Procter & Gamble, Blend-a-med, 3D White Luxe Glamour (Pasta wybielająca)

Powiększ Procter & Gamble, Blend-a-med, 3D White Luxe Glamour (Pasta wybielająca)

Zgłaszająca osoba: migotka1010

Na innowacyjną formułę wybielającą 3D White LUXE składają się trzy elementy – czyszczenie chemiczne, polerowanie mechaniczne oraz ochrona przed powstawaniem kamienia nazębnego. Dzięki temu nowa linia blend-a-med 3D White LUXE pomaga osiągnąć nie tylko zdrowy, ale przede wszystkim wolny od przebarwień, olśniewająco biały uśmiech.

Pasta blend-a-med 3D White LUXE Glamour wykorzystuje trójstopniową formułę wybielania, na którą składają się: czyszczenie chemiczne, mechaniczne oraz pomoc w zapobieganiu ponownym przebarwieniem. LUXE Glamour pomaga usunąć nawet do 90% przebarwień w ciągu 14 dni*. Nasze zęby są białe, a my błyszczymy w towarzystwie!

Systematyczne szczotkowanie zębów przy pomocy past 3D White LUXE pozwala idealnie połączyć efekt wybielający i skuteczną ochronę przeciwpróchniczą. Dzięki serii past 3D White LUXE nie musimy obawiać się, że nasz uśmiech przestanie czarować naszych bliskich.

Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Sillca, Disodium Pyrophospate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Celluose Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Fluoride, Carbomer, Sodium Saccharin, Xanthan Gum, CI 77891, Limonee,Mica, Glycerin, CI 73360, CI 74160 (28.02.2010)

/in/

• Przyjemna w stosowaniu
  • Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem, wręcz nie zauważyłam żadnego Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Łatwo dostępna. Nie podrażnia dziąseł. Cena nie jest kosmiczna.

Jeśli miałabym porównać do zdecydowaniu polecałabym markę Colgate.

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na prawdę bardzo dobra
  • Kiedy kupowałam tą pastę miałam nadzieję, że nie tyle co wybieli mi żeby, ale poradzi sobie z codziennymi osadami i ochroni zęby przed litrami słodkich napojów. I tak też się stało, pasta ma bardzo dobrą konsystencję, wystarczy dosłownie ziarenko grochu aby dokładnie umyć zęby. Ładne opakowanie - ja posiadam już nową wersję szaty graficznej - granatową. Co do działania, na prawdę dobrze a wręcz fantastycznie radzi sobie w codziennej higienie jamy ustnej.
    Jedyne do czego można się przyczepić to dosyć mała gramatura produktu oraz to, że nie sprawdzi się ona osobą, które posiadają wrażliwe zęby.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Kupiłam ją przez przypadek, na promocji. Nie sądziłam, że dużo zrobi, a jednak

Plusy:
    - wydaje mi się, że faktycznie wybiela zęby przy regularnym stosowaniu!
    - neutralny zapach, smak
    - nie podrażnia
    - dobra dostępność
    - fajny outfit

Minusy:
    -cena
    - wydajność

Ale i tak ją uwielbiam

Używam tego produktu od: styczeń
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Wieselchen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawde cudownnaaa!!!!
  • Naprawde świetna pasta po pierwszym użyciu zeby były już bielsze!!! co bardzo mile mnie zaskoczyło być może również przez to że używam sztoteczki Colgate 360 maxwhite one.Która ma wybielające włoski tak ze tez moze cos dala od siebie.Ale odnosząc się do pasty naprawde świetna nie niszczy szkliwa i wgl. Cena tez nie jest nie wiem jaka wysoka.Co prawda wydaje sie mala tubka pasty ale tak naprawde jest jej dużo i jest bardzo wydajna.Pozostawia naprawde świeży i pachnący oddech...

Używam tego produktu od: paru dni
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić magda20122012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Pasta jest na prawdę bardzo dobra. Dokładnie oczyszcza zęby, nie podrażnia dziąseł ani ust. Wybiela, usuwa lekkie przebarwienia np.po kawie czy herbacie. Pieni się mocno, w smaku jak dla mnie delikatna.

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra pasta! Mimo, że wybielająca nie podrażnia dziąseł!
  • Kupiłam, bo skończyła mi się pasta i skusiła mnie promocyjna cena. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam widoczne wybielenie, zmniejszyły się też moje przebarwienia na zębach. Smak może być Mimo iż tubka jest mała, bo tylko 75 ml, to jest całkiem wydajna. Bardzo mocno się pieni i wystarczy użyć niewielką ilość. Teraz ma zupełnie inne opakowanie niż to na zdjęciu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę zmian! Nie ma żadnego wybielania!
  • Kupiłam głównie z ciekawości czy rzeczywiście działa jak to piszą Wizażanki. Niestety jak dla mnie działa jak każda inna pasta, a o jakimkolwiek wybielaniu nie ma co mówić!

Plusy:
    - smak
    - fajny efekt odświeżenia

Minusy:
    - nie spełnia swojego zadania
    - efekt odświeżenia znika po około 10 - 15 minutach
    - cena nie jest za rewelacyjna

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Jestem bardzo zadowolona z efektów pasty.
    Utrzymuje efekt wybielania paskami Blend-a-med, wybielając przy okazji tylne.
    Oczywiście nie można oczekiwać super efektów od pasty. Stosowałam przeróżne pasty o takim samym działaniu i uważam, że pod względem ceny, smaku, działaniu, czyszczeniu zębów jest najlepsza i łatwo dostępna.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić gabak za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam.
  • Pasta, którą używam już od dłuższego czasu i nie zamierzam zmieniać. Kupuję ją głównie ze względu na biało-fioletowy kolor, a fioletowy wielbię. Pasta dobrze smakuje, ma ładne opakowanie i zauważyłam, że rzeczywiście wybiela moje zęby.

Używam tego produktu od: od roku, może więcej
    Ilość zużytych opakowań: pięć (?)

Chcesz pochwalić doday za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • wyprobowalam wszytskie pasty 3D z blendamed - i uwazam ze glamour jest najlepsza!!
    uzywam ja juz naprawde dlugo i jest to na dzien dzisiejszy moja ulubiona psata!
    powiem szczerze jakiegos super wybielania to nie zauwazylam... ale z czyszczeniem codziennym radzi sobie swietnie!
    lubie jej "smak"
    hmmm cena - nieraz mozna natrafic na promocje co jest dodatkowym plusem
    szkoda tylko ze tak szybko sie konczy :P

Używam tego produktu od: ok roku
    Ilość zużytych opakowań: troche tych tubek juz zuzylam

Chcesz pochwalić online88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z moich ulubionych
  • Ta pasta do zębów spełnia moje wymagania, stosując ją ok. 2x dziennie można zauważyć jaśniejszy odcień zębów po mniej wiecej tygodniu. Pasta ma delikatne drobinki dzięki, którym zęby naprawdę pozostają czyste.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Chcesz pochwalić mariola8922 za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa jak inne pasty wybielające (:
  • Czaiłam się na tą pastę od dawna, a kiedy zobaczyłam, że jest przececniona niczym galopa popędziłam do półki w Rossmanie z tą pastą. Cudów nie oczekiwałam, ale czegoś lepszego od tradycyjnych past z logiem \'whitening\'.

Plusy:
    - wybiela zęby o ton, w każdym bądź razie bardzo dobrze ściera ze szkliwa, jest czyste, nie mam do tego zarzutów

Minusy:
    - efekty nie są szczególnie długotrwałe, należy powtarzać zabieg często, albo cały czas stosować ta pastę; bo po tygodniu efekty słabną
    - mała gramturgia produktu + nieniska cena = drogi produkt (zaszłam do domu, wyjęłam z kartonika pastę i się zdziwiłam, że taka MAŁA TUBKA ;o)
    - jednak taki efekt nie jest piorunujący i można go uzyskać każdą inną pastą wybielającą; może dlatego u mnie takie słabe efekty, bo używam praktycznie stale past wybielających (:

Używam tego produktu od: marca 2011r.
    Ilość zużytych opakowań: jedno 75ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaarolinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Poleruje i ściera
  • Miałam wszystkie wersje pasty 3D white i z każdej byłam na swój sposób zadowolona. Oceniając zbiorowo ich prace śmiało moge stwierdzić że o cudownym wybielaniu na śnieżny kolor nie ma mowy (chyba że ktoś miał prawie śnieżnobiałe ząbki) ale z czystym sumieniem polecam osobom które uwielbiają mieć dobrze oczyszczone z wszelkich osadów ząbki. Pięknie ściera pozostałości z herbaty, kawy, wina itp.

Dba o świeży oddech, ma sie długie uczucie świeżości, zęby są wypolerowane. Od kąd używałam tych past nie zauważyłam efektu " nadpsutych dziurek" w uzębieniu, zatem wpływa na higienę jamy ustnej i działa bakterjobójczo.

