Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening (Paski wybielające zęby)

Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening (Paski wybielające zęby)

Wybielające paski na zęby Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby (są pakowane w saszetki po dwa paski).

Dzięki paskom Crest Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski zawierają 14% nadtlenku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych.

Domowa metoda wybielania zębów przy użyciu pasków Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening jest całkowicie bezpieczna i łatwa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

paski wybielające
redukujące przebarwienia, wybielające

Działają

Lubię stosować te paski,ponieważ wybielają i pomagają w utrzymaniu białych zębów.Mam dość wrażliwe zęby,jednak nie poczułam żadnego dyskomfortu stosując je.Zęby wybieliły się co najmniej o jeden odcień.Plusem jest również to,że paski nie zsuwają się z zębów,podczas stosowania.Polecam do uzupełnienia kuracji używać pastę z tej firmy.Paski są naprawdę godne polecenia.

Świetne

Zbierałam sie ponad 2 lata do zakupu tych pasków.

Bałam sie po opiniach przeczytanych tutaj i po opiniach, że krążą podróbki tego produktu.

Zamawiałam na stronie paskiwybielajace opcje 18 levels.

Opakowanie się zmieniło. Ale paski działają co pokazuje najlepiej porównanie zdjęć.

Zeby mam zdrowe, bez plomb, ale mam odsłonięte szyjki zębowe na dole.

Zamowilam kuracje 10 dniowa czyli 20 pasków (góra plus dol).

Po 4 dniach odpuściłam wybielanie dolnej szczęki. Z odsłoniętymi szyjkami się nie da. Uczucie jakby ktos uderzał dłutem w zeby. Ból niesamowity.

Górna szczeka to inny temat, całkowicie zdrowe zęby, wiec nie bolało mnie nic. Zeby zrobiły się delikatnie wrażliwe, ale bardzo delikatnie! Jadłam normalnie lody codziennie, wiec to taka wrażliwość 2/10.
Paski na dolne zeby wykorzystałam na górne wiec góra przyjęła 16 pasków.

Jestem zadowolona z efektow.

Cena pasków jest wysoka. Za rok gdy bede chciała je wybielać, zastanowię się dwa razy czy nie lepiej dołożyć i zrobic to profesjonalnie u dentysty.

Trzymałam białą dietę przez cała kuracje i tydzien po wybielaniu.

Dla utrzymania efektu pije kawe i herbatę przez słomkę.

Rewelacyjne

Paski kupiłam z ciekawości i muszę przyznać, że tak pięknego uśmiechu nie miałam jeszcze nigdy.
Faktem jest, że rewelacyjnie wybielają. Osobiście już po czterech użyciach widziałam efekty. Trzymałam je na zębach nieco dłużej niż jest to zalecane przez producenta. Moje zęby są obecnie znacznie bielsze, ale nie wiem jak długo utrzyma się tak piękny efekt. Projekt opakowania wykonany z dbałością o szczegóły, utrzymany w kolorach granatu i bieli prezentuje się profesjonalnie. Smak żelowej substancji, którą pokryte są paski jest świeży, lekko miętowy.
Nie jest to jednak produkt bez wad.
Paski ześlizgują się łuków zębowych od nadmiaru śliny, więc polecam zaopatrzyć się w specjalny plastikowy otwieracz do ust. Gdy zaczniemy używać ich zbyt często lub mamy wrażliwe zęby, przez jakiś czas odczuwa się dyskomfort podczas picia i jedzenia gorących lub zimnych napojów czy też potraw. U mnie okres lekko zwiększonej wrażliwości trwał dwa tygodnie w związku z czym przyda się wytrwałość. Nie mniej jednak jestem bardzo zadowolona z ich zakupu i gdy będą ponownie potrzebne z pewnością sięgnę po nie bez wahania, by znów uwydatnić naturalną biel zębów.

Działają

Chciałam mieć bielsze zęby i sięgnęłam po paski wybielające Crest z polecania koleżanki. Uważam że to bardzo dobry z domowych sposobów na wybielenie zębów. Używam zestawu 14 pasków, widzę że zęby są bielsze, jaśniejsze ale będę jeszcze dalej ich używać dla lepszych rezultatów. Nie należy trzymać tych pasków zbyt długo na zębach po mogą powodować nadwrażliwość.
Polecam z czystym sumieniem.

Fajne

Bardzo fajne paski wybielające zęby :) Już po 2 dniach widziałam różnicę, jestem zadowolona. Zęby pozbyły się nalotu i są błyszczące i dużo bardziej białe.

Nie ma lepszych!

Jeśli naprawdę chcecie mieć białe zęby, to tylko Crest jest w stanie wam to zapewnić. Używałam zestawu 14 pasków przez ok. 2 tyg i efekt był natychmiastowy! Co prawda popełniłam błąd, bo za długo trzymałam paski na zębach i pojawiły się problemy z ogromną nadwrażliwością, jednak mimo tego warto! Efekt utrzymuje mi się do dziś, pomimo tego, że uwielbiam pić kawę i herbatę.

nie działają

Opakowanie w porządku. Łatwo korzysta się z pasków. Jest tylko jeden podstawowy problem, to nie działa. Paski niby miały wybielać zęby, ale efektu u siebie nie widzę. Jak dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto i na pewni nie kupię ponownie

Najlepsze!

Dla mnie najlepsze bez dwóch zdań. Używam od kilku lat, zawsze wtedy, kiedy widzę, że już jest potrzeba. Jedna kuracja, czyli 7 dni wystarczy, żeby w zauważalny sposób wybielic zęby. Owszem, mogą powodować nadwrażliwość zębów, która w moim przypadku po krótkim czasie minęła. Ostatnio oglądaliśmy z rodziną zdjęcia i moja córka stwierdziła, że czas, żebym zrobiła sobie kurację, bo miałam wtedy bardzo białe zęby, fakt już długo nie wybielalam i sama byłam pod wrażeniem, że były aż tak bardzo białe. Polecam z czystym sumieniem.

Najlepsze

Paski crest to dla mnie najlepsze domowe wybielanie. Jest wygodne i przynosi najlepsze rezultaty. Niestety w sieci pojawiło się wiele podróbek i radze kupować tylko z oryginalnej strony cresta inaczej można się naciąć. Nie wywołały u mnie nadwrażliwości a efekty pojawiły się bardzo szybko.

Pożądane działanie

U mnie paski spisały się zaskakująco dobrze. Niektórzy twierdzą, że kuracja nie przyniosła u nich oczekiwanych efektów, co pewnie znaczy, że zęby po kuracji nie byłby aż tak wybielone. Dla mnie nie była to większa przeszkoda, a nawet byłam zadowolona, bo jednak wybielanie to nic innego jak ścieranie wierzchniej warstwy szkliwa, co w zbyt dużej ilości może być niepożądane dla zdrowia. Dlatego dla mnie na plus. Jeśli będziemy trzymali się zaleceń nic złego nie powinno się stać :)

Są świetne!

Pasków używałam przed ślubem, kiedy chciałam wybielić sobie ząbki. Sprawdziły się rewelacyjne - bardzo ładnie rozjaśniły szkliwo, nie uszkadzając uzebienia. Przez jakieś 2 tygodnie po kuracji miałam lekki problem z nadwrażliwością, ale ustąpił i nie było to uciążliwe.

Jestem zadowolona

Fajny efekt . Daje radę . Dobrze że nie uczula . Nie podrażnia oraz nie powoduje podrażnienia takiego ogólnego . Jestem zadowolona z tych pasków . Naprawdę widać efekt . Może nie taki wow hooliwood ale taki filmowy.