Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Powiększ Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Zgłaszająca osoba: Summer

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Alumina, Glycerin, Cetyl Alcohol, Illite, Titanium Dioxide, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).

/pa/

• Bardzo dobra
  • Lubie ta maske bo fajnie uspokaja i wygladza moja tradzikowa twarz - uzywam ja razem z peelingiem z tej serii. Ogolnie bardzo lubie ziaje. Jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić PatrisyaStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodna
  • Fajna maska.
    Daje efekt zmatowionej, wygładzonej jednolitej cery. Łagodzi zaczerwienienia, przyśpiesza gojenie i znikanie niespodzianek na twarzy. Nie przesusza (moja siostra, która ma skórę mieszaną w kierunku suchej, wykradała mi ją i chyba była zadowolona bo zniknęła mi 1/3 opakowania w ciągu 1,5 miesiąca) O i jeszcze zaleta, jest wydajna.

Nie ma co oczekiwać cudów, bo żeby mieć piękną cerę z tendencją do przetłuszczania się, trzeba ją codziennie odpowiednio pielęgnować, a nie od święta 1-2 razy w tygodniu. Jeśli dbasz o cerę na co dzień to pięknie podkreśli twoją "pracę"

- za mikrodermabrazję. Po co producent obiecuje coś czego maska nigdy nie spełni, pozostanie dla mnie zagadką ??? Bez sensu te ściemy.

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, bo siostra mi notorycznie wykradała ;c

Chcesz pochwalić saszai za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • Maska jest absolutnym hitem. Do tej pory nie używałam nic lepszego. Kupuję i używam tylko jej, bo moja skóra źle reaguje na inne oczyszczające i ściągające maski. Ta podoba mi się właśnie dlatego, że nie zasycha w 2 min i nie ściąga skóry. Oczyszcza, a przy tym pozostawia skórę nawilżoną. Łagodzi wszelkie zaczerwienianie, podrażnienia i wypryski. Wycisza skórę, pozwala jej odzyskać harmonię i równomierny koloryt. Duży plus za działanie tego produktu. Oprócz tego jest niesamowicie wydajny i kosztuje niewiele w stosunku do czasu, który upływa na jej używaniu. Polecam

Chcesz pochwalić hot_jasmine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Maska jest dobra o ile używamy ją systematycznie.Oczyszcza, ale nie tak z efektem wow.Nie nazwałabym ją wersją pro, aczkolwiek oczyszcza w miarę jak przystało na kosmetyk drogeryjny.Koło mikrodermabrazji to nawet nie leżało

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, dziękuję...
  • Maska jest w moim odczuciu średnia. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, z tendencją do kapryszenia, jeżeli dobrze o nią nie zadbam.

+ Po zastosowaniu zostawia uczucie czystości skóry;
    + Wygodna- produkt gotowy do użycia;
    + Bardzo wydajna.

- Porównując do działania czystych glinek w proszku- wypada raczej mizernie. Jest mniej efektywna. Nie zauważyłam długofalowych skutków stosowania;
    + Nie odpowiadała mi ze względów higienicznych- duże opakowanie, długi czas do zużycia- choćby nie wiem jak dbać o czystość rąk i otoczenia, we własnej łazience trudno o sterylne warunki. Pod koniec stosowania miałam już trochę obaw.

Chcesz pochwalić tessercat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna po mikrodermabrazji
  • Ja stosuję tą maskę po zabiegu mikrodermabrazji i jestem zadowolona z efektów jej działania. Jak czytam opinie innych dziewczyn to trochę dziwi nie ze ktoś myślał że dzięki masce pozbędzie się głębokich zaskórników. Niestety żadna maska nie daje takich efektów.

Plusy:
    -konsystencja
    -zapach
    -cena
    -działanie delikatnie ściągające
    -wydajnośc
    -opakowanie

minusy

-brak

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić fo3kaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia.
  • Maseczka jednak nie przypadła mi do gustu... Po Ziaji Pro spodziewałam się czegoś więcej.

+ Cena.
    + Wydajność.
    + Wygodny słoiczek, umożliwiający zużycie produktu do końca.
    + Zapach.
    + Konsystencja - umożliwia precyzyjną apliklację. Nic nie spływa. Ciężko się ją jednak zmywa.

+/- Działanie - maseczka nie robi nic, prócz krótkotrwałego zmatowienia. Skóra po jej użyciu na szczęście nie jest ściągnięta, ale niestety o jakimkolwiek oczyszczeniu nie ma mowy. Wągry jak były tak są. Plus dodatkowo po ok. 30 min. skóra ze zdwojoną siłą zaczyna produkować sebum. Nie dla mnie takie maseczki, niestety.

Pomimo dobrego stosunku ceny/wydajności i tak nie kupię jej ponownie. Na mnie zwyczajnie nie działa.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubiłam.
  • Mnie niestety maska nie przypadła do gustu tak, jak oczekiwałam.

+maska ma gęstą, zieloną konsystencję, która nie spływa, łatwo się ją nakłada
    +wygodny, biały słoiczek, z którego można wydobyć wszystko do samego końca
    +mega wydajna - męczyłam się z nią rok
    +cena - kupiłam na allegro za około 30zł.
    Jeżeli chodzi o działanie...
    ...
    Nie mam większych problemów z cerą, oczekiwałam pomocy przy walce z zaskórnikami i dogłębnego oczyszczenia. Owszem, po zastosowaniu buzia jest gładka, miękka, przyjemna w dotyku. Nie ma efektu ściągniętej skóry, czuć, że jest czysta, jednak nie jest to jakiś efekt W O W .
    Maska wygładza, nie podrażnia i nie wysusza skóry, za co wielki plus. Pomaga nieco złagodzić istniejące wypryski. Zapach na plus.

Nie poradziła sobie z zaskórnikami mimo tak długiego stosowania. Nie zauważyłam mocnego oczyszczenia, raczej słabo sobie z tym radzi. Koszmarnie się zmywa.

Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno - 250ml

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Jest bardzo zadowolona z tej maski. Mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania, rozszerzonymi porami i regularnie pojawiającymi się niedoskonałościami.

Maska spełnia w zasadzie wszystkie obietnice producenta. Po jej użyciu skóra jest czysta i odświeżona, pory wydają się być faktycznie zwężone, cera jest bardziej jednolita. Rzadziej pojawiają się niespodzianki, a o po jej użyciu następnego ranka zawsze wiem, że obudzę się bez niespodzianki żadnej.

Jedyne małe zastrzeżenie to mikrodermabrazja. Według mnie mogła by być troszkę mocniejsza, ale ja ogolnie lubie grube moce peelingi więc dla wrażliwszych cer zapewne bedzie w sam raz.

Gdy nałożymy ją na twarz czuć lekkie pieczenie, jednak po zmyciu cera nie jest podrażniona.

Maska jest wydajna. Używam jej regularnie, a znika bardzo powoli.

Ogólnie polecam, jest to chyba jedna z najlepszych masek jakie do tej pory używałam.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić Agata:* za czytelną i pomocną recenzję?
  • super do cery tłustej
  • Maskę kupiła mi siostra i razem ją stosowałyśmy i obie byłyśmy zadowolone z jej efektów. Ja mam cerę mieszaną natomiast moja siostra tłustą.
    - po nałożeniu i masowaniu twarzy od razu czułam jak maska reaguje na twarzy, mnie troszkę szczypały policzki gdyż mam tam suchą raczej cerę
    - po zmyciu cera wyraźnie była rozświetlona, troszkę zaczerwieniona ale bosko głdka
    - po regularnym stosowaniu obie zauważyłyśmy lepszy koloryt, wyraźnie mniej wyprysków, zaskórników
    - maska jest bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić e_jasinska za czytelną i pomocną recenzję?