Jedyne do czego sie moge przyczepic do mała gramatura a wysoka cena. Gdy używam sama wystarcza mi na kilka tyg.ale gdy używam wspólnie z rodziną to już kwestia 3 razy krótsza.

Prosze nie wierzyć że pasta cudownie wybieli, od koloru naszych kości odpowiedzialne są geny i tryb życia, to czym sie odżywiamy i co pijemy.
    Do efektu hollywodzkiego niestety jest tylko jedna droga-wybielanie u dentysty.

Używam tego produktu od: jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić tofikus11 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Jest dobra
  • Jedna z pierwszych past wybielających jakich używałam, zużyłam kilkanaście tubek. Ma fajny smak, zostawia świeży oddech i rzeczywiście wybiela zęby. Co prawda odrobinę jak to pasta, ale jednak zawsze coś.
    Sama efektów początkowo nie widziałam, z resztą nawet bardzo się nimi nie interesowałam, bo nie wierzyłam w skuteczność takich kosmetyków aż do czasu kiedy znajomi nie pytali mnie czy wybielałam zęby, bo mam takie białe. ;-) Trzeba jednak pamiętać, że ewentualne efekty zależą przede wszystkim od barwy kości, jedne zęby dadzą się wybielić, inne nie.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Luvuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutko ...
  • Recenzja niemal identyczna jak u koleżanki poniżej^^ Skusiła mnie reklama oraz fakt, że zwykłe pasty 3D White faktycznie wybieliły mi zęby, więc skoro to ma być ulepszona i intensywniej działająca wersja, to nie wahałam się ani chwili dłużej. Niestety :

- Wybielanie ZEROWE , nie zauważyłam aby zęby wyglądały choć odrobinę lepiej, już nie licząc, że miały być bielsze po 14 dniach.
    - Mała pojemność, cholernie niska wydajność i zbyt wysoka cena jak na tak słabą pastę.
    - Nie jest mocno miętowa i na krótko odświeża oddech.

Jedyne pluse jakie dostrzegam to szczoteczka, którą dostałam gratis przy zakupie i ładne opakowanie, miałam ochotę jeszcze na wersję 3D White with pearl, ale chyba sobie odpuszczę i pozostanę przy tych zwykłych.

Używam tego produktu od: nieco ponad 2 tygodnie

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nadzwyczanego
  • Kupiłam tę pastę półtora roku temu zachęcona reklamą i dobrą jakością innych past blend-a-med.

Niestety się rozczarowałam. Pierwszym rozczarowaniem było mała pojemność pasty za trochę wysoką cenę. Kolejnym było to, że pasta jest mało wydajna. No i trzecim rozczarowaniem było to, że efekty wybielania były marne-już lepsze rezultaty zauważam przy stosowaniu zwykłych 3D white.

Używam tego produktu od: zużyłam jedna tubkę półtora roku temu

Chcesz pochwalić moon pig za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wybielone
  • Pasty Blend-a-med 3D White Luxe Glamour używam od roku. Jestem bardzo zadowolona z jej rezultatu, który widać po jakichś 2 tygodniach. Efekt utrzymuje się dość długo. Pasty używam z przerwami, czyli staram się nie używać jej profilaktycznie tylko np. przez 1 miesiąc, następnie myję zęby inną pastą, a gdy zauważam, że moje zęby stają się ciemniejsze znów sięgam po 3D White Luxe Glamour.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Beciaz88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mowią, że mam bielszy uśmiech.
  • Używałam tej pasty jakieś 3 lub 4 miesiące temu. Owszem na początku, byłam do niej dość sceptycznie nastawiona. Jednak przechodząc między pólkami w Rossmanie i widząc dużą promocję na własnie ten produkt pomyślałam: "A niech tam, wypróbuje jej działanie"... I po prostu z czystej ciekawości kupiłam ją.
    Na początku przeraziła mnie mała pojemność pasty, ale w trakcie używania stwierdziłam, iż nie ma to aż tak wielkiego znaczenia jakie przypisywałam temu wcześniej, a wpłynęła na to bardzo dobra wydajność produktu.
    Swietnie odświeża, dobrze myje, nie ściera szkliwa, czego tak naprawdę bardzo się obawiałam. Używałam jej codziennie, przez dość długi okres i po jakimś czasie ze zdziwieniem stałam się celem kilku komentarzy na temat mojego uśmiechu. Komentarzy pozytywnych Pytano mnie co zrobiłam, że mam takie bielutkie ząbki
    Zaznaczę, że nigdy nie mialam jakichś strasznie żółtych, brzydkich zębów, bo dbam o nie, jedynie chciałam unsunąć przebarwienia bo kawie i herbatcie. Po prostu zostałam mile zaskoczona. Kupię ponownie kiedy będzie w promocji, bo jestem zadowolona z jej działania.
    Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu
    Ilość zużytych opakowań: na razie jedno (uzywam na zmiane z innymi pastami)

Chcesz pochwalić Zielona55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Jestem zadowolona ze stosowania tej pasty, zwłaszcza z długotrwałego uczucia absolutnej świeżości, poprzednie pasty mi tego nie dawały, za to ma największy plus. Stosuje ją raczej po to, żeby zapobiec ponownym przebarwieniom, używam pasków wybielających tej firmy i nie chce, aby picie kawy popsuło efekt kuracji. Pasta się sprawdza. Nie oczekuje od niej cudów, profesjonalnego, spektakularnego wybielenia, ale moje wymagania o których wcześniej napisałam spełnia i to mi w pełni wystarczy, zamierzam ją nadal stosować.

Chcesz pochwalić loony_lunatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • Używam tej pasty dopiero od 2 dni. Mimo to już zdążyłam zauważyć lekkie działanie wybielające i jestem bardzo zadowolona . Moje zęby tolerują naprawdę mało past, od niektórych po prostu zaczynały żółknąć. Jednak do past blend-a-med przywiązałam się bardzo i postanowiłam sięgnąć po jakieś lepsze pasty tej firmy. Usłyszawszy reklamę w TV blend-a-med 3d white with pearls. Przeceniono tę pastę z 16 na 11zł, jednak w Rossmannie w moim mieście tych past po prostu zabrakło. Dlatego kupiłam tą i nie żałuję tego .

Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: 2 dni =]

Chcesz pochwalić olusia2891995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Wybiela dość dobrze, ale ideałem nie jest. Moim zdaniem porównywalna do innych wybielających past firmy Blend-a-med. Cudu nie zdziałała nawet po dłuższym stosowaniu.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:prawie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny.
  • Produkt bardzo dobry Jestem w trakcie używania BP, więc produkt pomaga mi w utrzymywaniu bieli zębów. Dodatkowo dba o szkliwo. Minusem jest małe opakowanie, jednak bardzo wydajne, o ładnym zapachu, kolorze i delikatnym smaku. Polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić perelkabiala za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Od dawna szukałam takiej pasty! Świetnie czyści zęby z przebarwień. Delikatnie wybiela. Juz po 2-3 tygodniach widać różnicę. Zęby sa super czyste, bielsze. Ja zakończyłam poszukiwania. To moje KWC!

Chcesz pochwalić Marusia79 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • bez cudów
  • Zużyłam 2 opakowania tej pasty dość dawno temu, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w sprzedaży. Po pierwszej tubce byłam zachwycona, po drugiej już nieco mniej. Obecnie skończyłam trzecią i jestem raczej rozczarowana... Oczywiście mam świadomość, że po zwyczajnej paście wybielającej nie należy się spodziewać cudów (wiadomo że nie wybieli zębow, może im najwyżej przywrócić ich naturalny kolor), ale odnoszę wrażenie, że jest pod tym względem tylko minimalnie lepsza od innych past (nie określających się jako wybielające). Owszem, zęby są lśniące, "wypolerowane", ale to chyba w dużej mierze dzięki mojemu pieczołowitemu szorowaniu, a zatem działaniu niezależnemu od stosowanej pasty.

Poważnym minusem jest wysoka cena jak na tak małe opakowanie - skoro efekt nie rzuca na kolana, to raczej się to nie opłaca.
    Zaletą pasty jest natomiast bardzo dobry smak, ale to chyba cecha drugorzędna.

Używam tego produktu od: 2 tubki dość dawno, ostatnia tubka - od 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sunna za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE: za cenę i niewybielanie
  • Za tą cenę... NIE WARTO.

+gładkie zęby.

-nie wydajna,
    -małe opakowanie,
    - + wybielanie: minimalne,

Nie jestem zadowolona i nie polecam. Chciałabym być podobnego zdania jak koleżanki, no ale niestety

Używam tego produktu od:2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:1 całe

Chcesz pochwalić kartola za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij