Powiększ Goldwell, DualSenses, Rich Repair 60 Sec. Treatment (60-Sekundowy balsam do włosów)

Zgłaszająca osoba: Inthisphigrethis

Produkt z proteinami pashminowo - jedwabnymi, daje ultra szybki efekt, intensywną pielęgnację z efektem regeneracji włosów.
Odbudowuje je już w 60 sekund, są gładkie jak jedwab.
Do włosów suchych, zniszczonych i zmęczonych.
Dla widocznego, zdrowego połysku i uczucia wygładzonych, jedwabistych włosów.

Cena: ok. 40zł / 200ml

• bardzo fajna
  • Próbowałam już wielu, drogich i tanich, myślę, że ta maska jest jedną z najlepszych za dobrą cenę

Plusy:

+ cudowny zapach (uwielbiam go!)
    + cena
    + bardzo wydajna
    + włosy po użyciu sa gładkie, mięciutkie, błyszczące i pachnące
    + szybkie działanie (ale ja zostawiam ją i tak na 5 min.)
    + pomaga odbudować i poprawić kondycję zniszczonych, suchych koncówek

Minusy:

- trochę obciąża
    Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 4 x 200 ml

Chcesz pochwalić Autumn Cannibalist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet dobra
  • Odżywka ma deikatny, słodkawy zapach. Konsystencja dość gęsta, kolor kremowy.

Plusy:
    - włosy łatwo się rozczasują,
    - są miękkie, pachnące,
    - puszyste (co dla mnie nie jest zaletą)
    - po minucie można ją już spukać,
    -jest bardzo wydajna (mam 1,5 l. butelkę),

Wady:
    - nie jest tak rewelacyjna jak ją reklamowano, nie odbiega niczym od innych odżywek (pantene itp.)

mimo wszystko polecam, ponieważ jest dobra, a wiadomo, że każdy inaczej przyswaja i reaguje na kosmetyki.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić elektrownia atomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie obciaża, nie do wszystkich typów włosów się nadaje
  • Tak jak pisze producent, produkt ten najlepiej sprawdzi sie na suchych, grubych, sztywnych włosach. Jeżeli chcesz mieć lekkie wlosy bez obciażania, omijaj go z daleka. Kupiłam wielką butlę fryzjerską 1,5 litra tego czegoś .
    Stosowałam go na rózne sposoby i powiem tak. Po myciu , jak dla mnie nie nadaje się. Włosy są masakrycznie obciążone, wiszą smetnie i na dodatek nie chca się układać, nie daja się ujarzmić. Owszem widac efekt pielegnacji, gdyż są lśniące, gładkie , nawilzone.
    Na moich włosach najlepiej ten produkt sprawdza się nałozony jako kompres przed myciem, solo lub składnik mieszanek z olejem, później dokladne zmycie szamponem i właściwa maska. Stospowany w ten sposób naprawde wspaniale pielegnuje włosy , które aż lśnią zdrowym blaskiem.
    Produkt jest bardzo wydajny, nawet niewielką ilosc łatwo rozprowadzić na włosach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę butlę 1,5 litra

Chcesz pochwalić kotbalamot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Zalezy mi zawsze na czasie a dzieje sie to rano i nie chce mi sie czekac jak przy innych odzywkach 5-10 minut bo to wnerwiające, nie lubię też odżywek bez spłukiwania, wydaje mi się ze mam cos na włosach z czym nie czuję się dobrze.
    Ta odżywka spelniła moje oczekiwania. Mialam ją bardzo długo ale tą w wersji butelkowej 1500ml 60sec

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić Danurzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra maska
  • Maskę dostałam w prezencie, ale o ile na początku nie zachwyciła mnie wcale, to z czasem ją polubiłam. Efekty były naprawdę zadowalające., ale nie od razu. Konstystencja maski jest gęsta, szbita, o przyjemnym zapachu. Po zużyciu całej maski zauważyłam:
    -zwiększoną objętość włosów
    - b. błyszczace włosy
    - wygładzenie włosa
    Wydaje mi sie, że maska będzie odpowiednia dla włosów wysuszonych, porowatych. Nie nadaje sie do włosów tłustych i przetłuszczających się. U mnie sprawdziła się, gdy nie stosowałam jej po każdym umyciu włosów, a jedynie max w raz w tygodniu , jako maske regeneracyjną. Uwaga maska może obciązyć włosy.Dodatkowo do plusów można zaliczyc to, że nie uczula i nie spowoduje łupieżu. Bardzo wydajna.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić julia816 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Wlaśnie skończyłą mi się pierwsza butla tej odżywki (i nie ostatnia). Przy zakupie kierowałam się składem, zawiera dużo bardzo fajnych składników.

I nie rozczarowałam się, po pierwszym użyciu już wiedziałam, że jest świetna. Nie musiałam nawet suszyć włosów, żeby zauważyć, że stały się miękkie i gładkie. Razem z nią używam jedwabiu na końcówki i moje włosy mają się super, pomimo farbowania na jasny blond.

