Deborah, 24 Ore Perfect, Fondotinta (Długotrwały podkład)

Powiększ Deborah, 24 Ore Perfect, Fondotinta (Długotrwały podkład)

Zgłaszająca osoba: Estella

Formuła 24 godzinna jest punktem zwrotnym w asortymencie makijażowym Deborah: gdy mówi się `Formuła 24 godzinna` ludzie instynktownie myślą o znakomitym, kosmetycznym specjaliście i niesamowicie komfortowym produkcie, który pozostaje w stanie nienaruszonym przez całą dobę. Dokładnie tak jak nowy podkład 24 ORE, który zapewnia kobietom perfekcyjny wygląd cery, o jakim zawsze marzyły.
Miękki i kremowy, nowy podkład 24 ORE wspaniale się rozprowadza i nadaje skórze naturalny, perfekcyjny wygląd; jest nieskończenie wytrzymały, pozostawia przejrzyste, aksamitne wykończenie, które poprawia koloryt każdej cery,

/e/

• średniak
  • Podkład mnie nie zachwycił. Uważam, że jest to przeciętny produkt:

1. Trudno jest dopasować kolor do twarzy; brakuje mi kolorów tzw. "pośrednich", niektóre są za jasne, inne za ciemne, więc mieszałam ten podkład z innymi;

2. Średnia trwałość, spodziewałam się więcej. Podkład nie wytrzymał obiecanych 24h, na co liczyłam robiąc makijaż na imprezę trochę wcześniej, więc oczywiście poprawki były wskazane;

3. Ma dobre krycie. Nieźle zasłania naczynka, czy nieznaczne przebarwienia na skórze, jednak momentami wydawało mi się, że powoduje trochę efekt maski. Trzeba go naprawdę umiejętnie rozprowadzić.

4. Według mnie za drogi - 60 zł to cena nieproporcjonalna do jakości i zawartości opakowania. Raczej będę szukać czegoś bardziej dopasowanego do mojej cery i tańszego.

Chcesz pochwalić amarantynowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dopasował się....
  • kupiłam go w promocji - 2 produkty w cenie jednego (drugi to tusz ale o nim w innym miejscu i czasie), więc cena wyszła do przyjęcia.
    Na początku mnie rozczarował a nawet wkurzył - bo po lecie, cera opalona ale też i "rozdrażniona" słońcem z nim nie chciała współpracować. Poza tym odcień zdawał się za jasny - tak nawet sugerowała Pani w Douglasie.
    Ale prawdą jest, że tepodkłady kolorystykę mają zdecydowanie ciemną i nie nadają się dla bledziochów. I jak już wyblakłam to wcale za jasny nie jest a nawet po samym nałożeniu za ciemny się wydaje, ale w ciągu dnia jakoś się dopasowuje.
    U mnie uzyskuję efekt wyrównanej, gładkiej cery, o zdrowym kolorycie, lekko przypudrowany wytrzymuje cały dzień a nawet spory wysiłek...
    Jedna warstwa wystarczy, nie wysusza, nie zapycha... może na razie - ale ja cerę mam kapryśną i wiem, że niespodzianki to niekoniecznie wina podkładu.
    Mam wrażenie, że nie jest zbyt wydajny...

Używam tego produktu od: wakacji (z przerwą)
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić qqłka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być ale nie ideał
  • Posiadam (a właściwie kończę) kolor nr 3 caramel beige. Jest to odcień dość ciemny ale jeszcze idzie jakoś go stosować (2 dla mnie stanowczo za jasna).
    + Krycie dobre (posiadam cerę naczynkową a więc jest co zakrywać).
    +Matowienie: Bez użycia pudru sypkiego świeci się
    +Trwałość: Całego dnia to może nie wytrzyma ale z małymi poprawkami daje radę.
    +Nie podkreśla suchych skórek
    +Elegancka buteleczka z praktyczną pompką

- Ciężko dopasować kolor
    - Przy złym rozsmarowaniu potrafi zrobić maskę
    - Do kupienia tylko w jednej sieci
    - Brudzi ubrania

