Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Powiększ Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Zgłaszająca osoba: ordinarydreams

Szampon zapobiegający wypadaniu włosów.
Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Włosy są odżywione i pełne energii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Lupine Protein, Alcohol, Calcium Panthotenate, Inositol, Biotin, Retinol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Niacinamide, Panthenol , Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Linoleamidopropyl PEG-Diominium Chloride Phosphate, PEG-20 Castor Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: ok. 25zł / 300ml
/pa/

• Potwierdzam skuteczność i Polecam
  • Stosuję ten szampon od 3 miesięcy, jestem w trakcie stosowania drugiej butelki. W zasadzie trudno mi powiedzieć czy sam szampon jest aż tak bardzo skuteczny gdyż stosowałam całą kompleksową kurację przeciw wypadaniu włosów. Na kuracje tą składały się ampułki, szampon, odżywka, suplement diety i lotion podtrzymujący efekt. Jak dla mnie najbardziej skuteczne były ampułki, jednak cała kuracja doskonale się uzupełnia. Choruję na zespół policystycznych jajników i włosy sypały mi się garściami. Po kuracji zmniejszyło się wypadanie, włosy stały się gęstsze, wyglądają na zadbane i zdrowe. Na linii czoła widać nowe włoski. Dla mnie kuracja okazała się skuteczna. Szampon jest wydajny, ma neutralny zapach. Włosy nie wypadają mi tak jak kiedyś. Minus takiej kuracji to niestety cena, ale i tak uważam, że to jedna z lepszych kuracji przeciw wypadaniu włosów i w dodatku tak kompleksowa.Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1,5 o pojemności 300 ml

Chcesz pochwalić ewelina_m_84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za ta cene nic wielkiego
  • zalety:
    zapach uwielbiam
    nie trzeba dużo produktu na umycie włosów
    włosy wydają się gęstsze po jego stosowaniu
    jest połysk

wady:
    cena
    wcale nie jest przeciw wypadaniu włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adagoddie za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Na moich włosach zupełnie się nie sprawdził. Nie używałam go regularnie, bo kompletnie nie nadaje się dla moich włosów przez co nie byłam w stanie go stosować.

Przede wszystkim ten szampon bardzo słabo myje. Myłam głowę dwukrotnie (czego nienawidzę) tak jak radzi producent. Efekt? Włosy oklapnięte (jakbym je myła byle jak i byle jakim szamponem), matowe, bez życia. Podczas mycia włosy plączą się okropnie, a podczas używania innych szamponów nigdy ten problem nie był aż tak widoczny.

Dużym i jedynym plusem jest wydajność i gęstość. Szampon znakomicie się pieni, wystarczy dosłownie kropla.

Ale co z tego skoro mycie nim to męka....

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mi nie pomógł
  • absolutnie nie pomógł mi z problemem wypadających włosów. nie zauważyłam nic szczególnego po jego stosowaniu, ale też nie wyrządził mi żadnej krzywdy, dlatego 3 gwiazdki. taki zwykły szampon.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić be_lata za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plusy:
    1. Działanie. Niestety nie sprawia że włosy w ogóle nie wypadają, ale na pewno ogranicza ten problem.
    2. Pojawiają się tzw baby hair.
    3. Wydajność. Przy myciu włosów co 2-3 dni starczył na ok 4 miesiące.

Minusy:
    1. Cena. Prawie 30 zł to sporo jak na szampon.
    2. Dozownik. Przez niego szampon wypływa ciężko i długo, dlatego ja odkręcam całą nakrętkę.

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Gazzzowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny niewypał !
  • Włosy po zastosowaniu tak, jak zaleca producent są koszmarnie wysuszone, sztywne, sianowate i poplątane !!! Zastosowany tylko raz ale masowany na włosach dłużej - troche mniej plącze włosy. Jednak nie użyję tego szamponu po raz kolejny - ponieważ podczas mycia nim wypadło mi sto razy więcej włosów niż podczas mycia innym !!!!

Jak dla mnie - powinien być to szampon do włosów totalnie przetłuszczających się !

Chcesz pochwalić evucha za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia funkcji
  • Szampon sam w sobie jest dobry. Nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza włosów.Dobrze oczyszcza.Nie jest tani, ale gdy kupimy dużą butlę nie wychodzi drogo.Niestety nie spełnia swojej funkcji.Nie zauważyłam żeby jakoś diametralnie ograniczył wypadanie włosów-chociaż na pewno troszkę mniej ich wypada niż zwykle, ale nie widzę jakichś większych zmian.Włosy na głowie są rzadkie jak były, w tej kwestii nic się nie zmieniło.Dałam mu dużo czasu na ''rozwój'' ale nie spisał się.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka dużych butli

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły szampon.
  • Szampon zakupiłam w Rossmannie na promocji za około 15 zł. Strasznie ostatnimi czasy wypadają mi włosy, więc stwierdziłam, że nie zaszkodzi spróbować.

Jeżeli chodzi o szampon, sam w sobie jest bardzo dobry. Fajnie się pieni, dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy przy czym kompletnie ich nie obciążając i nie wysuszając.
    Jednak co do zapewnień o ograniczeniu wypadania włosów i stymulacji porostu nowych - kompletne bajki. Nic, a nic nie zdziałał w tym temacie, a przecież taki miał być jego cel.

PODSUMOWUJĄC: Nie jest wart swojej ceny. Przeciętny szampon, tyle.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • Na wypadające włosy biorę leki na receptę więc od kosmetyków oczekuję jedynie wspomagania kuracji, a nie jej zastąpienie. Niestety ten szmpon nie nie zdziałał w tym zakresie nic dobrego. W zasadzie to zauważyłam zwiększone wypadanie podczas jego stosowania, co zapewne jest skutkiem odstawienia innego lepiej działającego szamopnu.

Co do innych cech, to jest przeciętnie, myje OK, dobrze oczyszcza włosy, lekko matowi niestety, nie pieni się idealnie ale daje radę na cienkich włosach, zapach też przeciętny - nie zachęca do ponownego zakupu.

Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Jestem pozytywnie nastawiona do tego szamponu, ale nie do końca zgadza się obietnica producenta o mniejszym wypadaniu. Brak zauważalnej zmiany w tej kwestii wg mnie. Natomiast włosy po umyciu super się układają, jakby miały więcej objętości. T o powód, dla którego sięgnę jeszcze po ten szampon.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Chcesz pochwalić lifeisgood za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij