Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Powiększ Cece Med, Prevent Hair Loss Shampoo (Szampon przeciw wypadaniu włosów)

Zgłaszająca osoba: ordinarydreams

Szampon zapobiegający wypadaniu włosów.
Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Włosy są odżywione i pełne energii.

Skład: Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Lupine Protein, Alcohol, Calcium Panthotenate, Inositol, Biotin, Retinol, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Niacinamide, Panthenol , Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Linoleamidopropyl PEG-Diominium Chloride Phosphate, PEG-20 Castor Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: ok. 25zł / 300ml
/pa/

• Delikatny,nie uczula,redukuje wypadanie włosów
  • Szampon stosowałam razem z ampułkami do skóry głowy,suplementem diety w postaci tabletek,odzywką do włosów - wszystko z tej samej serii.

Szampon w połączeniu z w/w produktami dał dobre efekty.Zauważyłam,że włosy są wzmocnione i mniej ich wypada.Szampon jest bardzo delikatny dla włosów,nadaje się do codziennego ich mycia,nie uczula. Myślę,że jeżeli chcemy aby zapobiegał wypadaniu włosów,to sam szampon nie wystarczy,tylko trzeba go połączyć z innymi produktami tej firmy

Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

Chcesz pochwalić Agafitness za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Jak każdy szampon spełnia swoją podstawową funkcję czyli myję włosy. Jednak złużyłam prawie cała butelkę i ograniecznie wypadnia włosów nie zuważyłam.

Ilość zużytych opakowań: 1 (standardowe)

Chcesz pochwalić glamcoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doprowadził mój skalp do porządku
  • Szampon nabyłam w duecie z wcierką - lotionem przeciw wypadaniu włosów.
    Szampon ma perłową, lekko różową konsystencję. Jest dość gęsty i świetnie się pieni w odróznieniu do wielu aptecznych szamponów. Czynność mycia wykonaywałam wg. zaleceń producenta, czyli podwójnie. Bardzo dobrze radzi sobie ze zmywaniem olejów. Włosy wymagają jednak nałożenia odzywki lub maski, ponieważ są lekko splątana. Po wysuszeniu bardzo puszyste i lśniące.
    Po prawie 2 latach walki ten szampon poradził sobie z moim przetłuszczającym się skalpem doprowadzając go do porządku. Głowę myję co 2 dni i teraz w drugim dniu moje włosy są nadal lśniące i lekkie bez żadnego przetłuszczenia. Pokochałam go za to. Będę szukać na promocjach, bo regularna cena wg. mnie jest trochę za wysoka. Szampon nie poradził sobie z zatrzymaniem wypdania, ale razem z lotionem spowodował morze baby hair.
    Jedyny mankament dla mnie to zbyt twarda butelka, z której przy pomocy dziubka bardzo trudno wydobyć szampon i za każdym razem musiałam okręcać nakrętkę, by wydobyć na zewnątrz płyn.
    Szampon mimo, że gęst to jest bardzo wydajny. Wystarczył mi na 3 m-ce użytkowania.

Używam tego produktu od: Od 3 m-cy

Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry na wzmocnienie włosów
  • Jestem właśnie po 2 butelce szamponu. U mnie problemem jest sezonowe wypadanie włosów i właśnie wtedy muszę się wspomóc. Dodatkowo mam przetłuszczające się włosy i jest strasznie przewrażliwiona na tym punkcie. Szampon okazał się strzałem w dziesiątkę. Ma bardzo przyjemny zapach (coś mi przypomina, ale jeszcze nie wiem co ). Dobrze się pieni i łatwo go rozprowadzić na włosach. Po użyciu mam poczucie, że włosy są czyste- po niektórych szamponach, zwłaszcza tych 2 w 1 nie jest to oczywiste. Na moich włosach sprawdził się też dobrze w kontekście wypadania. Już po połowie pierwszego opakowania zauważyłam mniej włosów na szczotce i na podłodze w łazience. Moim zdanie włosy też wyglądają zdrowiej (dodatkowo zrezygnowałam tez z prostowania i staram się jeść zdrowiej). Poluję też na odzywkę z tej serii w promocji. Przeczytałam kilka pozytywnych opinii o niej, a skoro szampon fajnie się sprawdził to chętnie też spróbuję odżywki.

