Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Powiększ Ziaja Pro, Maska oczyszczająca z glinką zieloną + mikrodermabrazja

Zgłaszająca osoba: Summer

Maska głęboko złuszcza martwe komórki naskórka i dokładnie oczyszcza pory. Absorbuje nadmiar sebum, działa ściągająco, oraz wyraźnie zmniejsza rozszerzone pory.
Substancje aktywne: glinka zielona, mikrokryształki tlenku glinu, kompleks protein mlecznych

Skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Alumina, Glycerin, Cetyl Alcohol, Illite, Titanium Dioxide, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citric Acid, CI 42090 (FD&C Blue No.1).

/pa/

• super do cery tłustej
  • Maskę kupiła mi siostra i razem ją stosowałyśmy i obie byłyśmy zadowolone z jej efektów. Ja mam cerę mieszaną natomiast moja siostra tłustą.
    - po nałożeniu i masowaniu twarzy od razu czułam jak maska reaguje na twarzy, mnie troszkę szczypały policzki gdyż mam tam suchą raczej cerę
    - po zmyciu cera wyraźnie była rozświetlona, troszkę zaczerwieniona ale bosko głdka
    - po regularnym stosowaniu obie zauważyłyśmy lepszy koloryt, wyraźnie mniej wyprysków, zaskórników
    - maska jest bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić e_jasinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny produkt do skóry tłustej
  • Produkt stworzony dla mojej skóry. Jeszcze żaden kosmetyk (nawet przepisany przez dermatologa) nie pomógł mi tak jak ta maseczka.

Co mi się podobało:
    -dużo opakowanie
    -przystępna cena - zapłaciłam 30 zł
    -wielofunkcyjność - mogę jej użyć zarówno jako maski jak i peelingu
    -wydajność - wręcz rewelacyjna. Używam jej od pół roku co dwa tygodnie i pozostało mi jeszcze pół opakowania
    -zapach prawie nie wyczuwalny
    -konsystencja idealna do nałożenia

Produkt dość trudno zmyć o ile nie zastosuje się do uwag producenta. Zaleca on, by masować skórę produktem od czasu do czasu, by maska nie zastygła.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić JustynaKowalczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane TAK!
  • Maseczkę kupiłam zachęcona opiniami wizażystek i się nie zawiodłam! Jest absolutnie, zdecydowanie rewelacyjna!
    Użycie kosmetyku jest wygodne. Maska ma właściwą, przyjemną konsystencję. Nakładamy na twarz zieloną warstwę z ledwo wyczuwalnymi komfortowymi wręcz drobinkami.
    Po 5-10 minutach zmywamy i... podziwiamy efekty
    Skóra jest oczyszczona, rozjaśniona, pory widocznie zwężone. Oczekiwany efekt osiągnięty!
    Moja skóra jest wdzięczna za ten zabieg, który powtarzam raz w tygodniu.

Podsumowując: POLECAM!
    Ogromne opakowanie za przystępną cenę wysokiej klasy kosmetyku!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić moth_night za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie jest rewelacyjna
  • Kiedy kupowałam tę maskę miałam pewne obawy co do wielkości opakowania. Bałam się, że maska okaże się dla mnie nieodpowiednia i trzeba będzie pozbyc się nabytku za 30 zł (mimo, iż cena w porównaniu do objętości jest i tak powalająco niska). Po pierwszym użyciu jednak mogłam spokojnie odstawić wszystkie moje obawy w kąt. Dla mnie maseczka jest rewelacyjna. Osobiscie nie jestem w stanie powiedzieć na nią nic złego więc wymienię wszystkie plusy, kótr nasunęły mi się na myśl:
    + ogromny plus za niską cenę w porównaniu do objętości;
    + maska jest niesamowicie wydajna- używam jej dość regularnie, a odnoszę wrażenie, że z opakowania nic nie ubywa;
    + opakowanie dla mnie jest wygodniejsze w użyciu niż tubki, z którymi trzeba się siłować żeby wycisnąć kończący się produkt;
    + maska ma przyjemny, delikatny zapach;
    + zawarte w masce mikrogranulki delikatnie masują skórę;
    + po spłukaniu maski skóra jest miękka i delikatna.

Maski używam na zmianę z peelengiem Ziaja Pro mocnym z tej samej serii. Od czasu rozpoczecia kuracji tymi kosmetykami zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry twarzy.
    Zdecydowanie kosmetyk godny polecenia.

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 0,25 opakowania

Chcesz pochwalić Middleeye za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na TAK!
  • Od liku lat próbowałam koiełznac moja mieszaną skórę. Rozszerzone pory na brodzie, nosie i czole wiecznie były zapchane paskudnymi zaskórnikami.
    Maseczka, uzywana regularnie, 2razy w tygodniu na ok 30 min (z tym, że nakładam ją najpierw tylko na czołonos i brodę, a na oststnie 10 min dokładam na policzki) przyniosła swietne rezutlalty.
    Pory są oczyszczone, zwężone, skóra gładsza, koloryt sie wyrównał. Wiadomo, nie jest to jeszcze skóra idealna, ale idziemy w świetnym kierunku
    Podsumowanie:
    +przyjemna konsystencja
    +przyzwoita cena
    +fajne, wygodne opakowanie
    +wydajna

-ze względu na konysytencję dośc długo się zmywa

Polecam połączenie tej maski z pillingiem z tej samej serii- razem dają wrecz genialne efekty!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Mrs_Hyde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona maseczka!
  • Plusy
    - fantastycznie oczyszcza skórę z wągrów
    - zwęża pory
    - ma przyjemną konsystencję gęstego kremu
    - nie daje efektu ściągnięcia
    - powiedziałabym nawet, że nawilża
    - cena
    - wydajność

Minusy
    - jest to maska, którą trzeba nieco dłużej trzymać (ok 30min), żeby widzieć efekt

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić RudaMaruda13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie maski
  • Kupiłam ją w czasie gdy moja skóra była mieszana - sporo niedoskonałości w strefie T, policzki normalne. Tak samo jak wtedy, tak dziś gdy moja skóra jest nieco bardziej normalna nie widzę specjalnych efektów.

Maska jest zielona, z glinką, co oznacza, że zastyga na twarzy, przez co dość trudno i długo się ją zmywa. Trochę upierdliwy rytuał.

Swego czasu używałam regularnie - efektów nie widziałam. Nie zmniejszała się ilość zaskórników, ani powstających stanów zapalnych. Później zabrakło mi cierpliwości. Używam ją od czasu do czasu i zawsze po użyciu jej dzień, dwa później moja skóra się oczyszcza - wyskakują mi paskudne stany zapalne.

Nie podoba mi się działanie maski na moją skórę, wolę łagodniejsze, stopniowe działanie kremów antytrądzikowych, złuszczanie, maska Ziaji stanowczo nie dla mnie. Żałuję, że kupiłam to wielkie opakowanie bo nie mam teraz co z nim zrobić - chyba wyląduje w koszu na śmieci, bo termin ważności zbliża się wielkimi krokami.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla tłustej cery - zdecydowanie tak!
  • Zakupiłam ten produkt po tym jak szukałam jakiejś dobrej maseczki do twarzy, która chociaż trochę pomogłaby mi rozjaśnić przebarwienia na twarzy i zredukować powstawanie paskudnych pryszczy. Po przewertowaniu wizażu stwierdziłam, że zdecyduję się na właśnie tą maseczkę. Odwiedziłam więc sklep Ziaji w moim mieście, niestety cena okazała się trochę wyższa niż jest tutaj zamieszczona (ja dałam za swoją 35 zł).

Już po pierwszym użyciu byłam zachwycona działaniem, skóra była wyraźnie rozjaśniona, sprawiałam wrażenie zdrowej i oczyszczonej.

Na żadną mikrodermabrazję nawet nie liczyłam. Ja trzymam maseczkę na twarzy zazwyczaj 15 minut, później wcieram ją jak peeling

Po długotrwałym używaniu maseczki nie wyobrażam sobie życia bez niej. Na mojej twarzy nie wyskakują nowe pryszcze, a jeżeli już coś takiego ma miejsce to po użyciu produktu znikają one w mgnieniu oka.

Duże opakowanie maseczki wystarczyło mi na pół roku (przy użyciu 2-3 razy w tygodniu) i mam nadzieję, że wystarczy mi do czasu aż znowu będę w Polsce

Pół gwiazdki odejmuję za dostępność - ja mogę ją dostać jedynie w sklepie Ziaji, w żadnej innej drogerii niestety jej nie widziałam.

Chcesz pochwalić dziuka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekspresowa pielęgnacja
  • Na samym początku wytłumaczę odjęcie połowy gwiazdki - widząc napis 'mikrodermabrazja' możemy spodziewać się silniejszego działania. Maska ta jest jednak dosyć delikatna.

Bardzo lubię ten produkt. Cenię przede wszystkim jego szybkie działanie, ponieważ już po jednym nałożeniu na twarz chociażby w trakcie brania prysznica skóra wygląda dużo lepiej. Mam tłustą cerę, skłonną do świecenia, maska potrafi jednak zmatowić ją na kilka godzin, usuwając jednocześnie resztki zanieczyszczeń. Delikatne mikrogranulki działają jak peeling, ułatwiając wnikanie składników odżywczych. Polecam jako SOS przed wyjściem.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Alejandra20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatna ta "mikrodermabrazja"
  • Kupiłam, bo często stosuję maseczki oczyszczające, ze względu na problematyczna cerę, więc pomyślałam, że duży słoik będzie na dłużej i nie pomyliłam się, maska jest ogromna jak na potrzeby jednej osoby i wystarczy mi pewnie jeszcze na długi czas.
    Przejdę do oceny:

PLUSY:
    +wydajność - bardzo duża
    +odświeża i łagodnie oczyszcza
    +pochłania nadmiar sebum
    +ładny delikatny zapach
    +można stosować na dwa sposoby: jako maskę na 15-20min, bądź jako peeling, masując przez kilka minut, więc stosuje się wg potrzeb
    + łagodzi stany zapalne przyspieszając ich gojenie
    +łatwo się ją zmywa, nie zastyga całkowicie, jak czyste glinki
    +wygładza naskórek
    MINUSY:
    - niestety trochę wysusza moją mieszaną cerę
    - peeling "mikrodermabrazja" nie ma nic wspólnego z mikrodermabrazją, jest na to zbyt słaby. Jak dla mnie drobinek mogłoby być więcej i mogłyby być mocniejsze
    - nie daje spektakularnych efektów oczyszczenia i odblokowania porów (oczyszcza, lecz łagodnie, jak napisałam wyżej, raczej odświeża)
    - nie daje efektu na długo, juz dwa dni po zrobieniu maseczki nie widzę rezultatów

Generalnie fajna maseczka oczyszczająca, ale jeśli oczekujecie mocnego złuszczania i oczyszczania, to możecie się zawieźć.
    Używam tego produktu od: 3 miesiaceIlość zużytych opakowań: 1/6 całego dużego opakowania

Chcesz pochwalić Hanka20 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij