Powiększ Goldwell, Dual Senses, Rich Repair 60 Sec. Treatment (60-Sekundowy balsam do włosów)

Zgłaszająca osoba: Inthisphigrethis

Produkt z proteinami pashminowo - jedwabnymi, daje ultra szybki efekt, intensywną pielęgnację z efektem regeneracji włosów.
Odbudowuje je już w 60 sekund, są gładkie jak jedwab.
Do włosów suchych, zniszczonych i zmęczonych.
Dla widocznego, zdrowego połysku i uczucia wygładzonych, jedwabistych włosów.

Cena: ok. 40zł / 200ml

• bardzo fajna
  • Próbowałam już wielu, drogich i tanich, myślę, że ta maska jest jedną z najlepszych za dobrą cenę

Plusy:

+ cudowny zapach (uwielbiam go!)
    + cena
    + bardzo wydajna
    + włosy po użyciu sa gładkie, mięciutkie, błyszczące i pachnące
    + szybkie działanie (ale ja zostawiam ją i tak na 5 min.)
    + pomaga odbudować i poprawić kondycję zniszczonych, suchych koncówek

Minusy:

- trochę obciąża
    Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 4 x 200 ml

Chcesz pochwalić Autumn Cannibalist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobra
  • Odżywka ma deikatny, słodkawy zapach. Konsystencja dość gęsta, kolor kremowy.

Plusy:
    - włosy łatwo się rozczasują,
    - są miękkie, pachnące,
    - puszyste (co dla mnie nie jest zaletą)
    - po minucie można ją już spukać,
    -jest bardzo wydajna (mam 1,5 l. butelkę),

Wady:
    - nie jest tak rewelacyjna jak ją reklamowano, nie odbiega niczym od innych odżywek (pantene itp.)

mimo wszystko polecam, ponieważ jest dobra, a wiadomo, że każdy inaczej przyswaja i reaguje na kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić elektrownia atomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie obciaża, nie do wszystkich typów włosów się nadaje
  • Tak jak pisze producent, produkt ten najlepiej sprawdzi sie na suchych, grubych, sztywnych włosach. Jeżeli chcesz mieć lekkie wlosy bez obciażania, omijaj go z daleka. Kupiłam wielką butlę fryzjerską 1,5 litra tego czegoś .
    Stosowałam go na rózne sposoby i powiem tak. Po myciu , jak dla mnie nie nadaje się. Włosy są masakrycznie obciążone, wiszą smetnie i na dodatek nie chca się układać, nie daja się ujarzmić. Owszem widac efekt pielegnacji, gdyż są lśniące, gładkie , nawilzone.
    Na moich włosach najlepiej ten produkt sprawdza się nałozony jako kompres przed myciem, solo lub składnik mieszanek z olejem, później dokladne zmycie szamponem i właściwa maska. Stospowany w ten sposób naprawde wspaniale pielegnuje włosy , które aż lśnią zdrowym blaskiem.
    Produkt jest bardzo wydajny, nawet niewielką ilosc łatwo rozprowadzić na włosach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę butlę 1,5 litra

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Zalezy mi zawsze na czasie a dzieje sie to rano i nie chce mi sie czekac jak przy innych odzywkach 5-10 minut bo to wnerwiające, nie lubię też odżywek bez spłukiwania, wydaje mi się ze mam cos na włosach z czym nie czuję się dobrze.
    Ta odżywka spelniła moje oczekiwania. Mialam ją bardzo długo ale tą w wersji butelkowej 1500ml 60sec

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić Danurzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra maska
  • Maskę dostałam w prezencie, ale o ile na początku nie zachwyciła mnie wcale, to z czasem ją polubiłam. Efekty były naprawdę zadowalające., ale nie od razu. Konstystencja maski jest gęsta, szbita, o przyjemnym zapachu. Po zużyciu całej maski zauważyłam:
    -zwiększoną objętość włosów
    - b. błyszczace włosy
    - wygładzenie włosa
    Wydaje mi sie, że maska będzie odpowiednia dla włosów wysuszonych, porowatych. Nie nadaje sie do włosów tłustych i przetłuszczających się. U mnie sprawdziła się, gdy nie stosowałam jej po każdym umyciu włosów, a jedynie max w raz w tygodniu , jako maske regeneracyjną. Uwaga maska może obciązyć włosy.Dodatkowo do plusów można zaliczyc to, że nie uczula i nie spowoduje łupieżu. Bardzo wydajna.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julia816 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Wlaśnie skończyłą mi się pierwsza butla tej odżywki (i nie ostatnia). Przy zakupie kierowałam się składem, zawiera dużo bardzo fajnych składników.

I nie rozczarowałam się, po pierwszym użyciu już wiedziałam, że jest świetna. Nie musiałam nawet suszyć włosów, żeby zauważyć, że stały się miękkie i gładkie. Razem z nią używam jedwabiu na końcówki i moje włosy mają się super, pomimo farbowania na jasny blond.

Jedynym minusem jest zapach, który jest taki sobie, ani brzydki, ani ładny oraz lekkie obciążanie włosów, ale przynajmniej są wygładzone

Bardzo dobry produkt, w przystępnej cenie ( 66zł za 1l - w przeliczeniu na 200ml drogeryjne opakowania choćby nivei, wychodzi nawet na tańszą, a jest o niebo lepsza).Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 (1000ml)

Chcesz pochwalić Kurka Rurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie była miłość od pierwszego ... użycia
  • To moja pierwsza recenzja i zdecydowałam się na nią tylko dlatego, że być może komuś przyda się to co napiszę

Ten balsam zakupiłam pod wpływem dobrych opinii, zdecydowałam się od razu na 1,5-litrową butlę, z czego 0.5l odlałam siostrze.

Po pierwszym użycie pomyślałam: O matko! Nie dość, że balsam nie pomógł to nawet zaszkodził, włosy były suche, matowe. Kolejne podejścia tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że to nie jest maska dla mnie.

Po kilku m-cach sporadycznego używania (no bo jak to tak, tyle kasy, szkoda, itp.) w różnoraki sposób (przed myciem, po myciu, na krótko, na dłużej) juz miałam oddać go siostrze, która de facto jest bardzo zadowolona, gdy postanowiłam dać mu ostatnią szansę.

I udało się, w tej chwili uważam, że jest to jedna z lepszych masek, które stosowałam, a było ich już kilka. Co się stało, że zmieniłam zdanie?

Po prostu zastosowałam go inaczej niż zwykle. Zawsze po umyciu włosów odciskałam nadmiar wody w ręcznik, tak żeby nic mi się nie lało na twarz i szyję, gdy stosuję odżywkę/maskę. Tym razem lekko wycisnęłam wodę rękoma i od razu nałożyłam na takie ociekające wodą włosy ten balsam.

I... rewelacja! Włosy po spłukaniu i wysuszeniu mięciutkie, lejące, nie spuszone, bardziej zdyscyplinowane. Od tamtej pory tak go stosuję i jestem bardzo zadowolona.

Minusem na pewno jest fakt, że obciąża moje cienkie, przetłuszczające się włosy, ale wybaczam mu to, i tak myje je codziennie.

Uff, rozpisałam się. Ale być może ktoś po przeczytaniu tej recenzji spróbuje jeszcze raz i będzie zadowolony.

PLUSY:
    + dobra konsystencja, nie spływa z włosów
    +60-sekundowa formuła, bardzo przydatna gdy ktoś myje włosy rano tak jak ja
    +działa, tzn. włosy są zdyscyplinowane, wygładzone, jakby zregenerowane?
    +dość dobra cena jak na produkt profesjonalny (1.5L opakowanie)

MINUSY:
    -nie wiem ale na podsuszonych włosach się nie sprawdza
    -zapach, po dłuższym okresie używania strasznie mnie drażni
    -obciąża

Podsumowując, warto spróbować.Używam tego produktu od: kilku m-cyIlość zużytych opakowań: 1/3 1,5L

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jussstta za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem za
  • Moim zdaniem produkt jest nawet dobry. Mam sztywne, i suche włosy, po użyciu tej maski włosy były nawilżone, dobrze sie rozczesywały oraz ładnie błyszczały. W miare wydajna.
    Minusem jest nie za przyjemny zapach jak dla mnie oczywiście, ale to tylko mały minusik.
    Cena nawet przyzwoita jak na Goldwella.
    + nie obciąża włosów
    Polecem.

Używam tego produktu od: ok.2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno /200ml

Chcesz pochwalić kiniuchaaEZT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka na co dzień
  • Zaryzykowałam i kupiłam wielkie opakowanie 1,5l.
    Jestem zadowolona. To świetny kosmetyk, gdy nie ma się czasu na stosowanie masek przez pół godziny.
    Plusy:
    + po zastosowaniu moje włosy są gładsze i bardziej miękkie,
    + wygoda - nakłada się na 60 sekund,
    + fajny aplikator w dużym opakowaniu (wygodna pompka),
    + ładny zapach,
    + dość wydajny.

Minusów nie zauważam.

Nie jest to produkt cud, ale wydaje mi się, że spełnia swoją rolę i jest naprawdę przyzwoity.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1,5l w trakcie

Chcesz pochwalić jnwoppl za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Zawsze przed zakupem kosmetyków sprawdzam ich opinie na KWC. Tak też było tym razem. Dlatego też być może moje rozczarowanie jest jeszcze większe, bo odżywka zbiera bardzo dobre opinie. Niestety ode mnie takiej nie dostanie.

Otóż z moimi włosami nie robi kompletnie nic. Próbowałam ją nakładać na różne sposoby. Trzymałam na włosach krótko ( tak jak zaleca producent) i dłużej. Za każdym razem było to samo-> brak jakichkolwiek efektów. Włosy po niej nie są w ogóle nawilżone. Są matowe i szybciej się przetłuszczają.

Jeżeli już musiałabym doszukiwać się zalet to mogłabym wskazać na zapach. Ale nawet on w żadnym wypadku nie skłoni mnie do ponownego zakupu, ponieważ odżywka jest dużo gorsza od zwykłym odżywek dostępnych w drogeriach kosmetycznych. A to jest produkt profesjonalny, od których wymagam trochę więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić innocencee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia obietnice producenta
  • Po użyciu balsamu włosy są rzeczywiście gładkie, lśniące i wygładzone. Pięknie pachną (na co zwraca mi uwagę mnóstwo osób )
    Wyglądają na zregenerowane. Właśnie... wyglądają Jedną gwiazdkę odejmuje, bo efekt nie utrzymuje się po "odstawieniu" balsamu.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (1000 ml)

Chcesz pochwalić Flagrans za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Bardzo dobra odżywka do włosów, które nie mają specjalnych wymagań. Tak samo jak przy szamponie Rich Repair, ta odżywka ani mnie nie zachwyciła, ani nie rozczarowała, ale jest porządna i mogę ją polecić. Dobrze radzi sobie z włosami farbowanymi, jest wydajna i nie obciąża włosów. Włosy długo zachowują świeżość i blask.

Włosy były po niej błyszczące i miękkie, zadbane, chociaż dużo lepsza jest odżywka solar sublime L'oreal lub rekonstruktor dumb blonde z Tigi

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 litra

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić atena81pl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Uważam , że ten produkt jest naprawdę bardzo dobry.
    Nawilża włosy , bez obciązania ich. Nie trzeba używać go codziennie by utrzymać efekt. Ładny zapach. Warto używać z szampnem Goldwell z tej samej serii. Cena nie mała ale należy pamietać ,że to profesjonalny kosmetyk do włosów. Nie można myśleć ,że po tygodniu nasze wysuszone pozbawione blasku włosy staną się mocne , lśniące i spreżyste. Trzeba dużo starań , cierpliwości i wyrzeczeń a goldwell 60 sec swietnie w tym pomoga.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Z 5 małych

Chcesz pochwalić mendi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNY PRODUKT
  • Kupiłam tą maskę w opakowaniu 50 ml jako próbka w sklepie fryzjerskim przy okazji kupowania farby do włosów. Mam włosy cienkie, puszące się i wydaję mi się że są też przesuszone. Po 1 zastosowaniu byłam zachwycona, włosy stały się lejące, bez efektu obciążania ich. Właśnie kupuje 3 opakowanie. No i oczywiście plus za działanie w 60 sekund idealne na szybkie poranne prysznice. Jestem zdecydowanie fanką. Teraz testuje inne produkty tej serii.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić agniesiak5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku było wspaniale, ale później gorzej
  • Na początku było super - pierwsze nałożenia - włosy idealnie błyszczące, milusie w dotyku, wzmocnione i nawilżone.

Im dłużej ją stosuje , tym bardziej obciąża moje i tak słabe włosiny. Nie nawilża już tak spektakularnie, byc moze moje włosy się po prostu przyzwyczaiły. Mimo to ładnie pachnie. Korzystam na spółkę z moją mamą, na jej włosach widzę różnicę - od razu widac kiedy użyła mi tej maski .

Jest dosc wydajna i do tego łądnie pachnie, ale mi niestety zaczęła obciążąc włosy i przez nią mi zaczęły wypadac.

Używam tego produktu od: pol rokuIlość zużytych opakowań: 2/3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić The_truth za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Odżywka ta spełniła moje oczekiwania. Włosy mam bardzo gęste i wcześniej zbytnio nie przykładałam uwagi do kosmetyków które stosuję. Efektem czego włosy moje zrobiły się wysuszone, nieco zniszczone. Radykalnie zmieniłam kosmetyki do pielęgnacji moich włosów i przeszłam na szampon i tą właśnie odżywkę firmy Goldwell ( dzięki fryzjerowi). Od przeszło roku je stosuję i włosy odzyskały połysk, są przyjemne w dotyku i za bardzo się nie puszą. Jestem zadowolona

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4/200

Chcesz pochwalić tenia2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Troche sie zawiodlam ta odzywka.Uzywam jej okolo miesiaca.Nie nawilza moich wlosow,sa troche gladsze,ale to nie jest to co mialam np po matrixie.Wlosy sa nadal splatane,matowe,pusza sie.Odzywka bardzo obciaza wlosy,nastepnego dnia wygladaja na tluste i nieumyte,chociaz nie nakladam przy nasadzie wlosow.Jedyna zaleta to przepiekny zapach i to wszystkonie kupie jej juz,o wiele lepsze oodzywki ma l'oreal...

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1/4

Chcesz pochwalić olayahoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry wybór!
  • Używam tego produktu na przemian ze zwykła, błyskawiczną odżywką z tej serii. Stosuję je przy każdym myciu, czyli co 2 dni. Włosy po niej są:
    - bardziej błyszczące
    - mniej się puszą
    - nie są szorstkie
    - wyglądają na zdrowsze
    - ładnie pachną (wyczuwam nutkę brzoskwiniową, hm?)

Należy pamiętać, że włos jest martwy, a efekt nawilżenia to tylko wypełnienie przez kosmetyk jego ,,ubytków'', nie mniej jednak, na moje włosy to działa.

Ilość zużytych opakowań: 200 ml

Chcesz pochwalić JutkaPawlak za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem w pełni zadowolona!
  • maska doskonale odżywia i nawilża włosy , są po niej śliskie i lejące. Maska jest bardzo wydajna. Polecam ją do włosów suchych, elektryzujących się. estem fanka Goldwella i ten produkt oraz balsam innerefect oraz wspaniałe farby (mój ulubiony Colorance )to jedne z najlepszych produktów do włosów .

Chcesz pochwalić lenisko1480 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 176 raz(y)
  • bardzo skuteczna
  • Maseczka zrobiła na mnie spore wrażenie, a myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy.

Firma Goldwell interesuje mnie od dawna, zawsze ma fajne produkty, tzn. z mojego punktu widzenia, po prostu działają.

Fenomen tej maski polega na tym, że działa już w minutę i włosy są ładniejsze.

Kosmetyk poprawia strukturę włosów, daje witalność i połysk.

Zapach z pudełka nie jest ładny- jak klej biurowy, ale po zmyciu maski z włosów pachnie zupełnie przyzwoicie, zapach kleju znika.

Będę wracać do tej maski, jest wydajnym kosmetykiem, jestem w połowie opakowania, używam od września \'10. Używam tego produktu od: 4 mies. Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Kupiłam ten balsam ponad pół roku temu i od tego czasu kondycja moich włosów bardzo się poprawiła dużą zaletą jest to, że jest bardzo wydajny. Mam włosy do ramion i wystarcza mi tylko jedna porcja na całą głowę. Przez pół roku nie ubyło mi nawet połowy z opakowania 1,5 l. Balsam ma ładny zapach i konsystencję na pewno kupię go ponownie

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opak. 1,5 L

Chcesz pochwalić Czachulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Używam całej serii reach repair,jest rewelacyjna!A ten balsam? Potrafi zdziałać cuda.Włosy są miękkie,delikatne,lśniące.Ogromnym plusem jest to,że wystarczy nałożyć go tylko na minutę.
    Piękny zapach,kremowa konsystencja,opakowanie naprawdę wydajne,efekt widoczny natychmiast.Bardzo polecam.
    Ciężko mi uwierzyć,że ktoś w ogóle porównuje tę maskę do zwykłych drogeryjnych i nie wiem jak trzeba miec zniszczone włosy,aby po jej użyciu nie widzieć różnicy :/

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Chcesz pochwalić arachne za czytelną i pomocną recenzję?
  • BDB
  • Używam całej serii, jestem bardzo zadowolona z efektów. Wysoko w składzie KERATYNA czyli podstawowy budulec włosa. Efekty widać już po pierwszym zastosowaniu, włosy gładkie, miękkie, super sie układają. Spełnione obietnice

Używam tego produktu od:2 msc

Chcesz pochwalić Alex87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet jestem zadowolona...
  • Najlepiej działała jak zaczełam jej uzywać na poczatku. Wchłaniała się we włosy do tego stopnia, ze musialam dokładac drugą porcję. A potem... powoli jej działanie zaczeło słabnac, teraz uzywam ją na zmiane z MATRIXEM, bo sama to już by nie działała chyba...

Używam tego produktu od:8 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze (1500ml)

Chcesz pochwalić mamania za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra a jednak
  • Do zakupu zostałam zachęcona oczywiscie przez pania fryzjerkę/jak i do innych prod.z tej linni/ mam zniszczone wlosy po zabiegach i odżywka miała zdziałać cuda, że dużo silniejsza od tych tanśzych dostepnych w drogeriach, profesjonalna itp, ale do rzeczy - moim zdaniem niezła, choc z poczatku dośc opornie nam szło miałam wrazenie ze nie jest zbyt silna jak na ten dramatyczny stan moich włosow, ma śliczny zapach, kremowa konsystencję, jego plusem jest szybkie dzialanie /czy trzymałam parę minut czy poł godziny efekt ten sam/ , ale nie wiem czy to wystarczajace jak na ta cenę - zapłacilam 49zl za słoiczek 200ml, dośc wydajny na szczęście. Włosy są nieco gładsze i to wszystko!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jovovicz za czytelną i pomocną recenzję?