Revlon, Luxurious Color Eyeliner (Kredka do oczu)

Powiększ Revlon, Luxurious Color Eyeliner (Kredka do oczu)

Zgłaszająca osoba: gabriela29

Kredka do oczu Revlon gwarantuje piękny, intensywny kolor. Miękka, aksamitnie gładka, nie podrażnia skóry powiek. Delikatna gąbeczka idealna do stworzenia przydymionego makijażu oka ale także do nadania regularnego, klasycznego konturu.
Gwarancja intensywnego koloru dzięki dużej zawartości pigmentów różnorodność odcieni, od klasycznej czerni, poprzez czekoladowy brąz, do granatu i antycznego złota.
Unikalna mieszanina olejków i wosków gwarantuje wygodną, delikatną, równomierną aplikację. Wystarczy jedno pociągnięcie kredki, aby uzyskać intensywny kolor.
Dostępna w 6 odcieniach.

Cena: 36zł

• średni produkt ale efekt daje bardzo dobry
  • oceniam: sueded brown, black velvet, brushed pewter(szara)

+kolory są naprawdę ładne: brązowy(sueded brown) ma delikatnie złoty połysk, czarna (black velvet) jest bardzo intensywna(tak czarna ze czarniejsza być nie może) i szara (brushed pewter) która może być zarówno ładnym pastelowym cieniem
    +łatwo zrobić smokey eyes "na szybko" po kredce jak nałoży się cień to makijaż jest mega trwały (sama kredka może się niestety odbijać)
    -same w sobie nie są bardzo trwałe -najlepiej je używać z cieniami wtedy makijaż jest trwały jak kamień, kredka sam w sobie się ściera i odbija-wszystkie odcienie wyżej wymienione
    -jest za miękka, gryf łamie się jak mocniej się ją przyciśnie, ma kremową konsystencję
    -zatyczki gubią się, same schodzą z kredek a gryf się wtedy od razu łamie i jest w stanie ufajdać całą kosmetyczkę w środku, jak się tą zatyczkę mocniej wciśnie żeby się ta cholera trzymała kredki to pęka i odpada jak wcześniej,masakra
    -nie znoszę jej temperować!! tylko z tą kredką mam taki problem! w trakcie temperowania nowo stęperowany gryf odpada a drewno dookoła się kruszy i może wpaść do oka a jak wpadnie to już odechciewa mi się tych kredek! słabe jakościowo chociaż kolory są na powiece ładne, gdzie ten luksus?
    trochę za dużo minusów żeby polecić tą kredkę pomimo tego że na oku wygląda dobrze ale to trochę za mało jak na to ile trzeba się nad nią namęczyć, a miało być tak luksusowo...100 zł za 3 kredki-nie warto

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie ;//

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • W opozycji
  • Jak w tytule - znajde sie w opozycji do poprzednich, pozytywnych recenzji, gdyz nie polubilam tej kredki. Mam odcien brazowy, bardzo ladny, i na tym chyba koncza sie jej zalety. Przede wszystkim jest zbyt miekka, przy mocniejszym nacisnieciu lamie sie i zostawia grudki na powiece. Baaaaardzo szybko sie zuzywa. Nie jest trwala oraz nie trzyma sie powieki, odbija sie na gornej jej czesci. Do tego, jakby na podsumowanie mojej opinii, odpadla mi gabeczka Nie lubie i nie polecam, a szkoda, bo Revlon ma duzo fajnych, dobrych produktow.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Irmina1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • ta kredka jest poprostu rwelacyjna mam odcień black do podkreślania oczu ale można nią również malować kreski ponieważ jest dołączona do niej mała gąbeczka.. kredka ta jest miekka i daje wyrazisty czarny kolor który długo sie utrzymuje, jest tylko jeden minusik gdy pomaluje się nią grubiej w koncikach zewnetrznych jak i wewnetrznych troszke sie rozmazuje ale i tak ta kredka jest najlepsza ponieważ można juz za jednym pociagnieciem zrobić ładny efekt i oczy wyglądają super są takie bardziej wyraziste, ta kredka nie robi się twarda i nie wyscha po dłuższym czasie tak jak inne.. u mnie wystarcza na bardzo długo. polecam

Używam tego produktu od: 2.5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić czarna456 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny i delikatny
  • Właśnie ponownie kupuję tę kredkę, ponieważ trudno o dobrą kredkę nawet wśród tych lepszych firm. Albo są za twarde albo łzawią po nich oczy. Kredkę stosuję i na górną powiekę oraz we wnętrzu górnej powieki, jak i na linii wody. Kredka Revlona jest po prostu taka, jaka powinna być kredka
    - nie trzeba naciągać powieki, bo jest wystarczająco miekka, więc nie trzeba rysować linii siłowo
    - jest wystarczająco intensywna i narysuje linię nawet na trudnym cieniu (np. pyłkowym).
    - grafit nie łamie się w środku
    - nie ma składników drażniących oko
    - jak się linię przypudruje, to się nie rozmazuje

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić MaryLou87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • mam odcień Sueded Brown - prześliczny, dość ciemny, delikatnie opalizujący brąz. Kredka ma idealną konsystencję, nie jest ani za twarda ani za miekka, dobrze się rozprowadza. Aplikuję ją tylko na górną powiekę i bez bazy, na korektorze Maybelline Dream Mousse wytrzymuje ok 10-11 godzin, nie blednie, nie rozmazuje się, nie odbija... faktycznie szybko się zużywa, ale temperuję ją często, gdyż lubię świeżo naostrzone kredki gąbeczki nie używam, bo nie lubię roztartych kresek.
    Minusów nie zauważam, jak zwykle dobra robota Revlona.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą kredeczkę

Chcesz pochwalić Cucuma za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra, ale nie do wszystkiego
  • Plusy:
    + bardzo dobra do podkreślania dolnej powieki
    + łatwa w nakładaniu, dzięki miękkiej konsystencji
    + praktyczna gąbeczka na końcu
    + dzięki gąbce, miękkiej konsystencji i ładnym brązom dla mnie idelana do podkreślania brwi

Minusy:
    - nie nadaje się na górną powiekę - odbija się na niej i szybko się rozmazuje
    - trudno się ją ostrzy
    - bardzo mało wydajna

Ilość zużytych opakowań: dwie kredki

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna!
  • Bardzo dobra kredka, długo się trzyma, ma ładny kolor, nie rozmazuje się, cena przystępna, no i praktyczna gąbeczka w zestawie...super smoky eyes. Minusik za to, że kredka jest bardzo miękka i szybko się zużywa!

Używam tego produktu od:miesiaca

Chcesz pochwalić nattex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super, ale...
  • Kredka jest na prawdę bardzo fajna. Łatwo maluje się nią kreskę, nie trzeba mieć dużej wprawy, długo utrzymuje się na oku. Jej minusem jest to, że szybko się zużywa, często trzeba ją temperować. Dzieje się tak, gdyż jest dość miękka. To z pewnością ułatwia zrobienie pięknej kreski, ale powoduje jej szybkie zużywanie... Jeżeli ktoś używa takiej kredki sporadycznie, tylko na szczególne okazje to polecam! Jeśli jednak ma być do codziennego użytku, należy się liczyć z częstym odwiedzaniem drogerii.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiulkaaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to co dobre szybko się kończy?
  • rewelacja - kolor niesamowity, trwałość też niesamowita, nie rozmazuje się i umiejętnie użyta wyciąga z oka nieziemskie walory

ale jest jeden minus przez który to nie jest mój kwc- szybko się kończy. dosłownie jedno malowanie a już musze temperować kredke , przez co po zaledwie 2 tygodniach używania ( przy czym nie maluje się codziennie) została mi tylko połowa...!!!!
    a cena nie jest najniższa więc kredka że tak to ujmę ekonomiczna nie ejst.

Używam tego produktu od: 2 tyg

Chcesz pochwalić guerrilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozmazuje się
  • Oj zakupiłam zachęcona świetnymi opiniami. Kredka faktycznie ma ładny intensywny kolor i bardzo dobrze maluje się nią kreski, ale co z tego skoro zaraz mam podkówki pod oczami rozmazuje się strasznie((((((

Używam tego produktu od:4 dni

Chcesz pochwalić agatkad za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • kredka dobra. mam gleboka czern: 01 black velvet

dobrze i latwo sie rozprowadza. nie podraznia oczu. gabeczka swietnie sie sprawdza. nie rozplywa sie nawet gdy jest cieplo. w polsce wysoka cena za co odejmuje gwiazdke. w US zaplacilam 8$

Używam tego produktu od: 6mcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM
  • Jest rewelacyjna, idealnie dopasowana miękkość , genialnie się rozprowadza, dość długo utrzymuje się .
    Szukałam , testowałam różne ale znów Revlon mnie nie zawiódł

Używam tego produktu od:1 m-ca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kasiulekninja za czytelną i pomocną recenzję?
  • czarodziejski olowek :-D !!!!
  • Jestem szczesliwa posiadaczka odcienia "brushed pewter" i musze przyznac ze jestem oczarowana tym malym cudenkiem! ta kredka w kolorze stalowym jest idealna do moich szaro-niebiesko-zielonych oczu (do tej pory nie udalo mi sie zidentyfikowac ich koloru - pieknie wydobywa z nich blekit !!! W dodatku:

+jest trwala-caly dzien zostaje dokladnie tam gdzie ja nalozylam

+nie rozplywa sie i nie rozmazuje nawet pod wplywem ciepla czy potu

+ma bardzo wygodna gabeczke po drugiej stronie ktora mozna wykonac pare wariantow makijazu oka ta kredka

+niezmiernie latwo sie aplikuje i nie podraznia oka

+bardzo wydajna

Używam tego produktu od:2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:jedno ale napewno bedzie wiecej!!!

Chcesz pochwalić veronika5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • aksamitny luksus
  • Posiadam kolor "sueded brown". Jest to czekoladowy brąz (raczej mleczna czekolada niż gorzka), nie wpada w czerń, ale co ważne nadal kolor jest bardzo nasycony. Kredka posiada delikatne drobinki, zauważyłam,że kiedy maluję dolną powiekę, oko wygląda na wypoczęte właśnie przez ten delikatny błysk
    Kolor ten polecam, tak jak ja zielonookim, bo ładnie wydobywa tęczówkę, a przy tym kolor jest naturalny i w przeciwieństwie do czarnych kredek jak najbardziej nadaje się na dzień.

Malowanie kredką jest bardzo proste, rozprowadza się niezwykle miękko, wrecz jak aksamit
    Aplikatorek jest rewelacyjny, świetnie rozmazuje kredkę, szczególnie na dolnej powiece.

Jest to bardzo dobra kredka, godna polecenia, ale niestety każda róża posiada swoje kolce Tutaj akurat takim kolcem jest trwałość produktu. Nie jest najgorzej, ale jak dla mnie w porównaniu z Revlon Colorstay, ta kredka wypada tutaj niekorzystnieTrzeba robić poprawki co około 4 godziny, szczególnie pod dolną linią rzęs.

Acha, tę kredkę kupiłam na allegro za 20zł z przesyłką

Używam tego produktu od:2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań:używam 1-wsze

Chcesz pochwalić gabriela29 za czytelną i pomocną recenzję?