Goldwell, Dualsenses, Rich Repair Shampoo (Szampon odbudowujący do włosów suchych i zniszczonych)

notino.pl

Średnia ocena: 4.80/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Goldwell Dualsenses Rich Repair Szampon odbudowujący dla suchych i zniszczonych włosów wzbogacony o microPROtec complex i IntraLipid. Natychmiast odbudowuje i wydobywa naturalny połysk włosów. Delikatna jak woda, unikalna FadeStopFormula minimalizuje blaknięcie koloru z każdym myciem.

do włosów suchych i zniszczonych
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające

Nie dla mnie

Szampon kupiłam swego czasu w okresie buntu przeciwko wszelkim drogeryjnym kosmetykom do włosów, twierdząc, że moje włosy akceptują tylko tzw. „fryzjerskie” i „profesjonalne” produkty. I faktycznie, przez bardzo długi okres kupowałam tylko takie szampony. Z lepszym i gorszym skutkiem. Ciężko stwierdzić, czym kierowałam się przy zakupie tego produktu, ale generalnie szukałam czegoś do zniszczonych włosów, oczekując cudu. Szampon kupiłam na allegro za jakieś 20 zł.
Byłam z niego zadowolona. Używałam go do codziennego mycia i nie zauważyłam jakichś szczególnych skutków ubocznych, ale wtedy też nie znałam jeszcze tak dobrze swoich włosów. Dobrze mył, nie robił z włosów sianka i to mi wystarczało. Dodatkowo wybitnie przypadł mi do gustu jego zapach, więc po jakimś czasie skusiłam się na ponowny jego zakup.
Szampon dostajemy w wygodnej, 250ml butelce, którą otwieramy przez naciśnięcie wieczka, przez co produkt się nie wylewa i możemy nałożyć go tyle, ile akurat potrzebujemy. Szampon jest dość gęsty i nie potrzeba go dużo, żeby umyć nim włosy. Świetnie się pieni i jest niesamowicie wydajny.
Czy przez jego działanie poprawił się stan moich włosów? Nie. O ile użycie tego szamponu rano pozwalało mi wytrwać z względnie świeżą czupryną do wieczora, tak umycie głowy wieczorem powodowało przyklap i mega obciążenie włosów już popołudniu dnia następnego. I to jest największy zarzut, jaki mam do tego szamponu.
Plus za to, że pomimo niezbyt ciekawego składu, nie wysuszył jakoś tragicznie moich włosów.
Skończyłam już drugie opakowanie (na siłę) i wiem, że nie kupię ponownie tego produktu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

Ujdzie

Odżywkę Rich Repair kocham całą sobą i każdym pasmem włosów z osobna, ale niestety, nie mogę tego samego powiedziec o szamponie z tej samej serii.

Jest co najwyżej poprawny. Wygładza i odżywia włosy jedynie w niewielkim stopniu. Z kolei w połączeniu z odżywką sprawia, że moje włosy stały się już nieco zbyt ciężkie, więc sam nie bardzo, a z odżywką też niekoniecznie.

Plusem jest to, że moje włosy się nim nie męczą, tzn. przez cały czas zużywania szamponu włosy są odżywiane w tym samym stopniu (choć nadal niewielkim), czego nie mogę powiedzieć o innych szamponach czy odżywkach.

Nawilża

Mam włosy poldlugie, farbowane na jasny blond. Obecnie jestem posiadaczką dużej 1000 ml butelki szamponu, z którego zakupu jestem bardzo zadowolona. Dodam, że nigdy nie mam jednego szamponu w użyciu, najczęściej od 3-4 rodzajów. Ten szampon bardzo dobrze nawilża, włosy są miękkie po umyciu, mam na myśli ich wygladzenie w momencie jak jeszcze są mokre, większość szamponow pozostawia je tępe, co później przekłada się na trudnosci w rozczesywaniu, w przypadku tego szamponu są gladziutkie. Co prawda nie mogę ocenić rozczesywania po użyciu samego szamponu, bo zawsze używam odżywki lub maski, ale w dotyku sa naprawdę miękkie. Szampon bardzo dobrze się pieni, dobrze oczyszcza, nie powoduje swędzenia skóry głowy, jest bardzo wydajny. Za pojemnosc 1000 ml cena bardzo atrakcyjna.

Szampon odbudowujący do włosów suchych i zniszczonych

Moje włosy są suche, zniszczone farbowaniem, codziennym suszeniem suszarką, prostowaniem. Lubię szampony lepsze niż te, dostępne na każdej sklepowej półce.
Z tego szamponu jestem zadowolona. Ma ładny zapach❤
Jest wydajny.
Dobrze oczyszcza a włosy po nim są zdrowsze i ładniejsze.

Sprawdza się!

Dobrze odżywia zniszczone włosy. Są delikatne, łatwo je rozczesać i ułożyć. Niestety jest średnio wydajny, słąbo się pieni. Dostałam go w prezencie i może kupię, ale z innej serii

Szampon Goldwell Dualsenses Rich Repair

Szampon bardzo dobrze zregenerował i odbudował moje włosy, po nie udanej wizycie u fryzjera.
Włosy po jego zastosowaniu są pełne blasku,wyglądają zdrowo i są dobrze odżywione.
Szampon ma dość gęstą konsystencję dzięki temu jest naprawdę wydajny,ma przyjemny subtelny zapach.

nie do każdego mycia

Mam włosy, dla których szampon jest przeznaczony - kręcone, suche, puszące. Do tego farbowane. Jednak, jak wiele szamponów do suchych włosów tak i ten może się okazać "za dobry" jeśli go nadużywamy. Którko mówiąc, przetłuszcza i obciąża włosy. Choć faktycznie, podczas spłukiwania czuć, że włosy nie są nadmiernie oczyszczone, w złym sensie, są miękkie i elastyczne.
Szampon gęsty, wydajny, choć przy tej gęstości czasem wydaje się, jakby mało się pienił - trzeba dodać wody. Pachnie słodko, trochę jakby migdałowo.
Używanie co kilka myć wystarczy, by się nim nie znudzić, ani nie przedobrzyć na włosach. Cieszę się, że kupiłam najpierw małe opakowanie, zastanawiałam się nad litrową butlą, którą zużywałąbym chyba kilka lat. Widzę jednak, że szampony Goldwell mogą być dobre, więc duże opakowanie kupię, ale z innej serii. Cena małego opakowania jest dość wysoka, litr można kupić dużo korzystniej. Opakowanie dość twarde, a szampon powoli spływa w dół.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Jestem zadowolona

Moje włosy są grube, gęste i długie - ciężko czasem się z nimi uporać. Marzę o znalezieniu szamponu po którym będą one całkowicie gładkie.
Ten produkt dał mi namiastkę gładkości, ale jeszcze sprostał niestety moim oczekiwaniom w pełni.
Jednak uważam, ze jest to dobry produkt. Jest wydajny, ładnie pachnie i nawilża.

Jestem przekonana, że przy odrobinę mniej gęstszych włosach, możliwe jest uzyskanie efektu gładkich włosów.

Slaby

Ponieważ moje włosy w ostatnich czasach coraz częściej próbują żyć własnym, puszącym się życiem, potrzebowała, czegoś co je ujarzmi, dociąży i nawilży. Pochlebne recenzje i obietnice producenta oraz cena szamponu miały mi to zagwarantować. Okazało się jednak, że niesamowicie puszy moje włosy, wyglądają po użyciu (z odżywką czy bez) jak siano. Obecnie używam do prania bielizny, bo szkoda mi go wyrzucić, a kupiląm litrową butelkę. Ja nie polecam...

Doraźny

Zakupiłam go po pozytywnym wpływie szamponu do włosów blond Goldwell. Tamten nie używałam za każdym myciem i w przypadku tego to się nie zmieniło ;)

Nie jestem w stanie myć nim włosów za każdym razem, on mi je po prostu przetłuszcza i obciąża, skóra głowy swędzi.

Sprawdza się jako szampon - odżywka do włosów na długości, kiedy nie chce mi się z włosami cackać a nie chce mieć puchu na głowie (a włosy mam rozjasniane, więc robi się on czasem od ucha w dół bez wspomagania, końce zniszczone, wymagają już po prostu ścięcia). Wtedy wyglądają po prostu lepiej, są bardziej wygładzone, mniej spuszone, błyszczące. Nie jest to jakaś rewelacja, ale to szampon, nie oczekuje po nim nie wiadomo jakiego odżywienia, ma myć bez szkody dla włosów.

Ten może włosom nie szkodzi, ale moja skóra głowy go niezbyt lubi, a nie jest ani mocno sucha ani mocno przetluszczajaca się.

Ładnie pachnie, ładnie się pieni, ale myślę, że jego cena nie jest adekwatna do jakości, płacimy za markę. Nie zakupiłam odżywki, może w komplecie sprawdzają się bardziej.

Daje mu w ostateczności ocenę ogólną 3,za złe działanie dla skóry głowy i cenę.

Tragedia

Szampony tego producenta polecił mi mój znajomy, który jest wierny tej marce, skusiłam się po jego namowach. Mogę na pewno stwierdzić, że jest wydajny także to na plus ale szampon nie robi absolutnie nic oprócz tego, że ładnie pachnie. Ale co najgorsze - dostałam przez niego niesamowity łupież. Używałam już dziesiątki szamponów i nigdy nie miałam łupieżu, dopiero po tym szamponie pierwszy raz go dostałam. Nie polecam.

Świetny!

Zakupiony po wypróbowaniu u mamy, używany potem przez ponad pół roku, nie zawiódł ani razu. Podkreślam jednak, że szampon używałam wraz z odżywką z tej samej serii.
Szampon naprawdę świetnie nawilża, ładnie się pieni, jest baaaaardzo wydajny. Nie plącze włosów, którym nadaje blasku, nie obciąża, jest dosyć delikatny dla skalpu.
Dla mnie był to strzał w dziesiątkę! :)
Konsystencja szamponu jest dosyć płynna, ale nakłada się dobrze. Kolor białosrebrzysty, zapach bardzo przyjemny choć nieco intensywny. Dodatkowo dodam, że duża butelka jest wyposażona w bardzo wygodną pompkę.

odżywia i nie obciąża

szampon zakupiłam na stronce internetowej akurat była darmowa wysyłka a sam szampon w promocji za 22 zl wiec pomyślałam, że wypróbuję. Opakowanie jest bardzo wygodne a sam szampon bardzo dobrze się pieni wystarczy bardzo mała ilość co za tym idzie jest wydajny. Włosy posiadam falowane suche z natury a szampon odżywia je i mniej się puszą a przy tym nie obciąża są naprawdę długo świeże. Nie podrażnia również mojej wrażliwej skóry głowy. Minusem jest cena bez promocji.