Ziołolek, Linomag, Oliwka dla dzieci i niemowląt

Powiększ Ziołolek, Linomag, Oliwka dla dzieci i niemowląt

Zgłaszająca osoba: Sol Magda

Oliwka Linomag przeznaczona jest
do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt.
Dzięki zawartości naturalnego wyciągu z rumianku
czyni skórę gładką i elastyczną. Zawartość witaminy F łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację naskórka.

Skład: Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Chamomilla Recutita, Linum Usitatissimum(Vitaminum F), Parfum.

Cena: 6,50zł / 150ml
/pa/

• Rozczarowanie
  • Kupiłam tą oliwkę, bo bardzo lubie maść linomag i używamy jej od urodzenia córci. Niestety na oliwce tej firmy się zawiodłam.
    Po pierwsze już samo opakowanie (butelka plastikowa) jest bardzo niebezpieczna, a mianowicie jej zakrętka jest wykonana z bardzo kruchego, łamliwego plastiku. Moja córcia rzuciła tą butelką o podłogę, tak dla zabawy, jak robi to pół roczne niemowle. Z zakrętki odłamał się kawałek plastiku - bardzo ostry. Ja tego nie zauważyłam, a za chwilkę patrze córcia się coś trzyma w rączce , właśnie ten ostry kawałek. Jejku całe szczęście, że to zauważyłam i jej zabrałam, ale jakby wzięła do buzi... wolę nawet nie myśleć. od tej pory butelkę trzymam z dala od małej, ale trudno to zrobić skoro codziennie jej używamy po kąpieli a mała się wszystkim intersuje i wszystkim chce się bawić... Nawet miałam pisać do prducenta, ale sobie już darowałam, ale taka sytuacja nie miała by miejsca nigdy w przypadku oliwki np. Johnsona.
    A jeśli chodzi już o samą oliwkę to jest jak dla mnie zbyt gęsta nie wchłania się dobrze w skórę, brudzi ubranka.
    Może i nawilża dobrze za to wystawię 1 gwiazdkę, ale już nigdy nie kupię tego produktu. Firma Ziołolek powinna popracować bardziej nad produktem a zwłaszcza opakowaniem, zanim puszcza produkt na rynek.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trkacie

Chcesz pochwalić tutapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Mamy już ulubionę oliwkę hipp, ta jednak nie odpowiada nam tak bardzo.

Po składzie widzę, że jest to parafina z rumiankiem, wolę oiwki, które w składzie mają oleje.

Ta oliwka lepi się, klei do ubranek, całe opakowanie jest tłuste, więc szybko się zużywa.

Ma przyjemny zapach, nie podrażnia, jednak zbyt przyjemnie nam się jej nie używało.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić myszka2020 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka sobie.
  • Musiałam kupić oliwke a innej nie było w mojej aptece .Nie jest to mój nr jeden .

+cena

-bardzo wolno się wchłania
    -konsystencja jak woda

Używam tego produktu od: Lipiec 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Modnisiiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezla, ale sa lepsze
  • Oliwke kupila dla mojego synka moja mama Oliwka jest niezla, ale osobiscie wole oliwki Bambino czy Babydream. Ladnie pachnie, natluszcza i nawilza.Nie podoba mi sie opakowanie, bo w trakcie aplikacji oliwka scieka po dozowniku i butelce. Pojemnosc 150ml to troche malo.

Używam tego produktu od: miesiac

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Kupiłam ją,ponieważ chciałam nawilżyc swoją skóre,a takiej zwykłej niemowlencej nie było.. I jestem zadowolona,ponieważ ma delikatnie pachnie,a zwykle zapach oliwek mnie odżucają Dobrze sie wchłania w skóre i nie brudzi ubrań.. dobrze nawilża tylko,że mogłoby byc jej więcej a pozatym OkUżywam tego produktu odwóch tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aszka10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są lepsze
  • Kupiłap z powodu ceny. Ale raczej nie polecam, są lepsze.
    Plusy:
    +nawilża i natłuszcza
    +cena
    +ładnie pachnie
    Minus:
    -konsystencja: zagęsta
    -opakowanie: za dużo się wylewa
    -zapycha, powoduje krostki na dekolcie
    - długo się wchłania
    Ogólnie są lepsze oliwki i w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:3 tyg.
    Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Chcesz pochwalić Sol Magda za czytelną i pomocną recenzję?