Wydaje mi się że 60 zł to przesada. Jakby kosztował 30 to byłby ideałem i napewno bym do niego wróciła a tak to wolę szukać dalej. Obecnie stosowany przezemnie dermacol double spisuje się równie dobrze a jest dużo tańszy.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić wiolettasss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Nie byłby zły, gdyby nie paskudne schodzenie plackami i podkreślanie suchych skórek. Co do 24 godzinnej trwałości-nie wierzę w takie cuda-ale ten podkład przeszedł samego siebie...Dosłownie po godzinie twarz świeciła się jak latarnia i zaczynał się proces plackowatego schodzenia podkładu-dramat. Podkład definitywnie nie dla mnie. Zostało mi ponad pół buteleczki, może kiedyś spróbuje jeszcze dać mu szansę

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić kiniolek6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie..
  • Używałam kiedyś tego podkładu, ale nie byłam jakoś szczególnie nim zachwycona. Podkład na pewno nie utrzymuje się 24 godziny..w te obietnice już nie wierzę żadnemu producentowi a używałam już podkładów chyba ze wszystkich półek cenowych..Ale do rzeczy..

Podobała mi się konsystencja tego podkładu, taka kremowa. Produkt ładnie rozprowadzał się na twarzy zarówno gąbką, palcami a także pędzlem. Nie pozostawiał smug, nie podkreślał porów ani suchych skórek. Całkiem dobrze krył niedoskonałości. Na mojej mieszanej cerze utrzymywał się w całkiem znośnym stanie tak do 5 godzin. Poprawki w ciągu dnia były konieczne. I może nie jest on najgorszym z używanych przeze mnie podkładów ale kolory tragiczne. Ja używałam najjaśniejszego odcienia, który był po prostu straszny..ciemny, na twarzy wyglądał bardzo sztucznie. Nie wiem dlaczego ta firma wypuściła takie straszne kolory. Inne podkłady tej firmy mają bardzo fajne kolorki, które są jasne i ładnie stapiają się z cerą.
    No ale każda z nas jest inna i jednej będzie on pasował a drugiej nie.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Chcesz pochwalić monikakleszcz za czytelną i pomocną recenzję?
  • JAK NARZIE MÓJ ULUBINY
  • - ŁADNIE SIĘ ROZPROWADZA
    - CERA WYGLĄDA PROMINNIEJ
    - NIE CIEMNIEJE W CIĄGU DNIA
    - ŁADNIE PACHNIE
    - NIE WYSUSZA SKÓRY
    - UTRZYMUJE SIĘ DOSYC DŁUGO ALE NAPWENO NIE 24 G

minusy
    - GAMA KOLORYSTYCZNA DOSYC CIEMNA

NA LATO STOSUJE 2, ZIMA ODCIEŃ 1

Używam tego produktu od: 12
    Ilość zużytych opakowań: 3 OPAKOWANIA

Chcesz pochwalić anturiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • strata kasy
  • Skusiłam się na zakup tego produktu dzieki wielu pozytywnym komentarzom na jego temat ale to był błąd.

plusy
    - ładnie pachnie
    - opakowanie z pompką

minusy
    - mały wybór kolorów
    - bardzo krótkotrwały, juz po 3 godz znikał z twarzy
    - nie równe ,,schodzenie'' z twarzy, przez co tworzyły sie placki
    - podkresla suche skórki
    - po jego stosowaniu zauwarzyłam łuszczenie się skóry na nosie i czole, poprostu skóra zaczynała mi schodzic płatkami, nie wiem czym było to spowodowane, ale nigdy wczesniej tego nie za opserwowałam przy używaniu innych podkładów. Po jego odstawieniu i kuracji kremem ten problem zniknął.

Reasumując, nie polecam, za takie pieniądze można miec cos lepszego

Chcesz pochwalić Roca12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mile zaskoczona
  • Ciagle poszukuje tego idealnego i zachecona opiniami postanowilam wyprobowac.Poniewaz ma cere mieszana to u mnie swietnie sprawdzaja sie podlady long lasting czyli dlugotrwale.Ja go kupilam za 12.80 euro najjasnieszy odcien 1Fair rzeczywiscie wpada w rozowy ale wystarczy dory odcien tego w kamieniu i jest OK.
    plusy:
    +lekki kremowy dobrze sie rozprowadza.
    +pompka bardzo chigieniczna aplikacja .
    +dlugo sie utrzymuje na twarzy , u mnie caly dzien,oczywiscie musze go poprawic .
    +nie daje uczucia maski na twarzy.
    Minusy
    -jak na razie: tradycyjnie jak wiekszosc z Was napisze ze gama kolorystyczna.Rozumiem ze Wloszki w wiekszosci maja ciemniejsza karnacje od nas ,ale znam rowniez i te bladolicowe,wiec producent za bardzo sie nie wysilil i dlatego Deborah nie jest u nas tak rozpoznawalna i znana.Ogolnie jestem zadowolona z podkladu i dalej bede testowac inne w poszukiwaniu lepszego

Chcesz pochwalić Anitast za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Podkład kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu
    W sumie to spodziewałam się czegoś wspaniałego. Rozczarował jak na tę cenę.
    Przede wszystkim paleta kolorów. Wzięłam najjaśniejszy odcień 01 Fair, który jest ciemny i różowy. Pasuje do całkiem porządnej opalenizny. Pozostałe odcienie są jeszcze ciemniejsze.
    Kolejnym minusem jest to, że podkład nie matuje. Po max 2 godzinach twarz się świeci.
    Kryje odpowiednio, tylko większe problemy trzeba poprawić korektorem. Twarz jest gładka, kolor ujednolicony, efekt jest trwały. Podkład się nie ściera, przetrwa deszcz, pot itd. Jest bardzo wydajny, ja nakładam go niewiele. Opakowanie świetne, wytrzymałe, porządne i ładne. Pompka działa bez zarzutu.
    Największym minusem jest to, że totalnie zapycha.
    Nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: mam jedno

Chcesz pochwalić Falabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • podkład jest bardzo w porządku, skóra po jego nałożeniu jest ujednolicona, wygląda naturalnie, bez efektu maski, nie ściera się w ciągu dnia, nawet po 12h pracy wygląda bardzo dobrze. Zapewnia średnie krycie, z drobnymi niedoskonałościami radzi sobie idealnie bez korektora. I co najważniejsze dla mnie - jest to jedyny podkład, spośród tych, które używałam, który reguluje przetłuszczanie się mojej skóry, a mam z tym ogromne problemy.
    Niestety jest też "ale" o którym piszą tu inne recenzentki - kolory... niestety przez tak ciemną paletę mogę używać go tylko latem, gdy mam opaloną skórę twarzy, szyi, dekoltu

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić aramgad88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem..
  • Za sprawą wizażu oczywiście postanowiłam zaryzykować i kupić ten podkład..
    Mimo ubogiej palety miałam spory problem z doborem odcienia na szczęście natrafiłam na pokaz Deborah i odcień pomogła mi dobrać makijażystka i padło na 03 caramel beige - ładny ciepły beż wydaje mi się z niewielką domieszką żółtego, ładnie wtapia się w skórę, początkowo chciałam kupić najjaśniejszy odcień 01 fair, ale okazał się zbyt różowy, 02 true beige za zimny do mojego typu urody, pozostałe 04, 05 nawet nie brałyśmy pod uwagę z wiadomych względów
    Podkład owszem ładnie ujednolica koloryt skóry, ale z tym matowieniem u mnie się nie sprawdza bez pudru w kamieniu zaczynam się świecić po dosłownie 2 godzinach
    Szczerze mówiąc spodziewałam się lepszego efektu biorąc pod uwagę dobre recenzje, markę i cenę..
    Plus za eleganckie szklane opakowanie z "wygrawerowanymi" napisami które na pewno szybko się nie zetrą i nie zmyją
    Duży plus za piękny zapach

Reasumując - efekt w miarę ok, ale ten sam uzyskałabym o wiele tańszym podkładem

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno - 30 ml

Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BARDZO DOBRY PODKŁAD
  • Świetny podkład!
    - konsystencja dość gęsta, wystarczy niewielka ilość aby uzyskać świetny efekt jednolitej i gładkiej cery.
    - bardzo wydajny- 1 buteleczka starcza przy codziennym stosowaniu na pół roku
    - kolor 3 jest przepiękny dla lekko opalonej cery!
    - długotrwały- w ciągu dnia wymaga tylko jednej małej poprawki w postaci pudru,
    - cera wygląda na świeżą i zadbaną,
    - nie zapycha,
    - świetnie kryje,
    - cena lekko ponad 60 zł- uważam, że jest jej wart.

Jak na razie najlepszy, jeśli nie masz czasu na poprawki w ciągu dnia to jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: 6 mcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić czarnadevil za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • nie dla mnie
  • Nie wiem skąd te zachwyty bo dla mnie ten podkład to beznadziejny przypadek. Słabo kryje, ściera się przy każdym dotknięciu twarzy aż zostaje na dłoni, nie matuje jak niektórzy twierdzą, twarz mi się świeci po 2godzinach w pracy i te ciemne kolory... Skoro produkty są dostępne w pl to mogli dostosować kolorystykę w polskich realiów. Owszem ładnie wygładza twarz ale cóż znaczy ten jeden plus przy tylu minusach. Nie polecam.Używam tego produktu od: 2 miesiące.Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sierp za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny
  • Mam cere mieszana i dosyc szybko podklady splywaja z mojej twarzy wiec po opiniach tego produktu postanowilam go wyprobowac. Szczerze to nie zaluje, moze oczekiwalam zmatowienia ale w sumie producent tego nie obiecuje. Co do 24 h to napewno nie ale jest rzeczywiscie trwaly i dlugo utrzymuje sie na buzi, nie splywa, zwlaszcza przy aktualnych wysokich temperaturach, w ciagu dnia wystarczy troche przypudrowac buzke i jest oki. Cera wydaje sie zdrowa i swieza, ladnie wygladzona. Nie tworzy efektu maski, mimo ze jest gesty w konsystencji. Co do krycia jak dla mnie jest wystarczajace a nie mam rewelacyjnej cery (posiadam przebarwienia). Twarz wyglada bardzo naturalnie. Za opakowanie plusik poniewaz jest z pompka, przez co jest to bardzo higieniczne i spokojnie mozna dozowac ilosc wyciskanego podkladu.Troche zniecheca mnie cena - ponad 60zl, ale czasami warto je wydac tym bardziej ze zapewne na dlugo starczy, a wydatek raz na dobrych pare miesiecy to nie tragedia Co do kolorystyki to mnie odpowiada, mam trojeczke. Aaaa... i zapomnialabym.... dodatkowy plus za faktor SPF10.

Używam tego produktu od: niedawna, ok. tyg. ale przy codziennym stosowaniuIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kaskag07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WOW!
  • Poczytałam, kupiłam, wypróbowałam i jestem zachwycona! Podkład faktycznie długo się trzyma na twarzy (nie wiem czy 24h ale 8-12 na pewno), nawet przeszedł pomyślnie „Test Solarisa” – autobus „Solaris”: ścisk, tłok, okna pozamykane i brak klimy i ponad 25C na zewnątrz a moja twarz świeża jak poranna kawa;-). Faktycznie – spośród różnego rodzaju podkładów jakich używałam, jak do tej pory jest najlepszy (no może jeszcze Clinique Super Fit się do tej grupy zalicza).
    OK, to teraz przejdźmy do minusów:
    - ciemna paleta (jak rozumiem wyrób włoski więc i odcienie dostosowane do tamtejszej aury ale na szczęście fluid nie ciemnieje a przeciwnie - po rozprowadzeniu stapia się ze skórą)
    - pompa a nie pompka (więc nie należy jej ufać przy aplikacji ale wbrew pozorom da się ją opanować i wycisnąć tylko potrzebną ilość produktu)
    -średnie krycie (więc do większych "nieszczęść" potrzebny będzie dodatkowo korektor)

Konkludując - cena (ok.64 PLN) nie jest wysoka za naprawdę przyzwoitą jakość więc sądzę , że podkład jest godny polecenia
    I jeszcze jedno na koniec - jeśli ktoś szuka produktu w Douglasie, to nie warto - bo oni już go nie sprzedają. Polecam perfumerie internetowe (ja swój kupiłam na e-Style, mają pełną paletę do wyboru).

PZD* Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 1, zaczęte

Chcesz pochwalić tmanero za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Szkoda kasy !
  • Niestety nie dla mnie został stworzony.
    Najbardziej uderzającą wadą tego podkładu są odcienie. Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery - najjaśniejszy kolor tego podkładu okazał się za ciemny. Wątpię, że dałabym radę opalić się do takiego stopnia by ten podkład wyglądał dobrze.

INNE WADY:
    - nie kryje zbyt dobrze,
    - drogiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,
    - NIE rozprowadza się wspaniale i NIE nadaje skórze naturalnego, perfekcyjnego wyglądu ani też NIE jest nieskończenie wytrzymały,
    - i do tego ta pompka - nie sposób by z buteleczki wycisnęło się taką ilość jaką faktycznie się potrzebuje.

Nie polecam.
    - Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Dajla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę wart zakupu
  • Powiem krótko - w wieku 29 lat na swoim koncie mam już chyba ze 100 przetestowanych podkładów i jak dotąd ten był najlepszy
    Oczywiście nie porównuję z Diorem, Clinicque, Chanel itp, ponieważ na takie mnie nie stać i ich nie stosowałam;p
    Ale inne, ze średniej półki cenowej bije na głowę

Szukałam kilka miesięcy temu w Douglasie czegoś matującego, Pani pokazała mi ten podkład. Jako,że nie jest typowo matujący, nie byłam przekonana. Zaproponowała mi więc nałożenie podkładu abym mogła się przekonać czy mi odpowiada. No i przepadłam

Oczywiście wszystko zależy od rodzaju cery, oczekiwań jakie macie wobec podkładu etc, natomiast jeśli szukacie czegoś naprawdę trwałego, dla skóry z problemami (widoczne naczynka, niedoskonałości, tendencja do błyszczenia) to po prostu musicie wypróbować ten podkład!
    Naprawdę dobrze się rozprowadza i matuje, choć przy bardzo tłustej skórze nie ręczę za długotrwały efekt (ale to chyba jest oczywiste), krycie moim zdaniem jest świetne bo nie szukam "maski" lecz podkładu, który ukryje mankamenty pozostawiając jednak skórę o naturalnym, świeżym wyglądzie
    Naprawdę utrzymywał się na mojej skórze długo
    Jeżeli w ciągu dnia musiałam ukryć jakąś czerwoną plamkę, wystarczyła odrobinka podkładu na opuszku palca i po kłopocie
    Podczas nakładania nie mogłam się nadziwić jaki świeży i wytworny "look" nadaje mojej skórze;D
    Ma przyjemną konsystencję, delikatny zapach i jest super wydajny! Miałam go ładnych kilka miesięcy przy codziennym użytkowaniu!
    Niestety zdradziłam go dla innych, ponieważ lubię nowości ale chyba wrócę do niego szybciutko bo nic lepszego nie znalazłam.

Ach, jedna uwaga - jeżeli szukacie podkładu, który ledwo co widać na skórze, czyli takiej ultra lekkiej formy, on może się wam wydać ciut ciężki. Ale mówię tu o dziewczynach, które zazwyczaj nie używają podkładów bądź w ogóle makijażu
    Z kolei panie o suchej skórze powinny go wcześniej przetestować, bo nie wiem jak się będzie na takiej skórze "zachowywał". Ja tak naprawdę mam cerę mieszaną i na suchych partiach też sprawdził się bosko
    Co do kolorków - faktycznie są dosc ciemne, choć na lato ja osobiście nie będę miała problemu. Gdy uzywałam go zimą odrobinkę się odznaczał od reszty ciała ale sprawnie to niwelowałam;p

Jedyny minus dla mnie to cena ale z pewnością jest jej wart

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu zuzyłam jedno opakowanie
    Ilość zużytych opakowań: jedno ale z pewnością będzie więcej

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić silkasilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie IDEAŁ
  • Posiadam cerę z problemami. Przerobiłam najróżniejsze podkłady. Od Dermacolu, avonowskich, z Oriflame, True Match Loreala, Colorstay Revlonu, przez la Roche Posay aż do double wear Estee Lauder. Niestety żaden z nich nie spełniał oczekiwań mojej skóry. Albo nie krył, albo się ważył, albo świeciłam się jak nasmarowana oliwką. Przypadkiem natknęłam się na podkład Deborah i oniemiałam z zachwytu. Cudowna konsystencja. Podkład pięknie wtapia się w skórę, która przyjmuje go z apetytem. Świetnie nawilża, twarz staje się "rasowa" jak po użyciu drogiego kremu. Uwielbiam ten efekt. Jakbym zmieniła skórę na twarzy. Rewelacja. Jak już wcześniej pisałam, nie jest to mocno kryjący podkład, jednak dla mnie ostateczny efekt jest zachwycający, więc nie zwracam uwagi na krycie. Co do zapewnień o wytrzymałości. Na pewno nie wytrzymuje na twarzy dłużej niż 5 godzin, ale nigdy nie spotkałam się z podkładem, którego nie trzeba poprawiać po kilku godzinach. Dla mnie jedyną wadą tego podkładu jest paleta kolorów. Niestety ograniczona do 5. Mam jasno-żółtawy odcień skóry. Używałam najjaśniejszego koloru i jest za ciemny. Przyznam, że ubolewam nad tym cały czas, bo gdyby nie to, byłby to podkład idealny i nie zamieniłabym go na żaden inny.Używam tego produktu od: 6 miesięcy. Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml

Chcesz pochwalić pistacjaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Niedługo będzie rok jak go używam i śmiało mogę napisać o nim recenzję
    Otóż:
    ktoś pisał, że chyba nie nadaje sie do skóry suchej... i tutaj pytanie sobie trzeba zadać czy ta skóra sucha ma skłonność do suchych skórek czy tylko po prostu jest sucha- jeśli drugi wariant to spokojnie można go stosować, a jeśli pierwszy to też, ale trzeba uważać, bo nieco owe skórki podkreśla.
    Ja osobiście mam skórę mieszaną i genialnie matuje strefy skłonne to błyszczenia- ale w sposób mega naturalny- bo w słońcu wygląda ładnie, a nie jak gęsty, super matowy podkład.

Kryje bardzo dobrze, ale ważną kwestią jest dobrać odcień, które są moim zdaniem nieco... na przepaści
    Bo ten najjaśniejszy jest juz dosyć ciemny, a przecież wiadomo , że są panie o cerze porcelanowej jak u laleczki, wtedy może być ciężko...
    Ja używam odcienia 3... Caramel..coś tam :P
    , a mam skórę w odcieniu jasnej brzoskwinki.

Pachnie bardzo delikatnie. Rozsmarowuje się dobrze, ale należy to robić w miarę szybko, bo szybko zamienia się w efekt wykończenia podkład-puder.

Super opakowanie, pompeczka jest bardzo wygodna.
    Ogólnie butelczka wygląda ładnie.

Dla mnie HIT. (gdyby tylko był troszkę tańszy noo... )

Ilość zużytych opakowań: 1 (przy niecodziennym używaniu)

Chcesz pochwalić Vanilla_Cream za czytelną i pomocną recenzję?
  • mnie zadowala
  • Kupiłam po przeczytaniu opinii na wizazu i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona. Ma fajna konsystencje, kolor 02 bardzo mnie odpowiada dokupiłam jeszcze puder i bardzo polecam, nie jest trwały przez 24h ale u mnie od rana do wieczora sie trzyma, nie spływa i ma przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: zaczełam 1 opakowanie duże

Chcesz pochwalić maxyma za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie kolory...
  • Niestety odcień najjaśniejszy 01 Fair okazał sie na mojej buzi odrobinkę za ciemny dlatego czeka do wakacji. ale podkład jest rzeczywiscie godny uwagi, zapłaciłam za niego równo 60zł w Warszawie.
    Na plus napewno przyjemny kremowy zapach, wygodny dozownik, fluid ładnie sie wtapia razem z mineralnym pudrem deborah tworzy całkiem zgrany duet.niestety uboga kolorystyka sprawia ze nie moge go stosowac.mam bzika na punkcie widocznosci podkladu.z dobrą bazą rozprowadza się gładko i sprawnie. mimo wszystko polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały, wyborny, perfekcyjny
  • W pełni podzielam zachwyty nad tym fluidem, bo wiele już produktów z tej kategorii, przeszło przez moje ręce, a ten właściwie od pierwszego użycia (próbka) zaskoczył mnie na tyle pozytywnie, że musiałam wypróbować pełnowymiarowe opakowanie.
    Na Allegro znalazłam go w niesamowicie przystępnej cenie, bodajrze 45zł, więc nie zastanawiając się dłużej, zamówiłam i przyznam, że kolejne aplikacje, utwierdziły mnie w przekonaniu, że od tego momentu Deborah, stanie się moim KWC, nie tylko w kwestii pudrów brązujących ale także zdecydowanie w kategorii podkładów, bo jest po prostu REWELACYJNA "w te klocki".
    Fluid ma bogatą, choć nie tłustą i Boże broń!- nie lepką konsystencję. Rozprowadza się równomiernie z ogromną łatwością i właściwie po 3-4 minutach, pięknie wtapia się w skórę, niwelując widoczność porów i przebarwień, jednocześnie nie podkreślając mankamentów, takich jach suche partie, czy zmarszczki mimiczne.
    On po prostu "robi nam" makijaż, bo tak doskonale wyglądająca cera, nie potrzebuje już praktycznie żadnej oprawy, więc na dzień, Deborah + maskara i muśnięcie różem = pprzepięknie odświeżona, naturalnie atrakcyjna i zdecydowanie odmłodzona buzia.
    Paleta wydawałoby się, że jest nieco uboga, bo 5,6 odcieni, to dość niewiele, jak na całą armię innych, proponowanych na rynku polskim ale kolory są tak skonstruowane, że spokojnie odnajdą się w nich zarówno bladolice, jak i posiadaczki bardziej śniadych karnacji. Mamy do wyboru propozycje z domieszką zarówno żółtego i jak i różowego pigmentu, a także neutralny beż, więc wszystko zależy od naszych oczekiwań.
    Po użyciu, otrzymujemy piękne, pudrowe wykończenie, na tyle ładnie prezentujące skórę, że niekiedy użycie nawierzchniowego pudru sypkiego, staje się po prostu zbędne, natomiast to, co absolutnie urzekło mnie w tym produkcie, to sposób, w jaki zachowuje się on na nosicielce, nawet po całym, długim dniu, spędzonym w bardzo nieprzyjemnych dla cery warunkach (zimno, upał, klimatyzacja itp)
    Pod koniec nawet najbardziej ciężkiego i eksploatującego dnia nasza cera i tak wygląda świeżo, a sam podkład tkwi na niej w niezmienionym stanie....... szczerze....?..... pierwszy raz spotykam się z taką właściwością, a chyba każda z nas właśnie tego po kosmetyku do twarzy by oczekiwała........ naprawdę szczerze POLECAM

Używam tego produktu od: od wiosny ubiegłego roku

Ilość zużytych opakowań: zaczynam czwarte opakowanie

Recenzja otrzymała 5 pochwał. Chcesz pochwalić DOBRA DZIEWCZYNA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba najlepszy jaki używałam
  • nie mam większych problemów z cerą więc jak dla mnie podkład bardzo fajny. Jest dość kryjący ale nie zatyka porów. Nie można przesadzić z jego nałożeniem, wystarczy kropelka żeby ładnie rozprowadzić na całej buzi.
    Podkład długo utrzymuje się na twarzy (w klimatyzowanym sztucznie oświetlonym pomieszczeniu wytrzyma ok.6h, w naturalnych warunkach ok 10). Z marki Deborah używałam wcześniej podkładu "colour copy" do cery suchej. Też jest fajny, ale dużo lżejszy więc bardziej nadaje się na lato no i przede wszystkim jest dużo mniej wydajny niż 24 Ore.
    Dodatkowy + za pompkę która bardzo ułatwia aplikację.
    Jak za taką cenę, podkład naprawdę fajny, jednak wciąż szukam ideału i będę wypróbowywać inne

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić ulala90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • nie wiem do końca jak opisać ten podkład, zdarza się że różnie zachowuje się na mojej cerze, może napiszę plusy i minusy:

+ bardzo ładnie wygląda na twarzy i wyrównuje koloryt
    + nie zapycha porów (tak jak np chanel mat lumier u mnie, po zmianie wyleczyłam sobie twarz)
    + moim zdaniem niska cena za taką jakość
    + wygodna pompka
    + długo utrzymuje się na twarzy
    + ma spf, choć trochę niski
    + nadaje się też pod oczy, naturalnie pokrywa cienie, oczywiście nie tak maksymalnie ale mnie się podoba. Lepszy niż wiele korektorów, zależy to jednak od typu skóry pod oczami

- nie daję mu max, dlatego ze czasami po 4 godzinach zaczynam się świecić w okolicach czoła i nosa, ale nie używam żadnego pudru na podkład, w każdym razie obietnica 24 godzin nie do końca spełniona
    - minusem może też być wybór kolorów, choć ja znalazłam swój.

Podsumowując warto spróbować bo naprawdę ładnie wygląda na twarzy, najlepszy myślę do cery normalnej, ukrywa to co ma ukrywać, daje bardzo ładny efekt na twarzy. Ja na razie nie zamierzam go zmieniać bo boję się wysypu na twarzy, a on mi tego nie robi może należałoby używać trochę pudru sypkiego w okolicach czoła i nosa, tak to idealny efekt

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić dutygirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Długotrwały to on jest tylko w nazwie
  • Zachęciły mnie opinie na temat tego podkładu. Niestety jak sie domyślałam mi nie podpasował.
    Pierwsze co mi się nie podoba to gama kolorystyczna, 5 odcieni w nienaturalnych kolorach. Zawsze szukam żółtego odcienia a tu niby 3 wpada w żółć ale na twarzy zmienia kolor. Każdy podkład powinien dzielić się na odcienie ciepłe/zimne i mieć w każdej kategorii po kilka kolorów.
    Kolejny minus-długotrwałość. Jakieś kpiny. Wystarczy że dotkne miejsca po godzinie od nałożenia i podkład się ściera, znika partiami (czoło i nos w pierwszej kolejności).
    Nie daje pudrowego efektu,twarz świeci się dosyć szybko jak na podkład długotrwały.

Na plus:
    opakowanie, higieniczna pompka,
    cena
    nie ściąga i nie wysusza twarzy
    nie zapycha
    nie wygląda sztucznie
    kremowy, miły w nakładaniu, nie robi smy=ug ale to dlatego że nie zastyga szybko i długo się nie trzyma

Nie kupie już i nie wykorzystam do końca bo mi nie pasuje ten kolor i ten efekt.Używam tego produktu od: jakiś czasIlość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tofikus11 za czytelną i pomocną recenzję?