Powiększ Goldwell, DualSenses, Rich Repair Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Zgłaszająca osoba: Inthisphigrethis

Szampon z linii przeznaczonej do odbudowy suchych i zniszczonych włosów. Zapewnia delikatne oczyszczenie, a system Repair z proteinami pashminowymi umożliwia szybkie, równomierne pokrycie włosa czynnikami odbudowującymi oraz nadaje zdrowy połysk, gładkość oraz jedwabistość włosom.

Cena: ok. 30zł / 250ml

• Bardzo dobry szampon
  • Jestem bardzo zadowolona z szamponu. Używam również odzywki z tej samej serii. Włosy po umyciu nie są jak druty, wyraźnie lepsze rozczesywanie, w połączeniu z odżywką super sprawa dla zniszczonych włosów.

+ zapach
    + jakość
    + efekt wygładzenia

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić egipskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poprstu cudo
  • Dostałam Go od cioci, fryzjerki . I po pierwszym użyciu się zakochalam . Włosy stały się miękkie, gładkie, miały połysk .
    Zapach także mi się spodobał .

Jednynym minusem chyba jest cena .

Obecnie nie używam tego produktu, właśnie z powodu pieniędzy .

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić lackofinspirations za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Szampon dostalam jako prezent po wizycie w salonie. Niestety nie nadaje sie do moich wlosow.

+piekny zapach- bardzo, bardzo mi sie podoba. utrzymuje sie caly dzien na wlosach

i to chyba tyle bo
    -wlosy po nim placza sie niemilosiernie, nawet po uzyciu odzywki mam wielki problem z rozczesaniem.
    -wlosy sa szorstkie w dotyku
    -bardzo ale to bardzo obciaza. niestety myjac wlosy rano wieczorem juz sa nieswieze:/ (mam tendencje do przetluszczania, ale zeby az tak?!)

3 gwiazdki po czesci daje za to ze oddalam go mamie, ktora wyjatkowo sobie go chwali - wiec co jaki wlos lubi.

do przetluszczajacych sie wlosow NIE

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: uzylam kilka razy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić monis001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak na profesjonalny szampon- wypada słabiutko
  • Zacznę od tego, że nie wierzę w żadne cudowne własciwości pielęgnacyjne szamponów, czy to fryzjerskich, czy to dla zwykłych zjadaczy chleba. Dlatego nie lubię, gdy producent obiecuje nam czary z mleka i efekty, których nie jest w stanie dotrzymać. Jako rudowłosa kręcona wytestowałam chyba prawie wszystkie dostępne szampony dla włosów suchych ( niestety, naturalnie kręcone rude włosy są suche i mają tendencje do sianowatości, jeśli się nie pielęgnuje i nie nawilża). Nie mogłam więc nie przestestować i teo wynalazku.

Szampon dobrze się pieni. Domywa wszelkie niepożądane pozostałości pianek czy lakierow. Jest bardzo wyfajny, pieni się bez zarzutu i pachnie delikatnie (zapach znika po wysuszeniu włosów w sumie). Na plus liczę to, że włosów nie obciąża i nie oblepia czymś, co ma imitować gładkość. Natomiast nie mogę powiedzieć, by były one w lepszym stanie, niż po jakimkolwiek innym szamponie ( za wyjątkiem Syossa dla włosów suchych- oj koszmar to jest). Po prostu jest to dobry szampon, bez żadnych towarzyszących cudów.

Za wszystko sprawiedliwe trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od: rok temu chyba
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka pełnowymiarowa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmienił się
  • Używam tego szamponu od bardzo dawna i przez długi czas byłam zachwycona efektami jakie dawał. Włosy o wiele mniej się łamały, były zdrowsze, wyglądały bardzo ładnie, co przy moich rozjaśnianych włosach rzadko się zdarza. Niestety odkąd pojawiło się nowe opakowanie, zmieniła się też formuła kosmetyku. Włosy po umyciu tym szamponem, bez względu co nałoże na nie po myciu, są TRAGICZNE! Oklapnięte, matowe, 'bez życia'. Od dłuższego czasu zastanawiałam się, dlaczego moje włosy wyglądały brzydko, po zmianie szamponu dowiedziałam się 'kto' jest winowajcą... Na moich włosach produkt kompletnie się nie już nie sprawdza, na pewno nie kupię go ponownie, jednak znam osoby, którym aż tak bardzo nie szkodzi.

Używam tego produktu od: 4,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 200 ml i jedna butelka 1,5 l

Chcesz pochwalić libra266 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Lubię produkty Goldwell, mają dobre szampony, odżywki, farby.
    Ten szampon spełnia swoją rolę. Mam bardzo dlugie do pasa i bardzo gęste włosy, które często są przesuszone i cięzko je rozczesać. Szampon dobrze nawilża włosy, są miękkie w dotyku, dobrze oczyszczone, lśniące.
    Kremowa konsystencja sprawia, że mycie jest naprawdę przyjemne i czuć, że kosmetyk dobrze działa na włosy.
    Niestety, przy 2 butelce zbrzydł mi już zapach szamponu, za co odejmuję gwiazdkę, bo bardzo lubię, gdy kosmetyk ładnie mi pachnie.
    Niemniej polecam. Szczególnie z odżywką z tej serii, bo razem działają najlepiej!

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy

Chcesz pochwalić kilianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • wow!
  • kocham! najlepszy szampon fryzjerki jaki miałam! nadaje się do codziennego stosowania, pięknie pachnie ( jak perfum, trochę pudrowo), nawilża ( nie musiałam po nim uzywać odzywki), wydajny, skoncentrowany, włosy sa błagie, miekkie, roświetlone....czego chcieć więcej?! mam delikatne włosy i do nich świetnie się sprawdza... nie tracę na objętości... nie obciąza włosów...

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2, 1500 ml

Chcesz pochwalić Add2Basket za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest zły, nie jest najlepszy - nawrócenie
  • Skusiłam się na niego, z uwagi na dobre doświadczenia z farbami topchic tejże firmy , jak również ze względu na recenzje na wizażu.
    Przyznam , że spodziewałam się hitu i przyznam też, że pod tym względem się zawiodłam, jakkolwiek jest to bardzo dobry szampon.
    Ładne opakowanie, poręczne. Konsystencja gęsta, jednak łatwo pozwala rozprowadzać się na włosach. Zapach ok, nie powala, ale i nie drażni.
    Szampon dobrze myje i oczyszcza ( a to nie jets takie oczywiste ). Sprawił, iż włosy mniej się przetłuzczają, do tej pory myłam włosy czasem codziennie , czasem co dwa dni, po użyciu tego produktu co 3-4 dni. Co do kondycji włosów nie zauwazyłam jakiejś znaczącej poprawy, napewni nie jest to szampon działający tak spektakularnie jak np L\\\'oreal Absolut Repair i dlatego się zawiodłam, choć włosy po nim są miękkie i poprostu bardzo poprawne.

po eksperymentach z innymi chcętnie do niego wróciłam , dostrzegając istostne zalety- nie obciąża i świetnie myje, a tego naprwadę brak wielu kosmetykom. Nie jest naj, ale rzeczywiście niewiele mu brak.

Po kolejnym tygodniu odbieram pół gwiazdki z mojej oceny. Szampon dośc wysusza włosy, o stosowaniu bez odzywki raczej nie ma mowy przy włosach zniszczo nych, do jakich przecież został stworzony.
    Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mariti za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocna czworeczka
  • zapach rewelacja!włosy miekkie,intensywnie pachnace.kupilam go w momencie kiedy rozjasnianie tak zniszczylo i wysuszylo mi wlosy ze nie moglam dac sobie z nimi rady.polecil mi go moj fryzjer

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 l butla

Chcesz pochwalić Aleksanderka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Szaponu używam razem z odżywką tej samej serii. Włosy są miękkie,lśniące, pachnące, nie elektryzują się. Szampon nie obciąża włosów. Jak dla mnie rewelacja.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Agahaj1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij