Procter & Gamble, Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Powiększ Procter & Gamble, Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Zgłaszająca osoba: lisiczka80

Wybielające paski to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby. Dzięki paskom Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski Crest Supreme zawierają 14% nadtleneku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych. Ta metoda wybielania jest bezpieczna a do tego łatwa w wykonaniu co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze wykonując czynności samodzielnie.

Cena: ok. 50zł / 28sz.

• Cudów się nie spodziewajcie
  • Ochy i achy licznych blogerek moim zdaniem są lekko przesadzone, ale produkt coś tam robi, jeżeli chodzi o rozjaśnienie / "odświeżenie" uśmiechu. Jasne, pewnie zależy od tego jaki kto ma odcień wyjściowy szkliwa zębów i na jaki efekt się nastawia. PLUSY: efekt - niewątpliwie jakiś jest, zęby wyglądają na odświeżone - podobny efekt mam po scalingu i piaskowaniu; nie podrażniły w żaden sposób moich dziąseł; "smak" jest jak najbardziej do przeżycia. MINUSY: efekt mało spektakularny, na pewno nie taki, jak w reklamie, ale mam dosyć jasne zęby (z daleka wyglądające na białe), więc może dlatego nie jesteś pod wrażeniem skuteczności tych pasków; cena (ale to już oczywiście wina monopolistów z Allegro); przebarwienia pojawiające się na zębach - niewielkie, ale jednak (pomimo mega dokładnego nakładania). Informacja dodatkowa: bóle głowy - może to przypadek, ale pojawiły się równocześnie z początkiem stosowania pasków i zelżały / zniknęły w momencie, gdy skończyłam je stosować (nie przyklejałam ich codziennie). Ale tak, jak piszę: może to kompletny przypadek, wynik stresu, albo coś. PODSUMOWUJĄC: nie zachwyciłam się i jeżeli dla kogoś wydatek rzędu 40-50 zł (7 kompletów) jest odczuwalny, to radziłabym się dobrze zastanowić nad zakupem.

Używam tego produktu od: Zużyte 7 kompletów góra + dół
    Ilość zużytych opakowań: Jak wyżej.

Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam wszystkim osobom z kompleksem żółtych zębow
  • Zawsze miałam kompleks związany z żółtymi zębami. Bałam się uśmiechać, unikałam szminek żeby nie powodować kontrastu między kolorem zębów a szminką. Używałam różnych past wybielających, które nic nie dawały. W końcu znalazłam na jakimś forum informację o paskach Crest. Recencje były bardzo pozytywne, a że mam dość mocne i zdrowe zęby, a do tego dochodził akt desperacji, nie bałam się użyć pasków.
    Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę! Paski zakładałam raz dziennie na 30minut, przez 7dni. Z każdym dniem moje zęby stawały się bielsze, a ja? Pewniejsza siebie! Po tygodniu zęby były bardzo bialutkie, ludzie pytali mnie co takiego zrobiłam że mam tak piekny uśmiech nie miałam żadnej nadwrażliwości.
    Plusy:
    +korzystna cena
    +100% skuteczności
    +brak nadwrażliwości
    Minusy
    -paski spadają głownie z dolnego łuku zębowego, ale da się to przeżyć

Ilość zużytych opakowań: 14 saszetek- 7pasków

Chcesz pochwalić kasiaczek95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie działa
  • Zapłaciłam około 84 zł za 14 opakowań ( 28 pasków ) z przesyłką. Do kupna zachęciła mnie koleżanka, która z dnia na dzień zachwyciła wszystkich bielutkimi, świecącymi się ząbkami. Ponieważ sama nie posiadam hollywoodzkiego uśmiechu, postanowiłam spróbować. Produkt WYBIELIŁ moje zęby ( doczekałam się nawet kilku pytań " Co zrobiłaś ze swoimi zębami ?! " ). Niestety cieszyłam się nimi przez około 1 miesiąca. Teraz moje zęby są w takim samym stanie, jak przed wybielaniem i zastanawiam się nad kupnem kolejnego opakowania. Rzeczywiście na początku, powstrzymywałam się od picia ciemnych napojów, czerwonego wina, a kawę piłam jedynie przez słomkę. Niestety, szybko wróciłam do dawnego trybu życia, a wraz z nim powrócił mój stary, szary odcień.
    Produkt polecam, nawet za ceną 84 zł, która nie należy do najniższych. Ja sama właśnie nastawiam się na kupno kolejnego opakowania. Tym razem postaram się bardziej uważać i przedłużyć efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - 28 pasków

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić annaird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie wybiela
  • Oczywiście zdziercy na allegro 'rozbierają' oryginalne opakowanie i sprzedają mniejsze ilości za większe pieniądze... Ale z braku innego źródła zamówiłam 7 kompletów pasków, za około 45 zł.
    Zębów nie miałam mocno żółtych, ale pijam bardzo dużo herbaty i stwierdziłam, że może by tu czegoś spróbować Trochę bałam się podrażnień dziąseł i bólu zębów, a naczytałam się tego w internecie od groma, ale zaryzykowałam.
    Paski zaleca się trzymać koło 30 minut, ja trzymałam każdy 45, bo nie odczuwałam jakiegoś mocnego dyskomfortu. Niestety ślinienie się pojawiało, jak mnie ostrzegano :P Ale poradziłam z tym sobie leżąc na wznak.
    Co do bólu - niestety się pojawił... Już jak nakładałam pierwszy raz paski na zęby poczułam nieprzyjemny chłód, ale zaraz minął. Dopiero po około 6-7 h po zdjęciu pasków zęby zaczęły boleć, i to nie troszkę, bo miałam problemy z zaśnięciem :/ Rano na szczęście nic nie czułam. Ból taki powtórzył się jeszcze dwa razy, później jakby zęby się do tego przyzwyczaiły. Z dziąsłami też trzeba uważać, bo jak paski na nie zachodzą, to może piec. Ja musiałam je lekko ściągać i marszczyć, bo może mam za małe ząbki do nich i nie było możliwości nałożenia pasków prosto tak, żeby były tylko na zębach.
    Wybielenie! Naczytałam się po różnych stronach, naoglądałam się milionów zdjęć, że już po drugim użyciu widać efekty! No niestety lekko się podłamałam, kiedy po 3cim dniu ja nic nie widziałam... Mimo wszystko dałam im szanse, z resztą szkoda, żeby paski się zmarnowały, skoro je już kupiłam. Dotrwałam do 7go dnia. Jako tako różnicy nie zauważyłam, może nie od razu. Po jakimś czasie jednak stwierdziłam, że coś się tam ruszyło, nawet osoby trzecie mówiły, że mam kiełki bielsze. Może przyczyniła się też do tego opalenizna.
    Myślę, że 7 - dniową kurację powtórzę znowu za jakieś 3-4 miesiące, efekty powinny być lepsze.

Podsumowując: paski polecam tym niewymagającym natychmiastowego wybielenia do poziomu uśmiechu z reklam past. Oczekiwać należy naturalnego rozjaśnienia ząbków, które jest zauważalne (choć każdy ma inne zęby). Odradzam osobom mającym bardzo nadwrażliwe zęby, bo mogą dać się we znaki :/

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 7 pasków

Chcesz pochwalić denukee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wygórowana cena do szkód jakie niesie wybielenie!
  • Zakupiłam tygodniową kurację ( 7 listków po 2 paski) na allegro. Przed podjęciem decyzji o wybielaniu, oglądałam mnóstwo różnojęzycznych vlogów prezentujących efekt noszenia ów pasków - i dlatego zachęcona pozytywnymi recenzjami wybrałam właśnie ten zestaw.

Pierwszy dzień:
    Po pierwszej sekundzie po nałożeniu przeszył zęby niesprecyzowany ból i chłód. Jednak było to jednorazowe uczucie.
    Po upływie czasu również nie odczułam żadnej demineralizacji szkliwa czy też nadwrażliwości.

Drugi dzień:
    Zęby w pewnej częstotliwości coraz bardziej bolały. Ból stawał się nie do zniesienia, zwłaszcza na górnych jedynkach i dwójkach. Po spłukaniu okazało się, że na prawej dwójce mam USZCZERBEK POZBAWIONY SZKLIWA!

Dziewczyny, nie polecam! Stosowałam zielony elemex i Płynne Szkliwo. Aktualnie czeka mnie wizyta u dentysty, gdzie naniesie sztuczne szkliwo.
    Do tej pory mam 5 saszetek wybielających i nawet za darmo nie chciałabym komuś oddać, by poniszczył sobie zęby!

Naprawdę strata pieniędzy i zdrowia!

PLUSY:
    - delikatne wybielenie już po drugim nałożeniu

WADY
    - demineralizacja szkliwa
    - uszczerbki na zębach
    - nadwrażliwość
    - niestabilność pasków
    - cena nieadekwatna do produktu

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 3 listki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lotte_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomite lecz tylko oryginalne
  • Paski oceniam jako świetne. Jednocześnie przestrzegam przed sprzedawcami na allegro nieoryginalnych pasków. Swoje które zakupiłam ładnych kilka lat temu były wysłane od przemiłej Pani dokładnie z USA pocztą lotniczą. I te paski dały mi zadowalający efekt kuracji przez 5 dni (1 x dziennie) rozjaśnienia o 3 tony - uważam to za dużo (na moje zęby nigdy nie rozjaśniane, przy piciu duuużej ilości kawy itd). Efekt utrzymywał się u mnie 2 - 3 lata, pożniej nosiłam aparat 2 lata, po zdjęciu chciałam je znów wybielić, zamówiłam 2 krotnie te paski z Allegro n kurację przez łazcnie 2 tyg - ani jedne ani drugie nie dały żadnego!!! efektu rozjaśnienia. Zastanawiałam się czemu tak jest. Przeglądając pasty wybielające natknełam się na sprzedającego z asortymentem produktów wyłącznie made in USA (proszki do prania, slodycze itp). Zamówiłam pastę Crest bo pasków nie miał w ofercie ale myślę że możnaby było ew. poprosić o zakup i wysyłkę. Pasta Crest sama w sobie była świetna. Niestety obawiam się ze 99% ofert z paskami na Allegro to same podróbki szczegolnie wlasnie sprzedawców typowo drogeryjnych kosmetyków (to już samo podejrzane jest że maja te paski w ofercie wg mnie). Nie wiem jak jest w sklepach internetowych - ale bynajmniej ostrzegam. Bo oryginalne produkty Crest są skuteczne i je na pewno polecam.

Używam tego produktu od: od 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 38 pasków

Chcesz pochwalić Anck_Su_Namun za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się lepszych efektów
  • zakupiłam kurację 7 dniową, bo nie chciałam wydawać 80 na całą kurację z 28 paskami i chyba dobrze zrobiłam.
    w ciągu tych 7 dni nie zauważyłam specjalnego wybielenia moich zębow , jedynie może lekko pojaśniały. Nie wiem czy to moja wina(starałam sie je naklejać i nosić zgodnie z instrukcją. Przyklejałam tylko 1 raz dzienie, nie chciałam przesadzić na 30-40 minut.), czy po prostu moje zęby mają taką żółta już kość, czy te paski to tylko zwykły bubel
    przez cały okres noszenia pasków cierpiałam na nadwarażliwośc, ból był tylko w ciągu 3 pierwszych dni na górnych zębach, na dolnych trwał po każdym zdjęciu pasków. doszło do tego jednorazowe krwawienie dziąseł. Nie wiem sama co o nich mysleć, może w moim przypadku tydzień z paskami to za mało? spróbuje do nich podejśc za miesiąc, a tymczasem dam odpocząć moim zębom.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 7 saszetek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłabym ponownie
  • Kupiłam paski na 7 dni na Allegro. Przed kuracją usunęłam kamień u dentysty, moje zęby były bardzo zanieczyszczone ponieważ piję dużo kawy, herbaty, coli. po kuracji wyraźnie zniknęły wszelkie żółlte naloty, zęby sa niesamowicie czyste i gładkie, bielsze o kilka odcieni. Nie ma co się oszukiwać nie liczyłam, że uzyskam efekty licówek z reklamy. Jestem zadowolona, w 4 dniu pojawiła się jedynie nieznośna nadwrażliwość, żeby mrowiły, co zmusiło mnie do przerwania wybielania na 1 dzień. Po przerwie ból już nie wrócił.
    Zalety - łatwość stosowania, niska cena, szybkie efekty
    Wady - paski się zsuwają z zębów

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 7 pasków podwójnych

Chcesz pochwalić Panna Policjantka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie dały
  • Nigdy nie miałam zółtych zębów, ale tez nie były super białe, takie jakby szarawe. Kupiłam te paski z nadzieją, że będą bielsze. Niestety 14dniwoa kuracja nic nie dała,a używałam dwa razy dziennie. na poczatku zęby były wrazliwe,ale potem jakby się przyzwyczaiły... dodam,ze nie pije, ani kawy, a herbate bardzo rzadko. Nie palę... moim zdaniem szkoda kasy..
    posiadam miernik bieli z pasty do zebów i nie ma zadnej roznicy,a szkoda..

Chcesz pochwalić Ewciasz23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na TAK
  • Kupiłam połowę kuracji (7pasków na górne i dolne zęby) na allegro za okolo 40zl z przesyłką. Czytałam wiele o nadwrażliowości, bólu zębów itd, ale zdecydowałam sama wyprobować i jestem mile zaskoczona ! Codziennie wieczorem nakładam paski na zęby i żadnego bólu ani nadwrażliwości nie odczułam! Mimo, że powinno się je trzymać pół godziny ja trzymałam 50min i nic mi się nie stało Jak narazie żadnych skutków ubocznych. + wybielone zęby juz po trzech użyciach pasków. Wiadomo, nie jest to śnieżnobiały kolor, ale widoczne wybielenie, które jest zauważalne. Po nałożeniu pasków radzę umyć ręce bo na dłoniach może pojawić sie biały osad.
    Nie wiem jak długo się utrzymuje biel, bo jestem dopiero po zakońćzeniu kuracji, jeśli zauważe jakies skutki uboczne, zrobie korekte mojej recenzji. Polecam wszystkim !
    Podsumowując:

Plusy:
    + widoczne wybielenie już po 3 użyciach
    +bez jakiegokolwiek bólu
    +bez nadwrażliwości
    +tanie
    +łatwe w użyciu

Minusy:
    BRAK !

Chcesz pochwalić viera96 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij