Procter & Gamble, Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Powiększ Procter & Gamble, Crest, Whitestrips Supreme (Paski wybielające zęby)

Zgłaszająca osoba: lisiczka80

Wybielające paski to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby. Dzięki paskom Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski Crest Supreme zawierają 14% nadtleneku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych. Ta metoda wybielania jest bezpieczna a do tego łatwa w wykonaniu co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze wykonując czynności samodzielnie.

Cena: ok. 50zł / 28sz.

• Naprawdę działają !
  • Trochę miałam mieszane uczucia co do tych pasków szczególnie po obejrzeniu filmiku gdzie dziewczyna mówiła że strasznie bolała ją głowa i wgl. Jeśli chodzi o mnie to nie odczułam żadnego bólu głowy ani innych tego typu rzeczy.Zęby po 4 dniach zrobiły się trochę wrażliwe ale kupiłam pastę na nadwrażliwość i jest ok. Ząbki ładnie się wybieliły, nie spodziewałam się takiego ekekty. Polecam !!

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 14 pasków

Chcesz pochwalić Angelcia13 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Paula Piotrkowska mięśnie brzucha

• Brak jakichkolwiek efektów
  • Stosowane 2 razy dziennie przez 7 dni, około 40 minut na jednej sesji. Efektów żadnych, na szczęście negatywnych również.

Plusy:
    +brak negatywnych skutków ubocznych

Minusy:
    -cena
    -brak jakichkolwiek efektów

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 14 sztuk

Chcesz pochwalić michau89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie używajcie od razu po szczotkowaniu zębów
  • Po pierwsze bardzo bardzo podrażnia. Jest to wielki minus ale można pocierpieć dla bielszego uśmiechu
    *słaba dostępność i to bardzo
    *łatwe użycie
    *wysoka cena

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: kuracja 7-dniowa

Chcesz pochwalić asiaasia21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działają! Naprawdę działają!
  • Przyznam szczerze, że kupując te paski, byłam trochę sceptycznie nastawiona - ale postanowiłam spróbować.
    Nabyłam 14 pasków - czyli 7 zestawów po dwa paski (góra i dół).
    Już po pierwszym dniu zauważyłam różnicę w kolorze zębów. Po pięciu użyciach byłam bardzo zadowolona, a po siedmiu wniebowzięta. Zęby są widocznie bielsze - w przypadku krótszej, siedmiodniowej kuracji, są naturalnie jasne. Nie sztucznie białe.
    Efekt nadwrażliwości u mnie nie wystąpił, mimo że z reguły mam zęby podatne na przeróżne osłabiające je czynniki.
    Jedynym, co zauważyłam, było to, że najlepiej spłukiwać pozostałości żelu z zębów letnią wodą - nie zimną, czy gorącą.
    Potem już wszystko jedno
    Polecam!

Chcesz pochwalić Jew za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre, ale....
  • Użyłam 8 kompletów (8 dni), jestem zadowolona. Paski mają i wady i zalety.

Zalety:
    + działają! (widać różnicę już po pierwszym razie, a po skończeniu serii efekt jest na prawdę mocny),
    + do domowego użytku,
    + łatwe 'w obsłudze',

Wady:
    - przez pierwsze dwa dni zęby bolały jakbym miała nerwy uszkodzone, dla wrażliwych na ból szczerze nie polecam - choć to indywidualne odczucie,
    - przez kilka dni zęby wrażliwe nawet na powietrze (przy uśmiechaniu się) - odczucie indywidualne, każdy może czuć inaczej,

Jeżeli potencjalny użytkownik ma zdrowe zęby, bez uzupełnień, jest to dobra alternatywa dla wybielania stomatologicznego.
    Osobiści POLECAM i będę stosowała w przyszłości.

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić baniorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wow
  • Zdecydowanie lepsze, niż oczekiwałam. Kupiłam na ebayu 10 pasków z serii 3D white professional effects (zapłaciłam ok. 30 EUR) i po trzecim zastosowaniu, czyli po półtora dnia moje zęby są o wiele (!) bielsze. Jako że nie lubię efektu hollywoodzkich, śnieżnobiałych zębów, muszę na tym poprzestać kurację, bo po kolejnym użyciu moje zęby nie będą już wyglądały naturalnie. Dodam, że nie miałam nigdy ciemnych zębow, ale kolor był lekko żółtawy, tak że czerwona szminka nie wyglądała dobrze.

Mnie absolutnie nie podrażniły, nie czułam żadnego bólu podczas używania i zęby/dziąsła nie są uwrażliwione (ale korzystałam bardzo krótko, więc to może być powód).

Największą wadą jest okropy smak. Przez pierwsze kilka minut, kiedy paski rozmiękały i aktywował się w nich żel wybielając,y nie byłam w stanie przełknąć śliny i miałam silny odruch wymiotny. Po chwili jednak smak ten przechodzi i pozostałe ok. 25 minut nie odczuwałam już żadnego dyskomfortu. Dodam, że paski bardzo dobrze trzymają się zębów, pozostają w miejscu, a żel lekko się pieni, przez co wchodzi w przestrzenie międzyzębowe i wybiela także tam, gdzie pasek bezpośrednio nie styka się z zębem.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: trzy sztuki

Chcesz pochwalić Kulfon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowalająco skuteczne
  • Skusiłam się na te paski pod wpływem recenzji internetowych. Od zawsze miałam zęby w odcieniu kremowym/kości słoniowej i po zdjęciu aparatu zapragnęłam bardziej je "wyeksponować"
    Stosowałam różne pasty wybielające, ale żadna nie była skuteczna, w końcu stwierdziłam, że zaryzykuję z paskami Crest, a jak okażą się do niczego - pójdę na profesjonalne wybielanie w gabinecie. Paski kupiłam rok temu na allegro - kurację na 14 dni 1x dziennie (obawiałam się podrażnień i nie chciałam od razu tyle inwestować). Mimo, że zęby i dziąsła mam dość wrażliwe, tylko przez pierwsze 3-4 dni odczuwałam lekki ból i dyskomfort, zrobiłam po tym 1 dzień przerwy i kontynuowałam, już bez większych dolegliwości. Efekty było widać już po ok. 10 dniach, a po całej kuracji byłam zachwycona - zęby wybieliły się ładnie i naturalnie (wprawdzie bez efektu "śnieżnej bieli", ale na tym mi nie zależało), a efekt utrzymał się ponad 8 m-cy (byłam w tym czasie u mojej ortodontki, która od razu zauważyła, że wybieliłam zęby, a minęło już parę m-cy ). Generalnie polecam, nawet osobom z wrażliwymi zębami (można wtedy robić tylko 1x dziennie), jedyną "uciążliwością" była dla mnie "biała" dieta - brak kawy, herbaty, czerwonego wina, ciemnych owoców, warzyw i soków np. z marchwi przez cały okres kuracji oraz kilka dni po niej jeszcze. Czego się jednak nie robi dla pięknych, białych zębów...
    Niedługo znów powtarzam kurację

Ilość zużytych opakowań: 14 kompletów pasków

Chcesz pochwalić agiaxis za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla nadwrażliwych zębów
  • Niestety u mnie nie sprawdził się tego rodzaju „pomocnik”….wolę iść do dentysty, który zrobi to bezpiecznie i zadba o moje zęby. Niestety mam problem z nadwrażliwością i takie paski wybielające jeszcze ją pogłębiają, dlatego tak czy siak musiałem odwiedzić specjalistę, bo ból był nie do zniesienia. Efekt zauważyłem po ok. 10 dniach, ale był marny i nie warty zachodu i bólu, którego doświadczyłem…

Używam tego produktu od: ok. roku

Chcesz pochwalić teczowy_man za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • 1,5 roku temu postanowiłam sobie powiększyć usta. A skoro już to miałam zrobić, to dlaczego nie miałabym zacząć szaleć z kolorowymi szminkami. Wszystko byłoby "fajnie, pięknie", gdyby nie moje zęby. Żółto-szary kolor był spowodowany codziennym piciem kawy i regularnym piciem czerwonego wina. Jak powszechnie wiadomo, szminki potrafią nieźle uwydatnić brzydki kolor zębów. Moje na zdjęciach wyglądały jak typowa żółć:/ Miałam straszny kompleks na tym tle. Goniąc marzenia o pełnych ustach i idealnym uśmiechu postanowiłam wybielić zęby. Stwierdziłam, że zacznę od pasków wybielających, jeśli to nie pomoże, to pójdę na wybielanie stomatologiczne. Dużo się naszukałam, wybór padł na Crest Supreme. Zamówiłam kurację na 2 razy dziennie przez 9 dni (czyli 18 saszetek po 2 paski). Wcześniej zrobiłam wywiad u mamy, jak wyglądał kolor moich zębów w dzieciństwie (bowiem paski wybielają tylko do naturalnego koloru kośćca zębów), coby się nie nastawiać na hollywoodzką biel. Stwierdziła, że miałam zęby jasne, ale jednak bardziej w kierunku kości słoniowej No trudno. Lepsze to niż żółte. Ale do rzeczy. ZĘBY WYBIELIŁY SIĘ CUDOWNIE. Zmiana była na tyle duża, że znajomi pytali co zrobiłam z zębami. I co najważniejsze- zdecydowanie w kierunku bieli, a nie kości słoniowej Nadwrażliwość owszem, występowała, ale nie było to nie do zniesienia. Może dlatego, że jednocześnie używałam Elmexa na nadwrażliwość i mięciutkiej szczoteczki (też zielony Elmex). W okresie białej diety przestałam pić wino, wyeliminowałam herbatę, a niezbędną mi do życia kawę zaczęłam pić przez słomkę. Po pierwszym wybielaniu paskami wróciłam do nawyków i zęby po pół roku były już szarawe (kurację należy powtarzać co pół roku). Po wykonaniu kolejnej kuracji utrzymałam nawyki z białej diety, wina i herbaty nie pijam, kawa wyłącznie przez słomkę. I obecnie zęby mam dużo jaśniejsze niż po pół roku od pierwszego wybielenia. W tym miesiącu przypada mi kolejna kuracja, zamówione paski powinny być u mnie jutro lub w piątek. Mam nadzieję, że znów trafię na oryginalne (zamawiam na allegro).

Dlaczego niektórzy z Was skarżą się na brak efektów? PONIEWAŻ UŻYWACIE ICH ZA MAŁO. Oryginalna, pełna kuracja Crest Supreme trwa przez ponad 20 dni. U mnie były efekty po 9 dniach (stosowania po 2 razy dziennie), teraz zamówiłam sobie kurację na 2 stosowania dziennie przez 14 dni (czyli 56 pasków w 28 saszetkach). Zapłaciłam 180zł, ale jeśli oczekuje się efektów, to to musi kosztować. I tak zapłaciłam duuuuużo mniej niż zapłaciłabym w gabinecie. To, że na aukcji kupujecie 14 pasków, to nie znaczy, że będzie to pełnowymiarowa kuracja wybielająca. 14 pasków, to raptem 7 saszetek. Stosując je 2 razy dziennie, tak jak powinno się to robić, macie kurację przez 3,5 dnia. Gdzie tym 3,5 dniom do pełnych 20-kilku? Sprzedawcy kupują opakowania zbiorcze, które porcjują na mniejsze ilości- dla nich to czysty zarobek. 14 pasków, to żadna kuracja

Używam tego produktu od: 1, 5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 serie wybielania co pół roku, za kilka dni kolejna.

Chcesz pochwalić ksieznnniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez cudów
  • używałam szereg paskó wybielających i u mnie efekt jest ten sam - niemiłosierna nadwrażliwość i ból zębów po wybielaniu, przechodzi dopiero po jakimś czasie, jak dla mnie efekt jest także nierównomierny, chociaż coś widać, chyba lepiej działają na mnie żele, używałam systemy biała perła i jest o niebo lepiej

Chcesz pochwalić oliwkaa09 za czytelną i pomocną recenzję?