Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Powiększ Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Zgłaszająca osoba: ordinarydreams

Szampon zapobiegający wypadaniu włosów.
Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Włosy są odżywione i pełne energii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Lupine Protein, Alcohol, Calcium Panthotenate, Inositol, Biotin, Retinol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Niacinamide, Panthenol , Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Linoleamidopropyl PEG-Diominium Chloride Phosphate, PEG-20 Castor Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: ok. 25zł / 300ml
/pa/

• za ta cene nic wielkiego
  • zalety:
    zapach uwielbiam
    nie trzeba dużo produktu na umycie włosów
    włosy wydają się gęstsze po jego stosowaniu
    jest połysk

wady:
    cena
    wcale nie jest przeciw wypadaniu włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adagoddie za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Na moich włosach zupełnie się nie sprawdził. Nie używałam go regularnie, bo kompletnie nie nadaje się dla moich włosów przez co nie byłam w stanie go stosować.

Przede wszystkim ten szampon bardzo słabo myje. Myłam głowę dwukrotnie (czego nienawidzę) tak jak radzi producent. Efekt? Włosy oklapnięte (jakbym je myła byle jak i byle jakim szamponem), matowe, bez życia. Podczas mycia włosy plączą się okropnie, a podczas używania innych szamponów nigdy ten problem nie był aż tak widoczny.

Dużym i jedynym plusem jest wydajność i gęstość. Szampon znakomicie się pieni, wystarczy dosłownie kropla.

Ale co z tego skoro mycie nim to męka....

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mi nie pomógł
  • absolutnie nie pomógł mi z problemem wypadających włosów. nie zauważyłam nic szczególnego po jego stosowaniu, ale też nie wyrządził mi żadnej krzywdy, dlatego 3 gwiazdki. taki zwykły szampon.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić be_lata za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plusy:
    1. Działanie. Niestety nie sprawia że włosy w ogóle nie wypadają, ale na pewno ogranicza ten problem.
    2. Pojawiają się tzw baby hair.
    3. Wydajność. Przy myciu włosów co 2-3 dni starczył na ok 4 miesiące.

Minusy:
    1. Cena. Prawie 30 zł to sporo jak na szampon.
    2. Dozownik. Przez niego szampon wypływa ciężko i długo, dlatego ja odkręcam całą nakrętkę.

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Gazzzowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny niewypał !
  • Włosy po zastosowaniu tak, jak zaleca producent są koszmarnie wysuszone, sztywne, sianowate i poplątane !!! Zastosowany tylko raz ale masowany na włosach dłużej - troche mniej plącze włosy. Jednak nie użyję tego szamponu po raz kolejny - ponieważ podczas mycia nim wypadło mi sto razy więcej włosów niż podczas mycia innym !!!!

Jak dla mnie - powinien być to szampon do włosów totalnie przetłuszczających się !

Chcesz pochwalić evucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia funkcji
  • Szampon sam w sobie jest dobry. Nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza włosów.Dobrze oczyszcza.Nie jest tani, ale gdy kupimy dużą butlę nie wychodzi drogo.Niestety nie spełnia swojej funkcji.Nie zauważyłam żeby jakoś diametralnie ograniczył wypadanie włosów-chociaż na pewno troszkę mniej ich wypada niż zwykle, ale nie widzę jakichś większych zmian.Włosy na głowie są rzadkie jak były, w tej kwestii nic się nie zmieniło.Dałam mu dużo czasu na ''rozwój'' ale nie spisał się.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych butli

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły szampon.
  • Szampon zakupiłam w Rossmannie na promocji za około 15 zł. Strasznie ostatnimi czasy wypadają mi włosy, więc stwierdziłam, że nie zaszkodzi spróbować.

Jeżeli chodzi o szampon, sam w sobie jest bardzo dobry. Fajnie się pieni, dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy przy czym kompletnie ich nie obciążając i nie wysuszając.
    Jednak co do zapewnień o ograniczeniu wypadania włosów i stymulacji porostu nowych - kompletne bajki. Nic, a nic nie zdziałał w tym temacie, a przecież taki miał być jego cel.

PODSUMOWUJĄC: Nie jest wart swojej ceny. Przeciętny szampon, tyle.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Na wypadające włosy biorę leki na receptę więc od kosmetyków oczekuję jedynie wspomagania kuracji, a nie jej zastąpienie. Niestety ten szmpon nie nie zdziałał w tym zakresie nic dobrego. W zasadzie to zauważyłam zwiększone wypadanie podczas jego stosowania, co zapewne jest skutkiem odstawienia innego lepiej działającego szamopnu.

Co do innych cech, to jest przeciętnie, myje OK, dobrze oczyszcza włosy, lekko matowi niestety, nie pieni się idealnie ale daje radę na cienkich włosach, zapach też przeciętny - nie zachęca do ponownego zakupu.

Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jestem pozytywnie nastawiona do tego szamponu, ale nie do końca zgadza się obietnica producenta o mniejszym wypadaniu. Brak zauważalnej zmiany w tej kwestii wg mnie. Natomiast włosy po umyciu super się układają, jakby miały więcej objętości. T o powód, dla którego sięgnę jeszcze po ten szampon.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić lifeisgood za czytelną i pomocną recenzję?
  • E,tam
  • Szampon ma kremową konsystencje i perłowy kolor, przyjemnie pachnie, nie wysusza i...myje, to tyle. W żaden sposób nie ograniczył wypadania włosów ani nie wpłynął na ich kondycje, nie różni się niczym od większości drogeryjnych szamponów typu elseve czy garnier, no może poza ceną. Nie polecam, słaba jakość w stosunku do ceny i nie spełnione obietnice producenta.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić miska189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę zmniejsza wypadanie włosów
  • Moje mocno przetłuszczające się włosy były przez ostatnie dwa lata regularnie farbowane. Jak można się domyślać, zmieniły się w smętne matowe siano, łamiące się przy myciu i przy rozczesywaniu, mimo stosowania odżywek i masek do włosów. Przy każdym myciu (a myję włosy codziennie; rzadko kiedy co drugi dzień) traciłam kilkadziesiąt włosów; przy rozczesywaniu zwykle drugie tyle. Koszmar.

Teraz, po kilku tygodniach, włosy praktycznie nie wypadają (kilka przy myciu, kilkanaście przy czesaniu), nie łamią się w połowie i sprawiają wrażenie mocniejszych. Co ciekawe, wolniej się też przetłuszczają - mogę je myć co dwa dni; czasem nawet co trzy.

Możliwe, że jest to również efekt zabiegu pielęgnacyjnego w salonie fryzjerskim i odżywki z ceramidami, a nie wyłącznie zasługa szamponu. Tym niemniej jest to najlepszy szampon, jakiego dotąd używałam.

Plusy: zmniejsza wypadanie włosów
    poprawia stan skóry głowy
    spowalnia przetłuszczanie
    włosy wydają się mocniejsze
    zmniejsza łamliwość włosów
    neutralnie pachnie
    wydajny

Minusy: cena (w Rossmannie około 35 zł)
    nie ułatwia rozczesywania

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Shiraishi za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • szampon łądnie sie pieni, jest bardzo wydajny, zapach lekki trochę chemiczny, przyjemna konsytencja, wygodne opakowanie, cena niewygórowana, włosy sa bardziej odbite od nasady, ładnie się błyszczą, można je rozczesać bez użycia odżywki- zaznaczam że mam włosy do łopatek naturalne NIEFARBOWANE!

jedno czym mnie osobiście bardzo zachwycił szampon- mianowicie pozbyłam się problemu swędzącej skóry głowy ! większość szamponów jednak za mocno mi przesuszała po tym problem odszedł w niepamięć

włosy nie wypadają- tzn wiadomo w normalnych ilościach bo włosy zawsze będa wypadac co jakiś czas tak jak paznokcie wciąż rosną..

sa ładne lśniące i lekkie

małym minusem jest zapach

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 10 raz(y)
  • Dobry
  • Szampon bardzo mi odpowiada-dobrze się pieni, nie przetłuszcza włosów, włosy się dobrze po nim ukladają.

Czy hamuje wypadanie wlosów? Nie wiem, ale mam wrażenie że już zaczął działać (używam miesiąc) i włosow w szczotce jest zdecydowanie mniej, choć ich większej ilości na glowie jakoś nie zauważylam

Minusem jest cena, która jest dosyć wysoka jak na szampon.
    Ogólnie polecam,zdecydowanie jeden z lepszych szamponów jakie miałam.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić xuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak każdy inny
  • Od jakiegoś czasu borykam się z problemem wypadających włosów. Podczas mycia z trwogą oglądam wpadające do odpływu pukle( i normalnie aż coś mi się robi. Wrrrrr....

Staram się zdrowo odżywiać, łykam różne suplementy diety w tym specjalne na włosy i nic... włosy wypadają dalej W końcu powiedziałam sobie o nie dość tego dobrego trzeba spróbować każdego możliwego sposobu.

Szampon cece med kupiłam z ciekawości a nóż pomoże, drogi nie jest noi ta pojemność również na plus.

Wcześniej używałam szamponu Garnier Neril przeciw wypadaniu i wydaje mi się, że był o wiele lepszy.

Po zastosowaniu szamponu cece włoski są dobrze oczyszczone ale niestety okropnie się plątają nawet po użyciu odżywki ciężko je rozczesać (przy Nerilu nie miałam tego problemu). Ogólnie jeśli chodzi o wypadanie włosów to nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów. Ot szampon jak szampon na kolana nie powala.

Na + dobrze się spłukuje, nie podrażnia, fajnie się pieni, jest w miarę wydajny i ma delikatny zapach. Daję mocne 3 i nic więcej, bo nie wywiązuje się ten produkt z głównej obietnicy producenta.

Ilość zużytych opakowań: 1x300ml

Chcesz pochwalić FARISIEJ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Wart uwagi
  • Natknęłam się na niego jakiś czas temu podczas promocji w SP. Powiem szczerze... jeśli ktoś oczekuje po tym szamponie mniejszej ilości wypadających włosów lub więcej, wpłynięcia na ich kondycję, no to może się zawieść. Ale ma on inne zalety. W moim przypadku niewątpiliwie wpłynął na ich objętość, gładkość. Nie mam problemu z ich ułożeniem i przede wszystkim nie powoduje, że włosy szybciej się przetłuszczają lub są przesuszone.
    Ze względu na to polecam jak najbardziej.

P.S. Na zdjęciu jest przedstawiony inny szampon (tamten ma niebieską szatę z niebieskim krzyżykiem).

Używam tego produktu od: 1/2 roku (z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić jojo5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Kupiłam w jednym czasie kilka produktów tej marki. Jak dotąd żaden nie zachwycił.

Szampon nie spełnia właściwie żadnej z obietnic producenta. Na pewno nie zapobiega wypadaniu włosów. A wierzcie mi, że takie produkty mogą działać i to szybko(np. ampułki Seboradin).

Tak jak po szamponie z serii Silk- włosy puszą się i są matowe.

Mam takie wrażenie, że ta marka pakuje kiepskie produkty w ładne opakowania, żeby wyciągać od konsumentów więcej kasy na produkcie.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 opak.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić almost_rosey za czytelną i pomocną recenzję?
  • super, działa
  • Po pierwsze na zdjeciu to nie jest szampon do włosów wypadających, on ma niebieski krzyżyk.
    Po tym wstępie chciałam powiedzieć że szamponik jest bardzo fajny, wydajny, ładnie pachnie, pielęgnuje włosy. Na prawde hamuje wypadanie.

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić himalaya22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taki dobry...
  • Na początku stosowania wydawało mi się, że szampon jest bardzo dobry i właściwie wspomaga kurację na wypadanie włosów. Po czasie zaczely sie jednak problemy ze swedzeniem skory glowy.
    Zmieniając temat, przeczytalam ostatnio opinie na jego temat, gdzie pewna "mądra" recenzentka stwierdzila, iż zuzyla cala butelke owego szamponu a wlosy jak wypadały tak wypadaja...Coż głupota boli...Problem wypadania wlosow uwarunkowany jest roznymi czynnikami, a kuracja przeciw wypadaniu trwa bardzo długo. Nie wystarczy myc wlosow miesiac szmponem przeciw wypadaniu, trzeba takze zazywac odpowiednie leki witaminowe, stosowac specjalne maseczki, oraz specjalne leki do wcierania w skore glowy.Jak juz pisalam kuracja trwa bardzo dlugo. Ja stosuje kuracje od 2 lat i poprawa nastapila dopiero po roku.
    Co do szamponu, uzywany regularnie nie przynosi jakis spektakularnych efektow, ja musialam go odstawic poniewaz byl zbyt drazniacy dla mojej delikatnej skory glowy. Szampon dobrze sie pieni i nie ma chemicznego zapachu. Jest wydajny i gesty.
    Z perspektywy widze, ze ten szampon w zasadzie nie rozni sie zbytnio od innych szamponow drogeryjnych. Nie jest warty swieczki...lub lepsza jest zdcydowanie Dermena.

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?