Christian Dior, L`Or de Vie, La Creme Contour Yeux (Krem pod oczy)

Christian Dior, L`Or de Vie, La Creme Contour Yeux (Krem pod oczy)

Wyjątkowe przeciwutleniające działanie kremu chroni wrażliwe okolice oczu przed stresem oksydacyjnym. Kompleks wzmacnia sieć naczyń krwionośnych i pobudza mikrokrążenie. Jest to najważniejsze działanie, pozwalające naprawić szkodliwe skutki stresu oksydacyjnego. Cienie i opuchlizna zostają wyraźnie zredukowane, skóra staje się jędrna i wygładzona.

Cena: 880zł / 15ml

/pa/

Najlepszy!

Mam bardzo wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii skórę wokół oczu, w związku z tym dlugo nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu. Nie mam problemów z workami, choć zdarza mi się mieć opuchnięte ruchome części powieki. Moją zmorą są cienie pod oczami i wiecznie przesuszona skóra.
Dior spisuje się rewelacyjnie...nic dodać nic ująć...
Ma niezwykle lekką konsystencję, delikatny, przyjemny zapach, doskonale się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Można go nakładać pod oczy i na całe powieki.
Zaraz po aplikacji mam wrażenie jakby chłodnej, miękkiej wody na powiekach... nie potrafię tego dokładnie opisać, ale jest to bardzo przyjemne i kojąceNawilżenie jest intensywnie odczuwalne i widoczne natychmiast po użyciu.
Żadnego pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., jak to miało miejsce w przypadku innych kremów...
Już po kilku dniach regularnego stosowania (2x dziennie), moja skóra wokół oczu stała się jaśniejsza i bardziej gładka. Nawet moje pierwsze zmarszczki, pewnie dzięki dobremu nawilżeniu, stały się duzo mniej widoczne

Nie rozstanę się z nim:)
Mój KWC