Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Powiększ Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Zgłaszająca osoba: Summer

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Alumina, Glycerin, Cetyl Alcohol, Illite, Titanium Dioxide, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).

/pa/

• Średnia.
  • Maseczka jednak nie przypadła mi do gustu... Po Ziaji Pro spodziewałam się czegoś więcej.

+ Cena.
    + Wydajność.
    + Wygodny słoiczek, umożliwiający zużycie produktu do końca.
    + Zapach.
    + Konsystencja - umożliwia precyzyjną apliklację. Nic nie spływa. Ciężko się ją jednak zmywa.

+/- Działanie - maseczka nie robi nic, prócz krótkotrwałego zmatowienia. Skóra po jej użyciu na szczęście nie jest ściągnięta, ale niestety o jakimkolwiek oczyszczeniu nie ma mowy. Wągry jak były tak są. Plus dodatkowo po ok. 30 min. skóra ze zdwojoną siłą zaczyna produkować sebum. Nie dla mnie takie maseczki, niestety.

Pomimo dobrego stosunku ceny/wydajności i tak nie kupię jej ponownie. Na mnie zwyczajnie nie działa.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam.
  • Mnie niestety maska nie przypadła do gustu tak, jak oczekiwałam.

+maska ma gęstą, zieloną konsystencję, która nie spływa, łatwo się ją nakłada
    +wygodny, biały słoiczek, z którego można wydobyć wszystko do samego końca
    +mega wydajna - męczyłam się z nią rok
    +cena - kupiłam na allegro za około 30zł.
    Jeżeli chodzi o działanie...
    ...
    Nie mam większych problemów z cerą, oczekiwałam pomocy przy walce z zaskórnikami i dogłębnego oczyszczenia. Owszem, po zastosowaniu buzia jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku. Nie ma efektu ściągniętej skóry, czuć, że jest czysta, jednak nie jest to jakiś efekt W O W .
    Maska wygładza, nie podrażnia i nie wysusza skóry, za co wielki plus. Pomaga nieco złagodzić istniejące wypryski. Zapach na plus.

Nie poradziła sobie z zaskórnikami mimo tak długiego stosowania. Nie zauważyłam mocnego oczyszczenia, raczej słabo sobie z tym radzi. Koszmarnie się zmywa.

Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno - 250ml

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Jest bardzo zadowolona z tej maski. Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania, rozszerzonymi porami i regularnie pojawiającymi się niedoskonałościami.

Maska spełnia w zasadzie wszystkie obietnice producenta. Po jej użyciu skóra jest czysta i odświeżona, pory wydają się być faktycznie zwężone, cera jest bardziej jednolita. Rzadziej pojawiają się niespodzianki, a o po jej użyciu następnego ranka zawsze wiem, że obudzę się bez niespodzianki żadnej.

Jedyne małe zastrzeżenie to mikrodermabrazja. Według mnie mogła by być troszkę mocniejsza, ale ja ogolnie lubie grube moce peelingi więc dla wrażliwszych cer zapewne bedzie w sam raz.

Gdy nałożymy ją na twarz czuć lekkie pieczenie, jednak po zmyciu cera nie jest podrażniona.

Maska jest wydajna. Używam jej regularnie, a znika bardzo powoli.

Ogólnie polecam, jest to chyba jedna z najlepszych masek jakie do tej pory używałam.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić Agata:* za czytelną i pomocną recenzję?
  • super do cery tłustej
  • Maskę kupiła mi siostra i razem ją stosowałyśmy i obie byłyśmy zadowolone z jej efektów. Ja mam cerę mieszaną natomiast moja siostra tłustą.
    - po nałożeniu i masowaniu twarzy od razu czułam jak maska reaguje na twarzy, mnie troszkę szczypały policzki gdyż mam tam suchą raczej cerę
    - po zmyciu cera wyraźnie była rozświetlona, troszkę zaczerwieniona ale bosko głdka
    - po regularnym stosowaniu obie zauważyłyśmy lepszy koloryt, wyraźnie mniej wyprysków, zaskórników
    - maska jest bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić e_jasinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny produkt do skóry tłustej
  • Produkt stworzony dla mojej skóry. Jeszcze żaden kosmetyk (nawet przepisany przez dermatologa) nie pomógł mi tak jak ta maseczka.

Co mi się podobało:
    -dużo opakowanie
    -przystępna cena - zapłaciłam 30 zł
    -wielofunkcyjność - mogę jej użyć zarówno jako maski jak i peelingu
    -wydajność - wręcz rewelacyjna. Używam jej od pół roku co dwa tygodnie i pozostało mi jeszcze pół opakowania
    -zapach prawie nie wyczuwalny
    -konsystencja idealna do nałożenia

Produkt dość trudno zmyć o ile nie zastosuje się do uwag producenta. Zaleca on, by masować skórę produktem od czasu do czasu, by maska nie zastygła.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić JustynaKowalczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK!
  • Maseczkę kupiłam zachęcona opiniami wizażystek i się nie zawiodłam! Jest absolutnie, zdecydowanie rewelacyjna!
    Użycie kosmetyku jest wygodne. Maska ma właściwą, przyjemną konsystencję. Nakładamy na twarz zieloną warstwę z ledwo wyczuwalnymi komfortowymi wręcz drobinkami.
    Po 5-10 minutach zmywamy i... podziwiamy efekty
    Skóra jest oczyszczona, rozjaśniona, pory widocznie zwężone. Oczekiwany efekt osiągnięty!
    Moja skóra jest wdzięczna za ten zabieg, który powtarzam raz w tygodniu.

Podsumowując: POLECAM!
    Ogromne opakowanie za przystępną cenę wysokiej klasy kosmetyku!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić moth_night za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest rewelacyjna
  • Kiedy kupowałam tę maskę miałam pewne obawy co do wielkości opakowania. Bałam się, że maska okaże się dla mnie nieodpowiednia i trzeba będzie pozbyc się nabytku za 30 zł (mimo, iż cena w porównaniu do objętości jest i tak powalająco niska). Po pierwszym użyciu jednak mogłam spokojnie odstawić wszystkie moje obawy w kąt. Dla mnie maseczka jest rewelacyjna. Osobiscie nie jestem w stanie powiedzieć na nią nic złego więc wymienię wszystkie plusy, kótr nasunęły mi się na myśl:
    + ogromny plus za niską cenę w porównaniu do objętości;
    + maska jest niesamowicie wydajna- używam jej dość regularnie, a odnoszę wrażenie, że z opakowania nic nie ubywa;
    + opakowanie dla mnie jest wygodniejsze w użyciu niż tubki, z którymi trzeba się siłować żeby wycisnąć kończący się produkt;
    + maska ma przyjemny, delikatny zapach;
    + zawarte w masce mikrogranulki delikatnie masują skórę;
    + po spłukaniu maski skóra jest miękka i delikatna.

Maski używam na zmianę z peelengiem Ziaja Pro mocnym z tej samej serii. Od czasu rozpoczecia kuracji tymi kosmetykami zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry twarzy.
    Zdecydowanie kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 0,25 opakowania

Chcesz pochwalić Middleeye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na TAK!
  • Od liku lat próbowałam koiełznac moja mieszaną skórę. Rozszerzone pory na brodzie, nosie i czole wiecznie były zapchane paskudnymi zaskórnikami.
    Maseczka, uzywana regularnie, 2razy w tygodniu na ok 30 min (z tym, że nakładam ją najpierw tylko na czołonos i brodę, a na oststnie 10 min dokładam na policzki) przyniosła swietne rezutlalty.
    Pory są oczyszczone, zwężone, skóra gładsza, koloryt sie wyrównał. Wiadomo, nie jest to jeszcze skóra idealna, ale idziemy w świetnym kierunku
    Podsumowanie:
    +przyjemna konsystencja
    +przyzwoita cena
    +fajne, wygodne opakowanie
    +wydajna

-ze względu na konysytencję dośc długo się zmywa

Polecam połączenie tej maski z pillingiem z tej samej serii- razem dają wrecz genialne efekty!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Mrs_Hyde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona maseczka!
  • Plusy
    - fantastycznie oczyszcza skórę z wągrów
    - zwęża pory
    - ma przyjemną konsystencję gęstego kremu
    - nie daje efektu ściągnięcia
    - powiedziałabym nawet, że nawilża
    - cena
    - wydajność

Minusy
    - jest to maska, którą trzeba nieco dłużej trzymać (ok 30min), żeby widzieć efekt

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić RudaMaruda13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie maski
  • Kupiłam ją w czasie gdy moja skóra była mieszana - sporo niedoskonałości w strefie T, policzki normalne. Tak samo jak wtedy, tak dziś gdy moja skóra jest nieco bardziej normalna nie widzę specjalnych efektów.

Maska jest zielona, z glinką, co oznacza, że zastyga na twarzy, przez co dość trudno i długo się ją zmywa. Trochę upierdliwy rytuał.

Swego czasu używałam regularnie - efektów nie widziałam. Nie zmniejszała się ilość zaskórników, ani powstających stanów zapalnych. Później zabrakło mi cierpliwości. Używam ją od czasu do czasu i zawsze po użyciu jej dzień, dwa później moja skóra się oczyszcza - wyskakują mi paskudne stany zapalne.

Nie podoba mi się działanie maski na moją skórę, wolę łagodniejsze, stopniowe działanie kremów antytrądzikowych, złuszczanie, maska Ziaji stanowczo nie dla mnie. Żałuję, że kupiłam to wielkie opakowanie bo nie mam teraz co z nim zrobić - chyba wyląduje w koszu na śmieci, bo termin ważności zbliża się wielkimi krokami.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij