Procter & Gamble, Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Powiększ Procter & Gamble, Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Zgłaszająca osoba: lisiczka80

Wybielające paski to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby. Dzięki paskom Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski Crest Supreme zawierają 14% nadtleneku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych. Ta metoda wybielania jest bezpieczna a do tego łatwa w wykonaniu co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze wykonując czynności samodzielnie.

Cena: ok. 50zł / 28sz.

• NIE dla nadwrażliwych zębów
  • Niestety u mnie nie sprawdził się tego rodzaju „pomocnik”….wolę iść do dentysty, który zrobi to bezpiecznie i zadba o moje zęby. Niestety mam problem z nadwrażliwością i takie paski wybielające jeszcze ją pogłębiają, dlatego tak czy siak musiałem odwiedzić specjalistę, bo ból był nie do zniesienia. Efekt zauważyłem po ok. 10 dniach, ale był marny i nie warty zachodu i bólu, którego doświadczyłem…

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić teczowy_man za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • 1,5 roku temu postanowiłam sobie powiększyć usta. A skoro już to miałam zrobić, to dlaczego nie miałabym zacząć szaleć z kolorowymi szminkami. Wszystko byłoby "fajnie, pięknie", gdyby nie moje zęby. Żółto-szary kolor był spowodowany codziennym piciem kawy i regularnym piciem czerwonego wina. Jak powszechnie wiadomo, szminki potrafią nieźle uwydatnić brzydki kolor zębów. Moje na zdjęciach wyglądały jak typowa żółć:/ Miałam straszny kompleks na tym tle. Goniąc marzenia o pełnych ustach i idealnym uśmiechu postanowiłam wybielić zęby. Stwierdziłam, że zacznę od pasków wybielających, jeśli to nie pomoże, to pójdę na wybielanie stomatologiczne. Dużo się naszukałam, wybór padł na Crest Supreme. Zamówiłam kurację na 2 razy dziennie przez 9 dni (czyli 18 saszetek po 2 paski). Wcześniej zrobiłam wywiad u mamy, jak wyglądał kolor moich zębów w dzieciństwie (bowiem paski wybielają tylko do naturalnego koloru kośćca zębów), coby się nie nastawiać na hollywoodzką biel. Stwierdziła, że miałam zęby jasne, ale jednak bardziej w kierunku kości słoniowej No trudno. Lepsze to niż żółte. Ale do rzeczy. ZĘBY WYBIELIŁY SIĘ CUDOWNIE. Zmiana była na tyle duża, że znajomi pytali co zrobiłam z zębami. I co najważniejsze- zdecydowanie w kierunku bieli, a nie kości słoniowej Nadwrażliwość owszem, występowała, ale nie było to nie do zniesienia. Może dlatego, że jednocześnie używałam Elmexa na nadwrażliwość i mięciutkiej szczoteczki (też zielony Elmex). W okresie białej diety przestałam pić wino, wyeliminowałam herbatę, a niezbędną mi do życia kawę zaczęłam pić przez słomkę. Po pierwszym wybielaniu paskami wróciłam do nawyków i zęby po pół roku były już szarawe (kurację należy powtarzać co pół roku). Po wykonaniu kolejnej kuracji utrzymałam nawyki z białej diety, wina i herbaty nie pijam, kawa wyłącznie przez słomkę. I obecnie zęby mam dużo jaśniejsze niż po pół roku od pierwszego wybielenia. W tym miesiącu przypada mi kolejna kuracja, zamówione paski powinny być u mnie jutro lub w piątek. Mam nadzieję, że znów trafię na oryginalne (zamawiam na allegro).

Dlaczego niektórzy z Was skarżą się na brak efektów? PONIEWAŻ UŻYWACIE ICH ZA MAŁO. Oryginalna, pełna kuracja Crest Supreme trwa przez ponad 20 dni. U mnie były efekty po 9 dniach (stosowania po 2 razy dziennie), teraz zamówiłam sobie kurację na 2 stosowania dziennie przez 14 dni (czyli 56 pasków w 28 saszetkach). Zapłaciłam 180zł, ale jeśli oczekuje się efektów, to to musi kosztować. I tak zapłaciłam duuuuużo mniej niż zapłaciłabym w gabinecie. To, że na aukcji kupujecie 14 pasków, to nie znaczy, że będzie to pełnowymiarowa kuracja wybielająca. 14 pasków, to raptem 7 saszetek. Stosując je 2 razy dziennie, tak jak powinno się to robić, macie kurację przez 3,5 dnia. Gdzie tym 3,5 dniom do pełnych 20-kilku? Sprzedawcy kupują opakowania zbiorcze, które porcjują na mniejsze ilości- dla nich to czysty zarobek. 14 pasków, to żadna kuracja

Używam tego produktu od: 1, 5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 serie wybielania co pół roku, za kilka dni kolejna.

Chcesz pochwalić ksieznnniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez cudów
  • używałam szereg paskó wybielających i u mnie efekt jest ten sam - niemiłosierna nadwrażliwość i ból zębów po wybielaniu, przechodzi dopiero po jakimś czasie, jak dla mnie efekt jest także nierównomierny, chociaż coś widać, chyba lepiej działają na mnie żele, używałam systemy biała perła i jest o niebo lepiej

Chcesz pochwalić oliwkaa09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam, jestem bardzo zadowolona !
  • plusy:
    - rzeczywiscie wybiela !
    - cena adekwatna do działania [40zl na allegro]
    - produkt u mnie nie wywołał nadwrażliwości zębow ani innych dolegliwości
    - łatwo sie nakłada, mi paski nie spadały z ząbków
    - smak mało wyczuwalny, nie przeszkadzał mi

Używam tego produktu od: 7dni
    Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Chcesz pochwalić agarozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudów się nie spodziewajcie
  • Ochy i achy licznych blogerek moim zdaniem są lekko przesadzone, ale produkt coś tam robi, jeżeli chodzi o rozjaśnienie / "odświeżenie" uśmiechu. Jasne, pewnie zależy od tego jaki kto ma odcień wyjściowy szkliwa zębów i na jaki efekt się nastawia. PLUSY: efekt - niewątpliwie jakiś jest, zęby wyglądają na odświeżone - podobny efekt mam po scalingu i piaskowaniu; nie podrażniły w żaden sposób moich dziąseł; "smak" jest jak najbardziej do przeżycia. MINUSY: efekt mało spektakularny, na pewno nie taki, jak w reklamie, ale mam dosyć jasne zęby (z daleka wyglądające na białe), więc może dlatego nie jesteś pod wrażeniem skuteczności tych pasków; cena (ale to już oczywiście wina monopolistów z Allegro); przebarwienia pojawiające się na zębach - niewielkie, ale jednak (pomimo mega dokładnego nakładania). Informacja dodatkowa: bóle głowy - może to przypadek, ale pojawiły się równocześnie z początkiem stosowania pasków i zelżały / zniknęły w momencie, gdy skończyłam je stosować (nie przyklejałam ich codziennie). Ale tak, jak piszę: może to kompletny przypadek, wynik stresu, albo coś. PODSUMOWUJĄC: nie zachwyciłam się i jeżeli dla kogoś wydatek rzędu 40-50 zł (7 kompletów) jest odczuwalny, to radziłabym się dobrze zastanowić nad zakupem.

Używam tego produktu od: Zużyte 7 kompletów góra + dół
    Ilość zużytych opakowań: Jak wyżej.

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam wszystkim osobom z kompleksem żółtych zębow
  • Zawsze miałam kompleks związany z żółtymi zębami. Bałam się uśmiechać, unikałam szminek żeby nie powodować kontrastu między kolorem zębów a szminką. Używałam różnych past wybielających, które nic nie dawały. W końcu znalazłam na jakimś forum informację o paskach Crest. Recencje były bardzo pozytywne, a że mam dość mocne i zdrowe zęby, a do tego dochodził akt desperacji, nie bałam się użyć pasków.
    Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę! Paski zakładałam raz dziennie na 30minut, przez 7dni. Z każdym dniem moje zęby stawały się bielsze, a ja? Pewniejsza siebie! Po tygodniu zęby były bardzo bialutkie, ludzie pytali mnie co takiego zrobiłam że mam tak piekny uśmiech nie miałam żadnej nadwrażliwości.
    Plusy:
    +korzystna cena
    +100% skuteczności
    +brak nadwrażliwości
    Minusy
    -paski spadają głownie z dolnego łuku zębowego, ale da się to przeżyć

Ilość zużytych opakowań: 14 saszetek- 7pasków

Chcesz pochwalić kasiaczek95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie działa
  • Zapłaciłam około 84 zł za 14 opakowań ( 28 pasków ) z przesyłką. Do kupna zachęciła mnie koleżanka, która z dnia na dzień zachwyciła wszystkich bielutkimi, świecącymi się ząbkami. Ponieważ sama nie posiadam hollywoodzkiego uśmiechu, postanowiłam spróbować. Produkt WYBIELIŁ moje zęby ( doczekałam się nawet kilku pytań " Co zrobiłaś ze swoimi zębami ?! " ). Niestety cieszyłam się nimi przez około 1 miesiąca. Teraz moje zęby są w takim samym stanie, jak przed wybielaniem i zastanawiam się nad kupnem kolejnego opakowania. Rzeczywiście na początku, powstrzymywałam się od picia ciemnych napojów, czerwonego wina, a kawę piłam jedynie przez słomkę. Niestety, szybko wróciłam do dawnego trybu życia, a wraz z nim powrócił mój stary, szary odcień.
    Produkt polecam, nawet za ceną 84 zł, która nie należy do najniższych. Ja sama właśnie nastawiam się na kupno kolejnego opakowania. Tym razem postaram się bardziej uważać i przedłużyć efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 28 pasków

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić annaird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie wybiela
  • Oczywiście zdziercy na allegro 'rozbierają' oryginalne opakowanie i sprzedają mniejsze ilości za większe pieniądze... Ale z braku innego źródła zamówiłam 7 kompletów pasków, za około 45 zł.
    Zębów nie miałam mocno żółtych, ale pijam bardzo dużo herbaty i stwierdziłam, że może by tu czegoś spróbować Trochę bałam się podrażnień dziąseł i bólu zębów, a naczytałam się tego w internecie od groma, ale zaryzykowałam.
    Paski zaleca się trzymać koło 30 minut, ja trzymałam każdy 45, bo nie odczuwałam jakiegoś mocnego dyskomfortu. Niestety ślinienie się pojawiało, jak mnie ostrzegano :P Ale poradziłam z tym sobie leżąc na wznak.
    Co do bólu - niestety się pojawił... Już jak nakładałam pierwszy raz paski na zęby poczułam nieprzyjemny chłód, ale zaraz minął. Dopiero po około 6-7 h po zdjęciu pasków zęby zaczęły boleć, i to nie troszkę, bo miałam problemy z zaśnięciem :/ Rano na szczęście nic nie czułam. Ból taki powtórzył się jeszcze dwa razy, później jakby zęby się do tego przyzwyczaiły. Z dziąsłami też trzeba uważać, bo jak paski na nie zachodzą, to może piec. Ja musiałam je lekko ściągać i marszczyć, bo może mam za małe ząbki do nich i nie było możliwości nałożenia pasków prosto tak, żeby były tylko na zębach.
    Wybielenie! Naczytałam się po różnych stronach, naoglądałam się milionów zdjęć, że już po drugim użyciu widać efekty! No niestety lekko się podłamałam, kiedy po 3cim dniu ja nic nie widziałam... Mimo wszystko dałam im szanse, z resztą szkoda, żeby paski się zmarnowały, skoro je już kupiłam. Dotrwałam do 7go dnia. Jako tako różnicy nie zauważyłam, może nie od razu. Po jakimś czasie jednak stwierdziłam, że coś się tam ruszyło, nawet osoby trzecie mówiły, że mam kiełki bielsze. Może przyczyniła się też do tego opalenizna.
    Myślę, że 7 - dniową kurację powtórzę znowu za jakieś 3-4 miesiące, efekty powinny być lepsze.

Podsumowując: paski polecam tym niewymagającym natychmiastowego wybielenia do poziomu uśmiechu z reklam past. Oczekiwać należy naturalnego rozjaśnienia ząbków, które jest zauważalne (choć każdy ma inne zęby). Odradzam osobom mającym bardzo nadwrażliwe zęby, bo mogą dać się we znaki :/

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 7 pasków

Chcesz pochwalić denukee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygórowana cena do szkód jakie niesie wybielenie!
  • Zakupiłam tygodniową kurację ( 7 listków po 2 paski) na allegro. Przed podjęciem decyzji o wybielaniu, oglądałam mnóstwo różnojęzycznych vlogów prezentujących efekt noszenia ów pasków - i dlatego zachęcona pozytywnymi recenzjami wybrałam właśnie ten zestaw.

Pierwszy dzień:
    Po pierwszej sekundzie po nałożeniu przeszył zęby niesprecyzowany ból i chłód. Jednak było to jednorazowe uczucie.
    Po upływie czasu również nie odczułam żadnej demineralizacji szkliwa czy też nadwrażliwości.

Drugi dzień:
    Zęby w pewnej częstotliwości coraz bardziej bolały. Ból stawał się nie do zniesienia, zwłaszcza na górnych jedynkach i dwójkach. Po spłukaniu okazało się, że na prawej dwójce mam USZCZERBEK POZBAWIONY SZKLIWA!

Dziewczyny, nie polecam! Stosowałam zielony elemex i Płynne Szkliwo. Aktualnie czeka mnie wizyta u dentysty, gdzie naniesie sztuczne szkliwo.
    Do tej pory mam 5 saszetek wybielających i nawet za darmo nie chciałabym komuś oddać, by poniszczył sobie zęby!

Naprawdę strata pieniędzy i zdrowia!

PLUSY:
    - delikatne wybielenie już po drugim nałożeniu

WADY
    - demineralizacja szkliwa
    - uszczerbki na zębach
    - nadwrażliwość
    - niestabilność pasków
    - cena nieadekwatna do produktu

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 3 listki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lotte_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomite lecz tylko oryginalne
  • Paski oceniam jako świetne. Jednocześnie przestrzegam przed sprzedawcami na allegro nieoryginalnych pasków. Swoje które zakupiłam ładnych kilka lat temu były wysłane od przemiłej Pani dokładnie z USA pocztą lotniczą. I te paski dały mi zadowalający efekt kuracji przez 5 dni (1 x dziennie) rozjaśnienia o 3 tony - uważam to za dużo (na moje zęby nigdy nie rozjaśniane, przy piciu duuużej ilości kawy itd). Efekt utrzymywał się u mnie 2 - 3 lata, pożniej nosiłam aparat 2 lata, po zdjęciu chciałam je znów wybielić, zamówiłam 2 krotnie te paski z Allegro n kurację przez łazcnie 2 tyg - ani jedne ani drugie nie dały żadnego!!! efektu rozjaśnienia. Zastanawiałam się czemu tak jest. Przeglądając pasty wybielające natknełam się na sprzedającego z asortymentem produktów wyłącznie made in USA (proszki do prania, slodycze itp). Zamówiłam pastę Crest bo pasków nie miał w ofercie ale myślę że możnaby było ew. poprosić o zakup i wysyłkę. Pasta Crest sama w sobie była świetna. Niestety obawiam się ze 99% ofert z paskami na Allegro to same podróbki szczegolnie wlasnie sprzedawców typowo drogeryjnych kosmetyków (to już samo podejrzane jest że maja te paski w ofercie wg mnie). Nie wiem jak jest w sklepach internetowych - ale bynajmniej ostrzegam. Bo oryginalne produkty Crest są skuteczne i je na pewno polecam.

Używam tego produktu od: od 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 38 pasków

Chcesz pochwalić Anck_Su_Namun za czytelną i pomocną recenzję?