Toni&Guy, Finishing Shine Spray (Spray nabłyszczający)

Toni&Guy, Finishing Shine Spray (Spray nabłyszczający)

Ten preparat wykańczający nadaje niewiarygodny blask gładkim fryzurom z prostych włosów.
Trzymając pojemnik w pozycji pionowej rozpylaj równomiernie na włosy z odległości co najmniej 20 cm. Rozpyl 2-3 porcje preparatu na ułożone włosy. Aby uzyskać olśniewający blask rozpyl na włosy podczas suszenia ich chłodnym powietrzem.

Od swieta

Dobry, uzywam od czasu do czasu jak prostuje wlosy (mam krecone wiec nie ma sensu czesciej). Ladnie wgladza wlosy, nadaje polysk.
Zauwazylam ze bardziej elekrtyzuja mi sie wlosy po nim ale nie jestem na 100% pewna czy to jego wina.

Stosowany z umiarem nie obciaza wlosow, nieskleja, nie natluszcza. WYDAJNY!! Mam go z 3 late in nawet nie jestem w polowie buteleczki. Cena moglaby byc nizsza ale w Boots\'ie sa czesto oferty 3 za dwa wiec mozna poczekac z zakupem na jakas promocje. Ja zaplacilam chyba £7.00 trzy lata temu.

Super zapach, jedynie moge sie przyczepic do alkoholu w skladzie ale biorac pod uwage fakt ze ne stosuje go codziennie moze byc.

Używam tego produktu od: 3 lata

Pięknie pachnie!:)

Witam,

nabłyszczasz uważam za dobry. Należy pamiętać, by dobrze go wstrząsnąć i rozpylać z odegłości by włosy się zbyt nie przetłuściły. Pięknie pachnie jak guci rush i długo utrzymuje się na włosach. Super na wiosnę i lato. Włoski błyszczą i pięknie pachną.

Ilość zużytych opakowań: 2 op

T&G jak zawsze niezawodny

Serum spełnia swoje zadanie bez zarzutu.

Nabłyszcza włosy i delikatnie je wygładza. Trzeba jedynie uważać żeby nie przesadzić z ilością i pamiętać o rozpylaniu w odpowiedniej odlegołości.

Łatwo przesadzić a wtedy uzyskujemy efekt przetłuszcoznych włosów. Ja unikam też stosowania na czubek głowy, raczej na końcówki, żeby nie obciążać całości.

Zapach. Nie jest to typ aromatu, jaki preferuje. Duszący i słodki, na szczęście nie utrzymuje się długo.

Reasumując: warto go mieć, trzeba tylko postępować ostrożnie i nie wwąchiwać się zbyt mocno.
Efekt warty ceny.

Cena. Polecam zakupy w sieci, znacznie tańszy niż w drogeriach.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami na Wizażu. Używam na suche, wyprostowane włosy.

Plusy:
- nadaje piękny połysk
- włosy po użyciu są sypkie i miękkie w dotyku
- nie przetłuszcza ani nie wysusza
- nie zawiera drobinek
- wydajny

Minusy:
- przy użyciu dużej ilości blisko skóry głowy może powodować, że włosy wydają się przetłuszczone

Zapach mi nie przeszkadza, u mnie przestaje być wyczuwalny po 2-3 godzinach.

Fajny :)

Dzięki KWC dowiedziałam się o nim i kupiłam i dołączam do zadowolonych :)

Plusy:

-pięknie nabłyszcza
-jednocześnie nie przetłuszcza, nie wysusza
-włosy są lśniące i miękkie
-zarówno do włosów po umyciu na mokro jak i na sucho ,po prostowaniu popsikane wyglądają jak z reklamy
Minusy:
-zapach ,który mnie się nie podoba , wręcz śmierdzi ,ale to jest taki dziwny zapach ,taki słodkawy jakiś, za to -0.5 gwiazdki

Polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

widać efekty

Stosuję go do loków i do włosów wyprostowanych prostownicą (bo wtedy robią się matowe).
+ ładnie nabłyszcza, nie zawiera drobinek, jak niektóre preparaty;
+daje delikatny, naturalny efekt;
+bardzo wydajny, wystarczą dwa albo trzy psiknięca i widać efekt
+ zapach- ja akurat go lubię. przypomina mi zapach włosów po zabiegach u fryzjera (jeśli wiecie, o czym mówię), taki lekko kosmetyczny, perfumowy. Moje koleżanki zawsze pytają, czym tak fajnie pachnę ;) - mam nadzieję, ze to nie ironia ;P

- niektórych może drażnić zapach, a niestety (albo -stety) utrzymuje się cały dzień.
- wystarczy psiknąć za dużo i fryzura "klapnie", bedzie obciążona.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno/ na krótkiego boba z loków

Koszmar

Śmierdzi, śmierdzi strasznie, a zapach ciągnie się za człowiekiem... Jak to ktoś wcześniej określił "tanie, bazarowe perfumy". Aż strach taką chemię na włosy kłaść i dodatkowo ją wdychać. Włosy są jakby bardziej nabłyszczone, ale ten duszący zapach, w mojej opinii, dyskwalifikuje produkt. Niewart swojej ceny.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Kocham!

Absolutnie naj, naj, naj nabłyszczacz! < 3
Przede wszystkim- naprawdę nabłyszcza włosy, wyglądają po jego użyciu CUDOWNIE , a już szczególnie kiedy są wyprostowane.
Nie skleja włosów.
Efekt trwały.
Produkt wydajny.
Dobra dostępność.
Jakieś minusy? Może duszący zapach , ale to jest do wytrzymania. Szczególnie za taki efekt! :)

Naprawdę duuża szóstka dla tego kosmetyku!
Polecam.

Taki seeee...

Nie nadaje się do blond... oczekiwałam &quot;podbicia&quot; mojego naturalnego błysku włosów ale efekt był po prostu taki see...
Mam zadbane ciemne blond włosy... spraj średnio sprawdza się na falach, a proste troszkę więcej lśnią.
Zapach podczas rozpylania nie nalezy do najprzyjemniejszych... bardzo długo się utrzymuje na włosach, a wieczorem wrażliwcom zapach może przeszkadzać.

Reklamowany jako mega ekskluzywny...ale właściwie taki nie jest, a szkoda.
Stanowczo za drogi...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

super

Nabłyszczacza Toni&Guy używam od około 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Aplikuję na suche włosy po czym włączam suszarkę na około 0,5 minuty, przeczesuję grzebieniem i moje włosy są miękkie i błyszczące. Zapach bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od: od około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Nabłyszczający śmierdziel

Zalety:
-nabłyszcza
-duża pojemność
-ładne opakowanie
-rozsądna cena
-wydajny

Wady:
-zapach!

Rezultaty są zadowalające, ładnie nabłyszcza, nie obciąża zbytnio włosów, zapach odpychający jak tanie bazarowe perfumo -podobne śmierdzidła.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże 100ml

Zapach niweczy całe działanie :-(

Owszem działa: nabłyszcza nawet niefarbowane włosy, w nieokreślonym bliżej kolorze :-)

Wygładza końcówki.

Sprawia, że włosy przypominają mieniącą sie taflę. Nic tylko zarzucać puklami, w lewo i prawo.

I.... Okropnie pachnie. Jak tanie perfumy na bazarze.
Niestety posiada też tą zaletę, że jego zapach się nie ulatnia. Czuć go caaały dzień.

MÓJ WERDYKTt:
Toni&Guy przedobrzyli - podstawowa formuła jest tak dobra, że obroniłaby się nawet bez tak charakterystycznego zapachu.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Nie przebrnę nawet przez pierwsze...