Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Powiększ Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Zgłaszająca osoba: Summer

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Alumina, Glycerin, Cetyl Alcohol, Illite, Titanium Dioxide, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).

/pa/

• nie nadaje się do dogłębnego oczyszczenia
  • Mam cerę mieszaną. Najczęściej używam maseczek w jednorazowych opakowaniach. Jednak tym razem postanowiłam wypróbować maseczkę w większym, a co za tym idzie ekonomicznym opakowaniu. Niestety zawiodłam się. Maska ta moim zdaniem nie oczyszcza dokładnie cery, a jedynie bardzo delikatnie odświeża. Stosuję ją regularnie od 5 miesięcy i nie zauważyłam zwężenia ani oczyszczenia porów. Nie likwiduje nawet małych niedoskonałości. Wręcz wydaje mi się, że po jej zastosowaniu potrafią się nasilić. Wolę jednak Tołpę w saszetkach, która naprawdę umie zdziałać cuda. Maseczka Ziaji nadaje się dla nieproblematycznych, młodych cer, które wymagają jedynie delikatnego odświeżenia. Zalety produktu: dobra konsystencja, a dla tych, którym produkt przypadł do gustu - wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 250 ml

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Idealna
  • Ta maseczka to moje must have jeżeli chodzi o pielęgnację mojej cery

Maska zamknięta jest w wygodnym opakowaniu w postaci słoiczka, ma przyjemny delikatny zapach oraz konsystencję "w sam raz", która ani nie jest za gęsta ani za rzadka, w której zawarte są drobne drobinki ścierające/peelingujące

Sprawdzi się u wrażliwców, ponieważ nie ściąga skóry ani jej nie podrażnia jak to mają w zwyczaju inne maski oczyszczające
    Skóra po zmyciu maski jest dogłębnie oczyszczona, wygładzona, odświeżona, pory zwężone, przebarwienia rozjaśnione, podrażnienia złagodzone.
    Przy regularnym stosowaniu maska przyczynia się również do zmniejszenia widoczności porów oraz do wyregulowania wydzielania sebum.

Świetnie sprawdza się również jako delikatny peeling

Maska jest bardzo wydajna, opakowanie wystarcza na dobrych kilka miesięcy
    Cena - biorąc pod uwagę jej działanie i wydajność- bardzo przystępna

Polecam, szczególnie osobom z cerą mieszaną i tłustą

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia!
  • Ta maska ma na pewno więcej zalet niż wad. Po jej zastosowaniu skóra jest miękka w dotyku, delikatna, jednak niepodrażniona. Ponadto, ma sympatyczny zapach i jest bardzo wydajna!
    Oczyszcza buzię bardzo precyzyjnie, jest łatwa w stosowaniu, nie ma problemów ze zmywaniem jej z twarzy.
    Nie powiem, że całkowicie zminimalizowała mi rozszerzone pory, ale przy systematycznym stosowaniu na pewno w sposób pozytywny wpływa na ich oczyszczanie.
    Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż jedno.

Chcesz pochwalić dudka007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra dla każdej cery, nie zrobi nikomu krzywdy!!
  • Przetestowałam to na swojej tłustej skłonnej do podrażnień i wyprysków skórze i uwielbiam ją, jest moim faworytem od jakiś 3 lat co najmniej. Testerką była także moja mam która jest 50+ z mega wrażliwą cerą która używa tylko kremów vichy i okazało się ze bardzo dobrze jej cera współgra z tą maseczką.
    Maseczka przede wszystkim matuje cerę, wygładza ją i po znyciu twarz jest miękka i delikatna. Zawsze będę ją polecac bo to jest pewniak, nikomu nie zaszkodzi a jedynie moze pomóc. Większe efekty widać niestety po regularnym jej stosowaniu

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam *** dużo

Chcesz pochwalić Gosia8814 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Lubie ta maske bo fajnie uspokaja i wygladza moja tradzikowa twarz - uzywam ja razem z peelingiem z tej serii. Ogolnie bardzo lubie ziaje. Jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić PatrisyaStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodna
  • Fajna maska.
    Daje efekt zmatowionej, wygładzonej jednolitej cery. Łagodzi zaczerwienienia, przyśpiesza gojenie i znikanie niespodzianek na twarzy. Nie przesusza (moja siostra, która ma skórę mieszaną w kierunku suchej, wykradała mi ją i chyba była zadowolona bo zniknęła mi 1/3 opakowania w ciągu 1,5 miesiąca) O i jeszcze zaleta, jest wydajna.

Nie ma co oczekiwać cudów, bo żeby mieć piękną cerę z tendencją do przetłuszczania się, trzeba ją codziennie odpowiednio pielęgnować, a nie od święta 1-2 razy w tygodniu. Jeśli dbasz o cerę na co dzień to pięknie podkreśli twoją "pracę"

- za mikrodermabrazję. Po co producent obiecuje coś czego maska nigdy nie spełni, pozostanie dla mnie zagadką ??? Bez sensu te ściemy.

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, bo siostra mi notorycznie wykradała ;c

Chcesz pochwalić saszai za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • Maska jest absolutnym hitem. Do tej pory nie używałam nic lepszego. Kupuję i używam tylko jej, bo moja skóra źle reaguje na inne oczyszczające i ściągające maski. Ta podoba mi się właśnie dlatego, że nie zasycha w 2 min i nie ściąga skóry. Oczyszcza, a przy tym pozostawia skórę nawilżoną. Łagodzi wszelkie zaczerwienianie, podrażnienia i wypryski. Wycisza skórę, pozwala jej odzyskać harmonię i równomierny koloryt. Duży plus za działanie tego produktu. Oprócz tego jest niesamowicie wydajny i kosztuje niewiele w stosunku do czasu, który upływa na jej używaniu. Polecam

Chcesz pochwalić hot_jasmine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Maska jest dobra o ile używamy ją systematycznie.Oczyszcza, ale nie tak z efektem wow.Nie nazwałabym ją wersją pro, aczkolwiek oczyszcza w miarę jak przystało na kosmetyk drogeryjny.Koło mikrodermabrazji to nawet nie leżało

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, dziękuję...
  • Maska jest w moim odczuciu średnia. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, z tendencją do kapryszenia, jeżeli dobrze o nią nie zadbam.

+ Po zastosowaniu zostawia uczucie czystości skóry;
    + Wygodna- produkt gotowy do użycia;
    + Bardzo wydajna.

- Porównując do działania czystych glinek w proszku- wypada raczej mizernie. Jest mniej efektywna. Nie zauważyłam długofalowych skutków stosowania;
    + Nie odpowiadała mi ze względów higienicznych- duże opakowanie, długi czas do zużycia- choćby nie wiem jak dbać o czystość rąk i otoczenia, we własnej łazience trudno o sterylne warunki. Pod koniec stosowania miałam już trochę obaw.

Chcesz pochwalić tessercat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna po mikrodermabrazji
  • Ja stosuję tą maskę po zabiegu mikrodermabrazji i jestem zadowolona z efektów jej działania. Jak czytam opinie innych dziewczyn to trochę dziwi nie ze ktoś myślał że dzięki masce pozbędzie się głębokich zaskórników. Niestety żadna maska nie daje takich efektów.

Plusy:
    -konsystencja
    -zapach
    -cena
    -działanie delikatnie ściągające
    -wydajnośc
    -opakowanie

minusy

-brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?