Procter & Gamble, Blend-a-med, 3D White Luxe Glamour (Pasta wybielająca)

Powiększ Procter & Gamble, Blend-a-med, 3D White Luxe Glamour (Pasta wybielająca)

Zgłaszająca osoba: migotka1010

Na innowacyjną formułę wybielającą 3D White LUXE składają się trzy elementy – czyszczenie chemiczne, polerowanie mechaniczne oraz ochrona przed powstawaniem kamienia nazębnego. Dzięki temu nowa linia blend-a-med 3D White LUXE pomaga osiągnąć nie tylko zdrowy, ale przede wszystkim wolny od przebarwień, olśniewająco biały uśmiech.

Pasta blend-a-med 3D White LUXE Glamour wykorzystuje trójstopniową formułę wybielania, na którą składają się: czyszczenie chemiczne, mechaniczne oraz pomoc w zapobieganiu ponownym przebarwieniem. LUXE Glamour pomaga usunąć nawet do 90% przebarwień w ciągu 14 dni*. Nasze zęby są białe, a my błyszczymy w towarzystwie!

Systematyczne szczotkowanie zębów przy pomocy past 3D White LUXE pozwala idealnie połączyć efekt wybielający i skuteczną ochronę przeciwpróchniczą. Dzięki serii past 3D White LUXE nie musimy obawiać się, że nasz uśmiech przestanie czarować naszych bliskich.

Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Sillca, Disodium Pyrophospate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Celluose Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Fluoride, Carbomer, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, CI 77891, Limonee,Mica, Glycerin, CI 73360, CI 74160 (28.02.2010)

/in/

• Przyjemna w stosowaniu
  • Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem, wręcz nie zauważyłam żadnego Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Łatwo dostępna. Nie podrażnia dziąseł. Cena nie jest kosmiczna.

Jeśli miałabym porównać do zdecydowaniu polecałabym markę Colgate.

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę bardzo dobra
  • Kiedy kupowałam tą pastę miałam nadzieję, że nie tyle co wybieli mi żeby, ale poradzi sobie z codziennymi osadami i ochroni zęby przed litrami słodkich napojów. I tak też się stało, pasta ma bardzo dobrą konsystencję, wystarczy dosłownie ziarenko grochu aby dokładnie umyć zęby. Ładne opakowanie - ja posiadam już nową wersję szaty graficznej - granatową. Co do działania, na prawdę dobrze a wręcz fantastycznie radzi sobie w codziennej higienie jamy ustnej.
    Jedyne do czego można się przyczepić to dosyć mała gramatura produktu oraz to, że nie sprawdzi się ona osobą, które posiadają wrażliwe zęby.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kupiłam ją przez przypadek, na promocji. Nie sądziłam, że dużo zrobi, a jednak

Plusy:
    - wydaje mi się, że faktycznie wybiela zęby przy regularnym stosowaniu!
    - neutralny zapach, smak
    - nie podrażnia
    - dobra dostępność
    - fajny outfit

Minusy:
    -cena
    - wydajność

Ale i tak ją uwielbiam

Używam tego produktu od: styczeń
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Wieselchen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde cudownnaaa!!!!
  • Naprawde świetna pasta po pierwszym użyciu zeby były już bielsze!!! co bardzo mile mnie zaskoczyło być może również przez to że używam sztoteczki Colgate 360 maxwhite one.Która ma wybielające włoski tak ze tez moze cos dala od siebie.Ale odnosząc się do pasty naprawde świetna nie niszczy szkliwa i wgl. Cena tez nie jest nie wiem jaka wysoka.Co prawda wydaje sie mala tubka pasty ale tak naprawde jest jej dużo i jest bardzo wydajna.Pozostawia naprawde świeży i pachnący oddech...

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić magda20122012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Pasta jest na prawdę bardzo dobra. Dokładnie oczyszcza zęby, nie podrażnia dziąseł ani ust. Wybiela, usuwa lekkie przebarwienia np.po kawie czy herbacie. Pieni się mocno, w smaku jak dla mnie delikatna.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra pasta! Mimo, że wybielająca nie podrażnia dziąseł!
  • Kupiłam, bo skończyła mi się pasta i skusiła mnie promocyjna cena. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam widoczne wybielenie, zmniejszyły się też moje przebarwienia na zębach. Smak może być Mimo iż tubka jest mała, bo tylko 75 ml, to jest całkiem wydajna. Bardzo mocno się pieni i wystarczy użyć niewielką ilość. Teraz ma zupełnie inne opakowanie niż to na zdjęciu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę zmian! Nie ma żadnego wybielania!
  • Kupiłam głównie z ciekawości czy rzeczywiście działa jak to piszą Wizażanki. Niestety jak dla mnie działa jak każda inna pasta, a o jakimkolwiek wybielaniu nie ma co mówić!

Plusy:
    - smak
    - fajny efekt odświeżenia

Minusy:
    - nie spełnia swojego zadania
    - efekt odświeżenia znika po około 10 - 15 minutach
    - cena nie jest za rewelacyjna

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Jestem bardzo zadowolona z efektów pasty.
    Utrzymuje efekt wybielania paskami Blend-a-med, wybielając przy okazji tylne.
    Oczywiście nie można oczekiwać super efektów od pasty. Stosowałam przeróżne pasty o takim samym działaniu i uważam, że pod względem ceny, smaku, działaniu, czyszczeniu zębów jest najlepsza i łatwo dostępna.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić gabak za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam.
  • Pasta, którą używam już od dłuższego czasu i nie zamierzam zmieniać. Kupuję ją głównie ze względu na biało-fioletowy kolor, a fioletowy wielbię. Pasta dobrze smakuje, ma ładne opakowanie i zauważyłam, że rzeczywiście wybiela moje zęby.

Używam tego produktu od: od roku, może więcej
    Ilość zużytych opakowań: pięć (?)

Chcesz pochwalić doday za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • wyprobowalam wszytskie pasty 3D z blendamed - i uwazam ze glamour jest najlepsza!!
    uzywam ja juz naprawde dlugo i jest to na dzien dzisiejszy moja ulubiona psata!
    powiem szczerze jakiegos super wybielania to nie zauwazylam... ale z czyszczeniem codziennym radzi sobie swietnie!
    lubie jej "smak"
    hmmm cena - nieraz mozna natrafic na promocje co jest dodatkowym plusem
    szkoda tylko ze tak szybko sie konczy :P

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: troche tych tubek juz zuzylam

Chcesz pochwalić online88 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij