Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Powiększ Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Zgłaszająca osoba: Summer

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Alumina, Glycerin, Cetyl Alcohol, Illite, Titanium Dioxide, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).

/pa/

• Idealny produkt do skóry tłustej
  • Produkt stworzony dla mojej skóry. Jeszcze żaden kosmetyk (nawet przepisany przez dermatologa) nie pomógł mi tak jak ta maseczka.

Co mi się podobało:
    -dużo opakowanie
    -przystępna cena - zapłaciłam 30 zł
    -wielofunkcyjność - mogę jej użyć zarówno jako maski jak i peelingu
    -wydajność - wręcz rewelacyjna. Używam jej od pół roku co dwa tygodnie i pozostało mi jeszcze pół opakowania
    -zapach prawie nie wyczuwalny
    -konsystencja idealna do nałożenia

Produkt dość trudno zmyć o ile nie zastosuje się do uwag producenta. Zaleca on, by masować skórę produktem od czasu do czasu, by maska nie zastygła.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić JustynaKowalczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK!
  • Maseczkę kupiłam zachęcona opiniami wizażystek i się nie zawiodłam! Jest absolutnie, zdecydowanie rewelacyjna!
    Użycie kosmetyku jest wygodne. Maska ma właściwą, przyjemną konsystencję. Nakładamy na twarz zieloną warstwę z ledwo wyczuwalnymi komfortowymi wręcz drobinkami.
    Po 5-10 minutach zmywamy i... podziwiamy efekty
    Skóra jest oczyszczona, rozjaśniona, pory widocznie zwężone. Oczekiwany efekt osiągnięty!
    Moja skóra jest wdzięczna za ten zabieg, który powtarzam raz w tygodniu.

Podsumowując: POLECAM!
    Ogromne opakowanie za przystępną cenę wysokiej klasy kosmetyku!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić moth_night za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest rewelacyjna
  • Kiedy kupowałam tę maskę miałam pewne obawy co do wielkości opakowania. Bałam się, że maska okaże się dla mnie nieodpowiednia i trzeba będzie pozbyc się nabytku za 30 zł (mimo, iż cena w porównaniu do objętości jest i tak powalająco niska). Po pierwszym użyciu jednak mogłam spokojnie odstawić wszystkie moje obawy w kąt. Dla mnie maseczka jest rewelacyjna. Osobiscie nie jestem w stanie powiedzieć na nią nic złego więc wymienię wszystkie plusy, kótr nasunęły mi się na myśl:
    + ogromny plus za niską cenę w porównaniu do objętości;
    + maska jest niesamowicie wydajna- używam jej dość regularnie, a odnoszę wrażenie, że z opakowania nic nie ubywa;
    + opakowanie dla mnie jest wygodniejsze w użyciu niż tubki, z którymi trzeba się siłować żeby wycisnąć kończący się produkt;
    + maska ma przyjemny, delikatny zapach;
    + zawarte w masce mikrogranulki delikatnie masują skórę;
    + po spłukaniu maski skóra jest miękka i delikatna.

Maski używam na zmianę z peelengiem Ziaja Pro mocnym z tej samej serii. Od czasu rozpoczecia kuracji tymi kosmetykami zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry twarzy.
    Zdecydowanie kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 0,25 opakowania

Chcesz pochwalić Middleeye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na TAK!
  • Od liku lat próbowałam koiełznac moja mieszaną skórę. Rozszerzone pory na brodzie, nosie i czole wiecznie były zapchane paskudnymi zaskórnikami.
    Maseczka, uzywana regularnie, 2razy w tygodniu na ok 30 min (z tym, że nakładam ją najpierw tylko na czołonos i brodę, a na oststnie 10 min dokładam na policzki) przyniosła swietne rezutlalty.
    Pory są oczyszczone, zwężone, skóra gładsza, koloryt sie wyrównał. Wiadomo, nie jest to jeszcze skóra idealna, ale idziemy w świetnym kierunku
    Podsumowanie:
    +przyjemna konsystencja
    +przyzwoita cena
    +fajne, wygodne opakowanie
    +wydajna

-ze względu na konysytencję dośc długo się zmywa

Polecam połączenie tej maski z pillingiem z tej samej serii- razem dają wrecz genialne efekty!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Mrs_Hyde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona maseczka!
  • Plusy
    - fantastycznie oczyszcza skórę z wągrów
    - zwęża pory
    - ma przyjemną konsystencję gęstego kremu
    - nie daje efektu ściągnięcia
    - powiedziałabym nawet, że nawilża
    - cena
    - wydajność

Minusy
    - jest to maska, którą trzeba nieco dłużej trzymać (ok 30min), żeby widzieć efekt

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić RudaMaruda13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie maski
  • Kupiłam ją w czasie gdy moja skóra była mieszana - sporo niedoskonałości w strefie T, policzki normalne. Tak samo jak wtedy, tak dziś gdy moja skóra jest nieco bardziej normalna nie widzę specjalnych efektów.

Maska jest zielona, z glinką, co oznacza, że zastyga na twarzy, przez co dość trudno i długo się ją zmywa. Trochę upierdliwy rytuał.

Swego czasu używałam regularnie - efektów nie widziałam. Nie zmniejszała się ilość zaskórników, ani powstających stanów zapalnych. Później zabrakło mi cierpliwości. Używam ją od czasu do czasu i zawsze po użyciu jej dzień, dwa później moja skóra się oczyszcza - wyskakują mi paskudne stany zapalne.

Nie podoba mi się działanie maski na moją skórę, wolę łagodniejsze, stopniowe działanie kremów antytrądzikowych, złuszczanie, maska Ziaji stanowczo nie dla mnie. Żałuję, że kupiłam to wielkie opakowanie bo nie mam teraz co z nim zrobić - chyba wyląduje w koszu na śmieci, bo termin ważności zbliża się wielkimi krokami.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tłustej cery - zdecydowanie tak!
  • Zakupiłam ten produkt po tym jak szukałam jakiejś dobrej maseczki do twarzy, która chociaż trochę pomogłaby mi rozjaśnić przebarwienia na twarzy i zredukować powstawanie paskudnych pryszczy. Po przewertowaniu wizażu stwierdziłam, że zdecyduję się na właśnie tą maseczkę. Odwiedziłam więc sklep Ziaji w moim mieście, niestety cena okazała się trochę wyższa niż jest tutaj zamieszczona (ja dałam za swoją 35 zł).

Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona działaniem, skóra była wyraźnie rozjaśniona, sprawiałam wrażenie zdrowej i oczyszczonej.

Na żadną mikrodermabrazję nawet nie liczyłam. Ja trzymam maseczkę na twarzy zazwyczaj 15 minut, później wcieram ją jak peeling

Po długotrwałym używaniu maseczki nie wyobrażam sobie życia bez niej. Na mojej twarzy nie wyskakują nowe pryszcze, a jeżeli już coś takiego ma miejsce to po użyciu produktu znikają one w mgnieniu oka.

Duże opakowanie maseczki wystarczyło mi na pół roku (przy użyciu 2-3 razy w tygodniu) i mam nadzieję, że wystarczy mi do czasu aż znowu będę w Polsce

Pół gwiazdki odejmuję za dostępność - ja mogę ją dostać jedynie w sklepie Ziaji, w żadnej innej drogerii niestety jej nie widziałam.

Chcesz pochwalić dziuka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekspresowa pielęgnacja
  • Na samym początku wytłumaczę odjęcie połowy gwiazdki - widząc napis 'mikrodermabrazja' możemy spodziewać się silniejszego działania. Maska ta jest jednak dosyć delikatna.

Bardzo lubię ten produkt. Cenię przede wszystkim jego szybkie działanie, ponieważ już po jednym nałożeniu na twarz chociażby w trakcie brania prysznica skóra wygląda dużo lepiej. Mam tłustą cerę, skłonną do świecenia, maska potrafi jednak zmatowić ją na kilka godzin, usuwając jednocześnie resztki zanieczyszczeń. Delikatne mikrogranulki działają jak peeling, ułatwiając wnikanie składników odżywczych. Polecam jako SOS przed wyjściem.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Alejandra20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatna ta "mikrodermabrazja"
  • Kupiłam, bo często stosuję maseczki oczyszczające, ze względu na problematyczna cerę, więc pomyślałam, że duży słoik będzie na dłużej i nie pomyliłam się, maska jest ogromna jak na potrzeby jednej osoby i wystarczy mi pewnie jeszcze na długi czas.
    Przejdę do oceny:

PLUSY:
    +wydajność - bardzo duża
    +odświeża i łagodnie oczyszcza
    +pochłania nadmiar sebum
    +ładny delikatny zapach
    +można stosować na dwa sposoby: jako maskę na 15-20min, bądź jako peeling, masując przez kilka minut, więc stosuje się wg potrzeb
    + łagodzi stany zapalne przyspieszając ich gojenie
    +łatwo się ją zmywa, nie zastyga całkowicie, jak czyste glinki
    +wygładza naskórek
    MINUSY:
    - niestety trochę wysusza moją mieszaną cerę
    - peeling "mikrodermabrazja" nie ma nic wspólnego z mikrodermabrazją, jest na to zbyt słaby. Jak dla mnie drobinek mogłoby być więcej i mogłyby być mocniejsze
    - nie daje spektakularnych efektów oczyszczenia i odblokowania porów (oczyszcza, lecz łagodnie, jak napisałam wyżej, raczej odświeża)
    - nie daje efektu na długo, juz dwa dni po zrobieniu maseczki nie widzę rezultatów

Generalnie fajna maseczka oczyszczająca, ale jeśli oczekujecie mocnego złuszczania i oczyszczania, to możecie się zawieźć.
    Używam tego produktu od: 3 miesiaceIlość zużytych opakowań: 1/6 całego dużego opakowania

Chcesz pochwalić Hanka20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt godny polecenia !
  • Zacznę od tego, że jest to chyba najbardziej wydajny kosmetyk z jakim miałam do czynienia. Stoi na mojej półce już sporo ponad rok a nie ubyło jej nawet do połowy przy czy stosuje ją raz w tygodniu, a jeśli nie to obowiązkowo raz na dwa tygodnie. Maska ma przyjemny zapach , bardzo dobrze oczyszcza skórę, a przy regularnym stosowaniu redukuje blizny i poprawia ogólnywygląd twarzy. Polecam.Używam tego produktu od: pona roku Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić naat1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Kupiłam tę w sklepie firmowym Ziaja po przeczytaniu recenzji w internecie. Niedroga, do tego duża pojemność, bardzo wydajna, świetnie oczyszcza i zwęża pory, zmniejsza przebarwienia, a do tego powoduje, że moja cera nie błyszczy się przez cały dzień, co wcześniej przy innych produktach było niemożliwe, bo mam cerę tłustą. Nakładam ją na twarz i masuję przez 10 minut, po czym zostawiam ją na 20 minut i zmywam wodą, po czym myję twarz mydłem Aleppo. Na pewno kupię ją znowu, jak tylko mi się skończy. To moja ulubiona maska.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Chcesz pochwalić Magdooosia_85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała do tłustej/zanieczyszczonej skóry
  • Maskę zakupiłam zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami.
    Sama mam problematyczną skórę z tendencją do przetłuszczania i zaskórników.

+ wydajność - wystarczy cieniutka warstewka - stosuję ją od pół roku, a zostało mi więcej niż pół opakowania
    + świetnie oczyszcza skórę
    + pory są zwężone i mniej widoczne
    + skóra jest po niej faktycznie gładsza
    + reguluje wydzielanie sebum
    + delikatny, nienachalny zapach
    + cena
    + polski producent

+/- nie jestem pewna czy to po tej masce, ale zauważyłam, że mam na skórze mniej przebarwień
    +/- nie bardzo wierzę w obiecywany efekt mikrodermabrazji (jak dla mnie to bez sensu...)
    +/- mogłaby być w tubce (zawsze nakładam czystym pędzelkiem, ale mimo wszystko byłoby to bardziej higieniczne)

- brak

Używam tego produktu od: około pół roku

Chcesz pochwalić priscilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo porządna maska
  • Kupiłam pod wpływem świetnych opinii i sama się nie zawiodłam. Mam cerę mieszaną, ale jak to cera mieszana potrzebuje oczyszczenia i nawilżenia. To pierwsza maska, która dała mi jedno i drugie.

Plusy:
    + konsystencja, lekko kremowa (łatwo się nakłada, nie spływa, nie tworzy skorupy i łatwo się spłukuje)
    + ładnie oczyszcza, zmniejsza wydzielanie sebum
    + proste i spore opakowanie
    + wydajna
    + bardzo ładny, niedrażniący zapach
    + zmniejsza pory
    + skóra jest po niej odżywiona i nawilżona

Minusy:
    - jeśli ktoś spodziewa się efektu mikrodermabrazji bardzo się zawiedzie
    - efekt oczyszczonej skóry jest krótkotrwały, na trzeci dzień skóra wraca do poprzedniego stanu

Mimo wszystko gorąco polecam, pół gwiazdki odjęłam za niepotrzebną obietnicę mikrodermabrazji. Jest łagodna i nada się do normalnej, mieszanej i tłustej cery.
    EDIT: Nie używałam maseczki przez dwa tygodnie zastępując ją inną. Dopiero kiedy ją odstawiłam zobaczyłam, że moja skóra nie potrafi się bez niej obejść i jakie cuda z nią wyrabia.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić MegGrey za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Plusy

-świetnie oczyszcza skórę,
    - zmniejsza niedoskonałości,
    - skóra po jej użyciu jest bardzo delikatna i miękka
    - jest bardzo wydajna
    - ma świeży, przyjemny zapach
    - jest gęsta i nie spływa z twarzy
    - zmniejsza przetłuszczanie cery
    - jest tania i dostępna

Minusy
    - jak dla mnie praktycznie nie ma. Jedynie, ze względów higienicznych, mogłaby być w tubce.

Chcesz pochwalić youazia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • PLUSY:
    - bardzo dobrze oczyszcza i złuszcza naskórek
    - można ją dostać w przystępnej cenie
    - wydajna
    - przyjemny zapach
    - odpowiednia konsystencja

MINUSY:
    - trudno się zmywa

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry peeling do częstego stosowania
  • Zacznę od tego, że u mnie ta maska się sprawdza jako łagodny, ale skuteczny peeling do częstego używania.

Dobry do skóry o pogrubiałym naskórku, potrzebującej złuszczania.
    Na pewno samo nakładanie maski bez właściwego masażu guzik da, więc dziwię się co poniektórym "recenzjom". Przypomnę, że peelingów mechanicznych nie stosuje się na zmiany ropne.

Plusy:
    + Zawiera dużo miałkich drobinek tlenku glinu i ma dość gęstą konsystencję, czyli mój ulubiony typ peelingu - poleruje, a nie drapie czy myzia.
    + Wielgachne opakowanie za niewygórowaną cenę pozwala używać tego produktu we właściwy sposób - czyli często i grubą warstwą.

Minusy:
    - Chyba ze względu na dimethicone i parafinę maska trudno się zmywa, u mnie zostawia na twarzy warstwę. Podejrzewam że u części osób niezmyta porządnie maska może zapychać pory. Ja po masce myję twarz olejkiem myjącym z BU.
    -Opis produktu może wprowadzać w błąd - działanie peelingujące nie jest tak mocne jak zwykle przy kosmetykach "efekt mikrodermabrazji" a już na pewno nie robi żadnej mikrodermabrazji. Działanie maseczkowe też jest wątpliwe, bo chyba zawiera za dużo "kremowych" składników, żeby glinka miała szansę podziałać.
    -Porów też raczej nie oczyści głęboko, bo niby jak. Działa powierzchniowo, jak to peeling mechaniczny.

Podsumowując, wolałabym wersję bez dimethicone, parafiny i parabenów (fuj!).

Polecam dla osób, których skóra lubi częste złuszczanie, można ten produkt stosować prawie codziennie do oczyszczania twarzy i usuwania obumarłego naskórka. Radzę nałożyć sporo i dokładnie polerować skórę okrężnymi ruchami, unikać zbytniego rozmaczania, bo to osłabi efekt peelingu. Prz tłustej czy trądzikowej skórze nie polecam zostawiania jako maski na twarzy (producent zaleca trzymanie 5-10 minut!), bo jest zbyt treściwa.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, dużego

Chcesz pochwalić Wampierz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako maseczka
  • Używam tego produktu jako maseczki, nie jako peelingu. Jako peeling używam genialnego brata z tej samej serii. Maseczka ładnie oczyszcza, uspokaja cerę, zielona glinka sprawia uczucie świeżości.

Bardzo dobra maseczka.

Stosuje 2 x w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić szczecinzuza92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie robi nic w perspektywie ponad rocznego i regularnego stsosowania
  • Maskę kupiłam w okolicach maja 2012 roku, ostatnią porcję nałożyłam na twarz w zeszłym tygodniu ( sierpień 2013),
    także jak łato policzyć wystarczyła mi na około 1 rok i 3 miesiące stosowania.
    Produkt jak najbardziej wydajny.

Maskę stosowałam 1-2 razy w tygodniu.
    Przed nałożeniem maski robiłam peeling z mikrogranulkami (też z ziaji PRO, btw to mój KWC wsród peelngów

Przez tak długi okres czasu mogę stwierdzić, że:
    - maska nie zmniejszyła, obkurczyła moich porów,
    - nie wiem co oznacza "+ mikrodermablazja" według producenta, ponieważ z mikrodermablazją nie ma nic wspólnego.. (mam wykształcenie kosmetyczne).
    Jeśli chodzi o te delikatniutkie grudki (których praktycznie się nie wyczuwa) i efekt "polerowania" skóry i przypisywanie lub podpinanie tego pod mikrodermablazję.. to hm... chyba to WIEEELKA pomyłka.
    - po ponad pół rocznym stosowaniu zauważyłam, że po jakimś czasie od nałożenia na twarz zaczynała mnie delikatnie piec i swędzieć skóra - po zmyciu jej z twarzy odczuwałam meeega ulgę, min, dlatego że nie muszę z nią dłużej siedzieć - to uniemilało mi jej stosowanie,
    - po zmyciu maski musiałam nałożyć szybko krem nawilżający, bo odczuwałam delikatnie ale nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.

Co do PLUSÓW:
    + twarz po zmyciu wydawała się lekko rozjaśniona, a kolryt wyrównany,
    + buzia w strefie T była wyraźnie oczyszczona i nie pojawiało się na niej sebum (mimo, że nie mam skóry mega tłustej)

Generalnie efekt był bardzo krótki, buzia ładnie wyglądała po zmyciu, polecam te maskę na jakieś większe wyjścia. Na następny dzień efektu chciażby tego lekkiego rojaśnienia i ujednolicenia kolorytu nie ma ani śladu.
    W perspektynie długiego i regularnego stosowania nie robi nic dlatego nie kupię jej więcej.

KONSYSTENCJA:
    Zielona papka, o konsystencji gęstej śmietany. łatwo się nakłada, nie spływa z twarzy. Maksa nie zastyga na twarzy.
    Zapach przyjemny, nienachalny.

ZMYWANIE:
    Nie sprawia większych problemów ze zmyciem.
    Ja zmywałam ją kosmetyczną gąbką , następnie twarzy przemywałam micelem, spryskiwalam wodą termalną i nakładałam krem.

CENA:
    Kosztowała +/- 20 zł - w zestawieniu do pojemności niedroga inwestycja.

DOSTĘPNOŚĆ:
    sklepy internetowe, stoiska i salony ZIAJA, sklep internetowy ZIAJA Warszawa.

Nie uczuliła mnie, oprócz dziwnego uczucia mrowienia, które bywało niemiłe ale znośne. Po zmyciu ustępowało, ale nie po to kładziemy maske na twarz żeby nerwowo odliczać czas zerkając na zegarek do jej zmycia.. nakładając maskę chcę ukoić, uspokoić skórę i się zrelaksować, a ta maska dawała zupełnie odwrotny efekt.

Nie jest to najgorsza maska jaką stosowałam, ale też nie czyni cudów. Efekt jest mizerny, a stosowana regularnie nie wpływa na wygląd skóry, nie poprawia jej w widoczny sposób; jest mi całkowicie obojetna.
    A skoro jest mi obojęta to nie kupię jej więcej, ponieważ nie widze pwodou żeby wydawać pieniądze na coś co nie przynosi rezultatów.

I ta mikrodermablazja ?! JNS*WY3H.....

Używam tego produktu od: ok. 1 rok i 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super produkt!!!
  • Zachęcona opiniami na wizazu postanowiłam zakupić maskę. Już po pierwszym użyciu widać różnicę. Jako, że mam cerę mieszaną z licznymi bliznami i przebarwieniami po trądziku maska idealnie nadaje się dla mojej problematycznej cery.

Zalety:
    +wydajność;
    +zwęża pory;
    +wygładza nierówności:
    +poprawia koloryt cery;
    +skutecznie oczyszcza;+
    +reguluje wydzielanie sebum;
    +rozjaśnia przebarwienia.

Wady:
    -dostępność

Polecam wszystkim, którzy mają cerę problematyczną, maseczka naprawdę pomaga. Mam cerę bardzo wrażliwą i mnie nie podrażniła, ale najlepiej zrobić próbę uczuleniową na małym odcinku skóry.

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobry produkt
  • Mam cere bardzo tlustą i czesto pojawiają sie na niej \'niespodzianki\'. Maske uzywalam raz w tygodniu po peelingu z tej samej serii. Bardzo ładnie odśweżała mi twarz, oczyszczała pory, łagodzila krostki. Po zmyciu cera nie byla nieprzyjemnie sciągnieta. następnego dnia po uzyciu maski nie mialam ani jedej krostki na twarzy a to co wyskoczylo wczesniej byl ladnie zagojone. Łatwo się ja rozprowadza i zmywa. Pół gwiazdki odejmuje za dostępnosc, ja zamawialam ją przez internet w zadnej aptece jej nie ma. Bardzo polubilam ten produkt. Wydajnosc w stosnku do ceny naprawde oszałamijąca. uzywalam jej od wrzesnia 2012 do lipca 2013 razzem z siostrą. Używam tego produktu od: 10 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić mcdelita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszczająca maseczka? Producent raczej kpi sobie ;-)
  • Maseczka nie jest łatwo dostępna, kupić można na Allegro i w salonach Ziaji. Opakowanie jest bardzo duże a sam kosmetyk ,w postaci bardzo gęstej mazi, jest bardzo wydajny.

Grubą warstwę maseczka nakładamy na twarz i pozostawiamy na 10 minut. Maska zawiera małe granulki, które podczas zmywania powinny dawać namiastkę zabiegu mikrodermabrazji. Peeling jest bardzo słaby i z mikrodermabrazją ma niewiele wspólnego. Najgorsza jest sama maź, która zawiera parafinę. Efekt zapchania jest już po pierwszym użyciu (najpierw lekki) jednak po 2-3 użyciach jest dużo gorzej, pory są zatkany i rozszerzone. Dawałam mu szanse bo nie chciałam wierzyć, że produkt zalecany do mojej cery może wyrządzać taka krzywdę.

Plusy:
    - duże opakowani
    - wydajność

Minus:
    - bardzo kiepski peeling, słomiane obietnice dotyczące mikrodermabrazji (nie przekonuje mnie argument w stylu : co chciałabyś za 20 zł?, skoro producent nie zamierza spełniać obietnic, które umieszcza na opakowaniu to niech o nich nie pisze)
    - najgorsze - zamiast efektu oczyszczenie jest zapchanie
    - trudno dostępna

Jak dla mnie, nie jest to produkt PRO. Do cery tłustej, zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami nie nadaje się.

Produkt musiałam wyrzucić do kosza. Odradzam.Używam tego produktu od: 3 miesiące

Ilość zużytych opakowań: część 1 opakowania

Chcesz pochwalić abrakatabra za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam ok. 20 zł. Stosowałam go w zależności od potrzeb, czyli 1-3 razy w tygodniu. Maseczka jest zielonego koloru, posiada gęstą konsystencję i drobinki.

Produkt nie otrzymał maksymalnej oceny, ponieważ miałam już lepsze produkty oczyszczające ( też z Ziaji), ale efekt oczyszczania jest dobry. U mnie maseczka zastyga, ponieważ nakładam ją na 20-30 minut, bo wtedy o wiele lepiej działa. Po nałożeniu jej na twarz czuć przyjemne uczucie chłodzenia. Dodatkowo maseczka wyrównuje koloryt twarzy. Oggólnie, jest dla mnie bardzo przyjemna w stosowaniu. Po zmyciu maseczki ( ja zmywam ją specjalną gąbeczką, co jest bardzo wygodne i nie sprawia problemu ze zmyciem) należy nawilżyć twarz, ponieważ maseczka lekko ściąga skórę.

Kosmetyk jest jedynie dostępny na Allegro.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska oczyszczająca
  • Maskę nakłada się łatwo, ma przyjemny zapach i podczas masowania wyczuwalne drobiny.
    Doskonale oczyszcza skórę, odblokowuje pory (widocznie!), znikają czarne kropki z nosa i brody. Skóra jest odświeżona, gładka i naprężona. Przy tym maska nie ściąga, łatwo się ją zmywa bo nie tworzy skorupy. Skóra nie jest przesuszona. Stosując 1-2 razy w tygodniu zauważam poprawę cery - nie zapycha się.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

Chcesz pochwalić gawisz za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Z tą mikrodermabrazją to trochę przesada, bo takiego efektu nie osiągniemy. Raczej jest to dobra maska peelingująca. Opakowanie ogromne, cena niska, wydajność duża - same plusy. Maska ma przyjemną kremową konsystencję i lekko zielonkawy kolor, delikatny zapach. Jest łatwa w stosowaniu, dobrze się nakłada i zmywa, nie zasycha na twarzy. Podczas zmywania rzeczywiście można wyczuć mikroskopijne drobinki. Efekt daje całkiem przyjemny, skóra jest gładka, rozjaśniona, nic a nic nie przesusza. Nie podrażnia nawet wrażliwej i przesuszonej skóry. Jednak wielkiego oczyszczenia to ja nie zauważyłam, nawet przy regularnym i długim stosowaniu. Maska nie zapobiega powstawaniu wyprysków, ale tez nie powoduje pojawiania się nowych, a to juz plus Zdecydowanie wolę maski bardziej oczyszczające jak np. best herba studio.

Chcesz pochwalić madulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt, ale nie maska
  • Jestem zaskoczona, że choć według mnie maska z Ziaji pro nie spełnia funkcji maski, to przyznałam jej maksymalną ilość gwiazdek i jeszcze jest to mój hit... Otóż - ta maska to tak naprawdę nie maska, ale dobry peeling!

PLUSY
    - 20 złotych za 250 mililitrów - SUPER CENA!
    - przyjemny zapach
    - fajna konsystencja
    - estetyczne opakowanie
    - nie zasycha na twarzy
    - BARDZO wydajna
    - super oczyszcza i złuszcza naskórek !

Po nałożeniu na twarz i przeczytaniu instrukcji (masować przez kilka minut, a potem zmyć ciepłą wodą) zdziwiłam się, że nie powinniśmy jej po prostu zostawić na twarzy i "niech sobie tam działa", ale masować. Przyznam, że nawet mnie to zdenerwowało, bo chciałam nałożyć maskę i zająć się wlasnymi sprawami. Ale w składzie zaznaczono, ze są tam mikrokryształki tlenku glinu. Podczas masowania są one bardzo wyczuwalne, maska zachowuje się jak dobry, bardzo drobny peeling, super złuszcza naskórek i dogłębnie oczyszcza. Zostawiłam ją jeszcze na kilka minut, by jak standardowa maska z glinką, ściągnęla mi pory i zaabsorbowała sebum. Co do sebum jestem zadowolona, moja skóra po użyciu jest super matowa, ale jeśli chodzi o pory - efekt dość średni.

Mimo to moja skóra jest po masce super oczyszczona i złuszczona, maska jest dość agresywna, więc zazwyczaj po niej stosuję jeszcze jedną zwykłą maseczkę z rosmanna, tym razem nawilżającą lub kojącą

MINUSY:
    - dostępność
    - jeśli chodzi o pory, to ściągnięcie jest dość przeciętne

POMIMO TO jest to super produkt i polecam, zastąpił mi peeling, używam tylko raz w tygodniu więc starczy na długo, napewno kupie ponownie i wypróbuję inne z tej serii

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić czikily za czytelną i pomocną recenzję?