Jedynym minusem jest zapach, który jest taki sobie, ani brzydki, ani ładny oraz lekkie obciążanie włosów, ale przynajmniej są wygładzone

Bardzo dobry produkt, w przystępnej cenie ( 66zł za 1l - w przeliczeniu na 200ml drogeryjne opakowania choćby nivei, wychodzi nawet na tańszą, a jest o niebo lepsza).Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 (1000ml)

Chcesz pochwalić Kurka Rurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie była miłość od pierwszego ... użycia
  • To moja pierwsza recenzja i zdecydowałam się na nią tylko dlatego, że być może komuś przyda się to co napiszę

Ten balsam zakupiłam pod wpływem dobrych opinii, zdecydowałam się od razu na 1,5-litrową butlę, z czego 0.5l odlałam siostrze.

Po pierwszym użycie pomyślałam: O matko! Nie dość, że balsam nie pomógł to nawet zaszkodził, włosy były suche, matowe. Kolejne podejścia tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że to nie jest maska dla mnie.

Po kilku m-cach sporadycznego używania (no bo jak to tak, tyle kasy, szkoda, itp.) w różnoraki sposób (przed myciem, po myciu, na krótko, na dłużej) juz miałam oddać go siostrze, która de facto jest bardzo zadowolona, gdy postanowiłam dać mu ostatnią szansę.

I udało się, w tej chwili uważam, że jest to jedna z lepszych masek, które stosowałam, a było ich już kilka. Co się stało, że zmieniłam zdanie?

Po prostu zastosowałam go inaczej niż zwykle. Zawsze po umyciu włosów odciskałam nadmiar wody w ręcznik, tak żeby nic mi się nie lało na twarz i szyję, gdy stosuję odżywkę/maskę. Tym razem lekko wycisnęłam wodę rękoma i od razu nałożyłam na takie ociekające wodą włosy ten balsam.

I... rewelacja! Włosy po spłukaniu i wysuszeniu mięciutkie, lejące, nie spuszone, bardziej zdyscyplinowane. Od tamtej pory tak go stosuję i jestem bardzo zadowolona.

Minusem na pewno jest fakt, że obciąża moje cienkie, przetłuszczające się włosy, ale wybaczam mu to, i tak myje je codziennie.

Uff, rozpisałam się. Ale być może ktoś po przeczytaniu tej recenzji spróbuje jeszcze raz i będzie zadowolony.

PLUSY:
    + dobra konsystencja, nie spływa z włosów
    +60-sekundowa formuła, bardzo przydatna gdy ktoś myje włosy rano tak jak ja
    +działa, tzn. włosy są zdyscyplinowane, wygładzone, jakby zregenerowane?
    +dość dobra cena jak na produkt profesjonalny (1.5L opakowanie)

MINUSY:
    -nie wiem ale na podsuszonych włosach się nie sprawdza
    -zapach, po dłuższym okresie używania strasznie mnie drażni
    -obciąża

Podsumowując, warto spróbować.Używam tego produktu od: kilku m-cyIlość zużytych opakowań: 1/3 1,5L

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jussstta za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem za
  • Moim zdaniem produkt jest nawet dobry. Mam sztywne, i suche włosy, po użyciu tej maski włosy były nawilżone, dobrze sie rozczesywały oraz ładnie błyszczały. W miare wydajna.
    Minusem jest nie za przyjemny zapach jak dla mnie oczywiście, ale to tylko mały minusik.
    Cena nawet przyzwoita jak na Goldwella.
    + nie obciąża włosów
    Polecem.

Używam tego produktu od: ok.2miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno /200ml

Chcesz pochwalić kiniuchaaEZT za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka na co dzień
  • Zaryzykowałam i kupiłam wielkie opakowanie 1,5l.
    Jestem zadowolona. To świetny kosmetyk, gdy nie ma się czasu na stosowanie masek przez pół godziny.
    Plusy:
    + po zastosowaniu moje włosy są gładsze i bardziej miękkie,
    + wygoda - nakłada się na 60 sekund,
    + fajny aplikator w dużym opakowaniu (wygodna pompka),
    + ładny zapach,
    + dość wydajny.

Minusów nie zauważam.

Nie jest to produkt cud, ale wydaje mi się, że spełnia swoją rolę i jest naprawdę przyzwoity.

Ilość zużytych opakowań: jedno 1,5l w trakcie

Chcesz pochwalić jnwoppl za czytelną i pomocną recenzję?
  • klapa
  • Zawsze przed zakupem kosmetyków sprawdzam ich opinie na KWC. Tak też było tym razem. Dlatego też być może moje rozczarowanie jest jeszcze większe, bo odżywka zbiera bardzo dobre opinie. Niestety ode mnie takiej nie dostanie.

Otóż z moimi włosami nie robi kompletnie nic. Próbowałam ją nakładać na różne sposoby. Trzymałam na włosach krótko ( tak jak zaleca producent) i dłużej. Za każdym razem było to samo-> brak jakichkolwiek efektów. Włosy po niej nie są w ogóle nawilżone. Są matowe i szybciej się przetłuszczają.

Jeżeli już musiałabym doszukiwać się zalet to mogłabym wskazać na zapach. Ale nawet on w żadnym wypadku nie skłoni mnie do ponownego zakupu, ponieważ odżywka jest dużo gorsza od zwykłym odżywek dostępnych w drogeriach kosmetycznych. A to jest produkt profesjonalny, od których wymagam trochę więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Chcesz pochwalić innocencee za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij