2 dni, teraz ten czas wydłużył sie o 2 następne . Włosy są lśniące, nie puszą się na końcach no i ten zapach. Cudo!!

Używam tego produktu od: 3 mcy

Chcesz pochwalić Libra81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Kupiłam na Allegro 1,5 l. tego szamponu i odżywki, więc przez długi czas oba produkty towarzyszyły moim włosom. Szampon oceniam w komplecie z odżywką 60 sec. Oba polecam.

Szampon ani mnie nie zachwycił, ani nie rozczarował. To dobry, bardzo wydajny produkt, który nie obciąża włosów, idealny jako szampon nr2. Włosy były po nim błyszczące, miękkie i długo zachowywały świeżość i blask.

Dla mnie dużą zaletą są 1,5 l. butle z pompką, które bardzo ułatwiają życie.

Obecnie kupiłam z tej serii szampon-żel dodający objętości i też jestem z niego zadowolona.
    Natomiast zdecydowanie z tej serii Goldwella nie polecam odżywki do włosów kręconych; wciąż mam niemal nietkniętą 1,5l butlę tego dziadostwa.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić atena81pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Mam włosy proste, szybko przetłuszczające się u nasady, ale suche na końcach, niesamowicie skłonne do plątania. Dodatkowo rozdwajały mi się końcówki.

Szampon (razem z odżywką z serii) świetnie sobie z nimi radzi, nawet fryzjerka była pod wrażeniem. Kilkakrotnie wracałam do innych szamponów (na wyjazdach itp.) i obserwowałam pogorszenie ich stanu.

Plusy:
    + brak rozdwajających się końcówek
    + odżywia i nawilża
    + niska cena na allegro jak na produkt z tej półki
    + włosy gładkie jak po wyjściu od fryzjera
    + znacznie mniej się plączą

Minusy:
    - butelka jest dość nieporęczna, ale jak chce się oszczędzać, to trzeba cierpieć
    - włosy mogłyby się jeszcze mniej przetłuszczać, ale poprawa bardzo mnie cieszy

Ilość zużytych opakowań: po 2 razy 1500 ml szampon i odżywka

Chcesz pochwalić nieksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Moje blond farbowane włosy wymagały po lecie odżywienia a jako, że posiadam siostrę fryzjerkę udałam sie do niej po radę dostałam próbki szamponu i odżywki goldella i byłam zachwycona- włosy są miłe w dotyku i sypkie w ogóle wyglądają rewelacyjnie. Jestem zadowolona i na pewno będę korzystać

Chcesz pochwalić cenedra18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • Mam włosy kręcone, raczej mocno, mimo że nie mam na głowie afro. W związku z ich fakturą, często były one przesuszone, łamały się, wypadały, a końcówki rozdwajały. Odkąd stosuję ten szampon, w połączeniu z maską 60 sec., kondycja moich włosów bardzo się poprawiła. Piękniej się kręcą, są błyszczące i przestały się łamać.

PLUSY:
    - szampon faktycznie ma właściwości naprawcze (przynajmniej w moim przypadku)
    - włosy po nim są odżywione, błyszczące, lejące się
    - ładnie pachnie, a zapach długo się utrzymuje na włosach
    - kremowa konsystencja
    - dobrze się pieni

MINUSY:
    w zasadzie ja ich nie zauważyłam, no może z wyjątkiem ceny, ale można sobie z tym poradzić kupując przez internet dużą butelkę (wychodzi dużo taniej niż u przedstawiciela), a szampon jest naprawdę wydajny

A, może być też tak, że obciąża włosy szybko przetłuszczające się albo cienkie.

Ogólnie bardzo polecam ten szampon

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania 1,5l butli

Chcesz pochwalić kul_kulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Zachęcona pozytywami szukałam czegoś co zastąpi mój ideał druzgoczący jednak moją kieszeń czyli k-pak joico, ale zawiodłam się. Mam włosy grube i ciężkie, szybko się przetłuszczają. Kupiłam całą serię czyli szampon odżywka i balsam 60sec. Niestety i stosowane osobno i razem powodują że włosy są suche i po dłuższym czasie nabawiłam się tylko łupieżu

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3 ale w wersji podróżnej

Chcesz pochwalić _Mariolcia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon.
  • Świetnie sprawuje się do zmywania wszelkich olejków i nafty z włosów.

Włosy po nim są oczyszczone i ,,szeleszczące''

Osobiście używam tego produktu razem z odżywką Rich Repair i maską Rich Repair 60 Sec. Treatment i z tego tria jestem bardzo zadowolona.

Należy pamiętać, że włos jest martwy, a efekt nawilżenia to tylko wypełnienie przez kosmetyk jego ,,ubytków''.

Ilość zużytych opakowań: 1500 ml

Chcesz pochwalić JutkaPawlak za czytelną i pomocną recenzję?