Plusy:
    -zapach
    -uczucie dobrze oczyszczonych włosów
    -łatwa aplikacja
    -po ok. 2 tyg. zdecydowanie mniej wypadających włosów
    -włosy ładnie błyszczą

Minusy:
    -nie przepadam za takimi zamknięciami

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Angelika_koperr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Potwierdzam skuteczność i Polecam
  • Stosuję ten szampon od 3 miesięcy, jestem w trakcie stosowania drugiej butelki. W zasadzie trudno mi powiedzieć czy sam szampon jest aż tak bardzo skuteczny gdyż stosowałam całą kompleksową kurację przeciw wypadaniu włosów. Na kuracje tą składały się ampułki, szampon, odżywka, suplement diety i lotion podtrzymujący efekt. Jak dla mnie najbardziej skuteczne były ampułki, jednak cała kuracja doskonale się uzupełnia. Choruję na zespół policystycznych jajników i włosy sypały mi się garściami. Po kuracji zmniejszyło się wypadanie, włosy stały się gęstsze, wyglądają na zadbane i zdrowe. Na linii czoła widać nowe włoski. Dla mnie kuracja okazała się skuteczna. Szampon jest wydajny, ma neutralny zapach. Włosy nie wypadają mi tak jak kiedyś. Minus takiej kuracji to niestety cena, ale i tak uważam, że to jedna z lepszych kuracji przeciw wypadaniu włosów i w dodatku tak kompleksowa.Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1,5 o pojemności 300 ml

Chcesz pochwalić ewelina_m_84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • za ta cene nic wielkiego
  • zalety:
    zapach uwielbiam
    nie trzeba dużo produktu na umycie włosów
    włosy wydają się gęstsze po jego stosowaniu
    jest połysk

wady:
    cena
    wcale nie jest przeciw wypadaniu włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adagoddie za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Na moich włosach zupełnie się nie sprawdził. Nie używałam go regularnie, bo kompletnie nie nadaje się dla moich włosów przez co nie byłam w stanie go stosować.

Przede wszystkim ten szampon bardzo słabo myje. Myłam głowę dwukrotnie (czego nienawidzę) tak jak radzi producent. Efekt? Włosy oklapnięte (jakbym je myła byle jak i byle jakim szamponem), matowe, bez życia. Podczas mycia włosy plączą się okropnie, a podczas używania innych szamponów nigdy ten problem nie był aż tak widoczny.

Dużym i jedynym plusem jest wydajność i gęstość. Szampon znakomicie się pieni, wystarczy dosłownie kropla.

Ale co z tego skoro mycie nim to męka....

Używam tego produktu od: 2 miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mi nie pomógł
  • absolutnie nie pomógł mi z problemem wypadających włosów. nie zauważyłam nic szczególnego po jego stosowaniu, ale też nie wyrządził mi żadnej krzywdy, dlatego 3 gwiazdki. taki zwykły szampon.

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić be_lata za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plusy:
    1. Działanie. Niestety nie sprawia że włosy w ogóle nie wypadają, ale na pewno ogranicza ten problem.
    2. Pojawiają się tzw baby hair.
    3. Wydajność. Przy myciu włosów co 2-3 dni starczył na ok 4 miesiące.

Minusy:
    1. Cena. Prawie 30 zł to sporo jak na szampon.
    2. Dozownik. Przez niego szampon wypływa ciężko i długo, dlatego ja odkręcam całą nakrętkę.

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Gazzzowana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalny niewypał !
  • Włosy po zastosowaniu tak, jak zaleca producent są koszmarnie wysuszone, sztywne, sianowate i poplątane !!! Zastosowany tylko raz ale masowany na włosach dłużej - troche mniej plącze włosy. Jednak nie użyję tego szamponu po raz kolejny - ponieważ podczas mycia nim wypadło mi sto razy więcej włosów niż podczas mycia innym !!!!

Jak dla mnie - powinien być to szampon do włosów totalnie przetłuszczających się !

Chcesz pochwalić evucha za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij